Als je geen datum noemt, wordt het noemen van een prijs ook lastig. NS retour met de trein is er vanaf 99 euro www.nsinternationaal.nl of met de boot voor 78 euro. Met het vliegtuig kan vanaf 15 euro vanaf Eindhoven www.ryanair.com of vanaf 70 euro met www.easyjet.com vanaf Schiphol.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 03:59 schreef s0k het volgende:
Hoe kom ik van utrecht deze zomer goedkoop naar london vanaf utrecht? NS gaf wel nuttige informatie maar geen prijzen. Dat schiet dus niet op
Dat is zeker de goedkoopste en makkelijkste oplossing. => http://www.airexpressbus.com/quote:Op woensdag 1 augustus 2007 13:43 schreef blaaatkipje het volgende:
Het lijkt mij wel wat om via airport weeze te vliegen maar ik vraag me af wat de goedkoopste manier/route is om daar te komen met openbaar vervoer. Op de website had ik wel iets gevonden maar dat kost je vanaf utrecht al 20 euro voor een enkeltje dus ik was benieuwd of dat ook goedkoper kon![]()
Zie www.bahn.de => vertrek om 11.20 vanaf Utrecht Centraal, aankomst om 18.20 in Leipzig met overstap in Amersfoort, Hannover en Magdeburg. Kost je 94 euro plus 1,50 voor de zitplaatsreservering. Als je een creditcard hebt, dan sturen ze het kaartje naar je huisadres.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 21:31 schreef Game_Error het volgende:
Kan iemand mij vertellen hoe ik misschien rond 20 augustus goed koop leipzig kan komen, via NS internationaal kan ik leipzig niet eens vinden
Via www.easyjet.com kun je nog genoeg vluchten boeken op vele verschillende tijdstippen voor 66 euro retour incl alles. Komt er nog 10 euro bij voor een retourtje met de bus vanaf Luton of Stansted naar Marble Arch via www.easybus.co.uk. Je kunt ook bijvoorbeeld heen vliegen naar Gatwick en terug vnaaf Stansted of Luton als die tijden je beter uitkomen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:29 schreef snowqueen911 het volgende:
Ik ga in de buitenring van Londen wonen voor een tijdje, en mijn vriendje en vriendin willen me komen opzoeken.
dus kijken we alvast naar goedkope tickets.......
vertrek heen: een vrijdag ochtend of middag in oktober of begin november
vertrek terugweg: de zondag avond erop
Of voor 75 euro met easyjet maar dan vertrek jevrijdag laat en kom je zondag rvoeg terug, dus dan blijft er weinig over van hun weekendje londen.
Via travelstreet.com komt Amsterdam Nairobi met KLM op 706 euro incl. 13/10 tot 28/10quote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:23 schreef nickybol het volgende:
's avonds 12 oktober of 's morgens 13 oktober naar Entebbe, Uganda. Terugreis zondag 28 oktober. De terugreisdatum mag wel een paar dagen varieren. Via KLM ben je toch al gauw meer dan 900 euro kwijt, en ik had het eigenlijk toch wel een stukje goedkoper in gedachten. Ik stel weinig eisen, kan van allerlei luchthavens vertrekken, en het hoeft geen directe vlucht te zijn. Eventueel met de bus vanuit Nairobi kan ook.
Bij voorbaat dank
Met wizzair.com of skyeurope.com naar Budapest en van daar met de trein naar Timisoara. Trein rijdt twee maal per dag rechtstreeks en je doet er zo'n 5 uur over.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:57 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Wie weet de goedkoopste manier voor:
Amsterdam - Roemenie, bij voorkeur timisaora maar die lijkt erg duur / onmogelijk - dus elk vliegveld in roemenie voldoet![]()
Op korte termijn..Ik eindig zo rond de 300-400 euro, wat ik wel wat veel vindt voor iets zo dichtbij (op New York na zou het mn duurste vlucht worden :| )
Die zijn altijd maar heeel beperkt beschikbaar. Beetje met de data spelen wil nog wel eens lukken, of probeer te boeken via de eigen website van de luchtvaartmaatschappijquote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:34 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Vliegtarieven rond de 200 euro zouden er moeten zijn - aangezien er een vol swissair toestel is voor 70 euro ex tax - maar ik zie ze niet![]()
Ja, zie http://bahn.hafas.de. Twee rechtstreekse treinen per dag naar Timisoara die het in 5 uur rijden, één 's ochtends en één 's middags. En nog een paar verbindingen met overstap, maar dat is niet aan te raden. Net als dat je beter geen nachttrein kan nemen. In Boedapest kun je dan beter overnachten; www.hostelworld.com.quote:Budapest heeft goede treinverbindingen naar Roemenie?
ze willen camperenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:41 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Die zijn altijd maar heeel beperkt beschikbaar. Beetje met de data spelen wil nog wel eens lukken, of probeer te boeken via de eigen website van de luchtvaartmaatschappij
[..]
Ja, zie http://bahn.hafas.de. Twee rechtstreekse treinen per dag naar Timisoara die het in 5 uur rijden, één 's ochtends en één 's middags. En nog een paar verbindingen met overstap, maar dat is niet aan te raden. Net als dat je beter geen nachttrein kan nemen. In Boedapest kun je dan beter overnachten; www.hostelworld.com.
Geen probleemquote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:43 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Toch erg bedankt voor de hulp (en sorry voor het lastigvallen)
De truc is om een luchtvaartmaatschappij te vinden die zowel op je bestemming in Midden Amerika als in Zuid Amerika vliegt. Via http://www.travelstreet.com zie je dat dat Aeromexico in samenwerking met Delta is. Daar kun je je ticket met een vaste vertrekdatum nu boeken voor 974 euro, maar terugreis kun je waarschijnlijk niet op een jaar later zetten. Daarvoor zul je toch even langs het gespecialiseerde reisbureau moeten voor de precieze prijs en voorwaarden.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 21:55 schreef WhatTheFuck het volgende:
Nou heb ik al een reisbureau (internet) benaderd, en daar werd mij verteld dat het combineren van Midden en Zuid amerika niet mogelijk is![]()
Thanx DutchTrain, snelle reactie!quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 22:30 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
De truc is om een luchtvaartmaatschappij te vinden die zowel op je bestemming in Midden Amerika als in Zuid Amerika vliegt. Via http://www.travelstreet.com zie je dat dat Aeromexico in samenwerking met Delta is. Daar kun je je ticket met een vaste vertrekdatum nu boeken voor 974 euro, maar terugreis kun je waarschijnlijk niet op een jaar later zetten. Daarvoor zul je toch even langs het gespecialiseerde reisbureau moeten voor de precieze prijs en voorwaarden.
check ryanair even. Vliegen vanaf dusseldorf weeze (net over de grens tussen nijmegen en venlo volgens mij)quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:55 schreef Longmen het volgende:
Vast al meerdere malen "uitgerekend" maar kom niet zo vaak in dit topic. Tips voor goedkoop reizen (vliegen) naar rome? Midweekje eind september?
Iceland Express is niet heel veel goedkoper, en volgens mij stopt de dienst ook eind Augustus. (vanaf EIN)quote:Op woensdag 22 augustus 2007 10:27 schreef moz het volgende:
Ik wil graag goedkoop naar reykjavik. Is dat uberhaubt mogelijk?
Vanaf luchthaven Brussel, Amsterdam, Eindhoven, Dortmund oid.
Kom alleen uit op icelandair en dat kost me 500$ retour ongeveer. Moet toch goedkoper kunnen?
Toch jammer, er lijken geen andere alternatieven. En het is een eind zwemmenquote:Op woensdag 22 augustus 2007 11:14 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Iceland Express is niet heel veel goedkoper, en volgens mij stopt de dienst ook eind Augustus. (vanaf EIN)
Ja dat wist ik al; hoe werkt het trouwens als je OV hebt? 2 euro toeslag tot aan de grens en daarna een kaartje voor DB kopen?quote:Op maandag 27 augustus 2007 12:06 schreef Dos37 het volgende:
Via Utreg gaat er een trein naar Dusseldorf
www.nsinternationaal.nl
http://www.airexpressbus.com is verreweg de makkelijkste en snelste oplossing.quote:Op maandag 27 augustus 2007 10:50 schreef Molliebollie het volgende:
Ik vertrek woensdag vanaf Airport Weeze met Ryanair. Ik vertrek vanuit Utrecht en zou evt. met OV richting de grens kunnen reizen. Ik weet dat er bussen rijden van Utrecht naar de airport, maar ik ben op zoek naar mogelijke andere goedkope alternatieven. Ik heb iets gezocht over treinen, maar wordt niet veel wijzer uit de reisplanner van DB. Can anybody help me?
Zie één van de links uit de openingspost.quote:Op maandag 27 augustus 2007 15:22 schreef leolinedance het volgende:
Hoe kom ik het goedkoopst van Nederland naar Kenia?
Met de trein naar Venlo. Daar uit de geelbruine (of rode) VRR automaat een Zusatzticket en een preisstüfe C kopen (als je met meerdere personen gaat, een dagkaart, anders een 240 minuten kaart voor 1 persoon).quote:Op maandag 27 augustus 2007 11:56 schreef Public_NME het volgende:
Hoe kan ik eigenlijk het beste naar Düsseldorf komen vanaf Utrecht CS? (dus niet naar Weeze) Heb een OV kaart, dus trein meest logische?
Thanks, hier heb ik wat aan!quote:Op maandag 27 augustus 2007 15:36 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Met de trein naar Venlo. Daar uit de geelbruine (of rode) VRR automaat een Zusatzticket en een preisstüfe C kopen (als je met meerdere personen gaat, een dagkaart, anders een 240 minuten kaart voor 1 persoon).
Alle soorten kaartjes kun je vinden op www.vrr.de . Maar vergeet vooral niet een zusatzticket om van Venlo naar de grens te mogen.
Ik heb een taxibusje besteld vanuit Nijmegen. Doet er 45 minuten over om op Weeze (NRN) te komen.quote:Op maandag 27 augustus 2007 15:32 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
http://www.airexpressbus.com is verreweg de makkelijkste en snelste oplossing.
Andere mogelijkheden zijn om om te reizen via Venlo naar Duisburg en daar het regionale treintje naar een stationnetje bij Weeze en dan de bus. Kost je ruim een halve dag en bespaart je ongeveer een euro.
Vanaf Nijmegen kun je er ook nog met bussen met meerdere overstappen komen, maar ook dat is geen echt alternatief
13 tot 21, directe vlucht met KLM naar Istanbul Ataturk airport. 247,10 retour incl. tax p.p.quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:23 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Istanbul, in de periode 13-21 oktober. Ik had voor heel veel dagen rondom deze week veul goedkopere vluchten gevonden, maar blijkbaar is de herfstvakantie ook een beetje hoogseizoen. Lijkt er op dat ik (2 personen) toch 500/550 euro voor een niet rechtstreekse, of 600 euro voor een rechtstreekse vlucht neer moet leggen (vanaf amsterdam of rotterdam) ...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |