Laat 'm du_ke, Napalm komt gewoon graag te vroegquote:Op woensdag 11 juli 2007 11:09 schreef du_ke het volgende:
Op tijd heeft de voorkeur.
zolang ik als eerste kom is dat geen probleem.quote:Op woensdag 11 juli 2007 11:10 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Laat 'm du_ke, Napalm komt gewoon graag te vroeg
jij gaat toch zo`n pak slaag krijgen eerdaags..quote:Op woensdag 11 juli 2007 11:09 schreef Elseetje het volgende:
Maar ondertussen is het je niet gelukt het topic vol te krijgen, Napalm
jaquote:Op maandag 27 november 2006 20:30 schreef sigme het volgende:
[..]
Hmm.. weer een onbekende zegswijze? Ik heb even gegoogeld, hij lijkt geen gemeengoed.
Even hier navragen dan maar: kennen jullie de uitdrukking 'ogen dicht en denk aan Engeland"?
[..]
![]()
Niet eens een limerickquote:Op woensdag 11 juli 2007 11:15 schreef Napalm het volgende:
zolang ik als eerste kom is dat geen probleem.
alleen negers komen structureel te laat;,
als je met een surinamer gaat uit eten,
kan je één ding zeker weten,
hij komt nooit te vroeg maar altijd te laat.
Lekkerquote:jij gaat toch zo`n pak slaag krijgen eerdaags..
een citaat.quote:
ik doe het met tegenzinquote:
Neem een Jean Nelissen.quote:Op woensdag 11 juli 2007 11:10 schreef EchtGaaf het volgende:
Van Agt icoon is deaud
Treur u nu allen![]()
je kan toch geen judo ofzo?quote:
Er zijn meisjes die doen het met veel plezier.quote:Op woensdag 11 juli 2007 11:20 schreef Napalm het volgende:
[..]
een citaat.
[..]
ik doe het met tegenzin
Je impliceert hiermee, dat Napalm niet zo'n meisje is?quote:Op woensdag 11 juli 2007 11:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Er zijn meisjes die doen het met veel plezier.
ook een citaat.
liever geen middelgrote brandquote:Op woensdag 11 juli 2007 11:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Er zijn meisjes die doen het met veel plezier.
ook een citaat.
bang? Voorzichtig. Luck is when opportunity meets preparation.quote:
500 pleuro. Hmmquote:Intel¨ Core™2 Duo Processor E6400:
2.13 GHz, 2 MB L2 Cache, 1066 MHz FSB
320 GB harde schijf
Werkgeheugen van 1024 MB DDR2 SDRAM met 533 MHz 64-bits (1 geheugenslot vrij)
Videokaart NVIDIA¨ GeForce¨ 7650 GS: 256 MB DDR2, HDMI-interface en DVI-uitgang
18x Multi-Standaard dvd-/cd-brander (2) met Dual Layer en LightScribe™-technologie (3)
Dvd-station 16x dvd-rom
Draadloze afstandsbediening
Draadloos toetsenbord
Optische draadloze muis
Multimedia luidsprekers
Draadloze netwerktoegang (4): geïntegreerde WLAN 54Mbit/s IEEE802.11g. compatibel met IEEE 802.11b.
Geïntegreerde netwerkcontroller, Fast Ethernet 10/100 Mbit/sec.
S-ATA 300-interface, supersnel: 7200 tpm, 8 MB cache
TV via DVB-T, analoge TV (1)
8-kanaals High Definition Audio
Geïntegreerde USB 2.0 flashkaartlezer: leest en beschrijft alle gangbare flashkaarten (geheugenkaarten niet inbegrepen)
Softwarepakket:
OEM-versies vooraf geïnstalleerd en/of op cd/dvd of recovery-dvd
Windows Vista™ Home Premium met nieuwe
Media Center-interface
Veel geld. Hangt helemaal vanaf het gebruik van de pc.quote:Op woensdag 11 juli 2007 12:04 schreef Autodidact het volgende:
Intel Core2Duo E4400 1.8GHz / 2GB geheugen / 320GB HDD / DVDR/RW / GEFORCE 8600GTS / GEEN OS (¤ 777, kan nog wel wat van af wrs)
Maar is dat de meerprijs waard....
Inderdaad. De meerprijs van ¤ 777,- lijkt mij het ook niet waard.quote:Op woensdag 11 juli 2007 12:09 schreef Autodidact het volgende:
Precies. Je kunt wel klagen over dit en dat - maar het zal je geld kosten. Dan kun je net zo goed 1gig bij de eerste pc prikken. Gamen doe ik toch niet.
quote:Wat denk je, regent het straks nog?
Achtergrond Van onze verslaggeefster Annieke Kranenberg
AMSTERDAM - Voor duizenden Nederlanders is het onderdeel geworden van het dagelijkse ritueel, zeker wanneer het weer zo grillig is als de afgelopen dagen. ‘Even kijken op buienradar.nl.’ De site waarop de neerslag met radarbeelden wordt gevolgd. Handig als je wilt weten of je voor de volgende plensbui op de fiets naar huis kunt, of de bbq bij de buren nog doorgaat en of de paraplu meemoet naar het openluchtconcert.
Afgelopen maandag – toen waterhozen en blikseminslagen het verkeer ontregelden – overtrof de site zijn eigen record: bijna 677 duizend ‘unieke bezoekers’ (elk persoon wordt een keer geteld) peilden wat de hemel zou brengen. In juni, ook al zo’n druilerige maand, trok buienradar.nl in totaal ongeveer drie miljoen gasten. Oprichter Edwin Rijkaart schrijft het succes toe aan de eenvoud van de site, die primair radarbeelden laat zien in plaats van een weerpraatje. De bezoeker kan inzoomen op een plaats en de kleuren geven aan of de neerslag bijvoorbeeld motregen of hagel betreft.
Rijkaart (37) beaamt dat hij een van de weinigen is die staan te juichen als het maanden pijpenstelen regent. ‘Tenminste als ondernemer’, zegt hij vanaf zijn vakantieadres in Zweden. ‘In het voorjaar hadden we een aantal kurkdroge maanden, dan halen we nog geen 10 procent van het aantal bezoekers dat we nu hebben.’
De site, die op Koninginnedag 2006 online ging, is afhankelijk van advertentie-inkomsten, zegt de ondernemer. Jaarlijks draagt zijn bedrijf Boom bv ongeveer twee ton licentiekosten af aan het KNMI, dat de beelden maakt. Op zich kan het bedrijf dat wel lijden.
In 1999 richtte Rijkaart en zijn partners beurs.nl op, dat jaarlijks zeven ton winst maakt. ‘Dat is onze cash cow, waarvan we nieuwe projecten kunnen beginnen.’ Hij denkt dat buienradar – ‘als het weer meezit’ – volgend jaar rendabel is.
Rijkaart deed het idee voor de site op in Amerika, waar het ‘heel normaal is dat bij parkeerplaatsen en wegrestaurants schermen met radarbeelden hangen’. Maar zo’n gratis site bleek niet zonder slag of stoot in Nederland te realiseren. Achter de schermen woedt een felle concurrentiestrijd in de weerindustrie. Tot 1999 verzorgde het KNMI de weerberichten voor de media, zegt woordvoerster Monique Somers van het meteorologisch instituut.
Maar sinds de commerciële taken van het KNMI zijn geprivatiseerd, mag die geen uitgebreide weersverwachtingen meer uitbrengen, behalve als er sprake is van een weeralarm. Nu worden de weerpraatjes verzorgd door commerciële weerbedrijven als Weathernews (NOS Journaal) en Meteo Consult (RTL4 Nieuws). Maar kennelijk zagen die bedrijven geen brood in het online aanbieden van gratis radarbeelden, aldus Somers. ‘Rijkaart is de eerste die er iets mee heeft gedaan.’
Dat viel ‘heel slecht bij de meteorologen van de weerbedrijven’, stelt Rijkaart. Ineens was daar een stel internettechneuten, dat gratis gedetailleerde radarbeelden wilden verspreiden. Volgens hem wilden de twee belangrijkste weerbedrijven zijn plannen dwarsbomen. ‘Zij hadden de markt kunstmatig verdeeld.’ Begin dit jaar hebben Rijkaart en consorten een klacht ingediend bij de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) wegens kartelvorming.
‘Volstrekte flauwekul’, reageert Harry Otten, directeur van Meteo Consult en oud-weerman. ‘Wij hebben daarover nooit afspraken gemaakt.’ Wel erkent hij dat de weermarkt werd opgeschud door de gratis buienradar. ‘Wij lieten abonnees betalen voor de radarbeelden, die ons bijna een miljoen euro kosten.’
In navolging van buienradar is Meteo Consult op de site weer.nl - die in juni zo’n 850 duizend bezoekers trok – ook gratis radarbeelden gaan aanbieden. Otten: ‘We wilden niet achterblijven, maar het is derving van inkomsten. Wel bieden wij veel meer diensten aan dan buienradar en hebben wij ook professionele klanten die gespecialiseerde weerinformatie willen.’
Wat Meteo Consult ook dwars zit, is dat buienradar de beelden ook deelt met andere sites. Dat valt volgens Otten niet onder de licentieovereenkomst. ‘Hoewel wij een duurdere licentie hebben, mogen wij minder. De overheid meet met twee maten, want buienradar wordt niet teruggefloten.’
Het bedrijf heeft zich hierover beklaagd bij het ministerie van Verkeer en Waterstaat. ‘Hun juristen zijn al een half jaar bezig, maar we hebben nog steeds geen uitsluitsel.’
Rijkaart snapt de commotie niet. Het weer is van iedereen, vindt hij. ‘Wij zijn voorstander van het vrije en open internet. Gratis. Laat de mensen maar jatten.’
Schijtluisquote:Op woensdag 11 juli 2007 11:38 schreef Napalm het volgende:
[..]
liever geen middelgrote brand![]()
[..]
bang? Voorzichtig. Luck is when opportunity meets preparation.
ook een citaat.
quote:Fact of the day
As of 2004, the percentage of Arab women who wear some form of hijab, or veil, varies greatly, from around 10-20% in Lebanon or Tunisia to perhaps 60% in Syria and Jordan — and as much as 80% in Kuwait and Iraq.
The Economist
Ja koop eens een paar rappe mannen. Misschien ben ik nog te achterhalen. Heb namelijk weer niemand in de kopgroepquote:Op woensdag 11 juli 2007 12:26 schreef Autodidact het volgende:
Thanks. Nu jullie er toch zijn: "Deze ronde kun je nog tot 12-07-2007 00:01 wisselen. " Vanavond dus. Tijd om de sprinters te dumpen.
Binnenhof Getto Rap.quote:
Waar de neuk halen ze vandaan dat met Rap je overal komt? Waar blijft de metalcore?quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:13 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Binnenhof Getto Rap.
http://www.youtube.com/watch?v=WJVfJ3-wXTQ
Check ook die turkse delletje van de PvdA met die wenkbrouwen
![]()
quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:38 schreef Elseetje het volgende:
Wat ben je klef vandaag de laatste paar dagen
Rap heeft knuffelmarokkaan Ali B. De gevestigde orde denkt dat Ali B. de jeugd aanspreekt en gebruikt rap dus als instrument om "de jeugd" te bereiken.quote:Op woensdag 11 juli 2007 16:24 schreef Boze_Appel het volgende:
Waar de neuk halen ze vandaan dat met Rap je overal komt? Waar blijft de metalcore?
Alib B.quote:Op woensdag 11 juli 2007 16:37 schreef ijsbrekertje het volgende:
De metalcore heeft niet dat soort iconen, die ook buiten de subcultuur, bij de "volwassenen" bekend zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |