Dat waren ze in Engeland niet met je eens na de Champions League finale. Ik quote: "Zenden zal je postbode maar zijn, dan vindt je je pakketjes door de gehele tuin".quote:Op maandag 25 juni 2007 07:47 schreef Robar het volgende:
Ach, Zenden heeft tenminste wel een goede voorzet in zijn benen.
Omdat Ajax geschikt is voor gratis spelers die over the hill zijn?quote:Zenden lijkt mij een gevalletje 'over the hill'. Van mij hoeft het niet zo nodig, maar als hij transfervrij op te pikken is kan het ook weer niet zoveel kwaad.
Ja, de CL finale, wie haalde daar nu wel een acceptabel niveau???quote:Op maandag 25 juni 2007 09:05 schreef Blight het volgende:
[..]
Dat waren ze in Engeland niet met je eens na de Champions League finale. Ik quote: "Zenden zal je postbode maar zijn, dan vindt je je pakketjes door de gehele tuin".
Anyway, Zenden lijkt mij een gevalletje 'over the hill'. Van mij hoeft het niet zo nodig, maar als hij transfervrij op te pikken is kan het ook weer niet zoveel kwaad.
quote:Op zondag 24 juni 2007 17:26 schreef Pritt het volgende:
[..]
Altijd spannend hoor die vrijdag-avondjes dammen en hartenjagen.
Laatst hadden ze ook nog een blikje cola gestolen uit de automaat.
quote:Op zondag 24 juni 2007 20:31 schreef Gelderland het volgende:
Feyenoord heeft een nieuwe hoofdsponsorDamn die is wel heel oudSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
Van Zuiverloon de vergeljking doortrekken naar Ronaldinho / Kakaquote:Op maandag 25 juni 2007 00:17 schreef MCH het volgende:
Volgens mij is een speler nooit goed genoeg voor Ajax of ze moeten Ronaldinho of Kaka heten.![]()
En zijn grootvaders vader was een verzetsheld in de oorlog en daar is Madurodam naar vernoemd.quote:Op maandag 25 juni 2007 09:41 schreef Blight het volgende:
Dat mopje is inderdaad ouder dan Maduro's bloedeigen grootvader.
Vandaar dat hij in klein (jong) Oranje speelt.quote:Op maandag 25 juni 2007 09:46 schreef koningdavid het volgende:
[..]
En zijn vader was een verzetsheld in de oorlog en daar is Madurodam naar vernoemd.
Nutteloze weetjes.![]()
Bullshit als je het mij vraagt...quote:Gianni Zuiverloon en Boudewijn Zenden staan op het verlanglijstje van Ajax. Dat melden bronnen binnen de Amsterdamse club aan Ajax Online.
Voor jullie (PSV) misschien, voor Ajax niet.quote:Op maandag 25 juni 2007 09:55 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ajax dat Zenden wil is wel goed nieuws overigens
Lijkt me onwaarschijnlijk inderdaad.quote:Op maandag 25 juni 2007 09:58 schreef koningdavid het volgende:
Ik haal de bron er nog een keer bij:
[..]
Bullshit als je het mij vraagt...![]()
Ach er zijn nu tenminste weer geruchtenquote:
Schilder blijft bij onsquote:Op maandag 25 juni 2007 10:02 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Ach er zijn nu tenminste weer geruchten
Zonde dat de concurrentie voor de positie van Robbert Schilder zo groot is, want ik zie het écht in die jongen zitten. Kan hij niet worden uitgeprobeerd als centrale verdediger, links van Jaap Stam?quote:Op maandag 25 juni 2007 10:15 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Schilder blijft bij ons
Morgen gesprek
Babel Arsenal? Alhoewl Ryan veel beter nog een jaar kan blijven...quote:Op maandag 25 juni 2007 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Zonde dat de concurrentie voor de positie van Robbert Schilder zo groot is, want ik zie het écht in die jongen zitten. Kan hij niet worden uitgeprobeerd als centrale verdediger, links van Jaap Stam?
Overigens zal er door de transfer van Thierry Henry best weleens een roerige transfermarkt aan kunnen komen, zal Ajax hier nog onder lijden?
Geruchten dat Arsenal eerst Anelka wil proberen te halen. Mocht dit mislukken KJH én Babel voor 25 mln pondquote:Op maandag 25 juni 2007 10:23 schreef Longmen het volgende:
[..]
Babel Arsenal? Alhoewl Ryan veel beter nog een jaar kan blijven...
Nee, en ik snap helemaal niet waarom Ajax hem als LB terug zou willen halen. Daar is hij veel te offensief voor ingesteld en defensief te zwak voor.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:21 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Zonde dat de concurrentie voor de positie van Robbert Schilder zo groot is, want ik zie het écht in die jongen zitten. Kan hij niet worden uitgeprobeerd als centrale verdediger, links van Jaap Stam?
Ik hoop het, goed dat we hem daar kunnen stallen..quote:Op maandag 25 juni 2007 10:15 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Schilder blijft bij ons
Morgen gesprek
In de jeugd speelde hij nog weleens als opkomende centrale verdediger, links van het centrum. Maar goed, in de jeugd speelde hij echt overal, ook als tien.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:32 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Nee, en ik snap helemaal niet waarom Ajax hem als LB terug zou willen halen. Daar is hij veel te offensief voor ingesteld en defensief te zwak voor.
LM of linksbuiten komt hij veel beter tot zijn recht. Nog een jaartje rijpen bij ons zou prima zijn voor alle partijen
Ik ken hem niet uit de jeugd, maar als ik hem vorig jaar zag voetballen zou ik hem echt op het middenveld houden of voorin.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:40 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
In de jeugd speelde hij nog weleens als opkomende centrale verdediger, links van het centrum. Maar goed, in de jeugd speelde hij echt overal, ook als tien.
Babel heeft laatst zelf gezegd dat hij zowiezo nog een jaar bij ajax blijft..voor zover die bron betrouwbaar is.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:25 schreef Roycoooooo het volgende:
[..]
Geruchten dat Arsenal eerst Anelka wil proberen te halen. Mocht dit mislukken KJH én Babel voor 25 mln pond![]()
Geloof voetbalprimeur![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |