Het hoort gewoon bij Van Gaal, hij springt ook 60 keer per wedstrijd op van de bank om zogenaamd slechte beslissingen.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:04 schreef twi het volgende:
Van Gaal is op dit moment echt een hele grote calimero. Zeuren dat de arbitrage in topwedstrijden vaak tegen AZ is. En dat je echt beter moet zijn dan de topclub, want anders zal de beslissing altijd in het voordeel van de tegenpartij (de topclub) worden genomen.
En ook dat inderdaad, niet zo janken dus.quote:
Snap niet waar die mening op is gebaseerd. Van der Meyde is ook veruit niet meer van wat het is geweest bij Ajax.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:02 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Ik wil een rechtsvoor die goed mee kan in de champions league. Bij bakircogulu heb ik daar twijfels bij, bij Mandy minder.
Een trainer die slecht tegen zijn verlies kan is een toppertje hoorquote:Op zondag 27 mei 2007 17:06 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Het hoort gewoon bij Van Gaal, hij springt ook 60 keer per wedstrijd op van de bank om zogenaamd slechte beslissingen.
Het is ook een toppertje. Henk ten Cate is precies hetzelfde. Maar zelfs bij helden irriteert het soms, als hij zelf een paar maanden terug zegt dat je niet over de arbitrage moet zeurenquote:Op zondag 27 mei 2007 17:08 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Een trainer die slecht tegen zijn verlies kan is een toppertje hoor. Hij wil altijd de beste zijn en daar horen nou eenmaal geen nederlagen bij
Wel jammer dat jullie alle finales hebben verloren.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:08 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Een trainer die slecht tegen zijn verlies kan is een toppertje hoor. Hij wil altijd de beste zijn en daar horen nou eenmaal geen nederlagen bij
quote:Op zondag 27 mei 2007 17:09 schreef Cyberia18 het volgende:
Van Gaal: ''Mag ik even uitspreken of wil jij er weer tussen gaan, Bert?''
![]()
![]()
![]()
![]()
Beter.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:07 schreef Nashje het volgende:
Vanavond Japie bij Studio Voetbal trouwens.
Dat wordt smullen om 19 uur vanavondquote:
Vind je het gek, die mongool doet ook zo dom zegquote:Op zondag 27 mei 2007 17:10 schreef BB-boy het volgende:
Bert Maalderink kan niet genoeg afgezeken worden.
Hij heeft ook gewoon gelijk?quote:Op zondag 27 mei 2007 17:17 schreef twi het volgende:
Henk haalt de playoffs gigantisch onderuit. Geweldig
Heel goed stukje, alleen die afsluiter "sommige spelers hebben wel 70 wedstrijden gespeeld" hoefde niet.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:17 schreef twi het volgende:
Henk haalt de playoffs gigantisch onderuit. Geweldig
Frits Barend ook, die kan Louis ook gigantisch opnaaienquote:Op zondag 27 mei 2007 17:18 schreef BobbyHill het volgende:
Maalderink stelt ook de grootste kutvragen die je bedenken kan. Heerlijk hoe Louis daar elke keer weer van over de kook gaat
Misschien dat ie het WK nog meetelde...quote:Op zondag 27 mei 2007 17:19 schreef RayMania het volgende:
[..]
Heel goed stukje, alleen die afsluiter "sommige spelers hebben wel 70 wedstrijden gespeeld" hoefde niet.
Dat kan nooit.
WK, kwalificatie, oefenduels dus wel he.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:19 schreef RayMania het volgende:
[..]
Heel goed stukje, alleen die afsluiter "sommige spelers hebben wel 70 wedstrijden gespeeld" hoefde niet.
Dat kan nooit.
Rivaliteit, beseffen jullie niet dat wij maar een echte rivaal hebben en dat is Feyenoord.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:18 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Bij deze nog even:
Ajax, bedankt voor de heerlijke rivaliteit dit seizoen. Dat er volgend jaar maar net zoveel gezeur onderling mag komen!
quote:Op zondag 27 mei 2007 17:22 schreef twi het volgende:
Van Gaal is echt compleet over de zeikGeweldig
Zit echt hard op te lachenquote:Op zondag 27 mei 2007 17:22 schreef twi het volgende:
Van Gaal is echt compleet over de zeikGeweldig
PSV. Is de enige die met Ajax meedoet om het kampioenschap.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:23 schreef stefmans het volgende:
Rivaliteit, beseffen jullie niet dat wij maar een echte rivaal hebben en dat is Feyenoord.
zij zien ons wel als rivaal, net als dat psv dat van ons vindt, alleen wij vinden hen lachertjesquote:Op zondag 27 mei 2007 17:23 schreef stefmans het volgende:
[..]
Rivaliteit, beseffen jullie niet dat wij maar een echte rivaal hebben en dat is Feyenoord.
rivaliteit is wat anders als strijd!quote:Op zondag 27 mei 2007 17:24 schreef PJORourke het volgende:
[..]
PSV. Is de enige die met Ajax meedoet om het kampioenschap.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |