Jij bent er zeker zo een die alle drugs slecht vind behalve alcohol.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:01 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Yeah right, de WHO (die al jaren voor niet-roken pleit) die een rapport wil publiceren dat de risico's van meeroken tegenspreekt?Dat heb je lekker uit je duim zitten zuigen dus.
[..]
Hahahaha
wacht even hoor...
hahahaha
Wat een debiel ben je ook. Vaker dan 2x per week drinken = bijna een zware drinker? Lees die link van je nog eens goed.Tenzij jij "drinken" een synoniem vindt voor "je helemaal lam zuipen", dan zou het nog enigszins kunnen kloppen.
Daarom bestaat er ook nicotine in pilvorm, en als kauwgom.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 16:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Je kan mensen niet dwingen geen drugs (waaronder nicotine) te gebruiken.
Prima bezig!quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:05 schreef Yildiz het volgende:
Dus: de aanpak volgens Klink en vele anderen is dan:
De rokers aanpakken.
Jeuujjjj. Goed bezig..
Het verschil is dat als je Alcohol naar binnen giet, dat je alleen je eigen lichaam aantast. En dat is nou net de hele essentie. Het interesseert mij geen bal of iemand drugs gebruikt, vette hap eet, alcohol zuipt..... want dat gaat allemaal in je eigen lichaam. Maar zodra je een sigaret op steekt heb ik, en iedereen om je heen er meteen last van.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:03 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Alcohol is een van de gevaarlijkste drugs. Je kan beter roken.
Wat een onzin. Als ik wil blowen doe ik dat ook met wiet en niet met synthetische THC. Ik ben 1,5 jaar geleden gestopt met roken, maar als daar zin in heb (en dat lukt met een nachtje dansen en drinken) wil ik gewoon een peuk. Desnoods in een illigale club waar jij je kinderen niet wilt hebben (maar die vinden dat spannend, dus komen ze er toch)quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:07 schreef maartena het volgende:
[..]
Daarom bestaat er ook nicotine in pilvorm, en als kauwgom.Dan hoef je niet die paar honderd andere chemicalien in de fik te steken die zo slecht voor jou EN voor je omgeving zijn. De pillen en kauwgom zijn bij iedere drogist verkrijgbaar, en hoeven niet alleen te zijn om je te helpen met stoppen, ze kunnen ook goed dienen om als enorme verslaafde een avondje uit door te komen.
Waarom begint er niet iemand een rook-loze kroeg of club, als daar zo veel behoefte aan is? Dan kunnen de rokers gewoon verder gaan met feesten.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:11 schreef maartena het volgende:
[..]
Het verschil is dat als je Alcohol naar binnen giet, dat je alleen je eigen lichaam aantast. En dat is nou net de hele essentie. Het interesseert mij geen bal of iemand drugs gebruikt, vette hap eet, alcohol zuipt..... want dat gaat allemaal in je eigen lichaam. Maar zodra je een sigaret op steekt heb ik, en iedereen om je heen er meteen last van.
Als je dan echt zo nodig die nicotine moet hebben, koop deze dan in pilvorm of kauwvorm. Dan hebben anderen geen last van je
Nee, ik weet heel goed wat de gevaren van alcohol zijn. Maar in mijn medische tekstboeken staat voor 'zware drinker' toch wel even wat meer alcohol dan 2x per week drinken. Sterker nog, sommige medisch-wetenschappelijke onderzoeken raden zelfs aan om +- 3,5x per week alcohol te drinken (tegen hart- en vaatziekten).quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:03 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Jij bent er zeker zo een die alle drugs slecht vind behalve alcohol.
Alcohol is een van de gevaarlijkste drugs. Je kan beter roken.
Nee, meestal als laatste. Overigens heb ik al bij meerdere bedrijven gewerkt en nog geeneen die een vrijdag middags borrel hadquote:
Nee. Ik heb simpelweg meerdere keren gezegd dat de ventilatie vaak gewoon niet okay is. In een woonkamer met 4 mensen op bezoek gaat het prima. Een cafe, kroeg of een discotheek vol met overactieve / oververhitte pubers is een ander verhaal.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:08 schreef maartena het volgende:
[..]
Prima bezig!
Of ben jij ook zo'n iemand die gaat beweren dat rokers alleen gezellig kunnen zijn MET sigaret?
Nou en? Ik heb sowieso last van mensen om mij heen. Snap dan ook niet wat er mis mee is om mijn zwakkere soortgenoten een vroege dood te bezorgen.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:11 schreef maartena het volgende:
Het verschil is dat als je Alcohol naar binnen giet, dat je alleen je eigen lichaam aantast. En dat is nou net de hele essentie. Het interesseert mij geen bal of iemand drugs gebruikt, vette hap eet, alcohol zuipt..... want dat gaat allemaal in je eigen lichaam. Maar zodra je een sigaret op steekt heb ik, en iedereen om je heen er meteen last van.
Prima te handhaven. Gebeurt hier al drie jaar lang inmiddels, en het is zowel binnen als buiten de pub nog steeds erg gezellig. Of je nou in Dublin in de grootste nachtclub binnengaat of in een lokale pub in het topje van Donegal, er zijn geen problemen. Rokers gaan om de zoveel tijd naar buiten, waar vaak voorzieningen zijn getroffen om bij regen enigszins droog te staan/zitten, en niet rokers kunnen smokefree van hun drankje genieten.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:49 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Ik rook ja.
Maar begrijp me niet verkeerd, ik snap wel waarom het gebeurt.. alleen denk ik gewoon dat het niet te handhaven is. Vooral niet in de (wat grotere) uitgaansgelegenheden.
Welke keuzevrijheid? Om te kunnen roken? Maar dat kun je toch? Als je maar buiten gaat staan!!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:25 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
De keuzevrijheid is dus compleet verdwenen, en jij vind dat positief?
Ik mag toch hopen van wel!!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:27 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Nee, ik zal wel gewoon blijven uitgaan hoor, gelukkig ga ik voornamelijk naar grotere feesten waar het waarschijnlijk niet verboden wordt.
Niet zo piepen, eerst proberen. Weet je dat hier in Ierland op de rokersplekken van de pubs, buiten dus, vaak de leukste gesprekken plaatsvinden?quote:Maargoed, ik zal me dan genoodzaakt voelen om elke keer buiten te gaan staan of stiekem in een hoekje een peuk te gaan roken... niet echt een leuk vooruitzicht![]()
Nou, daar ben ik het niet mee eens hoor!! Zoals ik al zei, ik ben zelf een stugge roker, maar ik vind het geen probleem om op mijn werk niet te roken en in de kroeg/restaurant ook niet.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:34 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ah, rokers zijn dus sowieso asocialen.
Dat bewijs je nu wel met je argumenten en bewijzen.
En dat went heel snel hoorquote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:47 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Hmm, hoe dan ook. Ze zullen er maar aan moeten wennen.
Toen de smoking ban hier net zou ingaan zat ik in een pub te praten met een hele oude man die op zijn gemak een whiskey aan het nuttigen was, en een pijpje rookte. Ik vroeg hem of ie het niet erg vond dat dat vanaf morgen niet meer zou mogen. Hij keek me triest aan en vertelde dat hij thuis nooit rookte, maar een keer per dag naar de pub ging, een whiskey dronk en zijn pijpje opstak. Dat deed hij al 30 jaar.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 21:39 schreef maartena het volgende:
[..]
'niet mogelijk' misschien voor een 80 jarige die al 60 jaar rookt. Maar iemand van onder de 35 kan met gemak stoppen, of in ieder geval niet roken voor een paar uurtjes.
Hier in Ierland geldt het niet voor overdekte terrassen. Maar die terrassen mogen alleen maar een overkapping hebben, en verder moeten ze open zijn.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 17:53 schreef Gia het volgende:
Geldt het rookverbod trouwens ook voor overdekte terrassen? Of alleen echt voor IN de kroeg?
Dus, zijkanten ook open?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:09 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Hier in Ierland geldt het niet voor overdekte terrassen. Maar die terrassen mogen alleen maar een overkapping hebben, en verder moeten ze open zijn.
Het is me wat.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:15 schreef Gia het volgende:
Dan vind ik het best. Anders moet je nog door een rookhol om binnen te kunnen komen.
Tja... Die discussie hebben we ook al gehad over stations. Ze zijn overkapt maar verder gewoon open.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:09 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Hier in Ierland geldt het niet voor overdekte terrassen. Maar die terrassen mogen alleen maar een overkapping hebben, en verder moeten ze open zijn.
Wat je natuurlijk niet doet. Ik rook gewoon op treinperrons, ben er ook nog nooit op aangesproken.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:19 schreef Daffodil31LE het volgende:
Tja... Die discussie hebben we ook al gehad over stations. Ze zijn overkapt maar verder gewoon open.
En dan moet je als een paria bij zo'n dom paaltje gaan staan...
Jazeker, maar ik heb het over Ierland hoor!!quote:
Dat valt nogal mee hoor. Meestal heeft een pub hier wel meerdere ingangen, en het rokers'hol' is vaak aan de achterkant of zijkant van een pub.quote:Dan vind ik het best. Anders moet je nog door een rookhol om binnen te kunnen komen.
Er gaan toch geluiden op om in heel de EU een rookverbod in te voeren, kwestie van een paar jaar nog hooguitquote:Maar goed, nu maar hopen dat het kabinet niet valt en het volgende kabinet het rookverbod weer intrekt.
Dat weet je in Nederland namelijk maar nooit.
quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:04 schreef Ringo het volgende:
Snap dan ook niet wat er mis mee is om mijn zwakkere soortgenoten een vroege dood te bezorgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |