quote:Denk je eens in hoelang die gast heeft moeten sjorren !
quote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:53 schreef -Sandstorm- het volgende:
Waarom krijgt een user een ban omdat hij Yvonne ?!? OK, dat hij een plaatje post van zijn leuter en een sliert sperma over een A4'tje heen is natuurlijk goor. Maar het gaat hier om een actie om een Fok! t-shirt te winnen, dan vind ik dat zo'n actie beloond moet worden en niet met een ban.
Denk je eens in hoelang die gast heeft moeten sjorren !
Klacht: Wedstrijden uitschrijven maar ludieke tegenprestaties van users niet waarderen.
quote:Op dinsdag 19 juni 2007 15:22 schreef Lucille het volgende:
Falco is een week weg na het posten van een smerig plaatje.
Inderdaad nogal goor ja. Blijft natuurlijk de vraag: wie was het en gaat hij het t-shirt winnen?quote:OK, dat hij een plaatje post van zijn leuter en een sliert sperma over een A4'tje heen is natuurlijk goor.
User: Falcoquote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Inderdaad nogal goor ja. Blijft natuurlijk de vraag: wie was het en gaat hij het t-shirt winnen?
Misschien kan iemand het nog even posten...quote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:57 schreef RacerDKB het volgende:
Ik vind het wel goed dat ie een ban heeft.
Anders had ik dat plaatje misschien moeten zien
Falcoquote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:56 schreef Karina het volgende:
[..]
Inderdaad nogal goor ja. Blijft natuurlijk de vraag: wie was het
Ben ban(g) van nietquote:en gaat hij het t-shirt winnen?
kan nog steeds hoorquote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:57 schreef RacerDKB het volgende:
Ik vind het wel goed dat ie een ban heeft.
Anders had ik dat plaatje misschien moeten zien
't Was best een charmante foto van yvonne hoor.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:57 schreef RacerDKB het volgende:
Ik vind het wel goed dat ie een ban heeft.
Anders had ik dat plaatje misschien moeten zien
Ik niet. Zo te horen was het een zeer lucratieve en creatieve actie om een prijs te winnen die nota bene Fok! aanbiedt!quote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:57 schreef RacerDKB het volgende:
Ik vind het wel goed dat ie een ban heeft.
Anders had ik dat plaatje misschien moeten zien
Oh, het was daarom dus geen smerig plaatje?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:59 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
't Was best een charmante foto van yvonne hoor.
Yvonne bij de motor-fotoquote:Op dinsdag 19 juni 2007 21:59 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
't Was best een charmante foto van yvonne hoor.
nog wel jonger!quote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:02 schreef -Sandstorm- het volgende:
En BTW als ik Yvonne was zou ik gevleid zijn dat een oud wijf zoals zij nog gebruikt wordt als sjormateriaal bij jonge kerels !
Ik zou het ook heerlijk vinden als 16 jarigen momenteel met een vinger in hun kutje soppend nu aan me liggen te denken.
Wat op de foto lag had net zo goed honing kunnen zijn. En ach, een piemel, die zie ik dagelijks.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:00 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Oh, het was daarom dus geen smerig plaatje?
Wat verwachten we van jou als user ?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:01 schreef mrSPLIFFY het volgende:
lol tis op zn minst opmerkelijk
maar waar staat in de policy dat t niet mag???
Schokkend en storend ? Vind jij het schokkend als je andermans plassertje ziet ?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:05 schreef RacerDKB het volgende:
En ja, het is schokkend en storend, geen discussie.
wil je erover praten?quote:
Ja, iedereenquote:Op dinsdag 19 juni 2007 23:17 schreef Schanulleke het volgende:
Dat is toch al een plaatje van 3 a 4 jaar oud ofzo? Dat weet ik zelfs!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |