Ja , ik lach toch niet omdat zij dood isquote:Op maandag 25 juni 2007 12:19 schreef evert het volgende:
[..]
ja er is iemand overleden en dan gaan we lachen![]()
Ook erg als je dit zo voor je ziet gebeurenquote:Op maandag 25 juni 2007 12:18 schreef Qwea het volgende:
Volgens het nieuws net : 'Ooggetuigen beweren dat het om 2 jonge meisjes gaat, waarvan er 1 is overleden. '
NOS journaal bevestigde net dat er 1 persoon dodelijk gewond is en een tweede heel zwaargewond.
Update, van ooggetuige ( kennis van mijn zoon die net aanwezig was) een jongen heeft meisje neergeschoten, en daarna zichzelf neer geschoten. Deze persoon die dit vertelde stond er heel dicht bij. Sterkte voor alle nabestaande, hoop dat eventuele getuigen hulp krijgen met verwerken met wat ze hebben gezien!
Mijn broer belde zojuist, hij stond onder aan de trap waar het slachtoffer naar beneden kwam vallen. De mevrouw die is neergeschoten is 2 maal in haar ruggengraat geraakt en de dader heeft hierna zichzelf nee geschoten.
aldus het NHD
quote:503 Too many incoming HTTP requests
nou dat zijn er best al een paar hoorquote:Op maandag 25 juni 2007 11:19 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Wie wil die vent van jou nou neerschieten?![]()
zo staat er op http://waterland.webregio.nl/ tenminstequote:Vader schiet dochter dood op station Alkmaar
ALKMAAR - Een nog onbekende man heeft maandag rond half elf op het treinstation van Alkmaar zijn dochter doodgeschoten en daarna geprobeerd zelfmoord te plegen. De man is zeer zwaargewond naar het ziekenhuis vervoerd. De toedracht van de schietpartij is nog onduidelijk. Het station is ontruimd en het treinverkeer rond Alkmaar is stilgelegd. Doorgaande reizigers tussen Den Helder en Amsterdam kunnen omreizen via Hoorn, die tussen Hoorn en Haarlem via Amsterdam-Sloterdijk
Duidelijk weer.quote:Op maandag 25 juni 2007 12:28 schreef SunChaser het volgende:
De dader
quote:Op maandag 25 juni 2007 12:29 schreef Posdnous het volgende:
Woo, heftige bakkebaarden van de ziekenbroeder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |