Hier hetzelfe.. Ik was 15.. Ik wilde niet op dansles maar ik moestquote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:28 schreef WeirdMicky het volgende:
Allereerst, je bent 'pas' 19. Klinkt altijd lelijk als mensen dat zeggen, maar serieus...veel mensen hebben nog geen serieuze relatie gehad als ze 19 zijn.
Als je verder te weinig mensen ontmoet, zorg dan dat dat gebeurt. Zoek een hobby waar je ze leert kennen. Toen ik 14/15 was begon ik met dansles. Geweldig, alle vrouwen die je ook nog even lekker kon vastpakken.Slechts een voorbeeld, maar je begrijpt wat ik bedoel.
Fout, zelfvertrouwen komt van binnen, niet van buiten. gewoon dingen doen die je leuk vindt en goed kan.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:21 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
En dat win je dus door reacties van anderen op jou verschijning/gedrag/uitstraling..
Inderdaad, ik moest niet, maar mn vrienden deden het ook allemaal. Toen zij veelal stopten, bleef ik achter met nieuwe, leukere, vrienden en vriendinnen. Zeer belangrijk geweest in mijn sociale ontwikkeling.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:33 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Hier hetzelfe.. Ik was 15.. Ik wilde niet op dansles maar ik moest
Uiteindelijk 3 jaar op gezeten![]()
Foutquote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:42 schreef jorgentol het volgende:
[..]
Fout, zelfvertrouwen komt van binnen, niet van buiten. gewoon dingen doen die je leuk vindt en goed kan.
Hier spreek je jezelf tegen.. Je vind je krullebol gaaf, maar uiterlijk is niet belangrijk.. ook is 'goedverzorgd' uitzien belangrijk, maar uiterlijk nietquote:P.S zolang je goedverzorgd bent, is uiterlijk niet belangrijk, geloof me, mijn kop is lelijker dan de jouwe, maar ik heb uitstraling en ego. Ik heb lang haar, maar het krult, dus ik krijg een enorme afro. echt gaaf.
Mijn ego is zeker wel door het dak gegaan toen ik goed werd in Counter-Strike.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 20:51 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Fout
Gast, wat lul je..Zelfvertrouwen krijg je door de reacties van anderen.. Het is niet een kwestie van zelfvertrouwen 'hebben' of niet.. Hij heeft het blijkbaar NIET.. En het is niet zo dat je dan even in je bovenkamer een knop omdraait zodat je ineens zelfvertrouwen hebt..
"Gewoon dingen doen die jij leuk vind het goed kan".. Als hij het nou bijvoorbeeld leuk vind om de hele dag achter een computer spelletjes te spelen en dit goed kan, wordt hij er per definitie niet beter van in de zin van dat hij meer zelfvertrouwen krijgt in de omgang met mensen (meisjes).
[..]
Hier spreek je jezelf tegen.. Je vind je krullebol gaaf, maar uiterlijk is niet belangrijk.. ook is 'goedverzorgd' uitzien belangrijk, maar uiterlijk niet
Ga je kinderhersentjes even lekker verder ontwikkelen... Met uiterlijk vertoon wordt natuurlijk met name bedoeld dat je er goed en verzorgd uitziet.. En op welke manier dat moet iedereen zelf weten natuurlijk. Voor mij is dat netjes gekleed gaan.
zie mijn post over inleven in je perfecte partnerquote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:02 schreef kless het volgende:
meld
Zolang ik niet verliefd ben kan ik niks met vrouwen beginnen. & en vrouwen niks met mij.
en dus gebeurt er ook niks.
26 en maagd en thuiswonend en...ff denken of er nog wat meer generaliserdende dingen zijn...
ohjah wel 2 x hopenloos verliefd geweest. en de dames in kwestie zouden me een geweldige papa vinden voor hun kinden.
nice guys finish last/ en dergelijke bullshit.
Zolang ik verder niks meer tegen kom(geen wezen bij zit waar ik verliefd op wordt) dan gaan we toch gewoon verder? Vind het wel jammer daar niet van. Want het is het beste gevoel te wereld en ook altijd een bijzondere ervaring als het wederzijds is.
Achja, ieder z'n ding he.. Mijn ego ging sky-high toen 3 meisjes op de zelfde avond mij vroegen om nog een keer 'die geweldige nacht' over te doen in hun studentenhuis..quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:00 schreef jorgentol het volgende:
[..]
Mijn ego is zeker wel door het dak gegaan toen ik goed werd in Counter-Strike.
Maar dan maak je jepunt niet hoor.. Je reageerde met 'Fout' (quote:met uiterlijk is onbelangrijk bedoelde ik dat je niet mooi geboren hoeft te zijn.
Tuurlijk, maar een beetje aankloten met vrouwen is ook best prettigquote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:02 schreef kless het volgende:
meld
Zolang ik niet verliefd ben kan ik niks met vrouwen beginnen. & en vrouwen niks met mij.
en dus gebeurt er ook niks.
26 en maagd en thuiswonend en...ff denken of er nog wat meer generaliserdende dingen zijn...
ohjah wel 2 x hopenloos verliefd geweest. en de dames in kwestie zouden me een geweldige papa vinden voor hun kinden.
nice guys finish last/ en dergelijke bullshit.
Zolang ik verder niks meer tegen kom(geen wezen bij zit waar ik verliefd op wordt) dan gaan we toch gewoon verder? Vind het wel jammer daar niet van. Want het is het beste gevoel te wereld en ook altijd een bijzondere ervaring als het wederzijds is.
Ok, ik dacht dat je bedoelde dat reacties van anderen de enige manier was om zelfvertrouwen te krijgen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:06 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Achja, ieder z'n ding he.. Mijn ego ging sky-high toen 3 meisjes op de zelfde avond mij vroegen om nog een keer 'die geweldige nacht' over te doen in hun studentenhuis..![]()
[..]
Maar dan maak je jepunt niet hoor.. Je reageerde met 'Fout' () op mijn stelling dat je zelfvertrouwen krijgt van reacties van anderen.. Daar is niks fouts aan.. Als jij merkt dat mensen jou op de een of andere manier meer gaan waarderen, dan krijg je daar zelfvertrouwen van.. Dit gebeurd meestal door uiterlijk vertoon, maar kan idd ook als je enorm goed wordt in Counter Strike (al betwijfel ik of je daarmee de bedoelde doelgroep aanspreekt
) of gewoon goed zijn in bed
![]()
![]()
Dat aankloten ligt me niet zo lekker zegmoar, dan ben ik veel te lang vanstreek en komt negens meer iets van, niet dat dat er nu wel veel gebeurt. En ik ben er niet geoefend in, als ik dat eerder veel had gedaan zou ik dat nog wel zijn blijven doen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:08 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar een beetje aankloten met vrouwen is ook best prettig![]()
Ik hoef ook zeker nog geen relatie voor ik de ware gevonden heb.. Dat ik op dit moment wel iemand leuk vind hief niet te zeggen dat ik geen lol mag maken met anderen natuurlijk
Heb je al gedaan wat er in dat topic staat? Ik heb daar een best wel lange literatuurlijst gepostquote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:19 schreef kless het volgende:
[..]
Dat aankloten ligt me niet zo lekker zegmoar, dan ben ik veel te lang vanstreek en komt negens meer iets van, niet dat dat er nu wel veel gebeurt. En ik ben er niet geoefend in, als ik dat eerder veel had gedaan zou ik dat nog wel zijn blijven doen.
Ik ben helaas niet zo dus krijg ik al dat gezeik van mn familie en vrienden en buren er ook over. maar dat doen ze altijd al dus
Niet dat ik me er niet mee bezig hou en ook niet enkel op fok.
De kunst van het verleiden
vrouwen afwijzen doe ik ook wel eens dan is er iets perongeluk niet goed gegaan in de communicatie...Maar ik zou graag wel willen weten hoe dat komt of kwam want daar kan ik dan weer "mn voordeel" mee doen. En niet enkel met vrouw(en) maar ook met werk / studie / onderhandelen enzovoords
Al zou een scharrel voor het leer process best verstandig zijn. ook hierbij ben ik lekker aan het soggen en voor bezig met dingen doen die ik leuk vind geloof ik...
Neuh nog niet maar heb wel mn oog laten vallen in een boek over verleiden.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:23 schreef jorgentol het volgende:
[..]
Heb je al gedaan wat er in dat topic staat? Ik heb daar een best wel lange literatuurlijst gepost![]()
Je kan niet van iemand houden zonder van je zelf te houden..quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:30 schreef kless het volgende:
[..]
Neuh nog niet maar heb wel mn oog laten vallen in een boek over verleiden.
De 24 wetten van het verleiden door robert greene
Lag bij 1 van mn vrienden in huis.
(aanbevolen door die meneer die jij noemde)
Een klassieker, netjes hoorquote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:30 schreef kless het volgende:
[..]
Neuh nog niet maar heb wel mn oog laten vallen in een boek over verleiden.
De 24 wetten van het verleiden door robert greene
Lag bij 1 van mn vrienden in huis.
(aanbevolen door die meneer die jij noemde)
Ik denk dat je mn eerste post niet hebt gelezen?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:41 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Je kan niet van iemand houden zonder van je zelf te houden..
eerst helemaal tevreden zijn met jezelf,
je gedrag, je uiterlijk, je sociale leven,
DAN pas kan je gaan zoeken naar een vriendin...
Ik zie heel veel mensen - waaronder ook enkele vrienden van mij -
die het andersom doen... Die zoeken een vriend(in) om zichzelf
goed te voelen, om zeker te worden van zich zelf, om maar genoeg
aandacht te krijgen.
Ik zeg niet dat mensen met een relatie een perfect leven zonder
hun vriend(in) hadden, maar vaak zijn de mensen die tevreden
zijn met zichzelf, die zich vrolijk voelen, die zeker zijn in omgang
met anderen wel diegene die een vriend(in) hebben
- of natuurlijk breezers, maar ik heb het over echte relaties -
het is ook niet dat ik het niet zie of niet zie gebeuren, ik kan mezelf er gewoon niet toe zetten ofzo, voel me er onmakkelijk bij en vaak als ik wel een tof wezen tegen kom is ze een kop groter, of zou ze eigenlijk bij iemand anders. of ze heeft al een relatie. anyway niet iets waar ik zin in heb. en geilheid kan ik prima negeren.zolang ik niet verliefd ben...quote:
Joh, laat me je wat vertellen. toen ik ermee begon was ik ook zenuwachtig en bang. En weet je, het gaat niet weg. Het wordt minder maar zelfs de beste zijn zenuwachtig. en zelfs de beste worden afgewezen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:52 schreef kless het volgende:
[..]
het is ook niet dat ik het niet zie of niet zie gebeuren, ik kan mezelf er gewoon niet toe zetten ofzo, voel me er onmakkelijk bij en vaak als ik wel een tof wezen tegen kom is ze een kop groter, of zou ze eigenlijk bij iemand anders. of ze heeft al een relatie. anyway niet iets waar ik zin in heb. en geilheid kan ik prima negeren.zolang ik niet verliefd ben...
Het was gewoon melden.
En aangeven waar ik mee bezig ben (proberen de wereld om me heen te begrijpen)
En dat verliefd zijn echt wel tof is (voor wat ik me er van herinner)
Ook ik wijs wel eens vrouwen af, niet zovaak want meestal is de communicatie wel zo goed dat men zich niet "aanbied" maar dat is niet tof want ik heb daar niet op aangestuurd en dat gebeurt dan voor mij een raadsel van hoe en waarom waardoor. (wat wel prettig is voor de keren dat ik het wel nodig heb.)quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:54 schreef jorgentol het volgende:
[..]
Joh, laat me je wat vertellen. toen ik ermee begon was ik ook zenuwachtig en bang. En weet je, het gaat niet weg. Het wordt minder maar zelfs de beste zijn zenuwachtig. en zelfs de beste worden afgewezen.
maar veel mensne hebben problemen om van hunzelf te houden. Want hoe kan je van jezelf houden als je vind dat je een grote neus hebt, een lelijke kleur haar hebt, te klein bent... en telkens als je een knap iemand ziet denken : 'soww, ik zou er wel zo uit willen zien, en DIE wel willen zijnquote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:41 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Je kan niet van iemand houden zonder van je zelf te houden..
eerst helemaal tevreden zijn met jezelf,
je gedrag, je uiterlijk, je sociale leven,
kloptquote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:21 schreef Landgeld het volgende:
JA, het probleem is contact maken... hoe maak je contact buiten 't uitgaan.. das gewoon lastig soms
Ehhh.. ja, tips / methodes / manieren... dat is moeilijk...quote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:04 schreef Landgeld het volgende:
[..]
maar veel mensne hebben problemen om van hunzelf te houden. Want hoe kan je van jezelf houden als je vind dat je een grote neus hebt, een lelijke kleur haar hebt, te klein bent... en telkens als je een knap iemand ziet denken : 'soww, ik zou er wel zo uit willen zien, en DIE wel willen zijn![]()
'...
dan kan je zeggen: 'je moet 't accepteren', maar ook dat is niet 'tastbaar'.. Het is iig makkelijk om te zeggen maar moeilijk om te doen.... zéker zonder tips/methodes/manieren![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sta wat langer stil bij complimentjes die je krijgt, bij goede aspecten van je zelf. Dat je denkt: 'okeey, ik heb dan wel een rotkop, maar in ieder geval vond de jongen die ik bij de kassa voor liet gaan met maar 1 blikje cola mij aardig!' Probeer dus een goed evenwicht te zoeken tussen positieve kanten van jezelf - moeilijk - en negatief - makkelijk - Verleiden is imho anders dan overtuigen. Met overtuigen moet je iemand compleet inpakken... Alles positief brengen, negatieve kanten verzwijgen / verdraaien, tegenkritiek verwerpen... Bij het verleiden draait het voor 70 % over hoe goed je naar de ander kan luisteren, hoe goed je kunt anticiperen op de ander. Niet elke casanova is ook meteen de beste verkoper, die zaken zijn verschillend denk ik. Fijn als kennis van het verleiden van pas komt bij het verkopen, maar ik weet niet of het automatisch geldt.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:47 schreef kless het volgende:
[..]
Ik denk dat je mn eerste post niet hebt gelezen?
Echter die kennis over verleiden helpt je wel verder (nee niet alleen mbt vrouwen, maar mbt alles waarbij je iemand "moet" overtuigen. voor iedereeen is dr een manier om meet te communiceren en over welke vlaken het moet gaan om iemand jou idee aan te bieden dat het over komt als lekker koek, ipv droge beschuitjes(dat laaste is het als ik wat probeer te "verkopen" )Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
Ik ken een jongen / manquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:09 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Waarom zou ik mijzelf aanpassen aan de norm 'jongen horen korte haren te hebben'?
Ja, ik blow geregeld. Ik herken een paar punten wel die je noemt. Al heb ik met dingen als iets tegen een kassameisje zeggen (of een dergelijke situatie waar je er niet omheen kan) geen probleem.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:51 schreef Batsnek het volgende:
Ik weet niet of TS veel blowt, maar blowen op dagelijks basis ( of de halve week ofzo ) is ook erg slecht voor je zelfvertrouwen. Je wordt er oppervlakkiger van en onverschilliger, en ( ikzelf iig wel ) ook onzekerder. Hierdoor ga je constant lopen denken wat anderen wel niet van jouw denken; dit uit zich in allerlei stomme dingen. Bang zijn te opvallend plaats te maken als er een leuke meisje langsloopt in de trein, niks durven zeggen tegen kassameisjes, laat staan iemand in het openbaar aanspreken. Las daarom geregeld een periode van enkele maanden niet blowen in om je hersenen weer op orde te krijgen.
ja dat is makkelijk gezegt dan gedaanquote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:44 schreef Spec87 het volgende:
Tijdens uitgaan eens gewoon wat mensen aanspreken die je niet kent, maakt niet uit of ze jong/oud jongen/meisje zijn, zo overwin je wel die drempel.
Klopt en dat is geloven dat je tevreden bent met jezelf net zo goed dat je jezelf daarvan overtuigtquote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:48 schreef GSbrder het volgende:
Verleiden is imho anders dan overtuigen. Met overtuigen moet je iemand compleet inpakken... Alles positief brengen, negatieve kanten verzwijgen / verdraaien, tegenkritiek verwerpen... Bij het verleiden draait het voor 70 % over hoe goed je naar de ander kan luisteren, hoe goed je kunt anticiperen op de ander. Niet elke casanova is ook meteen de beste verkoper, die zaken zijn verschillend denk ik. Fijn als kennis van het verleiden van pas komt bij het verkopen, maar ik weet niet of het automatisch geldt.
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:03 schreef kless het volgende:
[..]
(wtf zou je dan nog met een relatie moeten dan als je al gelukkig bent???)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |