Mwa, erotisch.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:57 schreef zoalshetis het volgende:
ja ik heb het ook meegemaakt op verschillende momenten in mijn leven. wel iets minder erotisch dan jij het voelt.
Goed, even to the point. Jij hebt geen minderwaardige gevoelens gehad ten opzichte van (bijzondere) anderen?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:59 schreef Houtspeer het volgende:
Kon je hem niet gewoon Henk noemen ipv X?
Misschien ben je heel lief?
Zoveel levenservaring heb ik nog niet, maar ik voel me altijd gelijk of zelfs hoger dan meeste mensen.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:01 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Goed, even to the point. Jij hebt geen minderwaardige gevoelens gehad ten opzichte van (bijzondere) anderen?
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:03 schreef Houtspeer het volgende:
[..]
Zoveel levenservaring heb ik nog niet, maar ik voel me altijd gelijk of zelfs hoger dan meeste mensen.
er zullen altijd mensen zijn die je leermeester/meesteres zijn.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:00 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Mwa, erotisch.
Welke type mensen waren het dan bij jou?En houdt het dan op als je alles diep begin te rationaliseren? Of... ?
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:05 schreef BlackRhino het volgende:
Hij schijt uit hetzelfde gat als jij hoor. Het is ook maar een mens, niet of 1 of andere god
Blijkbaar zijn er wel andere terreinen waarop ik zijn meerdere ben, anders zou er geen wederzijds contact bestaan, lijkt me. En goed, ik besef dat ik 'de dingen' moet relativeren.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:10 schreef thaleia het volgende:
Er is meer in het leven dan "ontplooid" zijn. Je ziet hem alleen maar als je absolute meerdere en voelt je inferieur omdat jij kennelijk nogal erg veel en nogal erg eenzijdig waarde hecht aan die ontplooiiing, terwijl er wellicht andere terreinen zijn waarop jij veruit zijn meerdere bent. Dat jij aan die laatste terreinen zelf geen waarde hecht is jouw keuze.
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:06 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
er zullen altijd mensen zijn die je leermeester/meesteres zijn.
zorg dat je ze beloont door niet eeuwig de leerling te blijven
(nietzsche)
dat vet gedrukte... kom op. je doet je voor als intelligente kakmadam ten opzichte van een bouwvakker.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:13 schreef boekenworm het volgende:
Hmmm... ik heb dat heel erg met mijn vriend. Op zich heb ik meer levenservaring en, ben ik hoger opgeleid en heb ik een grotere woordenschat, desondanks voel ik me "minder" dan hem hij is. Hij staat gewoon heel verstandig en positief in het leven, is spiritueel erg ontwikkeld, en tja hij is gewoon heel erg in balans (niet echt uitlegbaar). Het is iemand waar ik zeker heel erg tegen op kijk en iemand waar ik heel veel van houdt (hij is gewoon te goed voor mij en ik hoop dat hij dat nooit gaat beseffen). Anderzijds merk ik ook aan hem dat hij tegen mij opkijkt (iets dat ik heel vreemd vind, maar goed). Ik denk dat het ook wel bij een goede relatie hoord misschien. Of wij tweeën zijn zo raar.
Ze maakt meer grammar no no's dan ik doe, dus ik denk dat het met dat intelligente wel mee valt.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:26 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dat vet gedrukte... kom op. je doet je voor als intelligente kakmadam ten opzichte van een bouwvakker.
get a grip, dan begrijp je ook mijn vetgedrukte stukje uit je tekst.
wat een open deur als je alleen al kijkt naar wat ik van haar post maakte.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:30 schreef SHE het volgende:
[..]
Ze maakt meer grammar no no's dan ik doe, dus ik denk dat het met dat intelligente wel mee valt.
*oops*![]()
quote:Op zaterdag 19 mei 2007 18:33 schreef SHE het volgende:
Sorry hoor, bitch.
Het lezen van de bijbel en andere sprookjesboeken vergt niet veel intelligentie.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 22:29 schreef boekenworm het volgende:
leest veel, staat heel goed in het geloof en leeft er na.
Dit klopt ook voor mijquote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:17 schreef releaze het volgende:
Nee, niet echt eigenlijk.
Je zegt het al een klein beetje in je OP. Hij ziet jou als gelijkwaardig, en jij ziet jezelf daarom als inferieur. Hij geeft je een cadeautje wat je zelf niet zo snel aan een ander zal geven (gelijkwaardigheid in verschillende omstandigheden) en jij neemt het niet aan, accepteert het niet. (om de een of andere reden. Dit bedoel ik overigens niet negatief, maar gewoon dat er altijd een reden achter gedrag en gevoelens zit).
De mensen die mij gelijkwaardig behandelen creeren een ruimte waardoor ik ook hen gelijkwaardig kan behandelen. Zij mogen zichzelf zijn, ik mag zichzelf zijn, zonder hyrarchisch gedrag. Dat vind ik echt fijn. Een van de dingen die ik daardoor leer IS gelijkwaardigheid, respect voor anderen, en vanuit dat respect komt in mijn geval zelf de kennis over van alles en nogwat, en vaak ook wel the attitude. Absolute bewondering voor iemand hebben kan ook zonder gevoelens van inferieuriteit en superioriteit, maar goed, dat is iets wat ik gaandeweg heb mogen leren en ervaren
Je kunt best tegen een ander opkijken, zonder jezelf minderwaardig te voelen aan die persoon. Daar is niets mis mee. Zogauw je jezelf minderwaardig voelt aan die persoon, is de relatie gewoonweg niet meer gelijkwaardig, imo.quote:Op zondag 20 mei 2007 06:39 schreef boekenworm het volgende:
Maar je kan toch ook jezelf zijn wanneer je tegen de ander opkijkt? Gevoelmatig trek je jezelf juist op aan diegene. Dat is enkel positief te noemen.
Dat heb je volledig mis ik heb dat bij mijn vriendin...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 00:06 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Ach, ik heb hem ook per toeval ontmoet, nooit verwacht. Wellicht dat je het ook overkomt.
Wel kan ik begrijpen dat mannen dit minder snel kunnen hebben als het om vrouwen gaat. Of heb ik het volledig mis?
voor mijn gevoel, als je jezelf aan iemand optrekt, dan zit je voor mijn gevoel in zo'n 'jij bent beter dan ik en ik wil graag (meer) zoals jou zijn.' Ik vind dat niet jezelf zijn, ik vind dat jezelf verwerpen, en je eigen kwaliteiten die jij op dat moment hebt verloochenen, om maar eens een woord uit de oude doos te halen. Als een persoon jou als gelijkwaardige ziet, dan vind ie je geweldig zoals je bent, zoals je bent geworden, en zoals je lekker bezig bent. In zijn ogen ben je net zo perfect als hijzelf en hoef je je nergens aan op te trekken, omdat het gewoon goed is zoals je bent. Echter met een optrek- of aanbid attitude (jezelf inferieur voelen) zie je gewoonweg niet wat die andere persoon doet met jullie relatie. Hij geeft een geschenk (totale acceptatie) dat jij niet kan aanvaarden (want je accepteert jezelf niet, je streeft er naar anders, meer zoals hem te zijn).quote:Op zondag 20 mei 2007 06:39 schreef boekenworm het volgende:
Maar je kan toch ook jezelf zijn wanneer je tegen de ander opkijkt? Gevoelmatig trek je jezelf juist op aan diegene. Dat is enkel positief te noemen.
Daar ben ik het mee eens, maar er is een verschil tussen jezelf minderwaardig voelen en weten dat iemand ergens beter in is dan jijzelf.quote:Op zondag 20 mei 2007 10:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je kunt best tegen een ander opkijken, zonder jezelf minderwaardig te voelen aan die persoon. Daar is niets mis mee. Zogauw je jezelf minderwaardig voelt aan die persoon, is de relatie gewoonweg niet meer gelijkwaardig, imo.
Lalalalalaquote:Op donderdag 24 mei 2007 14:55 schreef Spacehamster het volgende:
Gezien de paradoxen in je gevoelens kun je het denk ik beter aan een proffessioneel vragen.
Hup, wat durf in je donder en bellen en feesten. Drempels zijn er om overheen te stappen!quote:Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:
Lalalalala![]()
![]()
IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN.
Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.
Ik durf hem niet te bellen om hem te bedanken.
![]()
Durf ook niet naar zijn unieke feest te gaan.
Oh, wat hoop ik toch meer van zulke geweldige mensen te ontmoeten. Bijna perfect.
![]()
Hij is 26, dat betekent dat jij 17 bent?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:52 schreef Stupiditeit het volgende:
Dag lieve mensen,
Terwijl ik weet van mezelf dat mijn Ego gigantisch groot is, en nog zelfs groter begint te worden.Kortom, ik voel me verschrikkelijk vereerd dat zo'n figuur mij waardig acht. Hierdoor kijk ik dus ook verschrikkelijk tegen hem op, en hoop ik over negen jaar ook zo ontplooid te zijn.
![]()
Nee, nu 18quote:Op donderdag 14 juni 2007 17:19 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Hij is 26, dat betekent dat jij 17 bent?
Jezus.quote:Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Lalalalala![]()
![]()
IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN.
Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.
Ik durf hem niet te bellen om hem te bedanken.
![]()
Durf ook niet naar zijn unieke feest te gaan.
Oh, wat hoop ik toch meer van zulke geweldige mensen te ontmoeten. Bijna perfect.
![]()
Dat zegt genoeg over je adoratie...quote:
Een bosje bloemen he? Wat's de gelegenheid?quote:Op donderdag 14 juni 2007 18:09 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Dat jij geen hoogwaardige mensen kent.![]()
quote:Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Lalalalala![]()
![]()
IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN.
Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.
Ik walg nu al van die gast en ik ken hem niet eensquote:Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Lalalalala![]()
![]()
IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN.
Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.
Ik durf hem niet te bellen om hem te bedanken.
![]()
Durf ook niet naar zijn unieke feest te gaan.
Oh, wat hoop ik toch meer van zulke geweldige mensen te ontmoeten. Bijna perfect.
![]()
Zelfvertrouwen is nogal schaars in R&P MUUS, dat zou je moeten weten.quote:
Klopt, maar soms is het wel heel extreem en eng.quote:Op donderdag 14 juni 2007 20:39 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Zelfvertrouwen is nogal schaars in R&P MUUS, dat zou je moeten weten.
Omdat hij zo volmaakt is?quote:Op donderdag 14 juni 2007 20:38 schreef Sense het volgende:
[..]
Ik walg nu al van die gast en ik ken hem niet eens![]()
Wow, één smiley maakt een hoop bij je los, hè kind?quote:Op donderdag 14 juni 2007 20:58 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Ach, dat jij een doos bent, en niet-interessante mensen in je netwerk hebt.
quote:Op donderdag 14 juni 2007 19:59 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Een bosje bloemen he? Wat's de gelegenheid?
Zo te zien wil dit 'hoogwaardige' persoon eventjes lekker z'n primiotieve lusten om een lekker jong ding botvieren.
Echt een verlicht persoon idd. Ik moet echt bij deze pussycontrol guru in de leer.
Och, dat is inclusief bedoeld voor je latere reacite. Maar ach, ik snap dat je jaloers bent.quote:Op donderdag 14 juni 2007 20:59 schreef MUUS het volgende:
[..]
Wow, één smiley maakt een hoop bij je los, hè kind?.
Je hebt gelijk, ik zou dolgraag net zo onzeker willen zijn als jij, inclusief kort lontje en uitslaande nagels. Lijkt me dolletjes en totaal niet frustrerend.quote:Op donderdag 14 juni 2007 21:01 schreef Stupiditeit het volgende:
[..]
Och, dat is inclusief bedoeld voor je latere reacite. Maar ach, ik snap dat je jaloers bent.
Ik hou juist van mensen die níet volmaakt zijn. Mensen die af en toe op hun bek gaan, mensen die fouten maken, mensen die nog moeten léren in het leven.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |