Het is dat je iemand niet iets aan mag doen , maar iemand een vreselijk ongeluk toewensen kan wel he?quote:
O maar dat zal ik nooit doen , mijn knulletje is mijn alles , die zou ik nooit op enige manier pijn doen , dus we gaan morgen ook gewoon een kadootje kopen voor vaderdag . Hij zal er zo min mogelijk last van hebben .quote:Op woensdag 13 juni 2007 08:29 schreef Rewimo het volgende:
Van mij wel
Even serieus: probeer je tegenover je zoon wel in te houden qua emoties (lees: lelijke dingen zeggen over zijn vader). Het is en blijft wel zijn vader, wat hij ook flikt. Hij is oud genoeg om te begrijpen wat er is gebeurd, maar vraag hem alsjeblieft niet om partij te kiezen.
Mijn ouders hebben dat na hun scheiding gelukkig goed aangepakt en daar ben ik nog altijd blij om.
en je weet zeker dat hij dat niet leest?quote:Op woensdag 13 juni 2007 08:34 schreef Ymke het volgende:
[..]
O maar dat zal ik nooit doen , mijn knulletje is mijn alles , die zou ik nooit op enige manier pijn doen , dus we gaan morgen ook gewoon een kadootje kopen voor vaderdag . Hij zal er zo min mogelijk last van hebben .
Mijn ex (raar om te zeggen nu) was gescheiden toen ik hem ontmoette , had al een zoon en dat is een hele nare scheiding geweest en de omgangsregeling met zijn exvrouw was dramatisch.(wonderbaarlijk niet eens zijn schuld)
Ik heb dat van dichtbij meegemaakt dus ik weet hoe naar dat kan zijn en ik voel me te volwassen om zoiets te doen.
lelijke dingen over zijn vader zeg ik hier wel![]()
Op zich hanteer ik bij dit soort dingen voor mezelf maar altijd de regel 'be careful what you wish for'.quote:Op woensdag 13 juni 2007 08:19 schreef Ymke het volgende:
[..]
Het is dat je iemand niet iets aan mag doen , maar iemand een vreselijk ongeluk toewensen kan wel he?![]()
Daar heb je een goed puntquote:Op woensdag 13 juni 2007 08:38 schreef Miss_S het volgende:
[..]
en je weet zeker dat hij dat niet leest?
Ja hij heeft dat verteld , hij wist niet goed wat hij wilde.quote:Op woensdag 13 juni 2007 08:42 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Op zich hanteer ik bij dit soort dingen voor mezelf maar altijd de regel 'be careful what you wish for'.
Een jaar? Heeft hij het je zelf verteld dan? Zo van: eerst ff een jaartje proefdraaien, geen oude schoenen weggooien voordat je nieuwe hebt![]()
Het lijkt er anders op dat hij heel goed wist wat hij wildequote:Op woensdag 13 juni 2007 08:45 schreef Ymke het volgende:
[..]
Ja hij heeft dat verteld , hij wist niet goed wat hij wilde.![]()
Maar van dat jaar was hij even 'vergeten' blijkbaar, terwijl me dat ook belangrijk lijkt.quote:Op woensdag 13 juni 2007 08:45 schreef Ymke het volgende:
[..]
Ja hij heeft dat verteld , hij wist niet goed wat hij wilde.![]()
Sukkels zijn hetquote:Op woensdag 13 juni 2007 08:46 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar van dat jaar was hij even 'vergeten' blijkbaar, terwijl me dat ook belangrijk lijkt.
Mannen in midlife crisis
Goed zo! That's the spirit!quote:Op woensdag 13 juni 2007 08:49 schreef Ymke het volgende:
Vannacht heb ik besloten om iig goed voor mezelf te gaan zorgen , ik ga lekker door met afvallen en een goddelijk lijf krijgen![]()
Wat we bij psychologie kregen bij verlies was dit:quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:29 schreef Ymke het volgende:
btw gaat huilen ooit over in gewoon alleen maar booszijn?
Succes!quote:Op woensdag 13 juni 2007 09:30 schreef Ymke het volgende:
Zo ik heb snel gedoucht aangekleed en ga nu op naar het zh voor uitslag maagonderzoek , heb me aangemeld voor het forum dieetweb ,en ik ga vanavond eens lekker koken
Bedankt allemaal![]()
600 Wat veel, zo val je nooit af, ga op het supermodel dieet is veel beter! Cocaine en na het eten je vinger in je keel, ben je in no time van et gelazer afquote:Op woensdag 13 juni 2007 07:03 schreef Troel het volgende:
Als je er maar niet aan toegeeft freecell. Probeer gewoon die 600 kalorien op een dag vol te houden, dan val je het snelst af. Missschien wordt het minder als je elke dag gaat zwemmen en je lichaam went aan de inspanning
quote:Op woensdag 13 juni 2007 13:29 schreef Atrimar het volgende:
[..]
600 Wat veel, zo val je nooit af, ga op het supermodel dieet is veel beter! Cocaine en na het eten je vinger in je keel, ben je in no time van et gelazer af
sorry kon het niet laten
Ik heb die vinger niet nodig hoorquote:Op woensdag 13 juni 2007 13:29 schreef Atrimar het volgende:
[..]
600 Wat veel, zo val je nooit af, ga op het supermodel dieet is veel beter! Cocaine en na het eten je vinger in je keel, ben je in no time van et gelazer af
sorry kon het niet laten
altijd lekkerquote:Op woensdag 13 juni 2007 17:51 schreef Riann het volgende:
ik heb net heerlijk broodje gezond gegeten![]()
Yup zelf gemaaktquote:Op woensdag 13 juni 2007 17:54 schreef Miss_S het volgende:
[..]
altijd lekker![]()
zelf gemaakt? anders zijn ze niet altijd even gezond
ik snak naar chocola!quote:Op woensdag 13 juni 2007 21:02 schreef Rewimo het volgende:
Ja, ik zou het vandaag horen. Ik verdenk de tuthola van HRM ervan dat ze in plaats van te bellen (over belangst gesproken: haar telnr staat niet eens in de telefoongids op intranet!) gemaild heeft naar mijn werkplek. En daar was ik vandaag niet. Morgen maar eens kijken in mijn mailbox.
Ik ben er al min of meer uit voor mezelf. Dat schrijf ik echter wel in chocoladeletters
Kunnen we niet ipv chocolade "fruitsalade" zeggen, ofzo.quote:
Klinkt wel lekker!quote:Op woensdag 13 juni 2007 21:46 schreef teigan het volgende:
ik heb nog wel een pot bosbessen in de koelkast staan..
ik blijf eten zo zeg...
Zit je onder de plak?! Of is het een bedrijf dat Bert kent en waarvan hij weet dat het bedrijf totaal niet geschikt is voor jou?quote:Op woensdag 13 juni 2007 22:13 schreef Troel het volgende:
Bert vindt het onverstandig om te solliciteren, dus ik doe het maar niet.
Jah schokkend hè? Lig je opeens om 7 uur in het zwembadquote:Op donderdag 14 juni 2007 08:44 schreef Isabeau het volgende:
Wat ben je tegenwoordig toch geweldig fanatiek en gezond bezig, freecell
(en zo vroeg)
Dat klinkt ook niet heel erg motiverendquote:Op donderdag 14 juni 2007 08:50 schreef Marloes het volgende:
Kennen jullie het boek ''Dagboek van een doorzetter''? Is ook een boek over dieeten die niet lukken enzo, is wel leuk, ben er gister in begonnen
Nee hoor, mosterd is helemaal niet slecht voor je. Geloof zelfs dat er gezonde bestanddelen in mosterdzaadjes zitten. Weet even niet uit mijn hoofd hoe & wat.quote:Op donderdag 14 juni 2007 08:56 schreef Ymke het volgende:
Mosterd is toch niet slecht voor je?
Ja , heb een temazepam 10 genomen , kan geen kwaad en heb werkelijk als een blok geslapen , heerlijk verder praat ik er alleen nog maar over op het andere forum , ga ik hier verder over mn lijnen pratenquote:Op donderdag 14 juni 2007 08:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nee hoor, mosterd is helemaal niet slecht voor je. Geloof zelfs dat er gezonde bestanddelen in mosterdzaadjes zitten. Weet even niet uit mijn hoofd hoe & wat.
Heb je vannacht een beetje goed geslapen?
Ik ben ook lui, daarom spreek ik ook altijd met iemand af bij het zwembad. Er zijn iig drie mensen uit het Groningentopic die 's morgens zwemmen wel lekker vinden, dus dan gaat er altijd wel één mee.quote:Op donderdag 14 juni 2007 08:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat klinkt ook niet heel erg motiverendDe hele dieetclub is bijna een "Dagboek van een doorzetter" geworden, dus het is misschien wel leuk om andermans worsteling met lijnen te lezen.
Freecell: ik ben lui. Ik zou ook veel eerder op kunnen staan en ik doe het niet. Dom eigenlijk, maar daarom heb ik des te meer waardering voor wat jij doet
Nah, er spelen wat andere dingen mee waarin hij eigenlijk wel gelijk heeftquote:Op woensdag 13 juni 2007 23:07 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Zit je onder de plak?! Of is het een bedrijf dat Bert kent en waarvan hij weet dat het bedrijf totaal niet geschikt is voor jou?
Alleen op woensdagochtend is MSN beschikbaar, dan heeft Warcraft tot 11 am een updatequote:Op donderdag 14 juni 2007 09:03 schreef Isabeau het volgende:
MSN? Nee, dat warcraft zo moeilijk....
quote:Eierkoek niet aan te slepen
AMSTERDAM - Dankzij Sonja Bakker is de eierkoek niet meer aan te slepen in dit land. Het grootste bedrijf dat de koeken verkoopt zag de omzet in korte tijd vertienvoudigen, in het zuiden steeg de verkoop met 3000 procent.
De verkoopcijfers zijn als een raket gestegen vanaf het moment dat de dieetgoeroe in haar nieuwste boek de eierkoek als 'verantword tussendoortje' aanprees, zo schrijft de Stentor.
In de magazijnen van de Gulden Krakeling in Zwolle hebben de werknemers de koek omgedoopt tot vliegende schotel. „Want ze vliegen de loodsen uit”, zegt verkoopleider Jan van Gerner tegen de regiokrant. De eierkoekproducenten draaien op volle toeren, en toch moeten veel winkels 'nee' verkopen. In een eierkoek zitten slechts 85 kilocalorieën - en in een gewoon ei al 82 - en dus is het niet verwonderlijk dat de koek zich in een grote populariteit kan verheugen.
Zeeuwen zijn overigens de grootste eierkoeketers. Besmeerd met boter, dat weer wel. Laat Sonja Bakker het maar niet horen.
quote:
lekkerquote:Op donderdag 14 juni 2007 11:55 schreef gothic-blackie het volgende:
nog 11 dagen, en dan zit ik in de bus richting spanjeheb er echt zo'n zin in
quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:22 schreef Ymke het volgende:
Ik heb 2 boterhammen op vanmorgen en ze zitten er nog steeds in![]()
Ik eet nu even niks meer . gisteren een broodje falafel geprobeerd en heb er zo'n pijn in maag van gehad de hele avond. Was net iets te zwaarquote:Op donderdag 14 juni 2007 12:26 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
en strakjes weer een boterham? of nu even rustig aan doen en lekker gaan verzinnen wat voor een lekkers je vanavond op tafel gaat zetten?
anders neem je straks een cup-a-soupje is toch dat je iets binnen krijgt zeg maar. want gok dat je vanavond ook last krijgt van de biefstuk (is toch zwaar om te verteren volgens mij, maar pin me er niet op vast)quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:43 schreef Ymke het volgende:
[..]
Ik eet nu even niks meer . gisteren een broodje falafel geprobeerd en heb er zo'n pijn in maag van gehad de hele avond. Was net iets te zwaar
Vanavond maak ik voor de kleine biefstuk met gebakken aardappelen en ik eet een licht salade
Softballen , wat lijkt me dat een leuke sport om te doen ,maar wel vreselijk vermoeiend. enne is de paps lang weggeweest?quote:Op donderdag 14 juni 2007 12:56 schreef Jojogirl het volgende:
Goed dat je weer wat kan eten en het ook binnenhoudt Ymke.
* Jojogirl heeft hier een minimannetje dat papa lijkt me missen. Finn is heel mopperig, ik mag niet uit het zicht verdwijnen en als hij een foto van papa op de pc ziet dan gaat ie ineens heel breed lachen
Gelukkig gaan we papa straks ophalen.
Vanavond trouwens weer softballen (als het weer mee wil werken) dus nu maar vast veel brood gegeten, want van warm eten komt dan niets.
Ik ga geen biefstuk eten maar mijn zoonquote:Op donderdag 14 juni 2007 13:04 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
anders neem je straks een cup-a-soupje is toch dat je iets binnen krijgt zeg maar. want gok dat je vanavond ook last krijgt van de biefstuk (is toch zwaar om te verteren volgens mij, maar pin me er niet op vast)
Vermoeiend? Dat valt reuze mee hoor, je staat soms best veel stil in het veld. Aan slag ook trouwens.quote:Op donderdag 14 juni 2007 14:01 schreef Ymke het volgende:
[..]
Softballen , wat lijkt me dat een leuke sport om te doen ,maar wel vreselijk vermoeiend. enne is de paps lang weggeweest?
Wow!quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:24 schreef Ymke het volgende:
Kijk dit waren mijn laatse 2 fotos en nu kan ik al een tijd niks , grrrrrrrrrrrrr
[afbeelding]
[afbeelding]
Dat is eigenlijk een kwestie van heel veel geduld hebbenquote:Op donderdag 14 juni 2007 21:29 schreef freecell het volgende:
Supermooi
Hoe heb je dat nou voor elkaar gekregen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |