Je betaalt aan zoveel dingen mee waar je waarschijnlijk nooit gebruik van zal maken. Je betaalt via de producten die je koopt ook mee aan alle andere media ellende, dus jouw houdiing is sowieso een beetje onrealistisch.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:28 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Waarom zou ik gedwongen moeten meebetalen aan bv. religieuze propaganda, kindertv, spelletjesshows, debatprogramma's en politieke propaganda?
Alle bizarre religieuzen mogen er op kosten van iedereen hun propaganda uitzenden, van christen en moslim tot boedhist. Dat is vrij divers. Divers absurd, daar niet van, maar wel divers.quote:
En links hun propaganda machine verliezen?quote:
Sja, wat is rechts ? Kennelijk voelt niemand zich geroepen iets dergelijks te proberen, dan moet je ook niet zeuren vind ik. Het is niet de schuld van liinks dat ze in het omroep bestel zitten, het is het niet nemen van de rechtse eigen verantwoordelijkheid dat die rechtse mening kennelijk niet gehoord wordt.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:36 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Het enige wat niet echt vertegenwoordigd is bij de P.O. is rechts.
quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:35 schreef gelly het volgende:
[..]
Je betaalt aan zoveel dingen mee waar je waarschijnlijk nooit gebruik van zal maken. Je betaalt via de producten die je koopt ook mee aan alle andere media ellende, dus jouw houdiing is sowieso een beetje onrealistisch.
Daar wil ik dan ook graag vanaf. De P.O. afschaffen is een begin.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:35 schreef gelly het volgende:
Je betaalt aan zoveel dingen mee waar je waarschijnlijk nooit gebruik van zal maken.
Maar het product wat ik koop waarmee andere media ellende betaald kan worden heb ik een keuze in. De P.O. niet, dat wordt mij opgedrongen omdat 'men' 'kwaliteitsprogramma's' wil zien.quote:Je betaalt via de producten die je koopt ook mee aan alle andere media ellende, dus jouw houdiing is sowieso een beetje onrealistisch.
Daar verkijk je je denk ik een beetje op. Je zou een heel boekwerk moeten bijhouden van welk merk door welke producent op de markt wordt gebracht.. Maar goed, het is Wilders ook helemaal niet te doen om de p.o. Hij baalt er gewoon van dat er geen goed rechts alternatief bestaat. Volgens zijn denkwijze dan, want rechts komt genoeg aan het woord bij die zogenaamde linkse p.o.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:41 schreef Boze_Appel het volgende:
Maar het product wat ik koop waarmee andere media ellende betaald kan worden heb ik een keuze in.
Nee, het is dezelfde linkse massamedia die gewoon in meerdere formats herhaald wordt. De rest is net zo commercieel als de bagger van SBS 6.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:36 schreef gelly het volgende:
Jij vindt de PO niet divers ? Wat grappig.
Kennelijk kijk je alleen naar Lingo ofzo ? Nou ja, het zou wat verklaren natuurlijk,quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:52 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Nee, het is dezelfde linkse massamedia die gewoon in meerdere formats herhaald wordt. De rest is net zo commercieel als de bagger van SBS 6.
Discovery Channel e.d. zijn toch ook geen staatsomroepen of wel soms? Verder knipt de PO rustig "kutmarokkaantjes" uit de uitzending als het om een pvda-vrindje gaat.. Maar ach, objectieve media is totaal neit van belang als de staat betalen moet..quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Als je genoegen neemt met Dancing on Ice en Hart van Nederland wel ja.![]()
Vergelijk je de Publieke Omroepen nu met een volksverzekering ala WAO?quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:35 schreef gelly het volgende:
Je betaalt aan zoveel dingen mee waar je waarschijnlijk nooit gebruik van zal maken. Je betaalt via de producten die je koopt ook mee aan alle andere media ellende, dus jouw houdiing is sowieso een beetje onrealistisch.
Hij brengt wel leven in de brouwerijquote:Op woensdag 20 juni 2007 19:49 schreef TJDoornbos het volgende:
hij maakt het steeds gekker..........
.quote:Op woensdag 20 juni 2007 22:34 schreef Hexagon het volgende:
Daar had je vroeger Wimpie Bosboom voor maar die is dood
Maargoed misschien kan deze columnist dez kant van de Tros wel nieuw leven inblazen
de discussie word meestal al verziekt door lieden die zijn argumenten niet serieus nemen, vaak vanwege het feit dat zijn thema's cq. opmerkingen niet in hun politiek correct plaatje passen.quote:Op woensdag 20 juni 2007 22:38 schreef Hexagon het volgende:
[quote]Op woensdag 20 juni 2007 22:36 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Hij brengt wel leven in de brouwerij![]()
Je kunt voor of tegen hem zijn, maar hij maakt wel menige discussies los.
[/quote
Al verziekt dit wel behoorlijk de discussie
Wacht maar, achter de schermen is al een ongekende denktank bezig om zo'n zender uit de grond te stampen. Geloof me, zoiets wil je echt nietquote:Op woensdag 20 juni 2007 22:32 schreef nonzz het volgende:
Ik heb eigenlijk wel behoeft aan een rechts conservatief politiek programma op de publieke omroep. Waarom doet niemand dat?
zozo, ongekende denktank.....quote:Op woensdag 20 juni 2007 22:45 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wacht maar, achter de schermen is al een ongekende denktank bezig om zo'n zender uit de grond te stampen. Geloof me, zoiets wil je echt niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |