Daar kan ik me wel in vinden, ja. Misschien in combinatie met nog een speler? Soort Alex-constructie... (Wij verkopen Drenthe en krijgen Drenthe en nog een speler te leen.)quote:Op dinsdag 3 juli 2007 00:38 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat zou mooi zijn. Een miljoentje of 10, 11 vangen en hem nog een jaar houden.
10, 11?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 00:38 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Dat zou mooi zijn. Een miljoentje of 10, 11 vangen en hem nog een jaar houden.
Van sport.fok.nlquote:Tomasson kan naar Feyenoord
Door Jeroen (JJdJ1984) op dinsdag 3 juli 2007 07:51
Bron: Telesport
John Dahl Tomasson kan zijn voetbalcarrière vervolgen bij Feyenoord. Deze week besluit de speler van VfB Stuttgart waar hij gaat voetballen
De Deen speelde het afgelopen half jaar bij het ook geinteresseerde Spaanse Villareal. Tomasson speelde tussen 1998 en 2002 bij de Rotterdammers en nam afscheid met de UEFA Cup. De Deens international staat niet afwijzend tegen een terugkeer naar Nederland, Feyenoord en Bert van Marwijk in het bijzonder. Beiden hebben al contact gehad over een rentree in Rotterdam. Tomasson zal als hij voor Feyenoord kiest genoegen moeten nemen met wat minder salaris.
Inderdaad, het dubbele moet er gevraagd worden.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 08:04 schreef koningdavid het volgende:
[..]
10, 11?
Als Chelsea en Real Madrid Drenthe graag willen hebben, ga je toch geen 10 miljoen vragen.![]()
Juist.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 08:08 schreef Happel het volgende:
[..]
Inderdaad, het dubbele moet er gevraagd worden.![]()
ohoh wat erg!! 1 nieuwsbericht die dubbel is,en dat is die van drenthe,pfffff,je weet zelf ook wel dat de meesten naar de laatste page gaan en niet het hele topic doorlezen.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 09:07 schreef DivineJester het volgende:
Anders lees je het topic even door Corona1972...
Optyfen met die jood.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 08:53 schreef Corona1972 het volgende:
Feyenoord wil nog steeds Denny Landzaat
dinsdag 03-07-2007-
Feyenoord heeft de hoop op Denny Landzaat nog allerminst opgegeven.
Het heeft zich voor de tweede keer bij diens zaakwaarnemer Sigi Lens gemeld. Bij de vorige pogingen van Feyenoord liet Landzaat weten dat hij liever bij zijn huidige club Wigan Athletic blijft.
De ex-AZ’er zou volgens Lens het gevoel hebben in het buitenland mislukt te zijn, als hij nu al zou vertrekken uit Engeland. Een buitenlands avontuur was vorig jaar voor international Landzaat nog een sportieve hartenwens.
bron: AD
Sjezus, anders kijk je even naar de PI!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 09:17 schreef Corona1972 het volgende:
[..]
ohoh wat erg!! 1 nieuwsbericht die dubbel is,en dat is die van drenthe,pfffff,je weet zelf ook wel dat de meesten naar de laatste page gaan en niet het hele topic doorlezen.
alleen dan idd. Maar ik schat Drenthe wel zo verstandig in dat hij iig nog één jaar blijft, verstandige carriëre planning heet dat. Niet je gek laten maken nav één goed toernooi, zoals Rigters.quote:
Ze zijn alledrie dubbel.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 09:31 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Sjezus, anders kijk je even naar de PI!
Oja, er zijn er trouwens 2 dubbel!
En de meesten lezen elke dag elke laatste pagina en lezen dus alsnog elke keer het nieuws vierentachtigduizend keer.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 09:17 schreef Corona1972 het volgende:
[..]
ohoh wat erg!! 1 nieuwsbericht die dubbel is,en dat is die van drenthe,pfffff,je weet zelf ook wel dat de meesten naar de laatste page gaan en niet het hele topic doorlezen.
Hij ligt toch goed in t legioen?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:20 schreef TC03 het volgende:
Wat zouden jullie van Tomasson vinden? Ik sta er enigszins skeptisch tegenover. Hij is bepaald geen goaltjesdief, en ik weet niet of hij nou een meerwaarde is in vergelijking met bijvoorbeeld Slory.
Dat is me bij Drenthe nou nog niet echt opgevallen eigelijkquote:Op dinsdag 3 juli 2007 10:24 schreef DouweEgbert het volgende:
Op één of andere manier denk ik toch dat Drenthe kiest voor het geld.
Het is een goede voetballer, maar loopt wel een beetje naast zijn schoenen.
Als hij komt, mag hij met Slory vechten om z'n plaats.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:20 schreef TC03 het volgende:
Wat zouden jullie van Tomasson vinden? Ik sta er enigszins skeptisch tegenover. Hij is bepaald geen goaltjesdief, en ik weet niet of hij nou een meerwaarde is in vergelijking met bijvoorbeeld Slory.
Je hebt Makaay al als afmaker en Tomasson kan voor de assist, opening ed zorgen plus 10 a 15 goals mee pikkenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:20 schreef TC03 het volgende:
Wat zouden jullie van Tomasson vinden? Ik sta er enigszins skeptisch tegenover. Hij is bepaald geen goaltjesdief, en ik weet niet of hij nou een meerwaarde is in vergelijking met bijvoorbeeld Slory.
Dat is misschien de reden van Bosz? Goedmakertje voor het legioen? Voetballend heeft hij bijzonder weinig gebracht de afgelopen 2 jaar...quote:
Precies!! Zo overdreven goed is die nani ook nou weer niet.. Op het Ek -21 viel ie aardig tegen anders!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:27 schreef Grulez het volgende:
Ik zou toch minstens 18 miljoen vragen voor Drenthe. Het is graag of niet. Als nani al 25 miljoen kost, zou ik me niet laten afschepen met 10 miljoen.
Waarom denk je dat Buijs gekomen is? Niet vanwege zijn talent hoorquote:
Dat is wel erg snel geconcludeerd, je eerste zin. We zien het wel in Manchester.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:29 schreef SupaMario het volgende:
[..]
Precies!! Zo overdreven goed is die nani ook nou weer niet.. Op het Ek -21 viel ie aardig tegen anders!
Sowieso 15quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:48 schreef Dylan Dog het volgende:
Met Tomasson hal je 20 goals in huis hoor.
Nu nog iemand die ze de bal bezorgt...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:53 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Sowieso 15. En Makaay scoort ook aardig wat, net zoals Drenthe en De Guzman die waarschijnlijk ook wel wat doelpunten zullen scoren.
Gio en Slory kenne ook scoren. Gewoon kwestie van alles dichtbouwen achterin!!quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:53 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Sowieso 15. En Makaay scoort ook aardig wat, net zoals Drenthe en De Guzman die waarschijnlijk ook wel wat doelpunten zullen scoren.
quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:57 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Gio en Slory kenne ook scoren. Gewoon kwestie van alles dichtbouwen achterin!!
Gio vanaf het middenveld ken naar mijn mening echt wel scoren hoor. Heb jij hem ooit wel op het middenveld zien ballen vraag ik me inmiddels af!!quote:
Nee, ik volg het voetbal niet. Is dat belangrijk?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:07 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Gio vanaf het middenveld ken naar mijn mening echt wel scoren hoor. Heb jij hem ooit wel op het middenveld zien ballen vraag ik me inmiddels af!!
Echt niet. Tien, max.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:48 schreef Dylan Dog het volgende:
Met Tomasson hal je 20 goals in huis hoor.
Duwd, REAL heeft intresse niet één of andere middelmatige kutclub, nee de grootste club op aarde...quote:Op dinsdag 3 juli 2007 10:24 schreef DouweEgbert het volgende:
Op één of andere manier denk ik toch dat Drenthe kiest voor het geld.
Het is een goede voetballer, maar loopt wel een beetje naast zijn schoenen. Eerst zei hij absoluut niet te gaan vertrekken, maar tijdens zijn laatste interview zei hij dat ie het eens rustig ging bekijken.
doen ze goed tochquote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:23 schreef Fetai het volgende:
Grote kans dat hij komt nu hij zegt Villareal of Feyenoord. Feyenoord is volgens mij nog echt flink op zoek naar een spits![]()
idd, er wordt je niet dagelijks een contract aangeboden door Real Madrid. Logisch dat hij erover gaat denken.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:25 schreef DAMH het volgende:
[..]
Duwd, REAL heeft intresse niet één of andere middelmatige kutclub, nee de grootste club op aarde...
Aardig doelpunt tegen Juvequote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:07 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Gio vanaf het middenveld ken naar mijn mening echt wel scoren hoor.
Hij heeft patent op zulke afstandsschoten in de verre hoek:quote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:33 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Aardig doelpunt tegen Juve
http://www.youtube.com/watch?v=DfNmX2bf5uk
beter als barcelonaquote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:30 schreef venomsnake het volgende:
[..]
idd, er wordt je niet dagelijks een contract aangeboden door Real Madrid. Logisch dat hij erover gaat denken.
Al is het een schijtclub..
Nee, je vraagt minstens 18. Zo'n bedrag is natuurlijk nooit haalbaar en kom je uit tussen de 11 en 14 miljoen.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 08:04 schreef koningdavid het volgende:
[..]
10, 11?
Als Chelsea en Real Madrid Drenthe graag willen hebben, ga je toch geen 10 miljoen vragen.![]()
Zelfs Sneijder gaat dat niet opbrengen, en ik schat Sneijder al verder in zijn ontwikkeling. Dus waar basseer je die 18 milj. op?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 12:27 schreef Grulez het volgende:
Ik zou toch minstens 18 miljoen vragen voor Drenthe. Het is graag of niet. Als nani al 25 miljoen kost, zou ik me niet laten afschepen met 10 miljoen.
Op Robben, die kostte dat en ik zou alleen Robben achtige bedragen bekijkenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:16 schreef DouweEgbert het volgende:
[..]
Zelfs Sneijder gaat dat niet opbrengen, en ik schat Sneijder al verder in zijn ontwikkeling. Dus waar basseer je die 18 milj. op?
Mah, hij moet gewoon verstandig zijn, en nog minimaal 1 jaar in Rotterdam blijven.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:18 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Op Robben, die kostte dat en ik zou alleen Robben achtige bedragen bekijken
of ze hebben dan al een vervanger aangetrokken..quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:19 schreef DouweEgbert het volgende:
[..]
Mah, hij moet gewoon verstandig zijn, en nog minimaal 1 jaar in Rotterdam blijven.
Wanneer een club echt serieuze interesse heeft, hebben ze dat volgend jaar ook nog.
Doe dan Israel als stand in voor Vlaar/Hofland en Eddy PG ipv Henkie.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:48 schreef Heinekenner het volgende:
Als we toch bezig zijn met ex Feyenoorders waarom dan niet Emerton halen voor de rechts back positie?
Want ik denk dat Lucius het op snelheid en kracht niet redt, Greene en Tiendalli zijn erg wisselvallig.
Emerton is 28.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 14:56 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Doe dan Israel als stand in voor Vlaar/Hofland en Eddy PG ipv Henkie.
En de Kromme opt middenveld![]()
Weet ik was maar een grap.quote:
Ken die lang wachten, want zo geweldig doet hij het naar mijn idee niet in Blackburn.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:08 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Weet ik was maar een grap.
Ik ben groot fan van hem, maar zie hem (helaas) niet terug keren. Feyenoord is wellicht beter dan Blackburn maar heb het idee dat Brett naar een grotere engelse club wil!!
duidelijk gevalletje van te vroeg vertrokken. Serves him rightquote:Op dinsdag 3 juli 2007 16:20 schreef Happel het volgende:
[..]
Ken die lang wachten, want zo geweldig doet hij het naar mijn idee niet in Blackburn.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 | 26-08-2007 NAC THUIS 14:30 01-09-2007 WILLEM II THUIS 20:00 16-09-2007 RODA JC UIT 00:00 23-09-2007 PSV UIT 00:00 29-09-2007 SC HEERENVEEN THUIS 20:00 07-10-2007 VITESSE UIT 00:00 20-10-2007 EXCELSIOR THUIS 20:00 27-10-2007 FC TWENTE UIT 00:00 04-11-2007 DE GRAAFSCHAP THUIS 14:30 11-11-2007 AJAX THUIS 12:30 25-11-2007 FC GRONINGEN UIT 00:00 02-12-2007 HERACLES THUIS 14:30 09-12-2007 VVV VENLO UIT 00:00 15-12-2007 AZ THUIS 20:00 23-12-2007 NEC UIT 00:00 26-12-2007 SPARTA THUIS 12:30 30-12-2007 SC HEERENVEEN UIT 00:00 13-01-2008 PSV THUIS 14:30 18-01-2008 EXCELSIOR UIT 00:00 24-01-2008 FC TWENTE THUIS 20:00 27-01-2008 FC GRONINGEN THUIS 14:30 03-02-2008 AJAX UIT 00:00 09-02-2008 DE GRAAFSCHAP UIT 00:00 17-02-2008 VITESSE THUIS 14:30 23-02-2008 HERACLES UIT 00:00 02-03-2008 NEC THUIS 14:30 09-03-2008 AZ UIT 00:00 15-03-2008 VVV VENLO THUIS 20:00 23-03-2008 SPARTA UIT 00:00 30-03-2008 NAC UIT 00:00 06-04-2008 FC UTRECHT THUIS 14:30 13-04-2008 WILLEM II UIT 00:00 20-04-2008 RODA JC THUIS 14:30 |
Ach, dat is toch onzin. Net alsof Blackburn een grotere club is dan Feyenoord, dit is hier juist geen geval van.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:18 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
duidelijk gevalletje van te vroeg vertrokken. Serves him right![]()
Mooi voor het Sint Maarten lopen aan.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:35 schreef TJDoornbos het volgende:
11-11-2007 AJAX THUIS 12:30 D-Day
Moet altijd aan z'n solo tegen NEC denkenquote:Op dinsdag 3 juli 2007 15:08 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Weet ik was maar een grap.
Ik ben groot fan van hem, maar zie hem (helaas) niet terug keren. Feyenoord is wellicht beter dan Blackburn maar heb het idee dat Brett naar een grotere engelse club wil!!
Dat moet vast wel mogelijk zijn als je er moeite voor doet.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 18:14 schreef yvette1982 het volgende:
2 vrienden van mij zitten nog steeds in T, en daar wilde ik dus ook weer gaan zitten. Vandaag kreeg ik post van Feyenoord over mijn seizoenskaart. De 1e ring gele zijde blijkt
uitverkocht te zijn. Volgens mij zou ik wel nog op de gele zijde 2e ring kunnen. Het is
toch ook mogelijk om dan in vak T te komen op dezelfde manier als dat ik in vak R zou
zitten? Alleen moet dan 1 van de 2 vrienden met 2 kaartjes mij op komen halen bij de trappen richting 2e ring. Of vergis ik me nu, en is het niet meer mogelijk?
nee, en dat is het nou juist. wel d0h. Naar een stinkclub in the uk gaan om maar via die weg hogerop te komen, tenzij hij ook hier had kunnen blijven en dan zonder tussenstop hogerop.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 17:36 schreef Fetai het volgende:
[..]
Ach, dat is toch onzin. Net alsof Blackburn een grotere club is dan Feyenoord, dit is hier juist geen geval van.
quote:'Gudjohnsen op huurbasis naar Feyenoord'
Datum: 03-07-07 - Bron: FR12.nl / Mundo Deportivo
Volgens Mundo Deportivo gaat Gudjohnsen voor 1 seizoen naar Feyenoord. De IJslander zou op huurbasis verkassen naar de Stadionclub, om een perfect aanvalskoppel te vormen met Roy Makaay. Gudjohnsen zou zijn overtuigd door zijn oud-ploeggenoot Giovanni van Bronckhorst, die ook al de overstap naar de Kuip maakte. Naar verluid heeft Feyenoord gisteravond met zijn zaakwaarnemer Arnor Gudjohnsen gesproken, wie tevens zijn vader is.
Gudjohnsen, die het liefst bij Barcelona zou willen blijven, kan ook rekenen op interesse van Manchester United, West Ham United, Tottenham Hotspur, Bolton Wanderes en Newcastle United. Potentiële kopers zouden een bedrag van 6,6 miljoen op tafel moeten leggen.
Gudjohnsen is op een zijspoor beland bij zijn club, nadat de club Thierry Henry aantrok. De 28-jarige spits heeft in bij de 'Blaugranas' nog een contract tot 2010
Van is de bron hiervan??quote:
He alleen wij hebben connecties met Barcaquote:
http://www.elmundodeportivo.es/20070703/NOTICIA347940414.htmlquote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:03 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Van is de bron hiervan??
Wat ik zie het nergens staan op E-deportivo.![]()
aha...quote:
quote:
dan zou ik ook voor Feyenoord kiezenquote:Gudjohnsen, die het liefst bij Barcelona zou willen blijven, kan ook rekenen op interesse van Manchester United, West Ham United, Tottenham Hotspur, Bolton Wanderes en Newcastle United.
Verrek, over het hoofd gezien..quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:05 schreef Fetai het volgende:
[..]
http://www.elmundodeportivo.es/20070703/NOTICIA347940414.html
Deze toch?
Ik ook, met Newcastle United als een hele goede 2e keusquote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:06 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
[..]
dan zou ik ook voor Feyenoord kiezen
Volgens mij zoeken zij op Fok naar de kleinste geruchten en brengen ze dan zelf heel groot.quote:
El Feyenoordquote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:05 schreef Fetai het volgende:
[..]
http://www.elmundodeportivo.es/20070703/NOTICIA347940414.html
Deze toch?
Zij hebben geen Makaay.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:06 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
[..]
dan zou ik ook voor Feyenoord kiezen
Is een Catalaanse sport krant, wel redelijk betrouwbaar.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:18 schreef Fetai het volgende:
Hoe betrouwbaar is die krant Venom?
Klinkt behoorlijk positiefquote:Op dinsdag 3 juli 2007 19:22 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Is een Catalaanse sport krant, wel redelijk betrouwbaar.
Soms nemen ze alleen iets over van een andere krant, en dan willen ze er nog wel eens naast zitten.
Maar als ze zelf met nieuws komen is het meestal wel waar, of het zit dicht tegen de waarheid aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |