abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49601347
Welkom bij deel zes van het topic 'Studentenkamers'
Dit topic betreft informatie en foto\'s van voormalige studenten. Studenten variëren nogal qua inrichting van hun eigen studentenkamer. In dit topic wordt een vervolg aangeboden op de vorige twee gaande delen. Men kan hier goed een beeld krijgen wat een gemiddelde student qua kosten kwijt is en hoe een studentenkamer eruit kan zien.

Verdere info betreft een studentenkamer
Reken erop dat een studentenkamer die in het centrum is gelegen plus een minimale oppervlakte van 15M2 al maximaal ¤350,- kan opleveren. Met een beetje mazzel betaal je hiervan de helft maar zit je tevens ook honderden meters meer vanuit het centrum verwijderd. Men kan dit allemaal redelijk nauwkeurig narekenen op http://www.steunpuntwonen.nl/huur/kamer.asp?layout=asw.

Als voorbeeld genomen:
- één student in Groningen, woonachtig aan de Muurstraat (in centrum) betaald ¤325,-. incl g/w/l , á 25m2, voorzieningen en onderhoud zijn matig. Keuken en douche wordt gedeelte met 2 huisgenoten.

of

-Één student in Groningen, woonachtig aan de Nieuwe Ebbinge (100 mtr buiten centrum), ¤350 á 55m2 incl. g/w/l, voorzieningen en onderhoud zijn prima. Keuken en douche voor eigen gebruik


Enkele voorgaande topics:
Deel 1: Studentenkamers
Deel 2: Studentenkamers #2
Deel 3: Studentenkamers #3
Deel 4: Studentenkamers #4
Deel 5: Studentenkamers #5

Enkele studentenkamers uit de voorgaande topics:


teig:








hierissiedan:






Memento-Mori:




En we gaan weer verder

[ Bericht 23% gewijzigd door Principessa.Farfalla op 21-05-2007 12:09:25 ]
pi_49601468
P.s. Ik (v) zoek nog een kamer in Amsterdam, dus geen foto's van mij
  maandag 21 mei 2007 @ 12:18:49 #3
164931 Houtspeer
Jealous Of Your Cigarette
pi_49602137
Ik ga vanaf september op zoek
Echt spannend
Amsterdam of iets anders, hangt van mijn studie af..
And all the things you do with it
  maandag 21 mei 2007 @ 12:39:29 #4
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_49602835
ben benieuwd of dit topic nog blijft lopen, topic 5 was zo goed als dood aan het einde.
  maandag 21 mei 2007 @ 13:19:08 #5
82456 teig
oh my gow
pi_49604251
quote:
Op maandag 21 mei 2007 11:28 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Als je alles wit maakt kan het ook nog heel mooi zijn
Maar zoals je misschien al kan zien, tis al helemaal wit, zou er zelf iets anders tegenaan gooien, maar helaas
  maandag 21 mei 2007 @ 14:11:59 #6
161756 hierissiedan
second first impression
pi_49606324
Misschien wel leuk om te lezen: Mijn brief naar de woningkooperatie om te vragen waarom die wachtijden nou zo lang zijn. Tevens TVP

Beste hoge heren van woonstede,

Als 22 jarige jongen, wil je wel eens uit huis, een eigen leven opbouwen, u zal vast wel begrijpen wat ik bedoel, want u zal ongetwijfeld ook jong zijn geweest.
Alleen kom ik tot de conclusie dat ik in de sociale woningbouw niet aan een fatsoenlijk huis kan komen. Ik sta nu inmiddels bijna 4 jaar ingeschreven, maar het enigste wat binnen mijn mogelijkheid ligt is een 1-kamer appartement tussen de drugsdealers op de Groevenbeek. Of een totaal afgeleefd 1-kamer appartement met een wc-pot met 18 lagen aangekoekte feces op de Van Der Hagenstraat. U begrijpt dat ik niet tevreden ben met deze situatie. Alleen nu wil het dat, als ik een andere woonruimte zou willen, minstens nog 4 jaar zou moeten wachten. De woning waarop ik dan kan reageren is een 2-kamer appartement. Wat ik in mijn onwetendheid aanneem is dat dit soort woningen, zowel de 1 als de 2 kamerappartementen, starters woningen zijn. Hoe kan het dan zijn dat een 2 kamer appartement een wachttijd heeft van 8!! Jaar heeft. Uw antwoord zal zijn: vanwege de nieuwbouw in Veldhuizen waar veel mensen migreren naar andere bouw en geen woonruimte achterlaten. In dat antwoord kan ik mij vinden, maar de meeste mensen die uit veldhuizen vertrekken, zijn gezinnen die een gezinswoning zullen betrekken en niet een 2-kamer starters woning, toch? Ook wil ik vragen hoe het komt dan dat er van deze schaarse starters woningen er te weinig zijn en na mijn mening ook niet meer bijkomen(in de diverse nieuwbouw in Ede) Kunt u mij daar een verklaring voor geven?
Ik ontvang graag van u een reactie op mijn relaas

Met vriendelijke groet,

Hierissiedan


Hun reactie:

Geachte heer Hierissiedan,

Wij begrijpen dat het erg vervelend is dat er op dit moment ontzettende lange wachttijden zijn.

Dit heeft te maken met de vele woningen die niet geadverteerd worden in verband met de stadsvernieuwing van een aantal wijken.

De wachttijden voor een zit/slaapkamer zijn al opgelopen tot 2-3 jaar.

Dit was voorheen de wachttijd voor een 2-kamerappartement, helaas is de wachttijd voor een 2-kamerappartement opgelopen tot soms wel 5 jaar of langer.

Doordat het aanbod erg weinig is, is er ook weinig doorstroming.

Dit is dus ook een reden voor de lange wachttijden.

Er komt wel veel nieuwbouw in Ede maar dat kost tijd.

Er gaat per 1 juli 2007 veel veranderen in het aanbodsysteem van de gemeente Ede.

Dit komt door de WERV een samenwerking tussen Wageningen, Veenendaal, Rhenen en Ede, alle woningen gaan dan via woningnet.nl.

Hoe het straks allemaal gaat lopen is voor ons ook nog niet duidelijk, als het goed is gaat er eind mei begin juni een mailing naar alle woningzoekende en bewoners van Ede over deze verandering.

Of het ook een invloed gaat hebben op de wachttijden is vooralsnog niet aan te geven.

Mocht u nog vragen hebben dan kunt u altijd telefonisch contact opnemen met de afdeling woonservice tel edit.

Met vriendelijke groet,

Afdeling woonservice.

[ Bericht 49% gewijzigd door Marsepein op 21-05-2007 23:55:34 (Telefoonnummer weggehaald.) ]
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
  maandag 21 mei 2007 @ 20:33:46 #7
129106 Chav
Oi Oi Oi !!!
pi_49621027
Sommige kamers zijn hartstikke leuk en andere zijn gewoon te ranzig voor woorden! Wat ben ik blij dat ik niet in een studentenhuis woon zeg!
In me Burberry......
pi_49623005
quote:
Op maandag 21 mei 2007 12:02 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
P.s. Ik (v) zoek nog een kamer in Amsterdam, dus geen foto's van mij
Kamer? Waarom zoek je geen duplex woning? Ben zelf dan wel geen student (gelukkig) maar heb toen ik net op mezelf ging in een duplex woning(is kleine alleenstaandenwoning) gewoond. Voorde huur betaalde ik 180euro per maand, gas+electra 80euro per maand en water 20euro per 2 maanden. Stukken goedkoper dan 1 of andere kamertje. En in een duplexwoning hoef je teminste geen keuken/badkamer/wc met anderen te delen.
pi_49624076
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:16 schreef NasiRamesSpeciaal het volgende:

[..]

Kamer? Waarom zoek je geen duplex woning? Ben zelf dan wel geen student (gelukkig) maar heb toen ik net op mezelf ging in een duplex woning(is kleine alleenstaandenwoning) gewoond. Voorde huur betaalde ik 180euro per maand, gas+electra 80euro per maand en water 20euro per 2 maanden. Stukken goedkoper dan 1 of andere kamertje. En in een duplexwoning hoef je teminste geen keuken/badkamer/wc met anderen te delen.
Ja vind ik ook goed! Waar kan ik die vinden?
pi_49624343
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:42 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

[..]

Ja vind ik ook goed! Waar kan ik die vinden?
vraag er eens naar bij een woningbouwvereniging/woningstichting en schrijf je in
pi_49624419
Hier in Hoogezand had ik binnen een half jaar een huisje maar ik kwam ook in een asociale buurt terecht met junks enzo, wachttijd voor de normale buurten was zo`n 2 jaar maar heb inmiddels een huisje gekocht
pi_49629275
Leuke kamer die laatste uit de OP
pi_49630136
Amsterdam!
Billie Holiday is Lady Day!
pi_49630310
quote:
Op maandag 21 mei 2007 12:02 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
P.s. Ik (v) zoek nog een kamer in Amsterdam, dus geen foto's van mij
Voor een goede indruk hebben we natuurlijk juist foto's van jou nodig.
"There are no short cuts to any place worth going"
- Beverly Sills
pi_49633931
Ik vind het juist super om met anderen samen te wonen.
Het klikt ook erg goed met m'n huisgenoten enzo
Alleen heeft onze huisbaas de boel hier laten renoveren door en stel Polen, dus de kwaliteit is niet echt super
  dinsdag 22 mei 2007 @ 12:07:31 #16
117222 HMaster-II
<3 HMistress
pi_49639468
Effe je quote gesloopt...
Muurstraat Groningen.. Ik vermoed dat alleen maar studentes daar mogen wonen.. (is ook algemeen bekend dat er veelal studentes medicijnen wonen vanwege de veiligehid)
Het zijn namelijk de best beveiligde woningen van Groningen.

Maar wat wil je als je boven de hoerenkasten bivakeerd. Die 'dames' worden goed bewaakt door hun 'bazen'.
quote:
Op maandag 21 mei 2007 11:59 schreef Principessa.Farfalla het volgende:

Als voorbeeld genomen:
woonachtig aan de Muurstraat (in centrum) Keuken en douche wordt gedeelte met 2 huisgenoten.
Op zondag 1 maart 2009 16:07 schreef RonaldV het volgende: Jij bent nog niet verzuurd genoeg :{w
Canon 500n | 300D | 30D | 1DmkIII | 24-105mm F/4 L | 70-200mm F/2.8 L | 50mm F/1.8 | 8mm Peleng Fish | 580EX-II | Metz44 | + de rest van de kitlensjes
pi_49642623
Zoekende naar een kamer in Amsterdam, heb via een collega al een kamer aan de Nassaukade kunnen bezichtigen.

Alleen is de huidige bewoner nog steeds op zoek naar iets anders, dus ik wacht af wanneer diegene weg is!

(tvp)
pi_49646712
Mijn huisbaas heeft de besloten de huur te verhogen met 5% dit jaar

Ga nu 402 euro betalen voor 28m2 + 20m2 dakterras voor mijzelf. Het is wel veel ruimte, maar wel erg duur nu
  dinsdag 22 mei 2007 @ 15:21:08 #19
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_49646975
whooooo tering he das veel! heb in den haag een woning van 85m2 voor netto (ok is wel exclusief) ¤ 425

dakterras is wel fijn!!
pi_49654570
Mijn kamer in Amsterdam Oud-Zuid, op 5 minuten fietsen van de VU en 10 minuten van het Museumplein. Eigen keukentje en douche, toilet delen met twee studentes. Bevalt bijzonder goed.















"There are no short cuts to any place worth going"
- Beverly Sills
pi_49659467
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 18:31 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Mijn kamer in Amsterdam Oud-Zuid, op 5 minuten fietsen van de VU en 10 minuten van het Museumplein. Eigen keukentje en douche, toilet delen met twee studentes. Bevalt bijzonder goed.

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]

Je ligt met een matras op de grond?
pi_49663965
volgens mij word ik belazerd door mn huisbaas. Betaal 295 eu huur + eu 100 servicekosten.
Die kale huur is nog wel te doen (23m2, delft, 5 min van centrum vandaan)
Maar EU 100 service kosten???

Hij wil ook geen jaaroverzicht geven van de werkelijke servicekosten, de rat.

En tis ook nog eens excl internet en excl gemeente belastingen
  dinsdag 22 mei 2007 @ 21:56:58 #24
72244 PICHT
Picht, pacht, poecht.
pi_49664236
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 21:52 schreef Reinnn85 het volgende:
volgens mij word ik belazerd door mn huisbaas. Betaal 295 eu huur + eu 100 servicekosten.
Die kale huur is nog wel te doen (23m2, delft, 5 min van centrum vandaan)
Maar EU 100 service kosten???

Hij wil ook geen jaaroverzicht geven van de werkelijke servicekosten, de rat.

En tis ook nog eens excl internet en excl gemeente belastingen
Dan betaal je nog meer dan wat ik voor m'n appartement betaal
Ik ben lelijk.
  dinsdag 22 mei 2007 @ 22:11:08 #25
161756 hierissiedan
second first impression
pi_49665085
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 20:25 schreef Dementor het volgende:

[..]

Je ligt met een matras op de grond?
Dit zijn de foto's van toen ie er net in kwam, neem aan dat er het een en ander is verandert? (dus nieuwe foto's??)
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
pi_49667693
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 21:56 schreef PICHT het volgende:

[..]

Dan betaal je nog meer dan wat ik voor m'n appartement betaal
Die kans zit er dik in...waar zit je dan?
  dinsdag 22 mei 2007 @ 23:03:28 #27
72244 PICHT
Picht, pacht, poecht.
pi_49667834
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 22:59 schreef Reinnn85 het volgende:

[..]

Die kans zit er dik in...waar zit je dan?
Meppel, centrum. Appartement van ongeveer 50m2 met 1 slaapkamer. Huur is 195 p/maand en g/w/l is ongeveer 70. Gemeentelijke belastingen krijg ik vrijstelling voor, lang leve student zijn.
Ik ben lelijk.
pi_49668868
mja das wel relaxt..
  dinsdag 22 mei 2007 @ 23:33:58 #29
72244 PICHT
Picht, pacht, poecht.
pi_49669077
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 23:28 schreef Reinnn85 het volgende:
mja das wel relaxt..
Zeker weten.

Ben in in ieder geval blij dat ik geen huisbaas heb die me uitmelkt. Laat staan dat ik een rottig kamertje zou willen van 15m2 en daar 300 voor moet lappen met alles inclusief.

Bovendien woon ik nog eens samen met m'n vriendin ook, we delen de kosten ook nog eens. Lekker goedkoop m'n studietijd doorkomen.
Ik ben lelijk.
pi_49669343
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 20:25 schreef Dementor het volgende:

[..]

Je ligt met een matras op de grond?
Nee, dat lijkt maar zo. Het is een matras van 120 x 200 met een dekbed van 140 x 200, zodat je het frame niet ziet zeg maar. Normaal ziet het er zo uit:



Bedframe is 25 euro.
"There are no short cuts to any place worth going"
- Beverly Sills
  dinsdag 22 mei 2007 @ 23:42:19 #31
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_49669362
Ja. Dan wordt je wel genaaid
ik betaal voor Utrecht Centrum 45m2 + eigen keuken/douche/toilet 330 kaal. Daar komt 85 euro lasten (gemeente, GWL, tv en internet) bij.
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_49669371
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 22:11 schreef hierissiedan het volgende:

[..]

Dit zijn de foto's van toen ie er net in kwam, neem aan dat er het een en ander is verandert? (dus nieuwe foto's??)
Ehm, nee, dit is na een jaar wonen. Deze foto's zijn vandaag gemaakt en ik woon er sinds september.. Ik houd het gewoon graag netjes.
"There are no short cuts to any place worth going"
- Beverly Sills
pi_49673199
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 23:41 schreef Pizza_Shooter het volgende:

[..]

Nee, dat lijkt maar zo. Het is een matras van 120 x 200 met een dekbed van 140 x 200, zodat je het frame niet ziet zeg maar. Normaal ziet het er zo uit:

[afbeelding]

Bedframe is 25 euro.
Ikea???
pi_49677096
das wel overduidelijk Ikea....
  woensdag 23 mei 2007 @ 10:51:40 #35
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_49677342
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 21:52 schreef Reinnn85 het volgende:
volgens mij word ik belazerd door mn huisbaas. Betaal 295 eu huur + eu 100 servicekosten.
Die kale huur is nog wel te doen (23m2, delft, 5 min van centrum vandaan)
Maar EU 100 service kosten???

Hij wil ook geen jaaroverzicht geven van de werkelijke servicekosten, de rat.

En tis ook nog eens excl internet en excl gemeente belastingen
Wat verstaat hij onder servicekosten??
in Delft centrum betaald ik ¤ 200 inclusief gwl en excl casema. ongeveer 25 m2 (is al een tijdje geleden 1997-2003)
in Tanthof betaalde ik ¤ 167 excl electra, casema, maar incl water en stookkosten (2003-2005)
kun je niet op een of andere manier eisen dat je een overzicht krijgt?
  woensdag 23 mei 2007 @ 11:23:57 #36
72244 PICHT
Picht, pacht, poecht.
pi_49678477
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 23:41 schreef Pizza_Shooter het volgende:

[..]

Nee, dat lijkt maar zo. Het is een matras van 120 x 200 met een dekbed van 140 x 200, zodat je het frame niet ziet zeg maar. Normaal ziet het er zo uit:

[afbeelding]

Bedframe is 25 euro.
En ik dacht dat ik met mijn futon al laag bij de gronds was...
Ik ben lelijk.
  woensdag 23 mei 2007 @ 11:28:00 #37
161756 hierissiedan
second first impression
pi_49678638
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 23:42 schreef Pizza_Shooter het volgende:

[..]

Ehm, nee, dit is na een jaar wonen. Deze foto's zijn vandaag gemaakt en ik woon er sinds september.. Ik houd het gewoon graag netjes.
Oke ik kan me je huisje nog herreinneren toen je hem net had, toen waren de foto's in de zelfde camerastand genomen en zag het er ongeveer het zelfde uit. Mijn excuus voor de aanname...
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
pi_49693505
Sinds de vorige keer dat ik in deze reeks postte heb een 'paar' dingen veranderd, dus een paar nieuwe fotootjes.




De keuken, nu mét fornuis. En ook met de verklaring waar mijn webicon van ja! op slaat. De vloerbedekking is nou niet bepaald mooi, dus in de zomer gaat die eruit en dan ga ik proberen de houten-plankenvloer eronder een beetje netjes te maken.


Een mooi kleurtje op de muur maakt het een stuk gezelliger, net als de halogeenspotjes. Moet alleen nog wel een poster op de muur ofzo.


Het prijsverschil van de bedombouw was opvallend. Bij de IKEA in Essen ¤ 169,- maar in Groningen slechts ¤ 69,- dus dat ritje kon wel uit.


Geen seconde spijt gehad om een fatsoenlijke radio te kopen.




Het uitzicht vanuit mijn slaapkamer, op een basisschool bouwjaar 1905.

[ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 23-05-2007 18:36:01 ]
pi_49706099
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:28 schreef hierissiedan het volgende:

[..]

Oke ik kan me je huisje nog herreinneren toen je hem net had, toen waren de foto's in de zelfde camerastand genomen en zag het er ongeveer het zelfde uit. Mijn excuus voor de aanname...
Er is niet heel erg veel bij gekomen het afgelopen half jaar inderdaad. Overigens lijkt het op de foto's wel groter dan het is, de woonkamer (dus zonder halletje, gangkast en keuken/douche) is maar 12 m2. Het staat dus eigenlijk ook al voller dan dat het er uit ziet.
"There are no short cuts to any place worth going"
- Beverly Sills
pi_49706150
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 17:45 schreef Igen het volgende:
Sinds de vorige keer dat ik in deze reeks postte heb een 'paar' dingen veranderd, dus een paar nieuwe fotootjes.

[afbeelding]

[afbeelding]
De keuken, nu mét fornuis. En ook met de verklaring waar mijn webicon van ja! op slaat. De vloerbedekking is nou niet bepaald mooi, dus in de zomer gaat die eruit en dan ga ik proberen de houten-plankenvloer eronder een beetje netjes te maken.

[afbeelding]
Een mooi kleurtje op de muur maakt het een stuk gezelliger, net als de halogeenspotjes. Moet alleen nog wel een poster op de muur ofzo.

[afbeelding]
Het prijsverschil van de bedombouw was opvallend. Bij de IKEA in Essen ¤ 169,- maar in Groningen slechts ¤ 69,- dus dat ritje kon wel uit.

[afbeelding]
Geen seconde spijt gehad om een fatsoenlijke radio te kopen.

[afbeelding]

[afbeelding]
Het uitzicht vanuit mijn slaapkamer, op een basisschool bouwjaar 1905.
Ziet er netjes uit hoor. Hoe groot is het totaal?
"There are no short cuts to any place worth going"
- Beverly Sills
pi_49712728
44 m².
  donderdag 24 mei 2007 @ 10:03:52 #42
164931 Houtspeer
Jealous Of Your Cigarette
pi_49715380
Leuke poster
Heb je het ook dat die kinderen jou wakker maken als je een keertje vrij hebt?
And all the things you do with it
  donderdag 24 mei 2007 @ 11:14:04 #43
167723 sanni
Acima de seu
pi_49717501
quote:
Op maandag 21 mei 2007 11:59 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Welkom bij deel zes van het topic 'Studentenkamers'

[imghttp://i10.tinypic.com/5zqbh2v.jpg[/img]
...een studentenkamer met een flatscreen! Dat is gvd LUXE man!
In mijn tijd was er hooguit een oude tiptoetsen tv van de dump met een doorgetrokken kabel voor Filmnet&porno en lege blikken/flessen bier als decoratie.

[ Bericht 1% gewijzigd door sanni op 24-05-2007 11:57:02 ]
pi_49718865
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 00:25 schreef Pizza_Shooter het volgende:

[..]

Voor een goede indruk hebben we natuurlijk juist foto's van jou nodig.
Als ik zo sneller aan een kamer kom wil ik best foto's plaatsen
Kun je me misschien PMen hoe dat een beetje werkt? Want ik wil asap op kamers
  donderdag 24 mei 2007 @ 12:01:50 #45
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_49719164
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 11:14 schreef sanni het volgende:

[..]

[afbeelding]...een studentenkamer met een flatscreen! Dat is gvd LUXE man!
In mijn tijd was er hooguit een oude tiptoetsen tv van de dump met een doorgetrokken kabel voor Filmnet&porno en lege blikken/flessen bier als decoratie. [afbeelding]
Studenten van tegenwoordig worden gedwongen om minimaal 20 uur per week een bijbaan te hebben om nog geaccepteerd te worden in deze wereld, vandaar.
pi_49720018
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 10:03 schreef Houtspeer het volgende:
Leuke poster
Heb je het ook dat die kinderen jou wakker maken als je een keertje vrij hebt?
Volgens mij niet meer, eigenlijk.

En die poster... Als student hoort daar natuurlijk eigenlijk een vitrine met lege bierflesjes te hangen zeker.
  maandag 28 mei 2007 @ 12:42:18 #47
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_49848326
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 23:42 schreef Sjoewe het volgende:
Ja. Dan wordt je wel genaaid
ik betaal voor Utrecht Centrum 45m2 + eigen keuken/douche/toilet 330 kaal. Daar komt 85 euro lasten (gemeente, GWL, tv en internet) bij.
Dat doe je niet slecht, ik woon in lombok met 15m2 voor 275 excl.
Maar nu ga ik nog even niet meer weg, sinds vrijdag heb ik namelijk dit op mijn muur staan.

Noise is all relative to the silence preceding it
  maandag 28 mei 2007 @ 12:48:41 #48
161756 hierissiedan
second first impression
pi_49848534
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 12:01 schreef Grumpey het volgende:

[..]

Studenten van tegenwoordig worden gedwongen om minimaal 20 uur per week een bijbaan te hebben om nog geaccepteerd te worden in deze wereld, vandaar.
nou tussen de 20 en 40 uur per week bijwerken bovenop de stagen van 28 uur en school...Tja dan kan je dus een flatscreen betalen, je rijbewijs behalen en een autootje kopen.... En ondertussen nog een beetje sparen
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
  dinsdag 5 juni 2007 @ 22:05:39 #49
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_50144072
Zo net nieuwe kamer geregeld op de A Kerkhof te Groningen. 30 m2 met eigen keuken/douche/toilet. Laminaat op de vloer, een jaar geleden opgeleverd. Echt super blij mee Wanneer ik ben verhuisd zal ik ff wat foto's schieten.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  woensdag 6 juni 2007 @ 12:43:21 #50
164364 HipKip
Bossa nova baby!
pi_50159796
quote:
Op maandag 28 mei 2007 12:42 schreef Undergod het volgende:

[..]

Dat doe je niet slecht, ik woon in lombok met 15m2 voor 275 excl.
Maar nu ga ik nog even niet meer weg, sinds vrijdag heb ik namelijk dit op mijn muur staan.

[afbeelding]
Tof man!

Zelf gemaakt?
"Never miss a good chance to shut up."
  woensdag 6 juni 2007 @ 15:59:45 #51
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_50167303
Huisgenootje van me, heb wel geholpen in het proces
Nadat het op de muur gebeamed was de grote lijntjes overtrekken was meer dan voldoende belasting voor mijn onkunstige vingers
Noise is all relative to the silence preceding it
  donderdag 7 juni 2007 @ 15:34:34 #52
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_50203742
Lombok

Ik ga in de toekomst hopelijk verhuizen van de ene kant naar de andere kant in Lombok. Van studentenhuis naar eigen appartementje gedeeld met een vriend. Zint me wat beter
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
pi_50254090


Das mijn hok in wording Meubels worden er in de loop van volgende week ingezet..
  zaterdag 9 juni 2007 @ 15:11:11 #54
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_50270076
quote:
Op maandag 28 mei 2007 12:42 schreef Undergod het volgende:

[..]

Dat doe je niet slecht, ik woon in lombok met 15m2 voor 275 excl.
Maar nu ga ik nog even niet meer weg, sinds vrijdag heb ik namelijk dit op mijn muur staan.

[afbeelding]
Hoe heb je het gedaan aan het eind van die groene strepen? Ziet er mooi uit namelijk, net als de hele afbeelding.
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
  maandag 11 juni 2007 @ 17:26:16 #55
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_50338285
Mijn huisgenoot heeft plakband gebruikt
Noise is all relative to the silence preceding it
pi_50443551
Erg tof Undergod. Wil ook ongeveer het zelfde doen op mijn kamer. Heb alleen geen beamer helaas.
  donderdag 14 juni 2007 @ 18:38:13 #57
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_50459294
Dank je!
Zonder huisgenoot was het mij ook niet gelukt hoor
Die was nog belangrijker dan de beamer. Eerst wilde ik een blow-up maken, met zo'n raster zodat je ziet hoe de lijnen ongeveer lopen, maar das al heel wat lastiger.
Ik heb nog een muur en zoek daar nog een project voor.
Noise is all relative to the silence preceding it
  vrijdag 15 juni 2007 @ 01:56:46 #58
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_50473951


Vanmiddag is het rond gekomen!
* zwahiel gaat verhuizen! Naar een appartementje gedeeld met een vriend van me! Heb er nu al zin in!

Foto's volgen later, over anderhalve maand mag ik erin!
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  vrijdag 15 juni 2007 @ 04:08:56 #59
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_50475193
vandaag weer iemand op bezoek gehad die voor het eerst op mijn kamer was, en ineens weet je weer hoe luxe het is om betaalbaar in een mooi pand op de prinsengracht te wonen

(jemig, wat een studententijd om te posten trouwens )
pi_50916530
*kick*
  † In Memoriam † woensdag 27 juni 2007 @ 23:40:49 #61
77924 Skaai
I am beyond coffee.
pi_50921568
quote:
Op vrijdag 8 juni 2007 22:03 schreef FranticDJ het volgende:
[afbeelding]

Das mijn hok in wording Meubels worden er in de loop van volgende week ingezet..
Jaaa we willen een update!
Fat bikers bounce better.
I'm not confused brother! I just took picture of my face, is defo not my confused face!
pi_50931460
Jaaa ik moet nog updaten maar komende paar weken zit ik niet in breda en ben laatste keer fotos vergeten maken.. Ze komen asap!
  vrijdag 29 juni 2007 @ 01:56:34 #63
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_50958928
Mijn huidige kamer, over een 6 weken hoop ik in mijn nieuwe appartement te zitten Tot dit tijd verblijf ik hier gezellig in Lombok op mijn eigen 18m2 (gelukkig veel gezamelijke ruimten)





En mijn lampen.

As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  vrijdag 29 juni 2007 @ 09:55:34 #64
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_50961933
het ziet er uit als 10m2 hoor
  vrijdag 29 juni 2007 @ 12:44:21 #65
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_50966944
klopt wel ja, ik stond op een ladder in een hoekje van de kamer. Maar in die hoek lagen (gisteren nog) allemaal vuilniszakken die nog weg moesten. Had mijn kamer uitgemest. De ruimte tussen de kast is nog 2 meter tot aan de muur. Lijkt klein op de foto's maar is best groot.
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  zaterdag 30 juni 2007 @ 12:18:57 #66
74276 saaw
fight harder or walk away
pi_50996473
mijn nieuwe appartementje





indeling is als volgt

dakterras ligt links, door het raam naar buiten stappen dus
an urge to help mankind overcomes me
  zaterdag 30 juni 2007 @ 13:13:33 #67
116535 Smoked
Ally Sheedy FTW!1
pi_50998175
quote:
Op zaterdag 30 juni 2007 12:18 schreef saaw het volgende:
mijn nieuwe appartementje
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]

indeling is als volgt
[afbeelding]
dakterras ligt links, door het raam naar buiten stappen dus
Wat betaal je daar nou voor?
There IS no global warming -- The Matrix
  zaterdag 30 juni 2007 @ 13:21:58 #68
74276 saaw
fight harder or walk away
pi_50998429
quote:
Op zaterdag 30 juni 2007 13:13 schreef Smoked het volgende:

[..]

Wat betaal je daar nou voor?
650 inclusief alles [gas, water, licht, internet, tv, servicekosten en gemeentelijke belastingen]

wonen er met zn 2en, dus is prima te doen ben heel blij iig
an urge to help mankind overcomes me
pi_51098330
Mijn studentenhuis waar ik nu een maandje of 2,5 woon, in Lent (bij Nijmegen):


Huis van de zijkant (ik woon bij het balkon).


Zwembadje


Kamertje naast mn kamer (erg handig voor voorraad en koelkast enzo)


Kamer zelf





Ik ben een meisje =)
  dinsdag 3 juli 2007 @ 16:40:40 #70
161756 hierissiedan
second first impression
pi_51098355
Met ZWEMBAD!!!
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
pi_51098419
Euhm. Ja.
Ik ben een meisje =)
pi_51288499
ik heb ook een kamer

zie mijn ondertitel voor de vorderingen
Ja doei.
  maandag 9 juli 2007 @ 14:20:14 #73
7242 WarPuppy
Paddestoel
pi_51290567
Ik zal hier binnenkort eens wat foto's posten. Zit alleen te denken om een muur te verven, heb het nu donkerbruin. Iemand nog een kleurtip?
In the quiet words of the virgin Mary..... come again?!
pi_51293402
Bloedoranje.
  maandag 9 juli 2007 @ 16:34:23 #75
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_51295240
quote:
Op dinsdag 3 juli 2007 16:42 schreef Dupje het volgende:
Euhm. Ja.
Sjiek pandje! Waar in Lent is dat? Ik heb járenlang elke dag door dat dorp naar school gefietst .
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_51295577
Op de dijk aan de Waalkant, tussen de 2 bruggen in. Je ziet mn huis vanaf de beide bruggen, dus ook als je met de trein van Nijmegen richting Utrecht gaat.
Ik ben een meisje =)
  maandag 9 juli 2007 @ 16:45:39 #77
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_51295701
Ghehe, toffe locatie!

Veel plezier alvast met het Zomerfeestenvuurwerk.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_51296122
Whahaha jeej, dankje! Ze komen hier ook langs!
Ik ben een meisje =)
  dinsdag 10 juli 2007 @ 00:36:08 #79
161756 hierissiedan
second first impression
pi_51311436
quote:
Op dinsdag 3 juli 2007 16:42 schreef Dupje het volgende:
Euhm. Ja.
he maar hoe kom je eigenlijk aan zo'n plekje?
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
  dinsdag 10 juli 2007 @ 00:39:36 #80
161756 hierissiedan
second first impression
pi_51311520
Ik ga misschien naar Apeldoorn te voor mijn toekomstige baan, wie heeft er ervaring met kamers daaro?waar kun je het best zitten qua ligging en prijs en via wie huren?
En aangezien ik er een heel nieuw leven op moet bouwen, wat zijn leuke ontmoetingsplek en daar??
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
  dinsdag 10 juli 2007 @ 11:29:07 #81
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_51318869
Misschien kan je dan beter die vragen stellen in het apeldoorn topic in het steden en streken forum.
Noise is all relative to the silence preceding it
pi_51319012
quote:
Op maandag 9 juli 2007 16:42 schreef Dupje het volgende:
Op de dijk aan de Waalkant, tussen de 2 bruggen in. Je ziet mn huis vanaf de beide bruggen, dus ook als je met de trein van Nijmegen richting Utrecht gaat.
kom daar altijd met de motor doorheen / langs als ik naar mn vriend ga in het weekend vanuit Den Haag
Ja doei.
pi_51320626
quote:
Op dinsdag 10 juli 2007 00:36 schreef hierissiedan het volgende:

[..]

he maar hoe kom je eigenlijk aan zo'n plekje?
Naja, briefje ophangen op de hogeschool, opgebeld worden en uitgenodigd worden voor de kijkavond, en dan uitgekozen worden Had gewoon geluk denk ik
Ik ben een meisje =)
pi_51320648
quote:
Op dinsdag 10 juli 2007 11:34 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

kom daar altijd met de motor doorheen / langs als ik naar mn vriend ga in het weekend vanuit Den Haag
Mooie dijk toch?
Ik ben een meisje =)
pi_51322777
ja, mooie dijk mara volgende zomer gaan ze hem echt helemaal dichtgooien in de weekends voor alle motorverkeer, zodat die kloterige fietsers niet gehinderd worden

het is toch verdomme geen FIETSPAD
Ja doei.
pi_51323640
Ja ik weet het, beetje vaag idd. Al heb ik toch geen auto of iets, maar veel huisgenootjes wel.
Beetje onhandig lijkt het me wel...
Ik ben een meisje =)
  dinsdag 10 juli 2007 @ 16:02:19 #87
148823 znarch
ondertitel
pi_51327619
quote:
Op maandag 28 mei 2007 12:42 schreef Undergod het volgende:

[..]

Dat doe je niet slecht, ik woon in lombok met 15m2 voor 275 excl.
Maar nu ga ik nog even niet meer weg, sinds vrijdag heb ik namelijk dit op mijn muur staan.

[afbeelding]
Kan ik die gast niet inhuren ?
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
  dinsdag 10 juli 2007 @ 21:23:02 #88
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_51339125
Ja hij is te huur, voor 150 heb jij er ook 1 zegt ie.
Noise is all relative to the silence preceding it
pi_51361311
quote:
Op dinsdag 3 juli 2007 16:39 schreef Dupje het volgende:
Mijn studentenhuis waar ik nu een maandje of 2,5 woon, in Lent (bij Nijmegen):

[afbeelding]
Huis van de zijkant (ik woon bij het balkon).

[afbeelding]
Zwembadje

[afbeelding]
Kamertje naast mn kamer (erg handig voor voorraad en koelkast enzo)

[afbeelding]
Kamer zelf

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]
Mooie kamer, maar wel in Lent . Dat is wel ietsje minder.
  woensdag 11 juli 2007 @ 15:25:14 #90
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_51362300
quote:
Op woensdag 11 juli 2007 14:55 schreef Nuna het volgende:

Mooie kamer, maar wel in Lent . Dat is wel ietsje minder.
Aan de dijk, tussen de twee bruggen... er zijn zat wijken in Nijmegen die verder van het centrum liggen hoor .
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  woensdag 11 juli 2007 @ 16:28:36 #91
148823 znarch
ondertitel
pi_51364708
quote:
Op dinsdag 10 juli 2007 21:23 schreef Undergod het volgende:
Ja hij is te huur, voor 150 heb jij er ook 1 zegt ie.
Hmm voor een euro of 70 heb ik er een tweeluik schilderij van. Ga es met em onderhandelen :p
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
  woensdag 11 juli 2007 @ 16:57:22 #92
88064 Undergod
Houd u van toffees?
pi_51365741
Waar kan je 2luik schilderijen kopen dan?


Ik zie aan je ondertitel, sig, weet ik veel wat, boven je plaatje dat je wel in ons stadje woont
Noise is all relative to the silence preceding it
pi_51366022
quote:
Op woensdag 11 juli 2007 15:25 schreef JDude het volgende:

[..]

Aan de dijk, tussen de twee bruggen... er zijn zat wijken in Nijmegen die verder van het centrum liggen hoor .
Hehe ja, ik ben binnen 10 min in de stad En binnen 20 min op de han. Dus zo ver is het niet. Ik vind het wel rlxt eigenlijk
Ik ben een meisje =)
  vrijdag 13 juli 2007 @ 21:17:19 #94
184395 BlueSky89
searching...
pi_51443035
Eventjes een vraagje.... Ik ga dus ook volgend jaar op kamer, heb mijn contractje en al op zak, en ben nou stiekem al wat bezig met te bedenken hoe ik het zal gaan inrichten. Probleem is wel een beetje dat het een aardig kleine kamer is (12 m² dacht ik), dus wordt het allemaal een beetje pas en maatwerk. De kamer is op zich wel hoog en daarom had ik zitten denken om dus wat in de hoogte te gaan 'werken', heb al gezocht naar bv een hoogslaper, zodat ik de bedruimte eigenlijk weer inwin, maar zijn er van jullie wat tips voor me zouden hebben om ruimte te besparen, maar er toch in te slagen om alles (ja, dat is veel, ik lijk oneindig veel spulletjes te hebben) kwijt te raken?
  zaterdag 14 juli 2007 @ 01:46:30 #95
67385 ROG
Go on, say it.
pi_51452165
quote:
Op vrijdag 13 juli 2007 21:17 schreef BlueSky89 het volgende:
Eventjes een vraagje.... Ik ga dus ook volgend jaar op kamer, heb mijn contractje en al op zak, en ben nou stiekem al wat bezig met te bedenken hoe ik het zal gaan inrichten. Probleem is wel een beetje dat het een aardig kleine kamer is (12 m² dacht ik), dus wordt het allemaal een beetje pas en maatwerk. De kamer is op zich wel hoog en daarom had ik zitten denken om dus wat in de hoogte te gaan 'werken', heb al gezocht naar bv een hoogslaper, zodat ik de bedruimte eigenlijk weer inwin, maar zijn er van jullie wat tips voor me zouden hebben om ruimte te besparen, maar er toch in te slagen om alles (ja, dat is veel, ik lijk oneindig veel spulletjes te hebben) kwijt te raken?
Niet je zit-/slaapbank direct tegen de muur aanzetten maar eerst een lange plank (IKEA Lack bijv.) te monteren op hoogte van de rugleuning. Vervolgens daar wat opbergdozen onder en je bank er weer voor. Zo heb je én opbergruimte en een plank voor boeken/drankjes. Kost je slechts een cm of 25 extra diepte.
pi_51486841
ik ga op kamers, eigen douche en keuken jullie mogen alvast binnenkijken













pi_51486867
quote:
Op zaterdag 30 juni 2007 12:18 schreef saaw het volgende:
mijn nieuwe appartementje
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]

indeling is als volgt
[afbeelding]
dakterras ligt links, door het raam naar buiten stappen dus
Super tof huis
  zondag 15 juli 2007 @ 13:23:02 #98
74865 Pumatje
Wij stelen die kazen!
pi_51486992
quote:
Op dinsdag 10 juli 2007 21:23 schreef Undergod het volgende:
Ja hij is te huur, voor 150 heb jij er ook 1 zegt ie.
Nette prijs

Ik doe dit ook, voor zoiets als dat vraag ik rond 175.. dus netjes..
[DEF] SC#8 Pumatje, niet geboren maar door de baas verstrekt
pi_51487005
zozo dat doe je niet verkeerd!!!!!!!!!! Super zeg!
  zondag 15 juli 2007 @ 13:29:18 #100
74276 saaw
fight harder or walk away
pi_51487154
ik heb een nieuwe bank [en hij is gloednieuw en was maar 50 euro]
zo ff fototje maken
an urge to help mankind overcomes me
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')