Net zei je nog wat anders...quote:Op zondag 13 mei 2007 17:41 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Ik zeg allleen maar dat ik altijd hoop dat Ajax verliest, en dat het me van de overige ploegen niet zo boeit.
Met dit elftal heb je weinig te zoeken in Europa , geld voor versterkingen zijn er niet , dus wees maar blijquote:
Sterke argumenten --> YESSSS GEEN EUROPEESquote:Op zondag 13 mei 2007 18:02 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Met dit elftal heb je weinig te zoeken in Europa , geld voor versterkingen zijn er niet , dus wees maar blij![]()
Niet alles, het is een combinatie van. En als jij mij kunt uitleggen hoe die relschoppers een positieve bijdrage hebben gehad aan dit kutseizoen, dan houd ik me aanbevolenquote:Op zondag 13 mei 2007 16:44 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Simpel figuur ben je ook. Alles maar afschuiven op een aantal supporters die tekeer gingen in Nancy.
De traditionele niet nee, daar is het een traditie voor. Maar als ze zo leuk spelen als de afgelopen jaren en met name dit jaar, dan kijk ik er graag naar. En een heel stuk minder graag als ze dat tegen Feyenoord doen, maar dat terzijde. Pro-Feyenoord betekent bij mij dus niet anti-alles of zelfs Ajax.quote:AZ zal nooit tot de traditionele top drie behoren. Vieze nepclub dat het is.
Idem dito. En ik begin vandaag met mn moederdagspilsjequote:Blij dat het seizoen weer twee maanden voorbij is. Kan ik me even rustig gaan opladen voor weer een seizoen lang ellende.
Zat je ook in die trein?quote:Op zondag 13 mei 2007 17:55 schreef renz0r het volgende:
Met dit team kon je wel verwachten dat ze de plee offs niet zouden halen...
Was nog een 'emotionele sfeer' bij de treinen. Op het station bij de kuip liep een confict uit de hand tussen een zwarte conducteur en 3 gabbers. Die zaten namelijk op het perron met hun benen over de rand. Werd er omgeroepen om dat niet te doen. Kwam die conducteur dus. Over en weer schelden en hij werd nog aangevallen, moesten mensen bijkomen om ze uit elkaar te houden. Toen kwam de trein, gelijk iedereen erin, politie te laat
Voor station Zwijndrecht hebben wij nog 15 minuten stilgestaan, omdat een kerel aan de noodrem had getrokken in de stoptrein die voor ons was. Die stond stil op station Zwijndrecht. We mochten pas rijden als die kerel was gepakt. Eenmaal aangekomen op t station stond er overal politie, overal busjes
Met wat?quote:Op zondag 13 mei 2007 19:38 schreef blueangel_ het volgende:
Volgend seizoen keihard terugslaan ...
ik had me er ook al op ingesteld, geen seconde hoop gehadquote:Op zondag 13 mei 2007 19:47 schreef Vakkie_W het volgende:
Zo net terug van een weekendje Groningen met de vriendengroep. Vandaag dus niet bij de wedstrijd geweest. Ik had er trouwens weinig vertrouwen in dat het goed af zou lopen. Dus het mislopen van Europees voetbal komt niet zo hard aan.
Maargoed, ik heb wel een seizoenskaart voor 2 seizoen besteld. Zonder enig perspectief op betere tijdenquote:Op zondag 13 mei 2007 19:59 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
ik had me er ook al op ingesteld, geen seconde hoop gehad
Kunnen jullie er ook niet uitgekickt worden door rellen of zijn die kneuzen destijds nog opgepakt en voorgeleid?quote:
...komt ie Ron!quote:
Ronaldinhoquote:Op zondag 13 mei 2007 20:19 schreef TC03 het volgende:
Goed, laat het speculeren over namen die toch niet komen maar beginnen.
Salmonquote:Op zondag 13 mei 2007 20:32 schreef raptorix het volgende:
Arjan de Zeeuw lijkt me wel type wat bij Feyenoord past, geen idee of ie nog doorlopend contract heeft. Daarnaast is Salmon misschien een optie?
Tjah ik denk dat jullie toch moeten scouten in dat soort categorie spelers, wees reeel geld is er niet, en club speelt ook niet europees. Maarjah je kan ook weer gaan lopen gokken op een matig gescoute zuidamerikaan.quote:
Ik denk eerder teveel dan goed voor de club is....quote:Op zondag 13 mei 2007 20:45 schreef koningdavid het volgende:
Een stelling:
Feyenoorders die nu nog tegen de komst van Adriaanse zijn, hebben geen clubliefde.
Nog een vriendje van Peter Bosz erbij dus, het gaat maar door!quote:,,Peter Bosz verzamelt nu mensen om zich heen die hij goed kent om het beleidsplan verder vorm te geven. Daarmee neemt hij in de emotionele omgeving die Feyenoord is een risico, maar ik moet zeggen dat Bosz zich ook durft te omringen met mensen die kwaliteit hebben. John Lammers zou spitsentrainer worden. Vond ik een prima keuze.’’
Ik vind iedereen hier altijd zo negatief over Timmer. Volgens mij heeft hij Feyenoord echt voor een boel extra leed behoed. Vandaag stond hij ook weer prima te keepen. Als er in dit elftal nog ergens lichtpuntjes rondliepen, dan was hij er voor mij zeker eentje van.quote:Op zondag 13 mei 2007 19:33 schreef Maikalo het volgende:
Ik vind het vooral sneu voor Lodewijks, die in zijn laatste seizoen niet meer van waarde heeft kunnen zijn. Hij had een meerwaarde kunnen zijn. Was in mijn ogen een veel betere geweest dan Timmer.
Zal me niks verbazen, omdat er vorig jaar een 'nieuwe' stand werd geintroduceerd na de plee offsquote:Op zondag 13 mei 2007 22:57 schreef Pritt het volgende:
Is Feyenoord nu volgens die UEFA officeel 9e geeindigd in de competitie?
ZO negetief ben ik niet over Timmer. Meestal is het een redelijk tot zeer goede keeper. Daarbij is het er eentje met de goede mentaliteit. Wel is het natuurlijk jammer dat hij geen clubmens is; speelt waar ie maar aan de bak kan. En het is gewoon geen zekerheidje, 10 moeilijke ballen pakt hij, vervolgens laat hij een redelijk simpel uitziende bal schieten "omdat hij een beetje zwabbert...."quote:Op zondag 13 mei 2007 23:27 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Ik vind iedereen hier altijd zo negatief over Timmer. Volgens mij heeft hij Feyenoord echt voor een boel extra leed behoed. Vandaag stond hij ook weer prima te keepen. Als er in dit elftal nog ergens lichtpuntjes rondliepen, dan was hij er voor mij zeker eentje van.
Hoop voor jullie toch niet dat hij naar Rotterdam komt. Dankzij een blunder van hem zijn The Pars gedegradeerdquote:Dorus de Vries in beeld bij Feyenoord’
Volgens de Schotse krant The Courier staat Dorus de Vries in de belangstelling van Feyenoord. De doelman heeft een aflopend contract bij Dunfermline en laat zich vooralsnog niet uit over zijn toekomst.
De 26-jarige Nederlander tekende vorig jaar zomer een verbintenis voor één seizoen bij The Pars, die een veelbewogen seizoen achter de rug hebben. Dit weekend kwam er namelijk na zeven jaar een einde aan het verblijf in de Schotse Premier League, maar kan het op 26 mei in de bekerfinale tegen Celtic nog wel een prijs winnen.
Tegenover gaf De Vries aan niet over zijn aflopende contract te willen spreken. “Op dit moment is mijn huidige situatie absoluut niet belangrijk. Ik heb ook geen idee wat er komen gaat. We willen het seizoen enigzins waardig afsluiten met het veroveren van de beker.”
De Vries stond in Nederland bij Stormvogels/Telstar en ADO Den Haag onder contract. In de Hofstad had hij geen behoefte om zijn aflopende contract te verlengen en was na een succesvolle stage in de Schotse hooglanden de keuze snel gemaakt.
Was het niet gewoon zo dat ze er geen geld aan willen besteden? Wat ik overigens vrij triest vind. Hij verdient gewoon een mooi afscheid! Zal nu wel iets tijdens de open dag worden ofzoquote:Op zondag 13 mei 2007 22:27 schreef Tomatenboer het volgende:
Feyenoord moet maar flink verder saneren, paar spelers weg, en een paar goede aankopen doen. Alleen als ik vanmiddag al op de radio hoor dat Feyenoord niet eens geld heeft om een afscheid te regelen voor Pierre van Hooijdonk dan slaat de schrik mij toch wel om het hart.![]()
je zei blunder? dan past ie prima bij onsquote:Op maandag 14 mei 2007 08:31 schreef sjimz het volgende:
[..]
Hoop voor jullie toch niet dat hij naar Rotterdam komt. Dankzij een blunder van hem zijn The Pars gedegradeerd![]()
Hopelijk staat Feyenoord er weer gewoon volgend jaarquote:Op maandag 14 mei 2007 09:42 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
je zei blunder? dan past ie prima bij ons
Nope.quote:Op maandag 14 mei 2007 10:25 schreef mister_popcorn het volgende:
maar we gaan nou toch intertotoën?
Ze kunnen zich er beter op instellen dat dat de komende jaren niet zo gaat zijn. Is de klap niet zo hard.quote:Op maandag 14 mei 2007 09:43 schreef sjimz het volgende:
[..]
Hopelijk staat Feyenoord er weer gewoon volgend jaar
Hebben we in Amsterdam tenminste spanning in de Klassieker![]()
Heb je nu nogsteeds de tattoo van iemand anders in je fotoboekkie staan?quote:Op maandag 14 mei 2007 10:26 schreef Camplo het volgende:
[..]
Ze kunnen zich er beter op instellen dat dat de komende jaren niet zo gaat zijn. Is de klap niet zo hard.
Nee, dan had je van Groningen moeten winnen en van Utrecht moeten verliezen.quote:Op maandag 14 mei 2007 10:25 schreef mister_popcorn het volgende:
maar we gaan nou toch intertotoën?
"alleen de echte komen naar het stadion"quote:Op maandag 14 mei 2007 10:29 schreef Luni het volgende:
Zo ben blij dat die kankerlul van een Beenhakker weer opgepleurd is, wat een gek joh met z'n uitspraken!![]()
kunnen de spelers lekker genieten van een welverdiende vakantiequote:Op maandag 14 mei 2007 10:38 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Nee, dan had je van Groningen moeten winnen en van Utrecht moeten verliezen.
Maw, als je 2e was geworden in de playoffs mocht je nog intertoto spelen.
Het seizoen zit er voor Feyenoord nu op.
heeft al principe akkoord met die boerenquote:Op maandag 14 mei 2007 11:06 schreef sjimz het volgende:
Het schijnt dat Feyenoord ook met Zonneveld bezig is.
Ben benieuwd of ze met PSV kunnen concurreren.
Dat had Obi Mikel ook met Manchester United en Delroge met Heerenveen.quote:Op maandag 14 mei 2007 11:14 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
heeft al principe akkoord met die boeren
Denk je dat je uberhaupt een kans hebt omhem te halen.......?quote:Op maandag 14 mei 2007 11:17 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dat had Obi Mikel ook met Manchester United en Delroge met Heerenveen.
op die tour. jammer, had wel zin in een trippie naar finland oid, al is uitgeschakeld worden door de #6 van finland misschien ook niet al te best voor het zelfvertrouwen...quote:Op maandag 14 mei 2007 10:38 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Nee, dan had je van Groningen moeten winnen en van Utrecht moeten verliezen.
Maw, als je 2e was geworden in de playoffs mocht je nog intertoto spelen, al had je dan eerst nog moeten spelen tegen de winnaar van NEC-Vitesse.
Het seizoen zit er voor Feyenoord nu op.
Hij heeft wel gelijk hoor. Juist deze wedstrijd was superbelangrijk voor Feyenoord. En iedereen weet dat Feyenoord een toonaangevende achterban heeft. Maar wat iedereen hier steeds tegen heeft gesproken blijkt waar te zijn. De helft van de Feyenoordsupporters zijn gewoon succes-supporters. Als het slecht gaat met de club (slechter dan gemiddeld, dus niet bij de top 5 horen) laten ze het afweten.quote:Op maandag 14 mei 2007 10:42 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
"alleen de echte komen naar het stadion"![]()
Wat lul jij dom joh, het hele seizoen gaat het al kut en zit het stadion vol, vorig seizoen ging het goed en zat het stadion vol. Naar de Plee Offs kwamen de afgelopen 2 jaar weinig supporters, het grootste gedeelte, waaronder ik, moet er niks van hebben, dus het heeft er niks mee te maken of het goed of slecht gaat!quote:Op maandag 14 mei 2007 15:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk hoor. Juist deze wedstrijd was superbelangrijk voor Feyenoord. En iedereen weet dat Feyenoord een toonaangevende achterban heeft. Maar wat iedereen hier steeds tegen heeft gesproken blijkt waar te zijn. De helft van de Feyenoordsupporters zijn gewoon succes-supporters. Als het slecht gaat met de club (slechter dan gemiddeld, dus niet bij de top 5 horen) laten ze het afweten.
Wihihi.. Zeggen dat je de play-offs kut vind, maar dan wel gaan.. Nee dan laat je het punt zien.quote:Op maandag 14 mei 2007 15:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk hoor. Juist deze wedstrijd was superbelangrijk voor Feyenoord. En iedereen weet dat Feyenoord een toonaangevende achterban heeft. Maar wat iedereen hier steeds tegen heeft gesproken blijkt waar te zijn. De helft van de Feyenoordsupporters zijn gewoon succes-supporters. Als het slecht gaat met de club (slechter dan gemiddeld, dus niet bij de top 5 horen) laten ze het afweten.
quote:Op maandag 14 mei 2007 15:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk hoor. Juist deze wedstrijd was superbelangrijk voor Feyenoord. En iedereen weet dat Feyenoord een toonaangevende achterban heeft. Maar wat iedereen hier steeds tegen heeft gesproken blijkt waar te zijn. De helft van de Feyenoordsupporters zijn gewoon succes-supporters. Als het slecht gaat met de club (slechter dan gemiddeld, dus niet bij de top 5 horen) laten ze het afweten.
quote:En zo leg ut!
""Ik was gistermiddag in De Kuip. Ik zag Van Hooijdonk afscheid nemen, hij had niet eens een bloemetje van de club. Ik zag Lodewijks met de pest in zijn lijf en een gezicht als een oorwurm van de tribune afdalen, ook hij had op het veld afscheid willen nemen. Ik zag Pim Doesburg in de catacomben met tranen in zijn ogen. Wat is Feyenoord toch een nare, arrogante club geworden met hun dat afscheid doen we later wel. Zo ga je toch niet met mensen om? Je kunt je afvragen of de club de club nog wel is. En hoe zit het met al die bestuurders, mogen we die ook eens een keer op het resultaat afrekenen, wie neemt er van hun eens een keer verantwoordelijkheid voor de huidige toestand?"
... aldus Hans van Vliet op Radio Rijnmond dd maandag 14 mei 2007.
quote:
Ode aan Rotterdam
Rotterdam
Havens en kranen
strijd tegen water
smaak van bloed, zweet en tranen
na eindeloos lossen en laden
een nieuwe strijd voor de boeg
geen woorden maar daden
... Feyenoord gloort
Weet je toevallig het adres? Dan kan ik die in de TomTom invoeren.quote:Op maandag 14 mei 2007 17:19 schreef Keltie het volgende:
18.30 op een complex op steenworp van Nieuw Galgenwaard.
Ik weet niet hoe je komt aanrijden, maar als je via de A27 naar Utrecht rijdt moet je afslag Rijnsweert, Veemarkt hebben. Onderaan de afrit staat Galgenwaard aangegeven als het goed is (ik meen rechtsaf) en dan is het niet ver meer.quote:Op maandag 14 mei 2007 17:31 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Weet je toevallig het adres? Dan kan ik die in de TomTom invoeren.
Ik kom vanaf de A12 vanuit Arnhem. Maar ik weet waar de Galgenwaard ligt, dus wel zullen er wel komen.quote:Op maandag 14 mei 2007 17:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe je komt aanrijden, maar als je via de A27 naar Utrecht rijdt moet je afslag Rijnsweert, Veemarkt hebben. Onderaan de afrit staat Galgenwaard aangegeven als het goed is (ik meen rechtsaf) en dan is het niet ver meer.
Het complex ligt naast Galgenwaard.
quote:Vanavond zal op het trainingscomplex van FC Utrecht - Zoudenbalch, op steenworp afstand van De Galgenwaard - de laatste wedstrijd van het seizoen in de beloftencompetitie worden gespeeld. Jong Feyenoord moet winnen van Jong FC Utrecht en hopen op een voor Feyenoord positief resultaat in Nijmegen om degradatie te ontlopen.
Wanneer je in de gelegenheid bent om naar Utrecht te gaan, ga daar dan heen en steun Jong Feyenoord. De wedstrijd begint om 18h30 en de toegang is gratis.
Winnen is één ding, maar als Jong Feyenoord erin wilt blijven moet Jong ajax vanavond wel winnen van Jong NEC.quote:Op maandag 14 mei 2007 18:00 schreef don-diablo het volgende:
Hopen dat Jong Feijenoord wint en zo degradatie ontloopt..
quote:Op maandag 14 mei 2007 19:25 schreef vitessezuid113 het volgende:
Op dit moment speelt Jong Feyenoord de alles beslissende wedstrijd uit bij Jong Fc Utrecht. De tussenstand is 0-1. Doelpuntenmaker is Tim Vincken.
Jong Feyenoord speelt in de volgende opstelling : Doedée, Tiendalli, Derijck, Leonard, Ribeiro, Abubakari, Vincken, Lensky, Cardoso, Wijnaldum, Kolkka.
Fr-fans.nlquote:Op maandag 14 mei 2007 19:28 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Goed nieuws, en hoe staat het bij Jong NEC - Jong ajax?
Waar heb je deze tussenstand gevonden btw? Ik kijk meestal op Lunaticnews die regelmatig tussenstanden posten op de site, maar dit keer dus niet![]()
Stand bij Jong NEC - Jong ajax is 0-0 volgens Lunaticnews.quote:Op maandag 14 mei 2007 19:29 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Fr-fans.nl![]()
Hoe het bij de andere wedstrijd is weet ik op dit moment helaas niet![]()
veel "1e elftal spelers"...quote:Op maandag 14 mei 2007 19:25 schreef vitessezuid113 het volgende:
Op dit moment speelt Jong Feyenoord de alles beslissende wedstrijd uit bij Jong Fc Utrecht. De tussenstand is 0-1. Doelpuntenmaker is Tim Vincken.
Jong Feyenoord speelt in de volgende opstelling : Doedée, Tiendalli, Derijck, Leonard, Ribeiro, Abubakari, Vincken, Lensky, Cardoso, Wijnaldum, Kolkka.
Jeugd loopt altijd een jaar voor op het eerste.quote:Op maandag 14 mei 2007 20:12 schreef Eilanden het volgende:
Hoe kan de jeugd van Feyenoord zooooo afglijden? Als jeugd van Feyenoord hoor je normaal gesproken toch met de eerste 5 ofzo mee te doen?
was het ook aan het zoeken voor Jong Feyenoord zou het beter zijn als jong ajax nog een doelpuntje erin prikt maar daar kan je niet op wachten , Jong Feyenoord moet gewoon nog ff wat treffers maken willen ze erin blijven.quote:Op maandag 14 mei 2007 20:03 schreef Tomatenboer het volgende:
Edit: Jong-Feyenoord moet met 3 doelpunten verschil winnen van Jong Fc Utrecht als de stand bij Jong Nec en jong ajax gelijk blijft.
QFTquote:Op maandag 14 mei 2007 15:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk hoor. Juist deze wedstrijd was superbelangrijk voor Feyenoord. En iedereen weet dat Feyenoord een toonaangevende achterban heeft. Maar wat iedereen hier steeds tegen heeft gesproken blijkt waar te zijn. De helft van de Feyenoordsupporters zijn gewoon succes-supporters. Als het slecht gaat met de club (slechter dan gemiddeld, dus niet bij de top 5 horen) laten ze het afweten.
De bedoeling was om Jong Feyenoord serieuzer te gaan gebruiken. In plaats van spelers te verhuren aan bijvoorbeeld Heracles zouden ze gaan "rijpen" in het 2de. Dat gaat echter nooit lukken als Jong Feyenoord degradeert.quote:Op maandag 14 mei 2007 20:16 schreef Tomatenboer het volgende:
Gelukkig hebben we het hier niet direct (of alleen) over de jeugd van Feyenoord, maar gaat het om het 2e elftal van Feyenoord.
Dat is dus een combinatie van eerste elftalspelers die nooit aan spelen toe komen en jeugd (A spelers) dus.
De jeugd doet het namelijk wel erg goed(al jaren trouwens).
Held van Zuid.quote:Op maandag 14 mei 2007 20:25 schreef Tomatenboer het volgende:
Het is trouwens 0-2 voor Jong Feyenoord geworden![]()
Doelpuntenmaker is Joonas Kolkka.![]()
ik zou het leuker vinden om wel tegen de aartsrivaal te spelenquote:Op maandag 14 mei 2007 20:36 schreef zevenkamp het volgende:
Inderdaad, kan het ze niet eens kwalijk nemen. Andersom hadden we precies hetzelfde gedaan.
juistquote:Jong Feyenoord had het gewoon nooit zo ver moeten laten komen.
quote:Nederlaag Jong Ajax kost Jong Feyenoord degradatie
Jong Ajax heeft de beloftencompetitie afgesloten met een 1-0 nederlaag in Nijmegen. Daardoor eindigt de ploeg op een vierde plaats op de ranglijst van de beloftencompetitie. De nederlaag had tot gevolg dat Jong NEC zich veiligspeelde van degradatie. Jong Feyenoord, dat zelf won bij FC Utrecht, is daardoor gedegradeer
welnee, wat boeit hun het nouquote:Op maandag 14 mei 2007 20:48 schreef Maikalo het volgende:
Wat een grafstemming hier. Hopelijk is die er ook in het Maasgebouw![]()
Hoeveel mensen hebben zich nou al niet sterk gemaakt voor de komst van Co Adriaanse. Uit mijn hoofd weet ik al: Huysegems, Lucius, Van Hooijdonck, Leo Beenhakker en de dudes van VI.quote:Van Hooijdonk: 'Adriaanse is de man'
In navolging van interim-trainer Leo Beenhakker heeft ook de afzwaaiende Pierre van Hooijdonk gepleit voor Co Adriaanse als de nieuwe trainer van Feyenoord. De spits liet dit weten na afloop van het 1-1 gelijkspel tegen FC Gronigen, waardoor de Rotterdammers werden uitgeschakeld voor UEFA Cup-voetbal.
“Co Adriaanse zou de ideale man zijn voor deze ploeg. En als ik dat zeg spreek ik ook namens andere jongens in de groep,” aldus de routinier die gisteren zijn laatste wedstrijd speelde in het betaalde voetbal.
”Ze hebben iemand nodig die de discipline flink aanhaalt. Ik weet van jongens die eerder met hem hebben gewerkt dat je bij hem geen dag kan verslappen. Hij kan Feyenoord er weer bovenop helpen,” zegt de oud-international.
Volgens Tien zou er nog geen contact zijn opgenomen met Adriaanse door de clubleiding van Feyenoord, maar gezien de huidige situatie van de coach in Oekraïne lijkt een terugkeer naar Nederland niet ondenkbaar.
Adriaanse staat met zijn ploeg Metallurg Donetsk op een tegenvallende elfde plaats, en de communicatie tussen hem en zijn spelers zou met name door de taalbarrière niet optimaal verlopen.
Naast Adriaanse zingen ook de namen van de Noorse coach Trond Sollied (ex-Club Brugge, Olympiakos) en Mario Been (nu trainer NEC) nadrukkelijk rond in Rotterdam-Zuid.
quote:Competetie indeling voor volgend seizoen
Jong Roda JC
Jong MVV
Jong Excelsior
Jong FC Den Bosch
Jong RBC Roosendaal
Jong FC Dordrecht
Jong FC Eindhoven
Jong TOP Oss
Jong Helmond Sport
Jong VVV-Venlo
Jong Fortuna Sittard
Jong Heracles Almelo
Jong Feyenoord
Dat meen je niet..quote:
Hey wat... Heracles en Excelsior zijn Eredivisieniveauquote:Op maandag 14 mei 2007 21:00 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Dat meen je niet..
Dat verdient Feijenoord niet in mijn ogen, maar ja nu zullen ze het moeten laten zien dat ze niet in die beloftencompetitie horen met die eerste divisie clubs
quote:Een stukje uit het beleidsplan van Bosz
"Geen spelers meer verhuren aan andere clubs, maar de stap laten maken door eerst in de 2e te spelen!"
Volgens die Chris van 't AD is 'ie nog niet benaderd.. als dat niet zo is begaat Bosz nu echt de grootste fout van zijn carriere.quote:Op maandag 14 mei 2007 20:56 schreef Fetai het volgende:
Van voetbalzone.nl
[..]
Hoeveel mensen hebben zich nou al niet sterk gemaakt voor de komst van Co Adriaanse. Uit mijn hoofd weet ik al: Huysegems, Lucius, Van Hooijdonck, Leo Beenhakker en de dudes van VI.![]()
Je zou toch zeggen dat hij wel zou komen dan, of dat er ten minste een poging wordt gedaan om hem te halen.
denk je?quote:Op maandag 14 mei 2007 21:05 schreef Tomatenboer het volgende:
Aan de andere kant denk ik dat Jong Feyenoord wel in staat moet zijn binnen één seizoen weer terug te keren
quote:
Foutje met het kopieeren en plakken denk ikquote:Op maandag 14 mei 2007 21:07 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Zit Jong Roda JC daar ook niet bij
Eigenlijk maakt ook niet zo heel veel uit Jong Feyenoord moet gewoon zorgen dat ze kampioen worden om weer te promoveren.
Dat zou kunnenquote:Op maandag 14 mei 2007 21:08 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Foutje met het kopieeren en plakken denk ik![]()
Als Feyenoord failliet zou gaan dan ben ik daar waarschijnlijk zo kapot van dat het geld dat ik kwijt ben wel het laatste is waar ik aan zou denken.quote:Op maandag 14 mei 2007 21:40 schreef Vakkie_W het volgende:
Het is gewoon een grote tyfus bende binnen heel Feyenoord. Ik vraag me serieus af of ik niet beter een seizoenskaart voor één jaar had kunnen nemen ipv een gouden seizoenskaart. Als het zo daar gaat dan zijn we na dit seizoen failliet, en ben ik mijn geld kwijt![]()
Het was ook meer bij wijze van sprekenquote:Op maandag 14 mei 2007 21:47 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als Feyenoord failliet zou gaan dan ben ik daar waarschijnlijk zo kapot van dat het geld dat ik kwijt ben wel het laatste is waar ik aan zou denken.![]()
Ik ben bang dat ze Charisteas niet zullen verkopen.quote:Op maandag 14 mei 2007 21:58 schreef Vakkie_W het volgende:
Het zal me benieuwen met welke spitsen Feyenoord op de proppen komt. Charisteas moet vervangen worden, en Pi-air is gestopt.
Verder snap ik de aankoop van Bruins niet. We hebben de Guzman al voor zijn positie, en eventueel kan Drenthe ook op linkshalf spelen (ik vind Drenthe meer een middenvelder als een back). Bruins of de Guzman zal dus op de bank belanden. Of gaan ze de Guzman verkopen deze zomer?
Even in het midden gelaten of ze Adriaanse moeten proberen te krijgen; het zou wel weer des Feyenoords zijn om hem wel te willen, maar weer te laat te komenquote:Op maandag 14 mei 2007 22:54 schreef vitessezuid113 het volgende:
Feyenoord moet haast maken met Adriaanse
14/5/2007 22:40
EXCLUSIEF - Feyenoord zal haast moeten maken áls het Co Adriaanse wil aantrekken als coach. De trainer die momenteel nog onder contract staat bij Metallurg Donetsk, staat in de belangstelling van andere Europese topclubs.
Adriaanse heeft nog niets gehoord van Feyenoord, dat op zoek is naar een opvolger van de onlangs opgestapte Erwin Koeman. De 59-jarige trainer zou wel open staan om in ieder geval een gesprek aan te gaan met de Rotterdamse clubleiding.
Feyenoord zou wel bij Metallurg hebben geïnformeerd of Adriaanse er na dit seizoen zou kunnen vertrekken en de Oekraïeners reageerden daarop positief
vi.nl
Charisteas moet je wel kwijt kunnen raken aan Griekse club. Miljoenetje of twee. Probleem is dan alleen, zoek voor dat geld maar een opvolger......quote:Op maandag 14 mei 2007 22:34 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ze Charisteas niet zullen verkopen.
Bruins is net als Slory denk ik voor de breedte gehaald, wat op zich ook verstandig is, al kan Bruins volgens mij op meerdere posities spelen.
Ben ook bang dat deze 2 wellicht de enige aankopen voor volgend seizoen zullen zijn.
quote:Wat Leo deed, was niet sjiek. Dat was een dolk in de rug van Erwin.
Na zondag had ik het gevoel dat Feyenoord gedegradeerd was. Niet letterlijk naar de eerste divisie, maar dan toch wel in status.
Ik kan er nog met mijn verstand niet bij, dat het zo heeft moeten lopen. Zo’n grote club, zo veel publiek, zo’n enorme historie, en dat speelt volgend seizoen geen Europees voetbal. Ik geef het maar eerlijk toe, ik ben er knap chagrijnig van.
En heus niet omdat Feyenoord mijn club is. Ik zou er ook niet tegen kunnen als Ajax of PSV zoiets overkwam. Dit zijn de clubs die ons voetbal ergens gebracht hebben. Deze drie clubs zijn er verantwoordelijk voor dat we iets betekenen in de voetbalwereld. Van dat trio is Feyenoord echt ongenadig onderuit gegaan en het kan niet anders of dat doet iedere liefhebber pijn. Mij doet het dus dubbel pijn.
Ik ben zondag wel een beetje afgeknapt op mijn collega Leo Beenhakker. Hij heeft een gokje genomen en vindt het nu vooral erg voor zichzelf dat het niet goed heeft uitgepakt. Op de televisie nam hij een voorschot op de adviezen die hij de club gaat geven. Hij vond dat de selectie niet goed in elkaar stak, geloof ik. En hij had wel meer gezien dat hij niet in orde vond.
Ik vind dat je zulke dingen niet moet zeggen. Het is een dolk in de rug van zijn voorganger en dat is niet sjiek. Erwin Koeman heeft hem toch ook niet slecht bejegend? Nee, ik vond dat waardeloos.
Wat ik ook heel gek vind, is dat Leo als zijn opvolger Co Adriaanse aanbeveelt. Laat ik voorop stellen, dat ik Co een hele goede trainer vind, echt waar. Maar van Leo vind ik het ongeloofwaardig dat hij hem aanbeveelt. Hij was er destijds als technisch directeur van Ajax mede verantwoordelijk voor dat Co bij Ajax als trainer-coach werd ontslagen. Dat kan ik niet rijmen met elkaar. Maar ja, iemand roept ‘Co’ en iedereen roept het na. Wat is een mening nog waard in het voetbal? Mensen roepen alleen dingen waarvan ze verwachten dat anderen die willen horen. Het is ‘men vraagt en wij draaien’, allemaal gebaseerd op niks. Allemaal ingegeven door een diepe zucht naar interessantdoenerij.
Waar ik ook helemaal niet goed van word, is dat gezeur van trainers over de play-offs. Ik vind dat storend. De play-offs zijn een uitvinding die door het hele betaalde voetbal is goedgekeurd. Het levert veel spanning en een serie extra wedstrijden op.
Daardoor is de competitie harder geworden en het levert ook nog eens meer geld op want de televisie betaalt voor de extra wedstrijden. Dat willen we toch allemaal? Of ben ik nou gek geworden? Mensen moeten zich eens bij de feiten houden in plaats van maar van alles te vinden.
Nu eindelijk begint Henk Kesler, de directeur betaald voetbal, van zich af te bijten. Het werd tijd. Het voetbal heeft mensen nodig die af en toe eens opstaan en zeggen waar het op staat. Daar ontbreekt het heel erg aan.
Ik zie te veel managers die bang zijn om hun nek uit te steken of om tegen de heersende mening in te gaan. Jammer.
Die mensen zijn juist hard nodig, vooral bij Feyenoord, waar je met makkelijk kletsende interim-managers geen donder opschiet, dat hebben we de afgelopen dagen kunnen zien. De club wordt honderd jaar en we doen niet mee in Europa, ik schaam me rot.
www.ad.nl
Jongen rot op, zeuren om trollers in jullie eigen topic maar hier wel ff de troller uithangen pfff.quote:Op maandag 14 mei 2007 23:06 schreef Nashje het volgende:
Adriaanse is toch een jood?
Het is wel zo. Er wordt hier al moeilijk gedaan over een speler die even in de jeugd van Ajax heeft gespeeld, maar "opperneus" (om even in rotterdamse termen te blijven) Co Adriaanse is van harte welkom? Dat spreekt elkaar een beetje tegen vind je niet?quote:Op maandag 14 mei 2007 23:15 schreef NickRooz het volgende:
[..]
Jongen rot op, zeuren om trollers in jullie eigen topic maar hier wel ff de troller uithangen pfff.
Niks met trollen te maken, mietje.quote:Op maandag 14 mei 2007 23:15 schreef NickRooz het volgende:
[..]
Jongen rot op, zeuren om trollers in jullie eigen topic maar hier wel ff de troller uithangen pfff.
Zit wat inquote:Op maandag 14 mei 2007 23:19 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Het is wel zo. Er wordt hier al moeilijk gedaan over een speler die even in de jeugd van Ajax heeft gespeeld, maar "opperneus" (om even in rotterdamse termen te blijven) Co Adriaanse is van harte welkom? Dat spreekt elkaar een beetje tegen vind je niet?
Als een echte Ajacied de club Feyenoord er weer bovenop kan helpen dan zal die met open armen ontvangen worden natuurlijk. Een bekend gezegde: Een kat in het nauw maakt rare sprongenquote:
En ter bevestiging:quote:Op maandag 14 mei 2007 15:32 schreef Luni het volgende:
[..]
Wat lul jij dom joh, het hele seizoen gaat het al kut en zit het stadion vol, vorig seizoen ging het goed en zat het stadion vol. Naar de Plee Offs kwamen de afgelopen 2 jaar weinig supporters, het grootste gedeelte, waaronder ik, moet er niks van hebben, dus het heeft er niks mee te maken of het goed of slecht gaat!
laat hem dat maar lekker gaan doen bij Vitesse ofzo. Misschien hebben die wel interesse in Charisteas bij een vertrekt van Lazovic.quote:Negen doelpunten. Dat is de schramele oogst van één seizoen Angelos Charisteas bij Feyenoord. De Griek kwam eind augustus als controversiële aankoop naar de Kuip, leek aan het eind van 2006 zijn draai te hebben gevonden, maar zakte dit jaar weer ver weg. Met de play-offs tegen FC Groningen, waar de spits tot tweemaal toe buiten de basis gelaten werd, als dieptepunt. FCUpdate.nl sprak met Charisteas over zijn teleurstellende seizoen in de Kuip. “Mijn droom blijft om een titel te winnen met Feyenoord. Dat moet kunnen, want de top-drie blijft haalbaar.”
Natuurlijk, dat Angelos Charisteas een zwaar seizoen tegemoet zou gaan, was duidelijk. De Griek werd niet bepaald met open armen ontvangen door de Rotterdamse fans, die zich hardop afvroegen wat hun club nu moest met een spits die bij aartsrivaal Ajax afgegleden was tot de vijfde plaats in de hiërarchie van centrumspitsen. Daarbij kwam nog eens dat Charisteas niet bepaald op overtuigende cijfers kon buigen. Dat hij nog nooit meer dan negen goals in één seizoen gemaakt had, hielp niet bepaald mee om de fans er van te overtuigen dat de Griek de juiste man was voor Feyenoord.
Des te opvallender was eigenlijk dat Charisteas, na een moeizaam begin, na een paar maanden zijn draai volledig gevonden leek te hebben. Met name na de thuiswedstrijd tegen PSV, op Tweede Kerstdag, was de stemming rond de Griek volledig omgeslagen. In deze wedstrijd had hij met een fraaie goal er immers hoogstpersoonlijk voor gezorgd dat Feyenoord een punt overhield aan het duel met PSV, dat op dat moment nog schier onklopbaar was.
De verwachting was dat Charisteas deze goede lijn na de winterstop een vervolg zou geven. Hij begon sterk met goals tegen RKC, Ajax, FC Utrecht en ADO Den Haag (2), maar de Griek zakte, naarmate het seizoen vorderde, steeds verder weg. Hij slaagde er geen seconde in om Feyenoord bij de hand te nemen en wist sinds 25 februari het doel geen enkele keer te vinden. Het dieptepunt volgde vervolgens in de play-offs, toen interim-trainer Leo Beenhakker er voor koos om de Griek, die eigenlijk het hele seizoen onomstreden geweest was, tot tweemaal toe op de bank te zetten.
“Natuurlijk was het heel slecht nieuws voor mij dat ik niet speelde in die wedstrijden”, zegt Charisteas. “Ik ben een prof, dus ik moest de keuzes van de trainer accepteren. Maar ik vind wel dat ik meer had moeten spelen, vooral in de thuiswedstrijd. We stonden wel met 1-0 voor, maar je weet dat dat een gevaarlijke stand is. We hebben dit seizoen zelf al ondervonden hoe gemakkelijk Groningen scoort, dus misschien hadden we meer op de aanval moeten spelen om te proberen die 2-0 te maken. Nu kwam ik er pas in toen Groningen 1-1 maakte.”
Bij Charisteas overheerst dan ook de frustratie. “Ik heb dit seizoen bijna alles gespeeld. Om dan uitgerekend tijdens de belangrijkste wedstrijden van het seizoen op de bank te moeten zitten, is heel moeilijk.”
Toch is de Griek niet te beroerd om de hand in eigen boezem te steken. Hij weet als geen ander dat hij niet voldoende heeft laten zien, in zijn eerste seizoen in de Kuip. “Natuurlijk ben ik niet tevreden. Ik weet dat ik volgend seizoen meer moet brengen”, zegt hij schuldbewust. “Kijk, het seizoen begon natuurlijk moeizaam. Er heerste eerst geen positief gevoel over mijn komst, maar ik ben zelf altijd positief gebleven. Ik heb vervolgens ook nog twee maanden last gehad van een blessure. In december liep het inderdaad beter en natuurlijk had ik ook gehoopt dat ik deze lijn na de winter door had kunnen trekken. Maar de afgelopen maanden liep het bij Feyenoord gewoon niet goed. En als de ploeg niet goed loopt, loopt het bij mij ook niet goed.”
Ondanks alle problemen die Feyenoord dit seizoen gekend heeft, blijft Charisteas optimistisch. Wat dit seizoen niet lukte, moet volgend seizoen dan maar gebeuren. “Mijn droom blijft om een titel te winnen met Feyenoord. Kijk, een team als Feyenoord moet gewoon bij de top-drie eindigen. Dat is haalbaar.”
“De mensen binnen de club hebben hard gewerkt aan een beleidsplan. Dat is belangrijk, het is goed dat er nu één plan is. Het is nu even afwachten welke trainer er komt en hoe de selectie er uit ziet. Er moet in ieder geval iets gebeuren. Sommige spelers zullen moeten vertrekken en er zullen nieuwe gezichten bij moeten komen. Maar zeker is dat Feyenoord weer een belangrijke rol in de competitie moet gaan spelen. We moeten helemaal opnieuw beginnen.
De meeste hier op Fok! zijn niet serieus te nemen, dat zou je toch moeten weten. Maar jullie hebben Jorien en Vakkie_w, wij hebben alleen bonjoviequote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:54 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
True... ALS ik al in hun topic post heeft het over het algemeen tenminste nog enig niveau, kan je van hun reacties vrijwel nooit zeggen. Waarschijnlijk allemaal 'jorientjes'...
ja, zodat hij daar er 25 inschiet... Ik zie het zo gebeuren. En als we 'm houden schiet hij nog geen deuk in een pakje boter, zo is het dan ook wel weer.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:27 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
laat hem dat maar lekker gaan doen bij Vitesse ofzo. Misschien hebben die wel interesse in Charisteas bij een vertrekt van Lazovic.
146.436 en 107.849 is het aantal bezoekers van de overeenkomende wedstrijd in de competitie?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 09:52 schreef Luni het volgende:
[..]
En ter bevestiging:
Bezoekers terugronde play-offs
Toeschouwers Gemiddelde
Ajax-SC Heerenveen 29.142 48.561
AZ-FC Twente 13.232 15.876
Roda JC-FC Utrecht 14.521 14.399
Feyenoord-FC Groningen 18.000 40.735
NAC Breda-Vitesse 5.520 14.851
NEC-Sparta Rotterdam 4.000 12.014
Totaal 84.415 146.436
Bezoekers heenronde play-offs
Toeschouwers Gemiddelde
SC Heerenveen-Ajax 23.500 25.470
FC Twente-AZ 13.550 13.163
FC Utrecht-Roda JC 12.500 20.004
FC Groningen-Feyenoord 19.466 19.135
Vitesse-NAC Breda 11.450 20.179
Sparta Rotterdam-NEC 9.133 9.898
Totaal 89.599 107.849
Dat is omdat de stadions in die ronde kleiner waren dan in de terugronde.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 12:59 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
146.436 en 107.849 is het aantal bezoekers van de overeenkomende wedstrijd in de competitie?
beetje jammer dan; in de heenronde maar 20.000 man minder....
Was jij eerst niet voor nek?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 13:16 schreef Posdnous het volgende:
Net alsof we nou jaloers zijn op Joden supporters.
quote:Een dag nadat duidelijk werd dat Feyenoord naast alle prijzen grijpt, geeft technisch manager Peter Bosz aan dat de grote schoonmaak aanstaande is.
"We schrokken zondag niet dat we geen Europees voetbal spelen, daar waren we op voorbereid. We zoeken de juiste man voor deze club, iemand die in het beleidsplan past. Namen noem ik niet. Daarna komt de spelersgroep aan de beurt, bij de keuzes moet de nieuwe trainer betrokken zijn. Er wordt gesaneerd. Van 68 spelers in januari 2006, naar 34 begin dit seizoen en 23 begin volgend seizoen. Als er nieuwe spelers komen, zitten die al bij die 23. Dus we gaan afscheid nemen van flink wat spelers."
"Wat Leo Beenhakker in een week heeft gezien, ook over verhoudingen tussen spelers, heeft hij ons de dag na de uitschakeling in een gesprek verteld en we hebben goed naar hem geluisterd. En zullen onze maatregelen nemen. Want we gaan bouwen aan een nieuw Feyenoord zoals we al van plan waren. Daarbij hoort dat we voor even accepteren dat er niet meer in zit qua doelstelling dan een plaats bij de top-5. Dat is keihard. Maar jonge jongens hebben dit jaar veel geleerd. Daar gaan we de vruchten van plukken." Doelman Timmer blijft volgens Bosz
Is opzich ook wel weer zo...quote:Op dinsdag 15 mei 2007 13:38 schreef BobbyHill het volgende:
Goeie zet om Timmer te behouden. Een van de weinige spelers bij wie ik echte bezieling kon ontdekken. Daarnaast speelde hij ook een veel beter seizoen, dan veel mensen hier telkens roepen. Hij heeft de schade echt beperkt gehouden, met zo'n lekke verdediging voor zich.
Ik vond Ekramy in die weinige optredens niet echt een denderende indruk maken, maar dat kan je hem niet kwalijk nemen. Ik zou hem ook wel eens een heel seizoen willen zien keepen. Maar in een team dat voor geen meter loopt, kan je beter Timmer in de goal hebben staan denk ik. Geeft toch wat meer zekerheid en communiceert ook beter met z'n verdedigers.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 13:40 schreef Steve_I. het volgende:
Is opzich ook wel weer zo...
Maar Ekramy moet nou toch ook eens een kans gaan krijgen; anders zou ik toch echt weggaan als ik hem was.
mwah.. dat valt me juist op, dat ie niet net als veel andere jonge keepers zo stil en onduidelijk is, vond hem juist goed coachen, schreeuwt heel z'n longen uit z'n lijf. Wel jammer dat ie wat blessuregevoelig is, maar mssn zit dat ook in z'n hoofd, omdat hij na 2 jaar nog amper minuten mag pakken.....quote:Op dinsdag 15 mei 2007 13:50 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Ik vond Ekramy in die weinige optredens niet echt een denderende indruk maken, maar dat kan je hem niet kwalijk nemen. Ik zou hem ook wel eens een heel seizoen willen zien keepen. Maar in een team dat voor geen meter loopt, kan je beter Timmer in de goal hebben staan denk ik. Geeft toch wat meer zekerheid en communiceert ook beter met z'n verdedigers.
Die Metgod en Duut zitten er echt voor spek en bonen bij hequote:"Wat Leo Beenhakker in een week heeft gezien, ook over verhoudingen tussen spelers, heeft hij ons de dag na de uitschakeling in een gesprek verteld en we hebben goed naar hem geluisterd. En zullen onze maatregelen nemen.
Zal wel mogen vertrekkenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 16:50 schreef ruud_fr het volgende:
hoe is het eigenlijk met de hoog in de hemel geprezen Lensky?
nog last van krampjes?
Leonardquote:Op dinsdag 15 mei 2007 16:53 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Die Metgod en Duut zitten er echt voor spek en bonen bij he![]()
Wie zijn er sowieso weg volgend jaar? Schreuder, Lodewijks, Pardo, PvH, Kolkka, Gyan en...?
Lijkt me niet. Moet toch tenminste een kans krijgen, voor je weer een groot talent laat lopen. Zal wel bij jong Feyenoord mogen zitten, en af en toe in het 1e opdraven.quote:
Je kan zo solliciteren bij feyenoordquote:Op dinsdag 15 mei 2007 13:47 schreef rubbereend het volgende:
zo maar weer eens wat rommel opgeruimd in het topic
Ben eigenlijk blij dat hij weg is, qua spel. Maar qua persoon is het denk ik wel een gemis, zeker gezien Pierre en Lodewijks ook al stoppen, houdt je alleen Timmer over als routinier en als bikkel met een over-m'n-lijk instelling.... nouja, Lucius opzich ook wel, die heeft natuurlijk ook tijden met pijnstillers etc gespeeld zonder zich te laten kennenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 17:06 schreef Tomatenboer het volgende:
Schreuder heeft in ieder geval een contract van één jaar bij Fc Twente getekend!![]()
Snap niet wat die Rutte in Schreuder ziet, maar hij zal wel van een koude kermis thuis komen.
Maar wij zijn in ieder geval verlost.
quote:Alfred Schreuder naar FC Twente
15-05-2007
FC Twente heeft Alfred Schreuder aan zich gebonden. De 34-jarige Barnevelder tekent na een medische keuring een contract voor één jaar. Hij verkiest FC Twente boven Feyenoord en NAC Breda.
Schreuder kwam de laatste twee seizoenen uit voor Feyenoord, waar hij zijn profcarrière in 1991 ook begon. Tussendoor speelde hij vijf seizoenen voor RKC Waalwijk en kwam hij van 1997 tot 2003 uit voor NAC Breda. In totaal kwam hij in 391 eredivisiewedstrijden in actie, waarin hij vijftien maal wist te scoren.
Trainer/Coach Fred Rutten laat weten erg blij te zijn met de komst van de routinier. “Met Schreuder haal je niet alleen voetbalkwaliteiten binnen, maar ook veel ervaring. Die ervaring kan hij delen met de jongere spelers.”
Die zal wel voor een schijntje vertrekken en over 3 jaar in lyon zittenquote:Germinal Beerschot heeft vergaande interesse voor Nana Asare. De 22-jarige Ghanees maakt dit seizoen indruk bij KV Mechelen. Hij verklaarde onlangs in Mechelen te willen blijven. Feyenoord, de eigenaar van Asare, vraagt een transfersom van 750.000 euro voor de linksvoetige speler, die eerder ook al bij Antwerp speelde.
Germinal Beerschot zou al een bod gedaan hebben bij de Rotterdammers of eerdaags doen. Zondag zat technisch directeur Aimé Anthuenis in Mechelen op de tribune. 'Asare is een heel goeie speler, maar ik kwam niet speciaal voor hem', aldus Anthuenis. 'We hebben nog meer kandidaten voor die positie.'
Nou Alfred bedankt en veel succes bij Twente waar je waarschijnlijk toch alleen maar op de bank zal zittenquote:
Maar hij speelt wel europeesquote:Op dinsdag 15 mei 2007 18:48 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Nou Alfred bedankt en veel succes bij Twente waar je waarschijnlijk toch alleen maar op de bank zal zitten
Zal het lukken?quote:Feyenoord moet haast maken met Adriaanse
14/5/2007 22:40
EXCLUSIEF - Feyenoord zal haast moeten maken áls het Co Adriaanse wil aantrekken als coach. De trainer die momenteel nog onder contract staat bij Metallurg Donetsk, staat in de belangstelling van andere Europese topclubs.
Adriaanse heeft nog niets gehoord van Feyenoord, dat op zoek is naar een opvolger van de onlangs opgestapte Erwin Koeman. De 59-jarige trainer zou wel open staan om in ieder geval een gesprek aan te gaan met de Rotterdamse clubleiding.
Feyenoord zou wel bij Metallurg hebben geïnformeerd of Adriaanse er na dit seizoen zou kunnen vertrekken en de Oekraïners reageerden daarop positief.
quote:Op dinsdag 15 mei 2007 18:58 schreef DarkShine het volgende:
Huysegems naar Roda?
snap het ook niet , en Feyenoord mag in iedergeval blij zijn dat ze van hem af zijnquote:Op dinsdag 15 mei 2007 17:06 schreef Tomatenboer het volgende:
Schreuder heeft in ieder geval een contract van één jaar bij Fc Twente getekend!![]()
Snap niet wat die Rutte in Schreuder ziet, maar hij zal wel van een koude kermis thuis komen.
Maar wij zijn in ieder geval verlost.
En altijd loopt het misquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:12 schreef Tomatenboer het volgende:
Goh, altijd als Feyenoord iemand wilt aantrekken, of het nu een spelers is of in dit geval een trainer, altijd zit heel Europa achter ze aan![]()
Nee joh, je bedoelt dat ie op de bank zit bij de europese wedstrijdenquote:
Alsjeblieft hoor, Denneboom voldoet absoluut niet aan het niveau wat ik graag bij Feyenoord zie spelen. Het is een leuke speler geweest toen hij bij SCH zat, maar voorin bij Feyenoord moet gewoon het niveau à la Van Persie/Kuijt rondlopen.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:14 schreef RayMania het volgende:
Denneboom wil ik niet slecht noemen, heeft het prima gedaan. Zou ook niet mistaan bij Feyenoord trouwens.
iemand zoals Dennis Koenders dusquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:16 schreef Fetai het volgende:
[..]
Alsjeblieft hoor, Denneboom voldoet absoluut niet aan het niveau wat ik graag bij Feyenoord zie spelen. Het is een leuke speler geweest toen hij bij SCH zat, maar voorin bij Feyenoord moet gewoon het niveau à la Van Persie/Kuijt rondlopen.
Moeten en kunnen zijn twee heel verschillende dingen natuurlijk. Je verwacht toch geen wondertransfers voor het volgend seizoen?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:16 schreef Fetai het volgende:
[..]
Alsjeblieft hoor, Denneboom voldoet absoluut niet aan het niveau wat ik graag bij Feyenoord zie spelen. Het is een leuke speler geweest toen hij bij SCH zat, maar voorin bij Feyenoord moet gewoon het niveau à la Van Persie/Kuijt rondlopen.
Toen Kuijt van Utrecht naar Feyenoord kwam, dacht je toen dat hij heel goed zou worden? Volgens mij hadden toendertijd veel mensen hun twijfels, hij kwam maar 'van Utrecht'. Waarom zou dat met Denneboom niet kunnen dan? Dolde PSV in Nijmegen ook helemaal gekquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:16 schreef Fetai het volgende:
[..]
Alsjeblieft hoor, Denneboom voldoet absoluut niet aan het niveau wat ik graag bij Feyenoord zie spelen. Het is een leuke speler geweest toen hij bij SCH zat, maar voorin bij Feyenoord moet gewoon het niveau à la Van Persie/Kuijt rondlopen.
Kuijt vond ik destijds wel een aardige speler (maar dat vond ik toen ook van de rest van FC Utrechtquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:19 schreef RayMania het volgende:
[..]
Toen Kuijt van Utrecht naar Feyenoord kwam, dacht je toen dat hij heel goed zou worden? Volgens mij hadden toendertijd veel mensen hun twijfels, hij kwam maar 'van Utrecht'. Waarom zou dat met Denneboom niet kunnen dan? Dolde PSV in Nijmegen ook helemaal gek.
N'Kufo wordt al behoorlijk op leeftijd, dus dat zal wellicht wel meevallen. Koevermans heeft nog een contract tot 2010, dus dat zal wel prijzig zijnquote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:34 schreef Tomatenboer het volgende:
Hoeveel zou N'Kufo of Koevermans moeten kosten?
verschil is dat Kuijt qua mentaliteit in ieder geval bij Feyenoord past. Denneboom is de helft van de tijd met zn hoofd ergens anders.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:19 schreef RayMania het volgende:
[..]
Toen Kuijt van Utrecht naar Feyenoord kwam, dacht je toen dat hij heel goed zou worden? Volgens mij hadden toendertijd veel mensen hun twijfels, hij kwam maar 'van Utrecht'. Waarom zou dat met Denneboom niet kunnen dan? Dolde PSV in Nijmegen ook helemaal gek.
Koevermans wordt geloof ik ook al aardig op leeftijd.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:38 schreef Fetai het volgende:
[..]
N'Kufo wordt al behoorlijk op leeftijd, dus dat zal wellicht wel meevallen. Koevermans heeft nog een contract tot 2010, dus dat zal wel prijzig zijn
Op zich maakt dat niet uit, dat was Cruz ook, en Lazovic trouwens ook.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:39 schreef rubbereend het volgende:
[..]
verschil is dat Kuijt qua mentaliteit in ieder geval bij Feyenoord past. Denneboom is de helft van de tijd met zn hoofd ergens anders.
Is al een tijdje een gerucht hier maar word nu wel heel erg hardnekkig...quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:12 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
![]()
Het lijkt me van niet maar je weet het maar nooit bij Feyenoord en in de voetballerij.
Koevermans is veel te duur man.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:46 schreef Fetai het volgende:
Koevermans zou natuurlijk perfect zijn. Hij is gewoon alles wat Charisteas had moeten zijn. N'Kufo zie ik liever niet, die is iets te oud (32) en vind ik niet bij de club passen.
Btw, ik heb op verschillende sites al langs zien komen dat mensen van betrouwbare bronnen gehoord hebben dat zowel Adriaanse en Koevermans de overstap naar Feyenoord zullen maken. Wat hier van waar is is ook altijd maar de vraag, maar toch is het wel leuk om te vermelden.
Rangers deden toch ook een poging om Koevermans te halen? Is dat een zoveel rijkere club als Feyenoord? Als Feyenoord, zoals Bosz al vermelde, een hele hoop van de huidige selecte verkoopt zou er toch wel wat geld binnen moeten stromen?quote:
Ik denk dat Feyenoord dat geld helaas niet heeft.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:56 schreef BB-boy het volgende:
Ik lees net dat Rangers 3 miljoen voor hem heeft geboden, dat moet feyenoord ook nog wel kunnen halen inderdaad. Ik dacht dat zijn marktwaarde minstens het dubbele zou zijn.
Zijn CV is nou niet bepaald indrukwekkend, maar ik ken de speler zelf ook niet goed moet ik bekkennen. Is het wat?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:59 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ze zouden die Svensson eens moeten losweken bij Rangers.. is daar geen vaste waarde.
Waarom daat koevermans weg bij AZ. Hebben ze andere spitsen aangetrokken?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:46 schreef Fetai het volgende:
Koevermans zou natuurlijk perfect zijn. Hij is gewoon alles wat Charisteas had moeten zijn. N'Kufo zie ik liever niet, die is iets te oud (32) en vind ik niet bij de club passen.
Btw, ik heb op verschillende sites al langs zien komen dat mensen van betrouwbare bronnen gehoord hebben dat zowel Adriaanse en Koevermans de overstap naar Feyenoord zullen maken. Wat hier van waar is is ook altijd maar de vraag, maar toch is het wel leuk om te vermelden.
Als Koevermans zou komen hebben we echt een zeer behoorlijke voorhoede, met Slory/Castelen, Huysegems op de vleugels en Danny om het af te ronden .
Persoonlijk heb ik ook geen flauw idee waarom AZ Koevermans zou weg doen. Maar het is wel zo dat ze rekening houden dat hij komende zomer vertrekt, dus er kan best iets van waarheid in zitten. Of ze een andere speler aangetrokken hebben... geen ideequote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:04 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Waarom daat koevermans weg bij AZ. Hebben ze andere spitsen aangetrokken?
Apart. Kan me voorstellen dat ze Koevermans voor een leuk bedrag van de hand willen doen, maar kan me niet voorstellen dat Feijenoord dat kan opbrengen en dat ze hem verkopen aan een concurent.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:06 schreef Fetai het volgende:
[..]
Persoonlijk heb ik ook geen flauw idee waarom AZ Koevermans zou weg doen. Maar het is wel zo dat ze rekening houden dat hij komende zomer vertrekt, dus er kan best iets van waarheid in zitten. Of ze een andere speler aangetrokken hebben... geen idee
Een echte leider achterin, ondanks zijn jonge leeftijd. Niet zo lang geleden ook zijn debuut voor Zweden gemaakt..quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:00 schreef Fetai het volgende:
[..]
Zijn CV is nou niet bepaald indrukwekkend, maar ik ken de speler zelf ook niet goed moet ik bekkennen. Is het wat?
en waarom zouquote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:19 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Een echte leider achterin, ondanks zijn jonge leeftijd. Niet zo lang geleden ook zijn debuut voor Zweden gemaakt..
Inderdaad.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:14 schreef RayMania het volgende:
Denneboom wil ik niet slecht noemen, heeft het prima gedaan. Zou ook niet mistaan bij Feyenoord trouwens.
quote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:28 schreef Steve_I. het volgende:
Koevermans komt niet punt!
Hij is veel te duur, en AZ heeft geen reden om hem te laten gaan, tenzij hij zelf graag een buitenlands avontuur aan wil gaan en er flink ( > 6miljoen) voor hem wordt betaald.
Zelf heeft hij ook geen enkele reden om naar Feyenoord te willen. Ze hadden hem bij Sparta vandaan moeten halen, toen vond ik het een leuke speler.
Daarbij, al zou Feyenoord geld hebben, ze zijn daar veel beter in zaken doen etc. dus dan betaal je veel te veel.
Rightquote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:43 schreef koningdavid het volgende:
Maar als hij in vorm is, behoort hij tot de beste 5 aanvallers van de Eredivisie.
Past die mooi bij Timmer en Lucius volgens mijquote:Op dinsdag 15 mei 2007 20:44 schreef don-diablo het volgende:
[..]
helemaal gelijk steve..
Maarre van wat ik eerder heb gelezen, Denneboom?!? wtf? Denk niet dat ie goed genoeg is voor Feijenoord, maar je weet het niet, hij is een beetje een momentvoetballer. Daarnaast is het een dikke zuipschuit van wat ik heb gehoord van mensen die met hem een drankje hebben gedaan hahah lol
Niet overdrijven, het was de 7e plekquote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:04 schreef FrankyMcG het volgende:
pffff, de gifbeker is leeg (voor dit seizoen).
9e plek, géén Europees, en een gedegradeerd beloftenteam!
Feyenoord is ziek van binnenuit...
Waarom staat Roda JC boven ons dan?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:08 schreef Merkie het volgende:
Play-offs verloren, dus de eindstand wordt op basis daarvan aangepast. Dan komt Feyenoord op de 9e plek uit.
wilde gok....... doelgemiddelde???quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:10 schreef Fetai het volgende:
Waarom staat Roda JC boven ons dan?
quote:Afscheid Van Hooijdonk, Doesburg en Gyan bij Feyenoord-Porto
De Feyenoord Krant meldt dat de club in overleg met de betrokkenen heeft besloten op 3 augustus aanstaande, voorafgaande aan de wedstrijd Feyenoord-FC Porto tijdens het Port of Rotterdam Tournament, officieel afscheid te nemen van Pierre van Hooijdonk, Pim Doesburg en Christian Gyan. Feyenoord wilde dat niet doen in een halflege Kuip afgelopen zondag.
Maar ze verloren wel van een team dat 9e stond.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:16 schreef Kadoc het volgende:
[..]
Roda stond in de reguliere competitie ook boven Feyenoord.
Zullen ze vast niet nodig vinden omdat hij bij de club blijft als keeperstrainer (toch?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:35 schreef FrankyMcG het volgende:
Krijgt Lodewijks geen afscheid?
Omdat we dat in de echte stand ook al stonden?quote:
Feyenoordsquote:Op dinsdag 15 mei 2007 23:03 schreef goldback het volgende:
Ben wel ff benieuwd wat de feyenoords eigenlijk van Mario Been vinden als mogelijk nieuwe trainer met excelsior heeft hij het wel goed gedaan alleen wanneer je nu naar NEC kijkt vindt ik het nu niet bepaald overtuigend.
Bron:Dagblad de Limburgerquote:Voetbal: Roda JC praat met Feyenoorder Huysegems
Gepubliceerd op 15 mei 2007, 23:47
Laatst bijgewerkt op 15 mei 2007, 23:51
Kerkrade -
Roda JC is in vergevorderde onderhandeling met Feyenoord-aanvaller Stein Huysegems. De 24-jarige Belg kwam dit seizoen niet veel aan spelen toe in De Kuip.
De Kerkraadse club wilde Huysegems in 2003 al losweken bij zijn toenmalige club Lierse SK. Roda koos toen echter voor Huysegems' collega-spits Arouna Koné, waarna Huysegems naar AZ verkaste.
niet dat ik geloof dat hij komt maargoed....quote:Corinthians maakte vandaag bekend dat middenvelder Magrao zal vertrekken. De club wilde de speler graag langer houden, maar hadden al grote moeite om aan de huursom te voldoen die zijn Japanse werkgever Yokohama Marinos vroeg. De Japanners roepen Magrao nu terug.
Zijn huidige werkgever heeft inmiddels de gevraagde transfersom wel verlaagd van 4 miljoen naar 2,5 miljoen dollar. Feyenoord heeft ook belangstelling volgens de Japanners, maar Magrao zelf wil eigenlijk alleen in Brazilië blijven. Diverse clubs zouden interesse hebben getoond vanuit Brazilië, maar het is de vraag of zij aan de transfersom kunnen voldoen.
Zou wel weer typisch des Feyenoords zijn. Je 'topspits' van slechts 58 jaar oud vertrekt, maar ach, we hebben geen geld, laten we een aanvaller weg doen. Pakte met Lazovic ook prima uit!quote:Op woensdag 16 mei 2007 00:02 schreef NickRooz het volgende:
[..]
Bron:Dagblad de Limburger
Nou lekker dan, ik wist dat we gingen renoveren maar toch niet Huysegems weg doen ? Is een van de betere....als ie speelt tenminste.
Man, wat verwacht je? Feyenoord heeft geen cent te makken. Spelers als Denneboom, dat is wel het niveau wat je van eventuele nieuwe spelers kan verwachten hoor.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:16 schreef Fetai het volgende:
[..]
Alsjeblieft hoor, Denneboom voldoet absoluut niet aan het niveau wat ik graag bij Feyenoord zie spelen. Het is een leuke speler geweest toen hij bij SCH zat, maar voorin bij Feyenoord moet gewoon het niveau à la Van Persie/Kuijt rondlopen.
Kan nog wel even duren met de zomer voor de boeg, lijkt me.quote:Op woensdag 16 mei 2007 00:49 schreef PizzaSalami het volgende:
Wanneer gaan ze eigenlijk een nieuwe trainer bekendmaken en wat zijn de namen behalve Adriaanse, wil er eigenlijk wel iemand?
Denk dat je daar een foutje maakt.quote:Op woensdag 16 mei 2007 00:51 schreef TC03 het volgende:
[..]
Kan nog wel even duren met de zomer voor de boeg, lijkt me.
quote:Stef Doedee ziet geen toekomst meer bij Feyenoord
Jong Feyenoord ondergaat volgend seizoen een metamorfose. Van de huidige selectie die nog maar uit tien veldspelers bestaat, moeten er zes vertrekken. Bovendien houdt ook doelman Stef Doedee het na zes jaar voor gezien in Rotterdam. De 20-jarige jeugdinternational, die in de belangstelling staat van RKC Waalwijk en FC Den Bosch, ziet geen toekomst meer bij Feyenoord.
"Het is beter dat ik ergens anders ga spelen," zegt Doedee, wiens contract na dit seizoen afloopt. "Feyenoord had nog een optie op me voor twee jaar. Dan kun je twee dingen doen. Of je neemt genoegen met het feit dat je maar af en toe speelt, of je zegt eerlijk wat je op je hart hebt."
In een gesprek met technisch maanager Peter Bosz en hoofd opleidingen Stanley Brard koos Doedee voor het laatste. "Ze zeiden dat ik kon blijven als een van de twee keepers voor de beloftes, maar ik schat mijn perspectief bij Feyenoord niet al te hoog in. Er zijn te veel keepers bij de club. Bij Feyenoord heb ik een prachtige jeugdopleiding gehad. Maar ik heb ambitie en wil spelen."
Doedee kwam mede door een slijmbeursonteking en een wel heel bizarre blessure - bij het klaarmaken van een boterham met kaas sneed hij zich tussen duim en wijsvinger - deze jaargang niet veel in actie. Afgelopen maandag speelde hij pas zijn vierde wedstrijd van het seizoen. De doelman hield zijn ploeg tegen Jong FC Utrecht (3-0 winst) lang op de been, maar kon degradatie niet voorkomen. Omdat concurrrent Jong NEC van Jong Ajax won, bleek zijn moeite voor niets.
Met RKC Waalwijk zat hij inmiddels om de tafel. "We zoeken nog een tweede en derde keeper," zegt trainer Mark Wotte. ,,Stef is een van de kandidaten" Doedee is ook in beeld bij zijn ex-club FC Den Bosch.
Richard Blonk, Rico Kogeldans, Faisal Achlioui, Mo Hammouti en Frank de Haan kregen eerder dit jaar al te horen dat ze moeten vetrekken. Dat geldt ook voor Carlos Ramos, de enige amateur bij Jong Feyenoord. Voor De Haan en Hammouti is belangstelling van Vitesse. Beiden speelden gisteren een proefwedstrijd voor de Arnhemmers.
Zou'ie misschien eens een paar keer in de spits mogen staanquote:Op woensdag 16 mei 2007 09:19 schreef Vakkie_W het volgende:
Ik zou het niet zo erg vinden als Huysegems naar Roda zou gaan. Hij heeft niets laten zien dit seizoen.
Doen! Doen! Doen!quote:Op woensdag 16 mei 2007 09:39 schreef mister_popcorn het volgende:
theo jansen wil wel eens weg bij vitesse. Ik zeg halen.
quote:---------------------Timmer-----------------------
Lucius-----Vlaar--------Aankoop----Aankoop
--------------------Aankoop----------------------
Aankoop--------------------------------Drenthe
---------------------Bruins-----------------------
-----------Slory-------------Aankoop-----------
Klopt natuurlijk. Maar Huysegems speelde fantastisch in zijn eerste seizoen bij AZ. En raad eens wie er toen trainer was daarquote:Op woensdag 16 mei 2007 09:19 schreef Vakkie_W het volgende:
Ik zou het niet zo erg vinden als Huysegems naar Roda zou gaan. Hij heeft niets laten zien dit seizoen.
Adriaanse.... Maar die hebben wij niet.quote:Op woensdag 16 mei 2007 10:05 schreef Marcosss het volgende:
[..]
Klopt natuurlijk. Maar Huysegems speelde fantastisch in zijn eerste seizoen bij AZ. En raad eens wie er toen trainer was daar![]()
quote:Rotterdamse club!
Heeft een seizoen ooit zo lang aangevoeld als dit seizoen? Ja, maar daarvoor moeten we ver terug in de tijd, naar eind jaren ’80. Ook toen was het financieel en sportief een lijdensweg, een marathon die geen finish leek te hebben. Ik hoor het ze nog zeggen op Radio Rijnmond na afloop van de UEFA Cup-finale tegen Dortmund: “En wat moet dit voor al die mensen die ook de magere jaren hebben meegemaakt een geweldig emotioneel moment zijn om dit mee te mogen maken.” Wie had kunnen denken dat we 5 jaar na het winnen van de UEFA Cup weer op het niveau van de HCS-periode zouden zitten?
Geen supporterschare die zo gewend is aan afzien en lijden als die van Feyenoord. Niet geboren voor regelmatige successen, en des te blijer als er een keer wél een mooie prijs wordt gepakt. En hoe slechter het gaat met de club, hoe meer je juist dán met de borst vooruit gaat lopen en juist wél openlijk uitkomt voor het feit dat je voor Feyenoord bent. Jij hebt ballen, jou gaat het niet zozeer om successen maar vooral om De Kuip, het shirt en het elftal met inzet als een hecht collectief te zien spelen. Je bent trots op de club en op de clubcultuur, prijzen winnen is niet waarom je voor Feyenoord bent. En je hebt het liefst echte Feyenoorders die binnen de club werkzaam zijn, want daar herken je jezelf in en het maakt de club over het algemeen op haar sterkst, zo blijkt uit de historie.
Een bekende van mij heeft ooit eens gezegd dat het feit dat je Feyenoorder bent niet onvermeld mag blijven op je C.V.: het getuigt immers van incasserings- en doorzettingsvermogen. Zo is het tenminste in mijn beleving tot voor kort ook altijd geweest. Maar tegenwoordig bespeur ik ernstige metaalmoeheid in die trotse houding. Ik geef toe, het is niet niks wat we dit seizoen allemaal hebben moeten incasseren en het vereist mentale hardheid en een fikse dosis optimisme om te geloven in betere tijden, maar ik lees en hoor tegenwoordig hele rare dingen. Het begon al met die lobby dat we vooral de 4e reservespits uit 020 maar in onze armen moesten sluiten als opvolger van clubicoon Kuijt. En nu lees ik allemaal gemekker van supporters dat ze zo ontzettend gepest worden op hun werk, dat “ik ook wel weer eens wat wil winnen” en dat Co Adriaanse toch maar moet komen want die is de enige die onze club nog kan redden. Schijnt.
Wat is er in godsnaam nog over van die van oudsher trotse houding van het Legioen? Moeten wij als Rotterdamse club nu bijna op de knieën naar 020-ger Adriaanse om hem te vragen deze club uit het slop te halen? Een man die in het verleden te pas en te onpas niet heeft nagelaten zich negatief te uiten over Feyenoord en over spelers van Feyenoord? Die van zichzelf reeds jaren terug heeft gezegd dat hij hier niet past? Is Adriaanse nou echt de enige trainer die de boel weer op gang kan krijgen? Zoals daarnet al geschreven: de club is meestal op haar sterkt als het karakter van de club behouden blijft en er echte Feyenoorders binnen de club werkzaam zijn die net als de supporters ook passie voor de club hebben, die weten hoe de club in elkaar steekt en hoe belangrijk de club is voor de supporters. Dus in plaats van iemand die de verkeerde bloedgroep heeft en zich in het verleden regelmatig zeer negatief heeft uitgelaten over Feyenoord te benaderen alsof hij de grote verlosser is, zou ik willen pleiten om weer terug te gaan naar de basis: er zijn ook vakmensen met een Feyenoordhart voorhanden, die bovendien op veel meer krediet kunnen rekenen dan die zelfingenomen CIOS-coach uit 020.
Dus in plaats van het nog verder verkwanselen van de clubidentiteit zou ik hartstochtelijk willen pleiten voor het weer opbouwen van Feyenoord met vakmensen met een Feyenoordverleden en een Feyenoordhart. Zoals bijvoorbeeld Been en Van Hanegem. Ik las laatst de tekst “SC Feyenoord, uit eigen kracht voortgebracht”. Zo was het en zo hoort het te blijven. Laten we daarom het enige wat we momenteel nog hebben niet ook (nog verder) verkwanselen: onze trots en principes. Onze clubcultuur. We zijn een Rotterdamse club die hoort uit te gaan van eigen kracht!
Luis
bron: viquote:Peter Bosz: 'Grote schoonmaak Feyenoord'
Technisch manager Peter Bosz van Feyenoord kondigt een 'grote schoonmaak' aan bij zijn club. Eérste prioriteit blijft een nieuwe trainer.
'Wij zoeken de juiste man voor deze club, iemand die in ons beleidsplan past. Namen noem ik niet', zegt Bosz in BN/De Stem. 'Daarna komt de spelersgroep aan de beurt, bij de keuzes moet de nieuwe trainer betrokken zijn.'
'Er wordt gesaneerd. Van 68 spelers in januari 2006, naar 34 begin dit seizoen en 23 begin volgend seizoen. Als er geen nieuwe spelers komen, zitten die al bij die 23. Dus we gaan afscheid nemen van flink wat spelers.'
De technisch manager zegt verder dat er aan een nieuw Feyenoord zal worden gebouwd. 'Daarbij hoort dat we voor even accepteren dat er niet meer in zit qua doelstelling dan een plaats bij de top vijf. Dat is keihard. Maar jonge jongens hebben dit jaar veel geleerd. Daar gaan we de vruchten van plukken.'
En passant onthulde Bosz dat het zeker is dat doelman Henk Timmer ook volgend seizoen voor Feyenoord uitkomt.
Jouw moedertje ruimt maar eens in de 10 jaar op?quote:Op woensdag 16 mei 2007 10:49 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
bron: vi
Alweer een grote schoonmaak??
iig niet elk seizoenquote:Op woensdag 16 mei 2007 10:51 schreef Keltie het volgende:
[..]
Jouw moedertje ruimt maar eens in de 10 jaar op?
![]()
Neequote:
DAT GELD HEBBEN WE NIET MONGOOL WANNEER GA JE DAT NOU EENS BEGRIJPEN!!!quote:
quote:Slory in voorselectie Oranje
Bondscoach Marco van Basten heeft 24 spelers opgeroepen voor de trip van Oranje naar Azië, die komende maand plaats zal vinden. De opvallendste naam is die van Andwele Slory. Ook Boudewijn Zenden, Romeo Castelen en Mario Melchiot zijn na een langdurige afwezigheid weer bij de voorlopige selectie.
Aanvoerder Edwin van de Sar ontbreekt op de lijst. Hij vroeg de bondscoach hem niet te selecteren om bij te komen van het zware seizoen dat de doelman beleefde bij zijn club Manchester United.
Oranje ontmoet zaterdag 2 juni eerst Zuid-Korea in het "Seoul World Cup Stadium", waarna vier dagen later Thailand wacht in het "Rajamangala National Stadium" in Bangkok.
De voltallige selectie:
Doel: Maarten Stekelenburg (Ajax) en Henk Timmer (Feyenoord).
Verdediging: Khalid Boulahrouz (Chelsea), Wilfred Bouma (Aston Villa), Giovanni van Bronckhorst (Barcelona), Tim de Cler (AZ), John Heitinga (Ajax), Kew Jaliens (AZ), Joris Mathijsen (HSV) en Mario Melchiot (Stade Rennes).
Middenveld: Nigel de Jong (HSV), Denny Landzaat (Wigan Athletic), Clarence Seedorf (AC Milan), Wesley Sneijder (Ajax), Rafael van der Vaart (HSV) en Demy de Zeeuw (AZ).
Aanval: Romeo Castelen (Feyenoord), Klaas Jan Huntelaar (Ajax), Danny Koevermans (AZ), Dirk Kuyt (Liverpool), Arjen Robben (Chelsea), Andwelé Slory (Excelsior), Jan Vennegoor of Hesselink (Celtic) en Boudewijn Zenden (Liverpool).
gast...quote:Op woensdag 16 mei 2007 09:46 schreef Vakkie_W het volgende:
Laat ze maar eens zien dat ze Hofs of Lensky kwijt raken.
quote:Op woensdag 16 mei 2007 11:50 schreef venomsnake het volgende:
Jullie hebben er straks weer een international bij..![]()
[..]
quote:Op woensdag 16 mei 2007 09:50 schreef Vakkie_W het volgende:
Misschien is AZ wel zo gek om Schaars te laten gaan in ruil voor Castelen of de Guzman + geld.
quote:Op woensdag 16 mei 2007 09:53 schreef Vakkie_W het volgende:
Of AZ huurt de Guzman een jaar van ons, en wij Schaars een jaar van hun.
de Guzman moet gewoon optyfen! heeft niets laten zien dit seizoen.quote:
Helemaal mee eens Steve. Ik vind Hofs gewoon een goede en nuttige speler voor Feijenoord, dat heb ik al meerdere keren aangegeven. Ze zouden gek zijn als ze hem weg laten gaan, want hij scoort zo'n beetje het meeste van wat we hebben rondlopen in de selectie.quote:Op woensdag 16 mei 2007 11:51 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
gast...
Lensky is 18, kan zo nog bij de A-junioren. Waarom zou je hem gelijk weer weg doen. We hebben nog amper kunnen zien wat die jongen in huis heeft.
Hofs heeft het hoogste doelgemiddelde van alle Feyenoorders in dit hele seizoen, je zou gek zijn als je hem weg doe.
Hij heeft letterlijk het hoogste gemiddelde. tenminste, dat had hij voor de play-offs. Misschien dat harry souflaki nu in de buurt komt, maar ik betwijfel het.quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:01 schreef don-diablo het volgende:
[..]
want hij scoort zo'n beetje het meeste van wat we hebben rondlopen in de selectie.
Zo ken ik er nog 33quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:00 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
de Guzman moet gewoon optyfen! heeft niets laten zien dit seizoen.
Inderdaad, wat een gast.. de Guzman wegdoenquote:Op woensdag 16 mei 2007 12:14 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Zo ken ik er nog 33
Kom, laten we ons grootste talent sinds van Persie de deur uitpesten omdat hij ook in z'n eentje geen elftal kan voortslepen, terwijl hij toch al wel 20 jaar is!!
Als Drenthe 3 weekjes kut speelt zou jij hem ook nog voor 3 tientjes bij de kringloop zetten
Wat voor mongool ben jij, dat je niet inziet dat we iedereen die even niet presteert voor ver onder zijn marktwaarde kunnen verkopen en vervolgens voor het 3-dubbele een stel nieuwe paupers binnen kunnen halen
Het is dat ik geen zin heb in weer een ban en me dus nog in weet te houden, anders zou er een onwaarschijnlijke serie verwensingen volgen.
theo is 25, wat ouder dan de bovengenoemde. En hoeft ook niet zo veel te kosten denk ik, en die knul wil echt wel. Als die magroa (weer een tropische verrassing) niet komt mag Theo meteen komen. hoe goed is dat, met buijs en hofs, eindelijk weer eens agressie in het elftal. Beetje over-mijn-lijk mentaliteit, niet die slappe hap van afgelopen seizoen.quote:Op woensdag 16 mei 2007 09:46 schreef Vakkie_W het volgende:
Theo Janssen.... Alweer een middenvelder. We hebben al zoveel jong spul op het middenveld lopen. Drenthe, Guzman, Hofs, Bruins, Lensky. Wat we zoeken is een ervare verdedigende middenvelder. Theo is nog niet ervare genoeg, en het is geen verdedigende middenvelder.
Laat ze maar eens zien dat ze Hofs of Lensky kwijt raken. Daar hebben we met de komst van Bruins niets meer aan.
Feyenoord kan beter investeren in goede voetballers. Die zogenaamd hardwerkende types als Bosschaart, Lucius, Leonard en Buijs voegen (of voegden) helemaal niets toe. Ze lopen vooral in de weg.quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:24 schreef mister_popcorn het volgende:
theo is 25, wat ouder dan de bovengenoemde. En hoeft ook niet zo veel te kosten denk ik, en die knul wil echt wel. Als die magroa (weer een tropische verrassing) niet komt mag Theo meteen komen. hoe goed is dat, met buijs en hofs, eindelijk weer eens agressie in het elftal. Beetje over-mijn-lijk mentaliteit, niet die slappe hap van afgelopen seizoen.
qua leeftijd is hij wel ok, al had ik hem dan liever nog 2 jaar ouder gehad.quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:24 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
theo is 25, wat ouder dan de bovengenoemde. En hoeft ook niet zo veel te kosten denk ik, en die knul wil echt wel. Als die magroa (weer een tropische verrassing) niet komt mag Theo meteen komen. hoe goed is dat, met buijs en hofs, eindelijk weer eens agressie in het elftal. Beetje over-mijn-lijk mentaliteit, niet die slappe hap van afgelopen seizoen.
Wat een onzin. Buijs kan gewoon een vrij goede voetballer zijn, en ook Lucius vind ik niet slechter dan wat er verder loopt. Maar buiten dat, ook Kuijt en Drenthe zijn van die "zogenaamd hardwerkende types als ........quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:29 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Feyenoord kan beter investeren in goede voetballers. Die zogenaamd hardwerkende types als Bosschaart, Lucius, Leonard en Buijs voegen (of voegden) helemaal niets toe. Ze lopen vooral in de weg.
Theo Janssen heb ik trouwens wel hoger zitten dan die middelmatige cultvoetballers van de laatste jaren.
Nee inderdaad, Van Hanegem was een voorbeeldige profquote:Op woensdag 16 mei 2007 11:47 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Nee
een kettingrokend drankorgel, nee dan neem je je werk, waar je een absurd hoog salaris voor krijg, lekker serieus![]()
Nee, dat zou er nog bij moeten komenquote:Op woensdag 16 mei 2007 12:38 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Wat een onzin. Buijs kan gewoon een vrij goede voetballer zijn, en ook Lucius vind ik niet slechter dan wat er verder loopt.
Inderdaad, heb het ook een beetje gehad met Buijs, zondag ook weer.. bij elk opstootje betrokken, maar een goede bal afleveren ho maarquote:Op woensdag 16 mei 2007 12:48 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Nee, dat zou er nog bij moeten komenHet punt is dat ze ook niet beter zijn dan wat er verder rond loopt. Ik vind de Danny Buijs van Feyenoord echt een lege huls. Hij likt zich bij het legioen in als echte clubman, is op het veld alleen maar bezg met opstootjes en voegt voetballend geen ene flikker toe. Een beetje een type Bosschaart, maar dan beter.
Wat ik bedoel te zeggen: Feyenoord had dit seizoen ook genoeg spelers om met een over m'n lijk mentaliteit te spelen en toch zie ik elke week slappe hap en een dikke vernedering als resultaat. Want voetballend brengen die gasten heel weinig. Zet daar dan iemand neer die wel boven de rest uitstijgt.
Noem me dan eens 5 spelers die het wel goed gedaan hebbequote:Op woensdag 16 mei 2007 12:50 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Inderdaad, heb het ook een beetje gehad met Buijs, zondag ook weer.. bij elk opstootje betrokken, maar een goede bal afleveren ho maar
quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:00 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
de Guzman moet gewoon optyfen! heeft niets laten zien dit seizoen.
Dat is alleen maar om een wit voetje te halen bij de supporters. Vond het walgelijk hoe hij zijn oud collega stond af te kankeren nadat hijzelf(!) en harde overtreding Mathijs had gemaakt.quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:50 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Inderdaad, heb het ook een beetje gehad met Buijs, zondag ook weer.. bij elk opstootje betrokken, maar een goede bal afleveren ho maar
Buijs werd nog toegezongen ookquote:Op woensdag 16 mei 2007 12:50 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Inderdaad, heb het ook een beetje gehad met Buijs, zondag ook weer.. bij elk opstootje betrokken, maar een goede bal afleveren ho maar
Maar wat wel opvallend is, dat had hij bij Groningen veel minder.quote:Op woensdag 16 mei 2007 12:50 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Inderdaad, heb het ook een beetje gehad met Buijs, zondag ook weer.. bij elk opstootje betrokken, maar een goede bal afleveren ho maar
Ik wou dat ik een mening kon geven, maar ik heb geen flauw idee wat voor speler dat is.quote:Op woensdag 16 mei 2007 14:01 schreef BobbyHill het volgende:
Ja, bij Groningen was het een prima speler. Maar hij is veel te geforceerd bezig om zich populair te maken. Ga gewoon eens lekker voetballen!
Maar wat denken jullie van Mounir El Hamdaoui?
Schaars blijft gewoon bij AZ anders was die wel naar PSV gegaan.quote:Op woensdag 16 mei 2007 09:53 schreef Vakkie_W het volgende:
Of AZ huurt de Guzman een jaar van ons, en wij Schaars een jaar van hun.
las het ook op VP , het lijkt me beter voor hem als die nog blijft bij Feyenoord , als Co straks trainer wordt heeft ie zeker weer kans op speeltijd.quote:Op dinsdag 15 mei 2007 19:50 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Is al een tijdje een gerucht hier maar word nu wel heel erg hardnekkig...
Dan zou die eerder naar Engeland gaan ( waar verschillende clubs ook al intresse voor hem hebben ,zoals elk jaar )quote:Op woensdag 16 mei 2007 09:39 schreef mister_popcorn het volgende:
theo jansen wil wel eens weg bij vitesse. Ik zeg halen. In ieder geval iemand die het harde werk niet schuwt zodat misschien talenten zoals Guzman en hofs zich bezig kunnen houden het "fijnere" voetbal.
Ik weet het niet.. Ik heb em niet zien spelen dus ik kan er niet over oordelen. Levchenko zou evt wel een nuttige speler zijn voor Feijenoordquote:Op woensdag 16 mei 2007 14:01 schreef BobbyHill het volgende:
Ja, bij Groningen was het een prima speler. Maar hij is veel te geforceerd bezig om zich populair te maken. Ga gewoon eens lekker voetballen!
Maar wat denken jullie van Mounir El Hamdaoui?
Een aapje, aanvallend aapje. Was eigendom van ons.quote:Op woensdag 16 mei 2007 14:07 schreef Fetai het volgende:
[..]
Ik wou dat ik een mening kon geven, maar ik heb geen flauw idee wat voor speler dat is.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |