Hij vind dat fanatieke Jihad-strijders ook recht hebben op subsidie?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:16 schreef Igen het volgende:
Wat ik ook vreemd vind, is dat Cohen het bekritiseerde dat de woningbouwcorporatie de wens had om met een progressieve islamitische vereniging samen te werken. Want geld geven aan religieuze organisaties is oké, zolang je ze maar allemaal gelijk behandelt en vooral niet kijkt of zo'n organisatie wel helemaal in orde is.
Hij zei dat de wens van de woningbouwcorporatie naar een progressieve islamitische stichting om mee samen te werken, een ongewenste inmenging in de religieuze kant van de zaak is.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:22 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hij vind dat fanatieke Jihad-strijders ook recht hebben op subsidie?
Cohen is gek. Geestelijk gestoord.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:39 schreef Igen het volgende:
[..]
Hij zei dat de wens van de woningbouwcorporatie naar een progressieve islamitische stichting om mee samen te werken, een ongewenste inmenging in de religieuze kant van de zaak is.
Aha. Dus het is wel goed als woningcooperaties ghetto-vorming tegengaan door divers bouw- en verhuur beleid, maar als het om een moskee gaat mogen ze alleen maar als bouwbedrijf fungeren; "geld=bouwen, verder mond houwen"quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:39 schreef Igen het volgende:
[..]
Hij zei dat de wens van de woningbouwcorporatie naar een progressieve islamitische stichting om mee samen te werken, een ongewenste inmenging in de religieuze kant van de zaak is.
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:41 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Nee, dat kon Cohen 'zich niet herinneren'.
He! Jij gaat nu tegen de scheiding van kerk en staat in mannetje! Jij bent nu onze eigen waarden aan het vernietigen om die zogenaamd te beschermen! Jij bent net zo erg als de ergste moslimfundi, wist je dat? Nee, jij bent nog erger! Want jij wil DE kernwaarden van Nederland vernietigen!quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:46 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Aha. Dus het is wel goed als woningcooperaties ghetto-vorming tegengaan door divers bouw- en verhuur beleid, maar als het om een moskee gaat mogen ze alleen maar als bouwbedrijf fungeren; "geld=bouwen, verder mond houwen"
Ik zoek een woord, hypocriet? Opportunistisch? Iets dergelijks.
Ja want dat kán je vantevoren gewoon niet weten, dat het fundies zijn. En als het probleem zich aandient, wat hij écht niet ziet gebeuren, gaat hij het gesprek met ze aan.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:22 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Hij vind dat fanatieke Jihad-strijders ook recht hebben op subsidie?
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:54 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
Ja want dat kán je vantevoren gewoon niet weten, dat het fundies zijn.
Ja ja, jij wilt helemaal geen moskeëen in NL, dat weten we nou wel.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 09:54 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
He! Jij gaat nu tegen de scheiding van kerk en staat in mannetje! Jij bent nu onze eigen waarden aan het vernietigen om die zogenaamd te beschermen! Jij bent net zo erg als de ergste moslimfundi, wist je dat? Nee, jij bent nog erger! Want jij wil DE kernwaarden van Nederland vernietigen!
CopyrightLinks Fok.
Daar is tot nu toe niets van gebleken.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:06 schreef Papierversnipperaar het volgende:
beschaafde groep baardmensen
Bono van U2 zei een keer in een interview dat er meer geld te verdienen viel in religie dan in Rockmuziek. De interviewer was not ammusedquote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:06 schreef SteveBallmer het volgende:
Zeg Ray, moeten wij nou niet ook eens een geloofje opzetten?
Ik bedoel, we zijn toch hartstikke gek dat we gewoon iedere dag gaan werken terwijl de poen voor het opscheppen ligt?![]()
De erkenning daarvan schijnt geen punt te zijn.
Dit land kan zoveel beter! (en mijn saldo ook)
Inderdaad. Ik lijk wel besodemieterd met dat gezwoeg.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:06 schreef SteveBallmer het volgende:
Zeg Ray, moeten wij nou niet ook eens een geloofje opzetten?
Ik bedoel, we zijn toch hartstikke gek dat we gewoon iedere dag gaan werken terwijl de poen voor het opscheppen ligt?![]()
De erkenning daarvan schijnt geen punt te zijn.
Dit land kan zoveel beter! (en mijn saldo ook)
En daarbij is de uitzending van Reporter ook heel verhelderend. Eventueel terug te zien. (Uitzending: 24 juni 2007)quote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:38 schreef Igen het volgende:Al met al lijkt me het een zeer slechte zaak als de moskee nog gaat worden gebouwd, zolang Milli Görüş niet geheel uit het project stapt. Maar op Wikipedia lezen we: "Volgens Dağ zal Milli Görüş zelfstandig een moskee gaan bouwen die volledig onder het bestuur van de Duitse radicale tak zal komen te staan." Ik hoop het toch niet!
fantástisch, dat willen we echt hebbenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 10:38 schreef Igen het volgende:
In Duitsland heeft de grondwetbewaking van NRW zich met Milli Görüş bezig gehouden. Volgens hen plant de organisatie geen terroristische aanslagen en ook anderszins niks met dwang. Hun doel is het om de integratie actief tegen te werken, en om moslimwijken te laten ontstaan waar alleen al door de groepsdruk iedereen zich aan de islamitische regels (zoals het hoofddoekje) houdt.
Conquest and conquer.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:28 schreef milagro het volgende:
welke enge gedachte zit hier toch achter, dat vooral níet te doen of te willen?
En dat dan bij voorkeur laten afrekenen door ongelovige honden.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:30 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Conquest and conquer.
Dat dan weer wel.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:31 schreef SteveBallmer het volgende:
[..]
En dat dan bij voorkeur laten afrekenen door ongelovige honden.
je zou het gaan denken, hè... en 'ze' hebben de tijd, dat is nu precies het probleem.quote:
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:33 schreef milagro het volgende:
wellicht onbedoelde dhimmitude van de Cohennetjes
Dhimmitudequote:
About Dhimmitude
Dhimmi is the status given to Jews and Christians under Islam. Throughout history, these religious minorities in Muslim lands have been oppressed and victimized. Ending the culture of dhimmitude is a prerequisite for achieving peace and justice for all people in the Islamic world.
Ze denken op korte termijn. De mens streeft naar vrijheid. Een (vrijwillig) inleveren van vrijheid heeft altijd met angst te maken. Kijk naar Amerika. Met en na 9-11 is men de angst erin gaan hameren en heeft men allerlei wetten kunnen invoeren om vreiheid te beperken en privacy te kunnen schenden.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:33 schreef milagro het volgende:
[..]
je zou het gaan denken, hè... en 'ze' hebben de tijd, dat is nu precies het probleem.
'wij' denken op korte termijn, in tientallen jaren, 'zij' denken op lange termijn, honderden jaren, geduld is een schone zaak voor de goede zaak en voeg daarbij de naiviteit en de daardoor wellicht onbedoelde dhimmitude van de Cohennetjes van deze wereld, en het feit dat er gemiddeld wat meer koters per gezin geproduceerd worden en hoppa, klaar ik Kheesh.
Welnee joh mensen. Dat is iets van het verre verleden. Tegenwoordig doen de mensen dat soort dingen niet meer, ben je mal. Echt waar hoor.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:33 schreef milagro het volgende:
[..]
je zou het gaan denken, hè... en 'ze' hebben de tijd, dat is nu precies het probleem.
'wij' denken op korte termijn, in tientallen jaren, 'zij' denken op lange termijn, honderden jaren, geduld is een schone zaak voor de goede zaak en voeg daarbij de naiviteit en de daardoor wellicht onbedoelde dhimmitude van de Cohennetjes van deze wereld, en het feit dat er gemiddeld wat meer koters per gezin geproduceerd worden en hoppa, klaar ik Kheesh.
Allemaal leugensquote:Op vrijdag 29 juni 2007 14:57 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Welnee joh mensen. Dat is iets van het verre verleden. Tegenwoordig doen de mensen dat soort dingen niet meer, ben je mal. Echt waar hoor.
quote:"One candidate tells you that he will enlist foreign allies in your crusade against us. These supposed allies are the ones who love death. In half a century the number of Europeans will fall by 50 million, because the Europeans no longer love life enough to bring new life into this world. Three hundred and twenty years ago a Muslim army stood before the gates of Vienna, and Europe barely escaped conversion to the true faith at swordpoint. During the next half-century Muslims will wander into Europe and replenish the half-empty towns with people, and the sound of children's voices once again will be heard - but in Arabic.
"Because they hate life, your supposed allies are cowards. Half a millennium ago the Spanish empire drove Islam from its territory; this year a few bombs at a railway station panicked the pathetic remnants of Spain into retreat from Iraq. You are fools to count on them. Even the Zionist Bernard Lewis admits that Islam will prevail in Europe before the end of this century.
Als ze de wereld willen veroveren moeten ze dat gewoon doen. Maar het lukt ze niet. Ze kunnen alleen maar zielig huilen als kleine kinderen. Kom dan met je zelfmoordenaars! Waar zijn jullie dan?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 16:15 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Maar jongens, we moeten vooral lief voor ze zijn, dan komt het allemaal goed![]()
De wereld veroveren? Een coalitie van Arabische landen kan niet eens een dwergstaatje als Israel op de knieen dwingen. Helemaal niks kunnen ze die sukkels, alleen een grore bek opzetten en vlaggen in de fik steken. Vind je het heel vervelend als ik hier effe smakelijk om moet lachen?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 16:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als ze de wereld willen veroveren moeten ze dat gewoon doen. Maar het lukt ze niet. Ze kunnen alleen maar zielig huilen als kleine kinderen. Kom dan met je zelfmoordenaars! Waar zijn jullie dan?![]()
Ik zei het al, Cohen geeft niet zo snel op.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 07:46 schreef Suko het volgende:
Gisteravond, in het wekelijkse interview met Cohen op AT5, het laatste van dit seizoen, viel ik toch weer enigszins van m'n stoel. Hij vindt nog steeds dat die Moskee er moet komen omdat er een grote groep gelovigen daar recht op heeft, of we dat nou willen of niet, die groep is er en zijn Nederlander. De gemeente zal er nu geen bemoeienis mee hebben, dit nav de financiele transactie aan de Moskee, die hij vergeleek met de subsidie aan de Portugees Israëlitische synagoge. For Pete sake man, dat is een monument! Iets wat de interviewster ook al stellig opmerkte. Maar goed, het maakt dan kennelijk niet meer uit door wie of wat, die Moskee zal er wel komen. Het gesprek is nog te zien en de Moskee is het eerste onderwerp wat aan de orde komt: Bekijk Video
Je lacht nu wel, maar bv SA en Dubai geven miljoenen uit om de westerse wereld te beinvloeden met de Islam.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 18:46 schreef Hathor het volgende:
[..]
De wereld veroveren? Een coalitie van Arabische landen kan niet eens een dwergstaatje als Israel op de knieen dwingen. Helemaal niks kunnen ze die sukkels, alleen een grore bek opzetten en vlaggen in de fik steken. Vind je het heel vervelend als ik hier effe smakelijk om moet lachen?
Alsof je een empire kan kopen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 22:21 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Je lacht nu wel, maar bv SA en Dubai geven miljoenen uit om de westerse wereld te beinvloeden met de Islam.
Ik denk dat dit verder rijkt, op termijn, dan menig één denkt.![]()
Kopen niet, maar wel beinvloeden!quote:Op vrijdag 29 juni 2007 22:30 schreef Hathor het volgende:
[..]
Alsof je een empire kan kopen.Het enige wat ze hiermee bereiken is dat de sinds WW2 in slaap gesukkelde ultra nationalistische gevoelens weer boven komen drijven, zoals je hebt kunnen zien in het voormalig Joegoslavie, en ze op hardhandige wijze de keerzijde van de medaille zullen leren kennen. Ik zal je een ander scenario voorspiegelen, een Europa waarin geen moslim meer te vinden is, binnen nu en 50 jaar.
En dat is het probleem.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 22:52 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Kopen niet, maar wel beinvloeden!
Zolang ze geen, tot bijna geen weerstand zullen krijgen in menig westers land, zullen ze hier mee doorgaan.
Ik ben bang dat jouw senario best wel eens uit zal kunnen komen, maar dat zal niet zonder slag of stoot gaan.![]()
dat laatste gaat ze ook niet goed af:quote:Op vrijdag 29 juni 2007 18:46 schreef Hathor het volgende:
[..]
De wereld veroveren? Een coalitie van Arabische landen kan niet eens een dwergstaatje als Israel op de knieen dwingen. Helemaal niks kunnen ze die sukkels, alleen een grore bek opzetten en vlaggen in de fik steken. Vind je het heel vervelend als ik hier effe smakelijk om moet lachen?
en op een gegeven moment loopt het uit de hand en krijg je rellenquote:Op zaterdag 30 juni 2007 10:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
En dat is het probleem.
De westerse bevolking zal zich niet willen schikken naar een moslim-regering. Als een normale regering de moslims niet "op hun plaats houd" krijg je een opstand van de originele bevolking of je krijgt een verregaande tweedeling. Moslims in arme steden en blanken in rijkere gebieden erbuiten.
Ik ben niet "tegen" moslims, maar we zullen er toch voor moeten zorgen dat ze in NL ingepast worden. De gemiddelde vrijgevochten nederlander gaat zich echt niet schikken naar een repressief geloof.
Dit is eigenlijk nu al het geval, al de probleemwijken hebben een hoog allochtonen gehalte.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 10:56 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
En dat is het probleem.
De westerse bevolking zal zich niet willen schikken naar een moslim-regering. Als een normale regering de moslims niet "op hun plaats houd" krijg je een opstand van de originele bevolking of je krijgt een verregaande tweedeling. Moslims in arme steden en blanken in rijkere gebieden erbuiten.
Dat is juist het probleem, de meeste Moslims willen niet ingepast worden, sterker nog, alles moet gaan als in het thuisland.quote:Ik ben niet "tegen" moslims, maar we zullen er toch voor moeten zorgen dat ze in NL ingepast worden. De gemiddelde vrijgevochten nederlander gaat zich echt niet schikken naar een repressief geloof.
Ik zou maar oppassen als ik jou was. Er zijn namelijk helemaal geen zelfmoordenaars nodig. Ze vermenigvuldigen zich als ratten en voordat je het weet, ziet ook jou wijk er net als Amsterdam uit en is de 'witte vlucht' die je nu vanuit alle grote steden ziet, niet meer mogelijk omdat zelfs Drenthe zwart ziet van de allochtonen. Als het over een generatie of wat 10 tegen drie is, wil ik je nog wel eens horen met je hautaine arrogantie. Dan kun je namelijk helemaal niets meer doen, zelfs al zou je het willen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 16:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Als ze de wereld willen veroveren moeten ze dat gewoon doen. Maar het lukt ze niet. Ze kunnen alleen maar zielig huilen als kleine kinderen. Kom dan met je zelfmoordenaars! Waar zijn jullie dan?![]()
Ik doe toch wel waar ik zelf zin in heb. Jij of 3 miljoen moslims houden me echt niet tegen. En de gemiddelde moslim wil ook een gewoon leven. Moet je over 30 jaar eens opletten wat er van de fundamentalistische islam over is. Net zo'n relaxt geloof als het christendom. Die fanatieke akties zijn stuiptrekkingen tegen de moderne wereld.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 23:59 schreef StefanP het volgende:
[..]
Ik zou maar oppassen als ik jou was. Er zijn namelijk helemaal geen zelfmoordenaars nodig. Ze vermenigvuldigen zich als ratten en voordat je het weet, ziet ook jou wijk er net als Amsterdam uit en is de 'witte vlucht' die je nu vanuit alle grote steden ziet, niet meer mogelijk omdat zelfs Drenthe zwart ziet van de allochtonen. Als het over een generatie of wat 10 tegen drie is, wil ik je nog wel eens horen met je hautaine arrogantie. Dan kun je namelijk helemaal niets meer doen, zelfs al zou je het willen.
quote:
Ja!quote:Op zondag 1 juli 2007 00:53 schreef Igen het volgende:
[..]
![]()
Het klinkt wel als een kankergezwel dat overal in heel Nederland uitzaaiingen krijgt. Gaan we het operatief verwijderen, of is een chemokuur de enige werkbare oplossing? Ik heb namelijk vernomen dat met CH4 een goed resultaat kan worden behaald.
Fatig Dag hoeft zich niet druk te maken. Die Westermoskee komt er. Wordt alleen een klein stukje verplaatst. NAAR ISTANBULquote:Op zondag 20 mei 2007 11:36 schreef Kadesh het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)t_opstand.html?p=9,1
Laat ze maar komen met hun demostratie, en hopelijk loopt het helemaal uit de klauwen.![]()
Daar hebben ze er al 3000!quote:Op zondag 1 juli 2007 01:22 schreef adolfzondersnor het volgende:
[..]
Fatig Dag hoeft zich niet druk te maken. Die Westermoskee komt er. Wordt alleen een klein stukje verplaatst. NAAR ISTANBUL![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |