sorry maar ik heb geen medelijden met amanda. Ze doet het toch echt zelf. En maakt niet uit want ze eheft toch een groot bord voor haar domme kopquote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:39 schreef Peter6000 het volgende:
De negatieve sfeer op rondom Amanda en (vorige topic) rondom Nadia`s lichaam begint enge vormen aan te nemen mensen.
Geloof ik ook.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:45 schreef Kinga het volgende:
Volgens mij is Nadia iets te mollig voor Brian.
BELACHELIJK, kan het niet minder, of kom je van het kampquote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:38 schreef carpediem23 het volgende:
Mag Amanda aub de volgende toneel haak. RTL wil die lelijke Adam Noord hoer niet hebben. Kunnen een petitie starten!!!!; De allergrootste smerigste lelijkste domste hoer van Nederland moet DGK uit!!! ( voor de duidelijkheid Amandel dus)
Dat is dus Dennix !!!!quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:49 schreef Peter6000 het volgende:
Excuses voor mijn opmerkingen over Dennis, het was toch 1 van de vrienden van Jaap.![]()
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij heeft vast nog in wijde pijpen op de BeeGees in de disco gedanst![]()
Kloonhunter.quote:
Elly was het meisje van de Soa-boys dat met Brian de douche naar de vernieling hielp. Deed later mee aan Dames in de dop.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:51 schreef wolferl het volgende:
Er wordt altijd over Elly geroepen, is dat niet de ouwe butler trol?
Welnee, Breian moet even stoer doen en pleet hard to getquote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:49 schreef farceman het volgende:
[..]
Geloof ik ook.
Is tweede miscast!
eerst viel Amanda niet voor Dennis en nu Brian niet voor Nadia....jammer maar helaas redactie ..miscast
Laat ze dat blik es opentrekken danquote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:49 schreef Judah het volgende:
Nadia beweegt best leuk en ze heeft wat leuks in haar blik
En Brian heeft weinig moeite gedaan zich te verdiepen in Jaaps muzieksmaak.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:51 schreef Dark het volgende:
Volgens mij vindt Jaap dit helemaal niks..........verplicht socializen.........
Okquote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:52 schreef mootie het volgende:
[..]
Elly was het meisje van de Soa-boys die met Brian de douche naar de vernieling hielp. Deed later mee aan Dames in de dop.
Hoi robottquote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:49 schreef bob7070 het volgende:
Nadia is echt een schatje
Die zin liep niet echt soepel, he?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Hij heeft vast nog in wijde pijpen op de BeeGees in de disco gedanst![]()
Kende Brian die nog niet?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:53 schreef lorence1 het volgende:
[..]
ex danseres van de soaboys, die brian alle hoeken van de douche liet zien![]()
Oh, maar Brian is heus wel gevallen voor Nadia hoorquote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:49 schreef farceman het volgende:
[..]
Geloof ik ook.
Is tweede miscast!
eerst viel Amanda niet voor Dennis en nu Brian niet voor Nadia....jammer maar helaas redactie ..miscast
Je begrijpt hem toch?quote:
idd, een lekkere "ongedwongen" sfeer is ook wel eens fijn voor die mensen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:51 schreef ruudpuntenel het volgende:
Effe los van alle persoonlijke voorkeuren. Het lijkt nou wel of ze het gewoon gezellig met elkaar hebben. Dat vind ik voor de verandering ook wel eens prima. (het is niet altijd wat het lijkt, dat weet ik ook wel).
vreemde stem toch.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:54 schreef mootie het volgende:
[..]
Best zielig voor de BeeGees..... geen wonder dat die ene zo'n vreemd gezicht had.![]()
Totdat de volgende plaat wordt ingemixt wel.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:54 schreef Kinga het volgende:
boogie tonight klinkt daar wel altijd cool....
En nu in 'dames in de dop' zit... en gaat winnen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 22:53 schreef lorence1 het volgende:
[..]
ex danseres van de soaboys, die brian alle hoeken van de douche liet zien![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |