Was goed te doen kijken in de kroegquote:Op donderdag 17 mei 2007 17:10 schreef S-Two het volgende:
Waarom postte niemand even tijdens de wedstrijd? Nu ben ik het verdorie vergeten om te gaan kijken in de kroeg.
Najah, iig een goede uitslag!
Dat bierclubje?quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:24 schreef Noca het volgende:
[..]![]()
Je bedoelt de Ron Jeremy look-a-like die ingewisseld werd voor blonde milf. Die kerel vond vooral zichzelf grappig. Haha, dan zat ik schuin achter je
Heb zelfs nog ff met je gepraat
quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:22 schreef Prosac het volgende:
[..]
En dan wil ik niet zo'n kletskous naast me
Haha, die jaquote:Op donderdag 17 mei 2007 21:31 schreef Prosac het volgende:
[..]
Dat bierclubje?
Briljant, heb regelmatig in een deuk gelegen om de droogte van jullie kant.![]()
Je moet dan waarschijnlijk wel even op de foto helaas...of je moet een wedstrijd uitkiezen waarbij dat niet hoeft. Maar ja, is een keer op de foto en klaar. Moet je wel een CC hebben geloof ik.quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:34 schreef Grulez het volgende:
Niet dat ik überhaupt vaak naar wedstrijden ga, maar ik zou zo'n uitwedstrijd (ook al is het een minder leuke wedstrijd met een minder leuke uitslag) best eens willen meemakenIn de kroeg is het toch anders ....
Ik voel me dan verplicht om terug te praten om maar niet als een zak hooi over te komen. Feit is gewoon dat ik stokzenuwachtig ben voorafgaand aan een pot en ik me inderdaad schijnbaar volledig concentreer op de komende 90 minuten. Ik heb weinig behoefte aan een gesprek.quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:31 schreef Grulez het volgende:
[..]
![]()
Niet goed voor je concentratie of wil jeje stem sparen?
Ik heb de toeschouwersaantallen van FC Groningen bij uitwedstrijden dit seizoen even onder elkaar gezet. Gemiddeld hadden we dit seizoen ruim 400 fans per wedstrijd meequote:Op donderdag 17 mei 2007 21:34 schreef clauwheee het volgende:
Doen Grulez, vandaag ook maar weer gebleken dat het met meer mensen dikke prima is.
Nee. heb een nieuwe computer en die geeft problemen met de software om gifjes te maken..quote:Op donderdag 17 mei 2007 23:28 schreef don-diablo het volgende:
Hey venomsnake, heb je nog gifjes van de 2 goals?
quote:Inzetbaarheid Lindgren en Lovre nog ongewis
FC Groningen weet zaterdag of Goran Lovre en Rasmus Lindgren een dag later tegen FC Utrecht kunnen aantreden. Pas op de laatste training wordt bekeken of beide middenvelders voldoende zijn hersteld van hun fysieke ongemakken.
Trainer Ron Jans kan zondag sowieso geen beroep doen op Paul Matthijs. De middenvelder herstelt nog van de liesoperatie die hij afgelopen maandag heeft ondergaan.
Ook Martijn Meerdink en Mark-Jan Fledderus komen in De Euroborg niet binnen de lijnen. Beiden moeten geschorst toekijken naar aanleiding van hun gele kaart in de eerste wedstrijd tegen FC Utrecht. Koen van de Laak komt terug van het strafbankje.
FC Groningen heeft de beste papieren om kwalificatie voor het UEFA Cup-toernooi af te dwingen na de 2-0 zege in Utrecht.
Bron: VI
Precies, Silva kan het makkelijk doen op het middenveldquote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:48 schreef venomsnake het volgende:
Desnoods zet je Svejdik op de plek van Silva en laat je Silva een plekkie opschuiven naar het middenveld.![]()
dank u dank uquote:Op donderdag 17 mei 2007 23:31 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Nee. heb een nieuwe computer en die geeft problemen met de software om gifjes te maken..![]()
Wel filmpjes van de goals.![]()
filmpje van de 0-1
http://6.upload.dailymotion.com/swf/4Dgnytzf2dFmqe7rP
Filmpje van de 0-2
http://6.upload.dailymotion.com/swf/BuWCFjcZDIDaTe7xk
Prima. Zondag is er zeker nog kermis?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:04 schreef venomsnake het volgende:
Mocht Groningen europees voetbal veilig stellen zondag, dan is er maandag om 19.00 een feestje op de grote markt, icl huldiging..![]()
Bron: fc groningen.
Overmorgenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:25 schreef Werner_Koekoeksklok het volgende:
Ik heb kaarten voor morgen!!!!
quote:Wachtlijst
Je kunt bijna overal in beleggen. Nu ook in voetballers. Wie vorig jaar geld stopte in het spelersfonds van FC Groningen, behaalde een rendement van maar liefst 94%. De intresse van beleggers is zo groot, dat er inmiddels een wachtlijst is. Clubs als Feyenoord en PSV zijn al komen kijken, hoe FC Groningen dat toch doet.
Grasmat
Voetballers gelden als het kapitaal op de grasmat. En dus kan erin belegd worden. Wie dat vorig jaar deed in de spelers van FC Groningen, heeft daar geen spijt van. Vorig jaar werd de inleg van investeerders in het fonds van FC Groningen bijna verdubbeld.
Kassa
Het werkt als volgt. Een aandeel in het spelersfonds kost vijftigduizend euro. Daarover garandeert FC Groningen jaarlijks in elk geval 5% rendement. Maar als er een speler wordt verkocht is het kassa. Dan is eenderde van de nettowinst voor de aandeelhouders. Ook FC Groningen vaart er wel bij. Op deze manier haalde de club al 5 en een kwart miljoen euro op.
Geen toezicht
Beleggers zelf gaan met heel andere ogen naar hun favoriete club kijken. Het geheim van het succes van het spelersfonds van FC Groningen zit hem in de constructie. Die voorkomt dat investeerders zich met de opstelling bemoeien. Beleggers moeten zich wél realiseren dat beleggingen zoals deze niet voor niets een investering vragen van minimaal 50.000 euro. Beleggingen boven deze drempel vallen buiten alle toezicht van de overheid.
bron: RTLZ
Op de site van RTLZ is er een video van te zien, in de uitzending van 10.00
Dat zou ik zo snel nog niet zeggen. Wat Grunner zegt, die nederlaag staat ons allen nog vers in het geheugen.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:13 schreef tong80 het volgende:
On topic. Gefeliciteerd met de leukste trainer van Nederland en met het behalen van europees voetbal. Dit gaat niet meer mis.
In het dvhn sta je er ook goed opquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:26 schreef Grunner het volgende:
[afbeelding]
![]()
Maar laten we nog maar niet te vroeg juichen. Ik ben er nog niet helemaal gerust op. Die nederlaag van een paar weken terug zit daarvoor nog te vers in mijn geheugen...
quote:Luciano Da Silva speelt vanavond zijn laatste wedstrijd in het shirt van Germinal Beerschot. De intens meelevende doelman ruilt na zeven seizoenen Kiel de club voor het Nederlandse Groningen. Luciano maakte zich de voorbije jaren vooral bij de fans onsterfelijk.
Het vertrek van de doelman drong zich op. Meer bepaald omdat de nieuwe wet op buitenlanders spelers ouder dan 26 jaar zeer duur maakt. Het bestuur van Germinal Beerschot zou de beslissing met pijn in het hart hebben genomen.
In de voorbije zeven seizoenen verzamelde Luciano meer dan 180 wedstrijdselecties. Ondanks een nog lopende overeenkomst gaat hij dus toch de club verlaten. Luciano trekt volgend seizoen naar Groningen waarmee hij al een overeenkomst bereikte.
Voorzitter Jos Verhaegen wil in de toekomst de jeugd een kans bieden en denkt daarbij aan doelman Kenny Steppe, al lijkt het weinig waarschijnlijk dat de club geen vervanger zou aantrekken.
jah, kutzooi, ik heb dan ook principieel geweigerd een vinger uit te steken naar de kermissletten in de 3 gezusters!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:09 schreef venomsnake het volgende:
Mei-kermis![]()
Altijd al een hekel aan gehad.
quote:
Zal wel Emmen worden dan...quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:17 schreef Grulez het volgende:
ik ben benieuwd. Kan Roorda mooi naar BV Veendam.
Toen Germinal een doelpunt maakte sprong hij werkelijk een meter in de lucht!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 22:14 schreef venomsnake het volgende:
[..]
[afbeelding]
Hier staat het bericht op voetbalkrant.
Het is wel interessant om de reacties te
lezen die mensen op het nieuws geven.
Vooral fans van Germinal balen als een stekker.
Dit was hun clubicoon waar ze zoveel van hielden.
Het schijnt een keeper te zijn die soms onmogelijke
ballen pakt, maar soms ook hele domme fouten maakt.
Het publiek daar is dol op hem en hij schijnt helemaal
uit zijn plaat te gaan als er gescoord wordt..
Ik ben benieuwd. Zo ziet hij eruit.. ---->
Als het waar is tenminste..
Volgens mij stond ik nog hoger dan deze foto reikt.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 21:50 schreef Grulez het volgende:
[..]
Staan er nog meer fok!kers op?![]()
[afbeelding]
Hier de filmpje van deze actiequote:Op zijn 27ste verjaardag (16-3-2007) kreeg hij een warm "happy birthday" van de Germinal Beerschotsupporters. Bij het oplopen zwaaiden er 200 Braziliaanse vlaggen in de tribune, en na affluiten ontrolde zich een groot verjaardagsspandoek met "Luciano, forever in our heart!". Tijdens de wedstrijd werd er meerdere malen "happy birthday to you" gezongen door de 10.000 supporters. Na de wedstrijd barstte hij door de emoties in tranen uit.
Cker. We gaan met een man op 5 heen, dus dat is wel prima (vak C natuurlijk)..quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:12 schreef Noca het volgende:
[..]
Volgens mij stond ik nog hoger dan deze foto reikt.
Moet toch goed gaan komen zondag... heb je ook kaarten Grulez?
Die nederlaag is volgens mij het enige wat de Grun-fans een beetje aan het twijfelen doet slaan ... maar ik denk dat FCU een stuk minder in vorm is dan een wedstrijd of vier/vijf geleden en dat baseer ik niet alleen op de afgelopen match, want dat was zo'n beetje de slechtste wedstrijd van het hele seizoenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:26 schreef Grunner het volgende:
[afbeelding]
![]()
Maar laten we nog maar niet te vroeg juichen. Ik ben er nog niet helemaal gerust op. Die nederlaag van een paar weken terug zit daarvoor nog te vers in mijn geheugen...
Dat mag ik hopen, anders was Utrecht ook geen 9e geworden.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 23:26 schreef Eilanden het volgende:
[..]
want dat was zo'n beetje de slechtste wedstrijd van het hele seizoen
nou.. dan kunnen we Zwarthoed ofzo net zo goed halen.quote:Het schijnt een keeper te zijn die soms onmogelijke
ballen pakt, maar soms ook hele domme fouten maakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |