Zal best, maar de gevolgen zijn meestal een stuk heftiger dan bij een aanrijding tussen luxe auto's...en ik krijg steeds meer het idee dat de gemiddelde vrachtwagenchauffeur dat niet echt beseft....quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:10 schreef opgebaarde het volgende:
Als je kijkt naar het aantal km's tussen auto's en vrachtwagens maken die vrachtwagens stukken minder ongelukken.
Wat een dooddoener. Vergeet niet dat een ongeluk met een vrachtwagen meer problemen oplevert dan bij een gewoon ongeluk.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:10 schreef opgebaarde het volgende:
Als je kijkt naar het aantal km's tussen auto's en vrachtwagens maken die vrachtwagens stukken minder ongelukken.
Als ze hem gebruiken wel, ja. Heb alleen bij de opening er een trein zien rijden en daarna nooit weer.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:14 schreef Keiichi het volgende:
Daarom is de betuwelijn toch nog iets goedtoch?
Die dooddoener is anders wel naar aanleiding van de laatste zin in de OP. Het kan ernstiger zijn ja en de afhandeling duurt veel langer maar vrachtwagenchaufs worden te gemakkelijk zonder enig goed onderbouwd argument gedemoniseerd. Niet dat ik pro ben trouwens maar ergens een mening over hebben is wel het allergemakkelijkste in het leven wat er is.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:15 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Wat een dooddoener. Vergeet niet dat een ongeluk met een vrachtwagen meer problemen oplevert dan bij een gewoon ongeluk.
piemelcompensatie is het...quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:30 schreef Rekkie het volgende:
Breek me de bek niet open.... dat onnodige ge-inhaal in de spits, door hun formaat te misbruiken en verdere ongein.
Net als buschauffeurs
Nou, je kan niet ontkennen dat er de laatste tijd ontzettend veel ongelukken gebeuren waar vrachtwagens bij betrokken zijn. Zoals rival al zegt, je mag niet hard, je mag de helft van de tijd niet inhalen en je zit hoger (dus hebt goed overzicht OVER het verkeer) en dan nog weten te presteren om ergens op te knallen of te kantelen. En ja, de lage snelheid maakt het ook wel logisch dat er minder ongelukken met vrachtwagens gebeuren.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:18 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Die dooddoener is anders wel naar aanleiding van de laatste zin in de OP. Het kan ernstiger zijn ja en de afhandeling duurt veel langer maar vrachtwagenchaufs worden te gemakkelijk zonder enig goed onderbouwd argument gedemoniseerd. Niet dat ik pro ben trouwens maar ergens een mening over hebben is wel het allergemakkelijkste in het leven wat er is.
mijn vader had zijn eigen transportbedrijf dus ik heb wel een beetje recht van spreken over dit onderwerpquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:36 schreef Mach3 het volgende:
Ik vraag mezelf af of een van jullie ooit is meegereden met een beroepschauffeur en dan bedoel ik niet de streekbus.
Zeker voor rival is dit wel een leuke . weet je hoe vaak "normale"bestuurders even snel nog voor een vrachtwagen invoegen en dan vervolgens vol in de ankers gaat ? En weet je hoe vaak dit maar net aan goed gaat?
en ik praat niet alle chauffeurs naar beneden, echt nietquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:46 schreef Mach3 het volgende:
Ik praat niet alle chauffeurs schoon absoluut niet,
Dit soort opmerkingen geven mij gelukkig de kans om een discussie niet verder uit te bouwen. Jij bent de geweldige chauffeur en jij maakt geen fouten.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:41 schreef towncar het volgende:
Meestal wel, hoewel de meeste vrachtwagenchauffeurs de grootste moeite doen om hun gelijk proberen te bewijzen met standaard opmerkingen zoals "Rij eens een dagje mee..." en "anders niet je favoriete cola bier en andere versnaperingen"....![]()
Lol ben jij er ook al eenquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:49 schreef rival het volgende:
echter, dit is een topic over kutchauffeurs en wilde ik ook even lekker meeklagen!
ik weet gerust wat een hel het voor die gasten kan zijn een hele dag op de weg met allemaal van die debiele leaserijders zoals ik
Dus omdat wij anders geen dingen in de winkels hebben liggen mogen ze zich asociaal gedragen? We zitten allemaal in hetzelfde schuitje, want al dat verkeer is 's ochtends ook niet voor de lol onderweg... als die er allemaal niet waren, ging de economie ook naar de klote want dan is er niemand die geld heeft om wat te kopen en is transport dus ook niet nodig.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:50 schreef Mach3 het volgende:
[..]
Dit soort opmerkingen geven mij gelukkig de kans om een discussie niet verder uit te bouwen. Jij bent de geweldige chauffeur en jij maakt geen fouten.
Als het transport stilstaat gaat de economie naar de klote. Want werkelijk alles staat stil. Van je supermarkt tot de fabriek waar de grondstoffen worden verwerkt, van je huis tot aan nou ja vul het zelf maar in.
Ik merk wel dat hier een aantal flink verwende kindertjes zitten
Daar hebben ze zelf ook geen probleem mee denk ik. Lijkt me niet dat zo'n trucker graag in de file staat, maar 's nachts bevoorraden wordt wel een probleem denk ik.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:58 schreef karr-1 het volgende:
Ik roep al jaren dat vrachtwagens in de ochtend en avondspits en desnoods de hele dag niet op de weg zouden moeten komen. 's nachts is het rustiger rijden volgens mij.
quote:Op donderdag 5 juli 2007 11:02 schreef The_Forcer het volgende:
Het is toch fucking niet-normaal!
Inderdaad. Knipperlicht aan en hoppa gaan met die banaan zonder op het andere verkeer te letten. Dat verkeer erachter moet vol in de remmen of zelfs uitwijken en dan nog toeteren naar zo iemand ook nog.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:55 schreef SimtekF1 het volgende:
Wat ik ook vaak merk is dat ze vrachtwagen chaffeurs zelf altijd overal tussen moeten als ze van baan wisselen, je zal ze hoe dan ook ruimte moeten geven.
Plus dat met dat dicht op elkaar rijden problemen oplevert bij uitvoegstroken. Nu is het wel zo dat je tijdig naar rechts moet als je weet dat je de afslag moet hebben maar toch zijn er nog genoeg figuren die dan 3 vrachtwagens inhalen, hem ertussen gaan proppen met 80/90km/u en dus de linker baan ophouden.quote:Op donderdag 5 juli 2007 11:09 schreef longinus het volgende:
De meeste vrachtwagenchauffeurs rijden prima, er is alleen een gedeelte dat onderweg van alles doet behalve met het verkeer bezig zijn.
En dat inhalen moest echt verboden worden, ook het te dicht op elkaar rijden van vrachtauto's, hoe lullig het voor ze is maar het gevaar van die krengen dei vlak voor je van rijbaan veranderen om de rode achterkant van hun voorganger te verruilen voor een groene is veel te groot voor andere weggebruikers. Oww, gewone auto's rijden maken ook vaak een potje van de weg omdat ze iets sneller willen zijn, daarom ook alle file's.
Nee, ik ben niet de geweldige chauffeur....maar ik let wel op wat er voor me gebeurd en ik hou me niet bezig met andere dingen dan rijden en opletten als ik in de spits in een file terechtkom.....dit is normaal gedrag, hoef je geen perfecte chauffeur voor te zijn. Maar dat schijn jij nog niet helemaal door te hebben....(en dat bevestigd mijn eerdere opmerkingen...)quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:50 schreef Mach3 het volgende:
[..]
Dit soort opmerkingen geven mij gelukkig de kans om een discussie niet verder uit te bouwen. Jij bent de geweldige chauffeur en jij maakt geen fouten.
Dat gaat inderdaad een probleem worden. Winkels die mensen in dienst moeten nemen om goederen te gaan ontvangen bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 5 juli 2007 11:04 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Daar hebben ze zelf ook geen probleem mee denk ik. Lijkt me niet dat zo'n trucker graag in de file staat, maar 's nachts bevoorraden wordt wel een probleem denk ik.
Dat klopt.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:58 schreef karr-1 het volgende:
.
Ik roep al jaren dat vrachtwagens in de ochtend en avondspits en desnoods de hele dag niet op de weg zouden moeten komen. 's nachts is het rustiger rijden volgens mij.
Eindelijk eens een vrachtwagenchauffeur die het zelf toegeeft...quote:we kunnen helemaal niet rijden en we flikkeren hem fijn voor die altijd vriendelijke en sociale leasebakrijders.
Verder gooien we in elke bocht de auto op de kant om het verkeer maar zoveel mogelijk te hinderen.En als we merken dat we met 5 km/h verschil inhalen laten we het gas wel even los tot het verschil 1 km/h is. Zelfgemaakte files for the pwn.
![]()
Met mij is alles prima.. Niet de deur uitgeweest vandaagquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:10 schreef opgebaarde het volgende:
Als je kijkt naar het aantal km's tussen auto's en vrachtwagens maken die vrachtwagens stukken minder ongelukken.
Is BrauN ongedeerd?![]()
De spits wordt ook korter wanneer er minder files staan. De weg af van half 7 tot half 9 moet voldoende zijn om de ochtend spits te verminderen. De avond spits volstaat van half 4 tot 6 wel.quote:Op donderdag 5 juli 2007 15:53 schreef RealZeus het volgende:
En vrachtauto's niet in de spits de weg op?
De spits in Nederland loopt van 6 tot 10 en van 15 tot 19u , dus dan heb ik 5 uur om al die zooi uit te rijden. Dat gaat niet helemaal lukken vrees ik.
Als een groot aantal van die vrachtwagens opzouten uit de spits duurt de spits ook korter want dan zijn er gewoon 2 of meer banen vrij. 2 baans wegen zijn nu in de spits vaak maar 1 baans omdat die vrachtwagens daar rijden en er geen hond terug naar rechts gaat... dat is dan weer de fout van automobilisten, maar toch.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 11:29 schreef Tim_G het volgende:
[..]
De spits wordt ook korter wanneer er minder files staan. De weg af van half 7 tot half 9 moet voldoende zijn om de ochtend spits te verminderen. De avond spits volstaat van half 4 tot 6 wel.![]()
Spits hoeft echt geen 4 uur te duren![]()
en verboden inhalen.... zou ook een stunt zijnquote:Op vrijdag 6 juli 2007 12:10 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Als een groot aantal van die vrachtwagens opzouten uit de spits duurt de spits ook korter want dan zijn er gewoon 2 of meer banen vrij. 2 baans wegen zijn nu in de spits vaak maar 1 baans omdat die vrachtwagens daar rijden en er geen hond terug naar rechts gaat... dat is dan weer de fout van automobilisten, maar toch.
Wat we nog vergeten in dit topic: de zooi die ze verliezen. Vanochtend weer een geweldige uitwijkmanoeuvre kunnen doen omdat meneer de kut trucker zijn zooi niet goed had vastgebonden had en dat dus op de A15 was belandt. Gelukkig reed er niemand naast me of achter me anders had ik de uitwijkmanoeuvre niet kunnen doen en had mijn achterligger waarschijnlijk een stuk PVC buis door zijn ruit gehad.
Inderdaad. Als ik moe zou worden van mijn werk zou ik wat anders gaan doen en niet anderen daar mee lastig vallen of in gevaar brengen.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:13 schreef Demellie het volgende:
[..]
en verboden inhalen.... zou ook een stunt zijn
edit: snap dat ze moe zijn, lang op weg, blablabla, maar dat is iets waar ze zelf voor kiezen, door te weinig 'rust' te nemen onderweg.... en je shit controleren kan ook geen kwaad
nee hoor dat geloof ik wel, er zijn gekken in het verkeer, dat staat vast en niemand kan dat ontkennen, ook al vinden ze zichzelf de beste driver.... hihi...quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:34 schreef RealZeus het volgende:
Als ik dan als vrachtwagenchauffeur ook even mag zeiken op die graftakautomobilisten die er nog even voor duiken op het moment dat ik afrem voor een file:
als ik een vrachtwagen vol papier bij me heb sta ik niet zo snel stil. Derhalve verzoek ik de betreffende automobilisten om op een andere manier een einde aan hun leven te maken.
Oh, vrachtwagenchauffeurs die niet opletten en die te lui zijn om hun lading vast te sjorren: ga wat anders doen want jullie verknallen het voor de mensen die hun werk wel serieus nemen. (want , je gelooft het niet, die zijn er ook nog.)
verbreding?! Maak maar een complete rijstrook alleen voor vrachtwagens en bussen (vangrails aan beiden kanten)... what can go wrong?!quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:49 schreef Red_85 het volgende:
tjah, wat moet je er nog over zeggen he... die gasten kunnen niets anders en weten ook de consequenties niet van hun doen.
net ook, a7 tussen hoorn en zaandam. vrachtwagen die 1km harder rijd dan de voorganger. en hup een 4 km lange staart van langzaamrijdende auto's achter zn reet aan. en hij maar volhouden dat hij harder rijd. kaffer. het is daar altijd druk en er hoeft maar 1 tyfus chauffeur eigenwijs te doen en je hebt daar file.
inhaalverbod werkt daar niet. de chauffeurs lappen het toch aan hun laars. 'ik sta boven de wet want het geldt niet voor mij...' ze zijn gewoon te dom om het te snappen.
ik plijt voor een algeheel inhaalverbod voor vrachtwagens in Nederland en een verbreding van de A7 van Hoorn naar Amsterdam van 4 naar 6 rijstroken. knooppunt zaandam is dan de zwakste schakel in het geheel en dat kan je ook omleggen zodat het dat niet meer wordt. coentunnel wordt al onderhanden genomen tot 2011. en dan zijn de files redelijk opgelost in die hoek.
is ook niet eens een verkeerd id nee. nooit meer last van die honden op die manier ja.. prachtig id!quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:35 schreef Demellie het volgende:
[..]
verbreding?! Maak maar een complete rijstrook alleen voor vrachtwagens en bussen (vangrails aan beiden kanten)... what can go wrong?!
met zijn allen staan we sterk, helaas doet dat niets in Nederlandquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:54 schreef Red_85 het volgende:
[..]
is ook niet eens een verkeerd id nee. nooit meer last van die honden op die manier ja.. prachtig id!
nu nog proberen in den haag dit voor elkaar te krijgen...
Vrachtwagen moeten gewoon verboden worden op de snelwegen, kunnen wij tenmindste lekker doorscheuren. Laat ze lekker scheuren op B-wegen of nog beter laat ze de fietspaden maar pakken! Kan je als het mij vraagt nog zat snelheid makenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:35 schreef Demellie het volgende:
[..]
verbreding?! Maak maar een complete rijstrook alleen voor vrachtwagens en bussen (vangrails aan beiden kanten)... what can go wrong?!
Dat zie ik inderdaad ook vaak genoeg gebeuren. Onbegrijpelijk gewoon. Maar ja, ik heb sowieso een hekel aan mensen die een gaatvul verslaving hebben en ieder vrij gaatje op de snelweg dicht rijden.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:34 schreef RealZeus het volgende:
Als ik dan als vrachtwagenchauffeur ook even mag zeiken op die graftakautomobilisten die er nog even voor duiken op het moment dat ik afrem voor een file:
als ik een vrachtwagen vol papier bij me heb sta ik niet zo snel stil. Derhalve verzoek ik de betreffende automobilisten om op een andere manier een einde aan hun leven te maken.
De ''gemiddelde'' vrachtwagenchauffeur beseft zich dat een stuk beter als de rest van de KUT AUTOMOBILISTEN.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:14 schreef towncar het volgende:
[..]
Zal best, maar de gevolgen zijn meestal een stuk heftiger dan bij een aanrijding tussen luxe auto's...en ik krijg steeds meer het idee dat de gemiddelde vrachtwagenchauffeur dat niet echt beseft....
Nou, het gebeurt mij regelmatig dat een vrachtauto even gezellig samen met mij op 1 baan komt rijden.. okee overdreven, maar er zijn er genoeg die lopen te slingeren waardoor je of heel hard gas moet geven of heel hard moet remmen tenzij er nog een strook naast zit of dat ze hem voor je auto gooien... maar eerlijk is eerlijk, je hebt inderdaad vaker last van de gewone automobilist.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 19:55 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
De ''gemiddelde'' vrachtwagenchauffeur beseft zich dat een stuk beter als de rest van de KUT AUTOMOBILISTEN.
Heel raar. Van alle km's die ik tot nu toe heb gereden heb ik nog nooit last gehad van een Trucker.
Och, inhalen. Dat is idd wel wat kut, maar hinder? Denk het niet.
Automobilisten anders......
Als ik jouw opmerking naast de ongelukken die ik zie ( en ik zie ze steeds meer gebeuren ) met vrachtwagens..ja, ook vrachtwagens onderling...twijfel ik daar toch sterk aan...een voorbeeld: wat ik dus eergisteren gezien heb, zie mijn eerste bericht bovenin dit topic, was een vrachtwagen die stond te wachten in een file, daarachter een Volvo, stond ook te wachten...en dan die truck, die er gewoon met een gang van 80 ( schat ik ) achteropdook, ik zag de Volvo personenwagen als een sardinenblikje in elkaar gefrommeld worden, er wordt er weer misselijk van als ik er aan denk.quote:De ''gemiddelde'' vrachtwagenchauffeur beseft zich dat een stuk beter als de rest van de KUT AUTOMOBILISTEN.
Het verschil is gewoon dat als het fout gaat met zo'n trucker, het ook goed fout gaat. Natuurlijk gebeuren er ook veel ongelukken met personen auto's, maar dat beperkt zich enkel tot blikschade of licht letsel, ook vervelend, maar niet zo vervelend als een trucker die je even plat walst. Als je namelijk gaat kijken hoe vaak het mis gaat bij die truckers valt het aantal zware ongevallen onder automobilisten ontzettend mee. Vergeet namelijk niet dat er veel meer auto's zijn en dat deze ook een stuk harder kunnen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 00:46 schreef towncar het volgende:
[..]
Als ik jouw opmerking naast de ongelukken die ik zie ( en ik zie ze steeds meer gebeuren ) met vrachtwagens..ja, ook vrachtwagens onderling...twijfel ik daar toch sterk aan...een voorbeeld: wat ik dus eergisteren gezien heb, zie mijn eerste bericht bovenin dit topic, was een vrachtwagen die stond te wachten in een file, daarachter een Volvo, stond ook te wachten...en dan die truck, die er gewoon met een gang van 80 ( schat ik ) achteropdook, ik zag de Volvo personenwagen als een sardinenblikje in elkaar gefrommeld worden, er wordt er weer misselijk van als ik er aan denk.
Dus 'kutautomobilisten' ? Nee....KUTvrachtwagenchauffeurs met een IQ niet groter dan mijn schoenmaat![]()
Kan ik me voorstellen, ik ken jou niet en oordeel ook niet over jou persoonlijk, misschien ben jij wel een van die weinige vrachtwagenchauffeurs die wel voor zijn werk staat en het ook goed doet. Maar ik zie gewoon dat heel veel vrachtwagenchauffeurs maling aan regels en andere (zwakkere) weggebruikers hebben. En ja, ook automobilisten kunnen assholes zijn, ik heb geen kleppen voor mijn ogen. Het gaat er mij om dat veel chauffeurs pas beseffen dat het gewicht van hun truck voor veel ernstiger schade en met name zwaar letsel of de dood kan veroorzaken dan personenauto's. En dan is het te laat.quote:
Waarom kan het in andere landen, zoals Thailand, China, Japan, USA, enz. dan wel? Daar vind ook de meeste bevoorrading 's nachts plaats. Nu merk je wel wat voor een bekrompen land wij zijn, met onze 9 tot 6 mentaliteit... kijk naar Azie... qua 24 uurs economie (waar de meeste bedrijven zo prat op gaan) kunnen we nog heel erg veel leren van andere landen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 11:09 schreef longinus het volgende:
De meeste vrachtwagenchauffeurs rijden prima, er is alleen een gedeelte dat onderweg van alles doet behalve met het verkeer bezig zijn.
En dat inhalen moest echt verboden worden, ook het te dicht op elkaar rijden van vrachtauto's, hoe lullig het voor ze is maar het gevaar van die krengen dei vlak voor je van rijbaan veranderen om de rode achterkant van hun voorganger te verruilen voor een groene is veel te groot voor andere weggebruikers. Oww, gewone auto's rijden maken ook vaak een potje van de weg omdat ze iets sneller willen zijn, daarom ook alle file's.
Oh, maar dat geld andersom net zo goed. We kunnen ook gewoon stevig door karren in plaats van boven op de rem te gaan staan als zo'n lamlul hem er voor de zoveelste keer voor gooit of gewoon niet uitwijken als zo'n debiel dat ding van hem niet recht kan houden maar aangezien dat voor de automobilist altijd slecht zal uitpakken doen we dat toch liever wel.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 17:41 schreef RealZeus het volgende:
Ik denk dat veel automobilisten nog niet half door hebben hoeveel van hun fouten door vrachtwagenschauffeurs opgelost worden.
Mensen die met een personenwagen voor aan afremmende vrachtwagen duiken zijn inderdaad lekker snugger bezig. Als ik op een file inrijd probeer ik in mijn rijstrook te blijven. Mocht er onverhoopt een tientonner aankomen in mijn binnenspiegel asap een vluchtroute zoeken, want met een personenwagen kan je nu eenmaal makkelijker manouvrerenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:34 schreef RealZeus het volgende:
Als ik dan als vrachtwagenchauffeur ook even mag zeiken op die graftakautomobilisten die er nog even voor duiken op het moment dat ik afrem voor een file:
als ik een vrachtwagen vol papier bij me heb sta ik niet zo snel stil. Derhalve verzoek ik de betreffende automobilisten om op een andere manier een einde aan hun leven te maken.
Oh, vrachtwagenchauffeurs die niet opletten en die te lui zijn om hun lading vast te sjorren: ga wat anders doen want jullie verknallen het voor de mensen die hun werk wel serieus nemen. (want , je gelooft het niet, die zijn er ook nog.)
Idd heel veel mensen snappen niet dat een vrachtwagen een vele langere remweg heeft dan een gewone autoquote:Op zondag 8 juli 2007 09:31 schreef eNaSnI het volgende:
Mensen die met een personenwagen voor aan afremmende vrachtwagen duiken zijn inderdaad lekker snugger bezig.
Die mensen verdienen het dan ook om geplet te worden.quote:Op zondag 8 juli 2007 11:47 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Idd heel veel mensen snappen niet dat een vrachtwagen een vele langere remweg heeft dan een gewone auto
Je mag 80.... hoezo mag je denken 'ik ga even inhalen'? Blijf gewoon lekker op de rechterbaan, ook in de file.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:36 schreef Mach3 het volgende:
Ze rijden 80 en jij rijd 120 of zelfs nog harder gek he dat er dan wel eens een chauffeur kan denken hey een gaatje ik ga inhalen. 40 kilometer verschil is teveel of automobilisten moeten terug naar 100 of de beroepchauffeur mag 100 km gaan rijden. Minder gevaarlijke situaties die ontstaan omdat automobilisten geen ruimte bieden en lekker vaak bij een ander in zijn kont kruipen.
Gelukkig ligt het allemaal aan de beroepchauffeur .....
Dat is wel erg hard zekerquote:Op zondag 8 juli 2007 14:24 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Die mensen verdienen het dan ook om geplet te worden.Sorry dat ik het zeg, maar die lui kun je maar beter van de weg af hebben.
Ja sorry, maar ik kan geen medelijden meer hebben met mensen die willens en wetens domme acties uit halen in het verkeer waarmee ze zichzelf en vooral anderen mee in gevaar brengen alleen omdat ze haast hebben en alleen maar aan zichzelf denken.quote:
Dat meen je nietquote:Op zondag 8 juli 2007 14:52 schreef funkyskunkie het volgende:
Toen ik hem aansprak op zijn asociale rijgerag was zijn antwoord:
Maar met zoveel wielen kun je ook beter remmen![]()
Hoe dom kun je dan zijn![]()
Één klapband waardoor heel transporterend NL ineens stilstaat?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:35 schreef Demellie het volgende:
[..]
verbreding?! Maak maar een complete rijstrook alleen voor vrachtwagens en bussen (vangrails aan beiden kanten)... what can go wrong?!
En dan ook meteen even andersomquote:Op zondag 8 juli 2007 21:16 schreef Geerd het volgende:
Eigenlijk zou het verplicht moeten zijn voor iedereen die B wil halen om week lang met een vrachtwagen chauffeur mee te rijden.
Daar zijn de meeste bedrijven al aardig van afgestapt hoorquote:Op maandag 9 juli 2007 00:33 schreef vogeltjesdans het volgende:
En dan zit de weg nog vol met van die wonderpolen. Je weet wel, die lui die "alles beter en goedkoper kunnen" da Nederlanders. Diploma's en certificeringen hebben ze niet nodig. Wel nog te stom om uit hun ogen te kijken terwijl ze de wet aan hun laars lappen.
Kutpolen![]()
Gelukig jatten die lui alles wat los en vast zit.Paar verhalen die de ronde doen over die "fijne" Oostblok-collega's in dienst bij Nederlandse bedrijven:quote:Op maandag 9 juli 2007 00:33 schreef vogeltjesdans het volgende:
En dan zit de weg nog vol met van die wonderpolen. Je weet wel, die lui die "alles beter en goedkoper kunnen" da Nederlanders. Diploma's en certificeringen hebben ze niet nodig. Wel nog te stom om uit hun ogen te kijken terwijl ze de wet aan hun laars lappen.
Kutpolen![]()
Niet alleen bij DSM is Vos niet meer welkom. Een vriend van mij werkt ook bij een trnapsortbedrijf dat met bulkauto's rijdt en sinds Vos Polen in dienst heeft hebben ze er heel veel werk bij gekregen.quote:Op maandag 9 juli 2007 11:35 schreef vogeltjesdans het volgende:
Transportbedrijf Vos leverde veel aan DSM. Totdat Vos polen in dienst begon te nemen. Toen zei DSM "die polen hebben geen benodigde papieren, dus niet meer doen he Vos". Vos bleef echter polen op de vrachtwagen zetten. Toen zei DSM "geen papieren geen werk" en nu mag Vos niet meer werken voor DSM![]()
En hoe regel je dan de afslagen ?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:35 schreef Demellie het volgende:
[..]
verbreding?! Maak maar een complete rijstrook alleen voor vrachtwagens en bussen (vangrails aan beiden kanten)... what can go wrong?!
Nee, dat kan niet, want we zijn allemaal analfbeten die al rokend en kofiiezettend zich een weg banen over de wegen. Slingerend uiteraard, want natuurlijk moet er af en toe ook even gekeken worden naar die playmate van de maand die in haar blote doos de achterwand van de cabine siert. Verder moeten we ook nog even de laatste cd van Hnk Wijngaard in de cdspeler stoppen en daarnaast moeten we nog even bellen, onderwijl we de vrachtwagen vanaf de linkerbaan zo voor die luxewagen langs knallen teneinde de uitvoegstrook naar het pompstation te bereiken want het is weer tijd voor een balletje mayo. Die behaarde bierbuik onder dat te korte hempje moet wel in shape blijven natuurlijk.quote:Op maandag 9 juli 2007 15:08 schreef Battle_Bunny het volgende:
Ik stem voor een "vrachwagenchauffeurentopic" zodat iedereen ook een keer DIE kant van de verhalen kan lezen.
neej me pa wel mongool..quote:Op maandag 9 juli 2007 16:26 schreef Sok41 het volgende:
je moeder is een vrachtwagenchauffeur haeuhauehauaheuaeuaheuaheh fafsdfasDFD
quote:Op maandag 9 juli 2007 01:28 schreef Devilnl het volgende:
[..]
Daar zijn de meeste bedrijven al aardig van afgestapt hoor
(motor swaps etc.. you know!)
Helaas verdienen die pleurispolen hier toch nog steeds meer dan bij hun in de rimboe?quote:Op maandag 9 juli 2007 16:33 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Er rijden momenteel nog maar 2500 van die pleurispolen rond in Nederland. En in Polen zelf komen ze er momenteel 30000 te kort, dus dat lost zichzelf wel weer op.
Och jee !quote:Op maandag 9 juli 2007 16:56 schreef TheThirdMark het volgende:
kostte zeker niet veel moeite.
Ik denk het ook, het is allemaal tuig. Laat ze maar mooi stoppen met werken.Daar heeft iedereen profijt van.quote:Op maandag 9 juli 2007 17:31 schreef BobbyB het volgende:
Er is er weer één gekanteld op de A15, hoe verrassend en dat terwijl er een mooie dure Betuwe route naast ligt waar mensen hun huizen voor uitgezet zijn... jammer dat ie niet gebruikt wordt.
Zal wel weer de zoveelste achterlijke debiel zijn die zonodig moest inhalen en een ruk aan zijn stuur gaf omdat er toch nog een autootje naast reed.
Ik zie het anders bijna dagelijks gebeuren. Vrachtwagen rijdt achter collega, hij wil inhalen, maar kan niet, rijdt vervolgens bijna boven op collega en geeft vervolgens een flinke ruk aan het stuur zodat ie kan inhalen.quote:Op maandag 9 juli 2007 17:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik denk het ook, het is allemaal tuig. Laat ze maar mooi stoppen met werken.Daar heeft iedereen profijt van.
Kortizchtig zijn is leuk, maar jij hebt een betonnen plaat voor je kop, kneus.
Eensch!quote:Op maandag 9 juli 2007 17:38 schreef RealZeus het volgende:
Ik denk het ook, het is allemaal tuig. Laat ze maar mooi stoppen met werken.Daar heeft iedereen profijt van.
Volgens mij snappen vrachtwagenchauffeurs (groot, lomp, uitzichtloos) ook niet altijd hoe ze zich t.o.v. automobilisten (klein, kwetsbaar) op moeten stellen of denken dat het recht van de sterkste ook een verkeersregel isquote:
.... Alle vrachtwagenchauffeurs zijn per definite ook gewone automobilisten.. Dus ze weten beter dan een ander hoe het moet.quote:Op maandag 9 juli 2007 19:21 schreef eNaSnI het volgende:
[..]
Volgens mij snappen vrachtwagenchauffeurs (groot, lomp, uitzichtloos) ook niet altijd hoe ze zich t.o.v. automobilisten (klein, kwetsbaar) op moeten stellen of denken dat het recht van de sterkste ook een verkeersregel is![]()
Nee, ik probeer het allemaal wel netjes en veilig te doen, maar ik word er een beetje schijtziek van dat je in al jouw posts loopt af te geven op alle chauffeurs en beweert dat de meeste niet kunnen rijden. De meeste kunnen dat volgens mij juist prima alleen zitten er een paar van die randjosti's tussen die per direct hun rijbewijs in mogen leveren. Ik heb vaker last van personenauto's dan van vrachtwagens. En dat was ook al zo toen ik alleen nog maar mijn B-rijbewijs had.quote:Op maandag 9 juli 2007 17:48 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ik zie het anders bijna dagelijks gebeuren. Vrachtwagen rijdt achter collega, hij wil inhalen, maar kan niet, rijdt vervolgens bijna boven op collega en geeft vervolgens een flinke ruk aan het stuur zodat ie kan inhalen.
Ik snap overigens niet waarom jij iedere opmerking over vrachtwagen chauffeurs meteen persoonlijk opvat en er meteen zo heetgebakerd er op reageert (Ik wil niet eens weten hoe jij je agressie in je truckje uit, hopelijk niet zo erg als hier). Als iemand loopt te zeiken over automobilisten ga ik daar toch ook niet op zo'n manier op in? Voel je je aangesproken of zo?
Ik zeg ook verder helemaal nergens dat ze moeten stoppen met werken of dat het allemaal tuig is (ff topic doorlezen met mijn posts?), ik zeg alleen dat ze eens moeten leren rijden, de meesten dan. Dat jij je blijkbaar aangesproken voelt snap ik echt niet tenzij je je natuurlijk ergens van bewust bent...
Ik geef anders ook vaak genoeg af op andere automobilisten en ik maak zelf ook fouten... maar daar gaat dit topic niet over. Okee, misschien zijn niet de meeste chauffeurs zo debiel, maar een groot aantal wel... maar goed, dat is het zelfde verhaal als bijvoorbeeld goede en slechte Marokkanen. Er zijn genoeg Marokkanen die zich wel gedragen, alleen die kleine groep criminelen verpest het voor de grote meute omdat ze opvallen en zo is dat ook voor vrachtwagenchauffeurs, lease-rijders, Golf rijders, motoren etc. Je moet het niet te persoonlijk opvatten. Als jij het naar jouw idee goed doet, is dat dan toch okee? Laat anderen dan maar lekker zeiken op je collega's die het niet goed doen. Jij doet het netjes zeg je, dus moet jij je er niks van aantrekken.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 02:39 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, ik probeer het allemaal wel netjes en veilig te doen, maar ik word er een beetje schijtziek van dat je in al jouw posts loopt af te geven op alle chauffeurs en beweert dat de meeste niet kunnen rijden. De meeste kunnen dat volgens mij juist prima alleen zitten er een paar van die randjosti's tussen die per direct hun rijbewijs in mogen leveren. Ik heb vaker last van personenauto's dan van vrachtwagens. En dat was ook al zo toen ik alleen nog maar mijn B-rijbewijs had.
Ja, dat klopt.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 06:42 schreef eNaSnI het volgende:
Dus files ontstaan door bumperkleven en asociaal harder rijden dan max toegestaan
klopt, en als die eerste gewoon naar rechts ging ipv remmen, dan was er geen filequote:Op dinsdag 10 juli 2007 13:55 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja, dat klopt.
Ik zal het proberen uit te leggen. Een mens heeft een reactietijd van een seconde.
Als iemand remt duurt het een seconde voor de volgende remt, diegene moet, als hij er dicht op zit dus harder remmen.
De volgende heeft ook die 1 sec reactietijd en moet weer harder remmen dan zijn voorganger, de volgende remt nog wat harder en aan het eind staan ze stil.
Je hebt wel eens van die files die uit het niets lijken te ontstaan, nou , dat is dus de oorzaak.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 13:59 schreef rival het volgende:
[..]
klopt, en als die eerste gewoon naar rechts ging ipv remmen, dan was er geen file![]()
en die secondestomme meeprater
weet je bijvoorbeeld ook dat een oplettend iemand al binnen 0.2 seconde kan reageren op wat hij ziet? (was bij discovery zelfs laatst, er gingen lampjes branden en dan moest die gast er op slaan, binnen 0.3 seconde nadat de lamp aan ging raakte hij het doel!
ja dat is wel een verschil op een rit van 2500 kilomter (int) NIET DUS dus wat ijl je nou?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 03:09 schreef Devilnl het volgende:
mekkeraars over die 5kmh verschil..
"kan hij er evengoed achter blijven! zo'n verschil is het niet!"
uhu.. en de internationale chauffeurs dan?
ff voorhet gemak ze rijden 10uur.. toch 50km meer per dag dan normaal.
en dan x5 of 6.. is 250/300km per week
en ja dat is een verschil...
dat klopt bij de meeste mensen ja!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 14:57 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ja, een oplettend iemand zal inderdaad een kortere reactietijd hebben. Maar jij weet net zo goed als ik dat de gemiddelde automobilist overal mee bezig behalve met het verkeer. Dus dan zal die seconde wel aardig kloppen.
En als het een ongeluk is met een personen auto is deze + inzittenden er bijna altijd slecht aan toe.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:22 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nog los van of vrachtwagens nou wel of niet veel ongelukken veroorzaken per gereden kilometer, de impact is wel altijd van die aard dat meteen een halve of hele snelweg vast staat.
Wat een hypocriet gelul, alsof personenauto wankers zo goed in het verkeer zijn. Tuurlijk je eigen regels maken, tering hard rijden, geen knipperlicht gebruiken, op vakantie gaan en 20 uur gaan rijden (want dat mag gewoon ook al ben je een rijdend gevaar. 1 keer in een jaar een caravan terwijl je, je fiets niet eens kan parkeren.quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:07 schreef towncar het volgende:
Vanmorgen weer een auto geplet zien worden op de A20 door zo'n multitonner met een 'chauffeur' er in die zat te slapen en niet zag dat alles voor hem stil stond...wanneer komen er nou eens echte chauffeurs op die dingen te rijden..?![]()
![]()
![]()
Je snapt het niet echt he?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 14:59 schreef rival het volgende:
[..]
ja dat is wel een verschil op een rit van 2500 kilomter (int) NIET DUS dus wat ijl je nou?
50 km per dag meer? hoezo dat? kunnen ze na het inhalen van 1 trage die 5 kilomter winst erin houden? nee want dan komt de volgende vrachtwagen die wel goed begrenst is alweer voor hem!
Klinkt leuk he, die theorie??quote:Op woensdag 11 juli 2007 02:30 schreef Devilnl het volgende:
[..]
Je snapt het niet echt he?
Maar iig daarom halen ze die andere ook in!
(2500km.. 300km winst per week.. best veel imo!, maar volgens jou uiteraard niet)
Ben helemaal geen chauffeur. heb zelf niet eens iets met transport temaken.. ja via het water.. (binnenvaart/zeevaart)
quote:Op woensdag 11 juli 2007 02:30 schreef Devilnl het volgende:
[..]
Je snapt het niet echt he?
Maar iig daarom halen ze die andere ook in!
(2500km.. 300km winst per week.. best veel imo!, maar volgens jou uiteraard niet)
Ben helemaal geen chauffeur. heb zelf niet eens iets met transport temaken.. ja via het water.. (binnenvaart/zeevaart)
Maar iig ik rij altijd! tehard.. 150-160.. en ik hoef nooit teremmen vaag genoeg.. als ik per enkele rit op de snelweg (over zo'n 120km lengte) 1x moet remmen is het al veel..
Meestal zie ik het aankomen van.. oh die gaat zo inhalen. gas los.. en dan rij ik netjes de snelheid van de voorganger..
Dusss.. de hardrijders veroorzaken het ook niet altijd.. Zoals die andere gast al aangaf..
Het zijn de bumper klevers. en niets anders..
(PS ik rij hard omdat ik dan A.. wakker blijf (in het begin altijd netjes 120 gereden.. en 3x half in slaap gepleurt onder het rijden (voornamelijk na een nacht dienst..) dus da's een no-go)
sinds ik harder rij.. geen problemen.. meer lawaai.. meer attentie vereist op de weg. en ben 15minuten eerder thuis =])
okay. het kost meer brandstof.. Okayy de boete is hoog. maar dat boeit me niet zo heel erg, inslaap flikkeren onder het rijden. en dan wakker schrikken vind ik veel erger & gevaarlijker.. dus.. beetje afwegen..
ying yang.. win win.... you know!
.. dus morraal ridders.. toedeledokie
ja alleen jammer dat die winst er niet is omdat hij met het inhalen van een vrachtwagen niks opschiet!quote:
quote:Op woensdag 11 juli 2007 12:20 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nog los van het feit dat veel van die klootzakken zich gewoon niet aan de geldende inhaalverboden houden. Ik rijd vanmorgen op de snelweg, die lul van een vrachtwagenchauffeur heeft honderden meters de tijd gehad om in te halen (ook al mocht dat daar niet) en nét voordat ik hem ga inhalen duwt hij hem naar links.
Vuile honden zijn het, allemaal![]()
Same here, ook vanochtend. Ik vind dat dus ook zo belachelijk. Ze zien verdomme dat je er aan komt, en of het inhaal verbod geld op dat moment of niet, ze gooien hem er gewoon zonder blozen voor. Daar kan ik geen respect voor hebben. Er zijn ook zat auto's die dat doen, maar die maken tenminste weer vaart. Vaak is het dan ook nog dat er geen hond achter je zit, als ze dat flikken. Dus in plaats dat ze dan ff wachten. Nee, hun ego is groter dan hun piemel dus gooien ze hem er gewoon voor en je moet wel in de remmen anders loopt het niet goed met je af. Vaak doen ze het dan ook nog, zoals ik al eerder zei, met een flinke ruk aan het stuur en het dan nog gek vinden dat die dingen af en toe op hun zij gaan liggen.quote:Op woensdag 11 juli 2007 12:20 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nog los van het feit dat veel van die klootzakken zich gewoon niet aan de geldende inhaalverboden houden. Ik rijd vanmorgen op de snelweg, die lul van een vrachtwagenchauffeur heeft honderden meters de tijd gehad om in te halen (ook al mocht dat daar niet) en nét voordat ik hem ga inhalen duwt hij hem naar links.
Vuile honden zijn het, allemaal![]()
Ach, hou toch op met je dode hoek. Dat is altijd hetzelfde excuus voor asociaal gedrag van die truckers. Zoals ik al zei, ze zien je aankomen en douwen hem er nog voor. Volgens mij vergeten veel mensen, en dus ook automobilisten dan van baan verwisselen een bijzondere verrichting is en dat het andere verkeer daardoor dus voorrang heeft.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:01 schreef Toitle het volgende:
[..]
allemaal, zat jij honderden meters een beetje in z'n dode hoek te kutten met de zelfde snelheid dan?
Nee genie, ik was gewoon aan het inhalen en ik zat niet in zijn dooie hoek.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:01 schreef Toitle het volgende:
[..]
allemaal, zat jij honderden meters een beetje in z'n dode hoek te kutten met de zelfde snelheid dan?
Ja idd, ik heb altijd geleerd dat je voorrang hoort te KRIJGEN en niet hoort te NEMEN. Dat is basiskennis voor het behalen van het rijbewijs...quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:06 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ach, hou toch op met je dode hoek. Dat is altijd hetzelfde excuus voor asociaal gedrag van die truckers. Zoals ik al zei, ze zien je aankomen en douwen hem er nog voor. Volgens mij vergeten veel mensen, en dus ook automobilisten dan van baan verwisselen een bijzondere verrichting is en dat het andere verkeer daardoor dus voorrang heeft.
Al diverse treinen overheen zien rijdenquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:16 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Als ze hem gebruiken wel, ja. Heb alleen bij de opening er een trein zien rijden en daarna nooit weer.
Ja, maar dit is dus veelvuldig voorrang nemen terwijl je het niet eens hebt.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:19 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ja idd, ik heb altijd geleerd dat je voorrang hoort te KRIJGEN en niet hoort te NEMEN. Dat is basiskennis voor het behalen van het rijbewijs...
en hier neemt iemand het die het niet eens hoort te krijgen!quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:19 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ja idd, ik heb altijd geleerd dat je voorrang hoort te KRIJGEN en niet hoort te NEMEN. Dat is basiskennis voor het behalen van het rijbewijs...
quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:32 schreef Toitle het volgende:
Al deze reacties lijken wel van heilige boontjes die eigenlijk vrachtwagenchauffeur hadden willen worden maar net aan het gewone rijbewijs hebben gehaald.
JE GAAT HIER TOCH NIET LOPEN VERKONDIGEN DAT JE DENKT DAT ER MENSEN BESTAAN DIE DAT NIET KUNNEN HALEN?quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:32 schreef Toitle het volgende:
TAl deze reacties lijken wel van heilige boontjes die eigenlijk vrachtwagenchauffeur hadden willen worden maar net aan het gewone rijbewijs hebben gehaald.
hmz...ik kan al 3 dingen opnoemen die ik hoger inschat!quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:35 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Kom op zeg, ik heb wél een hogere opleiding gedaan...
kan je nagaan hoe dom ik ben! en nog kan ik een vrachtwagen besturen!quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:42 schreef Toitle het volgende:
Dat zegt genoeg over je niveau dus, ''me'' zwemdiploma.
Ala VW, knap hoor.
Rijbewijs en opleiding zijn 2 verschillende dingen, had jij moeten weten met je hogere opleiding.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:35 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Kom op zeg, ik heb wél een hogere opleiding gedaan...
Dat vind jij en de rest van het verkeer?quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:43 schreef rival het volgende:
[..]
kan je nagaan hoe dom ik ben! en nog kan ik een vrachtwagen besturen!
Ik heb als 16 jarige een keer op een beurs een theoretisch verkeersexamen gedaan tussen voor de rest alleen beroepschauffeurs, ik had minder fouten dan het merendeel van die chauffeurs... Er zou er op dat moment slechts 1 geslaagd zijn... Ja, je moet er echt slim voor zijnquote:Op woensdag 11 juli 2007 13:44 schreef Toitle het volgende:
[..]
Rijbewijs en opleiding zijn 2 verschillende dingen, had jij moeten weten met je hogere opleiding.![]()
als je kon lezen had je beter geweten dan wat je nu zegt!quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:48 schreef Toitle het volgende:
[..]
Dat vind jij en de rest van het verkeer?
Nevermind gaat nergens over dit, jullie gooien alle chauffeurs op een hoop qua rijgedrag, dat is echt te simpel en ook niet reëel.
Yeah right. Ik ben 's avonds liever thuis bij mijn gezin in plaats van weken op de weg te zitten.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:32 schreef Toitle het volgende:
Al deze reacties lijken wel van heilige boontjes die eigenlijk vrachtwagenchauffeur hadden willen worden maar net aan het gewone rijbewijs hebben gehaald.
LE-ZEN! Daar gaat het topic niet over. Metalfreak, rival en ik zijn ook in topics over automobilisten of motorfietsen te vinden, dat jij dat niet ziet of graag wil zien dat wij alleen maar negatief over truckers kunnen zijn zegt genoeg over jou. We maken allemaal fouten we doen allemaal wel eens iets wat aso is, maar zo'n truck die voor je de weg op duikt is nu eenmaal niet te missen.quote:Er zijn ook zat personenauto-chauffeurs die er niet horen, vergeten jullie zeker, of kijk je alleen maar naar vrachtwagens en let je voor geen reet op je eigen handelingen.
Ga lekker fietsen naar je werk.
quote:Op dinsdag 10 juli 2007 14:59 schreef rival het volgende:
[..]
ja dat is wel een verschil op een rit van 2500 kilomter (int) NIET DUS dus wat ijl je nou?
50 km per dag meer? hoezo dat? kunnen ze na het inhalen van 1 trage die 5 kilomter winst erin houden? nee want dan komt de volgende vrachtwagen die wel goed begrenst is alweer voor hem!
Goed van jou joh, is natuurlijk niet lang geleden nog en er is ondertussen niets veranderd.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:48 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ik heb als 16 jarige een keer op een beurs een theoretisch verkeersexamen gedaan tussen voor de rest alleen beroepschauffeurs, ik had minder fouten dan het merendeel van die chauffeurs... Er zou er op dat moment slechts 1 geslaagd zijn... Ja, je moet er echt slim voor zijn
Jij bent echt easy zeg '' dat zegt genoeg over jou''. De helft van de tijd zijn jullie aan het ''quoten'' of val je in de herhaling.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:49 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Yeah right. Ik ben 's avonds liever thuis bij mijn gezin in plaats van weken op de weg te zitten.
[..]
LE-ZEN! Daar gaat het topic niet over. Metalfreak, rival en ik zijn ook in topics over automobilisten of motorfietsen te vinden, dat jij dat niet ziet of graag wil zien dat wij alleen maar negatief over truckers kunnen zijn zegt genoeg over jou. We maken allemaal fouten we doen allemaal wel eens iets wat aso is, maar zo'n truck die voor je de weg op duikt is nu eenmaal niet te missen.
En ja, er zijn ook zat vrachtwagen chauffeurs die het wel netjes doen, maar daar klagen wij niet over.
4000 dus, oke, dan maakt die 50 nog minder verschilquote:Op woensdag 11 juli 2007 13:55 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Wat ben jij een kneus zeg. Er zijn maar weinig chauffeurs die 2500km rijden. De meesten zitten tussen de 3500 en de 4000km in.
En die km winst is heel duidelijk. Bij de meeste ritten kunnen de chauffeurs precies binnen hun tijd laden/lossen. Als ze nu op eens 50km minder kunnen rijden die dag, tsja, dan wordt alles een dag later.
iemand legt iets uit dan reageer je zoquote:Op woensdag 11 juli 2007 14:01 schreef Toitle het volgende:
[..]
Jij bent echt easy zeg '' dat zegt genoeg over jou''. De helft van de tijd zijn jullie aan het ''quoten'' of val je in de herhaling.
idd motorfietsen boeit me niet dus wat je daar doet![]()
Lang leve de 3 musketiers![]()
De rest gelezen had ik al wijneus. Als jij kon lezen had je dat ook al gezien.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:49 schreef rival het volgende:
[..]
als je kon lezen had je beter geweten dan wat je nu zegt!
dus wees niet zo lui en lees de rest van het topic ook voordat je zelf iedereen over 1 kam gaat scheren
dan zou je weten dat wij niet alle chauffeurs over 1 kam scheren maar hier gewoon klagen over waar dit topic over gaat!quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:04 schreef Toitle het volgende:
[..]
De rest gelezen had ik al wijneus. Als jij kon lezen had je dat ook al gezien.
Zoals rival al zegt: verspilde moeite om hierop te reageren...quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:57 schreef Toitle het volgende:
[..]
Goed van jou joh, is natuurlijk niet lang geleden nog en er is ondertussen niets veranderd.
en toch heb ik nog 1 poging gewaagdquote:Op woensdag 11 juli 2007 14:06 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Zoals rival al zegt: verspilde moeite om hierop te reageren...
Same here.quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:02 schreef rival het volgende:
[..]
iemand legt iets uit dan reageer je zo
hij geeft toch juist aan dat......... ach laat ook maar, verspilde moeite!
quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:13 schreef Toitle het volgende:
Gaat niet meer over topic dit mafkezen, jammer hoor.
Als jullie nog een gesprek ergens anders over willen, open dan een ander topic, roep ik mn zoontje van 2 even, als hij langzaam praat snappen julie hem misschien.
De tachograaf staat afgesteld op 87 geijkte kilometers geloof ik.quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:01 schreef rival het volgende:
[..]
4000 dus, oke, dan maakt die 50 nog minder verschil(kneus)
en je kan niet 50 km minder rijden op een dag, want die auto voor je rijd 80. wat ook jouw max zou moeten zijn! dus daar bereken je alles op. dat je daar 80 rijd.
dus als je 80 blijft rijden heb je geen 50 kilometer minder maar speel je quitte als het ware!
lieverd, we hebben je genoeg tekst gegeven de afgelopen reacties om op te reageren!quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:20 schreef Toitle het volgende:
Smiley's gebruiken lukt dan nog wel, natuurlijk, net aan.
Verlaag me niet verder tot dit niveau, heb geen snorkel les gehad.
End.
och jee. komen de verhalen van "mag niet van polisieee" weer..quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:01 schreef rival het volgende:
[..]
4000 dus, oke, dan maakt die 50 nog minder verschil(kneus)
en je kan niet 50 km minder rijden op een dag, want die auto voor je rijd 80. wat ook jouw max zou moeten zijn! dus daar bereken je alles op. dat je daar 80 rijd.
dus als je 80 blijft rijden heb je geen 50 kilometer minder maar speel je quitte als het ware!
jullie berekenen het steeds met 5 km harder! maar je bent niet 5 km per uur sneller! want je bent maar 10 seconde sneller dan zit er weer een vrachtwagen voor je die wel 80 rijdquote:Op woensdag 11 juli 2007 14:37 schreef Devilnl het volgende:
[..]
och jee. komen de verhalen van "mag niet van polisieee" weer..
en je denk niet dat een vrachtauto langzamer dan 80 kan rijden ofzo?
sommigen zjin niet zo sterk. en met volle lading. en tegen wind.. halen ze soms de 80 net/net niet..
Dusss..
en dat dit.. 4000 dus, oke, dan maakt die 50 nog minder verschil (kneus)
Die chauffeur moet al overal 80 kunnen rijden. omdat in 1week tehalen (5dagen.. 10uur perdag)
doet ie dat met net "5km" harder.. komt ie op 4350 zoals we zeiden.. juistttt.. maar goed.. je wil het gewoon niet snappen.
want jij bent automobilist. en vrachtauto chauffeurs doen alles fout in jou ogen..
ook het inhalen waneer dat niet mag.. uhu.. jij rijd ook altijd 120 precies.. nooit sneller.. (liefst zelfs 110 zodat je lekker irritant kunt zijn)
ik rij ALTIJD te hard!quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:37 schreef Devilnl het volgende:
jij rijd ook altijd 120 precies.. nooit sneller.. (liefst zelfs 110 zodat je lekker irritant kunt zijn)
Helaas, helaas. In de praktijk gaat het ietsje anders. Mensen zijn dusdanig op zichzelf gericht dat voorrang krijgen er niet in zit.quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:19 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ja idd, ik heb altijd geleerd dat je voorrang hoort te KRIJGEN en niet hoort te NEMEN. Dat is basiskennis voor het behalen van het rijbewijs...
Nee, als je namelijk goed gelezen had , uik ben overgegaan op een brandstofverslindende maatregel: ik heb het gas los gelaten en ben achter die zelfbenoemde eigenaar van de A1 ingevoegd. En je wilt niet weten wat je verbruiksmeter zegt als je van 75 weer naar 85 gaat.quote:
Nee, maar daarom wil ik nog wel zo zuinig mogelijk rijden.quote:Op woensdag 11 juli 2007 17:09 schreef vogeltjesdans het volgende:
En moet jij die brandstof zelf betalen dan?
quote:Op woensdag 11 juli 2007 17:16 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, maar daarom wil ik nog wel zo zuinig mogelijk rijden.
Je snapt het niet! Hoe meer je verbruikt, hoe meer zegeltjes je krijgt!quote:Op woensdag 11 juli 2007 17:16 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, maar daarom wil ik nog wel zo zuinig mogelijk rijden.
Die herhaling doen we omdat jij te lui bent het hele topic door te lezen. Dingen waar jij mee kwam waren ook al lang gezegd namelijk.quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:01 schreef Toitle het volgende:
[..]
Jij bent echt easy zeg '' dat zegt genoeg over jou''. De helft van de tijd zijn jullie aan het ''quoten'' of val je in de herhaling.
Loop dan ook niet te zeiken dat we allemaal alleen maar op vrachtwagen chauffeurs lopen te kankeren. Bestuurders van andere voertuigen doen ook genoeg foute dingen, maar daar gaat het topic niet over zoals ook al 20 keer gezegd is.quote:idd motorfietsen boeit me niet dus wat je daar doet![]()
quote:Op woensdag 11 juli 2007 20:01 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Je snapt het niet! Hoe meer je verbruikt, hoe meer zegeltjes je krijgt!
En dat is toch wel een handdoek of twee in de Shell shop op het eind van het jaar.
Met haar erop!quote:Op donderdag 12 juli 2007 09:00 schreef Demellie het volgende:
KUT VRACHTWAGENCHAUFFEURS!!!
Dat vraag ik me dus inderdaad ook af.quote:Op donderdag 12 juli 2007 09:00 schreef Demellie het volgende:
okay dan, als speeltijd voorbij is, zullen we dan weer... nou, wat dacht je vanehhh BACK ON TOPIC?!!!
En BOT is dus: KUT VRACHTWAGENCHAUFFEURS!!!
Enehhh, voor de (weinige) chauffeurs die wel netjes rijden, wat voelen jullie je aangesproken dan?!!
Oepsquote:Op donderdag 12 juli 2007 11:48 schreef JDude het volgende:
Een provinciaalse weg ja?
Nou, ik zie inderdaad mensen rond rijden waarvan ik me afvraag waar die hun rijbewijs bij hebben gekregen. Ook mogen ze van mij om de 5 jaar verplicht een opfris cursus invoeren en mensen ouder dan 70 van de weg halen.quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:36 schreef Crashcat het volgende:
Ook met het huidige transportopleidingen ben ik positiever over dan de autorijscholen, want wat voor automobilisten zij opleiden, dat is meestal om te huilen.
Mensen gunnen elkaar gewoon geen centimeter asfalt.quote:Geef elkaar gewoon de ruimte...
2 pakes boterquote:Op donderdag 12 juli 2007 16:44 schreef BobbyB het volgende:
Nou, ik zie inderdaad mensen rond rijden waarvan ik me afvraag waar die hun rijbewijs bij hebben gekregen.
iedereen in nederland denkt die ie de weg bezit!quote:Op donderdag 12 juli 2007 16:44 schreef BobbyB het volgende:
Mensen gunnen elkaar gewoon geen centimeter asfalt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |