Op zijn vrouw zit ongeveer evenveel plastic als op die wagens.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:24 schreef -Hans- het volgende:
David Beckham en zijn vrouw lopen op de starting-grid rond.![]()
Aardig weer btw op het circuit.
Truequote:Op zondag 8 juli 2007 13:25 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Op zijn vrouw zit ongeveer evenveel plastic als op die wagens.
Jup, iddquote:Op zondag 8 juli 2007 13:25 schreef ElmarO het volgende:
Op zijn vrouw zit ongeveer evenveel plastic als op die wagens.
Geweldig inderdaad.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:27 schreef Googolplexian het volgende:
"I survived the 2007 Magny Cours Pit Stop"
Je imiteert hem hier ook direct?quote:Op zondag 8 juli 2007 13:22 schreef WEST het volgende:
[..]
ik ben een pool op me werk nu ook nederlands aan het leren. maar die accent zoals hun sommige dingen uitspreken je lacht je rot![]()
yepquote:Op zondag 8 juli 2007 13:36 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Gaaf, is dat een helm van een monteur?
Ik ben ook bang dat hij net wat lichter is dan de Ferrari's en dat die sneller zullen zijn.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:37 schreef -Hans- het volgende:
Hamilton nog altijd onderweg naar de starting-grid... is duidelijk benzine aan het besparen.
Hahaquote:Op zondag 8 juli 2007 13:30 schreef gbm het volgende:
lol @
[img=578xnull]http://www.xs4all.nl/~spmf/fok/helm.jpg[/img]
Jup, daar ben ik toch ook wel een beetje bang voor. Naja, hopelijk weet hij de race te winnen want dan gaan ze op Silverstone helemaal los.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:39 schreef vingerplant het volgende:
Ik ben ook bang dat hij net wat lichter is dan de Ferrari's en dat die sneller zullen zijn.
Vond Kalff altijd super als pitreporter, heb me mateloos geirriteerd aan die vervanger van hem...quote:Op zondag 8 juli 2007 13:40 schreef Googolplexian het volgende:
Waar ik me tijdens de A1GP groen en geel ergerde aan Allard Kalff moet ik zeggen dat ie als pit-reporter het uitstekend doet
puntje Allard
...met z'n steenkolen-Engels. Die zal best vaak achter zijn rug om voor lul zijn gezet door coureurs en monteursquote:Op zondag 8 juli 2007 13:41 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Vond Kalff altijd super als pitreporter, heb me mateloos geirriteerd aan die vervanger van hem...
Tsja ... maar Jack kreeg meer voor elkaar in de pits/paddock.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:41 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Vond Kalff altijd super als pitreporter, heb me mateloos geirriteerd aan die vervanger van hem...
Je kon bij Jack goed merken dat hij met een beperkt aantal mensen een hele goede band had; met die mensen is ook leuke televisie gemaakt. Allard daarentegen heeft een veel bredere 'kennissenkring'.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:43 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Tsja ... maar Jack kreeg meer voor elkaar in de pits/paddock.
Voordeeltje als je zo nu en dan een crewlid van kiespijn af kan helpen.
En weet wat racen is, waardoor hij zinnige vragen kan stellen. Alleen voor hem zou ik nog wel NL tv willen hebben, Mol mis ik echt niet.quote:Op zondag 8 juli 2007 13:44 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Je kon bij Jack goed merken dat hij met een beperkt aantal mensen een hele goede band had; met die mensen is ook leuke televisie gemaakt. Allard daarentegen heeft een veel bredere 'kennissenkring'.
uuhhm, interessant. Nou, ik hoop echt dat Hamilton lekker lang buiten kan blijven en hij staat ook nog eens op hard dus het zou zo kunnen.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:02 schreef voyeur het volgende:
@Hans, zo licht zal Hamilton toch niet zijn want hij had toch 0,6 sec meer nodig voor kwali3 tov kwali2. Alonso 1 seconde dus die kan later naar binnen.
ach, welke ferrari kon dat niet?quote:Op zondag 8 juli 2007 14:04 schreef Googolplexian het volgende:Ferrari
Alsof hij niet vanaf achter in de punten kan rijden ...
De Spyker Ferrari.quote:Op zondag 8 juli 2007 14:05 schreef Sally het volgende:
ach, welke ferrari kon dat niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |