Dan weet je meteen wie het is.....quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:45 schreef easysatellite het volgende:
hoor der gille net n speenvarken
eigen schuld inderdaadquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:47 schreef Day het volgende:
[..]
Het is d'r eigen schuld, zij zei tegen de rest dat ze hem moesten negeren, dus konden ze haar ook niet waarschuwen.![]()
Of misschien: typisch camping...quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:47 schreef nueffeniet het volgende:
gesellig op de camping
Rustig toch die fontijnquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:47 schreef Gouden_Leeuw het volgende:
En ik zei nog wordt het toch een rustig avondje toen Judit binnen kwam:$
Mooi fout niet dus.
Ja, zullen we een aanklacht indienen ?quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:47 schreef easysatellite het volgende:
ik ga protesteren ik betaal en krijg niet eens de leukste dingen te zien wat n aso's daar bij talpa
Ik ben niet tevreden met mijn gratis streamlock, moet ik nu bij jou klagen eigenlijk ?quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:47 schreef Day het volgende:
Het is d'r eigen schuld, zij zei tegen de rest dat ze hem moesten negeren, dus konden ze haar ook niet waarschuwen.![]()
Dan is het goed...........quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:48 schreef BuffyJan het volgende:
Huub: Tas je stelt je aan, je bent nep
Ik hoor Tas huilen?
ja?? wanneer?quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:48 schreef Wopper1 het volgende:
Natasia is gewoon verdrietig omdat ''haar'' Briiiiiiiiiaaaaan weer heeft liggen rommelen met Amanda.
nee ..hoor huub ..dat welquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:48 schreef solara4 het volgende:
kun njullie horen wat er geschreeuwd wordt
Dan moet ze lekker naar huis gaanquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:46 schreef Vandaag... het volgende:
OMG!! Is Natasia nu zo hysterisch aan het schreeuwen. Huubroept dat ze niet zo hysterisch moet doen!
N: Ik trek dit iet! Ik trek dit niet!![]()
en omdat ze niet in een tent wil slapen.quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:48 schreef Wopper1 het volgende:
Natasia is gewoon verdrietig omdat ''haar'' Briiiiiiiiiaaaaan weer heeft liggen rommelen met Amanda.
Ja nog even zegquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:47 schreef Day het volgende:
[..]
Het is d'r eigen schuld, zij zei tegen de rest dat ze hem moesten negeren, dus konden ze haar ook niet waarschuwen.![]()
wees nou eerlijk dit willen we toch zien of horen dat gepoker en zoetsappige gedoe daar balen we vanquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:48 schreef sander-3 het volgende:
Het lijken de tokkies wel die uit hun huis zijn gezet..![]()
Jemigquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:49 schreef StefanPeeters het volgende:
eric houdt juf judith tegen
[afbeelding]
Scherpquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:49 schreef avonne het volgende:
[..]
en omdat ze niet in een tent wil slapen.
Ze hoopt er weer een gratis hotelnachtje uit te slepen.
Vast de dierenarts, met een verdovingsgeweer.quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:49 schreef ruby het volgende:
Die auto die net kwam, dat was het busje met de mannen in witte pakken?
Zijn Pavlovreflex...quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:49 schreef schatje het volgende:
Hoor Huub eens schelden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |