quote:Op dinsdag 5 juni 2007 23:48 schreef ijsbrekertje het volgende:
Wat een held is die Paul Frissen
Een prachtige beschouwing over de betutteling van de overheid.
Ja.quote:
Knevel is wel leuker als hij het niet met zijn gast eens is. Ik vind die oh-het-is-elf-uur-laat-ik-het-vooral-gezellig-houden Knevel helemaal niets. Een beetje tegengas tegen een gast die zelf ook stevig uit de hoek komt, is veel interessanter.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 23:49 schreef Arcee het volgende:
Whehe, nog even een Paul Witteman-achtig verongelijkt bekkie van Knevel na het gesprek met Frissen.
vergeet ze niet te neuken in hun kontgat. zo blijven ze maagd.........quote:Op woensdag 6 juni 2007 01:01 schreef tong80 het volgende:
Die moslima ziet er geil uit. Die draagt vast een stringetje.
Je kent hem persoonlijk?quote:Op woensdag 6 juni 2007 01:40 schreef Killer_Mom het volgende:
die knevel is een griezel. achterbaks en stiekem.
Zo te zien doet ze zelf ook bar weinig aan sport tegenwoordig.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 15:43 schreef tong80 het volgende:
Schandalig hoe Terpstra lulde over het herinvoeren van Gym en sport op scholen. Ze was er verdomme zelf verantwoordelijk voor met haar kut partij dat het werd afgeschaft.
quote:Op woensdag 6 juni 2007 19:28 schreef Super7fighter het volgende:
Van agt, wat een held.![]()
Hoe hij Knevel voor paal zette, toen hij, de pro-Israelische christenfundamentalist, suggestieve en maniuplerende vragen stelde. Hij werd echt vernederd door de welbespraakte oud-premier, toen Knevel zijn eigen propaganda en agenda wilde doordrukken. Daar zat ie dan met een open mond vol tanden, nergens was dat zefgenoegzame gezicht te bekennen, nergens was die arrogante houding, het mianchtende lachje, en de minzame toon te bekennen. Ook het wapperen van de handjes was door de schrik niet meer te zien bij Knevel. Moge er vele van Agts komen, om Knevel en Brink naar een hoger journalistiek niveau te tillen.
Je mag toch geen onwaarheden verkondigen als journalist?quote:Op woensdag 6 juni 2007 20:13 schreef koningdavid het volgende:
[..]
![]()
Je weet dat als Knevel het volledig eens zou zijn met Van Agt het interview weinig journalistiek zou zijn, he?
Ach, Knevel heeft overduidelijk zijn voorkeur (Israël). Van Agt ook (Palestina).quote:Op woensdag 6 juni 2007 20:18 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Je mag toch geen onwaarheden verkondigen als journalist?
Zoals die vraag van knevel over die zogenaamde concessies van de Israeli's aan de Palestijnen in 2001. Toen viel Knevel lelijk door de mand en lachte hij uit schaamte, toen van Agt droog opmerkte dat hij bekend was met de inhoud van die Israelische "vredesvoorstellen" van a tot z. Daar is Knevel willens en wetens niet verder op ingehaakt, omdat hij al ontmaskerd en vernederd was als een smerige propagandist voor de Israelische zaak.
Verder een leuk programma, toch?
Aboutaleb: We gaan niet sleutelen aan de lengte van de WW.quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:18 schreef BVO het volgende:
Wat een non-argumenten toch weer van die rokers.
Gelukkig is Miryanna er.
van mij mag zij het hele programma overnemenquote:Op woensdag 6 juni 2007 23:18 schreef BVO het volgende:
Wat een non-argumenten toch weer van die rokers.
Gelukkig is Miryanna er.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |