Bronquote:Guardado heeft geduld met transfer naar PSV
4/7/2007 20:23
Atlas heeft een bod van PSV op José Guardado als onvoldoende weggezet. Maar volgens de Mexicaan zelf is het zo slecht nog niet.
Het bod van PSV is niet zo laag als Atlas misschien doet voorkomen. 'Ze verdienen evenveel als bij de transfer van Rafa Márquez', plaatst Guardado de geboden afkoopsom in perspectief.
De verkoop van huidige verdediger van Barcelona aan AS Monaco bracht in 1999 ruim 3,5 miljoen euro in het laadje bij Atlas. Volgens Mexicaanse kranten heeft de Eindhovense club echter drie miljoen dollar (2,2 miljoen euro) over voor de twintigvoudig Mexicaans international, die zelf op details na tot overeenstemming is gekomen met PSV.
Guardado beseft dat hij geduld moet hebben voor het realiseren van zijn droom ooit te spelen voor een Europese club. 'Een transfer neemt altijd tijd in beslag, twee of drie dagen of een week', aldus de linkspoot, die met Mexico verwikkeld is in de strijd om de Copa América.
Misschien heeft meneer alleen maar interesse in geld en de positieve balans dan een goed presterend PSV.quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:26 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Inderdaad, Reker deed een beetje makkelijk over het feit dat Cocu en Alex weggaan. Hij komt niet erg bezorgd over over hun vertrek en dat verbaasd mij wel![]()
Mij doet het juist deugd. Ik vermoed dat Rajkovic geen Alcidesje wordt, maar er meteen zal staan. Guardado zal Cocu niet vervangen, maar wel een goed alternatief vormen.quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:26 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Inderdaad, Reker deed een beetje makkelijk over het feit dat Cocu en Alex weggaan. Hij komt niet erg bezorgd over over hun vertrek en dat verbaasd mij wel![]()
je zal sowieso wat anders moeten gaan spelen op het middenveld want een systeem staat of valt bij de spelers die je tot je beschikking hebt.quote:Op donderdag 5 juli 2007 00:25 schreef cultheld het volgende:
[..]
Mij doet het juist deugd. Ik vermoed dat Rajkovic geen Alcidesje wordt, maar er meteen zal staan. Guardado zal Cocu niet vervangen, maar wel een goed alternatief vormen.
Of niet...quote:Op donderdag 5 juli 2007 02:26 schreef -Mo- het volgende:
De transfer Guardado wordt weer een lekkere soap.
quote:'Valckx verwacht snel akkoord over Guardado'
Het Eindhovens Dagblad meldt dat manager Stan Valckx erop rekent dat hij snel tot een akkoord kan komen met Atlas uit Mexico over de transfer van Guardado.
„We volgen hem al langere tijd. Het zou geweldig zijn als we hem kunnen aantrekken”, zei Valckx gisteravond tegenover het ED. Hij zou een contract voor vijf seizoenen kunnen ondertekenen.
Ik zou zeggen: Laat die rechtzaak hangen en betrek Robert in de deal. Iedereen blijquote:Guardado's Atlas sluit deal met Robert niet uit, maar zaak tegen Betis zorgt voor problemen
BRON: Medio Tiempo
Atlas heeft vandaag laten weten dat ze besloten hebben om Guardado te verkopen als het gewenste bedrag wordt betaald. De afgelopen dagen gaf de club aan de middenvelder eigenlijk helemaal niet te willen verkopen. De speler heeft de club overtuigd dat hij absoluut wegwil, aldus de vice-president. Atlas zal hem nu verkopen aan de hoogste bieder, PSV of een andere club, mits dat bod hoog genoeg is.
PSV Netwerk
De vice-voorzitter sluit niet uit dat Robert nog betrokken wordt in de deal. Atlas wil de spits al langer graag terug naar Mexico halen. Volgens de vice-voorzitter is de kans op een deal met de beide spelers klein, omdat een rechtzaak van PSV tegen Betis de zaken bemoeilijkt. Eerder dit jaar werd er door PSV en Betis gemeld dat de transfer van Robert naar Betis definitief rond was. De afgelopen weken verschenen er echter berichten dat de Spanjaarden afwillen van Robert en niet willen betalen.
Vandaag dus afwachtenquote:'PSV rond met Guardado'
Uitgegeven: 5 juli 2007 08:55
Laatst gewijzigd: 5 juli 2007 08:55
AMSTERDAM - PSV heeft overeenstemming bereikt met Andrés Guardado. Dat meldt De Telegraaf donderdag. De 20-jarige middenvelder van Atlas tekent naar verluidt een verbintenis tot medio 2012 bij de Eindhovense club.
In afwachting daarvan hoopt PSV vandaag de onderhandelingen met de Mexicaanse club over de transfersom voor de Mexicaan af te ronden.
Guardado kon ook naar de Mexicaanse topclub Guadalajara. De middenvelder wilde echter direct de overstap maken naar een Europese club.
Salcido Guardado, die in twintig interlands voor Mexico twee keer scoorde, zou bij PSV de tweede Mexicaanse international worden. Vorige zomer namen de Brabanders Carlos Salcido over van Guadalajara.
Salcido Guardado?!quote:Op donderdag 5 juli 2007 10:36 schreef appelsientje het volgende:
Bron: Nu.nl
[..]
Vandaag dus afwachten
Die namen leveren wel problemen op. Gisteren hadden ze het in de Metro over Carlos Salgado ipv Salcidoquote:
Volgens mij ving PSV er bij die Betis deal nog 5 miljoen voor, had ik liever om eerlijk te zijnquote:Op donderdag 5 juli 2007 08:48 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Of niet...
[..]
[..]
Ik zou zeggen: Laat die rechtzaak hangen en betrek Robert in de deal. Iedereen blij![]()
"Salcides" ben ik ook al een aantal keer tegen gekomen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 11:24 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Die namen leveren wel problemen op. Gisteren hadden ze het in de Metro over Carlos Salgado ipv Salcido
quote:Op donderdag 5 juli 2007 12:20 schreef Daemician het volgende:
[..]
"Salcides" ben ik ook al een aantal keer tegen gekomen.![]()
Ik moet zeggen dat ik er niet gerust op ben. Valckx is volgens mij 1 van de weinigen die in een half jaar tijd 2x een "bijna zekere" transfer met één en dezelfde speler om zeep hielpquote:Op donderdag 5 juli 2007 10:36 schreef appelsientje het volgende:
Bron: Nu.nl
[..]
Vandaag dus afwachten
http://www.sc-heerenveen.nl/web/show/id=42457/contentid=5221quote:Roy Beerens tekent voor drie jaar bij Heerenveen
05 juli 2007
Heerenveen heeft zich versterkt met Roy Beerens. De aanvaller tekende een contract dat hem voor drie jaar aan de Friese club verbindt. Roy Beerens is afkomstig van PSV, maar kwam het afgelopen seizoen op huurbasis voor NEC uit. Meerdere clubs waren in Beerens, die met Jong Oranje Europees kampioen werd, geïnteresseerd, maar de negentienjarige Brabander koos voor een toekomst in It Friese Haagje.
Roy Beerens (22-12-1987) is afkomstig uit Bladel. De aanvaller kwam anderhalf seizoen voor PSV uit, waarin hij negen maal in de hoofdmacht van de Eindhovense club speelde. Beerens werd afgelopen seizoen door PSV verhuurd aan NEC. In Nijmegen kwam hij tot veertien basisoptredens waarin hij twee maal scoorde.
PSV wilde het contract van Beerens graag verlengen en hem dan weer verhuren, maar de talentvolle aanvaller ging niet op de Eindhovense aanbieding in. Voor Beerens, die op het EK onder 21 tot vier invalbeurten kwam en in de halve finale tegen Jong Engeland in de beslissende penaltyreeks twee strafschoppen benutte, waren meerdere clubs in de race.
Beerens koos uiteindelijk voor Heerenveen. De aanvaller kan op beide vleugels uit de voeten en is ook achter de spitsen inzetbaar. In Friesland tekende hij voor drie jaar. Heerenveen heeft bovendien een optie een vierde seizoen in het contract bedongen.
Ik hoop dat hiermee de parallel met Huntelaar ophoudt.quote:Op donderdag 5 juli 2007 15:13 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
http://www.sc-heerenveen.nl/web/show/id=42457/contentid=5221
Ik ook, dan zou hij na anderhalf seizoen alweer vertrekken.quote:Op donderdag 5 juli 2007 15:23 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
[..]
Ik hoop dat hiermee de parallel met Huntelaar ophoudt.
Voor 10 miljoen hoor je mij niet klagenquote:Op donderdag 5 juli 2007 15:47 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Ik ook, dan zou hij na anderhalf seizoen alweer vertrekken.![]()
Hoe hij het in de jeugd deed weet ik niet. Maar wat ik van hem gezien heb is hij idd een leuke speler, snel en zeker ook wel het nodige talent. Hoe zich dat ontwikkelt is altijd maar afwachten natuurlijk maar ik denk dat jullie er een goede aan hebbenquote:Op donderdag 5 juli 2007 16:39 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Betreffende Roy Beerens, hoe heeft hij het bij PSV in de jeugd/opleiding/beloftes eigenlijk gedaan?? Bij NEC en onder Foppe een leuke speler om te zien, technische, goeie actie en gedreven. Wie van de die-hard PSV'ers heeft een goede omschrijving in een paar woorden/zinnen??
[..]
Voor 10 miljoen hoor je mij niet klagen
Leuk voor PSV (not)quote:Op donderdag 5 juli 2007 15:13 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
http://www.sc-heerenveen.nl/web/show/id=42457/contentid=5221
En wat had PSV dan wel moeten doen? Hem speeltijd garanderen terwijl je Kone Farfan en Lazovic hebt?quote:Op donderdag 5 juli 2007 17:00 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Leuk voor PSV (not)
Naar mijn mening had men dit niet moeten doen.
Verhuren voor een seizoen of 2 en dan kan je zien of hij zich zodanig heeft ontwikkeld dat ie misschien wel of niet klaar is voor PSV.quote:Op donderdag 5 juli 2007 17:14 schreef R4V3 het volgende:
[..]
En wat had PSV dan wel moeten doen? Hem speeltijd garanderen terwijl je Kone Farfan en Lazovic hebt?
Hij heeft nog een contract voor een jaar dat hij weigert te verlengen. Dan houdt het snel op he.quote:Op donderdag 5 juli 2007 17:23 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Verhuren voor een seizoen of 2 en dan kan je zien of hij zich zodanig heeft ontwikkeld dat ie misschien wel of niet klaar is voor PSV.
quote:“Once it was decided that Capello wouldn't continue, Mijatovic opened talks with Schuster, Koeman, Laudrup, Wenger... But without reaching an agreement with any of them. As a candidate, I thought Schuster would be the right fit for my philosophy, but when Mijatovic told me that Capello was the right call, I listened to him, just as I always do with those responsible for the sporting section. Now he does fit into our current situation.”
Die Duitser gaat daar toch gewoon tekenen?quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:24 schreef djnospinzone het volgende:
http://www.realmadrid.com/articulo/rma40865.htm
[..]:D:D
uiteraard.quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:27 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Die Duitser gaat daar toch gewoon tekenen?
Denk dat het gewoon een truc is om minder te betalen... hij wil weg, daar is niks meer aan te doenquote:Op donderdag 5 juli 2007 18:28 schreef djnospinzone het volgende:
Madrid wil zijn contract niet afkopen
De voorzitter van Getafe maakte er ook geen probleem van. Inmiddels is het;quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:28 schreef djnospinzone het volgende:
Madrid wil zijn contract niet afkopen
Dus die komt gewoonquote:We moeten nog wel de contractduur en het salaris bespreken, maar ik denk niet dat dit een groot probleem zal vormen
Precies, en als ze hun interesse gaan verleggen naar Koeman, zal PSV ook wel een afkoopsom verlangen.quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:28 schreef djnospinzone het volgende:
Madrid wil zijn contract niet afkopen
Nou.....quote:Op donderdag 5 juli 2007 18:34 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Precies, en als ze hun interesse gaan verleggen naar Koeman, zal PSV ook wel een afkoopsom verlangen.![]()
Hoe kan iets wat in de toekomst ligt nou een feit zijn?quote:Op donderdag 5 juli 2007 19:39 schreef HL_Dog43 het volgende:
Mensen ik heb een tijdje geleden gelezen dat Van Nistelrooij niet meer naar PSV terugkeert in de toekomst. Is dit een gerucht of feit?
Hij heeft gezegd dat hij terug zou komen, darna heeft hij een keer gezegd dat hij niet per sé terug wilde komen. Hoezeer die uitspraken door de pers uit z'n verband zijn gerukt, weet ik niet. Daarnaast zijn mensen zo veranderlijk als het weer, dus als hij dat al gezegd zou hebben, kan hij er net zo goed morgen weer ander over denken.quote:Op donderdag 5 juli 2007 20:05 schreef HL_Dog43 het volgende:
oja.. nee maar of het waar is dat ie dit misschien heeft gezegd. Zo bedoel ik het in feite.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |