zou kunnen.....ookal denk ik van niet meerquote:Op dinsdag 15 mei 2007 18:26 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Bij jou groeien ze misschien ook nog wel. Dan komt het net mooi uit![]()
Dat is het enige voordeel wat ik heb overgehouden aan twee keer zwaarder worden, dikke tettenquote:
vind jij de eerste en laatste dvd dan niet zwaar?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:13 schreef Plukie86 het volgende:
Whoeiii hebben jullie me gemist? Ben net pas thuis, van 9 tot 6 op de universiteit = niet leuk.
Vandaag weer een gezond dagje gedaan, met lekkere spaghetti. Vanmorgen op de weegschaal, nu 64,2. Ik sta nu dus al weken min of meer stil rond de 64 kilo, maar dat komt dus waarschijnlijk omdat ik geen tijd had om te sporten.
Maar nu gaat het weer goed, want gister heb ik hardgelopen en straks ga ik even bootcampen, alhoewel dat eigenlijk een beetje net zoals steppen is, je wordt wel moe maar het is niet superefficient. Behalve die van de abs, want die vind ik wel erg zwaar.
uhuh.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:32 schreef Miss_S het volgende:
[..]
vind jij de eerste en laatste dvd dan niet zwaar?
dan moet je volgens mij toch fanatieker mee doen
bootcamp kan je echt niet vergelijken met steppen als je het goed doet
ik heb dan wel zo'n grote stepper maar die gebruik ik alleen als krachttraining af en toequote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:34 schreef Viking84 het volgende:
[..]
uhuh.
Steppen. Dat ding ligt nu te verstoffen onder m'n bed.
Ja maar jij doet een cursus bootcamp, ik sta een beetje voor mijn laptop te hopsen. Op de Ultimate en de Abs na vind ik ze niet superzwaar hoor, gebaseerd op mijn eigen ervaringen. Dan is een blokje hardlopen efficienter. Op mijn dvd's staan niet echt springrondes, wel veel kicks enzo. Het is wel wat zwaarder dan steppen, maar als ik het vergelijk met het BOMmen van de Aclo, wat ik vorig jaar deed, dan is de bootcamp dvd minder zwaar. Maar ik denk dat jouw bootcampcursus wel wat zwaarder zal zijn dan mijn dvd!quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:32 schreef Viking84 het volgende:
nou bootcamp schijnt behoorlijk efficiënt te zijn, hoor. Weet niet waar je dus vandaan haalt dat het niet efficiënt is. Ik vind wel dat we wel 2 'spring'rondes mogen hebben. Aan het begin en aan het eind.
ik denk dat dat ook vooral aan jezelf ligt.....quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:39 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Ja maar jij doet een cursus bootcamp, ik sta een beetje voor mijn laptop te hopsen. Op de Ultimate en de Abs na vind ik ze niet superzwaar hoor, gebaseerd op mijn eigen ervaringen. Dan is een blokje hardlopen efficienter. Op mijn dvd's staan niet echt springrondes, wel veel kicks enzo. Het is wel wat zwaarder dan steppen, maar als ik het vergelijk met het BOMmen van de Aclo, wat ik vorig jaar deed, dan is de bootcamp dvd minder zwaar. Maar ik denk dat jouw bootcampcursus wel wat zwaarder zal zijn dan mijn dvd!
En steppen voor de tv is leuk![]()
quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:39 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Ja maar jij doet een cursus bootcamp, ik sta een beetje voor mijn laptop te hopsen. Op de Ultimate en de Abs na vind ik ze niet superzwaar hoor, gebaseerd op mijn eigen ervaringen. Dan is een blokje hardlopen efficienter. Op mijn dvd's staan niet echt springrondes, wel veel kicks enzo. Het is wel wat zwaarder dan steppen, maar als ik het vergelijk met het BOMmen van de Aclo, wat ik vorig jaar deed, dan is de bootcamp dvd minder zwaar. Maar ik denk dat jouw bootcampcursus wel wat zwaarder zal zijn dan mijn dvd!
En steppen voor de tv is leuk![]()
ik zal wel gek zijn maar dat gevoel heb ik ook met de mensen die je bezig ziet op de dvdsquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:43 schreef Viking84 het volgende:
[..]
En idd: met een groep doe je sneller actiever mee, denk ik. Het heeft gewoon wel wat. Met z'n allen in hetzelfde ritme helemaal voluit gaan.
ja dat werkt voor jou blijkbaar het beste, maar voor veel anderen weer nietquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:44 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik zal wel gek zijn maar dat gevoel heb ik ook met de mensen die je bezig ziet op de dvds
we wisten al dat ik niet helemaal normaal wasquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:49 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ja dat werkt voor jou blijkbaar het beste, maar voor veel anderen weer niet. Maakt verder niet uit, hoor
.
wees blij, gewoon zijn is maar saaiquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:51 schreef Miss_S het volgende:
[..]
we wisten al dat ik niet helemaal normaal was
Hej ik ook hoor. Ik doe echt wel actief mee met die dvd's, ook als een oefening niet helemaal lukt doe ik wel mijn best. Als ik dacht dat het helemaal geen effect zou hebben deed ik het toch niet? Er zijn alleen wel effectievere dingen en ik zweet erna niet zo erg als die mensen op de dvd. Maar hej, het is leuk en makkelijk, handig toch? Vanavond de Abs maar weer, om de blokjes wat te vormen.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:44 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik zal wel gek zijn maar dat gevoel heb ik ook met de mensen die je bezig ziet op de dvds
nah doe normaal joh!quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:51 schreef Miss_S het volgende:
[..]
we wisten al dat ik niet helemaal normaal was
maar Abs is ook inderdaad niet om heel moe te wordenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:53 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Hej ik ook hoor. Ik doe echt wel actief mee met die dvd's, ook als een oefening niet helemaal lukt doe ik wel mijn best. Als ik dacht dat het helemaal geen effect zou hebben deed ik het toch niet? Er zijn alleen wel effectievere dingen en ik zweet erna niet zo erg als die mensen op de dvd. Maar hej, het is leuk en makkelijk, handig toch? Vanavond de Abs maar weer, om de blokjes wat te vormen.
in die bountey zat meer dan in alles wat je de rest v an de dag hebt gegeten misschien is dat het probleemquote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:00 schreef Qwea het volgende:
oke, ik word e rniet goed van! ik heb de hele dag al ontzettende honger. Terwijl ik normaal met cornflakes en yoghurt heb ontbeten, ik heb geluncht met yoghurt met mandarijn erin en groentesoep. Tussen door 3 stuks fruit gehad, en een bounteyals avond eten kipburger met sla.
En net 2 peren en een mandarijn als fruitsalade. For god sake, ik heb nog steeds honger
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |