Jij kon Rooney toch ook niet laten presteren? Want met Rooney en Ronaldo heb je mischien wel de 2 beste spelers in het spelquote:Op woensdag 8 augustus 2007 19:20 schreef Eric_Cantona het volgende:
Nuri Sahin aangetrokken, es kijken of ie wat kan ballen
Nu komt Arsenal met 'n bod van 65 mln op C. Ronaldo, die jongen speelt bij mij niet geweldig, maar om 'm nou naar de concurrent te laten gaan.. Twijfel twijfel
Mischien eens een nieuwe tacktiek in elkaar knutselen, dat is vaak wel de oplossing.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 20:45 schreef Eric_Cantona het volgende:
Ik heb nergens gezegd dat ze niet presteren, ze zijn in mijn ogen gewoon heel wisselvallig. Vorig seizoen ging 't geweldig en werd ik ook met gemak 10 punten los van de nr 2 kampioen. Maar nu loopt 't niet (waarom vraag ik me af) en kunnen zij 't team niet dragen. Daarbij maken ze (in mijn spel) cruciale fouten waardoor 'n tegengoal komt, niet eenmaal maar verschillende keren.
Als je een nieuw spel aanmaakt dan kan je de database kiezen.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:33 schreef Dennus-F het volgende:
ik heb een vraagje, ik heb een poosje geleden weer fm2007 geinstalleerd nu wil ik graag de database veranderen. Echter waar moet ik bij fm instellen welke database ik moet gebruiken?
Dan ben je al te ver. Dus nog niet als je de competities kan aanvinken.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:42 schreef Dennus-F het volgende:
nou volgens mij kan ik alleen de grote instellen
Als je nieuw game aanklikt springt dat venster vanzelf op.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:46 schreef Dennus-F het volgende:
dus voor dat ik new game aanklik?
Ik ben er mee aan de gang gegaan en net wat dingen anders gedaan. Zojuist van koploper Chelsea gewonnen (0-1) en Real Madrid uitgeschakeld in de CL (1-0 en 2-0). Dus 't gaat weer de goeie kant op.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 13:26 schreef stefmans het volgende:
[..]
Mischien eens een nieuwe tacktiek in elkaar knutselen, dat is vaak wel de oplossing.
Sluit je spel af en start FM helemaal opnieuw op.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:01 schreef Dennus-F het volgende:
nou helaas ik krijg niet de vraag welke database ik moet selecteren
Deze handleiding zegt t ook, maar ik krijg niets http://fm.manutd.nl/content/view/487/122/
Krijg je helemaal geen scherm om een database te kiezen, of staat jouw gemaakte database er niet tussen?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:09 schreef Dennus-F het volgende:
Ik heb de originele cd, en opnieuw starten heeft geen nut.. ik heb al eerder de database gewijzigd en dat werkte wel.. Moet ik misschien even de patch installeren?
Heb ik ook, maar in window mode is het wel prima.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 16:45 schreef Dennus-F het volgende:
hoe nkan ik breedbeeld instellen voor fm, op full screen pakt ie lang niet alles
Hoe doe je dat danquote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:10 schreef PPWB84 het volgende:
[..]
Heb ik ook, maar in window mode is het wel prima.
in mijn spel was huysegems topscoorder met rond de 35 goals... echt belachelijkquote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:15 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
De top 3 doet het altijd goed in FM. Erg frustrerend. Een Ajax dat Yaya Toure, Tavano en <hoe heet die spits van Udinese ookal weer> haalt, terwijl in het echt die gasten nooit zullen komen. (geldt ook voor PSV en FEyenoord) En Charisteas die er elk jaar 30 inschopt. Ik heb de laatste twee FM's niet meer in NL gespeeld door die onzin.
Ja, met de editor.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:27 schreef PLAE@ het volgende:
Mensen, is het mogelijk om een team uit een andere competitie in de Nederlandse competitie te stoppen?
PM me maar wat je wil. Dan kan ik hem wel voor je makenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:30 schreef PLAE@ het volgende:
Maar het is wel 'te doen' zeg maar of idioot veel werk?
Dat ik niet alles handmatig moet gaan zitten invoeren ofzo![]()
Fisher is de degredatiekanidaat nr1 uit de Conference Zuid hequote:Op vrijdag 17 augustus 2007 12:26 schreef Maravilla het volgende:
@ Prik0, je mag wel eens wat aan je wingers doen, 29% goede voorzetten beloofd niet echt wat voor de rest van de FA Cup.
Ja, als ik op mijn Pentium 2 speelquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 15:15 schreef BobbyHill het volgende:
Hm, ik heb het spel laatst ook weer geinstalleerd, maar de wedstrijden verlopen tergend langzaam, zelfs met de balkjes op z'n hoogst. Alles gaat in slow motion. Dat had ik normaal nooit.
Iemand die dit herkent?
Probeer de standaardskin eens, met sommige skins is ie heel traag...quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 17:09 schreef BobbyHill het volgende:
Ik speel met een pentium IV en eerder op een III, waar hij ook gewoon snel op liep. Ik ga de wedstrijden nu maar via commentaar-modes af, maar dat is wel lastiger ingrijpen, omdat je niks ziet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |