Dat zou je niet vertellen weet je nog Ste-fan!quote:Op donderdag 17 mei 2007 17:46 schreef Nebo het volgende:
[..]
Heb je net een cursus leestekens op die basisschool van je gehad ofzo Ba-hart!? Nee hoor grapje![]()
Nopequote:
En nog een keer neequote:Op vrijdag 18 mei 2007 13:02 schreef MrMoon het volgende:
[..]
dat wil ik eigenlijk wel weten van Sandshrew en Cubone...![]()
Nou ja gelukkig heb ik dan Grean/Leaf in mn DS zittenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 13:29 schreef De_Brandweer het volgende:
Scyther zit wel in Diamond. Route 229. Sandshrew kan je vinden als je de national dex hebt en pokemon leaf green in je ds hebt zitten. En Cubone kan je tegenkomen in een 'swarm', maar dat kan volgens mij ook pas nadat je de national dex hebt.
Fire of Dark aanvallen werken het beste(een sterke water aanval als surf kan zo nu en dan ook goed werken), dat beest heeft zelfs een ability die de enige soort aanval waar hij een super effective tegen zich krijgt(fire) nog zoveel mogenlijk in schade beperkt.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 13:40 schreef Jesse_ het volgende:
hoe krijg ik die bronzor makkelijk kapot, dat beest is echt naar sterk :/
Niet altijd. Hij heeft 2 mogelijke ability's (de ander is Levitate). Deff en SpDeff zijn beiden gelijk, dus wat dat betreft maakt het weinig uit wat je doet zolang het maar niet Not Very Effective is.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:07 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Fire of Dark aanvallen werken het beste(een sterke water aanval als surf kan zo nu en dan ook goed werken), dat beest heeft zelfs een ability die de enige soort aanval waar hij een super effective tegen zich krijgt(fire) nog zoveel mogenlijk in schade beperkt.
Als je een ditto hebt met modest nature, moet je m een everstone geven en dan heb je 50% kans op die nature bij de baby.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:21 schreef De_Brandweer het volgende:
Wat is breeden toch kut. Ik zit al 3 uur Spiritombs te breeden, ik heb al 2 boxen vol. Maar nog geen 1 met een Modest Nature.
Ik weet alleen dat het bij Ditto werkt.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:30 schreef De_Brandweer het volgende:
Ik heb nog geen Ditto, want ik heb de national dex nog niet. Moet het mannetje of het vrouwtje die everstone vasthouden? Want als het mannetje die moet vasthouden werkt het vast ook bij andere pokemon dan ditto, hoop ik.
Je kan een massage geven, gevechten winnen, de pokemon vangen in Luxoury ball...quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:40 schreef Jesse_ het volgende:
hoe werkt dat evolven met friendship precies, hoe zorg ik ervoor dat ze snel vriendjes met me zijn
(Fire) Red, Gold en Ruby verkochten ook beter dan (Leaf Green)Blue, Silver en Saphire, ik zou niet weten waarom eilk.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 11:47 schreef BartK. het volgende:
Kijk eindelijk iemand van Pearl, en die doet het nog gelijk goed ook, hoofdletters en leestekens.![]()
Maar ik vind dat je toch wel duidelijk ziet dat Diamond véél meer wordt verkocht dan Pearl. En dat alleen maar voor de voorkant en de legendary?
Wrom zou je hem willen gebruiken? is het niet veel leuker om met je eigen getrainde pkmn de SP te finishen?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 11:52 schreef Intrepidity het volgende:
Zo, even een lv100 palkia van een vriend gekregenmet een japanse naam
Helaas kan ik m niet gebruiken omdat ik nog maar 2 badges heb, dus luisteren zal 'ie niet
Heeft met mannelijkheid/stoerheid te maken. Rood is voor veel mensen mooier dan blauw/groen, goud staat boven zilver, diamant is mooier dan roze/parelmoer.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 12:06 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
(Fire) Red, Gold en Ruby verkochten ook beter dan (Leaf Green)Blue, Silver en Saphire, ik zou niet weten waarom eilk.
Wat heb je dan overgeslagen? Hele paden met trainers ofzo?quote:Op zaterdag 19 mei 2007 12:13 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Na dat mn eerste walkthrough een beetje misliep ivm te veel overgeslaande dingen waardoor ik op een gegeven moment meer dan 10 levels achter liep op de gemmiddelde traimer(laatstaan gym leaders), loopt mn 2de eilk wel goed, zit nu in de 3rde gym met een monferno, een Drifblim, een Luxray en een Gastrodon op L30.
Goed dat je hem na de examens koopt. Want ik heb hem een week voor m'n examens gekocht. Dat was geen goed ideequote:Op zaterdag 19 mei 2007 12:09 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Heeft met mannelijkheid/stoerheid te maken. Rood is voor veel mensen mooier dan blauw/groen, goud staat boven zilver, diamant is mooier dan roze/parelmoer.
Ik heb trouwens besloten definitief Pearl + NDS te kopen, ik hoop m na mn examens te kunnen spelen.
Dat probleem had ik een paar geleden met GTA San Andreas.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 12:18 schreef De_Brandweer het volgende:
[..]
Goed dat je hem na de examens koopt. Want ik heb hem een week voor m'n examens gekocht. Dat was geen goed idee![]()
Is het ook jaquote:Op zaterdag 19 mei 2007 12:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Wrom zou je hem willen gebruiken? is het niet veel leuker om met je eigen getrainde pkmn de SP te finishen?
ik zou het niet weten maar ik heb Lucario nodig want ik heb nu alleen nog maar:quote:Op zaterdag 19 mei 2007 13:35 schreef De_Brandweer het volgende:
Bij hoeveel hartjes evolueert ie dan?
In Europa pas vanaf juli, toch zijn ze in bepaalde gameshops en vanaf bepaalde webshops us import al te verkrijgen.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 13:57 schreef ryangozer het volgende:
Oh zijn ze al uit? wist ik niks van.. is er ook een versie voor gba? heeft iemand screens?
qua pokemon het volgende:quote:Op zaterdag 19 mei 2007 14:14 schreef ryangozer het volgende:
En wat is het verschil tussen de 2?
in de derde versie kan je ook niet alle pkmn vangen (als deze tenminste vergelijkbaar zou zijn met yellow/crystal/emerald) daarnaast blijf je natuurlijk altijd trade evoluties houden.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 14:23 schreef ryangozer het volgende:
Aja, en er komt vast weer een 3e versie uit waar je ze wel alle 2 kunt vangen+ nog een extra?
ik had het ook niet over alle, ik bedoelde 3 legendarische (net als emerald)quote:Op zaterdag 19 mei 2007 14:25 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
in de derde versie kan je ook niet alle pkmn vangen (als deze tenminste vergelijkbaar zou zijn met yellow/crystal/emerald) daarnaast blijf je natuurlijk altijd trade evoluties houden.
emerald heeft er 8 hoor, waarvan er 7 zonder bepaalde items/geluk te vangen zijn.(de regis en latios/latias meegerekend)quote:Op zaterdag 19 mei 2007 14:29 schreef ryangozer het volgende:
[..]
ik had het ook niet over alle, ik bedoelde 3 legendarische (net als emerald)
ik ga deze x niet voor bronzor, de eerste pkmn die ik nu wil gebruiken is een sneasel(om deze te breeden en de juiste uitkomst te evolueren tot een weavlie)quote:
waar vang je sneasel dan??quote:Op zaterdag 19 mei 2007 14:39 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
ik ga deze x niet voor bronzor, de eerste pkmn die ik nu wil gebruiken is een sneasel(om deze te breeden en de juiste uitkomst te evolueren tot een weavlie)
een stukje verderop van waar je nu bent(ik neem tenminste aan dat je die bronzor op het zelfde moment gevangen hebt als in mijn eerste walktrough)quote:
kan je het halen met 4 pokemon??quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:19 schreef De_Brandweer het volgende:
Ik ben bij Elite 4.
Luxray 58
Infernape 53
Golem 55
Spiritomb 22 (ben ik nog aan het trainen)
Mijn team gaat anders worden als ik palpark en de national dex heb.
Manaphy ook echt.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:12 schreef Intrepidity het volgende:
ben bijna bij de 3e gym en heb L23 Prinplup, L23 Grotle, L24 Geodude, L24 Alakazam, L24 Staravia, L24 Manaphy
Waarvan grotle, manaphy en alakazam dmv trades
Ik hoop het, maar ik kan altijd de legendary erbij doen. Die is level 47, maar dat kom twel goed denk ik.quote:
Nouja, chill hoor. Maar beetje uber.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:34 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Jep, vriend heeft 'm vanuit ranger gehaald en met mij getrade
Zo uber vind ik m niet.. matige attacks in het begin, enorm veel exp nodig, en niet eens zo heel goed in vergelijking met andere pokemon, maar misschien dat dat nog bijtrekt..quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:35 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Nouja, chill hoor. Maar beetje uber.
Pak 'm keihard in z'n aarsquote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:41 schreef MarK. het volgende:
omfg hoe goed bevriend moet je wel niet worden met dat beest..![]()
Als ik het niet mis heb, moet je voor vriendschapsevolutie een band hebben van 200 oid. Maar op Serebii zal vast meer info staan.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:44 schreef MarK. het volgende:
ik zou het wel willen maar dit onrealistische spel laat dat niet toe!!![]()
waar kan ik die rating uberhaubt vinden? :pquote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:45 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Als ik het niet mis heb, moet je voor vriendschapsevolutie een band hebben van 200 oid. Maar op Serebii zal vast meer info staan.
Kan je niet, moet je bijhouden. Elke pokemon heeft een basisblijheid (staat in de serebii-pokedex) en voor elk gevecht dat hij wint +1 ed. Maar dat weet ik allemaal niet precies, moet je ff serebii rondzoeken.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:48 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
waar kan ik die rating uberhaubt vinden? :p
alsof het gelegaliseerd vechten met dieren tegenwoordig nog iets realistisch is.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:44 schreef MarK. het volgende:
ik zou het wel willen maar dit onrealistische spel laat dat niet toe!!![]()
Als ze gewoon weer vrolijk zouden worden na een kusje van Zuster Joy zou het best mogen hoorquote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:50 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
alsof het gelegaliseerd vechten met dieren tegenwoordig nog iets realistisch is.
Het zou tijdverspilling kunnen zijn. Ik heb geen idee, misschien heb je gelijk.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:54 schreef MarK. het volgende:
ik doe nu gewoon de hele tijd alleen maar contesten, gaat volgens mij zijn happiny ook omhoog.
ik hoop het wel...quote:Op zaterdag 19 mei 2007 15:55 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Het zou tijdverspilling kunnen zijn. Ik heb geen idee, misschien heb je gelijk.
al gedaan vandaagquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:47 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
moet je je pkmn niet laten masseren in veilstone city, om hun happiness omhoog te brengen?
Volgensmij wel, ik heb althans een pokemon van iemand met een japanse naam, dus dat moet kunnen volgensmijquote:Op zaterdag 19 mei 2007 17:57 schreef De_Brandweer het volgende:
Kan je ruilen met de japanse versie? Want ik wil zo'n surfende pikachu, maar ik heb geen zin om te wachten tot Battle Revolution hier uitkomt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |