Hij heeft in ieder geval een nogal lelijke techniekquote:Op donderdag 14 juni 2007 15:25 schreef Mindlight het volgende:
Nee ik vond Cilic niet waardeloos tegen Henman. Zit erg veel potentie in die gozer. En mocht hij winnen vandaag heeft hij op rij Henman, Falla en Tsonga verslagen. Zou een prestatie van formaat zijn.
hij won inderdaad van Hewitt en pakte op de US open nog een set tegen Roddick...groot talent met 1 tactiek: rammen!quote:Op donderdag 14 juni 2007 14:08 schreef Cyberia18 het volgende:
Tsonga, die naam alleen al. Waar komt ie vandaan trouwens? Peru?
.
Hij heeft toch niet gewonnen van Hewitt hé![]()
quote:Op donderdag 14 juni 2007 13:39 schreef spruud het volgende:
Safin-Grosjean, begint bij 4-4 40-40 derde set. Wel leuk gelijk spannend, nu op ES.
Edit: 6 punten op rij voor Safin, en klaar![]()
Hij maakt amper fouten, alleen Roddick gaat de rally met 'm aan, dat werkt niet echt. Tie-break nu.quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:31 schreef Mindlight het volgende:
Wat een heerlijke wedstrijd staat die Bogdanovic te spelen zeg
Wat is er leuk aan?quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:38 schreef TheGeneral het volgende:
Hier ook een leuk filmpje van Djokovic![]()
Novak "El Desperado" Djokovic
http://www.youtube.com/watch?v=YlMQ_4JR-Aw
Gewoon leuk om te zien dat Djokovic wat sfeer in de tent brengt. Rustig maar hoor, er staat niet dat je het leuk MOET vinden.quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:46 schreef Norrage het volgende:
[..]
Wat is er leuk aan?
Behalve dat het leuk is om iedereen zo ontspannen te zien rondlopen.
valt wel mee hoor...die jongen heeft 11 wedstrijden in 10 dagen gespeeld, waaronder 4 driesetters en die pot tegen hewitt..hij is gewoon helemaal opquote:Op donderdag 14 juni 2007 15:37 schreef Norrage het volgende:
En serveerde voor de 2e set tegen Roddick (eerste set won hij 20-18) ...maar toen werd hij moe en won hij nog maar 3 games.
Typisch zo'n iemand die van iedereen kan winnen als ie zijn dag heeft, zoals gister tegen Hewitt, maar ook iemand die van iedereen kan verliezen als hij zijn dag niet heeft, zoals nu tegen Cilic.
Bij de WTA Birmingham hebben ze een nog groter probleem, daar is vandaag helemaal niet gespeeld.quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:29 schreef Mindlight het volgende:
Hmm rain delay. Dat kan een rommel worden met het schema van morgen.
Ik snap ook werkelijk niet waarom ze zo laat op de dag beginnen. 12:30 lokale tijd, dan breng je jezelf ook wel in de problemen.
quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:30 schreef TheGeneral het volgende:
Hahaha, op BBC lieten ze net Djokovic zijn imitatie van Nadal zien
Sampras en Ivanisevic (ook leuk).quote:Op woensdag 13 juni 2007 15:39 schreef N.i.c.k het volgende:
dat vraagt om een linkje.
Geweldigquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:38 schreef TheGeneral het volgende:
Hier ook een leuk filmpje van Djokovic![]()
Novak "El Desperado" Djokovic
http://www.youtube.com/watch?v=YlMQ_4JR-Aw
Roland Garros 2007.quote:Op donderdag 14 juni 2007 20:54 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Geweldig!!
![]()
Djokovic, wat een heerlijke man is dat toch ook om naar te kijkenWaar was dit overigens? Wimbledon 2006?
![]()
Mahut is wel een aardige grasspeler en Djokovic speelde al niet goed tegen Kendrick.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 14:38 schreef Ambrosius het volgende:
Mahut verslaat Ljubicic en Clement klopt Djokovic, toch wel verrassend allebei.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |