Suarezquote:Op maandag 9 juli 2007 16:11 schreef RayMania het volgende:
[..]
Nevland lijkt mij wel een mooie combinatie met Makaay, maar of hij haalbaar is én wilt komen ...
stukje uit het interview..quote:Op maandag 9 juli 2007 16:16 schreef RayMania het volgende:
Beetje raar, een overstap tussen de top vier kan ik nog snappen, maar van Groningen naar Feyenoord. Is niet echt verraad.
Hele interview is hier te lezen..quote:Met de verlenging van je contract sluit je een overstap naar een grotere club de komende jaren uit.
‘Net als iedereen heb ik vorig jaar de geruchten gehoord dat Feyenoord me zou willen hebben als opvolger van Dirk Kuijt. Zo’n roddel gaat snel rond en in no time denkt iedereen dat het ook daadwerkelijk zo is. Ík heb nooit iets van Feyenoord gehoord. Zulke geruchten strelen je ego, maar daar is het ook bij gebleven. Bovendien is het de vraag of Feyenoord qua prestatieniveau echt beter is dan FC Groningen. Tweeënhalf jaar terug had Rotterdam wellicht de voorkeur gekregen, maar nu niet meer. Het noorden is mijn thuis geworden. Mijn hart is nog niet groen-wit, maar op z’n minst al wel een beetje groen. Een transfer binnen Nederland zou eigenlijk een vorm van verraad betekenen.’
quote:
nevland als 2e spits om de strijd voor die plaats aan tegaan met slory is een prima optie hoor, klasbak die nevland!quote:Op maandag 9 juli 2007 17:30 schreef Tomasso het volgende:
Nevland
Dat zou echt een typische Koeman aankoop zijn. We zoeken naar spelers die daadwerkelijk kwaliteit hebben en het team beter maken.
quote:Van Geel: "Bod op Babel hoger dan veertien miljoen"
09 juli 2007
Het bod van Liverpool heeft uitgebracht op Ryan Babel, ligt hoger dan veertien miljoen euro. Dat liet technisch directeur Martin van Geel van de Amsterdamse club maandag weten. "We houden er serieus rekening mee dat Babel vertrekt."
Van Geel wilde eigenlijk niet zeggen hoeveel geld Liverpool geboden heeft. "Maar ik wil wel zeggen dat het niet om een bod van veertien miljoen euro gaat. In dat geval hadden we dat bod namelijk niet serieus genomen. Liverpool heeft aanzienlijk meer geld geboden. Wij hebben inmiddels een tegenvoorstel gedaan", zegt hij.
De twintigjarige aanvaller is afkomstig uit de jeugdopleiding van Ajax. Hij verlengde onlangs zijn contract bij Ajax tot 2010. "Ryan ligt nog drie jaar bij ons vast", bevestigde Van Geel. "Daarom kunnen we zo'n hoog bedrag voor hem vragen."
Waarom spreekt Bosz niet zo over Drenthe, ze doen potverdomme al alsof ie is verkocht. Zo van: achja, we wilden m wel behouden maar je weet hoe het gaat he... gut, ze bieden wel meer dan 5 miljoen dus dat kunnen we toch niet weigeren he, nee toch? Maar hij hoeft van ons niet per se weg hoor, hij mag best nog een jaartje blijven, als ie dat graag wil. Echt waar hoor, dat mag van ons. Blablabla.quote:,,Aan de hand van dat gesprek bepalen wij onze positie," zegt technisch manager Peter Bosz van Feyenoord. "Wij willen ook graag weten hoe de speler er zelf tegenaan kijkt. Maar dat Real interesse in Royston heeft, is duidelijk."
"En Drenthe hoeft van ons echt niet weg," zegt manager Bosz. "Hij ontwikkelt zich goed en wij hebben niet voor niets zijn contract opengebroken."
Uiteraard zie ik liever Mols. Het is allebei niets en dan liever niet de joodse variantquote:Op maandag 9 juli 2007 15:36 schreef stame het volgende:
Zien jullie eigenlijk lievers Mols dan Charisteas? Of niet?
Charisteas is echt wel beter dan een niet fitte bejaarde.quote:Op maandag 9 juli 2007 18:19 schreef snabbi het volgende:
[..]
Uiteraard zie ik liever Mols. Het is allebei niets en dan liever niet de joodse variant
Maar dan is t nog steeds niets...quote:Op maandag 9 juli 2007 18:25 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Charisteas is echt wel beter dan een niet fitte bejaarde.
Ik zeg inderdaad niets over of de een beter is dan de ander. Het voegt allebei niet zoveel toe.quote:Op maandag 9 juli 2007 18:25 schreef Canisfire het volgende:
Charisteas is echt wel beter dan een niet fitte bejaarde.
Mols heeft er ook gevoetbaldquote:Op maandag 9 juli 2007 18:19 schreef snabbi het volgende:
[..]
Uiteraard zie ik liever Mols. Het is allebei niets en dan liever niet de joodse variant
Afgetest daar toch? Na z'n 20 heeft ie daar in ieder geval niet gespeeld. En ook niet in t eerste dus een beetje miereneukerige post.quote:
Verschil is dat griek 2 miljoen per jaar opstreek en Mols nog geen 5 ton.quote:Op maandag 9 juli 2007 18:25 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Charisteas is echt wel beter dan een niet fitte bejaarde.
ik meld het alleen, sommige mensen hechten er waarde aanquote:Op maandag 9 juli 2007 18:35 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Afgetest daar toch? Na z'n 20 heeft ie daar in ieder geval niet gespeeld. En ook niet in t eerste dus een beetje miereneukerige post.
Nou, je krijgt dus best wel een beetje een vreemde situatie met veel goede middenvelders op de bank, zeker als er nog een goede VM wordt gehaald. En zeker als Bert 4-3-3 gaat spelen (wat ik niet hoop). Of je zou dat moeten doen met Drenthe en Slory. Zoiets:quote:Op maandag 9 juli 2007 19:00 schreef ruud_fr het volgende:
precies, Sahin gaat gewoon spelen lijkt mij
maar hoe je het dan op moet lossen? Sahin of Drenthe op rechts
Sahin moet het uitvechten met Hofs en (in mindere mate) Bruins, lijkt me toch? Het zijn aanvallende middenvelders die graag een vrije rol hebben en elke gelegenheid aangrijpen om mee voorin op te duiken. Daarvan kan je er maar eentje in je team hebben.quote:Op maandag 9 juli 2007 18:59 schreef Dennus-F het volgende:
sahin is niet echt een spelertje voor op de bank
Nee, Sahin is geen aanvallende middenvelder. Sahin is een speler die op elke positie op het middenveld uit de voeten kan, maar begon als verdedigende middenvelder. Dat is dan ook zijn positie.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:33 schreef Gert het volgende:
[..]
Sahin moet het uitvechten met Hofs en (in mindere mate) Bruins, lijkt me toch? Het zijn aanvallende middenvelders die graag een vrije rol hebben en elke gelegenheid aangrijpen om mee voorin op te duiken. Daarvan kan je er maar eentje in je team hebben.
OK.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:36 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Nee, Sahin is geen aanvallende middenvelder. Sahin is een speler die op elke positie op het middenveld uit de voeten kan, maar begon als verdedigende middenvelder. Dat is dan ook zijn positie.
Ook goedquote:Op maandag 9 juli 2007 19:44 schreef methodmich het volgende:
Sahin begon vooral als defensieve middenvelder vanwege zijn passende kwaliteiten en zijn jonge leeftijd. Had toen nog niet de kracht om echt als lopende middenvelder te fungeren. Dat speelt hij wel liever. In de punt naar achteren gebruikte Dortmund dit seizoen meestal Florian Kringe.
Doen, doenquote:Teleurgestelde Nedved overweegt te stoppen
9/7/2007 20:48
'Als het aanbod van Juventus blijft staan, dan is het mogelijk dat Pavel stopt.' De onderhandelingen van Pavel Nedved met Juventus verlopen niet naar wens van de Tsjechische middenvelder.
Nedved en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola spraken maandag met Juve's algemeen directeur Jean-Claude Blanc over het verlengen van de huidige verbintenis, die medio 2008 afloopt. Na afloop van het gesprek reageerden Raiola en Nedved allerminst tevreden.
'Als het aanbod van Juventus blijft staan, dan is het mogelijk dat Pavel stopt', mopperde Raiola tegenover La Gazzetta Dello Sport. 'Of Pavel over twee dagen stopt? Ik weet het niet. Het is ook een economisch verhaal. Pavel is een speler die nooit problemen heeft gegeven. Hij was een voorbeeld zowel op als buiten het veld. Het verbaast mij dat Juve het riskeert hem te verliezen.'
De 34-jarige Nedved bekende 'een beetje teleurgesteld te zijn'. 'Er zijn spelers binnen de selectie die betere aanbiedingen hebben gehad. Ik heb geluisterd naar het voorstel van de club en nu zal ik mijn tijd nemen om een beslissing te nemen. Dit zijn wel dingen die je aan het denken zetten.'
Nedved speelde de laatste zes seizoenen voor Juventus, dat hem in de zomer van 2001 had overgenomen van Lazio. Tijdens de afgelopen competitie was de 91-voudig Tsjechisch international in 33 wedstrijden van de partij en maakte hij elf doelpunten.
Die heb je inderdaad ook nog op de bank, maar voorlopig doet ie ff niet mee.quote:Op maandag 9 juli 2007 22:40 schreef snabbi het volgende:
Ik mis Greene bij je EnchantedChaos, die zou ook kunnen vechten voor de RB en anders de bank warm houden. Zeker aangezien hij de voorbereiding mist.
Greene is geblesseerd. Die komt volgens mij eind 2007 weer terugquote:Op maandag 9 juli 2007 22:40 schreef snabbi het volgende:
Ik mis Greene bij je EnchantedChaos, die zou ook kunnen vechten voor de RB en anders de bank warm houden. Zeker aangezien hij de voorbereiding mist.
Wat doet Slory toch steeds in al die opstellingen. Zo goed is die jongen toch helemaal niet? Laat hem zich eerst maar ff bewijzen. Makaay wordt doodongelukkig met zo'n jongen naast hem.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:16 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Nou, je krijgt dus best wel een beetje een vreemde situatie met veel goede middenvelders op de bank, zeker als er nog een goede VM wordt gehaald. En zeker als Bert 4-3-3 gaat spelen (wat ik niet hoop). Of je zou dat moeten doen met Drenthe en Slory. Zoiets:
de Guzman....Gio.............Sahin
Slory...........Makaay........Drenthe
en dan allemaal (guz, sahin, drenthe) een beetje van plaats wisselen tijdens de wedstrijd
Ook hierbij Bruins, Hofs, Buijs en Castelen op de bank.
Maar als Castelen blijft zal ie wel spelen en Bert is ook niet echt van het roteren, dus de spelers die op de bank terecht komen zullen wel ff blijven zitten denk ik.
Ik snap je opmerking volledig, dat gevoel had ik namenlijk ook.quote:Op maandag 9 juli 2007 15:40 schreef Keltie het volgende:
[..]
Vind 't een beetje het Perez verhaal.
Ik wil niet, maar nu er wat goede spelers zijn gekomen wil ik toch stiekem wel.
Eerst niet, nu niet, ophoeren.
Bullshit, griek verdiende no way 2 miljoen, dat verdiende Kuyt zelfs amper of nog niet eens.quote:Op maandag 9 juli 2007 18:36 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Verschil is dat griek 2 miljoen per jaar opstreek en Mols nog geen 5 ton.
Off topic maar toch:quote:
Die had ik liever als stand in gezien dan Molsquote:
Ach houd toch opquote:Op dinsdag 10 juli 2007 01:50 schreef Canisfire het volgende:
[..]
Die had ik liever als stand in gezien dan Mols![]()
quote:Volgens Bola Rolando heeft Feyenoord belangstelling voor de 17-jarige Miguel van Internacional. De jonge Braziliaanse spits komt nog uit voor het jeugdteam van Internacional. De topscorer zou qua type aanvaller te vergelijken zijn met Pato, die waarschijnlijk naar Chelsea vertrekt. Feyenoord zou al een aanbieding hebben neergelegd bij de ouders van Miguel.
Mag hopen dat Mols ook geen 5 ton verdient, denk eerder 2 hooguit,..quote:Op dinsdag 10 juli 2007 00:39 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Bullshit, griek verdiende no way 2 miljoen, dat verdiende Kuyt zelfs amper of nog niet eens.
Doen!!quote:NEC wil Vincken huren
10 juli 2007
Fcupdate.nl
Feyenoord-aanvaller Tim Vincken speelt komend seizoen mogelijk voor NEC. De club uit Nijmegen wil de 20-jarige rechtspoot voor één seizoen huren van de Rotterdamse club, zo meldt NEC-trainer Mario Been in Dagblad de Gelderlander.
Vincken zelf gaf vorige maand al aan open te staan voor een (tijdelijk) vertrek bij Feyenoord. "Doordat ik altijd helemaal Feyenoord-minded ben geweest, kan ik het me niet voorstellen ooit elders te spelen, maar op dit moment heb ik wel oren naar die optie. Ik heb speelminuten nodig om beter te worden", zei hij in VI.
Been geeft Vincken nu mogelijk de kans om speelritme op te doen. "Het is geen geheim dat ik gecharmeerd ben van Tim Vincken. Wie weet liggen daar mogelijkheden."
Inderdaad, onder Been kan ie flink wat leren en speelminuten maken.quote:
ik ben het in zoverre met je eens dat het een goede spits was (misschien kan zijn), maar het is weer zo'n typische aankoop van ons. Een speler voor 1 jaar, ff laten afbouwen, ipv een jonge knul een kans te geven. Nou ja, hopen op de Koev, heb niet veel zin in eoa braziliaans jochie.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 01:59 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Ach houd toch op. Mols vind ik eigenlijk wel een goeie speler, die nooit de ultieme top heeft bereikt, maar toch heeft kunnen pieken bij de Rangers
.
Als 2e of 3e spits prima dus.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 12:57 schreef Happel het volgende:
Mols als 2de of 3de spits is natuurlijk van de zotte. Die vent behoort plaats te nemen op de tribune om een wedstrijd te kijken en moet niet meer serieus bezig zijn met het beoefenen van deze sport.
Dat zal dan ook vaak gebeuren hopelijkquote:Op dinsdag 10 juli 2007 12:57 schreef Happel het volgende:
Mols als 2de of 3de spits is natuurlijk van de zotte. Die vent behoort plaats te nemen op de tribune om een wedstrijd te kijken en moet niet meer serieus bezig zijn met het beoefenen van deze sport.
Bertje zal vast wel weten wat ie doetquote:Op dinsdag 10 juli 2007 12:57 schreef Happel het volgende:
Mols als 2de of 3de spits is natuurlijk van de zotte. Die vent behoort plaats te nemen op de tribune om een wedstrijd te kijken en moet niet meer serieus bezig zijn met het beoefenen van deze sport.
Wat ken die Mols nou voor ons nog betekenen? Twas toen droevig om hem te zien spelen de afgelopen 2 seizoenen. Mols heeft zn beste tijd al ver achter zich liggen. Jammer voor hem, maar wat moet ie godsnaam bij ons doen?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 01:59 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Ach houd toch op. Mols vind ik eigenlijk wel een goeie speler, die nooit de ultieme top heeft bereikt, maar toch heeft kunnen pieken bij de Rangers
.
Als 2e of 3e spits prima dus.
Hij is een vriendje van Bosz.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 18:23 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Wat ken die Mols nou voor ons nog betekenen? Twas toen droevig om hem te zien spelen de afgelopen 2 seizoenen. Mols heeft zn beste tijd al ver achter zich liggen. Jammer voor hem, maar wat moet ie godsnaam bij ons doen?![]()
Mooi keepershirt.quote:
je bedoelt chari-statischquote:Op dinsdag 10 juli 2007 18:19 schreef Grulez het volgende:
[..]
Hij ziet er gelukkig, charismatisch en bovenal bevrijd uit.
lelijkquote:Op dinsdag 10 juli 2007 18:26 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Mooi keepershirt.
-kut, dacht dat dit het shirttopic was-
Hier maak je je populair mee zeg, potverdomme.quote:Romeo Castelen heeft tegenover ELF laten weten dat er ondanks alle geruchten geen concrete interesse is vanuit het buitenland. "Er is nog geen officieel bod gekomen. De belangstelling is dus niet concreet. Als er serieuze interesse zou zijn, zou ik het wel gehoord hebben van mijn zaakwaarnemer Rodger Linse. Met geruchten kan ik niks."
De aanvaller ziet het nu wel weer zitten om te blijven. "In vergelijking met vorig seizoen is alles nu veel positiever. Het lijkt me duidelijk dat het prettiger is om in de selectie van dit seizoen te spelen dan in die van vorig jaar. Geïnteresseerde clubs zullen met een heel goed bod moeten komen om mij nú bij Feyenoord weg te krijgen."
poll op fr12.nl, mee eensquote:Wie moet de nieuwe aanvoerder worden..
4777 stemmen
Theo Lucius (209)
Giovanni van Bronckhorst (3928)
Henk Timmer (115)
Ron Vlaar (68)
Tim de Cler (30)
Kevin Hofland (319)
Roy Makaay (106)
Dat is een best wel duidelijke uitslag.quote:
ASquote:'Druk sms-verkeer tussen Drenthe en Koeman'
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op woensdag, 11 juli om 08:50
De Spaanse sportkrant AS heeft opnieuw een opmerkelijk hoofdstuk toegevoegd aan de berichtgeving over de toekomst van Royston Drenthe. Vorige week meldde het nog dat Feyenoord door de twintig miljoen euro aan aankopen wel gedwongen was om Drenthe te verkopen en dat ook PSV interesse had getoond in de jeugdinternational.
Klik hier!
Het gepubliceerde artikel in de editie van vandaag gaat zelfs nog verder. De twintigjarige Rotterdammer zou namelijk in een sms aan zijn oud-trainer Erwin Koeman, die in La Carihuela (Torremolinos) op vakantie is, hebben laten weten dat hij graag naar Real Madrid wil verkassen.
Volgens AS was Koeman zo verbaasd over de ‘Drenthe-hype’ op het Iberische schiereiland, dat hij besloot om zijn voormalige pupil een sms te sturen. Nog geen twee minuten later kreeg de coach alweer een sms terug: ‘Coach, het klopt dat Real Madrid mij wil hebben. Deze kans krijg ik maar één keer in mijn leven.’ Vervolgens meldt het Spaanse medium dat het bericht niet uit Suriname afkomstig is, maar vanuit de Nederlandse Antillen, waar Drenthe zogenaamd van een welverdiende vakantie zou genieten.
Ook de mening van Koeman, die op geen enkel moment geinterviewd werd, wordt niet overgeslagen. Volgens de coach is Drenthe nog niet klaar voor een dienstverband in het Santiago Bernabéu en is een verhuur in de Primera División de meest ideale optie. De 45-jarige Zaandammer schat, vanwege de ‘kritieke economische situatie van Feyenoord’, de transfersom in tussen de acht en tien miljoen euro.
quote:Ook de mening van Koeman, die op geen enkel moment geinterviewd werd, wordt niet overgeslagen
Die jongen snapt het geloof ik niet zo, is lekker met zich zelf bezig, maarquote:Op dinsdag 10 juli 2007 22:45 schreef EnactedChaos het volgende:
[Romeo Castelen tegen ELF]
Hier maak je je populair mee zeg, potverdomme.
Nu een beetje talent tegen gaan houden![]()
Drenthe staat op de frontpage van Marca.com.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:04 schreef EnactedChaos het volgende:
Er is echt totaal geen nieuws he, apart.
dit vond ik ook wel lachwekkendquote:
quote:Ook de mening van Koeman, die op geen enkel moment geinterviewd werd, wordt niet overgeslagen
Goed nieuws dat Drenthe iig nog een jaar bij feyenoord verder kan groeien!quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:21 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Drenthe staat op de frontpage van Marca.com.
Er staat dat Feyenoord en Madrid in principe akkoord zijn, en dat het dus wachten is op het Ja woord van Drenthe die vandaag terug komt van vakantie.
Als Drenthe ja zegt zal hij nog een jaar aan feyenoord uitgeleend worden. Aldus Marca.
barcelona en Chelsea zijn ook nog in de race..
Hoezo moet ie een contract van nog 5 jaar verlengen?quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:15 schreef Luni het volgende:
[..]
Die jongen snapt het geloof ik niet zo, is lekker met zich zelf bezig, maar
hij heeft 2 keuzes, of heel rap bij tekenen, of op kankeren!!!
Als Chelsea hem koopt wel, niet als Madrid hem koopt volgens mij..quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:28 schreef Longmen het volgende:
[..]
Goed nieuws dat Drenthe iig nog een jaar bij feyenoord verder kan groeien!
t wordt er niet duidelijker opquote:Op woensdag 11 juli 2007 10:30 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Als Chelsea hem koopt wel, niet als Madrid hem koopt volgens mij..
Sorry, was wat onduidelijk in mij post..
Volgens Marca is feyenoord dus rond met Madrid.
alleen moet Drenthe ook nog akkoord gaan
Vage instelling.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:39 schreef Keltie het volgende:
Als Drenthe tekent bij een andere club, hoeft'ie van mij ook niet meer bij Feijenoord te spelen volgend seizoen. Weg = weg.
Gelukkig heb jij daar ook zoveel over te vertellen.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:39 schreef Keltie het volgende:
Als Drenthe tekent bij een andere club, hoeft'ie van mij ook niet meer bij Feijenoord te spelen volgend seizoen. Weg = weg.
Hoezo? Met Sahin riepen er veel hetzelfde.quote:
Hij denkt volgens mij dat een speler bij Feyenoord moet kwijlen bij de gedacht bij ons te mogen spelen, en niet minder kwaliteiten mag hebben dan een brazilaanse international.quote:
kan maar zo, maar dat staat niet in het bericht op Marca.comquote:Op woensdag 11 juli 2007 10:38 schreef Longmen het volgende:
[..]
t wordt er niet duidelijker op
Volgens mij had real een zelfde constructie in gedachte?
Dat ontwikkelen zit ws ook wel in de transfersom verkeerd. Bovendien moet je gewoon kijken naar wat Drenthe toevoegt aan onze selectie, zo ook Sahin.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:46 schreef Keltie het volgende:
Hoezo? Met Sahin riepen er veel hetzelfde.
Ik vind het niet nodig een andere speler te laten ontwikkelen voor een andere club, ook Drenthe niet.
Met Drenthe is Fey een stuk dreigender dan zonder. Als jullie dat bv de CL oplevert.... Nederland is nu eenmaal een opleidingsland. Bovendien is het veel beter voor zn ontwikkeling. Hebben we in Oranje straks ook nog wat aan.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:46 schreef Keltie het volgende:
[..]
Hoezo? Met Sahin riepen er veel hetzelfde.
Ik vind het niet nodig een andere speler te laten ontwikkelen voor een andere club, ook Drenthe niet.
Nee hoor. Je moet alleen wel vooruit kijken en niet gaan werken met vage verhuurconstructies.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:46 schreef snabbi het volgende:
[..]
Hij denkt volgens mij dat een speler bij Feyenoord moet kwijlen bij de gedacht bij ons te mogen spelen, en niet minder kwaliteiten mag hebben dan een brazilaanse international.
Klopt, maar die huurden we ook niet terug.quote:BTW keltie ik hoorde je ook niet zeiken toen Kuyt zei hoger op te willen..
Transfersom is nu nog veelste laag, neem dat ook even mee.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:48 schreef snabbi het volgende:
[..]
Dat ontwikkelen zit ws ook wel in de transfersom verkeerd. Bovendien moet je gewoon kijken naar wat Drenthe toevoegt aan onze selectie, zo ook Sahin.
Schijt aan oranjequote:Op woensdag 11 juli 2007 10:49 schreef Longmen het volgende:
[..]
Hebben we in Oranje straks ook nog wat aan.![]()
Er is in mijn ogen maar weinig verschil tussen iemand volgend jaar zeker te verkopen, en iemand dit jaar verkopen en een haar terughuren.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:49 schreef Keltie het volgende:
[..]
Nee hoor. Je moet alleen wel vooruit kijken en niet gaan werken met vage verhuurconstructies.
[..]
Klopt, maar die huurden we ook niet terug.
alsof Dortmund en Real Madrid concurrenten zijnquote:Op woensdag 11 juli 2007 10:46 schreef Keltie het volgende:
[..]
Hoezo? Met Sahin riepen er veel hetzelfde.
Ik vind het niet nodig een andere speler te laten ontwikkelen voor een andere club, ook Drenthe niet.
Als'ie hier nu een bereseizoen speelt, word'ie voor clubs interessanter en gaat de transfersom omhoog.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:54 schreef snabbi het volgende:
[..]
Er is in mijn ogen maar weinig verschil tussen iemand volgend jaar zeker te verkopen, en iemand dit jaar verkopen en een haar terughuren.
Maakt geen reet uit.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:56 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
alsof Dortmund en Real Madrid concurrenten zijn
Wat mij betreft mag die ook omhoog ja, maar Drenthe is nu gewoon een hype. Hij moet nog veel ontwikkelen en dat zit ook in die transfersom natuurlijk. Daar bovenop is er natuurlijk ook een kans dat hij bij de eerste de beste goeie trap tegen zijn benen iets minder hard blijkt te zijn dan we nu allemaal denken.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:54 schreef Keltie het volgende:
Transfersom is nu nog veelste laag, neem dat ook even mee.
Tja en wanneer die een dubbele beenbreuk oploopt of plots blijkt dat hij makkelijk te bespelen is zijn we ook een lachertje. Ik ben het met je eens dat het beter is om hem niet te verkopen, maar als je het wel doet is er wmb geen bezwaar om hem terug te huren. Hij is hier wmb gewoon een basisspeler dus een goede om in de groep te hebben.quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:57 schreef Keltie het volgende:
Als'ie hier nu een bereseizoen speelt, word'ie voor clubs interessanter en gaat de transfersom omhoog.
Als wij nu Drenthe verkopen voor 8 tot 12 miljoen zijn we het lachertje, vooral als Babel voor 15-20 naar Liverpool gaat
Die gozert heb een contract voor 4 jaar. Je hoeft hem nu niet te verkopen en volgend seizoen ook nog niet.
Daarom vind dat:quote:Op woensdag 11 juli 2007 11:02 schreef snabbi het volgende:
[..]
Wat mij betreft mag die ook omhoog ja, maar Drenthe is nu gewoon een hype. Hij moet nog veel ontwikkelen en dat zit ook in die transfersom natuurlijk.
Das de gok ey.quote:Dat Drenthe goed is en beter wordt lijkt voor de hand te liggen, maar er zijn ook voorbeelden te noemen van spelers die veel potentie hadden en het toch niet blijken te kunnen.
Wie is dat? Nooit van gehoord?quote:Help, Engeland rooft ons leeg
Door MARCEL VAN DER KRAAN
ROTTERDAM - Feyenoorder Jeffrey Bruma is vijftien jaar en speelt straks voor Chelsea. Engelse topclubs roven de kweekvijver bij de Nederlandse eredivisieclubs leeg. De alarmklokken luiden.
+ afbeelding vergroten Bruma, nu nog op het veld bij Feyenoord, volgend seizoen bij Chelsea. FOTO KOEN VAN WEEL
Het is een doordeweekse dag op het EK onder 17 jaar in België. B-junioren spelen met nationale jeugdselecties leuke interlands. Vroeger kwam daar een handjevol jeugdtrainers en twee tribunerijtjes met familie van de spelers op af. Nu puilt het complex uit met scouts en voetbalmakelaars.
Die laatste groep kleeft aan de vertegenwoordigers van Arsenal, Liverpool, Manchester United en Chelsea alsof er een pot met goud te verdelen is. ,,De makelaars zijn maar in één ding geïnteresseerd. Ze willen weten welke speler je bekijkt. Vervolgens springen ze op die jongen af en zeggen ze dat ze zijn zaken kunnen doen. Officieel mogen ze die spelers helemaal niet benaderen,’’ zegt een van de vertegenwoordigers van de Britten.
Bij het Nederlands elftal onder 17 jaar kwamen in het Spaanse La Manga een paar weken eerder 35 Engelse clubs kijken. Die zaten allemaal op het puntje van hun stoel. Ze vonden het de beste lichting in jaren. Daar zat ook de zoon van Danny Blind, Daley, bij. ,,He is the future of Dutch football,’’ zeiden de scouts.
De massale interesse in Nederlandse toptalenten van 14, 15 en 16 jaar is een doorn in het oog van de eredivisieclubs die nog steeds miljoenen investeren in de eigen opleiding. Door tv-contracten van 40 miljoen per jaar en per club kunnen ze in Engeland smijten met geld. Als ze vijf willekeurige talenten uit het buitenland halen en er breekt er eentje door, is de winst geboekt.
Arsenal ontdekte in het Nederlands elftal onder 17 jaar rechterspits Vincent van den Berg, nog zonder contract bij Heerenveen. Bij NEC had Arsène Wenger aanvaller Nacer Barazite op zijn zestiende al weggeplukt. Spits Jordy Brouwer tekende als A-junior van Ajax een vierjarig contract bij Liverpool. Feyenoord deed verwoede pogingen het 15-jarige talent Bruma aan zich te binden, maar die was al bij Chelsea voordat hij het contract van de Rotterdammers had bekeken. Diezelfde club (Chelsea) pikte deze zomer ook Patrick van Aanholt, PSV’s aanvoerder van de B1-junioren, in.
,,Dat is het risico als je spelers internationaal laat spelen. De grote scouts zijn overal. Niet alleen die van Chelsea. Bij Barcelona speelt nog één Catalaan en de opleiding zit vol met buitenlanders. Daar loopt ook ene Dos Santos, die op zijn twaalfde uit Mexico is gehaald,’’ zegt Wessel Weezenberg, voetbalmakelaar en begeleider van Jeffrey Bruma bij Chelsea.
Maar het kan nog gekker. Bij AZ werd achter de rug van de club om het grote talent Marco Matic in het geheim naar Liverpool gevlogen. De speler kon 100.000 euro per jaar krijgen als hij direct zijn handtekening zou zetten onder een contract. Bij AZ voetbalt hij nog voor een minimale zakgeldvergoeding.
AZs technisch directeur Marcel Brands: ,,Marco Matic zit nog steeds bij ons. Maar hij is in Engeland geweest. Ik ken de details niet, gelukkig stond zijn zaakwaarnemer er ook niet achter.’’
Brands plaatst vraagtekens bij de handelwijze van de Britten. ,,Ik vraag me af of een club als Liverpool al kan zien dat een speler bestemd is om daar door te breken in het eerste elftal. Ik vind het knap als ze dat zien. Als iemand 16 jaar is, moet ik me zelfs de vraag stellen of die speler AZ 1 wel kan halen.’’
,,We laten ons niet gek maken. We weten dat het wemelt van de scouts en makelaars bij onze wedstrijden. We kunnen ze niet weren. Je probeert wel met ze te praten. En een aantal makelaars ziet ook wel in dat niet ieder talent in Engeland kan doorbreken.’’
Koos Formsma, voorzitter van Heerenveen, vreest dat er een onwerkbare situatie op de markt ontstaat. ,,Engelse clubs mogen volgens de regels van hun eigen bond bij de jeugd niet verder scouten dan een straal van 150 kilometer om de club heen. Ik heb niet op de kaart gekeken, maar volgens mij ligt Nederland in die straal van 150 kilometer. Ze tellen het water niet mee. Want ze zitten allemaal hier.’’
De Friezen voelen zich machteloos. ,,De Engelse clubs hebben zoveel geld te besteden. Alleen uit de tv-inkomsten pakken ze 40 miljoen euro per jaar. Daar kunnen wij, de Nederlandse clubs, niet aan tippen. We balen dat we Vincent van den Berg zijn kwijtgeraakt aan Arsenal. Maar we stonden machteloos.’’
Jonge voetballers als Bruma, Van den Berg of Brouwer speelden hier voor zakgeld. Meestal niet meer dan 75 euro per week. In Engeland liggen hun verdiensten met zestien jaar rond de 100.000 euro per jaar.
Weezenberg erkent dat Feyenoord heeft geprobeerd Bruma hem een aanbieding te doen. ,,Er is met hem gesproken. Maar de speler wilde niet. Het is bij zo’n jonge jongen in de eerste plaats een beslissing in de schoot van het gezin. Daar moet een keuze worden gemaakt. In mijn ogen is die keuze niet veel anders dan wanneer een Nederlandse club een speler benadert. De speler ziet bovendien dat de opleidingen van Arsenal of Chelsea top zijn.’’
Weezenberg meent dat hij de club recht in de ogen kan kijken. ,,Het zijn niet de makelaars maar de clubs die de initiatieven nemen. Andersom komen er ook spelers onder onze begeleiding naar Feyenoord. Janotta is uit Polen via ons naar Feyenoord gekomen. In de Kuip heeft men nationaal goede scouts. Internationaal is het niet zo goed, maar dat is ook veel ingewikkelder.’’
,,Als een speler naar Chelsea gaat, vindt iedereen het waardeloos. Maar kiest hij voor Barcelona, dan vinden we het fantastisch. Dat komt alleen maar door het etiket van een poenerige club, die alles opkoopt. Maar bij Chelsea gaan grote dingen gebeuren. Er wordt een hele jeugdopleiding ingericht.’’
Chelsea haalt Bruma, andersom haalt Feyenoord weer Ryan Bouwmeester van Vitesse. Weezenberg: ,,Het belangrijkste is dat Feyenoord zijn drie grootste toptalenten vast heeft liggen. In Europa weten alle scouts dat Leroy Fer, Georgino Wijnaldum en Janotta absolute toptalenten zijn. Die haalt niemand zomaar weg. Die liggen langdurig vast.’’
,,De clubs in het Premiership hebben ingezien dat spelers tijd nodig hebben om te wennen aan het niveau en de cultuur van het Engelse voetbal. Als ze die spelers vroeger halen, is de kans groter dat ze slagen. Wenger is daar al jaren heel slim in. Die snapt dat het binnendringen van buitenlandse spelers in de Engelse markt, niet altijd werkt. Daarom willen ze die talenten veellanger laten wennen.’’
heb je gelijk inquote:Op woensdag 11 juli 2007 10:57 schreef Keltie het volgende:
[..]
Als'ie hier nu een bereseizoen speelt, word'ie voor clubs interessanter en gaat de transfersom omhoog.
Als wij nu Drenthe verkopen voor 8 tot 12 miljoen zijn we het lachertje, vooral als Babel voor 15-20 naar Liverpool gaat
Die gozert heb een contract voor 4 jaar. Je hoeft hem nu niet te verkopen en volgend seizoen ook nog niet.
quote:Op woensdag 11 juli 2007 10:58 schreef Keltie het volgende:
[..]
Maakt geen reet uit.
EDIT:
En volgens het plan van Boszje zijn ze dat binnen een jaar of 3 wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |