abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49529422
Dag lieve mensen,

Gewoon. Ik ben benieuwd naar de reacties, vandaar dat ik probeer te omschrijven wat ik 'voel'.

Ruim dertien maanden geleden leerde ik een 'man' kennen via een sollicitatie. Sindsdien zie ik hem als een 'vriend' en psycholoog. Ik noem hem 'X'.

X is de meest ontwikkelde mens die ik tot nu toe heb ontmoet. Zeer veel levenservaring, krachtig manier van redeneren en ook wel spreken, een vreemde, maar aantrekkelijke, uiterlijk, hoog bewustzijn, politiek/maatschappelijk heel erg betrokken, eigen bedrijf waar kunst en wetenschap perfect wordt gecombineerd, top stage, 40 landen bezocht, veel inzicht in zaken als cultuur, religie e.d.

Kortom, een perfecte combinatie van intelligentie, karakter en sociale vaardigheden. Het liefst zou ik hem als mijn vriend willen zien.

Goed, als ik met hem in contact ben, via allerlei manieren, dan voel ik me minderwaardig. Dan begrijp ik niet waarom zo'n persoon mij waardig genoeg acht om mee te communiceren, te helpen, levensadvies te geven enzovoort. Terwijl ik weet van mezelf dat mijn Ego gigantisch groot is, en nog zelfs groter begint te worden. Kortom, ik voel me verschrikkelijk vereerd dat zo'n figuur mij waardig acht. Hierdoor kijk ik dus ook verschrikkelijk tegen hem op, en hoop ik over negen jaar ook zo ontplooid te zijn.

Mijn vraag is of het een herkenbaar 'iets' is bij mijn mede-FOK!'ers. Is een bepaald persoon zo uniek, dat je je gewoon vereerd voelt dat zo'n persoon jou als z'n gelijkwaardige ziet?
  vrijdag 18 mei 2007 @ 23:57:35 #2
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_49529623
ja ik heb het ook meegemaakt op verschillende momenten in mijn leven. wel iets minder erotisch dan jij het voelt.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  vrijdag 18 mei 2007 @ 23:59:59 #3
164931 Houtspeer
Jealous Of Your Cigarette
pi_49529698
Kon je hem niet gewoon Henk noemen ipv X?

Misschien ben je heel lief?
And all the things you do with it
pi_49529701
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 23:57 schreef zoalshetis het volgende:
ja ik heb het ook meegemaakt op verschillende momenten in mijn leven. wel iets minder erotisch dan jij het voelt.
Mwa, erotisch.

Welke type mensen waren het dan bij jou? En houdt het dan op als je alles diep begin te rationaliseren? Of... ?
pi_49529755
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 23:59 schreef Houtspeer het volgende:
Kon je hem niet gewoon Henk noemen ipv X?

Misschien ben je heel lief?
Goed, even to the point. Jij hebt geen minderwaardige gevoelens gehad ten opzichte van (bijzondere) anderen?
  zaterdag 19 mei 2007 @ 00:03:38 #6
164931 Houtspeer
Jealous Of Your Cigarette
pi_49529820
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:01 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Goed, even to the point. Jij hebt geen minderwaardige gevoelens gehad ten opzichte van (bijzondere) anderen?
Zoveel levenservaring heb ik nog niet, maar ik voel me altijd gelijk of zelfs hoger dan meeste mensen.
And all the things you do with it
pi_49529896
Hij schijt uit hetzelfde gat als jij hoor. Het is ook maar een mens, niet of 1 of andere god
pi_49529926
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:03 schreef Houtspeer het volgende:

[..]

Zoveel levenservaring heb ik nog niet, maar ik voel me altijd gelijk of zelfs hoger dan meeste mensen.
Ach, ik heb hem ook per toeval ontmoet, nooit verwacht. Wellicht dat je het ook overkomt.

Wel kan ik begrijpen dat mannen dit minder snel kunnen hebben als het om vrouwen gaat. Of heb ik het volledig mis?
  zaterdag 19 mei 2007 @ 00:06:32 #9
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_49529934
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:00 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Mwa, erotisch.

Welke type mensen waren het dan bij jou? En houdt het dan op als je alles diep begin te rationaliseren? Of... ?
er zullen altijd mensen zijn die je leermeester/meesteres zijn.

zorg dat je ze beloont door niet eeuwig de leerling te blijven

(nietzsche)
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_49530058
Er is meer in het leven dan "ontplooid" zijn. Je ziet hem alleen maar als je absolute meerdere en voelt je inferieur omdat jij kennelijk nogal erg veel en nogal erg eenzijdig waarde hecht aan die ontplooiiing, terwijl er wellicht andere terreinen zijn waarop jij veruit zijn meerdere bent. Dat jij aan die laatste terreinen zelf geen waarde hecht is jouw keuze.
pi_49530069
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:05 schreef BlackRhino het volgende:
Hij schijt uit hetzelfde gat als jij hoor. Het is ook maar een mens, niet of 1 of andere god


Goed, dat is het juist! Hij is, net als ik, een mens, maar toch zo'n ontwikkeld mens, waardoor ik daadwerkelijk met mijn mond open sta als ik over na denk. Juist omdat hij slechts een mens is, en ik een zeer nihilistische kijk heb op mensen op sommige momenten, is het juist bijzonder (voor mij) dat zo'n persoon mij juist gelijkwaardig acht. En zelfs zo uniek, dat ik hoop later wat op hem te lijken in bepaalde belangrijke opzichten. En het grappige is, hij is slechts 26 jaar oud. Ik vind het jammer dat ik niet in staat ben om hem wat te relativeren, goed, wellicht ligt dat wel aan mijn vrouw-zijn.
pi_49530207
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:10 schreef thaleia het volgende:
Er is meer in het leven dan "ontplooid" zijn. Je ziet hem alleen maar als je absolute meerdere en voelt je inferieur omdat jij kennelijk nogal erg veel en nogal erg eenzijdig waarde hecht aan die ontplooiiing, terwijl er wellicht andere terreinen zijn waarop jij veruit zijn meerdere bent. Dat jij aan die laatste terreinen zelf geen waarde hecht is jouw keuze.
Blijkbaar zijn er wel andere terreinen waarop ik zijn meerdere ben, anders zou er geen wederzijds contact bestaan, lijkt me. En goed, ik besef dat ik 'de dingen' moet relativeren. Echter ben ik ook geinteresseerd naar de ervaringen van anderen die hier posten... Dus, heb jij niet zulke relativeringsproblemen (als het woord bestaat) gehad?
pi_49530236
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:06 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

er zullen altijd mensen zijn die je leermeester/meesteres zijn.

zorg dat je ze beloont door niet eeuwig de leerling te blijven

(nietzsche)
Prachtig geformuleerd
  zaterdag 19 mei 2007 @ 00:17:53 #14
81237 releaze
best of both worlds
pi_49530256
Nee, niet echt eigenlijk.
Je zegt het al een klein beetje in je OP. Hij ziet jou als gelijkwaardig, en jij ziet jezelf daarom als inferieur. Hij geeft je een cadeautje wat je zelf niet zo snel aan een ander zal geven (gelijkwaardigheid in verschillende omstandigheden) en jij neemt het niet aan, accepteert het niet. (om de een of andere reden. Dit bedoel ik overigens niet negatief, maar gewoon dat er altijd een reden achter gedrag en gevoelens zit).

De mensen die mij gelijkwaardig behandelen creeren een ruimte waardoor ik ook hen gelijkwaardig kan behandelen. Zij mogen zichzelf zijn, ik mag zichzelf zijn, zonder hyrarchisch gedrag. Dat vind ik echt fijn. Een van de dingen die ik daardoor leer IS gelijkwaardigheid, respect voor anderen, en vanuit dat respect komt in mijn geval zelf de kennis over van alles en nogwat, en vaak ook wel the attitude. Absolute bewondering voor iemand hebben kan ook zonder gevoelens van inferieuriteit en superioriteit, maar goed, dat is iets wat ik gaandeweg heb mogen leren en ervaren
  zaterdag 19 mei 2007 @ 01:06:27 #15
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_49531395
Ik kan me daar niks bij voorstellen TS.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
  zaterdag 19 mei 2007 @ 01:23:50 #16
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_49531730
Gefeliciteerd TS, je bent verliefd. .

(en ziek in je hoofd als je iemand zó idealiseert ).
KuikenGuppy
  Moderator zaterdag 19 mei 2007 @ 11:15:08 #17
5428 crew  miss_sly
pi_49535878
Jij drukt de gelijkwaardigheid die er zou kunnen zijn volledig de kop in door hem op zo'n gigantisch voetstuk te zetten.

Je praat helemaal lyrisch over wat hij allemaal is wat jij niet bent, en je zegt hij is 'pas' 26. 26 is inderdaad nog niet zo oud, maar vergeleken met jouw 17 jaren, is dat inderdaad een wereld van levenservaring die jij nog moet opdoen. Hij is in dat kader waarschijnlijk helemaal niet zo bijzonder, maar jij ziet dat als zodanig, omdat je inderdaad nog veel moet leren. Dat is helemaal niet vreemd en hij is daardoor helemaal niet bijzonder.

Bovendien: waar zit de gelijkwaardigheid in het zinnetje: ik zei hem als een 'vriend' en psycholoog? Ik zou voor mij niet kunnen spreken van vriendschap als de ander mij als psycholoog ziet, of omgedraaid...
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_49540080
Het is ook altijd zo dat een intelligente man valt op een intelligente vrouw met identiek hetzelfde verleden...

Misschien vullen jullie elkaar aan?
pi_49542892
Terwijl jij met glinsterende oogjes hem aanbiddend aanstaart denkt hij ongeveer het volgende: 'Wat zou ik toch graag mijn kloppende tampeloeres in dat naieve bekkie willen stoppen'.


dat je het even weet.
Now why wouldn't God just appear to Pharaoh, and say it himself? Because God works in mysterious, inefficient, and breathtakingly cruel ways.
  zaterdag 19 mei 2007 @ 17:13:24 #20
120048 boekenworm
Vastgeroest aan letters
pi_49544725
Hmmm... ik heb dat heel erg met mijn vriend. Opzich heb ik meer levenservaring en ben ik hoger opgeleid en heb ik een grotere woordenschat, desondanks voel ik me "minder" dan hem. Hij staat gewoon heel verstandig en positief in het leven, is spiritueel erg ontwikkeld, en tja hij is gewoon heel erg in balans (niet echt uitlegbaar). Het is iemand waar ik zeker heel erg tegen op kijk en iemand waar ik heel veel van houd (hij is gewoon te goed voor mij en ik hoop dat hij dat nooit gaat beseffen). Anderzijds merk ik ook aan hem dat hij tegen mij opkijkt (iets dat ik heel vreemd vind, maar goed). Ik denk dat het ook wel bij een goede relatie hoord misschien. Of wij tweeën zijn zo raar.
Denkt teveel, is te gelukkig en leeft teveel
  zaterdag 19 mei 2007 @ 17:43:18 #21
162670 DoimeN
Nee, het boeit me niets!
pi_49545781
Ja, dit zullen wel meer mensen voelen.

Zorg dat je hem leegzuigt zodat je op gelijke hoogte komt. (hetzelfde denk en doe niveau)
Dan zal je je niet meer inferieur voelen maar zal je hem zien als gelijken.
Alsof je een zee en een meer gelijk brengt door de sluis te openen. Het water is alleen kennis dan!
--------------------------------------------------------------------------------------------
Als je gewoon je bek dicht houdt, is er niets aan de hand!
  zaterdag 19 mei 2007 @ 18:08:56 #22
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_49546567
Dat inferieur voelen is wel erg overdreven; en zou ook niet echt gezond zijn.
Wel herken ik dat je graag parasiteert en mensen kan bewonderen.
Ik kan echt helemaal verliefd worden op de manier waarop iemands brein werkt. Ik vind het echt fascinerend. Of een sterk ontwikkelde fijngevoeligheid, of een zeker talent. Ik hou van excessen

Mijn partner heeft ook de meest fascinerende brainwaves en soms verbaasd het mij ook weleens dat hij voor mij kiest, want laten we wel wezen...de mijne zijn beduidend minder boeiend. ( en dat is een understatement )
Ik geniet er gewoon van en probeer zoveel mogelijk te absorberen..
  zaterdag 19 mei 2007 @ 18:26:38 #23
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_49547106
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 17:13 schreef boekenworm het volgende:
Hmmm... ik heb dat heel erg met mijn vriend. Op zich heb ik meer levenservaring en, ben ik hoger opgeleid en heb ik een grotere woordenschat, desondanks voel ik me "minder" dan hem hij is. Hij staat gewoon heel verstandig en positief in het leven, is spiritueel erg ontwikkeld, en tja hij is gewoon heel erg in balans (niet echt uitlegbaar). Het is iemand waar ik zeker heel erg tegen op kijk en iemand waar ik heel veel van houdt (hij is gewoon te goed voor mij en ik hoop dat hij dat nooit gaat beseffen). Anderzijds merk ik ook aan hem dat hij tegen mij opkijkt (iets dat ik heel vreemd vind, maar goed). Ik denk dat het ook wel bij een goede relatie hoord misschien. Of wij tweeën zijn zo raar.
dat vet gedrukte... kom op. je doet je voor als intelligente kakmadam ten opzichte van een bouwvakker.

get a grip, dan begrijp je ook mijn vetgedrukte stukje uit je tekst.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  zaterdag 19 mei 2007 @ 18:30:51 #24
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_49547238
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 18:26 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

dat vet gedrukte... kom op. je doet je voor als intelligente kakmadam ten opzichte van een bouwvakker.

get a grip, dan begrijp je ook mijn vetgedrukte stukje uit je tekst.
Ze maakt meer grammar no no's dan ik doe, dus ik denk dat het met dat intelligente wel mee valt.

*oops*
  zaterdag 19 mei 2007 @ 18:31:57 #25
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_49547273
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 18:30 schreef SHE het volgende:

[..]

Ze maakt meer grammar no no's dan ik doe, dus ik denk dat het met dat intelligente wel mee valt.

*oops*
wat een open deur als je alleen al kijkt naar wat ik van haar post maakte.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  zaterdag 19 mei 2007 @ 18:33:34 #26
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_49547326
Sorry hoor, bitch.
  zaterdag 19 mei 2007 @ 19:02:31 #27
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_49548180
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 18:33 schreef SHE het volgende:
Sorry hoor, bitch.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  zaterdag 19 mei 2007 @ 22:29:26 #28
120048 boekenworm
Vastgeroest aan letters
pi_49553526
Sorry hoor, maar als een relatie goed ligt bespreek je dingen met elkaar. En toevallig kregen we het hier eens over. En al met al kwam het tot onze verbazing het erop neer dat we tegen elkaar opkijken, terwijl we zo goed als elkaars gelijken zijn. Alleen we zijn in veel dingen elkaars tegengestelden, dus hebben we ook andere kwaliteiten. Hij komt uit een beschermd gezin en ik niet, dus met dat betreft heb ik gewoon meer ervaring. En ik zit eenmaal op een hoger niveau betreft het leren, al is dat enkel te weiden aan het feit dat hij een concentratiestoornis heeft. En er is niks mis mee wanneer je dat erkent, zoals ik al zei, de punten waarin hij sterker is noem ik ook: hij is heel erg in balans in alles, zijn kijk op de wereld is wijs, hij is goed ontwikkeld, leest veel, staat heel goed in het geloof en leeft er na. Dus we vullen elkaar heel goed aan. Dat jullie dat arrogant vinden vat ik niet, want zoals ik al zei, ik kijk als een berg tegen die jongen op.
Denkt teveel, is te gelukkig en leeft teveel
pi_49554858
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 22:29 schreef boekenworm het volgende:
leest veel, staat heel goed in het geloof en leeft er na.
Het lezen van de bijbel en andere sprookjesboeken vergt niet veel intelligentie.

Goed, laat ik maar eens inhoudelijk reageren op de posts. Moment.
pi_49561047
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:17 schreef releaze het volgende:
Nee, niet echt eigenlijk.
Je zegt het al een klein beetje in je OP. Hij ziet jou als gelijkwaardig, en jij ziet jezelf daarom als inferieur. Hij geeft je een cadeautje wat je zelf niet zo snel aan een ander zal geven (gelijkwaardigheid in verschillende omstandigheden) en jij neemt het niet aan, accepteert het niet. (om de een of andere reden. Dit bedoel ik overigens niet negatief, maar gewoon dat er altijd een reden achter gedrag en gevoelens zit).

De mensen die mij gelijkwaardig behandelen creeren een ruimte waardoor ik ook hen gelijkwaardig kan behandelen. Zij mogen zichzelf zijn, ik mag zichzelf zijn, zonder hyrarchisch gedrag. Dat vind ik echt fijn. Een van de dingen die ik daardoor leer IS gelijkwaardigheid, respect voor anderen, en vanuit dat respect komt in mijn geval zelf de kennis over van alles en nogwat, en vaak ook wel the attitude. Absolute bewondering voor iemand hebben kan ook zonder gevoelens van inferieuriteit en superioriteit, maar goed, dat is iets wat ik gaandeweg heb mogen leren en ervaren
Dit klopt ook voor mij
Ongeacht achtergrond, opleiding of gedachtengangen toch gelijkwaardig zijn ten opzichte van elkaar
Op zondag 18 februari 2007 08:03 schreef ondeugend het volgende:
Ik ben een modje met ochtendhumeur.... so watch your back.
  zondag 20 mei 2007 @ 06:39:42 #31
120048 boekenworm
Vastgeroest aan letters
pi_49561367
Maar je kan toch ook jezelf zijn wanneer je tegen de ander opkijkt? Gevoelmatig trek je jezelf juist op aan diegene. Dat is enkel positief te noemen.
Denkt teveel, is te gelukkig en leeft teveel
  Moderator zondag 20 mei 2007 @ 10:27:36 #32
5428 crew  miss_sly
pi_49562424
quote:
Op zondag 20 mei 2007 06:39 schreef boekenworm het volgende:
Maar je kan toch ook jezelf zijn wanneer je tegen de ander opkijkt? Gevoelmatig trek je jezelf juist op aan diegene. Dat is enkel positief te noemen.
Je kunt best tegen een ander opkijken, zonder jezelf minderwaardig te voelen aan die persoon. Daar is niets mis mee. Zogauw je jezelf minderwaardig voelt aan die persoon, is de relatie gewoonweg niet meer gelijkwaardig, imo.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_49567794
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 00:06 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Ach, ik heb hem ook per toeval ontmoet, nooit verwacht. Wellicht dat je het ook overkomt.

Wel kan ik begrijpen dat mannen dit minder snel kunnen hebben als het om vrouwen gaat. Of heb ik het volledig mis?
Dat heb je volledig mis ik heb dat bij mijn vriendin...
zie: Geen vrede

Maar dit is nog maar 'n klein stukje net zoals jou vriend is mijn vriendin ook al in veel landen geweest altijd in grote steden gewoond en gestudeerd, altijd de beste op school, iedereen vind haar aardig, altijd veel gereisd etc etc. Toch merk ik nu aan mezelf dat het me minder doet. Zij had de kansen om in die steden te studeren en te reizen en ik niet. Daarbij komt ook dat ik nu hetzelfde aan het doen ben en dat ik nu in Shanghai aan het werken ben voor 'n half jaar, plus dat ik ook zeker wel mijn kwaliteiten heb die zij niet heeft.

Ik weet hoe je je voelt...
a dirty mind is a joy forever
Forum admin Jump: webicon weggehaald wegens veiligheidswaarschuwing.
  zondag 20 mei 2007 @ 14:48:34 #34
81237 releaze
best of both worlds
pi_49570538
quote:
Op zondag 20 mei 2007 06:39 schreef boekenworm het volgende:
Maar je kan toch ook jezelf zijn wanneer je tegen de ander opkijkt? Gevoelmatig trek je jezelf juist op aan diegene. Dat is enkel positief te noemen.
voor mijn gevoel, als je jezelf aan iemand optrekt, dan zit je voor mijn gevoel in zo'n 'jij bent beter dan ik en ik wil graag (meer) zoals jou zijn.' Ik vind dat niet jezelf zijn, ik vind dat jezelf verwerpen, en je eigen kwaliteiten die jij op dat moment hebt verloochenen, om maar eens een woord uit de oude doos te halen. Als een persoon jou als gelijkwaardige ziet, dan vind ie je geweldig zoals je bent, zoals je bent geworden, en zoals je lekker bezig bent. In zijn ogen ben je net zo perfect als hijzelf en hoef je je nergens aan op te trekken, omdat het gewoon goed is zoals je bent. Echter met een optrek- of aanbid attitude (jezelf inferieur voelen) zie je gewoonweg niet wat die andere persoon doet met jullie relatie. Hij geeft een geschenk (totale acceptatie) dat jij niet kan aanvaarden (want je accepteert jezelf niet, je streeft er naar anders, meer zoals hem te zijn).

Het paradoxale eraan is als je stopt met jezelf inferieur voelen, en elkaar gelijkwaardig behandelen en gedragen, dat je dan dichter bij 'net zoals hij' komt dan wanneer je jezelf altijd aan hem zal optrekken, of tegen hem op blijft kijken.
  zondag 20 mei 2007 @ 16:46:04 #35
120048 boekenworm
Vastgeroest aan letters
pi_49575034
quote:
Op zondag 20 mei 2007 10:27 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Je kunt best tegen een ander opkijken, zonder jezelf minderwaardig te voelen aan die persoon. Daar is niets mis mee. Zogauw je jezelf minderwaardig voelt aan die persoon, is de relatie gewoonweg niet meer gelijkwaardig, imo.
Daar ben ik het mee eens, maar er is een verschil tussen jezelf minderwaardig voelen en weten dat iemand ergens beter in is dan jijzelf.
Denkt teveel, is te gelukkig en leeft teveel
  zondag 20 mei 2007 @ 16:47:31 #36
120048 boekenworm
Vastgeroest aan letters
pi_49575084
Ik was zeker niet van plan om te willen worden als hij, we zijn twee verschillende mensen en dat is goed. Maar van sommige dingen kun je van elkaar leren en daar is in mijn ogen niks mee.
Denkt teveel, is te gelukkig en leeft teveel
pi_49652364
me buurjongen die goed in skieen is en goed bij de chicks doet, voelde ik me soms wel minderwaardig, maar daarintegen ben ik meer technisch en dergelijk, sterker nog in die punten vroeg hij me regelmatig om hulp.

Denk dat als je zo ontwikkelt bent, dat je dan ook geen waarde echt aan inferieuriteiten of daarop africht, iig zeker niet als je je brood ermee verdient/je werk is of laat blijken.
pi_49725986
Gezien de paradoxen in je gevoelens kun je het denk ik beter aan een proffessioneel vragen.
---Grtz---------Spacehamster-->
Waarschuwing: Posts van deze user kunnen een hoog gehalte aan cynisme bevatten.
pi_50451863
quote:
Op donderdag 24 mei 2007 14:55 schreef Spacehamster het volgende:
Gezien de paradoxen in je gevoelens kun je het denk ik beter aan een proffessioneel vragen.
Lalalalala

IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN. Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.

Ik durf hem niet te bellen om hem te bedanken.

Durf ook niet naar zijn unieke feest te gaan.

Oh, wat hoop ik toch meer van zulke geweldige mensen te ontmoeten. Bijna perfect.
pi_50453909
Now why wouldn't God just appear to Pharaoh, and say it himself? Because God works in mysterious, inefficient, and breathtakingly cruel ways.
  donderdag 14 juni 2007 @ 16:21:10 #41
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_50454228
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:

Lalalalala

IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN. Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.

Ik durf hem niet te bellen om hem te bedanken.

Durf ook niet naar zijn unieke feest te gaan.

Oh, wat hoop ik toch meer van zulke geweldige mensen te ontmoeten. Bijna perfect.
Hup, wat durf in je donder en bellen en feesten. Drempels zijn er om overheen te stappen!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  donderdag 14 juni 2007 @ 17:19:49 #42
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_50456673
quote:
Op vrijdag 18 mei 2007 23:52 schreef Stupiditeit het volgende:
Dag lieve mensen,


Terwijl ik weet van mezelf dat mijn Ego gigantisch groot is, en nog zelfs groter begint te worden. Kortom, ik voel me verschrikkelijk vereerd dat zo'n figuur mij waardig acht. Hierdoor kijk ik dus ook verschrikkelijk tegen hem op, en hoop ik over negen jaar ook zo ontplooid te zijn.
Hij is 26, dat betekent dat jij 17 bent?
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_50457459
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 17:19 schreef JoeyT het volgende:

[..]

Hij is 26, dat betekent dat jij 17 bent?
Nee, nu 18 .
pi_50458163
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Lalalalala

IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN. Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.

Ik durf hem niet te bellen om hem te bedanken.

Durf ook niet naar zijn unieke feest te gaan.

Oh, wat hoop ik toch meer van zulke geweldige mensen te ontmoeten. Bijna perfect.
Jezus.
pi_50458480
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 18:00 schreef Paltos het volgende:

[..]

Jezus.
Dat jij geen hoogwaardige mensen kent.
  donderdag 14 juni 2007 @ 19:34:16 #46
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_50461211
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 17:41 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Nee, nu 18 .
Dat zegt genoeg over je adoratie...

Over 9 jaar zit jij ook op een heel ander niveau...
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
  donderdag 14 juni 2007 @ 19:54:37 #47
174520 BreakSpear
Sociaal & Liberaal
pi_50461973
Ach, iedereen komt weleens iemand tegen waar je zelf maar flets bij afsteekt. Zo deed ik vroeger aan een vechtsport. En daar deed ook iemand mee die daar ontzettend goed in was, een hoge universitaire opleiding volgde, waarschijnlijk later veel zal verdienen, het goed deed bij de vrouwtjes, en manier van doen had waardoor iedereen met hem om wilde gaan.

Echt irritant zo'n persoon
Als God het kwaad wil voorkomen maar daar niet toe in staat is, dan is hij machteloos. Als hij dat kan, maar het niet wil is hij kwaadwillend. Als hij daartoe in staat is en het ook wil, waar komt dan het kwaad vandaan?
  donderdag 14 juni 2007 @ 19:59:20 #48
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_50462149
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 18:09 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Dat jij geen hoogwaardige mensen kent.
Een bosje bloemen he? Wat's de gelegenheid?

Zo te zien wil dit 'hoogwaardige' persoon eventjes lekker z'n primiotieve lusten om een lekker jong ding botvieren.

Echt een verlicht persoon idd. Ik moet echt bij deze pussycontrol guru in de leer.
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
pi_50462789
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Lalalalala

IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN. Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.
.
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_50463483
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 15:23 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Lalalalala

IK HEB NET EEN BOS BLOEMEN GEKREGEN. Oh, een hoogwaardig wezen acht mij bijzonder genoeg om een bos bloemen naar me te sturen.

Ik durf hem niet te bellen om hem te bedanken.

Durf ook niet naar zijn unieke feest te gaan.

Oh, wat hoop ik toch meer van zulke geweldige mensen te ontmoeten. Bijna perfect.
Ik walg nu al van die gast en ik ken hem niet eens
pi_50463521
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:16 schreef MUUS het volgende:

[..]

.
Zelfvertrouwen is nogal schaars in R&P MUUS, dat zou je moeten weten.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 14-06-2007 20:39:49 ]
pi_50463816
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:39 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Zelfvertrouwen is nogal schaars in R&P MUUS, dat zou je moeten weten.
Klopt, maar soms is het wel heel extreem en eng.
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_50464113
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:16 schreef MUUS het volgende:

[..]

.
Ach, dat jij een doos bent, en niet-interessante mensen in je netwerk hebt.
pi_50464127
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:38 schreef Sense het volgende:

[..]

Ik walg nu al van die gast en ik ken hem niet eens
Omdat hij zo volmaakt is?
pi_50464148
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:58 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Ach, dat jij een doos bent, en niet-interessante mensen in je netwerk hebt.
Wow, één smiley maakt een hoop bij je los, hè kind? .
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_50464164
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 19:59 schreef SpecialK het volgende:

[..]

Een bosje bloemen he? Wat's de gelegenheid?

Zo te zien wil dit 'hoogwaardige' persoon eventjes lekker z'n primiotieve lusten om een lekker jong ding botvieren.

Echt een verlicht persoon idd. Ik moet echt bij deze pussycontrol guru in de leer.
Wilde hij maar neuken. Hij is te ethisch correct ingesteld.
pi_50464205
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:59 schreef MUUS het volgende:

[..]

Wow, één smiley maakt een hoop bij je los, hè kind? .
Och, dat is inclusief bedoeld voor je latere reacite. Maar ach, ik snap dat je jaloers bent.
  donderdag 14 juni 2007 @ 21:03:20 #58
32346 Xebrozius
tactloze lul
pi_50464273
Overigens gok ik dat 80% overdreven is omdat TS verliefd op persoon in kwestie is en dus alles romantiseert. De andere 20% lult hij uit z'n nek. 40 landen, 4 landen... Wie kan dat nou controleren?

[ Bericht 15% gewijzigd door Xebrozius op 14-06-2007 21:07:37 (kut, het is weer zo\'n borderlinejankvrouw) ]
pi_50464378
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 21:01 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Och, dat is inclusief bedoeld voor je latere reacite. Maar ach, ik snap dat je jaloers bent.
Je hebt gelijk, ik zou dolgraag net zo onzeker willen zijn als jij, inclusief kort lontje en uitslaande nagels. Lijkt me dolletjes en totaal niet frustrerend.
Oi!
Op maandag 5 april 2004 21:27 schreef Lorax het volgende:
Ik had die kop van SC wel willen zien toen MUUS 'm in z'n bek scheet
pi_50464450
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:59 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Omdat hij zo volmaakt is?
Ik hou juist van mensen die níet volmaakt zijn. Mensen die af en toe op hun bek gaan, mensen die fouten maken, mensen die nog moeten léren in het leven.
Ik heb ook ooit zo'n 'perfecte' man in mijn leven gehad. God wat was die jongen boring. Perfectie is saai, en bovendien haat ik het om me inferieur te moeten voelen bij iemand. Daar ben ik te trots voor.
In mijn ogen kan een eventuele relatie met zo iemand nooit werken. Omdat je je niet gelijkwaardig voelt, omdat hij leermeester is en jij leerling. Dat hou je toch niet vol??
  donderdag 14 juni 2007 @ 21:13:25 #61
32346 Xebrozius
tactloze lul
pi_50464667
Oei, drie rationele posts onder elkaar, als Stupiditeit nu niet schuimbekkend achter haar beeldscherm zit weet ik het ook niet meer...
pi_50465657
Ondanks dat ik me erg kan storen aan mensen die zichzelf voordoen als zijnde erg ontwikkeld maar het vervolgens niet voor elkaar krijgen een stukje tekst op een forum foutloos te formuleren, wil ik toch wel even inhoudelijk reageren op dit topic. Wanneer iemand op dezelfde golflengte zit als jij en tegelijkertijd veel interessants te melden heeft is het een plezier om met zo iemand te converseren, niet in de laatste plaats omdat het jezelf ook prikkelt om je intellectueel te profileren. Zelfverwerkelijking is immers de top van de piramide van Mazlov. Maar wanneer zo iemand zich er duidelijk van bewust is dat de ander zich niet gelijkwaardig voelt aan hem of haar is het in voorkomend geval aannemelijk dat deze persoon de positie die dit voor hem of haarzelf creëert zal accepteren, zodat er een ongelijke machtsverhouding ontstaat. Zodoende kan er geenszins sprake zijn van een situatie waarbij beide partijen hetzelfde doel nastreven, namelijk de zelfverwerkelijking van zowel zichzelf als elkaar.

Afgaande op de posts van 'Stupiditeit' lijkt het er sterk op dat er hier ook van zo een situatie sprake is.
Onderken dit en handel ernaar, tenzij je graag minderwaardig wenst te blijven.
"History teaches us that humans behave wisely only once they have exhausted all other alternatives."
pi_50472235
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:58 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Ach, dat jij een doos bent, en niet-interessante mensen in je netwerk hebt.
Zeg, doe 's normaal.
pi_50472360
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 20:38 schreef Sense het volgende:

[..]

Ik walg nu al van die gast en ik ken hem niet eens
Gek is dat. Ik walg meer van de onderdanigheid en minderwaardigheidsgevoelens van TS. De totale verheerlijking van de man die ze nauwelijks kent. Brr
pi_50472401
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 00:33 schreef Xennia het volgende:

[..]

Gek is dat. Ik walg meer van de onderdanigheid en minderwaardigheidsgevoelens van TS. De totale verheerlijking van de man die ze nauwelijks kent. Brr
Ik heb zelfs moeite met het serieus nemen ervan, eerlijk gezegd.
pi_50472526
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 00:35 schreef clumsy_clown het volgende:

[..]

Ik heb zelfs moeite met het serieus nemen ervan, eerlijk gezegd.
Ik hoop dat het niet serieus is
  vrijdag 15 juni 2007 @ 00:44:06 #67
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_50472569
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 00:33 schreef Xennia het volgende:

[..]

Gek is dat. Ik walg meer van de onderdanigheid en minderwaardigheidsgevoelens van TS. De totale verheerlijking van de man die ze nauwelijks kent. Brr
dat is voor mannen erg makkelijk om misbruik van te maken. wij voelen dat soort dingen feilloos aan. mannelijke intuïtie.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_50472644
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 00:44 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

dat is voor mannen erg makkelijk om misbruik van te maken. wij voelen dat soort dingen feilloos aan. mannelijke intuïtie.
Bosje bloemen sturen, keer er overheen en dan een keer een smsje sturen met ''ik vind je geweldig, maar ik heb belangrijkere dingen te doen in dit leven. Dingen die jij niet kunt bevatten.'' TS zal zich zelfs nog gevleid voelen dat hun paden zich even hebben mogen kruisen en de man in kwestie heeft gewoon zijn zak geleegd, want ook Ubermenschen zijn gewoon geil.
  vrijdag 15 juni 2007 @ 00:48:58 #69
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_50472686
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 00:47 schreef Xennia het volgende:

[..]

Bosje bloemen sturen, keer er overheen en dan een keer een smsje sturen met ''ik vind je geweldig, maar ik heb belangrijkere dingen te doen in dit leven. Dingen die jij niet kunt bevatten.'' TS zal zich zelfs nog gevleid voelen dat hun paden zich even hebben mogen kruisen en de man in kwestie heeft gewoon zijn zak geleegd, want ook Ubermenschen zijn gewoon geil.
liefde is soms ook leuk moppie. ook tijdens het neuken met schilfers.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_50472849
Ik herken het ook wel een beetje. Ik heb het meer gehad met mensen die veel meer wereldwijs dan ik waren en die mij konden helpen om een bepaalde onzekere periode in mijn leven door te komen. Ik heb veel van ze geleerd en het grensde aan verliefdheid, in elk geval een soort adoratie voor die personen zoals jij ook een beetje beschrijft. Ik ben blij dat het nooit 'iets' geworden is, ik zie ze nu als een soort 'oudere broers' die op een bepaald soort manier raad gaven. Ik zie ze overigens nu nooit meer. Maar hun denkwijze (cynisch en minder emotioneel) hebben mij zeker gevormd.
Oog eruit is erger!Le métro ferme a une heure du matLe metro ouvre a six h du matMonoprix ouvre a 10hMonoprix ferme a 20hLes enfants partent a 8hLes enfants reviennent a 16hLe repas commence a 20hOn débarrasse a 20h30Un Téléphone à midi seize
pi_50472930
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 00:56 schreef Blinky het volgende:
Ik herken het ook wel een beetje. Ik heb het meer gehad met mensen die veel meer wereldwijs dan ik waren en die mij konden helpen om een bepaalde onzekere periode in mijn leven door te komen. Ik heb veel van ze geleerd en het grensde aan verliefdheid, in elk geval een soort adoratie voor die personen zoals jij ook een beetje beschrijft. Ik ben blij dat het nooit 'iets' geworden is, ik zie ze nu als een soort 'oudere broers' die op een bepaald soort manier raad gaven. Ik zie ze overigens nu nooit meer. Maar hun denkwijze (cynisch en minder emotioneel) hebben mij zeker gevormd.
Zou een relatie met een dergelijk persoon niet per definitie ongelijkwaardig zijn?
pi_50473445
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 00:41 schreef Xennia het volgende:

[..]

Ik hoop dat het niet serieus is
Come on, het is maar FOK! , en het staat in R&P. Dan moet er een belletje rinkelen, lijkt me.
pi_50473467
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 21:03 schreef Xebrozius het volgende:

Overigens gok ik dat 80% overdreven is omdat TS verliefd op persoon in kwestie is en dus alles romantiseert. De andere 20% lult hij uit z'n nek. 40 landen, 4 landen... Wie kan dat nou controleren?
Ja, ach, moeilijk voorstelbaar he?
pi_50473486
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 21:37 schreef MaartenGrendel het volgende:
Ondanks dat ik me erg kan storen aan mensen die zichzelf voordoen als zijnde erg ontwikkeld maar het vervolgens niet voor elkaar krijgen een stukje tekst op een forum foutloos te formuleren, wil ik toch wel even inhoudelijk reageren op dit topic. Wanneer iemand op dezelfde golflengte zit als jij en tegelijkertijd veel interessants te melden heeft is het een plezier om met zo iemand te converseren, niet in de laatste plaats omdat het jezelf ook prikkelt om je intellectueel te profileren. Zelfverwerkelijking is immers de top van de piramide van Mazlov. Maar wanneer zo iemand zich er duidelijk van bewust is dat de ander zich niet gelijkwaardig voelt aan hem of haar is het in voorkomend geval aannemelijk dat deze persoon de positie die dit voor hem of haarzelf creëert zal accepteren, zodat er een ongelijke machtsverhouding ontstaat. Zodoende kan er geenszins sprake zijn van een situatie waarbij beide partijen hetzelfde doel nastreven, namelijk de zelfverwerkelijking van zowel zichzelf als elkaar.

Afgaande op de posts van 'Stupiditeit' lijkt het er sterk op dat er hier ook van zo een situatie sprake is.
Onderken dit en handel ernaar, tenzij je graag minderwaardig wenst te blijven.
Dat jij daadwerkelijk nu nog de moeite neemt om te reageren. Oh jee, en de taalpurist spreekt.
pi_50473545
quote:
Op vrijdag 15 juni 2007 01:23 schreef Stupiditeit het volgende:

[..]

Come on, het is maar FOK! , en het staat in R&P. Dan moet er een belletje rinkelen, lijkt me.
Jij bent echt zo ontzettend de lul.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')