Dan kan ik de eerste wedstrijd mooi niet heenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 14:51 schreef StarGazer het volgende:
De geruchten gaan dat dit de eerste speelronde gaat worden van het nieuwe seizoen:
Zondag 19 augustus
Ajax - Sparta Rotterdam
AZ - Roda JC
Heerenveen - Feyenoord
FC Groningen - Vitesse
Tot nu toe gekomen:quote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:13 schreef Devrim_ het volgende:
Iemand een lijstje met wie er naar Ajax komen en wie er allemaal weggaan?
Ik ken alleen Kennedy Bakurcioglu zijn die andere 2 wat?quote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:22 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Tot nu toe gekomen:
- Erik Heijblok
- Laurent Delorge
- Kennedy Bakurcioglu
Weggegaan:
-
PSV zou voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten: oftewel ze boden een half miljoen op Perezquote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:42 schreef Devrim_ het volgende:
Trouwens blijft Perez of gaat die naar PSV?
Die gokschandalen zijn zeker niet bewezen? (of in doofpot gestopt?)quote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:42 schreef TerroRobbie het volgende:
Heijblok, keeper van Haarlem van 30. Leuk als 3e keeper niks bijzonders.
Delorge komt van Den Haag na in Belgie te zijn verbannen na gokschandalen.
Ik meen dat die wel zijn bewezenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:47 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Die gokschandalen zijn zeker niet bewezen? (of in doofpot gestopt?)
Delorge's aandeel daarin niet tochquote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:48 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ik meen dat die wel zijn bewezen
Mja ik weet t ook niet zekerquote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:52 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Delorge's aandeel daarin niet toch![]()
dat deden ze toen al met mensen van wie de partner een broer had wiens tante wellicht iets met die zaak te maken had...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 17:13 schreef denthemen het volgende:
hij is er wel door ontslagen
Valt ook reuze mee hoor.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 17:14 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
dat deden ze toen al met mensen van wie de partner een broer had wiens tante wellicht iets met die zaak te maken had...
2 jaar terug zat ik nog in Rusland. Ff bellen om te horen dat we met 3-2 verloren hadden... Leuk is anders. En in Praag na de 4-1 oorwassing tegen Utrecht.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 15:42 schreef denthemen het volgende:
ik ben 2 jaar geleden op vakantie geweest terwijl ajax-feyenoord was, een marteling.. en een hoge telefoonrekening
Zoveel fransen spelen er niet meerquote:Op zaterdag 16 juni 2007 18:50 schreef Aanvoerder het volgende:
Arsenal met dat Franse vreemdelingenlegioen zou ik nooit heengaan, maar ik denk dat Babel daar wel past.
En hoeveel Engelsen?quote:
Maar hij ging wel naar het WKquote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:30 schreef twi het volgende:
[..]
Ho, ho, ze hebben pas nog Theo Walcott voor 17 miljoen euro gekocht he?
Nee, als PSV de hoofdprijs betalen voor een bankzitter die naar je wil komenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 16:44 schreef Black-Death het volgende:
PSV zou voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten: oftewel ze boden een half miljoen op Perez
Feyenoord en Ajax zouden het wel eens zijn over een transfer, maar Perez wil naar PSV
Perez heeft nog een contract tot 2009 en hoeft niet per se weg van Ajaxquote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:33 schreef __________ het volgende:
[..]
Nee, als PSV de hoofdprijs betalen voor een bankzitter die naar je wil komenZeker als je weet dat ajax hem moet verkopen omdat ze 'm anders een jaar later gratis weg zien gaan
Als Babel dit seizoen weggaat eet ik me schoen op.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:42 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik wil Babel helemaal niet weg zien gaan. Is nog jong en zeer talentvol. Zou echt zonde zijn.
Ah, dacht dat het 1 jaar was. Dan is een half miljoen wel weinig ja maar daar staat tegenover of je het wel waard vindt als PSV om meer te betalen. Het is een bankzitter. Wat Feijenoord over heeft voor 'm maakt niet zoveel uit, daar wil hij toch niet naartoe. Dus om 'm te houden als ajax kost je ook weer een jaar salaris wat je bij die half miljoen kan optellen dan die je misloopt.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:35 schreef BadRabbit het volgende:
Perez heeft nog een contract tot 2009 en hoeft niet per se weg van Ajax
Hoorde laatst iets van Litmanen?quote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:32 schreef Aanvoerder het volgende:
Hoe gaan de nieuwe SCC's eruit zien dit seizoen? Is er al wat uitgelekt?
quote:--------------------------------------------------------------------------------
Ongeduldige Sarpong: "Het wordt tijd voor de grote stap"
--------------------------------------------------------------------------------
16 juni 2007
Jeffrey Sarpong maakt bij Ajax een moeizame periode door. De achttienjarige middenvelder, die onlangs zijn contract verlengde tot de zomer van 2011, speelde het afgelopen seizoen slechts één officiële wedstrijd in de hoofdmacht van Ajax. "Het staat een beetje stil", zegt Sarpong in Voetbal International. "Natuurlijk ging het allemaal wel erg snel en weet je dat er mindere tijden zullen volgen, maar dit is moeilijk te accepteren."
Trainer Henk ten Cate maakte tot dusverre één keer gebruik van de jongeling. Sarpong, een van Ajax' talentvolste spelers, kwam vlak voor tijd in het veld tijdens het bekerduel tegen RKC Waalwijk. "Hoewel ik nog jong ben, wordt het tijd voor de grote stap", vindt de aanvallende middenvelder. "Het is absoluut geen schande te worden gepasseerd voor spelers als Gabri en Wesley Sneijder, maar ik moet ervoor zorgen straks zelf in dat rijtje te worden genoemd. In potentie kan ik de top absoluut aan."
Sarpong voelt niets voor een eventuele verhuur. "Ajax zit in mijn bloed. Spelen voor deze club is een beetje als voetballen voor het nationale team van Amsterdam. Ik kan het nu gewoon niet voorstellen ergens anders te spelen. Het stadion, de mensen, de kleuren van het shirt... Mijn verbondenheid met deze club is zó groot dat ik er alles voor wil doen te slagen."
quote:--------------------------------------------------------------------------------
Martina verlengt contract en hoopt op verhuurperiode
--------------------------------------------------------------------------------
16 juni 2007
Javier Martina tekent binnenkort dan eindelijk zijn nieuwe contract bij Ajax. Dat meldt Voetbal International deze week. De clubleiding liet de door Ajax opgeleide rechtsbuiten eerder dit seizoen weten graag met hem door te willen. Wel is met Martina de afspraak gemaakt dat hij komend seizoen kan worden verhuurd.
"Zoals Rydell Poepon bij Willem II, dat is toch schitterend?", zegt de twintigjarige Ajacied in VI. "Op die manier kun je in elk geval proeven van het grote werk. Voor de meeste clubs in de Eredivisie ben ik een goede versterking. Ik word ongeduldig. Naar mijn gevoel speel ik te lang in het beloftenteam en ik moet op een hoger niveau uitkomen om ook daadwerkelijk beter te worden."
Tsja, hoe meer aankopen ze maken, hoe sterker het Koeman-effect.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:45 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Het is wel angstvallig stil zeg qua aankopen als je het vergelijkt met PSV![]()
Gewone scc met Litmanen erop volgens mijquote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:32 schreef Aanvoerder het volgende:
Hoe gaan de nieuwe SCC's eruit zien dit seizoen? Is er al wat uitgelekt?
Ik heb liever Litmanen. Maar ik heb een uitkaart. maar goed, als dat m'n grootste zorg is...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:49 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Gewone scc met Litmanen erop volgens mij
En uitkaart met Petterson
Ik ben het helemaal met je eens maar sinds Bobson en Hersi zich daar te goed voor voelden en dat handig uitspeelden in de pers is Ajax afgestapt van die werkwijze.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 22:05 schreef TerroRobbie het volgende:
Die jonge gastjes moeten ze gewoon verhuren aan een eerstedivisieclub. Staan ze elke week in de basis, fysiek sterke competitie, heel hard werken, veel slechtere omstandigheden, dan maken ze het eens mee. Dat het niet allemaal zo vanzelfsprekend is en dat ze blij mogen zijn dat ze bij ajax zitten.
Dat komt omdat onze technisch directeur wel weet wat hij doetquote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:45 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Het is wel angstvallig stil zeg qua aankopen als je het vergelijkt met PSV![]()
Nou nou, zoveel scheelde het de hele tijd niet.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 22:54 schreef Aanvoerder het volgende:
Wild om je heen aankopen doen heb je niks aan. AZ kocht afgelopen seizoen ook alles wat los en vast zat en ze liepen OVERAL naast.
Hij heeft dit seizoen ook totaal niks gespeeld, hij zou eens een compleet seizoen moeten spelen.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 23:17 schreef dantes_inferno86 het volgende:
De Ridder zal nooit goed genoeg zijn voor Ajax. Ik ben blij dat hij weg is. Een De Mul is vele en vele malen beter.
Topploegen hebben ook meer voordeel.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 23:36 schreef BonJovi het volgende:
Wat een mongool die van Halst ook altijd, zeggen dat top ploegen meer voordeel hebben. En eerst ook al met zijn tijd dat kleedkamer sfeer te hard was
Wat was er dramatisch aan dan? De Ridder speelde een degelijke pot. Een aantal mooie paasjes, hier en daar een mooie schijnbeweging en redelijk sterke voorzetten. Overdonderend was het niet, hij had wellicht wat meer gevaar kunnen stichten, maar daar tegenover staat dat hij zelden balverlies heeft geleden wat ook niet onbelangrijk is als middenvelder. Al met al een solide performance.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 23:28 schreef Wooldoor het volgende:
Hebben jullie een andere wedstrijd gezien? behalve de 3 goede ballen die hij gaf was hij weer dramatisch
Ga nou niet roepen, we vinden het wel rustigquote:Op zondag 17 juni 2007 00:40 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Waar is Erwtensoep gebleven?
Ik mis hem als kiespijn hoor, maar vroeg het me toch eventjes af.
Dit heb ik van een feyenoord website, of we het serieus moeten nemen weet ik nietquote:Ajax wil ver gaan voor Gianni Zuiverloon'
Henk ten Cate heeft onlangs in een interview gezegd een nieuwe rechtsback te willen. George Ogararu wordt nu te licht bevonden voor het echte werk en coach Henk ten Cate zou daarvoor graag een betere back willen aantrekken. Het zou hierbij gaan om SC Heerenveen-verdediger Gianni Zuiverloon.
De 20-jarige Zuiverloon kan op vele posities uit de voeten. Hij zou eventueel ook op de plek van verdedigende middenvelder kunnen spelen, maar zou worden gehaald als rechtsback.
SC Heerenveen zou enkel wel de hoofdprijs willen vangen voor dit ruwe diamantje. Zuiverloon zou 2 á 3 miljoen euro moeten kosten, een hoop geld voor een verdediger.
Gianni Zuiverloon speelt op dit moment voor Jong Nederland. Gisteren speelde hij tegen Jong Portugal een puike wedstrijd en was samen met Royston Drenthe matchwinnaar van dit duel. Hij speelde de kersverse Manchester United aankoop Nani volledig uit de wedstrijd. Dit wel tot irritatie van Nani, die vervolgens nasloeg.
Ajax zou heel ver voor Zuiverloon willen gaan. Zuiverloon zou niet onwillig tegenover een overgang naarAjax staan. Hij zegt zelf: ''Ik heb er nooit een geheim van gemaakt om graag te willen uitkomen voor een ploeg in de Champions League''. Ajax speelt volgend seizoen voorronde Champions League
Is onzin.quote:Op zondag 17 juni 2007 08:41 schreef denthemen het volgende:
[..]
Dit heb ik van een feyenoord website, of we het serieus moeten nemen weet ik niet
Strik er om..quote:De Mul: ‘Ajax legt nadruk op wat je fout doet'
Geschreven door Matthijs van Laar op zondag, 17 juni om 01:17
Tom de Mul lijkt definitief voor zichzelf de knoop te hebben doorgehakt. De rechtsbuiten van Ajax en Jong België wil zo snel mogelijk zijn biezen pakken, en een overgang naar het Spaanse Sevilla afronden.
Voordat het echter zo ver is, moet Ajax eerst nog met Sevilla tot een akkoord komen over de transfer van de 21-jarige aanvaller, die al op zeer jonge leeftijd werd opgenomen in de jeugdopleiding van de Amsterdammers.
Het gerucht dat De Mul uit de hoofstad zou willen vertrekken vanwege de harde sfeer in de kleedkamer, is volgens de speler zelf uit de lucht gegrepen. “Dat ik weg wil heeft niets met de cultuur te maken, ik heb het naar mijn zin bij Ajax,” zo vertelt hij tegenover RTV Noord-Holland.
”Het enige dat ik heb gezegd is dat ze te veel de nadruk leggen op wat je fout doet.” Daarnaast ziet De Mul ook op sportief gebied meer mogelijkheden bij de houder van de UEFA Cup. “Soms krijg je kansen in leven die je niet moet laten lopen,” zo verwoordt hij de ambitie om in de Primera División aan de slag te gaan.
Vooralsnog moet de snelle rechtspoot in de wachtkamer plaatsnemen. Ajax en Sevilla zijn in conclaaf over de voorwaarden van een eventuele overgang, maar er lijkt tot op heden weinig schot in de zaak te zitten.
Ben het niet altijd met hem eens, maar op dit punt heeft Jan gewoon gelijk hoor.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 23:36 schreef BonJovi het volgende:
Wat een mongool die van Halst ook altijd, zeggen dat top ploegen meer voordeel hebben. En eerst ook al met zijn tijd dat kleedkamer sfeer te hard was
preciesquote:Op zondag 17 juni 2007 11:43 schreef Blight het volgende:
Ach ja. Die jongen moet het zelf weten, maar ik denk dat het hem niet veel beter zal vergaan dan een Daniel de Ridder. Een invalbeurtje of 5 en wellicht een basisplaats of 3. Veel meer zal er niet in zitten voor Tom bij de Spaanse UEFA Cup houder.
Niet tenkoste van de spelers moraal.quote:Op zondag 17 juni 2007 11:40 schreef BonJovi het volgende:
Lijkt me logisch dat ze je foute dingen laten weten zodat je ze kunt verbeteren.
De Mul is vervangbaar, dus heb er geen problemen mee. De Mul was afgelopen seizoen te wisselvallig. Af en toe speelde hij een dijk van een wedstrijd met goede voorzetten, maarg gewoon weg niet goed genoeg voor Ajax en al helemaal niet waar Ajax naar toe wil de komende jaren.quote:Op zondag 17 juni 2007 12:32 schreef ub40_bboy het volgende:
Ben blij dat Die De Mul eindelijk weg gaat.
quote:Op zondag 17 juni 2007 13:10 schreef Black-Death het volgende:
Tuurlijk word je gewezen op fouten bij AjaxAnders kun je je ook niet echt verbeteren
quote:Op zondag 17 juni 2007 11:57 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Niet tenkoste van de spelers moraal.
Nee oke lijkt me logisch.. Maar wat moet Ten Cate doen dan? "Lieve Tom, zou je die voorzet de volgende keer misschien, alsjeblieft, als het kan, beter willen geven?"quote:
Waarvan en 2 nooit spelen, 1-tje wel eens mag invallen, en 1 mag spelen als de reguliere back geblesseerd is.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 19:30 schreef Grimm het volgende:
[..]
4.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Arsenal_FC#Selectie_2006_.2F_2007
'quote:Op zondag 17 juni 2007 13:10 schreef Black-Death het volgende:
Tuurlijk word je gewezen op fouten bij AjaxAnders kun je je ook niet echt verbeteren
Echt veel snappen jullie er niet van... is het wel..quote:Op zondag 17 juni 2007 11:40 schreef BonJovi het volgende:
Lijkt me logisch dat ze je foute dingen laten weten zodat je ze kunt verbeteren.
Nee je kunt zeggen: "Tom, goede wedstrijd, je hebt je man een aantal keer goed gepasseerd en we gaan dit verbeteren zodat het constanter word, en de voorzetten die je gaf waren ook goed maar niet perfect!"quote:Op zondag 17 juni 2007 13:14 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Nee oke lijkt me logisch.. Maar wat moet Ten Cate doen dan? "Lieve Tom, zou je die voorzet de volgende keer misschien, alsjeblieft, als het kan, beter willen geven?"
"GODVERDOMME TYFUS TOM! GEEF BIJ ONS GVD OOK EENS ZO'N VOORZET OP KJH!!!quote:Op zondag 17 juni 2007 13:26 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nee je kunt zeggen: "Tom, goede wedstrijd, je hebt je man een aantal keer goed gepasseerd en we gaan dit verbeteren zodat het constanter word, en de voorzetten die je gaf waren ook goed maar niet perfect!"
Probeer vooral bij jonge jongens de nadruk te leggen op het positieve aspect ipv het negatieve, op die manier zien ze zelf ook sneller in dat het beter kan en dat komt de motivatie ten goede!
Vaak genoeg gehoord dat jongens als Babel keer op keer de kans kregen en niet afgerekend werden op fouten. Lukt het een keer niet? Jammer, dan probeer je het nog een keer. Waarom lijkt Babel dat wel goed op te kunnen pakken maar De Mul niet? Beiden hebben toch vaak genoeg de kans gehad om te mogen spelen ondanks wekenlang matige potten gespeeld te hebben.quote:Op zondag 17 juni 2007 13:26 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Nee je kunt zeggen: "Tom, goede wedstrijd, je hebt je man een aantal keer goed gepasseerd en we gaan dit verbeteren zodat het constanter word, en de voorzetten die je gaf waren ook goed maar niet perfect!"
Probeer vooral bij jonge jongens de nadruk te leggen op het positieve aspect ipv het negatieve, op die manier zien ze zelf ook sneller in dat het beter kan en dat komt de motivatie ten goede!
Ik vind dat Babel het ook niet goed opgepakt heeft eigenlijk...quote:Op zondag 17 juni 2007 13:42 schreef twi het volgende:
[..]
Vaak genoeg gehoord dat jongens als Babel keer op keer de kans kregen en niet afgerekend werden op fouten. Lukt het een keer niet? Jammer, dan probeer je het nog een keer. Waarom lijkt Babel dat wel goed op te kunnen pakken maar De Mul niet? Beiden hebben toch vaak genoeg de kans gehad om te mogen spelen ondanks wekenlang matige potten gespeeld te hebben.
Nee inderdaad, want als je zelfkritiek hebt en alle prive-coaches op technisch en fysiek vlak inhuurt om jezelf te verbeteren pak je kritiek niet goed op natuurlijkquote:Op zondag 17 juni 2007 13:44 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik vind dat Babel het ook niet goed opgepakt heeft eigenlijk...
De kritiek die er nu is is lachwekkend. Rond de tijd van de CL voorronde tegen Brondby vond iedereen dat schot fantastisch. Nu wordt er lacherig over gedaan omdat Foppe de Haan het toevallig heeft genoemd. Oppertunistisch kutvolk, die jongen leert zichzelf tenminste dingen aan en probeert wat. Hij ziet iemand op de training op een manier schieten en wil dat ook kunnen en hij doet het hem binnen de kortste keren na. Perez prees de leergierigheid van Babel een paar dagen geleden nog, en dat hij na de training altijd met hem en Klaas Jan door ging. Sorry, dat soort verhalen heb ik nu nog nooit over Tom de Mul gehoord.quote:Op zondag 17 juni 2007 13:46 schreef TerroRobbie het volgende:
... met z'n heupschot.
Babel is er inderdaad wel hard mee bezig, daar kun je niets van zeggen. Hopelijk leidt het tot verbetering.quote:Op zondag 17 juni 2007 13:47 schreef twi het volgende:
[..]
Nee inderdaad, want als je zelfkritiek hebt en alle prive-coaches op technisch en fysiek vlak inhuurt om jezelf te verbeteren pak je kritiek niet goed op natuurlijk
quote:Op zondag 17 juni 2007 13:50 schreef twi het volgende:
[..]
De kritiek die er nu is is lachwekkend. Rond de tijd van de CL voorronde tegen Brondby vond iedereen dat schot fantastisch. Nu wordt er lacherig over gedaan omdat Foppe de Haan het toevallig heeft genoemd. Oppertunistisch kutvolk, die jongen leert zichzelf tenminste dingen aan en probeert wat. Hij ziet iemand op de training op een manier schieten en wil dat ook kunnen en hij doet het hem binnen de kortste keren na. Perez prees de leergierigheid van Babel een paar dagen geleden nog, en dat hij na de training altijd met hem en Klaas Jan door ging. Sorry, dat soort verhalen heb ik nu nog nooit over Tom de Mul gehoord.
quote:Sarpong voelt niets voor een eventuele verhuur. "Ajax zit in mijn bloed. Spelen voor deze club is een beetje als voetballen voor het nationale team van Amsterdam. Ik kan het nu gewoon niet voorstellen ergens anders te spelen. Het stadion, de mensen, de kleuren van het shirt... Mijn verbondenheid met deze club is zó groot dat ik er alles voor wil doen te slagen."
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |