Oh nee!quote:
Dat zat ik me ook net te bedenken hier.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 22:32 schreef snoopy het volgende:
Die voorletters zouden mij echt niet interesseren als ik de namen mooi zou vinden.
Oh dan moet ik een evt. zusje maar niet zo noemen denk ikquote:Op vrijdag 20 juli 2007 22:25 schreef Brighteyes het volgende:
Dat is volgens mij een hele ouderwetse.Vaak verbasterd tot Dientje.
![]()
Als "dienja"quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:51 schreef bixister het volgende:
vivi, ik vond digna toch al niet zo bij je passen, en 't lijkt tegelijkertijd ook wel wat teveel op dean misschean.(hoe zou jij digna uitspreken trouwens?)
Deanja dusquote:
Ik ken drie Digna's en je spreekt het bij alledrie gewoon uit als Digna. Met een "g" in het midden dus. En eigenlijk vind ik dat mooier dan "dienja".quote:
Had een zusje van je kunnen zijn, dienja en moonah!quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:00 schreef Moonah het volgende:
Drie?
Ik had er nog nooit van gehoord. Bovendien vind ik het geen mooie naam, hoe je hem ook uitspreekt.
Nee, dat vind ik zo boers.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:59 schreef hummus het volgende:
[..]
Ik ken drie Digna's en je spreekt het bij alledrie gewoon uit als Digna. Met een "g" in het midden dus. En eigenlijk vind ik dat mooier dan "dienja".
Welterusten, PM-girl-Vulpen!quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:03 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Had een zusje van je kunnen zijn, dienja en moonah!
Sorry, nu ben ik echt te gaar, ga ook maar eens slapen geloof ik!
Hahaha, ik hoor het meer op z'n Spaans, als "Dina" met zo'n golfje op de Nquote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:04 schreef hummus het volgende:
Oh, dat heb ik dan weer bij "dienja". Maar misschien komt dat omdat ik het in m'n hoofd alle namen die eindigen op -a onvermijdelijk op z'n Gronings hoor. "Dienjaaaaaa".
Wij krijgen regelmatig de energierekening van J.'s vader, terwijl J. toch echt drie voorletters heeft en zijn vader maar twee. Ze vinden dat al te moeilijk, vandaar dat ik wel in mijn achterhoofd heb gehouden dat een andere voorletter handig kan zijn.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 22:32 schreef snoopy het volgende:
Die voorletters zouden mij echt niet interesseren als ik de namen mooi zou vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |