Jouw niveau is lekker met zo'n opmerking.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 15:48 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Ja dat is het niveau van de Louwesfans. Als je dit al overtuigend vindt....![]()
.quote:In tegenstelling tot het beeld dat geschetst wordt door series als CSI is het niet zo dat medewerkers van
het NFI multidisciplinair naar alle relevante informatie van een delict kijken en dan een plan de
campagne opstellen ten aanzien van de uit te voeren onderzoeken om zo mee te helpen tot een zo goed
mogelijke waarheidsvinding
Ada verdenkt heel Nederland van pedofilie en de moord op de weduwe (behalve Louwes natuurlijk).quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:38 schreef Mickmek het volgende:
Noticeme,
Archief Maurice (18-09-2006 De Essentie). (link Ben).
19/9 Ada wrote:
"Ik ben inmiddels van mening dat Michael het eerste briefje,....... heeft geschreven. Ik vind het nog steeds van de gekken dat hij nooit een schrijfproef heeft ondergaan, maar zijn handtekening (die er volstrekt normaal uitziet) geeft al een aardige indicatie".
Vermoedelijk zijn ze nog nooit in een laboratorium geweest, laat staan bij het NFI binnen.quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:41 schreef tjakkad het volgende:
Het groepje rond maurice maakt zich juist schuldig aan selectief gericht onderzoek (a.d.h. van foto's van de blouse etc.) door google amateurs.
Maurice is nog nooit het NFI in geweest en heeft geen idee hoe er daar gewerkt wordt. Dus dan is het oogkleppen op en onwaarheden roepen. En het mooie is nog dat er zoveel mensen van overtuigd zijn dat alles wat hij zegt klopt.quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:41 schreef tjakkad het volgende:
Weer een stukje uit het zwartboek.
Het NFI is multidisciplinair. Hoe Maurice aan deze bewering komt snap ik niet. Waarschijnlijk zijn vooringenomenheid.
Ik vind het ook een beetje jammer.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 10:15 schreef JanJanJan het volgende:
He we zitten in het complotten gedeelte![]()
MdH laat het gedeelte van EL niet alleen met rust, hij omzeilt het gedeelte van het alibi van EL zelfs!quote:Op vrijdag 22 juni 2007 17:42 schreef RDam het volgende:
weet je wat ook ik zo vreemd vind, dat hij geen getuigen probeert te vinden die aantonen dat hij zich in Utrecht heeft ingeschreven.
De koffiejuffrouw bijvoorbeeld???
Hij had immers koffie gedronken.........
Ik zou alle speur honden erop af sturen als ik onschuldig in de bak zou zitten.
Iemand moet je toch gezien hebben..........!!!!
Of heeft weer toevallig niemand hem gezien?![]()
Gek toch, M D H jaagt overal achteraan, maar dat gedeelte laat hij met rust.
's Middags om 15.00 uur een paar boterhammetjes thuis.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 18:40 schreef RDam het volgende:
ja, dat zwartboek is weer een mislukt spinsel met herhalingen en dwaalsporen.
Een echt novum hebben ze nooit gevonden.
Ps waar heeft el nou gegeten die dag?????????![]()
Arcee?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 16:37 schreef Genverbrander het volgende:
[..]
Geniaal juist, een typische Arcee-TT.![]()
Stuk beter dan die gekleurde bashtitels van jou![]()
Waarheidsvinding dacht ik meer.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 11:22 schreef contrabas het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Een "intelligent" gesprek tussen 4 struisvogels.
Dit te lezen wordt je zoooooooooooo moe van![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat zijn jullie toch een stel trieste figuren samen. De hele tijd met z'n tweetjes de meest idiote verdachtmakingen spuien. Dit gaat toch helemaal nergens over.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 18:08 schreef Mickmek het volgende:
[..]
MdH laat het gedeelte van EL niet alleen met rust, hij omzeilt het gedeelte van het alibi van EL zelfs!
De politie Deventer heeft dat echter wel allemaal uitgezocht!
[...]
Tuurlijk, joh, klopt allemaal als een bus, alleen wij zijn zo dom het niet te begrijpen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 14:59 schreef zeman het volgende:
Het alibi is van Louwes is meer dan uitvoerig besproken op de site van MdH.
RDamquote:Op zaterdag 23 juni 2007 15:45 schreef RDam het volgende:
is contrabas, MDH?
Ik vind dat je weer behoorlijk bedreigend en intimiderend bezig bent. Sorry.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:13 schreef contrabas het volgende:
@MickMeck
Natuurlijk weet je wie ik ben, maar we zijn toch allemaal annoniem hier.
Wel kan ik je verklappen dat ik hééél dicht bij de bron met alle gegevens zit, ook die van jou.
Meike, Meike, zo ken ik je reactie's beter!!!quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:20 schreef Mickmek het volgende:
[..]
Ik vind dat je weer behoorlijk bedreigend en intimiderend bezig bent. Sorry.
Als je wat te zeggen hebt, zeg het dan en hou op met die dreigementen.
Alsof jij zou weten wie ik ben. Als jij weet wie ik ben, heb je mijn anonimiteit doorbroken. Dan klaag ik je aan.
Stelletje machtswellustelingen. Dat is nu precies het gedrag van de Louwesaanhang, en erger.
Als mensen een andere mening hebben met wie je niets te maken hebt, angstig maken.
Ik ben hierdoor een paar dagen geleden al bij de politie geweest om aangifte te doen.
Je kunt wel leuk lopen doen, maar de feiten liggen anders.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:26 schreef contrabas het volgende:
[..]
Meike, Meike, zo ken ik je reactie's beter!!!
Oh, maar ik heb je daar niet gezien, dus laten we dit ook maar weer, net als jou andere dreigementen van aangifte met een korrelje, wat zeg ik, een kilo zout nemen.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:26 schreef contrabas het volgende:
[..]
Meike, Meike, zo ken ik je reactie's beter!!!
Dus je noemt aangifte doen een dreigement?quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:33 schreef contrabas het volgende:
[..]
Oh, maar ik heb je daar niet gezien, dus laten we dit ook maar weer, net als jou andere dreigementen van aangifte met een korrelje, wat zeg ik, een kilo zout nemen.
Koen & JanW hebben mijn respect. Ze zorgen voor een prima discussie op de site van MdH. De HansS-jes sla ik daar zowiezo al over. Ze komen vaak met interessante zaken en zijn niet te beroerd hun ongelijk toe te gevenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 11:22 schreef contrabas het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Een "intelligent" gesprek tussen 4 struisvogels.
Dan lees ik liever de reacties von janw en koen op de site van M.de H.
Deze komen in elk geval nog met nadenkertjes inplaats met verwijzingen naar weer andere reageerders op Freeforum, die ook weer niets nieuws brengen,
Dit te lezen wordt je zoooooooooooo moe van![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Je zou je kunnen afvragen waarom. Waarschijnlijk doet je fanatisme en manier van posten vermoeden dat je op zijn minst heel close bent met M+M.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 16:20 schreef Mickmek het volgende:
Er wordt namelijk ook gespeculeerd op een aantal sites dat ik Meike zou zijn. Onder andere op deze site:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |