abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49015434
Nog niks ingevuld ben die brief kwijt.
Feijenoord Rotterdam
  vrijdag 4 mei 2007 @ 19:45:35 #102
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49015829
quote:
Op vrijdag 4 mei 2007 19:37 schreef zevenkamp het volgende:
Nog niks ingevuld ben die brief kwijt.
Kan via Feyenoord.nl
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49015831
kan gewoon online verlengen hoor
heb 2 jaar zonder fratsen (die zie ik wel op het veld)
  vrijdag 4 mei 2007 @ 20:12:59 #104
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_49017082
quote:
Op vrijdag 4 mei 2007 19:45 schreef ruud_fr het volgende:
heb 2 jaar zonder fratsen (die zie ik wel op het veld)
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  vrijdag 4 mei 2007 @ 22:24:56 #105
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49021903
Ik wacht er lekker mee, wie trekken ze Kluivert ofzo aan en dat scheelt me weer 1 scc inleveren
pi_49029493
Heb ook nog niks verlengd. Komt vanzelf wel, zal toch niet zo storm lopen..

Mocht iemand het trouwens in zn botten hersen halen om over Adriaanse te beginnen -> HIJ IS NIET WELKOM!
"..and in my brain it's going wrong.."
  zaterdag 5 mei 2007 @ 08:34:35 #107
75252 TheCandyman
Sweet as Candy...... NOT
pi_49029616
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 07:55 schreef Staanplaats het volgende:
Heb ook nog niks verlengd. Komt vanzelf wel, zal toch niet zo storm lopen..

Mocht iemand het trouwens in zn botten hersen halen om over Adriaanse te beginnen -> HIJ IS NIET WELKOM!
zou moeten zijn; jij vindt hem niet welkom.
Bruins, Slory, De Cler en Hofland daar moest ik even van bijkomen, maar Gio en Makaay??!?
Somebody pinch me plz
  zaterdag 5 mei 2007 @ 08:43:20 #108
75252 TheCandyman
Sweet as Candy...... NOT
pi_49029661
quote:
Op vrijdag 4 mei 2007 22:24 schreef Erasmusch het volgende:
Ik wacht er lekker mee, wie trekken ze Kluivert ofzo aan en dat scheelt me weer 1 scc inleveren
zoiets riep ik vorig jaar ook (verkoop Kuijt) en heb het toch ook niet gedaan. Ik heb dus voor 2 jaar bijgetekend. Ook;
quote:
2 jaar zonder fratsen
Bruins, Slory, De Cler en Hofland daar moest ik even van bijkomen, maar Gio en Makaay??!?
Somebody pinch me plz
  zaterdag 5 mei 2007 @ 08:50:23 #109
165665 PietjePuk63
show a little faith
pi_49029690
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 07:55 schreef Staanplaats het volgende:
Heb ook nog niks verlengd. Komt vanzelf wel, zal toch niet zo storm lopen..

Mocht iemand het trouwens in zn botten hersen halen om over Adriaanse te beginnen -> HIJ IS NIET WELKOM!
Waarom dan niet?
Hij is imho één van de weinigen die ons vastgelopen vlaggeschip weer aan het varen kan krijgen. Iig een betere optie dan weer een BvM-kloon.
Ervaring, psychologisch inzicht en een harde hand, dat is wat deze selectie nodig heeft als trainer.
Niets is sterker dan dat ene woord!
pi_49029759
Hoe diep zijn we gezonken? Is dat de nieuwe trend, elke jaar een nieuwe jood in de Kuip?

Adriaanse is niet welkom, evenals Charistapolus, Kluivert, van Gaal, etc etc..
"..and in my brain it's going wrong.."
pi_49030869
quote:
De Guzman, Drenthe, Vincken, Wijnaldum, Huysegems, Vlaar en Tiendalli in spelersfonds

De Telegraaf meldt dat Jonathan de Guzman, Royston Drenthe, Tim Vincken, Georginio Wijnaldum, Stein Huysegems, Ron Vlaar en Dwight Tiendalli de zeven talenten uit de A-selectie van Feyenoord, die door de leiding van de club zijn ondergebracht in de Feyenoord Talent Pool. Met dit spelersfonds hopen de Rotterdammers zes miljoen euro uit de markt te halen met als onderpand 25% van de nettotransferopbrengst van het zevental.

Voor 250.000 euro kunnen belangstellenden zich inkopen waarna ze omgerekend iets meer dan 1% van de nettotransferopbrengst krijgen per kwart miljoen euro. Pas bij een transferopbrengst van 25 miljoen euro voor het zevental komen de investeerders in de plus met 10.000 euro voor ieder miljoen euro boven de 25 miljoen euro.
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
pi_49030885
quote:
Gesprekken met Engelse of Amerikaanse investeerders leverden niets op

In De Telegraaf liet Onno Jacobs weten dat de besprekingen, die werden gevoerd met investeerders in Engeland en Amerika niets hebben opgeleverd. Het geld moet toch weer komen van rijke Feyenoord-gezinde personen. "We zijn inderdaad niet meer met Engelse of Amerikaanse investeerders in gesprek."
Maybe not the best, but always the BIGGEST.....
  zaterdag 5 mei 2007 @ 10:43:59 #113
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49030948
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 10:39 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]
huysegems
pi_49031324
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 10:43 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

huysegems
Die is bijna 25, dat noemen ze dan een talent.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:08:38 #115
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49031396
quote:
Feyenoord: interim-coach alleen vóór maandag
Door MAARTEN WIJFFELS


ROTTERDAM - Feyenoord neemt nog twee dagen de tijd om te bekijken of het seizoen wordt afgemaakt door een interim-coach.

John Metgod leidt voorlopig de training bij Feyenoord. FOTO MILAN RINCK
Is zo’n tijdelijke man er niet voor de training van komende maandag, dan gaan de huidige assistent-trainers John Metgod en Henk Duut de play-offwedstrijden tegen FC Groningen doen.

Bij Feyenoord worden momenteel de opties op papier gezet en op eventuele haalbaarheid getoetst. Leidraad is dat men alleen een tijdelijke opvolger van Erwin Koeman wil halen, als het een écht grote naam is. Een coach die al heeft bewezen voor een schok-effect te kunnen zorgen, zeg maar het type Guus Hiddink of Leo Beenhakker.

In het meest ongunstige geval speelt Feyenoord nog slechts twee keer. Verlies in de tweekamp met FC Groningen op 10 en 13 mei betekent uitschakeling in de play-offs van de nummers zes tot en met negen. Bij winst tegen de Noorderlingen wordt het seizoen in elk geval verlengd tot in het weekeinde van 20 mei. Daarna kan Feyenoord eventueel nog moeten strijden om een Intertoto-ticket. In dat geval is de laatste wedstrijd op zondag 27 mei.

,,Het zal duidelijk zijn dat we er niets aan hebben dat een nieuwe man na dinsdag nog voor de groep komt te staan,’’ aldus technisch manager Peter Bosz. ,,Als het gezien alle onzekerheden niet lukt om een interim-trainer van gewicht te vinden, dan maken Metgod en Duut het seizoen af.’’

Wat de langere termijn betreft laat Bosz weten dat Feyenoord een trainer met veel ervaring wil aanstellen. Dat maakt de keuze voor een jongere coach als Mario Been niet waarschijnlijk. Been maakte bovendien gisteren zelf bekend dat hij zijn contract bij NEC wil openbreken en verlengen. ,,Ik heb het prima naar mijn zin en zolang het perspectief bij deze club goed is, wil ik hier gerust blijven,’’ aldus de oud-Feyenoordspeler. ,,Wat mij betreft gaan we snel om de tafel zitten.’’

In de aanloop naar het eerste play-offduel met Groningen stapte Henk Timmer gistermorgen weer het trainingsveld op. De doelman van Feyenoord heeft geen last meer van de hersenschudding die hij zondag opliep tegen SC Heerenveen. In navolging van Timmer trainde de A-selectie pas gistermiddag om 17.00 uur. Na de sessie vertrok de groep naar een Center Parcs-vestiging in het Limburgse America. Daar verblijven de spelers vandaag de hele dag in het gezelschap van fans in het kader van het Feyenoord Family Event. Na een vrije zondag wordt maandag het vizier vol gericht op Groningen.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:26:31 #116
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49031745
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 10:40 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]
Dat had ik van te voren al gezegd. Niemand gaat investeren in dit incapabele zooitje bestuurders.
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 09:04 schreef Staanplaats het volgende:
Hoe diep zijn we gezonken? Is dat de nieuwe trend, elke jaar een nieuwe jood in de Kuip?

Adriaanse is niet welkom, evenals Charistapolus, Kluivert, van Gaal, etc etc..
Het is toch van de zotte, inderdaad. Waar is de trots van de Feijenoordsupporter gebleven.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49031777
Goede zaak dat Feijenoord al met Zonneveld bezig is, om de andere kapers te slim af te zijn.
That's all folks!
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:30:57 #118
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49031846
quote:
Nog geen euro extra voor Feyenoord

door onze Telejoodredactie

ROTTERDAM - Jonathan de Guzman, Royston Drenthe, Tim Vincken, Georginio Wijnaldum, Stein Huysegems, Ron Vlaar en Dwight Tiendalli zijn de zeven talenten uit de A-selectie van Feyenoord, die door de leiding van de club zijn ondergebracht in de Feyenoord Talent Pool. Met dit spelersfonds hopen de Rotterdammers zes miljoen euro uit de markt te halen met als onderpand 25% van de nettotransferopbrengst van het zevental.

Voor 250.000 euro kunnen belangstellenden zich inkopen waarna ze omgerekend iets meer dan 1% van de nettotransferopbrengst krijgen per kwart miljoen euro. Zeker geen vetpot of aantrekkelijk winstvooruitzicht. Pas bij een transferopbrengst van 25 miljoen euro voor het zevental komen de investeerders in de plus met 10.000 euro voor ieder miljoen euro boven de 25 miljoen euro. De Guzman, het grootste talent, zit in het spelersfonds, omdat hij de leiding heeft verzekerd ook volgend seizoen in De Kuip te spelen.

Naast deze zes miljoen euro hoopt financieel directeur Onno Jacobs op nog 20 miljoen euro door de uitgifte van certificaten van aandelen: 20 maal 1000 aandelen van 1000 euro. Ook met dit geld wil Feyenoord de transfermarkt op. Jacobs: "Toezeggingen hebben we nog niet, wel positieve signalen. Nu de herstructurering rond is, hopen we concreet geld op te halen. Het zijn ambitieuze bedragen, maar we willen ook ambitie uitstralen." Een van Feyenoords kandidaten is Mike Zonneveld van NAC, die ook in de belangstelling staat van PSV. De landskampioen zat zelfs al met de middenvelder om de tafel. Zonneveld heeft een gelimiteerde transfersom van 800.000 euro in zijn contract.

Tot dusver heeft Jacobs samen met commercieel directeur Chris Woerts geen euro extra opgehaald voor aankopen. Hij beaamt ook dat de besprekingen, die werden gevoerd met investeerders in Engeland en Amerika niets hebben opgeleverd. Het geld moet toch weer komen van rijke Feyenoord-gezinde personen. "We zijn inderdaad niet meer met Engelse of Amerikaanse investeerders in gesprek."

De supportersproblemen van afgelopen seizoen speelden volgens Jacobs trouwens geen rol. En de opgeworpen barricades voor geldschieters en antiovernameconstructies? "Als iemand met 50 miljoen euro komt aanzetten, zullen wij heus wel naar zo iemand luisteren. Zolang maar niet wordt getornd aan de identiteit en cultuur van de club."
Het hele artikel
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49031855
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Goede zaak dat Feijenoord al met Zonneveld bezig is, om de andere kapers te slim af te zijn.
Wil niet veel zeggen. Twee jaar terug had Feyenoord ook Simons op de korrel, ging uiteindelijk naar PSV.

Verder hoop ik niet dat Adriaanse de trainer wordt, want dan wordt Feyenoord denk ik weer een titelkandidaat .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_49031976
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:26 schreef Happel het volgende:
Het is toch van de zotte, inderdaad. Waar is de trots van de Feijenoordsupporter gebleven.
We hebben zelf geen capabele trainers blijkbaar.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:38:44 #121
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49032013
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:37 schreef g4st het volgende:
We hebben zelf geen capabele trainers blijkbaar.
En dus verloochen je je eigen club maar.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49032031
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:38 schreef Happel het volgende:

[..]

En dus verloochen je je eigen club maar.
Dat is juist al gebeurt door mensen als Koeman aan te stellen.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:44:14 #123
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_49032140
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:39 schreef g4st het volgende:

[..]

Dat is juist al gebeurt door mensen als Koeman aan te stellen.
Ik heb het nu over jou en al die andere malloten die Adriaanse willen als trainer

Ach, ik ga leuke dingen doen vandaag en me hier niet druk om maken. Dag
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_49032226
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:44 schreef Happel het volgende:

[..]

Ik heb het nu over jou en al die andere malloten die Adriaanse willen als trainer
Ook liever niet, maar ik moet nog meer huiveren van de alternatieven die er zijn (Been, van Marwijk).

Zonneveld zou trouwens weer een goede aankoop zijn Al moet je hem eerst een week lang medisch laten onderzoeken voordat je hem iets laat ondertekenen
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:53:00 #125
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49032349
Als Zonneveld komt, betekent dat dat Gio niet komt?
pi_49032381
Zou niet slim zijn. Zonneveld is vaak geblesseerd...
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:56:58 #127
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_49032430
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 10:39 schreef Vakkie_W het volgende:

[..]
Vincken . Ze zien dus perspectief in hem, waarom gebruiken ze hem dan niet? Stel hem dan in godsnaam op in plaats van die waardeloze Castelen...
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
  zaterdag 5 mei 2007 @ 11:58:01 #128
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49032457
Castelen is niet waardeloos, moet wel verkocht worden deze zomer
pi_49032701
Waarom maken ze Wim Jansen geen (interim)coach? Bakt er als adviseur weinig van, maar als trainer heb ik nog best wel vertrouwen in hem.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 12:13:31 #130
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49032797
staat die in het middelpunt en dat vind die eng
pi_49032823
Ach, tegenwoordig sneeuwt het niet meer zo vaak
  zaterdag 5 mei 2007 @ 12:16:13 #132
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49032864
Dat niet nee...
pi_49033121
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:58 schreef Erasmusch het volgende:
Castelen is niet waardeloos, moet wel verkocht worden deze zomer
Lijkt mij ook wel zo handig met Slory erbij.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 12:26:55 #134
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49033157
quote:
De officiële supporters Vereniging gaat werk maken van een waardig afscheid van drie Feyenoorders: Pierre van Hooijdonk, Patrick Lodewijks en Pim Doesburg. Met het afzwaaiende trio wordt naar een geschikte datum gezocht. De supportersvereniging wil gaan voor de Open Dag, op 1 augustus.

Van Hooijdonk is inmiddels van dat voornemen op de hoogte gebracht. een afscheid in de komende Play-Offs van de nummers zes tot en met negen uit de Eredivisie is niet gepast. Het is nog niet bekend wanneer Feyenoord zelf afscheid wil nemen van Doesburg, Van Hooijdonk en Lodewijks.
pi_49033273
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:56 schreef Tomasso het volgende:

[..]

Vincken . Ze zien dus perspectief in hem, waarom gebruiken ze hem dan niet?
omdat ie alleen maar buitenom gaat en weinig rendement heeft met z'n acties?
  zaterdag 5 mei 2007 @ 12:35:25 #136
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49033351
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:32 schreef ruud_fr het volgende:

[..]

omdat ie alleen maar buitenom gaat en weinig rendement heeft met z'n acties?
tegen ajax was die de gevaarlijkste!! En idd hij kan ook een binnendoor maar liever hem dan kolkka
pi_49033385
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:35 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

tegen ajax was die de gevaarlijkste!!
Dat zegt weinig Tegen Ajax was zelfs de cornervlag gevaarlijker dan de gemiddelde spits van Feyenoord.
pi_49033548
Is de komst van Slory al zeker?
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_49033623
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:43 schreef Mwanatabu het volgende:
Is de komst van Slory al zeker?
Al sinds de winterstop ofzo toch ? Evenals Bruins.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 12:48:19 #140
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49033663
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:43 schreef Mwanatabu het volgende:
Is de komst van Slory al zeker?
Welke steen was uw aan het bekijken van de onderkant!!
pi_49033695
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:48 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Welke steen was uw aan het bekijken van de onderkant!!
Ik dacht al dat het een heikele vraag zou worden
Bruins wist ik zeker, Slory had ik wel wat van gehoord.
Maar mooi iig, ben van beiden wel gecharmeerd
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_49033725
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:48 schreef TJDoornbos het volgende:

[..]

Welke steen was uw aan het bekijken van de onderkant!!
hij was z'n blingbling aan het oppoetsen...
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  zaterdag 5 mei 2007 @ 12:53:05 #143
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49033760
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:51 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

hij was z'n blingbling aan het oppoetsen...
Dan istie nog ff bezig!!
  zaterdag 5 mei 2007 @ 12:59:19 #144
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_49033894
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:32 schreef ruud_fr het volgende:

[..]

omdat ie alleen maar buitenom gaat en weinig rendement heeft met z'n acties?
Goh, zou het daarom misschien een rechtsbuiten zijn?

En Tim heeft tenminste altijd nog meer rendement dan Castelen, 0 acties van Romeo lukken, wilt er ooit eentje lukken, dan geeft hij zo'n ongelooflijk waardeloze kutvoorzet.

Ook echt een tactische blunder van Koeman geweest om Vincken eruit te halen toen Castelen weer kon spelen, terwijl Vincken het echt niet slecht deed en beter dan Castelen . Ik heb nog wel wat meer kritiek puntjes op Castelen trouwens:

- Hij is lui, verliest hij de bal, no fucking way dat hij de bal probeert te veroveren.
- Als hij de bal niet perfect krijgt aangespeeld zoals meneer wilt, doet meneer er ook niets voor. Dan doet hij net alsof hij totaal niet meer bij de bal kan.
- Hij gaat veel te veel naar binnen, waarom ben je dan in godsnaam een buitenspeler...
- Z'n o zo geroemde snelheid zie ik de laatste tijd amper terug.
- Hij is hardleers. Mislukt een zelfde actie 10 keer, ach, probeer hem nog een elfde keer, misschien lukt het dan wel.
- Egoistisch...

Dit was het zo'n beetje wel...
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_49033936
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:59 schreef Tomasso het volgende:

[..]

Goh, zou het daarom misschien een rechtsbuiten zijn?


is redelijk voorspelbaar dus makkelijk te verdedigen
pi_49033950
"Gerucht":
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 11:36 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
De bank waar een vriend van mij werkt doet de financien van van Bronckhorst en van Hooijdonk, en die wist mij te vertellen dat van Bronckhorst zeker terug naar Nederland komt. Die gaat dus ofwel naar Feyenoord, ofwel naar PSV.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:02:06 #147
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49033965
Goede voorzet had ie tegen Heracles he
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:02:41 #148
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49033980
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 12:59 schreef Tomasso het volgende:

[..]

Goh, zou het daarom misschien een rechtsbuiten zijn?

En Tim heeft tenminste altijd nog meer rendement dan Castelen, 0 acties van Romeo lukken, wilt er ooit eentje lukken, dan geeft hij zo'n ongelooflijk waardeloze kutvoorzet.

Ook echt een tactische blunder van Koeman geweest om Vincken eruit te halen toen Castelen weer kon spelen, terwijl Vincken het echt niet slecht deed en beter dan Castelen . Ik heb nog wel wat meer kritiek puntjes op Castelen trouwens:

- Hij is lui, verliest hij de bal, no fucking way dat hij de bal probeert te veroveren.
- Als hij de bal niet perfect krijgt aangespeeld zoals meneer wilt, doet meneer er ook niets voor. Dan doet hij net alsof hij totaal niet meer bij de bal kan.
- Hij gaat veel te veel naar binnen, waarom ben je dan in godsnaam een buitenspeler...
- Z'n o zo geroemde snelheid zie ik de laatste tijd amper terug.
- Hij is hardleers. Mislukt een zelfde actie 10 keer, ach, probeer hem nog een elfde keer, misschien lukt het dan wel.
- Egoistisch...

Dit was het zo'n beetje wel...
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:06:37 #149
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_49034056
quote:
Rusland lonkt voor Smolarek

Ebi Smolarek verlaat Borussia Dortmund mogelijk voor een nieuw avontuur. De oud-Feyenoorder staat volgens Kicker in de belangstelling van het Russische Rubin Kazan.
De Poolse aanvaller heeft nog een contract tot medio 2009 bij de Duitsers. Desondanks zou hij wel wat voelen voor een vertrek naar het oostblok-land.

Smolarek kwam dit seizoen 27 keer in actie voor BVB. Hij scoorde zes maal.
Ruilen tegen Griek
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:14:11 #150
66130 Erasmusch
easy easy
pi_49034243
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:06 schreef DatMeenJeNiet het volgende:

[..]

Ruilen tegen Griek
Waarom zou die BVB verruilen voor Kazan Of zit daar ook oliemafia?
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:21:12 #151
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_49034403
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:14 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

Waarom zou die BVB verruilen voor Kazan Of zit daar ook oliemafia?


btw:
quote:
Ruud Kaiser vertrekt bij Chelsea. De 46-jarige coach was sinds één jaar als jeugdtrainer in dienst bij de Engelse topclub, maar wil alweer terugkeren naar Nederland. Hier hoopt Kaiser een baan te kunnen vinden als assistent- of hoofdtrainer bij een ploeg uit de Eredivisie of Jupiler League, zo meldt het Algemeen Dagblad.

In het verleden was Kaiser, die bij Chelsea het hoogste jeugdelftal onder zijn hoede had, onder meer bondscoach van het Nederlands elftal voor spelers tot 17 jaar. Met dat elftal behaalde hij tijdens het WK in 2005 de bronzen medaille.
Toevallig een vriendje van Bosz ? :x
  Moderator zaterdag 5 mei 2007 @ 13:22:02 #152
138438 crew  Pizzakoppo
pi_49034433
Komt Tommasson ooit nog terug?
pi_49034499
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:22 schreef Pizzakoppo het volgende:
Komt Tommasson ooit nog terug?
Hij kon toch terug komen? Moet die eerst zn zakken vullen bij villarreal, en als die daar uitgekotst wordt dan wil die zeker wél naar feyenoord .
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:34:58 #154
120113 Tomasso
Lopen te kijken
pi_49034756
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:22 schreef Pizzakoppo het volgende:
Komt Tommasson ooit nog terug?
Wie?

Tomasson bedoel je?
"A true, creative researcher has to have confidence in nonsense"
pi_49035078
Beenhakker gaat Feyenoord trainen.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:48:30 #156
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49035093
Mijn zege heeft Tomasson!!
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:49:02 #157
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49035111
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:48 schreef Nywuob het volgende:
Beenhakker gaat Feyenoord trainen.
?
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:49:31 #158
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_49035122
Interim trainer: zie teletekst
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:50:20 #159
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49035158
serieus joh omg
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:50:22 #160
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_49035159
LEO BEENHAKKER INTERIM-TRAINER TIJDENS PLAY-OFFS
Leo Beenhakker keert tijdelijk terug bij Feyenoord. Beenhakker zal gedurende de play-offs als interim-trainer aan de club verbonden zijn. Maandag staat Beenhakker, die in 1999 als laatste trainer kampioen werd met Feyenoord, voor het eerst voor de groep. De keuze voor de huidige bondscoach van Polen werd gemaakt na het opstellen van een profielschets. Feyenoord zocht na het opstappen van Erwin Koeman naar een trainer die gedurende zijn carrière aangetoond heeft in korte tijd een ommekeer te kunnen bewerkstelligen en daarnaast de club van binnen en van buiten kent. Beenhakker is geen kandidaat om hoofdtrainer te worden voor het aankomende seizoen. De clubleiding beraadt zich nog over de vacante trainerspositie.


De directieleden Onno Jacobs en Chris Woerts en technisch manager Peter Bosz rondden zaterdagochtend de laatste details af met Beenhakker. De 64-jarige trainer hoefde geen seconde na te denken toen Feyenoord zich meldde. ‘Dit is een “duty call” die ik niet kan weigeren. Ik zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat Feyenoord alsnog Europa ingaat.’ Beenhakker zal op maandag voorafgaand aan de training tijdens een persconferentie in De Kuip ingaan op zijn besluit Feyenoord te begeleiden tijdens de aankomende cruciale periode.

Beenhakker vertrok in 2000 voortijdig bij Feyenoord, nadat hij de club een jaar eerder met een straatlengte voorsprong aan de titel had geholpen. In de Champions League was hij tijdens het seizoen 1999/2000 zeer succesvol. Het Europese avontuur strandde uiteindelijk op de laatste speeldag van de tweede groepsfase.

Zo dus...
pi_49035163
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:49 schreef jorienvdherik het volgende:

[..]

?
Alleen tijdens de play-offs.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:51:15 #162
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49035186
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:52:38 #163
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49035230
dit gaat happel leuk vinden hehe
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:54:09 #164
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49035327
Heel erg mooi Een lul, maar een goede coach. Tenminste iemand die weet wat topsport-klimaat inhoudt.
pi_49035358
Ik denk dat Feyenoord nu een veel betere kans heeft op Europees voetbal dan met Koeman.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:58:10 #167
121310 venomsnake
El Saltador
pi_49035389
Hehe, leuk.. Beenhakker naar de Euroborg.
Hopen dat het ''schokeffect'' achterwege blijft..
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zaterdag 5 mei 2007 @ 13:58:33 #168
123545 DatMeenJeNiet
Mike Mampuya till i die O+
pi_49035401
Ik heb nog liever Louwie van Gaal (bij wijze van spreken uiteraard)
pi_49035420
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:58 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ik heb nog liever Louwie van Gaal (bij wijze van spreken uiteraard)
en waarom dat? Wees blij dat een toptrainer als Beenhakker komt .
pi_49035470
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 13:59 schreef hello_moto1992 het volgende:

[..]

en waarom dat? Wees blij dat een toptrainer als Beenhakker komt .
Idd zeg Soms moet je je principes even overboord gooien, we hebben niets te eisen op dit moment. Bovendien is het Nederlandse voetbal-wereldje zo klein dat de kans dat je iemand tegenkomt die iets met Ajax/Amsterdam te maken heeft erg groot is.

Het moet geen joden-kliek bij ons worden, maar een kneuzen-kliek zoals nu al helemaal niet.

Als het weer beter gaat mieteren we de Ajacieden er gewoon weer uit
pi_49035486
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:01 schreef g4st het volgende:

[..]

Idd zeg Soms moet je je principes even overboord gooien, we hebben niets te eisen op dit moment. Bovendien is het Nederlandse voetbal-wereldje zo klein dat de kans dat je iemand tegenkomt die iets met Ajax/Amsterdam te maken heeft erg groot is.
Precies. Who cares?
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:02:38 #172
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49035505
Bosz moest al weg maar nu helemaal!!
pi_49035564
Leoooo
Ik kan me hier wel in vinden
Nu nog iemand van dit allure voor volgend seizoen!
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_49035609
Ik ben benieuwd wanneer het Maasgebouw weer aangevallen wordt door dat stel kanslozen 7e worden is ok, maar een goede coach aanstellen, dan moet alles kapot
pi_49035613
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:04 schreef Mwanatabu het volgende:
Leoooo
Ik kan me hier wel in vinden
Nu nog iemand van dit allure voor volgend seizoen!
Zou mooi zijn als Adriaanse, Beenhakker of v. Hanegem komt .
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:07:30 #176
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49035651
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:06 schreef g4st het volgende:
Ik ben benieuwd wanneer het Maasgebouw weer aangevallen wordt door dat stel kanslozen 7e worden is ok, maar een goede coach aanstellen, dan moet alles kapot
ik denk dat Ajax en AZ morgen in een half verbouwde omgeving spelen!!
pi_49035686
gaat echt nergens over
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:09:02 #178
121310 venomsnake
El Saltador
pi_49035702
Ben bang dat een behoorlijk deel van de Feyenoord aanhang hier niet erg blij mee is..
Wel een goede coach, maar met een judas gehalte zullen we maar zeggen..

Ben benieuwd hoe hij het gaat doen.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_49035713
Waarom is bijna iedereen hier anti-Beenhakker? Omdat hij ook bij Ajax heeft gewerkt?
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_49035719
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:06 schreef hello_moto1992 het volgende:

[..]

Zou mooi zijn als Adriaanse, Beenhakker of v. Hanegem komt .
Die laatste moet geen hoofdcoach worden, dan zie ik nog liever Wim Jansen.
pi_49035725
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:09 schreef RayMania het volgende:
Waarom is bijna iedereen hier anti-Beenhakker? Omdat hij ook bij Ajax heeft gewerkt?
Niet eens. Meer door z'n 'ik ben thuis'-opmerkingen.
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:09:59 #182
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_49035730
Sorry hoor, maar wat zitten er hier een stel zielige figuren onder de Feyenoorders.. altijd maar dat gezeik over Amsterdam, joden en Ajax.. Nu heb je iemand die bereid is de club in nood (want anders kun je Feyenoord momenteel niet noemen) gedurende minimaal 2, maar misschien zelfs 4 of meer wedstrijden onder z'n hoede te nemen. Een trainer van naam, een man met ervaring die je misschien zelfs nog op de valreep Europees voetbal kan bezorgen na een zowel sportief, financiëel als 'sociaal' (Nancy, soap rond vdHerik) rampseizoen.. Een man ook die eerder bij Feyenoord heeft gewerkt en de club zelfs naar het laatste landskampioenschap heeft geleid...

...en dan gaat er een aantal huilen dat 'ie iets met Ajax te maken heeft

Echt.., vinden jullie het raar dat Feyenoord naar de klote gaat
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_49035745
Om Happel enzo even gerust te stellen :

Beenhakker is geen kandidaat voor het hoofdtrainerschap komend seizoen, meldde de voetbalclub.
pi_49035792
Veel beters is er op zo'n korte termijn en zo'n korte periode echt niet beschikbaar. Al zal Leo ook niet alle problemen op kunnen lossen natuurlijk.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_49035827
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:09 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Sorry hoor, maar wat zitten er hier een stel zielige figuren onder de Feyenoorders.. altijd maar dat gezeik over Amsterdam, joden en Ajax.. Nu heb je iemand die bereid is de club in nood (want anders kun je Feyenoord momenteel niet noemen) gedurende minimaal 2, maar misschien zelfs 4 of meer wedstrijden onder z'n hoede te nemen. Een trainer van naam, een man met ervaring die je misschien zelfs nog op de valreep Europees voetbal kan bezorgen na een zowel sportief, financiëel als 'sociaal' (Nancy, soap rond vdHerik) rampseizoen.. Een man ook die eerder bij Feyenoord heeft gewerkt en de club zelfs naar het laatste landskampioenschap heeft geleid...

...en dan gaat er een aantal huilen dat 'ie iets met Ajax te maken heeft

Echt.., vinden jullie het raar dat Feyenoord naar de klote gaat
Hear hear...
Dit is een jood, dat is een neus, die is niet welkom, dit moet kapot, dat daar ook.
Waar is het voetbal? Waar zijn de fans?
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:13:46 #186
132993 TJDoornbos
#TeamToekNip
pi_49035833
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:09 schreef g4st het volgende:

[..]

Niet eens. Meer door z'n 'ik ben thuis'-opmerkingen.
jij snapt het!!
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:14:13 #187
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_49035851
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:06 schreef g4st het volgende:
Ik ben benieuwd wanneer het Maasgebouw weer aangevallen wordt door dat stel kanslozen 7e worden is ok, maar een goede coach aanstellen, dan moet alles kapot
Ik snap niet waarom je steeds zegt dat 7e worden ok is volgend de supporters, spelers werden zowat aangevallen door supporters enzo ?
2000 light years from home
pi_49035854
Dat gejank hier...
De beste man heeft jullie laatste landstitel binnen gesleept...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_49035868
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:09 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Sorry hoor, maar wat zitten er hier een stel zielige figuren onder de Feyenoorders.. altijd maar dat gezeik over Amsterdam, joden en Ajax.. Nu heb je iemand die bereid is de club in nood (want anders kun je Feyenoord momenteel niet noemen) gedurende minimaal 2, maar misschien zelfs 4 of meer wedstrijden onder z'n hoede te nemen. Een trainer van naam, een man met ervaring die je misschien zelfs nog op de valreep Europees voetbal kan bezorgen na een zowel sportief, financiëel als 'sociaal' (Nancy, soap rond vdHerik) rampseizoen.. Een man ook die eerder bij Feyenoord heeft gewerkt en de club zelfs naar het laatste landskampioenschap heeft geleid...

...en dan gaat er een aantal huilen dat 'ie iets met Ajax te maken heeft

Echt.., vinden jullie het raar dat Feyenoord naar de klote gaat
Ik kan die mensen best begrijpen hoor. Het doet mij ook pijn dat er iemand met zijn verleden nodig is om ons er weer een klein beetje bovenop te krijgen.

Maar het zou me nog veel meer pijn doen om volgend jaar met Been geen Europees voetbal te spelen en te moeten vechten tegen degradatie.
pi_49035890
Ik wil net zeggen, meest logische keuze voor enkel de play-offs.

Vrije trainer, heeft goed gepresteerd met Feyenoord, en kan snel iets neerzetten.

Maar ja, wat is belangrijker, een 'cleane trainer', of geen Europees voetbal volgend jaar.
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_49035897
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:14 schreef Merkie het volgende:

[..]

Ik snap niet waarom je steeds zegt dat 7e worden ok is volgend de supporters, spelers werden zowat aangevallen door supporters enzo ?
Klopt, maar de reactie op de komst van Harry was veel en veel heftiger.
pi_49035903
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:09 schreef RayMania het volgende:
Waarom is bijna iedereen hier anti-Beenhakker? Omdat hij ook bij Ajax heeft gewerkt?
Het verleden van Beenhakker is nu niet belangrijk. Het is belangrijk dat hij Feyenoord naar de UEFA Cup brengt, meer niet.
pi_49035909
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:15 schreef RayMania het volgende:
Ik wil net zeggen, meest logische keuze voor enkel de play-offs.

Vrije trainer, heeft goed gepresteerd met Feyenoord, en kan snel iets neerzetten.

Maar ja, wat is belangrijker, een 'cleane trainer', of geen Europees voetbal volgend jaar.
Juist.
pi_49035911
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:14 schreef g4st het volgende:

[..]

Ik kan die mensen best begrijpen hoor. Het doet mij ook pijn dat er iemand met zijn verleden nodig is om ons er weer een klein beetje bovenop te krijgen.

Maar het zou me nog veel meer pijn doen om volgend jaar met Been geen Europees voetbal te spelen en te moeten vechten tegen degradatie.
Iemand met zijn verleden? Je zou ook kunnen zeggen, blij dat iemand een club met dit verleden wil helpen...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:17:49 #195
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_49035942
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:16 schreef g4st het volgende:

[..]

Klopt, maar de reactie op de komst van Harry was veel en veel heftiger.
Ja, omdat dat een gebeurtenis is, die 7e plek zat er al het hele seizoen aan te komen omdat er gewoon zwaar bagger gespeeld werd.
2000 light years from home
pi_49035946
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:16 schreef Da_Sandman het volgende:

[..]

Iemand met zijn verleden? Je zou ook kunnen zeggen, blij dat iemand een club met dit verleden wil helpen...
Ik bedoel dus als persoon Ik neem aan dat jij ook liep te walgen van z'n reactie toen ie (terug) bij Ajax kwam...

Voor de rest ben ik het met je eens, ik ben blij dat er een trainer als hem komt
pi_49035967
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:17 schreef g4st het volgende:

[..]

Ik bedoel dus als persoon Ik neem aan dat jij ook liep te walgen van z'n reactie toen ie (terug) bij Ajax kwam...

Voor de rest ben ik het met je eens, ik ben blij dat er een trainer als hem komt
Ach, zonden zijn er om te vergeven. JC heeft jullie ook eens kampioen gemaakt...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_49035971
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Dat gejank hier...
De beste man heeft jullie laatste landstitel binnen gesleept...
En vervolgens werd de halve binnenstad gesloopt door de "fans".
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_49036007
quote:
Op zaterdag 5 mei 2007 14:19 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

En vervolgens werd de halve binnenstad gesloopt door de "fans".
Niet echt relevant bij zijn aanstelling, wel?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zaterdag 5 mei 2007 @ 14:21:21 #200
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_49036021
De 64-jarige trainer hoefde geen seconde na te denken toen Feyenoord zich meldde. ‘Dit is een “duty call” die ik niet kan weigeren. Ik zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat Feyenoord alsnog Europa ingaat.’ Beenhakker zal op maandag voorafgaand aan de training tijdens een persconferentie in De Kuip ingaan op zijn besluit Feyenoord te begeleiden tijdens de aankomende cruciale periode.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')