denk dat het ook de leefstijl is van deze eeuw, en dan vind ik dit een goede oplossing voor kinderen die niet buiten willen spelen. want je kan een kind wel naar buiten sturen, maar als je bijvoorbeeld in een wijk woont waar geen andere kinderen wonen heeft je kind er nog niets aan. en er zijn ook genoeg wijken waar je je kind gewoon niet buiten wil hebben.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 21:56 schreef Miss_S het volgende:
ik blijf het toch raar vinden
een computerspel om te bewegen
natuurlijk is het beter dan op je kont zitten spelen
maar toch zeker voor kinderen, stuur ze gewoon naar buiten
dat zou een goede oplossing zijnquote:Op zaterdag 23 juni 2007 21:58 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
denk dat het ook de leefstijl is van deze eeuw, en dan vind ik dit een goede oplossing voor kinderen die niet buiten willen spelen. want je kan een kind wel naar buiten sturen, maar als je bijvoorbeeld in een wijk woont waar geen andere kinderen wonen heeft je kind er nog niets aan. en er zijn ook genoeg wijken waar je je kind gewoon niet buiten wil hebben.
ook dat is niet altijd mogelijk. als ik later een kind heb en nog in rotterdam woon, dan gaat dat gewoon moeilijk. de wijken die er zijn zijn niet allemaal even veilig, en als ze wel veilig zijn zijn de huizen niet te betalen. en als je zelf dan hele dagen werkt word dat gewoon moeilijker. denk dat zolang ze variatie houden in de spellen (dus niet bij 2 verschillende spelletjes stoppen) het niet zo snel gaat vervelen. maar dan moet je wel een ouder zijn die niet en een wii en een psp en een playstation 3 voor het kind koopt, dan gaat een kind zich vervelen, of met iets anders spelen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:00 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dat zou een goede oplossing zijn
als ze er niet na een paar maanden op uit gekeken zijn
zoals bij alles
beter idee om ze op sport te laten gaan dan
Ik vind het ook raar als vervanger voor bewegen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 21:56 schreef Miss_S het volgende:
ik blijf het toch raar vinden
een computerspel om te bewegen
natuurlijk is het beter dan op je kont zitten spelen
maar toch zeker voor kinderen, stuur ze gewoon naar buiten
Oh ja, leuk!quote:Op zaterdag 23 juni 2007 21:58 schreef octopussy het volgende:
we kunnen nog naar scheveningen naar de Bios gaan. Shrek3 draait om 23.20 en 23.50...
dan haal ik je gewoon op en breng ik je terug (ik heb een auto):)
denk dat je een goed evenwicht moet bieden tussen beide. een kind heeft ook een computer nodig, niet alleen voor spelletjes, maar ook voor school. maar wel zo dat ze ook naar buiten gaan, of gewoon met barbies spelen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:08 schreef Miss_S het volgende:
buiten spelen kan inderdaad in sommige wijken niet
daarom vind ik ook dat ouders sporten bij kinderen moeten stimuleren
zodat ze toch aan voldoende beweging komen
en computers zouden gewoon verboden moeten worden totdat ze 18 zijnheeft alleen maar nadelen
zeker voor kinderen met overgewicht
strandwandeling vind ik ook prima hoorquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:09 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh ja, leuk!Maar eh, een Pathé bioscoop op zaterdagavond in Den Haag... * Isabeau krijgt vervelend visioen van irritante kutpubers. Hoe laat ben je hier
Kunnen we niet gewoon strandwandelen(ja, ik weet het, het regent, maar vraag maar aan Liejannuh, dat maakt niets uit
)
En ik vind dat je gelijk hebt hoor, Miss S. Kinderen moeten zoveel mogelijk buiten spelen en ouders moeten niet de illusie van 'echte lichaamsbeweging' hebben als ze een wii voor ze aanschaffen. Dat geldt overigens ook voor volwassenen. Niet dat buitenspelen, maar dat de wii geen vervanger is voor lichaamsbeweging.
voor school jaquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:10 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
denk dat je een goed evenwicht moet bieden tussen beide. een kind heeft ook een computer nodig, niet alleen voor spelletjes, maar ook voor school. maar wel zo dat ze ook naar buiten gaan, of gewoon met barbies spelen.
daarom een juiste balans in beide vinden. maar ook weer niet zo streng dat het kind 1 uur mag computeren, en dan 1 uur spelen, en weer een uur computeren. van mij mag mijn kind later de ene dag misschien wel computeren (het regent buiten ik ben zelf druk) en de rest van de week niet.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:13 schreef Miss_S het volgende:
[..]
voor school ja
maar geen 4 uur per dag voor msn
Het is denk ik voor veel ouders wel 'makkelijk'. Het kind is zoet voor de pc (eerder was dat de tv) en je hebt er geen omkijken naar. Een kind wat buiten speelt kan ruzie krijgen, onder een auto lopen, kleren vies of kapot maken, je ziet niet direct wat ze precies doen etc.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:13 schreef Miss_S het volgende:
voor school ja
maar geen 4 uur per dag voor msn
Toen wij dit huis kochten hebben wij hier heel erg op gelet. We wonen aan een speeltuintje en zowel een goede protestantse, als Rooms-katholieke als openbare school zit hier in de wijk. Sterker nog, die zitten in een pand. Het schoolplein delen ze. In de folder van het huis stond een keer of zeven kindvriendelijk, daar hebben we er wel een aantal van wegge-edit voordat we de folder aan anderen lieten zien, omdat we anders wel wisten welke opmerkingen er gemaakt zouden worden.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:10 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
denk dat je een goed evenwicht moet bieden tussen beide. een kind heeft ook een computer nodig, niet alleen voor spelletjes, maar ook voor school. maar wel zo dat ze ook naar buiten gaan, of gewoon met barbies spelen.
en ik had vroeger hetzelfde als troel, niemand wou met me spelen, en mijn school zat 3 wijken verderop dus dan gaat dat gewoon moeilijker. maar als ik dan nu mijn neefje zie van bijna 4, die speelt alleen maar buiten, maar die woont in een kindvriendelijke wijk, waar hij gewoon voor het huis kan spelen (kunnen geen auto's komen) en al zijn buurjongetjes en meisjes spelen ook dagelijks buiten. scheelt toch een hoop.
Och, daar ben ik ook niet slanker van gewordenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:20 schreef teigan het volgende:
Ik ga gewoon 10 kilometer van de school wonen(middelbare school dan)
Fietsen zullen ze, die krengen...![]()
![]()
![]()
Ik gelukkig maar 15 heen, 15 terug. En altijd wind tegenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:22 schreef freecell het volgende:
Ik moest 22 heen, 22 terug op de middelbare, ook op de fiets
dat is hier best normaalquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:20 schreef teigan het volgende:
Ik ga gewoon 10 kilometer van de school wonen(middelbare school dan)
Fietsen zullen ze, die krengen...![]()
![]()
![]()
Dat was Atrimarquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:10 schreef octopussy het volgende:
[..]
ik heb je net gebeld, maar er nam een (klein denk ik) meisje op![]()
Dat ook niet inderdaad. En toen ik mijn been brak en niet meer kon fietsen steeg mijn gewicht ook nog eensquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Och, daar ben ik ook niet slanker van gewordenIk sportte best veel in mijn kindertijd/jeugd. Ik ben altijd te dik geweest, maar ik ben (eerlijk is eerlijk) wel het meest aangekomen toen ik wegens werk en vriendjes met sporten ben gestopt en een ov-jaarkaart kreeg
ouders moeten altijd het beste voorbeeld geven maar jammer genoeg gebeurt dat te weinigquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:22 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, en wat computeren betreft. Ik gok dat ik heel wat minder tijd heb voor de computer als hier een kleine is. Persoonlijk vind ik dat een kind niet achter de computer hoort te zitten, maarja, kan je een kind dat verbieden als papa en mama er wel veel achter zitten (lees: als mama er heel veel achterzit, omdat het een soort van ontspanning is). Nee. Dus dat betekent dat papa en mama zich ook aan moeten passen. Simpel.
Toch zijn er genoeg kinderen die te dik zijn waarvan de ouders dat echt niet hebben. Ligt denk ik ook aan waar je stage hebt gelopen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:25 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ouders moeten altijd het beste voorbeeld geven maar jammer genoeg gebeurt dat te weinig
merkte op mijn stage als ik kinderen zeg met gewichts problemen dat je gewoon kon raden hoe de ouders eruit zagen
vind ik een beetje kort door de bocht, vooral door het verhaal dat Fannetje een topic(of twee?) geleden postte.. Over een kindje dat veel bewoog en heel goed at, en toch te zwaar was...quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:25 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ouders moeten altijd het beste voorbeeld geven maar jammer genoeg gebeurt dat te weinig
merkte op mijn stage als ik kinderen zeg met gewichts problemen dat je gewoon kon raden hoe de ouders eruit zagen
Ik hoop voor mijn kinderen dat ze hun figuur van Bert meekrijgen en mijn haargroeiquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:27 schreef teigan het volgende:
Ik heb het wel wat gemerkt dat ik minder hoefde te fietsen toen ik ging studeren..
Maar ik ga hier wel eens over nadenken als ik kinderen heb, en die op die leeftijd komen... Als ze de genen van vriendje krijgen qua eten/gewicht zitten ze toch wel goed.
En wie weet hoe de wereld er dan uitziet...
in wat voor situatie denk je dan dat ik stage liep?quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:27 schreef Troel het volgende:
[..]
Toch zijn er genoeg kinderen die te dik zijn waarvan de ouders dat echt niet hebben. Ligt denk ik ook aan waar je stage hebt gelopen.
Als ik kijk naar alle kinderen die ik onder mijn hoede heb gehad, dan was in meer dan de helft van de gevallen van te dikke kinderen geen van beide ouders te zwaar.
Er zijn trouwens ook zat gezinnen waarvan de ouders allebei veel te zwaar zijn en het kind netjes op gewicht is en gewoon goed te eten krijgt.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:28 schreef teigan het volgende:
[..]
vind ik een beetje kort door de bocht, vooral door het verhaal dat Fannetje een topic(of twee?) geleden postte.. Over een kindje dat veel bewoog en heel goed at, en toch te zwaar was...
waarom gaan jullie altijd van uitzonderingen uit?quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:28 schreef teigan het volgende:
[..]
vind ik een beetje kort door de bocht, vooral door het verhaal dat Fannetje een topic(of twee?) geleden postte.. Over een kindje dat veel bewoog en heel goed at, en toch te zwaar was...
en zo hoort het natuurlijk ookquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:29 schreef Troel het volgende:
[..]
Er zijn trouwens ook zat gezinnen waarvan de ouders allebei veel te zwaar zijn en het kind netjes op gewicht is en gewoon goed te eten krijgt.
Tja, door het sporten stimuleer je spiergroei, spieren zijn zwaarder dan vetquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:29 schreef Empathologica het volgende:
Ik laat even een TVP'tje achterAl vind ik de sfeer in de vorige pagina's niet zo heel erg uitnodigend door bepaalde discussies van iemand...
Ik kom hier dus ff binnen vallen omdat ik benieuwd ben of hier misschien wat tips te vinden zijn voor het afvallen.. Ben sinds half april aan het sporten geslagen en sinds januari eet ik vrij gezond maar er weigert een kilo af te gaan. Enige waar ik aan merk dat het goed gaat is m'n BMI. Die is van 28,9 naar 28,5 gegaan, maar toch, ik ben nog niet tevreden
Eet je wel genoeg op een dag? als je redelijk wat sport, en je eet er niet genoeg bij, dan kan je lichaam ook in spaarstand staan.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:29 schreef Empathologica het volgende:
Ik laat even een TVP'tje achterAl vind ik de sfeer in de vorige pagina's niet zo heel erg uitnodigend door bepaalde discussies van iemand...
Ik kom hier dus ff binnen vallen omdat ik benieuwd ben of hier misschien wat tips te vinden zijn voor het afvallen.. Ben sinds half april aan het sporten geslagen en sinds januari eet ik vrij gezond maar er weigert een kilo af te gaan. Enige waar ik aan merk dat het goed gaat is m'n BMI. Die is van 28,9 naar 28,5 gegaan, maar toch, ik ben nog niet tevreden
Omdat het leven enkel uit uitzonderingen bestaat. Geen enkel mens is gelijk aan een ander mens.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:29 schreef Miss_S het volgende:
[..]
waarom gaan jullie altijd van uitzonderingen uit?
Slechte eetgewoontes krijg je ook vaak van huis al meequote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:25 schreef Miss_S het volgende:
ouders moeten altijd het beste voorbeeld geven maar jammer genoeg gebeurt dat te weinig
merkte op mijn stage als ik kinderen zeg met gewichts problemen dat je gewoon kon raden hoe de ouders eruit zagen
Weet je?quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:29 schreef Miss_S het volgende:
[..]
waarom gaan jullie altijd van uitzonderingen uit?
Ik denk dat er een groot verschil is tussen kinderen in grote steden en kinderen in een dorpomgeving. Als jij de kinderen in de binnenstad van Amsterdam vergelijkt met een kerkdorpje tegen de Duitse grens aan, zitten er denk ik veel verschillen tussen de kids.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:29 schreef Miss_S het volgende:
[..]
in wat voor situatie denk je dan dat ik stage liep?
toch een gewone situatie hoor
en dan nog als de ouders niet te zwaar zijn ligt het vaak wel aan de ouders
nee maar 99% van de mensen (kinderen waar we het over hadden) worden niet te zwaar door de luchtquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:31 schreef Troel het volgende:
[..]
Omdat het leven enkel uit uitzonderingen bestaat. Geen enkel mens is gelijk aan een ander mens.
drogredenatie en zo werkt het niet echtquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:31 schreef Troel het volgende:
Omdat het leven enkel uit uitzonderingen bestaat. Geen enkel mens is gelijk aan een ander mens.
maar dan heb je ouders die dat dus echt niet door hebbenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Slechte eetgewoontes krijg je ook vaak van huis al meeEn dat is dan helemaal niet slecht bedoeld, maar sommige ouders overdrijven. Zo kende ik een te dik stel waarbij zoonlief overal mayonaise bij kreeg. Zoonlief was 3 of zo. Dan denk ik: je weet verdorie zelf toch wel waarom je zelf te dik bent geworden?
Nou heb ik in mijn eigen leven best wat smoezen gebruikt, maar ik heb volgens mij nog nooit gezegd dat het door de lucht kwamquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:32 schreef Miss_S het volgende:
[..]
nee maar 99% van de mensen (kinderen waar we het over hadden) worden niet te zwaar door de lucht
wat voor verschil zie je dan bij de ouders van kinderen met overgewicht in een stad en dorp?quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:32 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik denk dat er een groot verschil is tussen kinderen in grote steden en kinderen in een dorpomgeving. Als jij de kinderen in de binnenstad van Amsterdam vergelijkt met een kerkdorpje tegen de Duitse grens aan, zitten er denk ik veel verschillen tussen de kids.
Hey, mijn andere antwoord was: "Omdat uitzonderingen de regels bevestigen", dus dat was ook een stom antwoord geweest.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:32 schreef Isabeau het volgende:
[..]
drogredenatie en zo werkt het niet echt
Dit kan niet, tenzij je groeit in de lengtequote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:29 schreef Empathologica het volgende:
maar er weigert een kilo af te gaan. Enige waar ik aan merk dat het goed gaat is m'n BMI. Die is van 28,9 naar 28,5 gegaan, maar toch, ik ben nog niet tevreden
Ik begon in april, me BMI was 28,9 en ik stond afgelopen woensdag op de weegschaal en hij was toch echt 28,5. Is zo'n ding dat zo'n bonnetje uitprint. Ik weet het ook niet hoe of wat, maar het stond er echt..quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:37 schreef freecell het volgende:
[..]
Dit kan niet, tenzij je groeit in de lengte
In vruchtensappen zitten veel fruitsuikers, daar zitten meer calorien in dan je zou verwachten. Wat betreft die percentages van de weegschaal, Isabeau heeft wel een keer hier uitgelegd dat je daar niet teveel waarde aan moet hechten, het had geloof ik te maken met het feit dat je getest werd van je been tot je kruis tot je been omdat de stroompjes zo snel mogelijk weer terug willen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:37 schreef Empathologica het volgende:
Volgens mijn sportinstructeur en huisarts eet ik gezond genoeg.
's Morgens bruine boterham met thee, om 10 uur een tussendoortje (vaak liga ofzo) in de middagpauze weer bruin brood. Laatste pauze eet ik nog iets, en dan gewoon avond eten. Er werd me ook aangeraden om, om 8 en 11 uur nog iets te eten, maar om 8 uur krijg ik alleen nog maar koffie met een koekje weg en 11 uur lig ik het liefst te slapen.
Wat ik wel probeer is om doordeweeks snoep, chips en frisdrank te laten liggen, veel water en vruchtensappen dus, in het weekend geef ik me eigen wat meer vrijheid. Daarnaast sport ik dus 2 keer per week, krachttraining en fitness, en eens in de 4 weken op de weegschaal. Je ziet dan precies je vet percentage, vet vrije massa, vochtpercentage, BMI, weerstand etc.
Ik krijg wel van veel mensen te horen dat het te zien is, me armen lijken strakker en me buik platter, zelf merk ik het nog niet echt. Als ik (naakt) voor de spiegel sta zie ik nog steeds van alles wat niet goed is, maar dat is altijd bij jezelf...
???quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:38 schreef Empathologica het volgende:
Oh wat ik nog vergeet te typen dus, ik ben wel ruim 4 kilo vet kwijt, maar er zijn spieren voor in de plaats gekomen, vind ik geen probleemalleen laatste keer op de weegschaal was er weer 0,9% vet bij, en me vet-vrije massa gedaalt (?), dus zogauw ik aankom, verdwijnen m'n spieren dan ook weer?
zou wel heel vreemd zijn..
Het is alleen wel zo dat veel te dikke mensen wel in dat ene hokje van een slecht eetpatroon en te weinig beweging passen. Alleen is het meestal niet zo heel simpel en is er van alles aan de hand wat wel heel individueel en uniek is, maar dan nòg...bij mij speelt erfelijkheid een belangrijke rol, maar dan nog had ik beter op mijn eten moeten letten. Soms kan je gewoon niet hetzelfde eten als iemand anders die de dikgenen niet heeft en dat is misschien oneerlijk, je kan er wel rekening mee houden. Nee, je moet er rekening mee houden als je zelf niet te dik wilt worden.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:37 schreef Troel het volgende:
Hey, mijn andere antwoord was: "Omdat uitzonderingen de regels bevestigen", dus dat was ook een stom antwoord geweest.
Ik houd er niet van om mensen over een kam te scheren. Ik zal er bij iemand die te dik is nooit vanuitgaan dat het puur en alleen door teveel eten komt, er speelt veel meer mee dan dat. Tja, misschien niet genoeg om een uitzondering te zijn, maar ik weiger iedereen in een hokje te duwen onder het motto van "teveel gegeten". Zelfs verschillende hokjes "teveel gegeten door psychische problemen" of "teveel gegeten door verkeerde opvoeding" vind ik niet echt mijn ding.
Maarja, zal wel aan mij liggen. Misschien is het wel omdat ik zelf te vaak in een hokje gestopt ben.
Je BMI is de verhouding tussen je lengte en je gewicht.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:39 schreef Empathologica het volgende:
[..]
Ik begon in april, me BMI was 28,9 en ik stond afgelopen woensdag op de weegschaal en hij was toch echt 28,5. Is zo'n ding dat zo'n bonnetje uitprint. Ik weet het ook niet hoe of wat, maar het stond er echt..
waterquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:41 schreef Empathologica het volgende:
Maar wat is beter? Frisdrank of vruchtensappen? De suikers heb ik toch nodig neem ik aan, waar anders moet ik me energie vandaan halen? En ik drink dan liever vruchtensappen dan frisdrank.
Yep en die dingetjes die je in je hand moet houden meten alleen je bovenlichaam. Huidplooimeting is de meest simpele betrouwbare meting.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:40 schreef Troel het volgende:
In vruchtensappen zitten veel fruitsuikers, daar zitten meer calorien in dan je zou verwachten. Wat betreft die percentages van de weegschaal, Isabeau heeft wel een keer hier uitgelegd dat je daar niet teveel waarde aan moet hechten, het had geloof ik te maken met het feit dat je getest werd van je been tot je kruis tot je been omdat de stroompjes zo snel mogelijk weer terug willen.
het is zeker oneerlijkquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het is alleen wel zo dat veel te dikke mensen wel in dat ene hokje van een slecht eetpatroon en te weinig beweging passen. Alleen is het meestal niet zo heel simpel en is er van alles aan de hand wat wel heel individueel en uniek is, maar dan nòg...bij mij speelt erfelijkheid een belangrijke rol, maar dan nog had ik beter op mijn eten moeten letten. Soms kan je gewoon niet hetzelfde eten als iemand anders die de dikgenen niet heeft en dat is misschien oneerlijk, je kan er wel rekening mee houden. Nee, je moet er rekening mee houden als je zelf niet te dik wilt worden.
Allereerst water en thee. En daarna vruchtensappen. Maar bedenk je wel dat daar ook veel suiker in zit. In een glas jus d'orange zitten meer calorieën dan in een glas cola, raar maar waar.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:41 schreef Empathologica het volgende:
Ahh zo.. Ik ben echt een controlfreak, als er iets is dat me informatie kan geven, hecht ik me daar aanmaar dat zal ik dan is proberen af te leren
Maar wat is beter? Frisdrank of vruchtensappen? De suikers heb ik toch nodig neem ik aan, waar anders moet ik me energie vandaan halen? En ik drink dan liever vruchtensappen dan frisdrank.
Energie moet je niet uit drinken halen maar uit gezonde voedingquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:41 schreef Empathologica het volgende:
Ahh zo.. Ik ben echt een controlfreak, als er iets is dat me informatie kan geven, hecht ik me daar aanmaar dat zal ik dan is proberen af te leren
Maar wat is beter? Frisdrank of vruchtensappen? De suikers heb ik toch nodig neem ik aan, waar anders moet ik me energie vandaan halen? En ik drink dan liever vruchtensappen dan frisdrank.
Je energie haal je gewoon uit je eten, je hebt geen extra suikers nodig.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:41 schreef Empathologica het volgende:
Ahh zo.. Ik ben echt een controlfreak, als er iets is dat me informatie kan geven, hecht ik me daar aanmaar dat zal ik dan is proberen af te leren
Maar wat is beter? Frisdrank of vruchtensappen? De suikers heb ik toch nodig neem ik aan, waar anders moet ik me energie vandaan halen? En ik drink dan liever vruchtensappen dan frisdrank.
Koffie is dieettechnisch primaquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:46 schreef Empathologica het volgende:
Poeh ik blijf aan het typen
Maar vind het wel fijn dat jullie zeggen waar het op staat, ik bedoel, ik ben heel snel geneigd iets aan te nemen van "experts" omdat zij het wel zullen weten. Vooral met huisartsen heb ik dat
Maar wat betreft het BMI ding, ik zal het is navragen, woensdag ben ik er weer, maar waarschijnlijk word ik toch weer omver geluld
Het is volgens mij ook vrij moeilijk om een goede balans te vinden, ik weiger om bv 's morgens m'n koffie op te geven, of een glas sap, gewoon omdat ik anders het opletten helemaal niet volhoud.
Ik weet hoeveel les je krijgt over gezonde voeding bij de studie geneeskunde en dat valt dik tegenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:46 schreef Empathologica het volgende:
Maar vind het wel fijn dat jullie zeggen waar het op staat, ik bedoel, ik ben heel snel geneigd iets aan te nemen van "experts" omdat zij het wel zullen weten. Vooral met huisartsen heb ik dat
Maarja, heb je dat door als kind in de bassischoolleeftijd en hoe makkelijk is er na de tijd nog iets aan te doen (als ik naar mezelf kijk: niet makkelijk, al dan niet ommogelijk). Maarja, deze discussie hebben we hier ook al veel vaker gehad, dus het lijkt me een beetje overbodig om dat nog een keer dunnetjes over te doen. In ieder geval heeft mijn overgewicht er wel voor gezorgd dat ik zal proberen ervoor te zorgen dat ik mijn kinderen dat niet aan zal doen en ook niet te krampachtig het zal proberen te voorkomen, omdat dat ook averechts werkt.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het is alleen wel zo dat veel te dikke mensen wel in dat ene hokje van een slecht eetpatroon en te weinig beweging passen. Alleen is het meestal niet zo heel simpel en is er van alles aan de hand wat wel heel individueel en uniek is, maar dan nòg...bij mij speelt erfelijkheid een belangrijke rol, maar dan nog had ik beter op mijn eten moeten letten. Soms kan je gewoon niet hetzelfde eten als iemand anders die de dikgenen niet heeft en dat is misschien oneerlijk, je kan er wel rekening mee houden. Nee, je moet er rekening mee houden als je zelf niet te dik wilt worden.
Dat zou ik ook niet kunnen haha, vooral roosvicee multivit drink ik regelmatig en versgeperstquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:49 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik weet hoeveel les je krijgt over gezonde voeding bij de studie geneeskunde en dat valt dik tegen![]()
En vooral je glaasje vruchtensap 's morgens niet opgeven hoorEr is niets mis met een glaasje vruchtensap (tenzij je dubbeldrank oid bedoelt), zolang je geen pak per dag opdrinkt.
Afslankproducten, Herbalife spul, de meeste sportscholen hebben ook speciale drankjes die heeeeel gezond voor je zouden moeten zijnquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:49 schreef Empathologica het volgende:
Welk product?
Ik kom daar, pak me programma, 1,5 uur later vertrek ik weer en eens in de 3/4 weken op de weegschaal, na 6 weken nieuw programma
quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:49 schreef Troel het volgende:
Maarja, heb je dat door als kind in de bassischoolleeftijd en hoe makkelijk is er na de tijd nog iets aan te doen (als ik naar mezelf kijk: niet makkelijk, al dan niet ommogelijk). Maarja, deze discussie hebben we hier ook al veel vaker gehad, dus het lijkt me een beetje overbodig om dat nog een keer dunnetjes over te doen. In ieder geval heeft mijn overgewicht er wel voor gezorgd dat ik zal proberen ervoor te zorgen dat ik mijn kinderen dat niet aan zal doen en ook niet te krampachtig het zal proberen te voorkomen, omdat dat ook averechts werkt.
Ik zat te denken aan borstvoeding tot hun 35e
Ow, ik ben wel van de geen frisdrank hoorquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:52 schreef Isabeau het volgende:
[..]ik heb nu al medelijden met je borsten
Nee, heb je niet door als kind op de basisschool. Ik heb het ook nergens over een schuldvraag oid, ik ben alleen gewoon realistisch. En ben het al helemaal met je eens dat je niet krampachtig moet voorkomen dat je kind te dik wordt. Goede voorbeeld geven, gezond eten neerzetten en terughoudend met frisdrank en snoep (dus niet 'geen frisdrank en snoep').
Mooi dat we op één lijn zittenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:52 schreef Troel het volgende:
Ik zeg gewoon telkens hetzelfde als wat gezegd is
Dat heb ik er nooit zien staan eigenlijk. Wel een of ander potje voor als je gaat bodybuilden maar dat hoef ik nietquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:51 schreef Troel het volgende:
[..]
Afslankproducten, Herbalife spul, de meeste sportscholen hebben ook speciale drankjes die heeeeel gezond voor je zouden moeten zijn
Je bent wel bezig met woordspelingenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:54 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mooi dat we op één lijn zitten('één lijn' wink wink)
Dat soort potjes inderdaad. Prima dat je je daar ver van wilt houder, is inderdaad een stuk gezonderquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:55 schreef Empathologica het volgende:
[..]
Dat heb ik er nooit zien staan eigenlijk. Wel een of ander potje voor als je gaat bodybuilden maar dat hoef ik niet![]()
Ik wil niet afhankelijk zijn van pillen of wat dan ook om slank te worden, doe er liever wat langer over dat het gezond gebeurd
Ik hou wel van zoete ranje, vond hem daar juist lekkerquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:58 schreef Troel het volgende:
Oew, wat ranja verdunnen betreft: dat vind ik mierzoet dus wel het lekkerst. Alhoewel de ranja in Assen me echt gewoon veeel en veeeeels te zoet was.
Vertel is?quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:59 schreef Troel het volgende:
Je wilt niet weten hoe ik soms drinkyoghurt maak
Je zegt soms hele gekke dingen in een dieetclubquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:59 schreef Troel het volgende:
Ik ben allang blij dat ik niet meer onder de 90 kilo zit.
Nou, je neemt yoghurt. En daar gooi je echt een gigantisch flinke scheut ranja door (ik heb meestal cassissmaak, gewoon huismerk van de Plus hier, de nep KC dus). Dan roeren en dan is je yoghurt heel donkerroze.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:01 schreef Empathologica het volgende:
[..]
Vertel is?
Dat mierzoete, ik hou er ook van, maar probeer dat dus ook af te leren xD
Ik denk dat dat wel meevalt. Een dieet is namelijk niet alleen om af te vallen, maar ook om op gewicht te blijven, soms zelfs om aan te komenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Je zegt soms hele gekke dingen in een dieetclub(nou ja, uit context halen is dan natuurlijk het leukst)
Dat is ook lekker en een stuk gezonder, maar aardbeitjes zijn helaas niet altijd voorhanden of te betalenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:05 schreef Empathologica het volgende:
Gadver. Dat lijkt me echt verschrikkelijk zoet.
* Empathologica prakt wel wat aardbeitjes er doorheen
dat iemand dat vrijwillig op wil drinken en kan drinkenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:04 schreef Troel het volgende:
[..]
Nou, je neemt yoghurt. En daar gooi je echt een gigantisch flinke scheut ranja door (ik heb meestal cassissmaak, gewoon huismerk van de Plus hier, de nep KC dus). Dan roeren en dan is je yoghurt heel donkerroze.
Dan issie drinkbaar zonder moeite
Maarja, het is dus ook een gigantische caloriebom
Mijn mama werkt bij een aspergeboer waar ze ook godsgruwelijk lekkere aardbeitjes hebbenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:06 schreef Troel het volgende:
[..]
Dat is ook lekker en een stuk gezonder, maar aardbeitjes zijn helaas niet altijd voorhanden of te betalen
naar eigen standaarden......dan kan je het jezelf natuurlijk ook zo makkelijk mogelijk makenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:06 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt. Een dieet is namelijk niet alleen om af te vallen, maar ook om op gewicht te blijven, soms zelfs om aan te komen
Ik denk dat het probleem is dat iedereen denkt dat het hier alleen om afvallen gaat. Ik denk dat het meer gaat om een manier vinden om gezond te leven volgens je eigen standaarden en op die manier af te vallen, aan te komen, of op gewicht te blijven.
Tja, bij de meeste mensen draait het hier inderdaad om het afvallen, dat was een tijd geleden voor mij natuurlijk ook het belangrijkste. Voor mij dus niet meer.
Ik zie niet in wat daar gelukkig aan is hoor. Ik kan op dit moment dus niet zonder dit soort maatregelen omdat ik dan simpelweg te veel kwijtraak. Ik ben dus maar al te blij dat ik er wel tegen kan.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:06 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dat iemand dat vrijwillig op wil drinken en kan drinken
ik kan echt niet meer tegen dat zoete spul (gelukkig)
je moet op die manier afvallen zoals het voor jou te doen is. Als jij dat kan door de hele dag te sporten, chapeau, maar als ik dat gedaan had toen ik nog 170 kilo woog, dan had je me na 1 dag met een hartaanval en kapotte gewrichten kunnen oprapen. Niet iedereen kan afvallen volgens dezelfde voorwaarden. Er zijn mensen die rustig proberen af te vallen en weten dat ze het langer volhouden als ze een keer per week wat lekkers mogen. Dat is geen probleem, als je er maar rekening mee houdt.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:09 schreef Miss_S het volgende:
[..]
naar eigen standaarden......dan kan je het jezelf natuurlijk ook zo makkelijk mogelijk maken
soms moet je jezelf ook pushen
ik weet wel dat ik eerst ook genoegen nam met een bmi van 28 maar nu verlang ik toch meer (minder)
en ja ik weet dat dat bij jou inderdaad niet anders kan
Ahja, en dat is zeker niet in de buurt van IJsselstein hequote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:08 schreef Empathologica het volgende:
[..]
Mijn mama werkt bij een aspergeboer waar ze ook godsgruwelijk lekkere aardbeitjes hebben![]()
![]()
moet toch ook op andere manieren kunnenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:09 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik zie niet in wat daar gelukkig aan is hoor. Ik kan op dit moment dus niet zonder dit soort maatregelen omdat ik dan simpelweg te veel kwijtraak. Ik ben dus maar al te blij dat ik er wel tegen kan.
Toen ik aan het afvallen was haalde ik dit soort geintjes niet uit, maar nu af en toe dus wel. Simpelweg omdat mijn lichaam de calorietjes nodig heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |