Je geeft ook korting om 5 voor 9 ?quote:Op dinsdag 5 juni 2007 11:07 schreef Rory78 het volgende:
* klanten die om op koopavond om 5 voor negen dezelfde service verwachten als midden op de dag..
Ja die is ook wel heel erg. Vragen ze aan je of je deze nog in een andere maat hebt, zeg je nee omdat je hem niet hebt en dat al weet, kijken ze je ongelovig aan en dan vragen of ik hem niet achter heb...quote:Op dinsdag 5 juni 2007 11:07 schreef Rory78 het volgende:
* ongelovige klanten..
"Nee, ik wilde je 'm alleen even laten zien. Leuk is 'ie he?"quote:Op dinsdag 5 juni 2007 12:02 schreef Martijn85 het volgende:
Kom je bij de kassa.
"Zo, dit wordt um?"
Dé reden voor m'n "lege winkel-fobie", als ik zie dat er echt voor de rest geen andere klanten zijn heb ik meestal geen zin in om een winkel binnen te gaan. Ookal geef je aan niet geholpen te worden, word je ontzettend bekeken. Heel vervelend om zo iets uit te zoeken.quote:Op maandag 4 juni 2007 22:31 schreef Stansfield het volgende:
Waar ik me nog het meest aan erger is aan verkopers die zo opdringerig zijn. Ik kijk altijd zelf en kies zelf uit wat ik leuk vind. Ik snap ook niet dat er mensen zijn die zomaar een winkel binnen lopen en dan vragen ik heb een broek nodig. En dan zeggen wat ze leuk vinden en dat dan de verkoper er eentje uitkiest.
Dat is idd ook altijd zo grappig, klanten die denken dat je nog een mega voorraad ergens achter hebt liggen ofzo.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 12:41 schreef mbargo het volgende:
[..]
Ja die is ook wel heel erg. Vragen ze aan je of je deze nog in een andere maat hebt, zeg je nee omdat je hem niet hebt en dat al weet, kijken ze je ongelovig aan en dan vragen of ik hem niet achter heb...
Oh dus het lag niet aan mijquote:Op dinsdag 5 juni 2007 15:35 schreef fathank het volgende:
MAW is echt verschrikkelijk inderdaad. The Globe in Arnhem is ook vrij irritant, als je daar een keer komt zonder een zichtbaar veels te duur merkje word je de winkel ook uitgekeken.
Ja ze willen het liefst zelf achter kijken, ook al is er geen achter. Oh wat trouwens ook leuk is, klanten die korting vragen. "Ja maar ik koop twee overhemden, dan krijg ik toch wel een beetje korting?" of "In andere winkels krijg ik altijd korting". Ik heb zelfs wel eens gehad een gast die ging alvast uitrekenen wat het zou worden als er 10% af ging. Die heb ik uitgelegd dat ik geen vis verkoop op de markt.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 15:37 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Dat is idd ook altijd zo grappig, klanten die denken dat je nog een mega voorraad ergens achter hebt liggen ofzo.
Ja, heerlijk is dat, de vervelende klant uithangenquote:Op dinsdag 5 juni 2007 17:02 schreef Lennuzz het volgende:
ja winkelpersoneel met een attitude doet het m. Mits die onterecht is natuurlijk! omdat ik zelf ook in een winkel werk weet ik dat er sommige mensen zijn die je gewoon zonder pardon je winkel uit moet zetten als ze zich niet gedragen. want klanten kunnen er anders ook wat van...
Deze ja!! Vreselijk...als ik niemand anders in een winkel zie loop ik er ook langs. Al hebben ze nog zo'n leuke dingen. Als je er wel binnen loopt heb je meteen die opdringerige verkopers om je heen of bekijken je van top tot teen en volgen je overal waar je gaat.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 13:48 schreef Bolter het volgende:
[..]
Dé reden voor m'n "lege winkel-fobie", als ik zie dat er echt voor de rest geen andere klanten zijn heb ik meestal geen zin in om een winkel binnen te gaan. Ookal geef je aan niet geholpen te worden, word je ontzettend bekeken. Heel vervelend om zo iets uit te zoeken.
Oger is toch gewoon een merk-winkelquote:Op dinsdag 5 juni 2007 17:56 schreef Fastcruiser het volgende:
Overigens kan Oger (geen merkstore) er trouwens ook wel wat van. Dieptepunt was wel een verkoper die op denigrerende toon "mooie schoenen he" in m'n oor schreeuwde terwijl ik een Santoni in m'n handen had. Nee joh ik pak alleen lelijke schoenen op, snap dat dan!
UUUhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh de MAW? In de zin van 'met andere woorden' ? Ik heb geen flauw idee welke winkel je bedoeld! (luie hond!)quote:Op zondag 3 juni 2007 21:23 schreef NoelGallagher het volgende:
jodel![]()
iedereen (naja de meesten) komen weleens in een kledingwinkel.
Waar erger je je kapot aan in de kledingwinkels, Welke kledingwinkels zijn dat, en wat kan er allemaal verbeterd worden xD?
ik erger me kapot bij de MAW aan dat de muziek zo kankershard aanstaat (bij de MAW in ehv in ieder geval wel) lijkt verdomme net een discotheek man![]()
De opdringerigheid is soms ook zwaar irritant.
Er was zelfs een verkoper die me zowat dwong om aan een broek te ruiken![]()
jullie? ^^
Oh ja.. en als je dan iets interessant vindt gaan ze: ja, maar dat kost xxx!quote:Op maandag 4 juni 2007 13:51 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Oja, dat doen ze bij parfumzaken ook. Als je er niet deftig genoeg uitziet, gaan ze helemaal uit hun dak om maar elke keer de kleinste verpakking voor je te zoeken, want die grote kan je vast toch niet betalen.
Oooooooh zo herkenbarquote:Op dinsdag 5 juni 2007 13:48 schreef Bolter het volgende:
[..]
Dé reden voor m'n "lege winkel-fobie", als ik zie dat er echt voor de rest geen andere klanten zijn heb ik meestal geen zin in om een winkel binnen te gaan. Ookal geef je aan niet geholpen te worden, word je ontzettend bekeken. Heel vervelend om zo iets uit te zoeken.
peohh, de Globe in Arnhem jah. OMG, zéker door die oude vent die daar staat. Echt een fucking irritante kledingwinkel. Volgens mij is het de eigennaar, maar die gast kijkt je idd de winkel uit als je ff met 'normale' kleding inkomtquote:Op dinsdag 5 juni 2007 15:35 schreef fathank het volgende:
MAW is echt verschrikkelijk inderdaad. The Globe in Arnhem is ook vrij irritant, als je daar een keer komt zonder een zichtbaar veels te duur merkje word je de winkel ook uitgekeken. Britain in Arnhem is wel relaxed. Altijd ff lullen met die verkoper daar, en hij weet k ook wat voor''n kleren ik draag, en heeft altijd goeie suggesties..
Ik erger me kapot aan kledingswinkels waar:quote:Op zondag 3 juni 2007 21:23 schreef NoelGallagher het volgende:
jodel![]()
iedereen (naja de meesten) komen weleens in een kledingwinkel.
Waar erger je je kapot aan in de kledingwinkels, Welke kledingwinkels zijn dat, en wat kan er allemaal verbeterd worden xD?
Klopt of als ze meters van je vandaan staan en niet de moeite nemen om naar je toe te komen om wat voor reden ook en dan seggen: " seg het maar "quote:ik erger me kapot bij de MAW aan dat de muziek zo kankershard aanstaat (bij de MAW in ehv in ieder geval wel) lijkt verdomme net een discotheek man![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |