abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49095122
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:06 schreef Aanvoerder het volgende:
Bij de 1-1 viel ik half van m'n stoel. Je grijpt automatisch naar houvast en met m'n rechterhand had ik ineens de linkerborst van de meid rechts van me te pakken.
En was het een lekkere tiet?
  maandag 7 mei 2007 @ 12:09:40 #257
165720 Aanvoerder
Fascist Jew!
pi_49095163
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:08 schreef toma het volgende:

[..]

en dat bleek je schoonmoeder te zijn?
Was in het stadion.
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
pi_49095204
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:08 schreef rompompom het volgende:

[..]

Ik heb een kort filmpje gemaakt tijdens De Laatste Tien Minuten, maar de kwaliteit is werkelijk té verpauperd. .

Maar het was prachtig ja, na de goal van Huntelaar is van AZ-zijde weinig meer vernomen qua zang, trouwens. .
Is ook te zien op Ajax TV hoor, gratis en in goede kwaliteit .
pi_49095324
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:09 schreef Aanvoerder het volgende:

[..]

Was in het stadion.
Whehe, mooie acties zijn dat ja.

Hoop trouwens dat het goed gaat met je pa, sterkte daarmee. .
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:10 schreef Cyberia18 het volgende:

[..]

Is ook te zien op Ajax TV hoor, gratis en in goede kwaliteit .
Ah, mooi, dan kan ik daar vanmiddag na werk eens fijn van genieten. .
pi_49095327
quote:
'Ajax beloofde Excelsior premie'
Excelsior won op de laatste speeldag van de Nederlandse eredivisie vrij verassend met 3-2 van kampioenskandidaat AZ. Na vandaag blijft echter de vraag of deze overwinning nu echt wel een verassing te noemen was.

Het resultaat was verassend aangezien het leek alsof Excelsior niets meer te winnen had en zich zou moeten gaan richten op de naderende nacompetitie om degradatie te kunnen voorkomen. Een bericht in het Noord Hollands Dagblad geeft echter een geheel andere kijk op het bovenstaande. Excelsior had volgens speler Braber namelijk wel degelijk wat om voor te spelen tegen AZ. Braber gaf namelijk in de genoemde krant toe dat Ajax de spelers een premie had beloofd indien men een overwinning zou gaan behalen tegen PSV.

Volgens de berichten zou de premie een bedrag zijn geweest van circa 7000 euro per speler. Excelsior speler Braber vertelde het volgende in de genoemde krant: "Maar hoe hoog precies die premie was, kan ik niet zeggen. We hebben nog geen geld gezien. Het schijnt dat Ajax minder wil betalen, omdat het uiteindelijk geen kampioen is geworden. Het lag toch niet aan ons dat Ajax geen kampioen is geworden. Ze hebben er zelf eentje te weinig gescoord."

Excelsior trainer ontkende iets te weten van een beloofde premie hij vertelde: "Ik weet überhaupt niets af van een premie. Ik heb die jongens laten weten dat dit het moment was om het land te laten zien wat we in huis hebben. Ik wil gewoon altijd winnen. Zoals ik ook gewoon van hem wil winnen."

Braber vertelde verder nog: "Het ging om een leuk bedrag en dat is altijd lekker meegenomen."
  maandag 7 mei 2007 @ 12:14:44 #261
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_49095356
De "wie niet springt" van AZ was wel super massaal..respect daarvoor..voor de rest een lachertje..retteket...

Huldiging in het water gevallen
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
pi_49095392
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:14 schreef toma het volgende:

[..]
Ze waren Vitesse vergeten te bellen? .
pi_49095407
Ook weer thuis...

jalalalalalalaaaaaaaaaaaaaa .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_49095411
Hehe, ja ik dacht er toen ook al aan om ze gewoon wat geld te bieden
pi_49095414

pi_49095492
  maandag 7 mei 2007 @ 12:21:52 #267
121310 venomsnake
El Saltador
pi_49095612
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:16 schreef toma het volgende:
[afbeelding]
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 7 mei 2007 @ 12:22:33 #268
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49095643
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:16 schreef toma het volgende:
[afbeelding]
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 7 mei 2007 @ 12:22:52 #269
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49095663
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:14 schreef toma het volgende:

[..]
onze dank is groot
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_49095786
quote:
- COLUMN -
Je hebt van die wedstrijden. Dat alles klopt. Dat je er maar weer eens van doordrongen raakt hoe fascinerend het kan zijn om te kijken naar een voetbalwedstrijd op het scherpst van de snede.

Ajax en AZ maakten er een even hoogstaand als hoopgevend spektakel van. De Amsterdammers mochten uiteindelijk de ‘troostprijs’ onhoog houden na een duel op het scherpst van de snede dat eigenlijk geen verliezer kende. Met alle kijkers, de clubfans en de neutrale kijkers incluis, als grootste winnaars.

Moordend tempo
Zelden een pot tussen twee Nederlandse clubs gezien in een dergelijk moordend tempo. Niemand kreeg tijd van handelen, om elke meter werd gestreden. Als betrof het een duel tussen twee internationale grootmachten. Geen enkele speler had de handrem erop. Er werd 120 minuten gas gegeven. Nogal wiedes dat in de slotfase her en der spelers kramp kregen.

Hard genoeg
Hé, hé, eindelijk. Eindelijk speelde met name Ajax als een volwassen mannenploeg. Hard, ja zelfs gemeen waar dat moest. ‘Moest’? Ja, internationaal, in de Spaanse, Italiaanse en Engelse competitie en in de Champions League gaat het er geen seconde anders aan toe. Als je mee wilt doen, moet je je niet als een mietje verdedigen.

Van Gaal mekkerde achteraf over de hardheid van Ajax. Vreemd. Als zijn ploeg behalve de stijlprijs ook andere prijzen wil pakken, zal er ook her en der ‘ingegrepen’ moeten worden. Trouwens, met De Zeeuw heeft Louis zelf al een fijne zuigende bikkelaar in huis.

Niveau prima
Achteraf hadden de analytici bij Tien bedenkingen bij het spelpeil. Meeslepende wedstrijd, maar echt goed was het niet, in die trant. Onzin. Gegeven het tempo, gegeven het voortdurend ‘vooruit verdedigen’ en gegeven ook de fysieke hardheid van de strijd, werd er heel acceptabel gespeeld. Het viel juist op dat ook in de minieme ruimtes de meeste spelers over genoeg technische bagage bleken te bezitten.

Dick van Egmond floot sterk
Het gebeurt op de Nederlandse velden al te vaak dat de scheidsrechter fluit alsof het damesballet betreft. Veel te streng en veel te snel met geel en rood zwaaiend. Totaal in strijd met hoe het er over de grenzen aan toe gaat. Daarmee de topploegen de kans ontnemend om zich in die fysieke richting te ontwikkelen, zodat zij tegen de buitenlandse topclubs vaak schrikken en van de weeromstuit soms over de schreef gaan.

Gepast hard en gemeen spelen moet je leren en dat vraagt om een arbiter die een wedstrijd niet kapot fluit. Dat deed Van Egmond dus niet. Het was mede zijn verdienste dat het zo’n boeiend lijf aan lijf gevecht werd. Overigens had Van Gaal gelijk toen hij erop wees dat zijn ploeg twee ‘dooie strafschoppen’ door de neus waren geboord.

Revolutie aanhang Ajax
Door de jaren heen verdiende de aanhang van de Amsterdammers inderdaad het predikaat ‘bioscooppubliek’. Meestentijds zaten zij als kritische, dooie dienders te kijken of hun mannen met technisch briljant voetbal de tegenstander gingen vernederen en werd met minder geen genoegen genomen. In de Arena hing te vaak een begrafenisstemming.

Dat is veranderd. Hoe, waarom, Joost mag het weten. Maar eindelijk lijkt de ban gebroken en zit er ‘hoe dan ook trots op onze club’ in hun gezang. Ook in de Kuip was dat het geval en Ten Cate stipte het na afloop terecht aan.

Davids nooit ‘te duur’
Ik kom nog een keer in een aparte column op ‘toegevoegde waarde’ van Edgar Davids terug. Nu wil ik nogmaals vragen waarom hij pas in de winterstop kwam. Technisch directeur van Ajax, Martin van Geel, heeft gelijk met zijn vaststelling dat Ajax landskampioen was geworden als Davids er het hele seizoen bij was geweest. Het blijkt om geld te zijn gegaan. Edgar zou in eerste instantie ‘te duur’ zijn geweest. Tsja, wat is ‘te duur’ als het de titel en de zekere 10 miljoen uit de Champions League kan schelen?

AZ-spelers klasse!
Premier Balkenende zal zondagavond toch wel gekeken hebben naar de bekerfinale? Wat kon je beter te doen hebben? Dan zal hij hebben gezien dat zijn ‘normen en waarden’ van de AZ afdropen. Vorige week de zeperd in de competitie moeten slikken, nu als betere ploeg opnieuw met lege handen staan en dan het fatsoen op kunnen brengen om de hele huldiging van Ajax op het veld te blijven. Uit respect. Klasse! Zoals ook de opvang van penaltymisser Donk mooi was.

Van Gaal en Ten Cate reageren goed
Ik zei het, je hebt van die avonden dat alles klopt. Ook de coaches waren goed na afloop. Dat kan dus ook. Ten Cate bleef reëel en bescheiden en Van Gaal wees er terecht op dat zijn ploeg tekort was gedaan. Je kunt zeggen dat hij niet moet mopperen op de scheidsrechter. Maar hij had wél gelijk en mag hij zijn emoties hebben?

KNVB ‘straft’ Ajax en AZ voor schouwspel
Waarom worden altijd en eeuwig sportbonden bestuurd door bobo’s die zelf de ballen verstand van sport hebben? Nu was opnieuw de KNVB de enige dissonant. Hoe kun je de start van de immens belangrijke nacompetitie drie dagen na de bekerfinale plannen? Hoe kun je FC Twente (tegen AZ) en SC Heerenveen (tegen Ajax) zo’n competitievervalsend voordeel geven? Hoe kun je in feite Ajax en AZ ‘straffen’ voor de tomeloze inzet waarmee zij van de bekerfinale een heerlijke voetbalavond maakten?
pi_49095863
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:25 schreef devv05 het volgende:
Mooie, respectvolle column
  maandag 7 mei 2007 @ 12:28:16 #272
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_49095868
Het is idd belachelijk dat er nu Woensdag alweer gebikkeld moet worden.....
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_49095976
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:28 schreef HeatWave het volgende:
Het is idd belachelijk dat er nu Woensdag alweer gebikkeld moet worden.....
Nah Heerenveen moet geen probleem zijn. AZ heeft het moeilijker met Twente.
lollig
pi_49096004
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:28 schreef HeatWave het volgende:
Het is idd belachelijk dat er nu Woensdag alweer gebikkeld moet worden.....
Slaat eigenlijk nergens op. Die finale moet aan het eind gespeeld worden als de competitie voorbij is. En kaarten in de beker mogen niet mee tellen in de competitie anders is het gewoon vervalsing.
pi_49096025
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:28 schreef HeatWave het volgende:
Het is idd belachelijk dat er nu Woensdag alweer gebikkeld moet worden.....
Onzin, als je ver komt in europa en/of de beker doe je het jezelf aan.
pi_49096028
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:31 schreef ub40_bboy het volgende:

[..]

Nah Heerenveen moet geen probleem zijn. AZ heeft het moeilijker met Twente.
Ja dat is toch ook vervalsing. AZ verdient zeker door het leuke voetbal dat ze laten zien een gelijke kans. Ze zijn toch een verrijking voor de competitie geweest.
pi_49096074
al met al een geweldige dag gisteren!

Jenner.. sukkel!

Shota.. wat een kerel blijft het toch he.. prachtig..
  maandag 7 mei 2007 @ 12:34:10 #278
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_49096087
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:31 schreef ub40_bboy het volgende:

[..]

Nah Heerenveen moet geen probleem zijn. AZ heeft het moeilijker met Twente.
Dat ken ik nou wel .

RKC moest ook geen probleem zijn...
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_49096130
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:28 schreef HeatWave het volgende:
Het is idd belachelijk dat er nu Woensdag alweer gebikkeld moet worden.....
En uiteindelijk naait de KNVB zichzelf, want als Heerenveen of Twente in de CL komen, gaan die er keihard af. Op den duur kost het zo vanzelf die extra voorronde plek. Maar ach, ze krijgen weer wat extra centjes om zo'n jostibondscoach als Van Basten mee te betalen.
pi_49096154
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:34 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Dat ken ik nou wel .

RKC moest ook geen probleem zijn...
We hebben nu Davids erbij en de spelers weten echt wel waar ze nu om spelen.
lollig
pi_49096155
Geweldig!!! Net weer wakker hehe, geweldige finale, weer mooie plekken, goeie sfeer, mijn held die de beslissende maakt

Vanavond toch maar naar de huldiging, wie nog meer?

@ aanvoerder: Sterkte met je pa!
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  maandag 7 mei 2007 @ 12:37:45 #282
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_49096194
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:36 schreef denthemen het volgende:
Geweldig!!! Net weer wakker hehe, geweldige finale, weer mooie plekken, goeie sfeer, mijn held die de beslissende maakt

Vanavond toch maar naar de huldiging, wie nog meer?

@ aanvoerder: Sterkte met je pa!
Ik zal er wel zijn iig . ben er toch .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 7 mei 2007 @ 12:38:27 #283
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49096220
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:28 schreef HeatWave het volgende:
Het is idd belachelijk dat er nu Woensdag alweer gebikkeld moet worden.....
Had Ajax maar nooit voor de play offs moeten stemmen of hadden ze er begin dit seizoen iets van moeten zeggen.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  maandag 7 mei 2007 @ 12:39:06 #284
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_49096245
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:38 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Had Ajax maar nooit voor de play offs moeten stemmen of hadden ze er begin dit seizoen iets van moeten zeggen.
True. Maar dan nog kan de KNVB best iets eerlijker plannen...
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 7 mei 2007 @ 12:40:04 #285
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49096278
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:31 schreef ub40_bboy het volgende:

[..]

Nah Heerenveen moet geen probleem zijn. AZ heeft het moeilijker met Twente.
dat valt dus te bezien, voor Twente stond al weken niks meer op het spel en dat zag je terug, tis de vraag of ze weer scherp staan. Je zag vorig jaar hoe Ajax mooi door kon omdat ze de laatste weken hadden geknokt voor de 5e plaats. Dat heeft Heerenveen nu ook.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  maandag 7 mei 2007 @ 12:41:02 #286
120267 BobbyHill
Hillbilly
pi_49096322
quote:
AZ-spelers klasse!
Premier Balkenende zal zondagavond toch wel gekeken hebben naar de bekerfinale? Wat kon je beter te doen hebben? Dan zal hij hebben gezien dat zijn ‘normen en waarden’ van de AZ afdropen. Vorige week de zeperd in de competitie moeten slikken, nu als betere ploeg opnieuw met lege handen staan en dan het fatsoen op kunnen brengen om de hele huldiging van Ajax op het veld te blijven. Uit respect. Klasse!
De hand van Van Gaal
Woo-loo-loo!
pi_49096343
Sterkte trouwens Aanvoerder...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 7 mei 2007 @ 12:42:41 #288
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49096377
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:39 schreef HeatWave het volgende:

[..]

True. Maar dan nog kan de KNVB best iets eerlijker plannen...
klopt maargoed dankzij die play offs had PSV weer een extra druk programma wat blessures in de hand heeft gewerkt. Kortom afschaffen dat gedrocht
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  maandag 7 mei 2007 @ 12:43:28 #289
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_49096400
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:42 schreef rubbereend het volgende:

[..]

klopt maargoed dankzij die play offs had PSV weer een extra druk programma wat blessures in de hand heeft gewerkt. Kortom afschaffen dat gedrocht
Tuurlijk, graag.

Maar als ze die Pleeoffs zograag willen moeten ze ook ff nadenken....
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_49096425
ergens beelden te vinden?
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_49096432
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:42 schreef rubbereend het volgende:

[..]

klopt maargoed dankzij die play offs had PSV weer een extra druk programma wat blessures in de hand heeft gewerkt. Kortom afschaffen dat gedrocht
Ja, de bekerfinale en de play-offs zijn niet te combineren. Of je krijgt competitievervalsing zoals dit jaar, of je hebt wat PSV vorig jaar had.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 7 mei 2007 @ 12:45:49 #292
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49096480
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:43 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Tuurlijk, graag.

Maar als ze die Pleeoffs zograag willen moeten ze ook ff nadenken....
dat is bij de KNVB een beetje een illusie
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 7 mei 2007 @ 12:46:46 #293
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_49096512
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:44 schreef rompompom het volgende:

[..]

Ja, de bekerfinale en de play-offs zijn niet te combineren. Of je krijgt competitievervalsing zoals dit jaar, of je hebt wat PSV vorig jaar had.
gewoon een paar weken eerder plannen, tussen de 32e en 33e speelronde ofzo
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_49096534
Ik skip de huldiging heb ik besloten.
  maandag 7 mei 2007 @ 12:47:40 #295
143949 Riro
A.F.C. AJAX
pi_49096547
quote:
Op maandag 7 mei 2007 12:36 schreef denthemen het volgende:

Vanavond toch maar naar de huldiging, wie nog meer?
Ik twijfel. Heb 't ene moment wel zin om te gaan, andere niet. De regen helpt ook niet echt mee, maar het kriebelt toch een beetje om wel te gaan.

En gister was inderdaad vet, ookal heb ik 3/4 van de wedstrijd niet gezien
  maandag 7 mei 2007 @ 12:48:21 #296
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_49096572
nee, die regen helpt zeker niet. Maar ik heb gewoon geen keuze, ik moet er langs om naar huis te kunnen, dus tja .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_49096619
Weet iemand al of Urby al een zoon of dochter heeft, trouwens?
pi_49096620
word gezellig man
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_49096627
Huldiging.. die beker dat gaat om niks.. playoffs winnen is toch een pre!
  maandag 7 mei 2007 @ 12:50:12 #300
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_49096631
Door dit soort wedstrijden krijgt de beker misschien ook wat meer aanzien.
  maandag 7 mei 2007 @ 12:51:44 #301
19370 kL0j00h
Hoe vager, hoe beter
pi_49096673
Het was erg gezellig op het Leidse





[ Bericht 25% gewijzigd door kL0j00h op 07-05-2007 12:57:57 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')