Der is een verschil tussen "niet vele moeten kosten" en "ergens veelste veel voor willen betalen"quote:Op woensdag 6 juni 2007 09:14 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Hoeveel hebben we ook alweer betaald voor Charisteas? Met dit management ben ik er bang voor...
quote:Spel rond Roy Makaay
Door CHRIS VAN NIJNATTEN
ROTTERDAM/MÜNCHEN - In de zoektocht naar een nieuwe, trefzekere spits heeft Feyenoord langs een omweg gehengeld naar Roy Makaay. Besprekingen zijn nog niet opgestart, omdat onduidelijk is wat zowel Bayern München als Makaay in de nabije toekomst wil. Bovendien was er ook nog geen contact tussen vertegenwoordigers van beide clubs en de aanvaller in kwestie.
Feyenoord beraadt zich nu over de vraag of het zinnig is de onderhandelingen met de Zuid-Duitsers én de speler te openen.
Recent benaderde Peter Bosz de Amsterdamse zakenman en Ajax-supporter Rolf Leeser met het verzoek naar Makaay te informeren. Leeser heeft via zijn zoon Benno, die voorzitter is van de businessclub van Feyenoord, een link met de Rotterdamse club.
Leeser senior was zeer goed bevriend met wijlen Rinus Michels. Aan die lange periode hield hij een aantal goede contacten over in het internationale voetbal.
Een van zijn beste contacten is met Karl-Heinz Rummenigge, directeur van Bayern München en dus na president Franz Beckenbauer de hoogste in rang bij die club. Bosz vroeg of Leeser niet eens namens Feyenoord een balletje wilde opgooien bij de Beierse topclub.
Leeser deed dat en kreeg te horen dat Makaay, die nog een tot medio 2008 doorlopend contract heeft, niet te koop is. Die reactie van Bayern is een standaardmededeling bij een dergelijke benadering. Het brengt de club in de positie het maximale te vragen voor een speler.
Overigens gaf de club vorige week nog, toen de Italiaanse topspits Luca Toni werd ingelijfd, als officieel standpunt, dat Toni en Makaay samen in de spits gaan spelen bij Bayern.
Aan dat statement wordt getwijfeld op de transfermarkt. Bayern zou wel degelijk van Makaay af willen, indien er een goede prijs voor hem wordt betaald. Er is een aantal Duitse clubs dat zich voor hem heeft gemeld. Maar de belangrijkste kandidaten voor een snelle overname zijn Olympique Lyonnais en Olympique Marseille.
Makaay zelf weet niets over eventuele onderhandelingen. ,,Ik ben nu met vakantie en de afgelopen dagen was ik in Barcelona voor een bruiloft. Er is mij tot nu toe niets gemeld over een transfer of over interesse van wie dan ook,’’ aldus de spits. De Gelderlander heeft zich voorgenomen tijdens zijn vakantie een beslissing over zijn toekomst te nemen.
De situatie kan uiteraard flink veranderen, als Bayern München inderdaad Miroslav Klose binnenhaalt. De club heeft serieuze interesse in de aanvaller van Werder Bremen en het nationale elftal van Duitsland.
Overigens meldde PSV zich eerder al voor Makaay. Die club voerde ook al een eerste onderhandeling met Bayern, maar heeft het vizier inmiddels gericht op Vitesse-spits Danko Lazovic. De Serviër staat ook in de belangstelling van AZ.
Dat gaat niet gebeuren, vrees ik.quote:Op woensdag 6 juni 2007 10:18 schreef Stpan het volgende:
Wat Feyenoord nu nodig heeft is dat 1 van 'al die mensen die miljoenen willen investeren als Van den Herik weggaat' zijn knip opentrekt en zorgt dat Perez, Makaay en Van Bronkhorst alledrie tegelijk hun ja-woord geven.
Alleen dan kun je ze over de sportieve drempel heen trekken. Afzonderlijk van elkaar komen ze niet, als groep kunnen ze Feyenoord een flinke broodnodige kwaliteitsinjectie geven.
Dat denk ik idd ook. Dit is gewoon een bewuste roddel, om wat hoop te geven.quote:Op woensdag 6 juni 2007 11:10 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat gaat niet gebeuren, vrees ik.
De supporters worden gewoon in het ootje genomen door Feijenoord. Af en toe wat nieuws brengen om ze in toom te houden, maar ondertussen met de handen in het haar zitten, omdat ze niet weten wat te doen.
Idd, het gaat echt nergens overquote:Op woensdag 6 juni 2007 11:28 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dat bestuur van jullie.
Het is net een Monthy Python sketch soms.
Natuurlijk. De illusie van succes verkopen is de droom van iedere club.quote:Op woensdag 6 juni 2007 13:24 schreef Grulez het volgende:
[..]
Dat denk ik idd ook. Dit is gewoon een bewuste roddel, om wat hoop te geven.
Waarschijnlijk wel een bewuste roddel, maar niet van Feyenoord uit. Feyenoord heeft hier helemaal niets aan.quote:Op woensdag 6 juni 2007 13:24 schreef Grulez het volgende:
[..]
Dat denk ik idd ook. Dit is gewoon een bewuste roddel, om wat hoop te geven.
Jawel. De supporters hoop geven.quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:08 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel een bewuste roddel, maar niet van Feyenoord uit. Feyenoord heeft hier helemaal niets aan.
Die er vervolgens achter komen weer aan het lijntje te worden gehouden? Ik mag toch hopen dat zulke gedachtengangen niet rondgaan in het Maasgebouw, en dat ze in ieder geval iets wijzer zullen zijn.quote:
De meesten hebben uiteindelijk (uit hoop) zoiets van: Feyenoord probeert het in ieder geval. De shirtjes en seizoenskaarten vliegen weer over de toonbank en het bestuur is opnieuw tevreden.quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:21 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Die er vervolgens achter komen weer aan het lijntje te worden gehouden? Ik mag toch hopen dat zulke gedachtengangen niet rondgaan in het Maasgebouw, en dat ze in ieder geval iets wijzer zullen zijn.
rot op haakneusquote:
Je zou toch denken van niet.quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:21 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Die er vervolgens achter komen weer aan het lijntje te worden gehouden? Ik mag toch hopen dat zulke gedachtengangen niet rondgaan in het Maasgebouw, en dat ze in ieder geval iets wijzer zullen zijn.
Maar nu blijkt dus dat ze het niet eens geprobeerd hebben. Als ze nu oprecht met Makaay in onderhandeling waren geweest, en er een kansje was, voor Lyon op de deur klopte, dat hij naar Feyenoord zou komen zou het een heel ander verhaal zijn, en dan had de directie er belang bij gehad het verhaal de wereld in te helpen, maar nu...quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:23 schreef cultheld het volgende:
[..]
De meesten hebben uiteindelijk (uit hoop) zoiets van: Feyenoord probeert het in ieder geval. De shirtjes en seizoenskaarten vliegen weer over de toonbank en het bestuur is opnieuw tevreden.
Voor als Makaay niet komt?quote:'Feyenoord bekijkt Oluwasegun Abiodun'
Feyenoord heeft haar interesse getoond in de Nigeriaan Oluwasegun Abiodun. De aanvaller (22) komt uit voor het Noorse Ham-Kam. In negen duels wist hij dit seizoen zes maal het net te vinden.
Eerder speelde Abiodun voor Berger, Maccabi Haifa en Al Wahda. Naast Feyenoord zouden ook Tottenham Hotspur en Anderlecht hem graag willen overnemen.![]()
Het is pas begin juni hoor. Met dit bericht geven ze in ieder geval een bepaald signaal af: Ze informeren naar Makaay en niet naar Hans v/d Haar of Ricky v/d Bergh. Verder geeft een gerucht over Makaay (ook al blijkt dat achteraf slechts een informeel informeren te zijn geweest) meer hoop dan een transfer van Kolkka.quote:Op woensdag 6 juni 2007 14:40 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Maar nu blijkt dus dat ze het niet eens geprobeerd hebben. Als ze nu oprecht met Makaay in onderhandeling waren geweest, en er een kansje was, voor Lyon op de deur klopte, dat hij naar Feyenoord zou komen zou het een heel ander verhaal zijn, en dan had de directie er belang bij gehad het verhaal de wereld in te helpen, maar nu...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |