Zit jij ook op zo´n klote zolderquote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:49 schreef TommyGun het volgende:
Yeh nog maar 19 graden hier buiten. Tegen het eind van de middag nog 28 ofzo
Helaas @ zolder nog steeds 30
Druppelen hier in Geldrop zet niet echt door maar dat komt vast nog wel. Buienradar en wind is gunstig
Wacht maar, hier waait het al goed inmiddels, in Schagen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:44 schreef djkoelkast het volgende:
hier is het nog steeds bijna 30 graden... Den Helder
Yep. Vanmiddag was 't 32 graden. Vorige zomer dik 40 en hoger gehadquote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:51 schreef hellmondunited het volgende:
[..]
Zit jij ook op zo´n klote zolder
Ik hang meer uit het raam dan dat ik hier ben, om maar wat koele lucht te krijgen. Vanavond wordt het weer zweten in bed..
Vorig jaar tijdens die enorme lange hitte golf was het hier ook dik 40+quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:52 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Yep. Vanmiddag was 't 32 graden. Vorige zomer dik 40 en hoger gehad
Slapen gaat wel, ventilator en heb grote dakkappel dus die gaat volledig open. Lekker koele wind
Kan beter met m'n laptop in de woonkamer gaan zitten
Ik hoor hier nog niet veel. Toch vreemd dat jullie eerder aan de beurt zijn.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:00 schreef djkoelkast het volgende:
gedonder te horen, nog maar 23 graden
of weerwoord ^^quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:58 schreef Xenwolfie het volgende:
Peter Timoffeef zei dat de bui ontplofte, hij leest dit forum dus ook.
Zeker niet de bui die nu oost-Belgie over trekt?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 19:58 schreef Xenwolfie het volgende:
Peter Timoffeef zei dat de bui ontplofte, hij leest dit forum dus ook.
Yep, ontstaan op de outflow van de lijn Maastricht - Haarlem. Het onweert nu zo'n 1,5 uur behoorlijk door hier in Nijmegen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:14 schreef Cootz het volgende:
Wat eerst een buitje was over de grens bij Nijmegen, ontwikkelt zich nu tot een tweede lijn...
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:19 schreef Oom_Agent het volgende:
Ben benieuwd hoe het hier verderop bij de Rolling (hail)Stones is![]()
quote:KNMI: Zeldzaam veel bliksem
DE BILT - De onweersbuien die vrijdagavond over een groot deel van Nederland trekken, hebben zeldzaam veel ontladingen.
Dat stelt het weerinstituut KNMI, dat vrijdag een weeralarm uitgaf om te waarschuwen voor de buien. Volgens een woordvoerder gaat het onweer gepaard met meer dan vijfhonderd ontladingen binnen een periode van 5 minuten in een gebied van 50 bij 50 kilometer. „Dat is heel fors”, aldus een woordvoerder. „Dit gebeurt hooguit één keer per jaar.”
Volgens het weerinstituut volgen de onweersbuien, die rond 19.00 uur Den Haag bereikten, de lijn van Maastricht tot Haarlem. Naar verwachting neemt de intensiteit van de buien, die na Haarlem naar verwachting verder richting noorden trekken, rond 22.00 uur af.
De onweersbuien, die gepaard gaan met hevige regen en hagel, komen volgens het KNMI voort uit de hoge temperaturen van de afgelopen dagen.
Op 3FM hadden ze een uur geleden iemand aan de telefoon die er bijna was, en daar was het nog droog....quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:19 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
Yep, ontstaan op de outflow van de lijn Maastricht - Haarlem. Het onweert nu zo'n 1,5 uur behoorlijk door hier in Nijmegen.
Ben benieuwd hoe het hier verderop bij de Rolling (hail)Stones is![]()
Het ontwikkelde ook verdomd snel... dat was niet echt te verwachten aan de hand van de modeluitvoeren.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:21 schreef Cootz het volgende:
Ik heb het gevoel dat het weeralarm een beetje laat was. Het echte noodweer waar mensen voor gewaarschuwd moesten worden, was toen in Limburg en vooral rond Tilburg al behoorlijk aan de gang. Ik verwacht dat het alarm om 9 uur wel ingetrokken kan worden.
Ja precies, moet je deze satbeelden eens bekijken. Alsof er een atoomboom ontploft boven NL.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:24 schreef Againzender het volgende:
[..]
Het ontwikkelde ook verdomd snel... dat was niet echt te verwachten aan de hand van de modeluitvoeren.
et-jequote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:21 schreef INViCTuS het volgende:
Hier in Zutphen kijk ik tegen die bui aan die over Arnhem/nijmegen is getrokken. Het is hier alleen wat meer gaan waaien. Denk niet dat het gaat regenen.
Bizar, met zulk nog relatief koud zeewater!!!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:35 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zie eens wat er vanuit Noord-Holland de Noordzee optrekt, Wordt nog steeds intensiever...
Pardon?? Er komt juist 1 op je af!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:45 schreef mrbomb het volgende:
Zou Utrecht nog een kansje maken? Volgens buienradar trekt alles net hier langs![]()
wel ingelast itemquote:Op vrijdag 8 juni 2007 20:50 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Bestaande programmering onderbroken??
Volgens de voorspellende krachten van buienradar.nl zwaait die net voor de stad naar het noorden afquote:
waarom? een actualiteitenprogramma kan dat best even aanstippen, vind ik best goed!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |