Manager > Speler zoekenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:13 schreef kikidiablo het volgende:
Ik heb nog een vraagje over Fm2007. Ik ben bezig met Leeds United(eerste seizoen) en ik bijna geen transfergeld meer, ik heb al gevraagd om meer , maar dat willen ze niet geven. Maar kan ik ook ergens een lijst zien/krijgen waar te zien welke contracten allemaal aflopen(binnen 3 maanden bijvoorbeeld)
De helft van de verhalen hier is verzonnen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:05 schreef DANILXL het volgende:
Hoe doet iedereen dat die niet de officiele versie heeft met de ieuwe patch??
Check de links naar verschillende sites in de OP. Daar heb je wat talentenlijstjes.quote:Op woensdag 9 mei 2007 00:29 schreef qware het volgende:
Goedennacht ben nou net begonnen met Psv , 10 MiL , Wil jonge talenten Iemand ideeen ?
Hij mist de punten volgens mij...quote:Op woensdag 9 mei 2007 07:43 schreef Eric_Cantona het volgende:
Wat typ je ongelofelijk raar, ik moest je posts 3x lezen
Ja! Dat is toevalligquote:Op woensdag 9 mei 2007 11:46 schreef sjimz het volgende:
Precies dezelfde plek en punten als ik had
Wat een goede prestatie.
Suriname mag trots op ons beide zijn!
sorry hoor ! Zal er aan werken !quote:Op woensdag 9 mei 2007 07:43 schreef Eric_Cantona het volgende:
Wat typ je ongelofelijk raar, ik moest je posts 3x lezen
-3 keer gescoord? Zuur.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:19 schreef qware het volgende:
Ik heb een goede -3-1 behaald op rkc!
Lee chun soo gehaald voor 2.9 M
Betere fysio's misschien.quote:Op woensdag 9 mei 2007 15:56 schreef Vakkie_W het volgende:
Ik heb veel last van blessures. Wat kan ik daar aan doen? Ik train niet extra hard ofzo. De spelers raken allemaal in wedstrijden geblesseerd.
Waar moeten die fysio's goed in zijn?quote:
Fysio's moeten iig goed zijn in fysiotherapie. Verder weet ik het ook niet.quote:Op woensdag 9 mei 2007 15:59 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Waar moeten die fysio's goed in zijn?
Elke training bij mij heeft trouwens 5 sterren. Dus aan slechte trainers ligt het niet.
- Physiotherapyquote:Op woensdag 9 mei 2007 15:59 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Waar moeten die fysio's goed in zijn?
Elke training bij mij heeft trouwens 5 sterren. Dus aan slechte trainers ligt het niet.
Of pech met botten!quote:Op woensdag 9 mei 2007 16:04 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Maar misschien is het gewoon botte pech.
Zoiets als Wome (Werder) deed tegen AZ [UEFA Cup]?quote:Op woensdag 9 mei 2007 22:54 schreef Bouncer_Bone het volgende:
-verhaaltje-
Ja, maar dan over de keeper heenquote:Op donderdag 10 mei 2007 14:01 schreef donroyco het volgende:
[..]
Zoiets als Wome (Werder) deed tegen AZ [UEFA Cup]?
Ik speelde een keer met Twente. Ik moest uit tegen ado. Stuitert er een bal op Boschker af, nergens ado spelers in de buurt ofzo. Rent mijn verdediger Robbie Wielaert achter de bal aan, is de bal een meter voor de goal, schopt ie opeens uit het niets de bal vol in eigen goalquote:Op woensdag 9 mei 2007 22:54 schreef Bouncer_Bone het volgende:
Wat ik nu toch eens meemaak
Ik ben coach van Nederland in 2008 en ook van Nederland onder 21. Ik coach Nederland onder 21 tijdens het WK en zit in een poule met Portugal, Zuid-Korea en Mexico. Tijdens mijn tweede wedstrijd moest ik tegen Zuid-Korea. En dan gebeurt er echt iets geweldigsTijdens één van mijn counters komt de keeper van Zuid-Korea uit zijn doel, maar er is ook een verdediger in de buurt en die kopt terug naar de keeper zodat hij hem kan wegtrappen. Maar die kopbal gaat óver de keeper heen waardoor één van mijn spitsen ernaartoe rent en het simpel afmaakt
En dit gebeurde allemaal op ongeveer 25 meter van het doel vandaag
Dus die naam generator is nog steeds van het zelfde niveau als in de tijd van CM2quote:Op maandag 7 mei 2007 16:09 schreef sjimz het volgende:
Er komen nu bij nederlandse clubs wat spelers door die ook de surinaamse nationaliteit hebben.
Van de 18 die ik er gespot heb kan ik er 11 op mijn selectie lijst zetten, de rest wil denk ik niet voor Suriname spelen![]()
Maar toch weer 11 spelers erbij, die hopelijk niet met pensieon gaan voor hun 35ste verjaardag![]()
Met de 2 toppers Arie Taumenten Prince Ketting
![]()
Ja geweldig toch!quote:Op vrijdag 11 mei 2007 16:30 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Dus die naam generator is nog steeds van het zelfde niveau als in de tijd van CM2
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |