quote:Provincie: Zuid-Holland
Hoofdplaats: Naaldwijk
Oppervlakte: 90,59 km²Land: 79,99 km² Water: 10,60 km²
Inwoners: 98.647 (1 augustus 2006)
Bevolkingsdichtheid: 1235 inw./km²
Belangrijke verkeersaders: A20, A4 & Bloemenroute
Netnummer: 0174
Postcodes: 2291, 2671 - 2694
Officiële website: www.gemeentewestland.nl
Kernen: De Lier, 's-Gravenzande, Heenweg, Honselersdijk, Kwintsheul, Maasdijk, Monster, Naaldwijk, Poeldijk, Ter Heijde, Wateringen
quote:Het Westland is van origine een landstreek in de provincie Zuid-Holland. Het betreft het gebied ten noorden van de Nieuwe Waterweg, ten zuiden van Den Haag, ten noordwesten van Maassluis, en ten westen van Delft.
De naam 'Westland' is afgeleid van de westelijke ambachten van het Hoogheemraadschap van Delfland. Deze westelijke ambachten omvatten naast het huidige glastuinbouwgebied ook Rijswijk, Voorburg en Vlaardingerambacht.
Sinds 1 januari 2004 is Westland ook de naam van een grote gemeente in dit gebied. Verder liggen er in de streek de gemeente Midden-Delfland en de kern Hoek van Holland, die deel uitmaakt van de gemeente Rotterdam.
Het meest bekend is Westland om zijn glastuinbouw, en de oranje gloed die er 's nachts de hemel verlicht, afkomstig van de assimilatieverlichting in de kassen. De streek dankt aan deze glazen warenhuizen ook zijn bijnaam de Glazen Stad.
Het Westland is een welvarende en innovatieve streek, dit door de snelgroeiende ontwikkeling op het gebied van de agribusiness. Er ontstaan veel nieuwe technieken om beter te kunnen functioneren als tuinbouwbedrijf, van de dichte kas tot de cabriokas.
Westlandse Links:quote:Kom ie uit Limburg
Nou dan ken je ’t gelijk wel horen
Want al die gasten
Praten met een zachte g
En ook in Drenthe
Ja dan weet je van tevoren
Om ’t begrijpen
Neem een woordeboekie mee
Refrein:
Maar ik zing ai ai ai
En ik kom ui ’t Westland
En ik zing gaan gaan gaan
En plukkie al
Kom je uit Nalek
Uit de Heul of uit Ter Heije
Ja er is een ding
Wat ons allemaal verbindt
J ekomt ui ’t Westland
Dat ken je horen an die Aie
Je ken niet zonder
Het begint al bij het kind
Ja ik was laatst in Spanje
Daar ontmoette ik een westlandse kanjer
Ze zei, ga je mee naar m’n flat
Want ik maak alleen met Westlanders pret
Ja klopt, ik was er net... vonden ze niet zo leukquote:Op dinsdag 15 mei 2007 14:41 schreef dubidub het volgende:
Tsss, ik denk ik wacht ff op iemand, duurt 't 5 minuten, heb ik er net één gemaakt, is deze er. En aangezien ThaRooP die laatste volbaggerde, is het zijn taak
![]()
Bieft: We moeten effe met z'n tweeën naar de verkleedkist, aangezien mijn spullen bij jouw op je kaartje staan.
Ja dat ding hangt aan de oplader die beneden ligt want hij viel net uit ;d Maar bieft smste vanneh ff die zooi afgooien, best.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 14:44 schreef dubidub het volgende:
En aangezien je heel de dag niets op fok had gepost, dacht ik, ik bel wel, want je bent hier toch niet. Echt een henk...
Jawel, maar je belt als ik daar niet zitquote:Op dinsdag 15 mei 2007 14:46 schreef dubidub het volgende:
En je hebt op je kamer geen stroom?![]()
Dus, mot ik nou zelf die troep afgooien, of moet ik het bij bieft aftiefte
Als ik je twee keer bel, dan neem je hem toch ff meequote:Op dinsdag 15 mei 2007 14:49 schreef ThaRooP het volgende:
[..]
Jawel, maar je belt als ik daar niet zit![]()
En aangezien ik geen zin heb om te leren zit ik daar niet zo druk![]()
Zelf naar verkleedkistquote:Op dinsdag 15 mei 2007 14:51 schreef dubidub het volgende:
[..]
Als ik je twee keer bel, dan neem je hem toch ff mee
Maar moet ikn ou zelf naar de verkleedkist of moet t naar bieft? Rij ænders ff langs :p
wtf lul je?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:32 schreef dubidub het volgende:
OMG, bieft, ze hadden jou blaadje met jouw naam erop bij de L gedaan.Totale paniek in de tent daarzo
De L van Lullo ofzo?
Dapenfestival daaro...quote:Op dinsdag 15 mei 2007 15:32 schreef dubidub het volgende:
OMG, bieft, ze hadden jou blaadje met jouw naam erop bij de L gedaan.Totale paniek in de tent daarzo
De L van Lullo ofzo?
'JA MAN' Dat had je moeten antwoordnequote:Op dinsdag 15 mei 2007 16:27 schreef ThaRooP het volgende:
[..]
Dapenfestival daaro...
Ik was helemaal vergeten dat je op mijn kaartje stond...
Zegt die vrouw zo: En de rest? er was zeker nog een tasje?
Ik: eh? owjaJa die komt vandaag of morgen wel
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |