abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 2 juli 2007 @ 22:19:59 #51
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_51075695
Wat betreft het knopen doorhakken en tegenstrijdige berichten van verloskundige is helemala niet gek hoor.. been there done that..

Ik heb me ook wel schuldig gevoeld in de tijd dat ik pas zwanegr was, want ik was ook zo beroerd, maar door het wel uit te spreken, en hier wle mensen waren die je over die drempel trokken was ik er wel net op tijd bij. ( nouja eigenlijk net iets te laat maar tis goed afgelopen)
Zeker wanneer je een vriendengroep hebt die wienig tot geen verstand heeft van het zwangerschapsgebeuren.

genoeg mensen die me waarschijnlijk destijds daarover een zaag vonden.. maar beter een zaag maar daardoor wel juiste advies kreeg als niets zeggen, bang om iemand voor het hoofd te stoten en de kennis missen en zo ergens te laat mee zijn..
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 2 juli 2007 @ 22:21:03 #52
11682 Moonah
Jolie femme
pi_51075745
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:16 schreef Brighteyes het volgende:
Ter illustratie, ik heb vanmiddag een hele positieve post geplaatst over hoe het met mij gaat. Daar zijn welgeteld 3 reacties op geweest, 1 op de wagenziekte en 2 andere. Ik weet bijna zeker dat als ik een ach-ende-wee verhaal had geplaatst, dat ik dan meer reacties had gehad. Zo zit het nou eenmaal in elkaar.
Dat is wel waar idd. En dat is eigenlijk helemaal niet leuk. Daarom zei ik ook in mijn post in Z&G "Klaag maar raak dames" oid. Dekte niet geheel de lading van wat ik bedoelde...
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_51075773
Klopt Brighteyes, sommige posts worden onder gesneeuwd.. Dat is jammer en vaak vervelend, maar je doet er niets aan. Sommige mensen krijgen gewoon meer aandacht dan anderen. Of trekken meer aandacht
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  maandag 2 juli 2007 @ 22:22:04 #54
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_51075805
*meldt*

Hoe vaak ik niet heb gedacht "Dit is echt!!!" en blij aan de telefoon hing bij de vlos! Ja dit was het echt, ik wist het zeker! Zo had ik het nog nooit eerder gevoeld!

Harde buiken...

Elke heftige laatste keer herken/erken je als zijnde écht, tot het pas écht begonnen is, dan weet je "al die vorige keren was niks..." maar ja, dat wist je toen nog niet?
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
pi_51075842
Ik zal wel een emo watje zijn (nee, geen hormonen ) maar ik vind het wel sneu voor Kleintje dat er nu van alle kanten wordt bevestigd dat er twijfels waren of ze niet haar hele zwangerschap aan elkaar had verzonnen Vooral nu er toch duidelijke buikfoto's met gezicht en al zijn geplaatst, is het toch niet meer nodig om dat nu alsnog te melden? Ik zit hier helemaal met plaatsvervangende schaamte
Het is niet erg dat men twijfels had, misschien heeft ze ook dingen heel tegenstrijdig geplaatst, maar is het nou echt nodig om dat nu te melden?

Gaan we nu alle vermoedens op tafel gooien van mensen die misschien dingen aan elkaar verzinnen? Enig idee hoe kwetsend dat kan zijn? Ik twijfel ook aan sommige verhalen (niet van Kleintje, overigens) maar dat zou ik nooit aan diegene laten weten, want stel dat het wel waar is, dan kwets je iemand ongelofelijk.
  maandag 2 juli 2007 @ 22:23:38 #56
3744 Kleintje
op en top!
pi_51075881
Voor mij is er gisteren wel degelijk een knoop doorgehakt. Ik heb een slaappil gehad waardoor ik kon slapen. En daardoor kreeg ik weer rust waardoor ik weer veel meer aankon.

Over dat mijn hele zwangerschap fake zou zijn...
daarom hak ik ook mijn hoofd eraf bij de foto's
En daarom had ik in het begin ook mijn web-log onder mijn onderschrift staan. Waar ook mijn familie (die 200 km. verderop woont) bijleest.
Daar heb ik vooral in het begin toch alles erop gezet.
Hou het nu al even niet meer bij... laksheid van mezelf denk ik...
  maandag 2 juli 2007 @ 22:24:23 #57
103793 kozakken
Living the life
pi_51075910
Ik heb bij romme nog om vijf voor acht gepost dat ik nog een beetje twijfelde maar dat het er nu op ging lijken
(tien uur was hij geboren)

Ik weet niet wat het is. Mss is het niet alleen dat geen enkele zwangerschap of geboorte hetzelfde is, maar ook iedere moeder is weer anders (en bij elke zwangerschap ook weer anders )
  maandag 2 juli 2007 @ 22:26:22 #58
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_51075989
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:19 schreef Kleintje het volgende:
BE, ik heb nooit beweerd dat het 'nu echt' is.
Dat zeg ik ook niet, dat je dat zo letterlijk hebt gezegd, maar zo kwam het wel over. Niet alleen bij mij, Moonah post ook zoiets dergelijks toch?
quote:
*knip*
En volgens mij post ik verder echt normaal mee, is het niet om alleen maar zelf negatief te doen en aandacht te krijgen. Want ook op jouw post heb ik gereageerd. Maar blijkbaar blijven toch echt alleen de negatieve dingen hangen.
Niet alleen bij mij, maar dus ook bij anderen!
Klopt, jij was idd ook een van degenen die op mijn post had gereageerd. Het is idd niet zo dat je alleen maar over jezelf post.
Het was ook geen veroordeling van mij, ik gaf alleen aan hoe de posts op mij overkwamen. Waarom ik de meer of minder sterke kritische posts een beetje kan begrijpen.

Even aanvullen. Ik wil hier nu niet ineens aandacht voor mijn post vragen hoor, want ik post toch ook wel gewoon door, maar het kwam nu toevallig even zo goed uit ter illustratie van positief-negatief.
***
pi_51076001
Ik geloof wel dat je zwangerschap niet verzonnen is hoor!
Het komt gewoon soms zo over doordat sommige dingen erg overdreven lijken, denk ik.
pi_51076077
Maar het komt nu idd wel erg over als een aanval op kleintje. Ik zei het al, het is me ook al eerder opgevallen bij anderen en niet alleen in het zwangerschapstopic. Ook bij borstvoeding en babytjes bv.
pi_51076184
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:26 schreef Bass-Miss het volgende:
Ik geloof wel dat je zwangerschap niet verzonnen is hoor!
Het komt gewoon soms zo over doordat sommige dingen erg overdreven lijken, denk ik.
Maar naar aanleiding van de post dat iemand schreef dat ze gedacht had dat de hele zwangerschap bij elkaar was gegoogled zei je:
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:14 schreef Bass-Miss het volgende:

[..]

Dat idee heb ik ook al gehad, maar het kan niet he, met die foto's?
Kleintje is in elk geval niet de enige die tegenstrijdigheden post
pi_51076254
oeh oeh, scherp
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_51076405
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:31 schreef Smoezie het volgende:

[..]

Maar naar aanleiding van de post dat iemand schreef dat ze gedacht had dat de hele zwangerschap bij elkaar was gegoogled zei je:
[..]

Kleintje is in elk geval niet de enige die tegenstrijdigheden post
Ja, ik zei dat ik het niet dacht omwille van die foto's, maar moesten er geen foto's zijn...
  maandag 2 juli 2007 @ 22:36:15 #64
3744 Kleintje
op en top!
pi_51076415
Weet niet hoe lang jullie er nog over door willen 'zagen'.
Maar ik ben er voor vandaag klaar mee.
Ik ga nog wat drinken en dan heerlijk mijn bedje in.

Laat alles nog wel even door mijn hoofd rondgaan en dan ga ik eens nadenken of ik er verder iets mee wil doen.
Het ontneemt me iig wel een beetje de gezelligheid van gezellig posten hoe het gaat enzo.
  maandag 2 juli 2007 @ 22:37:33 #65
11682 Moonah
Jolie femme
pi_51076494
Welterusten Kleintje!
Laat je de lol niet ontnemen hoor. Je kunt het toch nooit bij iedereen goed doen (hoeft toch ook niet?).
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_51076533
Van mij hoeft het ook niet hoor, je mag posten wat je wil.
pi_51076556
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:32 schreef lcicle het volgende:
oeh oeh, scherp


Maar even serieus, er moet gewoon een goede tussenweg gevonden zien te worden (yeah, like if...! ) tussen rustig wat mogen zeggen als iets overdreven overkomt, of iemand bijna afbranden. Dat lijkt nogal eens moeilijk hier, die tussenweg Beetje inlevingsvermogen dat iedereen anders is en reageert, beetje adem-in-adem-uit-kwaliteiten als iemand zich ergens aan ergert, hier en daar een tikkie negeren als iets niet helemaal in je straatje past.

En bij twijfels of ergernissen, gewoon achter de schermen even roddelen wil ook wel eens opluchten
(Kleintje, dit gaat niet over jou, overigens! )
pi_51076741
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:36 schreef Kleintje het volgende:
Het ontneemt me iig wel een beetje de gezelligheid van gezellig posten hoe het gaat enzo.
Dat kan ik me helemaal voorstellen Kleintje!
Ik hoop dat je een goede nachtrust hebt en maak je niet druk om het forum hier..

Ik begrijp helemaal als mensen reageren met 'mag het gezeur wat minder', maar het gevolg daarvan is wel dat men zich minder welkom voelt op het forum.
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  maandag 2 juli 2007 @ 22:44:35 #69
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_51076825
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:42 schreef lcicle het volgende:

[..]

Dat kan ik me helemaal voorstellen Kleintje!
Ik hoop dat je een goede nachtrust hebt en maak je niet druk om het forum hier..

Ik begrijp helemaal als mensen reageren met 'mag het gezeur wat minder', maar het gevolg daarvan is wel dat men zich minder welkom voelt op het forum.
Ik zou dat persoonlijk niet eens hebben vanwege het 'gezeur om het zeiken', maar wel over dat er getwijfeld wordt aan je zwangerschap. Ben je blij dat je zwanger bent, wordt je tussen de regels door neergezet als zijnde fantast.. Kan me heel goed voorstellen dat de lol er dan wel af is..
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
pi_51076878
En euh, ik moet de eerste vrouw nog tegenkomen die niet/nooit zeurt hoor
Kleintje, laat het niet teveel in je hoofd rondgaan (makkelijk gezegd, weet ik). Je hebt veel belangrijker dingen aan je hoofd
pi_51076934
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:44 schreef Ireth het volgende:

[..]

Ik zou dat persoonlijk niet eens hebben vanwege het 'gezeur om het zeiken', maar wel over dat er getwijfeld wordt aan je zwangerschap. Ben je blij dat je zwanger bent, wordt je tussen de regels door neergezet als zijnde fantast.. Kan me heel goed voorstellen dat de lol er dan wel af is..
Jij zat dus ook met kromme tenen en plaatsvervangende schaamte?
  maandag 2 juli 2007 @ 22:48:16 #72
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_51076980
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:47 schreef Smoezie het volgende:

[..]

Jij zat dus ook met kromme tenen en plaatsvervangende schaamte?
Er ontsnapte bij mij een "autch..." tijdens het lezen...
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
  maandag 2 juli 2007 @ 22:49:50 #73
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_51077035
sluit zich bij smoezzie/ireth aan

ach weet je wat het is.. tis al veelstelang stil geweest hier, dus er moet toch weer iets gezocht worden
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 2 juli 2007 @ 22:49:57 #74
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_51077040
Euhm, als ik even mijn hoofd in dit wespennest mag steken . Ik snap het wel een beetje hoor.
Degenen die al jaar en dag meelezen in de zwangerschapsreeks weten ook dat Kleintje altijd gezegd heeft niet zwanger te mogen worden vanwege een hersenbloeding.
Dus ik kan me de verbazing wel voorstellen.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_51077083
Iedereen is gewoon op z'n hoede naar aanleiding van het 'geval' van laatst
verzonnen zwangerschap (enzo) op ander forum
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  maandag 2 juli 2007 @ 22:51:48 #76
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_51077108
ja maar om telkens oude koeien uit de sloot te halen is toch niet nodig?
Misschien dikten mensen vroeger nog wel iets aan, om ze daar jaar/jaren later op terug te pakken en zo kattig te doen is toch onnodig?
Engaging Infinite Improbability Drive..
  maandag 2 juli 2007 @ 22:54:49 #77
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_51077243
Ik denk niet dat het een geval van oude koeien is, meer van dingen die niet lijken te kloppen, danwel aangedikt zijn. Dat heb ik wel met meer users hoor, maar ik kijk wel link uit om daar een opmerking over te maken .
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_51077265
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:50 schreef lcicle het volgende:
Iedereen is gewoon op z'n hoede naar aanleiding van het 'geval' van laatst
verzonnen zwangerschap (enzo) op ander forum
Maar Kleintje stond toch al veel eerder met gezicht en zwangere buik op de foto hier dan dat dat verhaal boven tafel kwam van dat andere forum? Dan valt er wat haar betreft toch niets (meer) op z'n hoede te zijn?
  maandag 2 juli 2007 @ 22:55:52 #79
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_51077302


ik weet nog dat mensen niet geloofden dat ik in het zkh lag destijds gelukkig had ik bewijs
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_51077366
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:49 schreef Leah het volgende:
Euhm, als ik even mijn hoofd in dit wespennest mag steken . Ik snap het wel een beetje hoor.
Degenen die al jaar en dag meelezen in de zwangerschapsreeks weten ook dat Kleintje altijd gezegd heeft niet zwanger te mogen worden vanwege een hersenbloeding.
Dus ik kan me de verbazing wel voorstellen.
Oke, dat wist ik dan weer niet, maar er zijn er hier wel meer users die dingen hebben geroepen en nu toch zwanger zijn of willen worden. Niet iedereen zal dat (hoeven) begrijpen. Maar om dan meteen maar hardop te roepen dat er gedacht werd dat alles aan elkaar gegoogled was gaat wel erg ver, toch?
  maandag 2 juli 2007 @ 22:58:53 #81
11682 Moonah
Jolie femme
pi_51077448
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:55 schreef Smoezie het volgende:

[..]

Maar Kleintje stond toch al veel eerder met gezicht en zwangere buik op de foto hier dan dat dat verhaal boven tafel kwam van dat andere forum? Dan valt er wat haar betreft toch niets (meer) op z'n hoede te zijn?
Het ging míj er iig niet om dat ik haar zwangerschap zou betwijfelen, geen moment aan gedacht.
En voor zover ik meekrijg wordt daar in het algemeen toch niet aan getwijfeld?
Want dát lijkt me wel een rotgevoel...
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  maandag 2 juli 2007 @ 22:59:00 #82
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_51077453
Gaat misschien ver, is wèl eerlijk.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_51077626
Maar (op het gevaar af dat ik doorzaag), als het om EERLIJK gaat, dan zou het hier binnen de kortste keren een helse catfight worden. Want als je onder de noemer 'eerlijkheid' maar alles kunt en mag posten, dan is er geen houden meer aan. Dan wordt er gekwetst tot en met. Ik twijfel ook aan een verhaal, maar het zou ronduit ongelofelijk kwetsend voor diegene zijn als ik dat hier maar gewoon op het forum zou roepen. Ook al is het eerlijk, vanuit mijn gevoel. Er moet - en ik hoop dat je dat met me eens kunt zijn - wel een grens zijn tussen eerlijk en kwetsend. En die vind ik momenteel nogal vaag.
  maandag 2 juli 2007 @ 23:04:07 #84
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_51077681
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:58 schreef Moonah het volgende:
En voor zover ik meekrijg wordt daar in het algemeen toch niet aan getwijfeld?
Want dát lijkt me wel een rotgevoel...
'wordt' misschien niet meer, maar wel 'werdt' en om dat te lezen terwijl je je kindje in je buik voelt buitelen en je bomvol hormonen zit en onzeker bent en weet ik het allemaal is gewoon een heule grote "Autch!".

Nu is Kleintje het lijdende onderwerp, maar voor wie dan ook is zoiets niet leuk om te lezen...
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
  maandag 2 juli 2007 @ 23:05:05 #85
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_51077727
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:02 schreef Smoezie het volgende:
Maar (op het gevaar af dat ik doorzaag), als het om EERLIJK gaat, dan zou het hier binnen de kortste keren een helse catfight worden. Want als je onder de noemer 'eerlijkheid' maar alles kunt en mag posten, dan is er geen houden meer aan. Dan wordt er gekwetst tot en met. Ik twijfel ook aan een verhaal, maar het zou ronduit ongelofelijk kwetsend voor diegene zijn als ik dat hier maar gewoon op het forum zou roepen. Ook al is het eerlijk, vanuit mijn gevoel. Er moet - en ik hoop dat je dat met me eens kunt zijn - wel een grens zijn tussen eerlijk en kwetsend. En die vind ik momenteel nogal vaag.
Ik was ff zoekende naar woorden, maar sluit me hier maar ff bij aan!
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
  Milf maandag 2 juli 2007 @ 23:05:17 #86
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_51077731
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:02 schreef Smoezie het volgende:
Maar (op het gevaar af dat ik doorzaag), als het om EERLIJK gaat, dan zou het hier binnen de kortste keren een helse catfight worden. Want als je onder de noemer 'eerlijkheid' maar alles kunt en mag posten, dan is er geen houden meer aan. Dan wordt er gekwetst tot en met. Ik twijfel ook aan een verhaal, maar het zou ronduit ongelofelijk kwetsend voor diegene zijn als ik dat hier maar gewoon op het forum zou roepen. Ook al is het eerlijk, vanuit mijn gevoel. Er moet - en ik hoop dat je dat met me eens kunt zijn - wel een grens zijn tussen eerlijk en kwetsend. En die vind ik momenteel nogal vaag.
Die lijn is ook erg vaag. Maar ik kan mij sommige uitspraken hier heel goed voorstellen. Er zijn mensen hier die meer dingen met bepaalde users hebben meegemaakt en tja, dan geloof je alles niet meer zo 1 2 3. Er is wel degelijk een grens, en ik hoop dat mensen zelf het fatsoen hebben om in te zien wat die grens is. .
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
pi_51077737
quote:
Op maandag 2 juli 2007 22:59 schreef Leah het volgende:
Gaat misschien ver, is wèl eerlijk.
Ben ik met je eens!
Je hebt in elk geval een reden voor je twijfels, komt niet zomaar uit de lucht vallen. Persoonlijk zou ik het niet kwetsend vinden wanneer iemand denkt dat ik geen mams ben ofzo. Want ik denk niet dat ik aanleiding geef tot zulke gedachten.
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  Milf maandag 2 juli 2007 @ 23:06:16 #88
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_51077778
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:04 schreef Ireth het volgende:

[..]

'wordt' misschien niet meer, maar wel 'werdt' en om dat te lezen terwijl je je kindje in je buik voelt buitelen en je bomvol hormonen zit en onzeker bent en weet ik het allemaal is gewoon een heule grote "Autch!".

Nu is Kleintje het lijdende onderwerp, maar voor wie dan ook is zoiets niet leuk om te lezen...
Dat klopt.

En ik zou ook willen verzoeken aan iedereen om het in zijn algemeenheid te houden vanaf nu. .
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
  maandag 2 juli 2007 @ 23:06:59 #89
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_51077810
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:02 schreef Smoezie het volgende:
- en ik hoop dat je dat met me eens kunt zijn -
Kan ik hoor . Ook hier hang ik verder geen oordeel aan .
Het is ook moeilijk om die tussenweg te vinden tussen eerlijk en kwetsend. Maar er stond in mijn ogen niet voor niets een bij.
Maar goed, daar kom je niet uit..
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_51077825
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:05 schreef nikky het volgende:
Er is wel degelijk een grens, en ik hoop dat mensen zelf het fatsoen hebben om in te zien wat die grens is. .
Dat hoop ik ook Dat is eigenlijk ook wat ik wilde zeggen. Ik heb er alleen een langer verhaal voor nodig
  maandag 2 juli 2007 @ 23:08:36 #91
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_51077885
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:02 schreef Smoezie het volgende:
Maar (op het gevaar af dat ik doorzaag), als het om EERLIJK gaat, dan zou het hier binnen de kortste keren een helse catfight worden. Want als je onder de noemer 'eerlijkheid' maar alles kunt en mag posten, dan is er geen houden meer aan. Dan wordt er gekwetst tot en met. Ik twijfel ook aan een verhaal, maar het zou ronduit ongelofelijk kwetsend voor diegene zijn als ik dat hier maar gewoon op het forum zou roepen. Ook al is het eerlijk, vanuit mijn gevoel. Er moet - en ik hoop dat je dat met me eens kunt zijn - wel een grens zijn tussen eerlijk en kwetsend. En die vind ik momenteel nogal vaag.
Nou sorry, hoor, maar er worden hier uit eerlijkheid en oprechtheid ook de meeste vreselijke dingen gepost, terwijl men daar helemaal niets kwaads mee bedoelt bij wijze van spreken. Een 'goedbedoeld' advies bijvoorbeeld.
Je weet soms de helft van de tijd niet wie je wel of niet kwetst met een opmerking en daarnaast wordt er ook vast wel eens heel bewust gekwetst. Het hoort erbij, het is FOK!, het is OUD en is een groep vrouwen bij elkaar.
Nu dit, volgende week weer dat.
***
pi_51077919
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:06 schreef nikky het volgende:

[..]

Dat klopt.

En ik zou ook willen verzoeken aan iedereen om het in zijn algemeenheid te houden vanaf nu. .
Jamaar dan gaat men zich afvragen van: "ze zullen mij toch niet bedoelen" zoals in dat munchausen topic
Nu was dit in ieder geval duidelijk

En verder: lees leah's posts. Zij vult aardig aan waar mijn twijfels vandaan kwamen. Het kwam nu niet zomaar uit de lucht vallen.
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
pi_51078297
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:08 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Nou sorry, hoor, maar er worden hier uit eerlijkheid en oprechtheid ook de meeste vreselijke dingen gepost, terwijl men daar helemaal niets kwaads mee bedoelt bij wijze van spreken. Een 'goedbedoeld' advies bijvoorbeeld.
Je weet soms de helft van de tijd niet wie je wel of niet kwetst met een opmerking en daarnaast wordt er ook vast wel eens heel bewust gekwetst. Het hoort erbij, het is FOK!, het is OUD en is een groep vrouwen bij elkaar.
Nu dit, volgende week weer dat.
Daar hoef je geen sorry voor te zeggen hoor
Het is gewoon moeilijk, die grens. En ik vind - maar dat is slechts mijn bescheiden mening - een groot verschil tussen iemand heel bewust kwetsen of per ongeluk een goedbedoeld advies geven. Door te zeggen dat je hebt getwijfeld of iemand haar hele zwangerschap bij elkaar had verzonnen, ben je dan wel duidelijk, maar je weet ook voor 100% zeker dat het een klap in het gezicht van de diegene gaat zijn. En dan mag je best tien keer langer nadenken voordat je zoiets post. Als je er dan na dat nadenken nog van harte achterstaat, dan moet je het vooral posten. Want ik mijn mening, zij haar mening, jij je mening, daar is het inderdaad FOK! voor.
  Milf maandag 2 juli 2007 @ 23:18:51 #94
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_51078346
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:09 schreef easy-going het volgende:

[..]

Jamaar dan gaat men zich afvragen van: "ze zullen mij toch niet bedoelen" zoals in dat munchausen topic
Nu was dit in ieder geval duidelijk

En verder: lees leah's posts. Zij vult aardig aan waar mijn twijfels vandaan kwamen. Het kwam nu niet zomaar uit de lucht vallen.
Misschien dat men nu dan eens bij zichzelf te rade gaat of ze misschien jezelf bedoelen. Is ook wel eens een opkikker om je eigen postgedrag onder de loep te nemen.
Wie de schoen past strekt hem aan toch? .

Ik erger me ook soms verschrikkelijk aan een aantal mensen en andersom zal dat net zo zijn. Moet dat allemaal breed uitgemeten worden? Een lijdend voorwerp van een topic zijn is geen pretje weet ik uit ervaring. En je doet er meer kwaad mee dan goed en kan soms heel erg kwetsend zijn. Ook al is "het maar internet". Besef wel dat er aan de andere kant van je schem ook een mens zit met gevoelens.
Kleintje en ik zijn absoluut geen vriendinnen van elkaar, maar ook ik heb een grens van wat wel kan en niet.
Ik heb liever dat men denkt "hebben ze het nu over mij?" dan dat iemand hier breeduit onder de loep wordt genomen.

We hoeven geen EO forum te worden hoor, alsjeblieft niet zeg! . Beetje rebels niets mis mee. Maar weet wat je zegt.

( En ja ik ken Kleintje haar history en meer dan dat. Dat wat Leah vertelde was mij niet onbekend. )
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
  maandag 2 juli 2007 @ 23:19:28 #95
124373 Ireth
#sjongejongejonge
pi_51078376
quote:
Op maandag 2 juli 2007 23:17 schreef Smoezie het volgende:

[..]

Daar hoef je geen sorry voor te zeggen hoor
Het is gewoon moeilijk, die grens. En ik vind - maar dat is slechts mijn bescheiden mening - een groot verschil tussen iemand heel bewust kwetsen of per ongeluk een goedbedoeld advies geven. Door te zeggen dat je hebt getwijfeld of iemand haar hele zwangerschap bij elkaar had verzonnen, ben je dan wel duidelijk, maar je weet ook voor 100% zeker dat het een klap in het gezicht van de diegene gaat zijn. En dan mag je best tien keer langer nadenken voordat je zoiets post. Als je er dan na dat nadenken nog van harte achterstaat, dan moet je het vooral posten. Want ik mijn mening, zij haar mening, jij je mening, daar is het inderdaad FOK! voor.
En heeft het nog enige toevoegende waarde om nu te vermelden dat je toen je twijfels had? neuh, lijkt mij niet.. is enkel pootje uitsteken en tackelen maar..

Maarre.. ik schuif een plekkie op, er zeurt er hier 1 al een dik uur dat ie nog ff wil online gamen
Goedemiddag! Kan ik u ergens mee helpen?
  dinsdag 3 juli 2007 @ 08:45:39 #96
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_51083759
Wat ik niet helemaal snap... ik had bij de laatste bevalling ook een aantal keren valse start, er is volgens mij wel vijf keer gepuft en gejompeld voor mij terwijl er niets gebeurde. Durfde op het laatst niet eens meer te zeggen dat ik écht begonnen was. Maar ik moet ook zeggen dat iedereen wel heel snel gaat en
Als ik zei: ik heb pijnlijke voorweeën met meer regelmaat dan eerst dan ging men er meteen vanuit dat ik ging bevallen en daar kwamen de -jes weer van stal

Logisch natuurlijk, iedereen leeft mee, iedereen wil verse baby's zien, maar ik vind het 'gezeur' van Kleintje allemaal reuze meevallen. Ze noemt misschien iets sneller dan anderen als ze iets voelt, maar ik snap dat volkomen. Iedereen weet toch wel hoe zát je het bent die laatste weken? Of het nu je eerste is of je vijfde, je wilt dat kind gewoon zien! Het moet eruit en wel nu. En dan krijg je het effect van 'wishfull thinking' - bij iedere kramp begint de bevalling gewoon, klaar. Kan mij niet voorstellen dat niet (bijna) iedereen dat zo ervaart of heeft ervaren.
  dinsdag 3 juli 2007 @ 09:01:55 #97
3744 Kleintje
op en top!
pi_51083947
Ik wil hier nog even op reageren, ondanks dat we het algemeen gingen houden. Maar er zijn gisteren toen ik op bed lag nog dingen gezegd waar ik wel mijn zegje op wil doen.

Ik reageer al in OUD sinds het bestaat. Nog voordat er een subforum voor was, het was nog in lifestyle. Volgens mij is dat sinds eind 2000...
En inderdaad toen had ik een vreselijk grote kinderwens, die heb ik al jaren.
Maar het kon toen niet doordat het toen medisch afgeraden werd. Daarnaast had ik toen nog maar net een relatie en waren we er niet aan toe.

Dat medische dat is 12 januari 1998 gebeurd! Dus bijna 9,5 jaar geleden. En er is in die tijd een hele hoop gebeurd. Op medisch gebied, met mij en met mijn relatie!

Het werd destijds afgeraden. Het was niet slim. En ik had wel eigenwijs kunnen zijn, maar ik wilde dat mijn kind ook een vader had die erachter zou staan. En dat deed mijn toenmalige partner niet. Die wilde geen kind ten koste van alles

Inmiddels heb ik in de loop der jaren een operatie gehad, heb ik nu amper medicijnen, een andere partner en een compleet ander leven. Het is ook niet meer zo dat ze zeggen dat het niet goed is.
Want tussen het medische zit een verschil tussen 'aangeboren' of 'door een ongeval'.

Het risico dat het nog een keer gebeurt is klein. Het is geen groter risico dan dat het voor ieder ander is. Daarom mag ik zelf weten of ik ervoor ga of niet. Dat is al sinds 2004 zo. Heb toen al eerder gemeld dat ik er graag voor wilde gaan, maar ja... een partner was wel belangrijk en toen liep mijn huwelijk mis.

Nu heb ik eindelijk het geluk en willen we ervoor gaan. We zijn al wat ouder, want mochten we voor een 2e willen gaan dan zal het redelijk snel moeten gebeuren omdat anders leeftijd gewoon mee gaat spelen. Niet dat het onmogelijk is, maar ik had wel altijd de droom om een jonge moeder te worden.

Het feit dat men twijfelt terwijl ik volgens mij genoeg details heb gepost, genoeg foto's heb geplaatst, dat steekt. Dat men mij een zeur vind... jammer. Maar dat het gisteren zo nadrukkelijk gezegd moest worden... dat was inderdaad autch.

Verder sluit ik me wel aan bij wat tan zegt. Ben bijna geneigd om het terug te zoeken, maar volgens mij heb ik het nooit anders genoemd dan voorweeën en rommelen.
  dinsdag 3 juli 2007 @ 10:56:43 #98
11682 Moonah
Jolie femme
pi_51086476
Kleintje, ik heb nog eens nagedacht over eea en ik wil je mijn excuses aanbieden.
Het spijt me dat ik me heb laten meeslepen in dit gedoetje. Ik denk dat het voor mij een combinatie is geweest van mijn eigen herkenning, jouw (mss wat voorbarige en/of in mijn beleving wat aangedikte) posts, en de (ook voorbarige) enthousiaste reacties daarop.
Het gaat me te ver dat jij je hier 'moet' gaan verantwoorden en dat je een rotgevoel hebt gekregen.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  dinsdag 3 juli 2007 @ 11:21:58 #99
3744 Kleintje
op en top!
pi_51087261
Moonah, excuses zijn niet nodig. We zeggen allemaal weleens dingen waarvan we later denken 'was dat zo slim'.
En het is ook logisch dat je dingen gaat vergelijken met je eigen herkenning.
Ik heb het vanmorgen nog eens opgezocht en voor zover ik het terug kan vinden heb ik echt nergens gemeld dat ik weeënremmers heb gekregen. Wel dat er werd gemeld dat als het zo bleef dat ik plat in het ziekenhuis moest met eventueel weeënremmers. En dat leek jullie (en mij ook) toen wat vaag omdat het toen ik het meldde al week 34 was. Dan doen ze idd. niet meer aan weeënremmers. Maar goed, dat is achteraf... het is niet meer aan de orde geweest.

Het zijn dus ook absoluut niet jouw posts geweest die me een rotgevoel gaven. Komt ook omdat jij het eea onderbouwd en niet zomaar wat rondgilt.
  dinsdag 3 juli 2007 @ 11:24:43 #100
11682 Moonah
Jolie femme
pi_51087347
Maar dan nog vind ik het lullig.
Voor mezelf ook weer een les, om wat beter na te denken en niet bepaalde vage postherinneringen de boventoon te laten voeren.
Maar wat mij betreft dus punt erachter.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')