Lameraden hij heeft zelf geen fotoboek?quote:Op woensdag 2 mei 2007 18:46 schreef Misstique het volgende:
Die Lauder Frost is wel errug geestig zeg, tjonge jonge. Hij denkt steeds makkelijk te moeten scoren door te roepen hoe lelijk andere mensen wel niet zijn. In de reacties op ons interview moest hij ook al breed uitmeten hoe verschrikkelijk lelijk ik wel niet ben en daar heeft hij het nog steeds over 2 interviews later. Sneu figuur. Hij heeft wss een pik ter grootte van een pinda..
Die mensen verafschuw ikquote:Op woensdag 2 mei 2007 18:52 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Lameraden hij heeft zelf geen fotoboek?
De verleiding is meteen zo groot om die beestjes nu voor een rijdende stoomwals te photoshoppen. Maarja. Ik ben braaf tegenwoordig.quote:
Zouden ze het kunnen waarderen als ik ze hangend boven een opblaasbadje fotoshop?quote:Op woensdag 2 mei 2007 18:56 schreef SiemeN het volgende:
[..]
De verleiding is meteen zo groot om die beestjes nu voor een rijdende stoomwals te photoshoppen. Maarja. Ik ben braaf tegenwoordig.
Wie niet waagt wie niet wint, mcD.quote:Op woensdag 2 mei 2007 18:59 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Zouden ze het kunnen waarderen als ik ze hangend boven een opblaasbadje fotoshop?
Nee, natuurlijk niet.quote:Op woensdag 2 mei 2007 18:52 schreef mcDavid het volgende:
[..]
Lameraden hij heeft zelf geen fotoboek?
Ik ook niet. Met redenquote:
Ik ook.quote:Op woensdag 2 mei 2007 19:04 schreef Stofje het volgende:
Ik wel, maar dat komt omdat ik een knappe man ben met een lekker lichaam.
Complimentjesvisser.quote:Op woensdag 2 mei 2007 19:02 schreef Chowi het volgende:
Hoi, mag ik hier nu niet posten?
Jij hebt ook extreme moodswings, hè? Net zei je nog dat je lelijk bent.quote:Op woensdag 2 mei 2007 19:04 schreef Stofje het volgende:
Ik wel, maar dat komt omdat ik een knappe man ben met een lekker lichaam.
Volgens mij is hij een zijquote:Op woensdag 2 mei 2007 19:05 schreef Chowi het volgende:
[..]
Jij hebt ook extreme moodswings, hè? Net zei je nog dat je lelijk bent.
Ik gaf net even het goede voorbeeld. Mijn arrogantie berust echter op waarheid.quote:Op woensdag 2 mei 2007 19:05 schreef Chowi het volgende:
[..]
Jij hebt ook extreme moodswings, hè? Net zei je nog dat je lelijk bent.
Hey, jij mag hier niet posten!quote:Op woensdag 2 mei 2007 19:05 schreef Chowi het volgende:
[..]
Jij hebt ook extreme moodswings, hè? Net zei je nog dat je lelijk bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |