Dat is natuurlijk geen toeval.quote:Op woensdag 4 juli 2007 13:07 schreef danos het volgende:
zit nu ergens in season 3 episode 8, topserie, het enige waar ik me aan geergerd heb zijn die toevallige ontmoetingen in de flashbacks. Alsof sydney een dorp is met 100 inwoners, met 1 kroeg
Smokey heeft alle survivors gescand op hun herinneringen en die vervolgens willekeurig bij anderen ingebracht in het kader van een psychologisch experiment dat in de jaren 70/80 is opgezet door Dharma maar sindsdien is verlaten en een eigen leven is gaan leiden.quote:
Zou ik wel een teleurstellende verklaring vindenquote:Op woensdag 4 juli 2007 18:22 schreef Symer het volgende:
[..]
Smokey heeft alle survivors gescand op hun herinneringen en die vervolgens willekeurig bij anderen ingebracht in het kader van een psychologisch experiment dat in de jaren 70/80 is opgezet door Dharma maar sindsdien is verlaten en een eigen leven is gaan leiden.
Bijvoorbeeld: het begint met kleine dingen als een exact dezelfde koffiepot die zowel in Jacks ziekenhuis staat als in Locke's kantoor, waarna steeds grotere elementen ingepland worden. Zo gaat het van onbewuste connecties naar bewuste connecties, bijv. de vrouw die door Charlie gered werd van beroving wordt in zijn geheugen vervangen door een vrouw uit iemand anders' geheugen (Nadia uit Sayids geheugen) en Sawyer denkt Jacks vader ontmoet te hebben in een bar in Sydney terwijl dat eigenlijk iemand anders was respectievelijk.
Beetje wel.quote:Op woensdag 4 juli 2007 18:51 schreef Jivis het volgende:
[..]
Zou ik wel een teleurstellende verklaring vinden
Deze dan?quote:Op woensdag 4 juli 2007 18:51 schreef Jivis het volgende:
[..]
Zou ik wel een teleurstellende verklaring vinden
Jemig, over tijd te veel gesprokenquote:Op woensdag 4 juli 2007 20:14 schreef Symer het volgende:
Ik kan me idd herinneren dat de producers ooit in een interview gezegd hebben dat bepaalde dingen gewoon toeval zijn. Maar ik weet niet of ze met 'bepaalde dingen' ook al die connecties bedoelden.
[afbeelding]
Dat is dan namelijk toch wel érg veel toeval.
Nu zal die ook wel dood zijnquote:
Mwah, ik weet het niet.quote:Op woensdag 4 juli 2007 20:48 schreef Ranja_Ranja het volgende:
[..]
Nu zal die ook wel dood zijn
Of net zoals bij de Pirates of the Caribbean dat een been gewoon verder loopt.
Is ook een hele verandering, van flashback naar flashforwardquote:Op woensdag 4 juli 2007 21:20 schreef Dark_Angelus het volgende:
Einde van Seizoen 3 blijf ik trouwens maar vreemd vinden
Niet in de trant van moeilijk te begrijpen of wat dan ook, meer gewoon. Vreemdquote:Op woensdag 4 juli 2007 22:13 schreef Haunter het volgende:
[..]
Is ook een hele verandering, van flashback naar flashforward![]()
Nee pwnt.quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:20 schreef Dark_Angelus het volgende:
Einde van Seizoen 3 blijf ik trouwens maar vreemd vinden
Gelukkig heb je nog een tijdje om er goed over na te denken, om er over te praten; wat je maar wiltquote:Op woensdag 4 juli 2007 22:16 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Niet in de trant van moeilijk te begrijpen of wat dan ook, meer gewoon. Vreemd
Ja oktober begint het toch pas weer? Of het nieuwe jaar pas?quote:Op woensdag 4 juli 2007 22:22 schreef Haunter het volgende:
[..]
Gelukkig heb je nog een tijdje om er goed over na te denken, om er over te praten; wat je maar wilt![]()
Februariquote:Op woensdag 4 juli 2007 22:22 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ja oktober begint het toch pas weer? Of het nieuwe jaar pas?
Shit héééquote:
Ook als Rus natuurlijkquote:
Tof overzichtquote:Op woensdag 4 juli 2007 20:14 schreef Symer het volgende:
Ik kan me idd herinneren dat de producers ooit in een interview gezegd hebben dat bepaalde dingen gewoon toeval zijn. Maar ik weet niet of ze met 'bepaalde dingen' ook al die connecties bedoelden.
[afbeelding]
Dat is dan namelijk toch wel érg veel toeval.
Sun zag op televisie nog dat Hurley de loterij won, maar daar houdt het wel op geloof ikquote:Op woensdag 4 juli 2007 23:13 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Tof overzicht![]()
Jin&Sun hebben totaal geen band met de rest? *denkt hard na*
Dat was Sun niet, dat was de dochter van de man waar Jin een "message" kwam brengen en toen een puppy kreeg als dank voor het niet vermoorden van de man.quote:Op woensdag 4 juli 2007 23:22 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Sun zag op televisie nog dat Hurley de loterij won, maar daar houdt het wel op geloof ik![]()
Dat wil ik ook leren.quote:Op woensdag 4 juli 2007 23:54 schreef CySt het volgende:
[..]
en toen een puppy kreeg als dank voor het niet vermoorden van de man.
Dat verklaart een hoopquote:Op woensdag 4 juli 2007 23:59 schreef CySt het volgende:
[..]
Ik heb pas alle seizoenen achter elkaar door gekeken. Ben net een week klaar ofzo..
En de rest van Lost vind je normaal?quote:Op woensdag 4 juli 2007 21:20 schreef Dark_Angelus het volgende:
Einde van Seizoen 3 blijf ik trouwens maar vreemd vinden
Het bedrijf van Suns vader werkt samen met het bedrijf van Charles Widmore en The Hanso Foundation.quote:Op woensdag 4 juli 2007 23:13 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Tof overzicht![]()
Jin&Sun hebben totaal geen band met de rest? *denkt hard na*
"Cloverfield"?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 11:42 schreef chansadres het volgende:
De trailer van het nieuwe (nog titelloze) project van J.J. Abrahams is nu in de bioscoop te zien voor Transformers. Het ziet er heel erg tof uit. Word een soort van Godzillafilm maar dan gefilmd met camcorders.
Idd, staat nu bekend onder gewoon Clover maar dat word niet de titel. Zelfs de trailer laat enkel de datum zien en Produced by: J.J. Abrams.quote:
Hence the ""quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |