Bierquote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:00 schreef soppa het volgende:
Daar moet op gedronken worden! HIE HA HOOO!
Ruilen tegen Lindenberghquote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:25 schreef Pritt het volgende:
De Guzman lijkt me ook wel een goeie.
Dies te lelijkquote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:25 schreef denthemen het volgende:
Ribery maar halen
http://www.mariusconstantin.ro/video.html Daar staan sowieso al drie rode kaarten tussen...quote:'Ajax wil Constantin als opvolger Grygera'
In de zoektocht naar een vervanger voor de vertrekkende Zdenek Grygera is Ajax weer eens in Roemenië beland. Rapid Boekarest-verdediger Marius Constantin staat volgens de Roemeense sportkrant Gazeta Sporturilor in de belangstelling van Ajax. Ook Fenerbahce, Anderlecht en Werder Bremen azen op de lange rechtspoot. Constantin kan zowel rechts centraal achterin als rechtsback spelen. Hij staat in eigen land wel bekend als een kaartenpakker.
Lekkere wijven daar als presentatoren zegquote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:32 schreef Radegast het volgende:
[..]
http://www.mariusconstantin.ro/video.html Daar staan sowieso al drie rode kaarten tussen...![]()
Jij slaat het journaal al een paar jaar over?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:40 schreef Black-Death het volgende:
Lekkere wijven daar als presentatoren zegKan je van de NOS met Henny Stoel niet zeggen
Incl. Jeugd jaquote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:29 schreef TerroRobbie het volgende:
Ajax heeft toch al 35 middenvelders?
Sssst!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:44 schreef BobbyHill het volgende:
Pienaar
Als je Nigel de Jong dan ook meteen terughaalt, kunnen ze saampjes weer spastische homodansjes doen aan de zijlijn![]()
Ja, YouTube maar eens op hem, dan kom een filmpje tegen waar hij de bal hoog houdt in de rust. Geniaal, op een gegeven moment stopt hij zelf omdat hij geen zin meer heeft. Maar hij was te 'slecht' voor AJAX maar in België is hij een god.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:22 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Die Boussoufa, komt die niet uit de jeugd van Ajax? Ik heb daar eens zo'n interview van gezien, en die was er niet echt blij mee dat Ajax hem heeft laten gaan (trots weetjewel), dus ik vraag me af of die uberhaupt nog naar Ajax wil.
Nu je het zegt, die ene is wel lekkerquote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:45 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Jij slaat het journaal al een paar jaar over?
Gunstig! Als je zag hoe moeilijk Stam het al had tegen hem!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:00 schreef Houniet het volgende:
"Dembele verwacht niet te spelen tegen Ajax"
![]()
vi.nl
quote:Dembele verwacht niet te spelen tegen Ajax
18/5/2007 13:21
Moussa Dembele moest vrijdag de besloten training van AZ aan zich laten voorbijgaan. De Belgische aanvaller vreest het ergste voor zijn inzetbaarheid in het eerste duel met Ajax.
Terwijl trainer Louis van Gaal de selectie van AZ een training gaf buiten het zicht van nieuwsgierige blikken, werkte Dembele een eigen programma af. De Belgische spits kampt sinds de tweede play-offwedstrijd tegen FC Twente met een hamstringblessure.
Dembele voegt zich wel bij de groep voor het trainingskamp voorafgaand aan de eerste wedstrijd tegen Ajax. De aanvaller zelf is niet optimistisch over zijn inzetbaarheid. 'Het ziet er niet goed uit', vertelde de Belgische spits tegen VI.nl.
Ook Khalid Sinouh, Danny Koevermans en Ryan Donk moesten verstek laten gaan voor de groepstraining. Het drietal kampt met lichte blessures maar dat lijkt geen probleem te zijn voor hun inzetbaarheid tegen Ajax.
Z'n instelling was niet goed, dat is iets andersquote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:00 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Ja, YouTube maar eens op hem, dan kom een filmpje tegen waar hij de bal hoog houdt in de rust. Geniaal, op een gegeven moment stopt hij zelf omdat hij geen zin meer heeft. Maar hij was te 'slecht' voor AJAX maar in België is hij een god.
2e seizoenshelft was hij, na het winnen van de gouden schoen in 2006, matig.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:00 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Ja, YouTube maar eens op hem, dan kom een filmpje tegen waar hij de bal hoog houdt in de rust. Geniaal, op een gegeven moment stopt hij zelf omdat hij geen zin meer heeft. Maar hij was te 'slecht' voor AJAX maar in België is hij een god.
idd trieste lui, daarom is dit stuk van japie visser ook goed:quote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:08 schreef denthemen het volgende:
Oh mijn god, wat is het toch leuk om die AZ'ers te zien praten op hun forum over AjaxWanneer gaan ze nou snappen dat zij ons als rivaal zien maar dat wij hen zien als een lachertje?
Ben side, altijd zoet
quote:AZ jankt mij te veel. Nou weer om dat vervoer van het supportersvee richting de ArenA. En de vijand uit de hoofdstad heeft het ook ditmaal gedaan. Alsof ze bij Ajax niet al jaren lopen te ******en over die combiregeling die de aanhang tot kostbaar treinreizen dwingt. Van elk groeipijntje dat de ontluikende club van Dirk Scheringa plaagt, krijgt Amsterdam de schuld. Het verspelen van de titel, het verlies in de bekerfinale, een leeg bezoekersvak in de ArenA, allemaal het gevolg van een duivels complot, gesmeed door Ajax.
Met die provinciale klaagzang klinkt AZ als het PSV van eind vorige eeuw toen de rest van Nederland de Brabantse boertjes wegzette als zeikerds. Kennelijk moet de FC Scheringa door een soortgelijk proces, dus het kan nog wel even duren voordat er in Alkmaar werkelijk van een nieuwe topclub sprake is. Baas Dirk mag zich dan in een maatkostuum hullen, hij blijft toch vooral de man die zijn voeten zeven dagen per week in geitenwollen sokken wurmt.
Scheringa is het rekenwonder van de polder, schathemelrijk geworden door zijn boerensluwheid, maar wereldvreemd in grote voetbalzaken. Krenterig bovendien, want als de geringe armslag van het supportersvolk hem werkelijk zou deren, had hij die supportersafmars wel ruimhartig uit eigen zak bekostigd. Ooit fluisterde meneer Frisia mij in dat hij, als hij zich kwaad zou maken, heel dat vervloekte Ajax zou kunnen opkopen. Met de ArenA erbij. Ik geloof Dirk, maar ik snap ook waarom hij zich liet aftroeven toen het voor de laatste competitieronde aankwam op resultaatmanagement. Ajax betaalde een ton aan Excelsior om AZ het vuur na aan de schenen te leggen. Maar in plaats van Willem II, de opponent van de Amsterdammers, met een twee keer zo hoge premie aan te moedigen, deed Dirk niets. Niet goochem genoeg, te wereldvreemd.
Maar wel janken dat het er in de boze wereld van het profvoetbal zo hard aan toe gaat. Scheringa en zijn AZ-directie zijn er nog altijd van ondersteboven. Onethisch vinden ze in Alkmaar de handelwijze van Ajax. Ik heb ze diverse keren horen jammeren dat wat Ajax bij Excelsior flikte misschien niet tegen de regels was, maar ethisch hartstikke fout. Kom even. Wat Dirk Scheringa met bijstandsmoeders doet, dát is ethisch. De minima via een wurgcontract een poot uitdraaien, schijnt ook niet onwettig te zijn, maar wat mij betreft deugt het van geen kant. Toch denkt gereformeerde Dirk dat hij ermee wegkomt straks bij het laatste oordeel. Omdat hij behalve aan kredietverstrekking tegen woekerrente ook geweldig aan derdewereldhulp doet. Waar dan nog eens bijkomt dat hij de mensheid in de kop van Noord-Holland vermaak biedt door middel van AZ. Plaatsje in de hemel verzekerd.
Dirk doet maar, maar hij moet anderen niet de ethische maat gaan nemen. Vorig seizoen presteerde hij het om Martin van Geel in de ban te doen omdat de Ajax-directeur aan spelers van AZ sjorde. Scheringa vond dat onethisch, terwijl hij diezelfde Van Geel namens AZ zo'n beetje heel Willem II leeg had laten kopen. AZ heeft bij de KNVB om een diepgaand onderzoek naar de omkoping van Excelsior gevraagd. 'De groeten', schijnt KNVB-chef Henk Kesler te hebben gezegd. Mijn idee, hij had er alleen nog aan moeten toevoegen: grow up AZ.
Goed stukjequote:Op vrijdag 18 mei 2007 15:17 schreef Gelderland het volgende:
[..]
idd trieste lui, daarom is dit stuk van japie visser ook goed:
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |