FOK!forum / De Gouden Kooi / VANAVOND NIEUWE BEWONER......24 jarige PLAYBOY Dennis!!
carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 21:16
Heeeett nieuws!

Vanavond ter vervanging van Eric komt de 24 jarige Dennis in de kooi

BRON: TELEGRAAF


Hoe lang De Gouden Kooi nog duurt? Dennis, een 24-jarige playboy die vandaag zijn intrede maakt ter vervanging van Eric, doet een gok: „Tien jaar. En ik ben klaar en fit om zo lang te vechten.”
carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 21:17
Brian gaat het zwaaar krijgen!!!
Sourywoensdag 20 juni 2007 @ 21:17
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:16 schreef carpediem23 het volgende:
Heeeett nieuws!

Vanavond ter vervanging van Eric komt de 24 jarige Dennis in de kooi

BRON: TELEGRAAF


Hoe lang De Gouden Kooi nog duurt? Dennis, een 24-jarige playboy die vandaag zijn intrede maakt ter vervanging van Eric, doet een gok: „Tien jaar. En ik ben klaar en fit om zo lang te vechten.”
Lul : (
carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 21:17
ik ben het allereerste met het nieuws!!! Jooeehooeee
DaanDobberwoensdag 20 juni 2007 @ 21:18
Heb je ook een betrouwbare bron?
Noekwoensdag 20 juni 2007 @ 21:18
Zijn er al foto's?
Buschettawoensdag 20 juni 2007 @ 21:18
Ik kan het niet ontvangen hier maar mijn god wat een immens klote programma als ik het zo lees hiero.

Het was toch de bedoeling dat mensen weggingen en wie er over blijft wint ? Dan kunnen ze dus eeuwig doorgaan als ze steeds nieuwe mensen erin schoppen
milk-shakewoensdag 20 juni 2007 @ 21:18
vanavond ...gaat dit gebeuren?
milk-shakewoensdag 20 juni 2007 @ 21:19
ps ..we hebben gewonnen met voetbal hoor ik net
tong80woensdag 20 juni 2007 @ 21:19
Is Eric er uit dan

DaanDobberwoensdag 20 juni 2007 @ 21:19
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:18 schreef Buschetta het volgende:
Ik kan het niet ontvangen hier maar mijn god wat een immens klote programma als ik het zo lees hiero.

Het was toch de bedoeling dat mensen weggingen en wie er over blijft wint ? Dan kunnen ze dus eeuwig doorgaan als ze steeds nieuwe mensen erin schoppen
Bedankt voor de toevoeging heh
carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 21:20
Bron is het artikel op de telegraaf.nl over JAAP en John de Mol http://www.telegraaf.nl/prive/66036591/.html?p=1,1 helemaal onderaan staat het!
Noekwoensdag 20 juni 2007 @ 21:20
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:18 schreef Buschetta het volgende:
Ik kan het niet ontvangen hier maar mijn god wat een immens klote programma als ik het zo lees hiero.

Het was toch de bedoeling dat mensen weggingen en wie er over blijft wint ? Dan kunnen ze dus eeuwig doorgaan als ze steeds nieuwe mensen erin schoppen
Je snapt het concept niet denk ik. Iedere bewoner die uit zichzelf vertrekt (vrijwillig dus wordt vervangen maar elke maand is er een kans om één iemand weg te spelen dmv een ontslagronde. Diegene moet dan unaniem worden weggestemd. Na 23 September komt er geen nieuwe bewoner meer in.
Noekwoensdag 20 juni 2007 @ 21:21
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:19 schreef tong80 het volgende:
Is Eric er uit dan

ja!
DaanDobberwoensdag 20 juni 2007 @ 21:23
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:20 schreef carpediem23 het volgende:
Bron is het artikel op de telegraaf.nl over JAAP en John de Mol http://www.telegraaf.nl/prive/66036591/.html?p=1,1 helemaal onderaan staat het!
En het bericht is van gisteren, dus hij zit er nu al een dag in?
carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 21:24
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:23 schreef DaanDobber het volgende:

[..]

En het bericht is van gisteren, dus hij zit er nu al een dag in?
Kan niet, het stond er een uur geleden nog niet op en net wel, nu is het trouwens ook alweer weg. Ik keek ivm de voetbal even op de site en zag het staan.
do0fuszwoensdag 20 juni 2007 @ 21:26
het bericht is van 21 JUNI 2004 :S:S 08:00 uur s'ochtends;S??

't moet niet gekker worden bij telegraaf
Biancaviawoensdag 20 juni 2007 @ 21:28
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:26 schreef do0fusz het volgende:
het bericht is van 21 JUNI 2004 :S:S 08:00 uur s'ochtends;S??

't moet niet gekker worden bij telegraaf
Die hebben een vooruitziende blik.
DaanDobberwoensdag 20 juni 2007 @ 21:28
Het bericht staat er nog wel op,
quote:
Prive

ma 21 jun 2004, 08:00
door Wilma Nanninga
Staat er boven.

Dus dat is morgen 3 jaar geleden.

Wacht, dus we krijgen morgen een nieuwe bewoner en de Televaag heeft het bericht op 2004 gezet in de hoop dat het nog niet online kwam ofzeau?
CoTwoensdag 20 juni 2007 @ 21:29
Staat er nog wel op, wel vreemd die datum
Prive

ma 21 jun 2004, 08:00
door Wilma Nanninga
AMSTERDAM - John de Mol heeft een streng boetesysteem ingesteld voor de bewoners van zijn gouden kooi. Lichamelijk geweld kan een ton euro kosten en gooien met overgeefsel mag ook niet meer....Luister je Jaap?

Het eerste ’slachtoffer’ is gevallen. Gouden Kooi-bewoner Eric heeft de villa verlaten nadat hij door de zes andere aspirant-miljonairs in de real life soap zó is getergd dat hij er geen heil meer in zag. Is De Gouden Kooi toch een treitershow geworden? John de Mol vindt van niet. „Dit gebeurt als je een groep mensen bij elkaar zet. Bovendien, bewoners die recentelijk over de schreef zijn gegaan, hebben reprimandes gehad. En om uitwassen te voorkomen hebben we nu ook een boetebeleid ingevoerd.”

De Gouden Kooi-villa wordt intussen bevolkt door totaal andere mensen dan in het begin. De aspirant-miljonairs van toen vonden het nog leuk om etiquette te leren, nu lijkt het einde van de goede manieren daar. Onder leiding van Jaap, die zich zelf mr. Terror noemt, zijn er de afgelopen weken dingen gebeurd die in menig huiskamer de wenkbrauwen hebben doen fronsen. Er is met kots en paardenstront gegooid, persoonlijke eigendommen zijn verbrand en in de sloot gesmeten en jennen en uitdagen van een individu door de groep werd regel.

Het was goed voor de kijkcijfers. Dat wel. De Tien-show gaat nu dagelijks gemakkelijk over het half miljoen en John de Mol heeft daarvoor zelfs een feestetentje gegeven met alle villabewoners tot nu toe.

Bedenker De Mol, behalve baas van zender Tien intussen ook weer eigenaar van Big Brother-productiebedrijf Endemol: „We zaten aan dat etentje toen aspirant-miljonairs Amanda en Lieke elkaar in de haren vlogen. De een had het make-uptasje van de ander gepakt en daarop had de ander de kleren van de een in de vijver gegooid. Uiteindelijk besloten we de dames te vragen in een moddergevecht uit te maken wie er gelijk had. Een prima oplossing¿ Wat je aan alle kanten merkt is dat De Gouden Kooi begint te voldoen aan wat we destijds beoogden: reality nadert soap. Echte mensen gaan figureren in hun eigen verhaallijnen. Maar dat levert niet alleen heftige scènes op, er zitten ook mooie dingen in zoals toen de bewoners bij elkaar zaten om Huub te troosten omdat zijn vader ziek is.”

Maar John de Mol beloofde destijds ook dat ’De Gouden Kooi’ geen treitershow zou worden.

Mr. Terror Jaap, die door de seksverslaafde Eindhovenaar Huub consequent met ’meester’ wordt aangesproken, belaagde deze week naakte Lieke onder de douche. Hij gooide paardenstront over Eric en jutte de groep zo op dat ze Eric valselijk gingen beschuldigen en verhoren over een zogenaamd verdwenen horloge. Jaap roept bovendien te pas en te onpas dat hij geen andere mensen meer in zijn villa tolereert, hij intimideert en terroriseert.

John de Mol: „Jaap heeft grenzen overschreven en daarom heeft hij inmiddels flinke reprimandes gekregen. De redactie heeft hem precies duidelijk gemaakt wat we wel en niet tolereren en om de aspirant-miljonairs daar constant aan te herinneren, is er nu ook een boetebeleid ingevoerd. Iedere overtreding levert 1000 euro boete op die zal worden ingehouden van de borg van 10.000 euro, die bij binnenkomst is gestort. Mocht de overtredende miljonair uiteindelijk winnen dan zal hij of zij voor elke overtreding een ton euro’s van zijn miljoen moeten inleveren.”

Hij peinst: „Dat Jaap zo over de schreef is gegaan, heeft ook te maken met dat mensen in deze omstandigheden hun eigen leven uitvergroten. Ze kruipen zelf in een rol en zoeken daarmee de grenzen op. In tegenstelling tot Big Brother is er in de Gouden Kooi wel contact met de buitenwereld. Dus Jaap kan precies zien wat het effect is van zijn acties. Misschien is hij aangespoord door zijn eigen succes en probeert hij de leidersrol op zich te nemen.”

Maar wat mag er dan niet en wat mag er wel?

„Met kots gooien mag niet.”

En intimideren? Jaap zei in de televisieshow ’Jensen’ dat hij, als het nodig is, bewoners van het dak zal gooien.John: „Dat mag wel, zolang het bij woorden blijft. Lichamelijk geweld tolereer ik absoluut niet.”

Hij grijnst: „Je kunt wel zeggen dat de samenstelling van de gouden kooi is veranderd. In het begin was er veel te doen over de zogenaamde treiteraar Nicolaas. Hij heeft na zijn vertrek een tweede kans gekregen en kwam terug in de kooi, maar hij hield het toen maar drie weken uit omdat Huub er al woonde. We hebben er een ander soort mensen ingezet. Natasia, die al snel ’de zwarte diva’ werd genoemd, is nu een beschaafde dame vergeleken bij hoe zij bij de start werd afgeschilderd.”

John de Mol vertelt dat hij binnenkort een ontmoeting heeft met een aantal psychologen over De Gouden Kooi. „Zij zien ook dit programma weer als een wetenschappelijk experiment. Zij willen weten waar de makers de grenzen leggen en hoe ver mensen zelf gaan. Ik ga dat niet uit de weg. Lijkt mij wel een grappig gesprek.”

Psychologe Monique Schouten, die zich al eerder uitsprak over het miljonairsexperiment in de villa. „Ik blijf bij mijn standpunt dat we de mensen die in De Gouden Kooi zitten niet hoeven te beschermen. Zij zijn volwassen en doen vrijwillig mee aan dit psychologisch experiment.”

Monique concludeert dat in De Gouden Kooi een survival of the fittest is uitgebroken. „Wie heeft het meeste in huis om een ander te intimideren? Wie houdt het het langste vol om gepest te worden? De normen en waarden zijn vervangen door de regel dat bijna alles is geoorloofd. Mensen gaan zich dus weer zeer primitief gedragen. De meisjes doen verleidingsspelletjes om tot het meest aantrekkelijke wijfje te worden verkozen. Net als de eendjes in de vijver. De mannen strijden om wie de grootste macht kan vergaren. Daarbij trok een deel van de groep ten strijde tegen één individu. Eric dus, en dat was een willekeurige keuze. In de oorlog die tussen de bewoners is uitgebroken, heerst er dan weer even een heerlijk wij-gevoel tegen die ene. Het is aangename televisie omdat we vanuit de luie sofa kunnen beweren dat WIJ nooit zo vreselijk zouden zijn. Maar dat is niet waar. Als je met teveel mensen op een perron staat en je weet dat er nog maar één trein komt naar je eindbestemming dan ga je allemaal duwen.”

Hoe lang De Gouden Kooi nog duurt? Dennis, een 24-jarige playboy die vandaag zijn intrede maakt ter vervanging van Eric, doet een gok: „Tien jaar. En ik ben klaar en fit om zo lang te vechten.”
tong80woensdag 20 juni 2007 @ 21:30
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:21 schreef noekje het volgende:

[..]

ja!
Ok

carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 21:31
Hoe oud is Mitch, dit is gewoon een teaser voor de mensen op het forum. Misschien is Dennis wel Mitch??
dark80woensdag 20 juni 2007 @ 21:32
morgenavond gewoon Palma, kijken dus!
do0fuszwoensdag 20 juni 2007 @ 21:39
daaaaaaaaaaaaaaaarom is die uitzending van jensen ook niet gelijk uitgezonden!!!
HET IS TOCH FOKING NIET NORMAAAAAL????


palma kondigt natuurlijk aan VIA JENSEN terwijl de bewoners lekker op de bank zitten, dat ze DE NIEUWE BEWONER IS....

het is toch foking niet normaal???

EN PALMA WAS GEBOREN ALS DENNIS


wat een heerlijk complot theorie!
F04woensdag 20 juni 2007 @ 21:43
Nieuwe Gay!
Leandrawoensdag 20 juni 2007 @ 21:49
Ik vermoed overigens dat Dennis er morgenavond inkomt.... het artikel zal immers morgen pas in de Televaag verschijnen
Noekwoensdag 20 juni 2007 @ 22:01
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 21:49 schreef Leandra het volgende:
Ik vermoed overigens dat Dennis er morgenavond inkomt.... het artikel zal immers morgen pas in de Televaag verschijnen
2004 op een maandag? Ik denk dat we Dennis nooit meer te zien gaan krijgen.
carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 22:02
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 22:01 schreef noekje het volgende:

[..]

2004 op een maandag? Ik denk dat we Dennis nooit meer te zien gaan krijgen.
Misschien is ie al dood
dgk_addictwoensdag 20 juni 2007 @ 22:04
Het bericht moet vandaag of gisteren geschreven zijn (die datum is natuurlijk onzin), want dat kan je uit de tekst opmaken. Anders werd er niet in geschreven: een vervanger voor Eric. Ik hoop echt een nieuw persoon en geen Palma, want die hebben we al bijna elke dag gezien en voegt niks toe om haar 24 uur per dag in het huis te hebben.
Noekwoensdag 20 juni 2007 @ 22:09
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 22:02 schreef carpediem23 het volgende:

[..]

Misschien is ie al dood
Ik mis hem nu al. Rip Dennis!
easysatellitewoensdag 20 juni 2007 @ 22:13
hahahahahaha lache!
IkWeetNietswoensdag 20 juni 2007 @ 22:15
En ik heb de eerste (weliswaar oude) foto



(Trouble never tells u when its coming)

[ Bericht 20% gewijzigd door IkWeetNiets op 20-06-2007 22:20:41 ]
Starliewoensdag 20 juni 2007 @ 22:17
playboy...!?
Noekwoensdag 20 juni 2007 @ 22:22
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 22:15 schreef IkWeetNiets het volgende:
En ik heb de eerste (weliswaar oude) foto

[afbeelding]

(Trouble never tells u when its coming)
Ik sluit hem onvoorwaardelijk in mijn hart want ik ben een enorm gevoelsmens.
Net zoals Natas bij Eric deed. Onvoorwaardelijk en voor altijd.

Hoeveelste hit op Google was hij?
IkWeetNietswoensdag 20 juni 2007 @ 22:30
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 22:22 schreef noekje het volgende:
Ik sluit hem onvoorwaardelijk in mijn hart want ik ben een enorm gevoelsmens.
Net zoals Natas bij Eric deed. Onvoorwaardelijk en voor altijd.

Hoeveelste hit op Google was hij?
Daar zou ik misschien nog maar even mee wachten:
http://dennisbax.web-log.nl/



http://www.google.nl/search?hl=nl&q=koot91&btnG=Zoeken&meta=

http://nl.wikipedia.org/wiki/Gebruiker:Koot91



[ Bericht 1% gewijzigd door IkWeetNiets op 21-06-2007 11:12:08 ]
Noekwoensdag 20 juni 2007 @ 22:35
quote:
Goed nieuws! Dennis is helaas toch overleden.
*minuut stil is*
Lucy komt in het huis morgen!!
Katewalkerwoensdag 20 juni 2007 @ 22:48
quote:
Wat is dit? Deniis heeft een hekel aan Huub en hij komt misschien het huis in...
Kingawoensdag 20 juni 2007 @ 22:56
Nou, dat moeten we hebben, een BANner...

He ja, laat nog meer tuig die villa in!!!
carpediem23woensdag 20 juni 2007 @ 23:24
Hallo hij is 24 en niet 16!!!!!

Dit klopt dus niet wat hierboven staat.
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 00:48
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 00:36 schreef DGK_REDACTIE het volgende:

[..]

Straight
smiley1982donderdag 21 juni 2007 @ 00:52
Komt deze jongen echt de kooi in
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 00:53
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 00:52 schreef smiley1982 het volgende:
Komt deze jongen echt de kooi in
Denk het wel anders het de redactie het vast ontkent
Pauldonderdag 21 juni 2007 @ 01:31
Alweer een homo ?
ToughLovedonderdag 21 juni 2007 @ 01:35


.....nog een foto van nowlive.

[ Bericht 25% gewijzigd door ToughLove op 21-06-2007 01:42:32 ]
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 01:36
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 01:31 schreef paultjuhhh het volgende:
Alweer een homo ?
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 00:36 schreef DGK_REDACTIE het volgende:

[..]

Straight
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 01:37
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 01:35 schreef ToughLove het volgende:
[afbeelding]

.....nog een foto van nowlive.
Doet het hier niet...
Ziet hij er daar ook zo gay uit?
Leandradonderdag 21 juni 2007 @ 01:43
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 01:35 schreef ToughLove het volgende:
[afbeelding]

.....nog een foto van nowlive.
Een kikker... als Amanda hem zoent wordt het een prins??
Suikeroomdonderdag 21 juni 2007 @ 01:45
lijkt me een makkelijke prooi voor Jaap
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 01:48
ziet eruit als een mannetje die niet van Ransterror houdt.
echt zo'n typische mooiboy die flink over de zeik raakt van vlekken op zijn strakke witte pata's.

wel een echt Brainlessvriendje, en zou me niks verbazen als hij zich een marokkaansklinkend accent heeft aangemeten.

of dat ie met snelle woordjes als matties dushi's etc. praat.
Pauldonderdag 21 juni 2007 @ 02:09
Doe nou kastanova erin
Suikeroomdonderdag 21 juni 2007 @ 02:10
Hij lijkt trouwens op zo'n irritante belspel-homo
IkWeetNietsdonderdag 21 juni 2007 @ 02:28
Deze doet het wel...

Dennis gouden kooi weblog

[ Bericht 7% gewijzigd door IkWeetNiets op 21-06-2007 11:11:09 ]
Taurusdonderdag 21 juni 2007 @ 02:53
aah baah you gotta be kidding me, weer 'n dommertje Brian heeft geen vriendje nodig Ik hoop op 'n enorme clash omdat Amanda vreemd gaat met deze knakker. Ik wil gewoon graag iemand die ook Huub overtreft in sociale logica, intelligentie en het spel.
Morwendonderdag 21 juni 2007 @ 03:01
Lijkt een beetje op Jody Bernal
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 03:29
quote:

Daydonderdag 21 juni 2007 @ 03:34
quote:
Wat een gladjakker!
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 04:08
Deze leeftijd klopt wel

http://64.233.183.104/search?q=cache:kX_B4DPV4-wJ:www.popcinema.com/browse/movie_detail.asp%3Fcode%3D1515%26mode%3Dfanlist+koot91&hl=nl&ct=clnk&cd=4&gl=nl

4. koot91
1986-09-01 (+)
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 04:12
Van de Huuub-log

Hey Huub jij bent echt de bom en ik vind het echt top dat je Erick in de steek hebt gelaten!!!
Geplaatst door: Dennis | 18-6-07 om 23:17

Toeval?
Katewalkerdonderdag 21 juni 2007 @ 06:27
quote:
Wie ben ik? Ik ben Dennis, 24 jaar, en ik ben gek op leuke vrouwen.

Dat gaat dus gezellig worden tussen Amanda en mij, hoewel ik wel bereid ben eens flink te stoken tussen Huub en Lieke, niet omdat ik Lieke zo'n lekker wijf vind, maar omdat Huub gewoon een eikel is.

Hoewel het natuurlijk een beetje lullig is voor Brian als ik zijn neukertje afpak, Brian is immers een coole gast, dus Amanda moet nog even wachten

Huub, Lieke en Jaap maak je borst maar nat, want BAN wordt vanaf vanavond een (h)echte BAND!!!

Tot streams, Dennis.


Tags: Gouden Kooi, dennis

Geplaatst op 20-6-07 om 22:18
pullupdonderdag 21 juni 2007 @ 07:08
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 06:27 schreef Katewalker het volgende:

[..]

Nog meer criminelen erin
fredfikdonderdag 21 juni 2007 @ 07:25
vind er nu al niks aan bah bah
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 07:45
quote:
OMG volgens mij komt deze gast uit Alphen aan den Rijn net zoals Lieke (oorspronkelijk vandaan komt) en volgens mij heeft hij wel eens meegedaan aan Idols... maar ja ik kan het ook mis hebben want die gasten lijken allemaal op elkaar!

Maar hij heet dan anders.... Dennis Bax.. http://dennis-bax.hyves.nl/
killerrastadonderdag 21 juni 2007 @ 07:47
en dattie maar op de eerste avond hard op zn bek gaat
easysatellitedonderdag 21 juni 2007 @ 08:05
ik hoop dat die vieze homo zich kan bewijzen en anders dan mag hij van mij target numero 1 worden
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 08:40
Als die met BAN omgaat, wordt hij aangepakt door Jaap en huub

edit - Na een selectieprocedure waarvoor ik gevraagd was door mijn posts op de Tien-site mag ik vanavond de villa betreden als de vervanger voor Eric.
LoveProfusiondonderdag 21 juni 2007 @ 08:43
Iedere keer als het gelijk is komt er iemand voor BAN bij..

Tevens heeft meneer geen hersens want hij weet ook al lang dat door zich bij BAN te voegen hij niet populair zal worden..tevens heeft hij voor iemand van 24 jaar echt een verlopen kop.
Darkdonderdag 21 juni 2007 @ 08:44
quote:
Oh wat een treurnis , weer een man met glazen stenen in z'n oren.
AutumnTearsdonderdag 21 juni 2007 @ 08:49
Jullie gaan toch niet werkelijk menen dat dit vreselijke typ de kooi in gaat? ik zeg terror!
Clankdonderdag 21 juni 2007 @ 08:51
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 08:43 schreef LoveProfusion het volgende:
Iedere keer als het gelijk is komt er iemand voor BAN bij..
Nou 'gelijk'? Jaap schijt bagger voor de achterban van BAN en durft zijn 'terror' ook niet meer tegen hen te gebruiken. Zat gisteravond alweer gebroederlijk met zijn bradda Brain in de jacuzzi.

Eerste indruk van Dennis.. een soort mannelijke Amanda.. denkt het helemaal te zijn vanwege zijn uiterlijk
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 08:53
Hoop dat die flink wordt aangepakt door Jaap en Huub
Wel goed dat die zich aansluit bij BAN, Brain zal het leuk vinden als die met amanda wat gaat doen
AutumnTearsdonderdag 21 juni 2007 @ 09:07
maar op welke precies? Raymond Havelaar, Mike Starink, of Jeroen van der Boom?
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 02:10 schreef Suikeroom het volgende:
Hij lijkt trouwens op zo'n irritante belspel-homo
Peter6000donderdag 21 juni 2007 @ 09:38
quote:
Dat gaat dus gezellig worden tussen Amanda en mij, hoewel ik wel bereid ben eens flink te stoken tussen Huub en Lieke, niet omdat ik Lieke zo'n lekker wijf vind, maar omdat Huub gewoon een eikel is.
Hoewel het natuurlijk een beetje lullig is voor Brian als ik zijn neukertje afpak, Brian is immers een coole gast, dus Amanda moet nog even wachten

Huub, Lieke en Jaap maak je borst maar nat, want BAN wordt vanaf vanavond een (h)echte BAND!!!
Tot streams, Dennis.
Die Dennis lijkt me zwaar okay.
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 09:39
ow god,.. als die gast idd diegene uit Alphen is dan wordt het nog leuk.
Alphen is echt zo'n kliekje wat dat betreft,.. ze kennen mekaar allemaal en het zou me dus niets verbazen als Lieke hem niet toevallig al kent!

als ik in zijn Hyves kijk ken ik al vrij veel mensen uit die gozer zijn vriendenkring en ook zijn zusje is geen onbekende.
ben benieuwd!!!
Urquhartdonderdag 21 juni 2007 @ 09:45
Die gozer loopt binnenkort huilend het huis uit
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 09:54
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 09:39 schreef RSie het volgende:
ow god,.. als die gast idd diegene uit Alphen is dan wordt het nog leuk.
Alphen is echt zo'n kliekje wat dat betreft,.. ze kennen mekaar allemaal en het zou me dus niets verbazen als Lieke hem niet toevallig al kent!

als ik in zijn Hyves kijk ken ik al vrij veel mensen uit die gozer zijn vriendenkring en ook zijn zusje is geen onbekende.
ben benieuwd!!!
Ja zie je dan herkende ik hem toch goed!!! Maar of Alphen nu een klein kliekje is dat weet ik niet... Hij heeft aan Idols meegedaan en dus een aantal keren in de krant gestaan dus vandaar dat ik hem herkende!
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 09:56
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 09:45 schreef Urquhart het volgende:
Die gozer loopt binnenkort huilend het huis uit
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 09:58
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 09:54 schreef Starlie het volgende:

[..]

Ja zie je dan herkende ik hem toch goed!!! Maar of Alphen nu een klein kliekje is dat weet ik niet... Hij heeft aan Idols meegedaan en dus een aantal keren in de krant gestaan dus vandaar dat ik hem herkende!
oh, is het er zo een
Mediageil mannetje, hoop dat die flink wordt aangepakt
Taurusdonderdag 21 juni 2007 @ 09:58
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 09:45 schreef Urquhart het volgende:
Die gozer loopt binnenkort huilend het huis uit
Ik hóóp 't !
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 10:05
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 09:58 schreef CoT het volgende:

[..]

oh, is het er zo een
Mediageil mannetje, hoop dat die flink wordt aangepakt
Ik hoop het ook, er staan nu al een paar berichtjes op hyves.. dat zullen er vast veeeeel meer gaan worden!
PoedelieWoepsiedonderdag 21 juni 2007 @ 10:09
Oee leuk
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 10:11
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:05 schreef Starlie het volgende:

[..]

Ik hoop het ook, er staan nu al een paar berichtjes op hyves.. dat zullen er vast veeeeel meer gaan worden!
Ook op zn weblog, wat is zn hyves?
Taurusdonderdag 21 juni 2007 @ 10:11
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:05 schreef Starlie het volgende:

[..]

Ik hoop het ook, er staan nu al een paar berichtjes op hyves.. dat zullen er vast veeeeel meer gaan worden!
Ik zie zijn hyves niet?
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 10:11
als ik me niet vergis zat ie jaren geleden ook al bij Cash en Carlo als 1 van die mannetjes die de producten presenteerden.

enne,. hij heeft idd met Idols meegedaan. in die tijd ging zijn zusje met 1 van mijn beste vrienden en heb ik dat idols gezeur regelmatig aangehoord.
hij gaat ook nog steeds om met enkele oud Idols mensen (of, hoe heette dat programma ook alweer waarbij er 2 groepjes werden gevormd 1 jongens en 1 meidenbandje. geloof dat ie daarin zat)

overigens kent ie Lieke ook al langer!! lekker scripten weer v/d redactie zo!!!
Urquhartdonderdag 21 juni 2007 @ 10:12
Die diamanten in z'n oren Wat een triest figuur.
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 10:16
http://dennis-bax.hyves.nl/
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 10:17
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:12 schreef Urquhart het volgende:
Die diamanten in z'n oren Wat een triest figuur.
Echt een typje voor Amanda!
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 10:18
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:11 schreef RSie het volgende:
als ik me niet vergis zat ie jaren geleden ook al bij Cash en Carlo als 1 van die mannetjes die de producten presenteerden.

enne,. hij heeft idd met Idols meegedaan. in die tijd ging zijn zusje met 1 van mijn beste vrienden en heb ik dat idols gezeur regelmatig aangehoord.
hij gaat ook nog steeds om met enkele oud Idols mensen (of, hoe heette dat programma ook alweer waarbij er 2 groepjes werden gevormd 1 jongens en 1 meidenbandje. geloof dat ie daarin zat)

overigens kent ie Lieke ook al langer!! lekker scripten weer v/d redactie zo!!!
ff opletten op de reactie van Lieke dus vanavond
Taurusdonderdag 21 juni 2007 @ 10:20
429 vriendjes Dan ga je toch niet de gouden kooi in..
Kingadonderdag 21 juni 2007 @ 10:28
Ik walg echt van die redactie... hoeveel tuig willen ze nog die villa inlaten?!
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 10:32
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:20 schreef Taurus het volgende:
429 vriendjes Dan ga je toch niet de gouden kooi in..
Er is in mijn ogen een groot verschil tussen echte vriendjes.... en gewoon iedereen toevoegen zonder ze ook maar te kennen... en zo'n typ lijkt het me wel! Want... hoe meer vriendjes hoe "stoerder" je natuurlijk bent...
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 10:32
als het goed is dan is dit zijn mailadres,.. mocht je hem willen contacten.

Dennisbax@msn.com
robert2006donderdag 21 juni 2007 @ 10:34
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:17 schreef Starlie het volgende:

[..]

Echt een typje voor Amanda!
nee hoor, die gaat volgens mij voor lieke, om te stoken tussen huub en haar
denk dat lieke het niet erg gaat vinden, huub wordt razend

amanda gaat de villa winnen
Mika25donderdag 21 juni 2007 @ 10:35
Het is IkWeetNiets weer eens gelukt om mensen over de zeik te krijgen met een fake weblog

Ik zeg...IkWeetNiets de gouden kooi in.
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 10:41


Ik mag hem nu al niet... en hij zit nog niet eens in de kooi!
Taurusdonderdag 21 juni 2007 @ 10:50
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:41 schreef Starlie het volgende:
[afbeelding]

Ik mag hem nu al niet... en hij zit nog niet eens in de kooi!
Verschrikkelijk. Dezelfde oorbellen als Brian.. Ik vind 't niet eerlijk, waarom moet hij nou weer 'n vriendje krijgen. Hij houdt zichzelf al genoeg voor dat ie geweldig is, dat hoeft niet een of andere nicht komen te bevestigen Ik vond 't juist net tijd om Huub weer wat meer naast z'n schoenen te laten lopen en Jaap wat meer zelfvertrouwen te geven in plaats van dit goedmakerige gedrag wat hij vertoont. Nou wordt dat BAN groepje wéér 'sterker'.
Mani89donderdag 21 juni 2007 @ 11:16
Oh god niet weer zon domme mooiboy wanneer komt er is een normaal slim persoon in dat spel .. maar welk normaal slim persoon zou eigenlijk nog in de varkenstal willen
Siaordonderdag 21 juni 2007 @ 11:18
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:28 schreef Kinga het volgende:
Ik walg echt van die redactie... hoeveel tuig willen ze nog die villa inlaten?!
Johnny_Berradonderdag 21 juni 2007 @ 11:25
Dit wordt de eerste keer dat er iemand uit de kast komt in de gouden kooi.

Een primeur!
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 11:27
Het enige voordeel vooralsnog lijkt me dat het een jongen is waar Amanda het wel op kan, en Lieke absoluut niet.
Hesteradonderdag 21 juni 2007 @ 11:30
Blegh... ben erg benieuwd, maar eerste indruk is al niet erg positief we zullen zien! Bekend hoe laat hij er ongeveer in gaat?
Johnny_Berradonderdag 21 juni 2007 @ 11:39
Pfoe! Ik heb even gechecked, maar gelukkig heb ik geen gemeenschappelijke vrienden met Dennis op Hyves......

Op welk kamp woont hij?
Johnny_Berradonderdag 21 juni 2007 @ 11:49
Heee, ik zag net op de tien-site bij villa vandaag het kopje: nieuwe miljonair? en toen ik op villa vandaag drukte was het stukje weg!! Lieke en Huub waren wel de telegraaf aan het lezen.....
robert2006donderdag 21 juni 2007 @ 11:50
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 11:27 schreef mootie het volgende:
Het enige voordeel vooralsnog lijkt me dat het een jongen is waar Amanda het wel op kan, en Lieke absoluut niet.
denk dat je lieke's smaak niet helemaal kent, brian vindt ze ook aantrekkelijk, ze is bij huub puur en alleen voor de backing
eleusisdonderdag 21 juni 2007 @ 11:51
"Vanavond" dan toch eindelijk?
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 11:51
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 11:39 schreef Johnny_Berra het volgende:
Pfoe! Ik heb even gechecked, maar gelukkig heb ik geen gemeenschappelijke vrienden met Dennis op Hyves......

Op welk kamp woont hij?
geldt niet voor mij!!

ik ken een flink aantal uit zijn vriendenboekje.
heb enkele sms'jes gestuurd naar enkele mutual friends en ben benieuwd of hun meer op de hoogte zijn.
zodra ik wat hoor laat ik het hier natuurlijk wel even weten!
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 11:53
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 11:50 schreef robert2006 het volgende:

[..]

denk dat je lieke's smaak niet helemaal kent, brian vindt ze ook aantrekkelijk, ze is bij huub puur en alleen voor de backing
Ja hoor, Lieke geilt heimelijk op Brian
IkWeetNietsdonderdag 21 juni 2007 @ 11:55


http://dennisbax.web-log.nl
Johnny_Berradonderdag 21 juni 2007 @ 11:58
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 11:51 schreef RSie het volgende:

[..]

geldt niet voor mij!!

ik ken een flink aantal uit zijn vriendenboekje.
heb enkele sms'jes gestuurd naar enkele mutual friends en ben benieuwd of hun meer op de hoogte zijn.
zodra ik wat hoor laat ik het hier natuurlijk wel even weten!
Heb jij ook glas in je oren?
ScofieldMdonderdag 21 juni 2007 @ 12:00
Gewoon een verkapte homo dit dat is duidelijk
Hahahaha hij denkt Amanda af te kunnen pakken van Brian, hij is geen enkele competitie voor Brian en volgens mij ook absoluut niet Amanda's type. Gewoon een gozer met een grote bek die denkt het allemaal wel even te doen daar.
Maaaarrrrrrrrrrrrrrr hij krijgt natuurlijk ook immuniteit en de mogelijkheid om iemand immuun te maken en dat wordt dus iemand van de JLH club omdat hij een duidelijke fan is van ABN en dat is dan wel weer mooi voor Brian
Hij zegt op z'n log dat L, H en J hun borst nat kunnen maken omdat BAN nu een (h)echte band wordt nou we gaan het zien. Maar nogmaals geen competitie voor Brian deze homo
Wel mooi dat hij een Huubhater is join the club
IkWeetNietsdonderdag 21 juni 2007 @ 12:02
het zal toch wel echt zijn? Toch ;-)
PoedelieWoepsiedonderdag 21 juni 2007 @ 12:03
quote:
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 12:10
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 11:58 schreef Johnny_Berra het volgende:

[..]

Heb jij ook glas in je oren?
nope,.. absoluut niet!!!

fouter dan fout!!

Alphen is een dorp wat dat betreft, iedereen kent elkaar dankzij de beperkte uitgaansmogelijkheden.
dus van foute mooiboy's tot aan Jaaperige dikkies,... viavia ken je ze allemaal wel (mits ze natuurlijk eens in de zoveel tijd achter de geraniums vandaan komen).
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 12:13
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 12:02 schreef IkWeetNiets het volgende:
het zal toch wel echt zijn? Toch ;-)
staat ook een of ander stukje op de site van voetbalclub voorschoten.

maar als je de boel genept hebt,.. dan heb je wel HEEEEEEL erg goed je werk gedaan.
zo'n mediageile rakker opsnorren die al connecties met DGK heeft en dan ook nog allerlei websites inclusief die van de Telegraaf aanpassen/hacken! als je dat allemaal zou zijn gelukt,.... dan petje af.

maar ik ga er inmiddels toch wel van uit dat wij Alphense Boy Dennis vanavond op de streams mogen gaan verwelkomen!!
robert2006donderdag 21 juni 2007 @ 12:31
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 11:53 schreef mootie het volgende:

[..]

Ja hoor, Lieke geilt heimelijk op Brian
denk je dat ze echt gek is op huub? ze heeft eerlijk toegegeven dat ze huub buiten de kooi gewoon voorbij zou lopen, en laten we eerlijk wezen, huub is niet echt een adonis
petraadonderdag 21 juni 2007 @ 12:44
PinKa - donderdag 21 juni 2007 @ 12:26
Dennis....
Hij is geen homo. Hij is zeer ijdel, houdt van dure kleding, zorgt overdreven goed voor zichzelf, krult zijn wimpers..Tegenover mij is hij zeer attent en tegenover zijn directe vrienden is het een trouwe jongen. Ik heb erg met , maar ook wel eens stiekem om, hem gelachen..Hij heeft iets naiefs...
Hij heeft mee gedaan aan Idols, hij was diegene die erin kwam en eruit werd gestemd door de jury en later in het programma teruggehaald werd. Hij is dol op aandacht en wil graag 'beroemd' worden. Hij kan best aardig zingen..maar Idols werd het niet.
Hij is een goede voetballer..
Hij heeft een hele zachte kant, die ken ik dan, maar hij heeft ook een keiharde kant en switcht moeiteloos tussen die beide kanten. Beetje eng..
Hij heeft mij beloofd (hahaha) dat hij voor Huub is en Amanda en Lieke in bed gaat krijgen...Jaap vindt hij ook geweldig.
Ik weet dat hij een script heeft gekregen, dus kunnen we mooi bekijken of het klopt met wat hij mij verteld heeft. Als hij dus heel iets anders doet i.p.v. Amanda in bed krijgen bijvoorbeeld.
Hij kent Lieke trouwens erg goed, maakt deel uit van zijn directe vriendenkring...Dat weet Tien, ik heb hem destijds geadviseerd het eerlijk te zeggen. Hij heeft niet iets met Lieke gehad, wat op andere fora beweerd wordt.
Dennis komt vanavond om Tien uur in DGK...
Dus dat

Bron VOL
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 12:44
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 12:31 schreef robert2006 het volgende:

[..]

denk je dat ze echt gek is op huub? ze heeft eerlijk toegegeven dat ze huub buiten de kooi gewoon voorbij zou lopen, en laten we eerlijk wezen, huub is niet echt een adonis
Dat heeft er geen ruk mee te maken toch? Jij zegt dat ze op Brian valt, dat was het punt.
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 12:52
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 12:02 schreef IkWeetNiets het volgende:
het zal toch wel echt zijn? Toch ;-)
ik weet niks
robert2006donderdag 21 juni 2007 @ 12:54
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 12:44 schreef mootie het volgende:

[..]

Dat heeft er geen ruk mee te maken toch? Jij zegt dat ze op Brian valt, dat was het punt.
heb ik al eerder gezegd, lichaam is voor lieke heel belangrijk en in dat opzicht heeft ze al meerdere malen aangegeven brian wel lekker te vinden.
ik denk dat lieke voor die dennis gaat
PteVdonderdag 21 juni 2007 @ 12:57
Het is nu al een kneus
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 13:09
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 12:44 schreef petraa het volgende:
PinKa - donderdag 21 juni 2007 @ 12:26
Dennis....
Hij is geen homo. Hij is zeer ijdel, houdt van dure kleding, zorgt overdreven goed voor zichzelf, krult zijn wimpers..Tegenover mij is hij zeer attent en tegenover zijn directe vrienden is het een trouwe jongen. Ik heb erg met , maar ook wel eens stiekem om, hem gelachen..Hij heeft iets naiefs...
Hij heeft mee gedaan aan Idols, hij was diegene die erin kwam en eruit werd gestemd door de jury en later in het programma teruggehaald werd. Hij is dol op aandacht en wil graag 'beroemd' worden. Hij kan best aardig zingen..maar Idols werd het niet.
Hij is een goede voetballer..
Hij heeft een hele zachte kant, die ken ik dan, maar hij heeft ook een keiharde kant en switcht moeiteloos tussen die beide kanten. Beetje eng..
Hij heeft mij beloofd (hahaha) dat hij voor Huub is en Amanda en Lieke in bed gaat krijgen...Jaap vindt hij ook geweldig.
Ik weet dat hij een script heeft gekregen, dus kunnen we mooi bekijken of het klopt met wat hij mij verteld heeft. Als hij dus heel iets anders doet i.p.v. Amanda in bed krijgen bijvoorbeeld.
Hij kent Lieke trouwens erg goed, maakt deel uit van zijn directe vriendenkring...Dat weet Tien, ik heb hem destijds geadviseerd het eerlijk te zeggen. Hij heeft niet iets met Lieke gehad, wat op andere fora beweerd wordt.
Dennis komt vanavond om Tien uur in DGK...
Dus dat

Bron VOL
weet iemand de ware identiteit van die PinKa?

ik kan het niet nakijken op VOL omdat ik geen vriendonline ben!
spacemangraigdonderdag 21 juni 2007 @ 13:09
Entree Dennis over een maand te zien op Tien!
Foghorn_Leghorndonderdag 21 juni 2007 @ 13:25
Weer geen lekkere brute neger
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 13:32
nog meer enge foto's



AnTjUhdonderdag 21 juni 2007 @ 13:42
getver hij heeft ook die sjaaltjes en stropdassen tik net als eric
homotrekkies
nibbieworlddonderdag 21 juni 2007 @ 13:56
nou wat een aanwinst is die dennis zeg!!! mag ik effe ko
Darnadonderdag 21 juni 2007 @ 14:23
Bart, Ilona, Sylvia en deze week ook Eric, geen van hen ‘overleefde’ De Gouden Kooi. Ze struikelden hard over liefde, heimwee of pesterijen en liepen voorgoed de gouden poort uit. De gloednieuwe Miljonair Dennis blaakt van zelfvertrouwen. Hij durft het avontuur aan en is voor niets of niemand bang. De charmante jongeman uit Alphen aan de Rijn, heeft maar één doel voor ogen, hij wil de sleutels van de Villa in handen krijgen. “Verliezen komt niet in mijn woordenboek voor. Ik wil nummer één worden”, zegt hij strijdlustig.

Dennis staat werkelijk te popelen om zijn entree in De Gouden Kooi te maken. “Het spel is voor mij gemaakt. Het past echt precies bij mij. Ik glij als een slang overal doorheen”, zegt hij vol vertrouwen. Mijn zusje en ouders zal ik zeker missen. En vrouwen. Ik ben echt verslaafd aan vrouwen!”, zegt hij met een ondeugende twinkeling in zijn ogen.
Zijn tweede verslaving is voetbal. Hij speelt fanatiek wedstrijdvoetbal en heeft in zijn jeugd bij verschillende professionele clubs gespeeld. De ondernemende Miljonair zit nooit stil. Momenteel is hij zelfs druk bezig met het opzetten van een eigen kledinglijn. “Dit wil ik ook verder uitbouwen in de Villa”, legt hij serieus uit. “En ik wil sowieso zingen!” De Miljonair zat bij de laatste twintig in het populaire programma 'Popstars the Rival'.
Dennis gaat het spel zeker meespelen, maar of hij zich zal ontpoppen tot een tactische speler of regelrechte terror gaat zaaien, laat hij in het midden. “Ik heb zeker een strategie, maar die wil ik nog niet vertellen. De tijd zal het leren”, laat hij mysterieus weten. “Ik weet wel van iedere Miljonair het karakter en diens strategie. Ik heb ze genoeg geobserveerd en ik vind het een voordeel om er nu in te komen. Het zijn hechte groepjes, maar ik kom er zeker tussen.”

De single Miljonair heeft zijn ogen enkel gericht op de hoofdprijs en is vastbesloten om zich niet af te laten leiden door de liefde. “Ik kom daar niet voor de liefde. Je ziet het ook aan Huub, dan sta je zwakker in het spel. Ik zou het ook zeker niet nalaten om iemand te gebruiken in het spel.” Huub staat momenteel bekend als de casanova van de Villa, maar het lijkt erop dat Dennis een gooi naar de troon zal doen. “Ik denk wel dat Brian en Huub bang voor mij zijn als ik binnenkom. Het zijn ook mooie relaties om te breken”, zegt hij met een stralende grijnzend. Dus dames pas op…

Volg vanavond de livestreams en zie hoe Dennis de Villa betreedt!!!

bron: Tien
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 14:41
Hoelaat gaat die de villa in? 22.00 uur?
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 14:46
"De ondernemende Miljonair zit nooit stil."

Nou, dan krijgt hij het nog wel moeilijk, opgesloten te zitten, zonder bezigheden.

Ik ben niet onder de indruk van hem.
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 14:47
Hij krijgt alleen respect als die Brain gek kan maken dmv Amanda
Urquhartdonderdag 21 juni 2007 @ 14:50
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 13:32 schreef avonne het volgende:
nog meer enge foto's

[afbeelding]

[afbeelding]
Die kop, griezelig gewoon
Gertdonderdag 21 juni 2007 @ 14:51
Verplaatst uit de COS, gepost door Dutch.TV.Central:

INTERVIEW Dennis:
Bart, Ilona, Sylvia en deze week ook Eric, geen van hen ‘overleefde’ De Gouden Kooi. Ze struikelden hard over liefde, heimwee of pesterijen en liepen voorgoed de gouden poort uit. De gloednieuwe Miljonair Dennis blaakt van zelfvertrouwen. Hij durft het avontuur aan en is voor niets of niemand bang. De charmante jongeman uit Alphen aan de Rijn, heeft maar één doel voor ogen, hij wil de sleutels van de Villa in handen krijgen. “Verliezen komt niet in mijn woordenboek voor. Ik wil nummer één worden”, zegt hij strijdlustig.

Dennis staat werkelijk te popelen om zijn entree in De Gouden Kooi te maken. “Het spel is voor mij gemaakt. Het past echt precies bij mij. Ik glij als een slang overal doorheen”, zegt hij vol vertrouwen. Mijn zusje en ouders zal ik zeker missen. En vrouwen. Ik ben echt verslaafd aan vrouwen!”, zegt hij met een ondeugende twinkeling in zijn ogen.
Zijn tweede verslaving is voetbal. Hij speelt fanatiek wedstrijdvoetbal en heeft in zijn jeugd bij verschillende professionele clubs gespeeld. De ondernemende Miljonair zit nooit stil. Momenteel is hij zelfs druk bezig met het opzetten van een eigen kledinglijn. “Dit wil ik ook verder uitbouwen in de Villa”, legt hij serieus uit. “En ik wil sowieso zingen!” De Miljonair zat bij de laatste twintig in het populaire programma 'Popstars the Rival'.


Dennis gaat het spel zeker meespelen, maar of hij zich zal ontpoppen tot een tactische speler of regelrechte terror gaat zaaien, laat hij in het midden. “Ik heb zeker een strategie, maar die wil ik nog niet vertellen. De tijd zal het leren”, laat hij mysterieus weten. “Ik weet wel van iedere Miljonair het karakter en diens strategie. Ik heb ze genoeg geobserveerd en ik vind het een voordeel om er nu in te komen. Het zijn hechte groepjes, maar ik kom er zeker tussen.”

De single Miljonair heeft zijn ogen enkel gericht op de hoofdprijs en is vastbesloten om zich niet af te laten leiden door de liefde. “Ik kom daar niet voor de liefde. Je ziet het ook aan Huub, dan sta je zwakker in het spel. Ik zou het ook zeker niet nalaten om iemand te gebruiken in het spel.” Huub staat momenteel bekend als de casanova van de Villa, maar het lijkt erop dat Dennis een gooi naar de troon zal doen. “Ik denk wel dat Brian en Huub bang voor mij zijn als ik binnenkom. Het zijn ook mooie relaties om te breken”, zegt hij met een stralende grijnzend. Dus dames pas op…

Volg vanavond de livestreams en zie hoe Dennis de Villa betreedt!!!
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 14:53
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:51 schreef Gert het volgende:
Verplaatst uit de COS, gepost door Dutch.TV.Central:

stomme gertie, dat staat al 2 posts hierboven
Ripleydonderdag 21 juni 2007 @ 14:53
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 12:31 schreef robert2006 het volgende:

[..]

denk je dat ze echt gek is op huub? ze heeft eerlijk toegegeven dat ze huub buiten de kooi gewoon voorbij zou lopen, en laten we eerlijk wezen, huub is niet echt een adonis
Ik zou eerder op Huub vallen dan op Brian of die Dennis eerlijk gezegd. Huub heeft in ieder geval niet zo'n ordinaire uitstraling en kleedt/kapt zich niet als een wijf
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 14:54
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:53 schreef Ripley het volgende:

[..]

Ik zou eerder op Huub vallen dan op Brian of die Dennis eerlijk gezegd. Huub heeft in ieder geval niet zo'n ordinaire uitstraling en kleedt/kapt zich niet als een wijf
En hij heeft iets te melden, ook niet geheel onbelangrijk.
Daydonderdag 21 juni 2007 @ 14:56
Hijj kent Lieke goed? Hmmmm, wordt dit de nieuwe backup van Lieke?
Ripleydonderdag 21 juni 2007 @ 14:56
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:54 schreef mootie het volgende:

[..]

En hij heeft iets te melden, ook niet geheel onbelangrijk.
En dat uiteraard, ik had het even puur over het uiterlijk - ook als het alleen daarover zou gaan, zou ik huub verkiezen boven Brian en al helemaal boven die breezerhomo die er nu in komt
Urquhartdonderdag 21 juni 2007 @ 14:58
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:56 schreef Ripley het volgende:

[..]

En dat uiteraard, ik had het even puur over het uiterlijk - ook als het alleen daarover zou gaan, zou ik huub verkiezen boven Brian en al helemaal boven die breezerhomo die er nu in komt


Over breezerhomo's gesproken
Haunterdonderdag 21 juni 2007 @ 15:04
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:58 schreef Urquhart het volgende:

[..]

[afbeelding]

Over breezerhomo's gesproken
Hahahaha echt zwarte pieten-wannabees
Urquhartdonderdag 21 juni 2007 @ 15:06
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 15:04 schreef Haunter het volgende:

[..]

Hahahaha echt zwarte pieten-wannabees
Ja, maar het meest trieste en schokkende nog wel is, is het feit dat deze figuren serieus zich stoer voelen zo.
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 15:07
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 15:06 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Ja, maar het meest trieste en schokkende nog wel is, is het feit dat deze figuren serieus zich stoer voelen zo.
Is dat geen verkleedpartijtje?
Urquhartdonderdag 21 juni 2007 @ 15:08
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 15:07 schreef mootie het volgende:

[..]

Is dat geen verkleedpartijtje?
Nee, dit is uitgaan anno 2007.
Pauldonderdag 21 juni 2007 @ 15:08
Misschien is die foto wel gefotosoept
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 15:09
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 15:08 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Nee, dit is uitgaan anno 2007.
En meisjes vallen daar op? Die liggen niet helemaal in een deuk en laten de jongens de gebruiksaanwijzing van de zelfbruiners een keer lezen?
3stdonderdag 21 juni 2007 @ 15:11
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:58 schreef Urquhart het volgende:

[..]

[afbeelding]

Over breezerhomo's gesproken
triest zeg. beetje teveel zelfbruiner op zijn kop gesmeerd
sick bastards
Urquhartdonderdag 21 juni 2007 @ 15:13
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 15:08 schreef paultjuhhh het volgende:
Misschien is die foto wel gefotosoept
Het is te hopen, maar ik vrees van niet.
coviedonderdag 21 juni 2007 @ 15:25
Omg wat heeft hij een gay foto er staan zeg.

Misschien is het een idee als hij eerst Lieke pakt, en vervolgens met Palma het bed induikt.

Wanneer hem dat lukt, dan is hij wat mij betreft een geschikte kandidaat.
coviedonderdag 21 juni 2007 @ 15:28
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 15:11 schreef 3st het volgende:

[..]

triest zeg. beetje teveel zelfbruiner op zijn kop gesmeerd
sick bastards
hahahahaha dat is wel heel erg hoor

Ik vraag me echt af of ze dat zelf nou echt mooi vinden
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 15:31
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 15:28 schreef covie het volgende:

[..]

hahahahaha dat is wel heel erg hoor

Ik vraag me echt af of ze dat zelf nou echt mooi vinden
Ze lopen toch behoorlijk voor paal, zou ik zo zeggen.
coviedonderdag 21 juni 2007 @ 15:40
wannabee niggah gangstah' s?
kissadonderdag 21 juni 2007 @ 15:55
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:58 schreef Urquhart het volgende:

[..]

[afbeelding]

Over breezerhomo's gesproken


Ricard0jdonderdag 21 juni 2007 @ 15:55
Omg.. ik wacht nu al dat Jaap hem gaat pakken
sander89donderdag 21 juni 2007 @ 16:09
Waarvoor komt er geen leuke chick in de gouden kooi
TOni1981donderdag 21 juni 2007 @ 16:16
Al die vooroordelen basseren jullie op een paar fotootjes???
petraadonderdag 21 juni 2007 @ 16:19
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 16:16 schreef TOni1981 het volgende:
Al die vooroordelen basseren jullie op een paar fotootjes???
En op het feit dat de meeste hebben gelezen dat hij voor BAN is dat BAN BAND wordt. En op de meeste fora is iedereen anti BAN
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 16:22
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 16:16 schreef TOni1981 het volgende:
Al die vooroordelen basseren jullie op een paar fotootjes???
Geregistreerd om dat ff te melden?

ontopic, foto's ! (via vol)









Haunterdonderdag 21 juni 2007 @ 16:23
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 16:19 schreef petraa het volgende:

[..]

En op het feit dat de meeste hebben gelezen dat hij voor BAN is dat BAN BAND wordt. En op de meeste fora is iedereen anti BAN
Die bekende van hem vertelde juist het tegenovergestelde, dat hij Huub en Jaap te gek vond maar dat hij ook zijn scriptje heeft gekregen.

(Voor hoeverre dit waar en betrouwbaar is natuurlijk)
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 16:24
Ik blijf erbij, hij heeft echt een homo-uitstraling.
TOni1981donderdag 21 juni 2007 @ 16:25
JA geregistreerd om dit te melden idd

En ja hij heeft zich idd aan dingen te houden
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 16:28
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 16:25 schreef TOni1981 het volgende:
JA geregistreerd om dit te melden idd

En ja hij heeft zich idd aan dingen te houden
Je kunt niet vertellen wat voor dingen? hoe ken je hem? een vriend? Vertel eens wat meer over hem
BwennieBrendonderdag 21 juni 2007 @ 16:29
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:58 schreef Urquhart het volgende:

[..]

[afbeelding]

Over breezerhomo's gesproken
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 16:56
quote:
ie ben ik? Ik ben Dennis, 24 jaar, en ik ben gek op leuke vrouwen.

Dat gaat dus gezellig worden tussen Amanda en mij, hoewel ik wel bereid ben eens flink te stoken tussen Huub en Lieke, niet omdat ik Lieke zo'n lekker wijf vind, maar omdat Huub gewoon een eikel is.

Hoewel het natuurlijk een beetje lullig is voor Brian als ik zijn neukertje afpak, Brian is immers een coole gast, dus Amanda moet nog even wachten

Huub, Lieke en Jaap maak je borst maar nat, want BAN wordt vanaf vanavond een (h)echte BAND!!!

Tot streams, Dennis.


Tags: Gouden Kooi, dennis

Geplaatst op 20-6-07 om 22:18
waar komt deze quote vandaan?
katewalker heb jij die ergens gevonden?
Desiidonderdag 21 juni 2007 @ 17:02
Ik kan nog geen oordeel geven over hem... wacht het maar even af, hoe hij zich op gaat stellen.

Vindt het alleen geen lekker ding....
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 17:04
Nou , het is dus waar dat hij dat op zijn weblog heeft geschreven.

Niet al te slim.

eta: ik hoor nu dat het een nepblog is.

[ Bericht 29% gewijzigd door itsme op 21-06-2007 17:21:35 ]
TiNo_Flodonderdag 21 juni 2007 @ 17:21
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:02 schreef Desii het volgende:
Ik kan nog geen oordeel geven over hem... wacht het maar even af, hoe hij zich op gaat stellen.
Sluit ik me bij aan. Sommige mensen hier hebben al heeel snel een mening, wat ze baseren op foto's
Ripleydonderdag 21 juni 2007 @ 17:24
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 16:22 schreef CoT het volgende:


Mannen die dit soort gestreepte coltruitjes dragen moeten gestenigd worden, naar mijn persoonlijke mening
TOni1981donderdag 21 juni 2007 @ 17:24
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 16:28 schreef CoT het volgende:

[..]

Je kunt niet vertellen wat voor dingen? hoe ken je hem? een vriend? Vertel eens wat meer over hem
Een bekende zeg maar

Is een jongen die van mooie dingen houdt en die geniet van het leven.... en nee, geen homo.
Vind het apart hoe sommigen hun mening al klaar hebben liggen.
TiNo_Flodonderdag 21 juni 2007 @ 17:27
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:24 schreef TOni1981 het volgende:

[..]

Een bekende zeg maar

Is een jongen die van mooie dingen houdt en die geniet van het leven.... en nee, geen homo.
Vind het apart hoe sommigen hun mening al klaar hebben liggen.
Daar zijn ze hier heel snel in hoor.
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 17:29
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:24 schreef Ripley het volgende:

[..]

Mannen die dit soort gestreepte coltruitjes dragen moeten gestenigd worden, naar mijn persoonlijke mening
Zij die zonder zonden zijn werpen de eerste steen
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 17:30
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:24 schreef TOni1981 het volgende:

[..]

Een bekende zeg maar

Is een jongen die van mooie dingen houdt en die geniet van het leven.... en nee, geen homo.
Vind het apart hoe sommigen hun mening al klaar hebben liggen.
Ik vind jou maar een eikel
Rudiehdonderdag 21 juni 2007 @ 17:30
ik hoop, nog voor ie het huis binnen is, dat Jaap en Huub deze oelewapper deze week nog de villa uitjagen
Ripleydonderdag 21 juni 2007 @ 17:38
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:29 schreef PC eend het volgende:

[..]

Zij die zonder zonden zijn werpen de eerste steen
Ik heb dan ook geen gestreepte coltruitjes
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 17:39
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:30 schreef Rudieh het volgende:
ik hoop, nog voor ie het huis binnen is, dat Jaap en Huub deze oelewapper deze week nog de villa uitjagen
waarom? Misschien wordt hij wel dikke maatjes met die 2?
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 17:42
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:38 schreef Ripley het volgende:

[..]

Ik heb dan ook geen gestreepte coltruitjes
kast gecheckt. Ik ook niet.
Ik heb zowiezo geen coltruitjes .
werpt steentje

PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 17:48
quote:
Hier stond een spuit elf post

Met dank aan itsme
Gstylesdonderdag 21 juni 2007 @ 17:53
whehehe dit wordt lache, vast de concurent van brian en huubke
Gstylesdonderdag 21 juni 2007 @ 17:54
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:30 schreef Rudieh het volgende:
ik hoop, nog voor ie het huis binnen is, dat Jaap en Huub deze oelewapper deze week nog de villa uitjagen
zal wel vlotjes gebeuren denk ik..
_GdR_donderdag 21 juni 2007 @ 17:56
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:24 schreef TOni1981 het volgende:

[..]

Een bekende zeg maar

Is een jongen die van mooie dingen houdt en die geniet van het leven.... en nee, geen homo.
Vind het apart hoe sommigen hun mening al klaar hebben liggen.
volgens mij houdt is meest van mooie piemels.
nibbieworlddonderdag 21 juni 2007 @ 18:11
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:56 schreef _GdR_ het volgende:

[..]

volgens mij houdt is meest van mooie piemels.
absolutiondonderdag 21 juni 2007 @ 18:19
Z'n zus is op haar Hyve lid van de Jaap en de Huub Hyves.
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 18:31
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:48 schreef PC eend het volgende:

[..]
had je ook een hunebed?
jordyjooddonderdag 21 juni 2007 @ 18:31
gadverdamme weer een homo!
waar hebben ze die nou weer vandaan geplukt!!??
wat een stumpert!
volgens mij is het echt zo'n sukkeltje ik hoop dat dat ook het geval is krijgen we weer leuke terror van Huub & Jaap
Starliedonderdag 21 juni 2007 @ 18:35
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 16:22 schreef CoT het volgende:

[..]

Geregistreerd om dat ff te melden?

ontopic, foto's ! (via vol)

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]
Wat een bekende allemaal zeg!!
jordyjooddonderdag 21 juni 2007 @ 18:36
Dennisbax@msn.com
Dat is denk ik niet zijn adres want dat is een of andere "666 til i die"
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 18:43
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:30 schreef Rudieh het volgende:
ik hoop, nog voor ie het huis binnen is, dat Jaap en Huub deze oelewapper deze week nog de villa uitjagen
waarom verwacht iedereen toch terror van Jaap
Volgen jullie de streams niet?

Oke, dan loop je 2 weken achter. Tegen woordig hebben we emo-Jaap en die houdt van iedereen.

Emo-Jaap blijft ook nog minstens 3 weken.
Dus Dennis heeft niets te vrezen.
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 18:57
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 18:43 schreef avonne het volgende:

[..]

waarom verwacht iedereen toch terror van Jaap
Volgen jullie de streams niet?

Oke, dan loop je 2 weken achter. Tegen woordig hebben we emo-Jaap en die houdt van iedereen.

Emo-Jaap blijft ook nog minstens 3 weken.
Dus Dennis heeft niets te vrezen.
LoveProfusiondonderdag 21 juni 2007 @ 18:57
Toni hij krijgt echt wel een kans van ons hoor en het is echt leuk zo dat gespeculeer over hem. Wat ik wel irritant zou vinden als het er WEER eentje voor het BAN kamp zou zijn.
Noekdonderdag 21 juni 2007 @ 19:07
Ik mag gestenigd worden hoor maar hij ziet er gewoon niet uit. Pro Ban of niet, het ziet er niet uit.
Wat is er mis met echte mannen, die niet elke plukje apart gaan stylen en die niet hun wimpers krullen. Ze zijn er echt hoor in Nederland! Heb ze vanmiddag nog gezien.
Mika25donderdag 21 juni 2007 @ 19:09
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:07 schreef noekje het volgende:
Ik mag gestenigd worden hoor maar hij ziet er gewoon niet uit. Pro Ban of niet, het ziet er niet uit.
Wat is er mis met echte mannen, die niet elke plukje apart gaan stylen en die niet hun wimpers krullen. Ze zijn er echt hoor in Nederland! Heb ze vanmiddag nog gezien.
Maar die willen niet in zo`n programma gaan zitten. Deze Dennis heeft al ervaring met idols, popstars, etc. Dus hij is net zo mediageil als de andere bewoners, dit is het enige soort dat je nog kan vinden om aan DGK mee te doen.
Rens_Wildersdonderdag 21 juni 2007 @ 19:11
Hij is wel lekker

maar niet mijn type
mootiedonderdag 21 juni 2007 @ 19:18
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:11 schreef Rens_Wilders het volgende:
Hij is wel lekker

maar niet mijn type
Dat moet Dennis toch goed doen, dat alle dames hem niks vinden, en onze Rens hem als enige wel lekker vindt.
avonnedonderdag 21 juni 2007 @ 19:18
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:07 schreef noekje het volgende:
Ik mag gestenigd worden hoor maar hij ziet er gewoon niet uit. Pro Ban of niet, het ziet er niet uit.
Wat is er mis met echte mannen, die niet elke plukje apart gaan stylen en die niet hun wimpers krullen. Ze zijn er echt hoor in Nederland! Heb ze vanmiddag nog gezien.
ze hebben wel een leven.
Vividonderdag 21 juni 2007 @ 19:28
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 14:54 schreef mootie het volgende:

[..]

En hij heeft iets te melden, ook niet geheel onbelangrijk.
Nou idd, wat een niveau
Rens_Wildersdonderdag 21 juni 2007 @ 19:30
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:18 schreef mootie het volgende:

[..]

Dat moet Dennis toch goed doen, dat alle dames hem niks vinden, en onze Rens hem als enige wel lekker vindt.
Als je hem zo ziet vind ik hem wel leuk, maar je weet gewoon dat het een dom en inhoudsloos persoon is (+ pro-BAN ).
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 19:37
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:30 schreef Rens_Wilders het volgende:

[..]

Als je hem zo ziet vind ik hem wel leuk, maar je weet gewoon dat het een dom en inhoudsloos persoon is (+ pro-BAN ).
Dat weet je dus nog helemaal niet.

Ik houd ook niet van die vrouwelijke mannen maar laten we hem eerst maar een kans geven.
markisboerdonderdag 21 juni 2007 @ 19:40
tvp
Rens_Wildersdonderdag 21 juni 2007 @ 19:41
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:37 schreef itsme het volgende:

[..]

Dat weet je dus nog helemaal niet.
Dat staat toch op zijn weblog?

(edit: of bedoel je inhoudsloos? dat lijkt me duidelijk als je ban-aanhanger bent )
maureenxxdonderdag 21 juni 2007 @ 19:44
Lijkt mij een gladde jongen aan zijn ogen te zien maar we zien wel.............iedere nieuwe komt met veel poeha binnen, kijk maar naar Eric, hij zou natasja wel wegwerken. Maar goed, Denn is krijgt vooralsnog het voordeel van de twijfel.
Noekdonderdag 21 juni 2007 @ 19:46
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:18 schreef avonne het volgende:

[..]

ze hebben wel een leven.
Oh ja, dat is waar ook. Alhoewel ik Bart echt aantrekkelijk vond en Nicolaas ook.
Kamikees...donderdag 21 juni 2007 @ 20:01
Wat een verschrikkelijk enge gladjakker is dat zeg.. bah !
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 20:01
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 18:31 schreef itsme het volgende:

[..]

had je ook een hunebed?
Ik had een paar bakstenen uitgezocht voor Ripley
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 20:02
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:07 schreef noekje het volgende:
Ik mag gestenigd worden hoor
Wel stilstaan he
Eloundadonderdag 21 juni 2007 @ 20:07
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 17:24 schreef Ripley het volgende:

[..]

Mannen die dit soort gestreepte coltruitjes dragen moeten gestenigd worden, naar mijn persoonlijke mening
Beetje type Eric.
Als je begrijpt wat ik bedoel.
Dennis, welkom in DGK. Ik ken je niet, maar ik heb wel al een mening over je.
Soniquedonderdag 21 juni 2007 @ 20:13
Het is dus een Amanda in mannelijke vorm zeg maar als ik zo op uiterlijk ga...

Nee geen homo, maar een Metro-man heet dan dan toch?

(ander woord voor homo die hetero wil zijn, of andersom)
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 20:22
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 19:41 schreef Rens_Wilders het volgende:

[..]

Dat staat toch op zijn weblog?

(edit: of bedoel je inhoudsloos? dat lijkt me duidelijk als je ban-aanhanger bent )
Het schijnt een fake weblog te zijn.
Ik Ban aanhanger!!!! Ik ben echt nog nooit zo beledigd op fok
Eloundadonderdag 21 juni 2007 @ 20:24
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 20:13 schreef Sonique het volgende:
Het is dus een Amanda in mannelijke vorm zeg maar als ik zo op uiterlijk ga...

Nee geen homo, maar een Metro-man heet dan dan toch?

(ander woord voor homo die hetero wil zijn, of andersom)
Ja inderdaad. Spaar me de Metro-man, zo veranderlijk als het weer dat Metro-type.
Dan wil ie dit zijn, dan weer dat...
Rens_Wildersdonderdag 21 juni 2007 @ 20:27
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 20:22 schreef itsme het volgende:

[..]

Het schijnt een fake weblog te zijn.
Ik Ban aanhanger!!!! Ik ben echt nog nooit zo beledigd op fok
Neeeeeeeee ik bedoelde Dennis als BANner

Gelukkig is de weblog fake
Soniquedonderdag 21 juni 2007 @ 20:31
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 20:24 schreef Elounda het volgende:

[..]

Ja inderdaad. Spaar me de Metro-man, zo veranderlijk als het weer dat Metro-type.
Dan wil ie dit zijn, dan weer dat...
samenvattend:

mannelijke 'fasion victim'

Een vent die 3 uur nodig heeft om zich aan te kleden en op te maken enzo...

Een man met een kutje

Een vent die z'n wenkbrouwen epileerd....

opwindend ja...
sereentjuhdonderdag 21 juni 2007 @ 20:49
OMG,hij is nog niet binnen of de meeste
mensen hebben al een mening over deze
jongen,die ze helemaal niet eens kennen.
Vind dat een beetje raar!
papagenadonderdag 21 juni 2007 @ 20:55
Zou dit dan het type Chris Zegers zijn, waar mevrouw Flens zo naarstig naar op zoek was?
IkWeetNietsdonderdag 21 juni 2007 @ 21:00
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 20:27 schreef Rens_Wilders het volgende:

[..]

Neeeeeeeee ik bedoelde Dennis als BANner

Gelukkig is de weblog fake
Willen jullie wel eens even ophouden met die weblog fake te noemen? ;-)
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 21:02
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 21:00 schreef IkWeetNiets het volgende:

[..]

Willen jullie wel eens even ophouden met die weblog fake te noemen? ;-)
carpediem23donderdag 21 juni 2007 @ 21:03
Hahahah Goed zo mensen er is alweer een hoop speurwerk verricht!

Mijn mening als ik zo de foto's zie: Een beetje gay, Beetje type Brian....


En mag ik zijn wenkbrauwen epileren...Fucking Hell wat zijn dat een stel cavia's.
havefun84donderdag 21 juni 2007 @ 21:13
Wat een Nichterig hoofd heeft die gast. Echt zo'n gladde media capsones leier.
BwennieBrendonderdag 21 juni 2007 @ 21:28
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 21:00 schreef IkWeetNiets het volgende:

[..]

Willen jullie wel eens even ophouden met die weblog fake te noemen? ;-)
CoTdonderdag 21 juni 2007 @ 21:29
Dimitri staat ook in zn hyves lijst, volgens mij is hij een groupie

carpediem23donderdag 21 juni 2007 @ 22:06
WAT een wannabee, Lieke, Dimitri ect staan allemaal tussen zijn hyves. Oh wacht hij kent Lieke natuurlijk.....
rubydonderdag 21 juni 2007 @ 22:23
Waar is z'n bovenlip?
RSiedonderdag 21 juni 2007 @ 22:32
Dimitri stond er vanmiddag anders nog niet in!
noltjedonderdag 21 juni 2007 @ 23:15
Wat een focking mietje is die gozer.
Pauldonderdag 21 juni 2007 @ 23:15
Zit die nieuwe er nou al ?!?!!?1/1/!
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 23:17
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 23:15 schreef paultjuhhh het volgende:
Zit die nieuwe er nou al ?!?!!?1/1/!
Goeie vraag
noltjedonderdag 21 juni 2007 @ 23:18
Gooi er een TBS'er in.
Ik wil TERROR
Die mediageile types ben ik al lang beu.
OudFruitdonderdag 21 juni 2007 @ 23:18
Nopes...nog niet
rene90donderdag 21 juni 2007 @ 23:18
nog steeds niet...
rene90donderdag 21 juni 2007 @ 23:19
ze moeten nu verzamelen in de chill-out:) dus zal wel snel komen nu
Pauldonderdag 21 juni 2007 @ 23:24
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 23:19 schreef rene90 het volgende:
ze moeten nu verzamelen in de chill-out:) dus zal wel snel komen nu
MAAK ER FILMPJES VAN IK WIL ALLES ZIEN OP YOUTUBE

dank
kissadonderdag 21 juni 2007 @ 23:25
Pauldonderdag 21 juni 2007 @ 23:26
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 23:25 schreef kissa het volgende:
PC eenddonderdag 21 juni 2007 @ 23:27
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 23:19 schreef rene90 het volgende:
ze moeten nu verzamelen in de chill-out:) dus zal wel snel komen nu
Dan hebben ze waarschijnlijk ff op jensen gewacht
kraakkabaaldonderdag 21 juni 2007 @ 23:42
daar is i...
itsmedonderdag 21 juni 2007 @ 23:44
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 20:27 schreef Rens_Wilders het volgende:

[..]

Neeeeeeeee ik bedoelde Dennis als BANner

Gelukkig is de weblog fake
Dan is het goed.
Big_Sphinxdonderdag 21 juni 2007 @ 23:52
Deze jongen is 100% GAY. Ik kan het weten want ik zat vorig seizoen bij hem in het voetbalelftal bij Voorschoten '97. Ik heb hem nooit samen met een vrouw gezien, terwijl veel dames zijn aandacht probeerde te trekken, maar hij hapte niet.

Dennis Bax is gewoon GAY punt uit.
Lievevrijdag 22 juni 2007 @ 00:04
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:41 schreef Starlie het volgende:
[afbeelding]

Ik mag hem nu al niet... en hij zit nog niet eens in de kooi!
Waar hebben ze dit stuk vreten nou tussenuitgevist? De vuilnisbelt?
Wel lachen... een ongelofelijke domme kop en dan dat Brugge Adviesgroep op zijn shirt
Arme sponsor, zou de rest ook zo hersenloos zijn? ( lijkt me geen goeie reclame kan aan mij liggen?)
Paulvrijdag 22 juni 2007 @ 00:44
Is de newbie er al ?
koppiesoepvrijdag 22 juni 2007 @ 01:22
Die Dennis lijkt op de foto's inderdaad zo gay als wat, maar er zit wel een leuke kop op. De rest van de mannen in de villa krijg je toch geen dorst op dus dan maar een aantrekkelijke homo. En mannen niet zeiken hier, jullie hebben een bloedmooie zwarte diva, een geile amanda met wilde lokken en blonde lieke. Dus Dennis, welkkkkkkkommmm.
Noekvrijdag 22 juni 2007 @ 08:46
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 20:02 schreef PC eend het volgende:

[..]

Wel stilstaan he
Gewoon voor het spelelement is het misschien ook wel leuk als ik een beetje ga rennen. Zo heeft iedereen meer lol.

Dennis is naar eigen zeggen liever mooi dan geslaagd in het leven. Amanda ging er al voor staan klappen las ik.
Cutebutpsychovrijdag 22 juni 2007 @ 09:26


Najaaa, Amanda heeft were wat te doen...
sungaMsunitraMvrijdag 22 juni 2007 @ 09:38
Marrijevrijdag 22 juni 2007 @ 10:01
quote:
Op donderdag 21 juni 2007 10:41 schreef Starlie het volgende:
[afbeelding]

Ik mag hem nu al niet... en hij zit nog niet eens in de kooi!
Ulreazjvrijdag 22 juni 2007 @ 10:31
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 09:38 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[afbeelding]
Niet die hotti's weer.
ScofieldMvrijdag 22 juni 2007 @ 10:40
Ik vind het echt een sukkel sorry, een wannabe huub bijna zoals hij zich in liep te likken gisteren getverdemme
Ik geef hem nog even het voordeel van de twijfel maar voor mij mag hij bij de eerste de beste mogelijkheid weer door de poort naar buiten. Gozer die denkt dat hij het helemaal is, gisteren stond hij te zingen als een soort van Dries Roelvink hahaha met van die domme kreten er tussendoor.
Ik hoop dat hij Huub een run voor z'n money geeft en goed partij kan bieden, hoe dan ook het kaboutervolk heeft er weer eentje bij het lijkt wel of ze erop worden geselecteerd door Tien
De Efteling loopt leeg bij het volk van Laaf
fredfikvrijdag 22 juni 2007 @ 10:42
vechten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ScofieldMvrijdag 22 juni 2007 @ 10:45
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 08:46 schreef noekje het volgende:

[..]

Gewoon voor het spelelement is het misschien ook wel leuk als ik een beetje ga rennen. Zo heeft iedereen meer lol.

Dennis is naar eigen zeggen liever mooi dan geslaagd in het leven. Amanda ging er al voor staan klappen las ik.
Ja hoor of we voor dat manwijf lieke warmlopen zeker??
Vreselijk eng wijf is dat met die priemende oogjes en die mannelijke gelaatstrekken, geen borsten en teveel spieren thanks but no thanks
havefun84vrijdag 22 juni 2007 @ 11:06
Ik vind het toch wel een toffe gast.
Mika25vrijdag 22 juni 2007 @ 11:39
Mensen die het huis inkomen krijgen op hun eerste dag uitgebreide instructies mee van hoe ze zich moeten gedragen. Sterker nog, enkele bewoners krijgen zelfs een aantal one-liners mee (zoals Eric's diva-uitspraak), wat in zekere zin dus een script is. Je kan een nieuwe bewoner dus eigenlijk niet beoordelen op hun acties van de eerste dag, dat hebben we duidelijk kunnen zien bij Eric en Jaap. Dus eigenlijk moeten mensen Dennis een weekje de tijd geven, en dan pas conclusies trekken...
Johnny_Berravrijdag 22 juni 2007 @ 12:13
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 10:45 schreef ScofieldM het volgende:

[..]

Ja hoor of we voor dat manwijf lieke warmlopen zeker??
Vreselijk eng wijf is dat met die priemende oogjes en die mannelijke gelaatstrekken, geen borsten en teveel spieren thanks but no thanks
Scofield, jij hebt liever de puur natuurlijke vrouwelijke vormen van Natasia en Amanda?
Cutebutpsychovrijdag 22 juni 2007 @ 12:14
Zijn entree..

http://www.youtube.com/watch?v=x6cybvxsvoA

Het eerste wat Amanda hem vraagt.. "Zit je in een relatie"..
ScofieldMvrijdag 22 juni 2007 @ 12:26
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 12:13 schreef Johnny_Berra het volgende:

[..]

Scofield, jij hebt liever de puur natuurlijke vrouwelijke vormen van Natasia en Amanda?
iig liever als die doperwtjes van lieke ja
Altijdgallenvrijdag 22 juni 2007 @ 12:47
Al die foto`s komen van de site van zijn vriendengroep > FFgallen.nl
En als Dennis homo is dan is Hugh Hefner het ook...
Urquhartvrijdag 22 juni 2007 @ 12:51
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 12:47 schreef Altijdgallen het volgende:
Al die foto`s komen van de site van zijn vriendengroep > FFgallen.nl
En als Dennis homo is dan is Hugh Hefner het ook...
Soniquevrijdag 22 juni 2007 @ 13:25
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 12:51 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Sorry hoor, maar iemand die zo te koop loopt dat hij absoluut hetero is "Ik ben verslaaft aan vrouwen" (op de DGK website) en die weblog's zeggen mij al meer dan genoeg...

Ik weet zeker dat als je hem verteld dat het hip is om een vent te neuken, hij zo zou toehappen...
Shayndelvrijdag 22 juni 2007 @ 13:37
Mijn eerste indruk is dat het meer een soort Bart/Brain type is met ijdelheid. In de eerste dagen hou hij zich wat verspreidt over de 2 groepen en praat in 2voud, maar uiteindelijk nestelt hij toch in de BAN groep. Denk dat hij goede gesprekken met Brain kan voeren in de trend van roddelen en hun zogenaamde "rechtvaardigheidsgevoel". Verder lijkt hij me niet echt een gewelddadige type of terrorgast, meer een opervlakkig type die erbij staat te kijken en misschien wat stookt tussen personen. Hij heeft misschien wel wat genieperige/gemeen in zich en praat met 2 tongen.


Dit is maar een kleine voorspelling.
Ben benieuwd of ik hem goed ingeschat heb op het eerste zicht.
Waarschijnlijk zie ik het antwoord pas over 1/2 weken echt goed.
Gstylesvrijdag 22 juni 2007 @ 13:37
wanneer komtie op tv dan? heb nog niets gezien
Biancaviavrijdag 22 juni 2007 @ 13:40
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 13:37 schreef Gstyles het volgende:
wanneer komtie op tv dan? heb nog niets gezien
Op tv lopen ze bijna een week achter.
Gstylesvrijdag 22 juni 2007 @ 13:47
pfff sucks...
Noekvrijdag 22 juni 2007 @ 13:49
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 10:45 schreef ScofieldM het volgende:

[..]

Ja hoor of we voor dat manwijf lieke warmlopen zeker??
Vreselijk eng wijf is dat met die priemende oogjes en die mannelijke gelaatstrekken, geen borsten en teveel spieren thanks but no thanks

Waarom reageer je op mij? Dit is toch het topic over Dennis. Het kan mij hier dus weinig schelen hoe Lieke eruit ziet.
Maar goed..hopelijk heb je de frustratie over Lieke eruit kunnen kotsen. Succes verder!
klareluchtvrijdag 22 juni 2007 @ 14:22
quote:
Op vrijdag 22 juni 2007 13:25 schreef Sonique het volgende:

[..]

Sorry hoor, maar iemand die zo te koop loopt dat hij absoluut hetero is "Ik ben verslaaft aan vrouwen" (op de DGK website) en die weblog's zeggen mij al meer dan genoeg...

Ik weet zeker dat als je hem verteld dat het hip is om een vent te neuken, hij zo zou toehappen...
..net zo als Huub...toen met Erik
Floundervrijdag 22 juni 2007 @ 15:09
Ik vind het een arrogante kwal.
klareluchtvrijdag 22 juni 2007 @ 15:12
zie hem zitten met zijn balletje..maar trainen ho maar
ScofieldMvrijdag 22 juni 2007 @ 16:12
Echt een sukkel met een grote muil, Brian had hem al door vanaf het moment dat hij voet zette in de villa.
Gstylesvrijdag 22 juni 2007 @ 19:31
die huub moet zn kruiwagen pakken en in de tuin gaan staan met zn grote bek

Ali_Kannibalizaterdag 23 juni 2007 @ 03:27
Wat een vies verwaand mannetje. Het jammere aan dit soort mensen is dat het gewoon plastic poppen zijn, geen eigen persoonlijkheid of iets.
Gstyleszaterdag 23 juni 2007 @ 09:03
quote:
Op zaterdag 23 juni 2007 03:27 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Wat een vies verwaand mannetje. Het jammere aan dit soort mensen is dat het gewoon plastic poppen zijn, geen eigen persoonlijkheid of iets.
whehehe
tbs-johnyzaterdag 23 juni 2007 @ 09:05
itsmedonderdag 28 juni 2007 @ 17:51
Zijn zus heeft het er maar druk mee om alle negatieve berichtjes te verwijderen op zijn hyves.

http://dennis-bax.hyves.nl/
Eloundavrijdag 29 juni 2007 @ 08:44
Ik vind Dennis geen moer aan .
Een kleine kutkaboutah, dat is het.
Overlastmaandag 2 juli 2007 @ 17:34
Laatst hadden Dennis en Huub ruzie. Duidelijk dat Dennis sterker is. Lieke moet Huub komen helpen. Ontzettend zielige vertoning. Ik heb hardop zitten lachen.

Bekijk het filmpje van de ruzie hier
Gstylesdinsdag 3 juli 2007 @ 12:33
whehehe die Dennis is echt erg... Huub kan het shaken de komende tijd.. en ik denk dat die Dennis Lieke nog wel een keer het nest in krijgt.. dan wordt het helemaal gezellig in de kooi