behalve de koffiefiltersquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:38 schreef -Vaduz- het volgende:
Filters in VBL, ik kan me er niks bij voorstellen.
ik zie het nut er voor VBL ook niet van inquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:02 schreef twi het volgende:
VBL gaat toch niet de kant op als GAM, met bijvoorbeeld aparte filters voor Ajax, Feyenoord en PSV en zonder centrale topics?
het live wedstrijden topic mag inmiddels wel de 4e pilaar genoemd wordenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:16 schreef twi het volgende:
Mooi, want de 3 centrale topics zijn misschien lastig te managen, maar wel de steunpilaren van VBL.
Precies hetzelfde geldt voor GAM, maar een paar idioten hebben besloten het daar wel in te voeren.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:17 schreef RayMania het volgende:
Ik zie de meerwaarde van filters in VBL niet, en verder vind ik de centrale topics ook op een bepaalde manier weer zijn charme hebben.
quote:Op woensdag 9 mei 2007 02:16 schreef twi het volgende:
[..]
Precies hetzelfde geldt voor GAM, maar een paar idioten hebben besloten het daar wel in te voeren.
Is dichtquote:Op woensdag 9 mei 2007 11:15 schreef -Vaduz- het volgende:
{HOOLS] Het VBL- Bruin Café#1538: Terugkerende Leeuwen
Ken dicht.
vind ik ookquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:17 schreef RayMania het volgende:
Ik zie de meerwaarde van filters in VBL niet, en verder vind ik de centrale topics ook op een bepaalde manier weer zijn charme hebben.
Die gewone topics zijn er ook, alleen niet voor slowchat, maar voor de algemene posts. Aparte wedstrijdtopics worden al sinds een hele lange tijd geopend (klassiekers, CL -en UEFA Cup-wedstrijden op TV, Nederlands Elftal). Dit om het overzichtelijk te houden, omdat alles toch slowchat is.quote:Op woensdag 9 mei 2007 21:48 schreef TC03 het volgende:
Waarom voor elke play-off wedstrijd een apart topic? Gewoon topic voor CL, UEFA en eredivsie lijkt me handiger.
Davids was vandaag gewoon niet in vorm dat kwam niet omdat hij ziek was.quote:Op woensdag 9 mei 2007 22:54 schreef denthemen het volgende:
Kan iemand meteen wat aan zijn taal doen? Ik ken toevallig heel wat Afrikanen met tyfus
dan kan een apart forum krijgenquote:Op woensdag 9 mei 2007 01:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
het live wedstrijden topic mag inmiddels wel de 4e pilaar genoemd worden
Ik had zo'n centraal topic geopend, maar dat loopt niet.quote:Op woensdag 9 mei 2007 21:48 schreef TC03 het volgende:
Waarom voor elke play-off wedstrijd een apart topic? Gewoon topic voor CL, UEFA en eredivsie lijkt me handiger.
Nogal logisch als ze de losse topics open houden.quote:Op donderdag 10 mei 2007 13:01 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik had zo'n centraal topic geopend, maar dat loopt niet.
Waarom vind jij dat er algemene topics moeten komen dan? Ik vind het niet echt overzichtelijk als in één topic over alle zes de play-offs-wedstrijden voor Europese tickets wordt gepost. Verliest het overzicht.quote:Op donderdag 10 mei 2007 13:02 schreef TC03 het volgende:
[..]
Nogal logisch als ze de losse topics open houden.
Voor dat soort evenementen komt vaak gewoon een apart forum, zie WK 06.quote:Op donderdag 10 mei 2007 19:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Over die filters.
Zou het niet een idee zijn om voor het EK-21 filters te maken of sticky onderaan? Met al die wedstrijden live op TV. Pouletopics. Wellicht landentopics als een MM ofzo zin heeft om gehele analyses te maken?
De rest van het voetbal ligt dan ook wel plat, dus het is geen noodzaak, maar wellicht een idee voor dat soort evenementen?
EK onder de 21's?quote:Op donderdag 10 mei 2007 19:19 schreef Messenga het volgende:
[..]
Voor dat soort evenementen komt vaak gewoon een apart forum, zie WK 06.
Een paar topics die meer aandacht krijgen, maar te klein zijn voor een apart subforum (WK, EK), vind ik ook wel de moeite waard om centraal (onderin dus) te maken. Voor een apart filter is het denk ik te weinig (kom je misschien tot 10-15 topics). Effe overleggen met andere mods. Meningen van anderen zijn hier trouwens welkomquote:Op donderdag 10 mei 2007 19:17 schreef BliksemSchigt het volgende:
Over die filters.
Zou het niet een idee zijn om voor het EK-21 filters te maken of sticky onderaan? Met al die wedstrijden live op TV. Pouletopics. Wellicht landentopics als een MM ofzo zin heeft om gehele analyses te maken?
De rest van het voetbal ligt dan ook wel plat, dus het is geen noodzaak, maar wellicht een idee voor dat soort evenementen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |