Ik blijf erbij dat we hem en Defour moeten halen.quote:AZ heeft nog steeds vergaande belangstelling voor Sébastien Pocognoli. Naast de Alkmaarders lijkt nu echter ook de interesse van het Duitse Bayer Leverkusen in de 19-jarige aanvallende linksback cq. middenvelder concreter te gaan worden.
Pocognoli staat tot medio 2011 onder contract in Genk en genoot vorig jaar zomer al belangstelling van Ajax en Feyenoord. Ook nu staan er naast AZ en Bayer een hele trits Europese clubs te popelen om hem in te lijven.
Op dit moment wil Genk echter nog niet onderhandelen. De ploeg van Hugo Broos staat met nog drie speeldagen te gaan twee punten achter op koploper Anderlecht. Zolang de titelstrijd nog niet is gestreden, wil het bestuur geen zaken doen.
Twee weken geleden liet Pocognoli tegenover Het Belang van Limburg weten zich niet te jong te vinden voor een transfer naar het buitenland. “Ik weet dat ze me volgen. Ik heb ook al met Maarten Martens en Moussa Dembele gepraat over de club en het tactische plaatje past uitstekend.”
“Ik vind mijzelf zeker niet te jong voor een transfer. Ik weiger om een vertrek bij Genk uit te sluiten. Dat zou hypocriet zijn. Vooralsnog wacht ik echter rustig af en bekijk ik ook wat de plannen van Genk zijn”, aldus de polyvalente speler.
De Alkmaarders zien in Pocognoli een potentiële opvolger van Tim de Cler, die vooralsnog geen nieuw contract wil tekenen. De linksback ligt tot 2008 vast, maar kan deze zomer uitkijken naar een andere club als hij niet van mening verandert. Dan kan AZ namelijk nog geld voor hem vangen.
Die heeft dan elke keer wat bolletjes in de kont zitten anders kan je dat nooit betalen van alleen een strandtent.quote:Op woensdag 2 mei 2007 16:17 schreef BoNi het volgende:
Ik sprak begin dit seizoen iemand die geëmigreerd is naar Brazilië en daar een standtent heeft, maar wel iedere twee weken op en neer vliegt naar Amsterdam om Ajax in het stadion te kijken.
Hoezo hebben we hem vorig seizoen niet gehaald? Toen zou ie samen met Defour komen. Het verhaal van Defour kennen we maar ik snap niet waarom hij niet alsnog is gekomen toen.quote:Op woensdag 2 mei 2007 16:36 schreef stefmans het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat we hem en Defour moeten halen.
quote:Op woensdag 2 mei 2007 16:36 schreef VoreG het volgende:
[..]
Die heeft dan elke keer wat bolletjes in de kont zitten anders kan je dat nooit betalen van alleen een strandtent.
Ja, en wat als ik nou in Groningen woon, en elk weekend andere verplichtingen heb waardoor ik niet naar Ajax KAN kijken.. Geloof me, ik zou het liefst elke wedstrijd willen zien, maar daar heb ik:quote:Op woensdag 2 mei 2007 15:39 schreef stefmans het volgende:
[..]
Als jij geen seizoenskaart hebt ben je duidelijk geen fanatieke fan van Ajax anders had je wel een seizoenskaart en ging je iedere wedstrijd. Maar dat verschil willen de meeste teletekst/sucsessupporters niet inzien.
De beleving tussen de mensen die niet iedere week gaan en de mensen die dat wel doen is heel anders. Maar dat snappen jullie geloof ik niet.quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:06 schreef Luco het volgende:
[..]
Ja, en wat als ik nou in Groningen woon, en elk weekend andere verplichtingen heb waardoor ik niet naar Ajax KAN kijken.. Geloof me, ik zou het liefst elke wedstrijd willen zien, maar daar heb ik:
- het geld niet door
- de tijd niet voor...
Dat daarom mensen uitgeroepen worden voor Teletekstsupporter vind ik echt grote onzin...
quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:09 schreef MaxC het volgende:
Bakircioglu zou goede transfer zijn. Ik was vorig seizoen ook al fan van hem.
Hij heeft maar 2 nadelen:
-Kut naam
-Bijna kaal![]()
Tsja, ik wil niemand veroordelen, maar ik denk dat het verschil gewoon is hoe graag je het wilt. Er zijn mensen uit Maastricht die elke thuis- én uitwedstrijd gaan. Als ik over mezelf spreek denk ik dat ik van iedereen hier bijna het laagste inkomen qua geld heb, maar het gaat wel voor het grootste deel op aan Ajax. Mensen die het er niet voor over hebben om bijna al hun geld eraan uit te geven of om er hard voor te werken zullen zeggen dat ze ook nog een leven buiten Ajax hebben. Dat is allemaal prima, maar voor mij is Ajax gewoon een heel groot deel van m'n leven en daarom doe ik er alles voor om heen te kunnen gaanquote:Op woensdag 2 mei 2007 17:06 schreef Luco het volgende:
[..]
Ja, en wat als ik nou in Groningen woon, en elk weekend andere verplichtingen heb waardoor ik niet naar Ajax KAN kijken.. Geloof me, ik zou het liefst elke wedstrijd willen zien, maar daar heb ik:
- het geld niet door
- de tijd niet voor...
Dat daarom mensen uitgeroepen worden voor Teletekstsupporter vind ik echt grote onzin...
De beleving van iedereen is anders, zie dat nou toch eens in? Er zijn zat lui die als een zoutzak in het stadion zitten, week in week uit, die de hele tijd met hun mobiele telefoon of een Gameboy Advance aan het pielen zijn terwijl iemand met een los kaartje ernaast als de fanatiekste Ajacied een wedstrijd beleeft. Je kunt mensen nu eenmaal niet in hokjes plaatsen. Het is geen race wie de beste Ajacied is, zie dat nou toch eens in.quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:09 schreef stefmans het volgende:
[..]
De beleving tussen de mensen die niet iedere week gaan en de mensen die dat wel doen is heel anders. Maar dat snappen jullie geloof ik niet.
Delorge en Pryorquote:Op woensdag 2 mei 2007 17:15 schreef endr0me het volgende:
Ben benieuwd of Ajax nog spelers weg gaat halen bij clubs binnen NL.. de interesse in bakircioglu is bekend, maar verder ?
Hou er nu maar over op met jou valt toch niet te praten.quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:13 schreef twi het volgende:
[..]
De beleving van iedereen is anders, zie dat nou toch eens in? Er zijn zat lui die als een zoutzak in het stadion zitten, week in week uit, die de hele tijd met hun mobiele telefoon of een Gameboy Advance aan het pielen zijn terwijl iemand met een los kaartje ernaast als de fanatiekste Ajacied een wedstrijd beleeft. Je kunt mensen nu eenmaal niet in hokjes plaatsen. Het is geen race wie de beste Ajacied is, zie dat nou toch eens in.
Jij blaakt anders ook niet van het relativeringsvermogenquote:Op woensdag 2 mei 2007 17:19 schreef stefmans het volgende:
[..]
Hou er nu maar over op met jou valt toch niet te praten.
Ik was er al lang over opgehouden.quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jij blaakt anders ook niet van het relativeringsvermogen.
JIJ vindt iets, dus is het zo. Das geen discussieren, das drammen.
Kennelijk is dat heel moeilijk.quote:Op woensdag 2 mei 2007 17:27 schreef twi het volgende:
Waarom ga je er dan weer op in?
Ik snap ook niet zo wat het probleem is. Er zijn hier geen Ajacieden die geen seizoenskaart hebben die wel doen alsof ze de beste en trouwste Ajacied zijn. Het zijn en blijven Ajacieden die zich blijkbaar beter dan anderen willen die regelmatig met een denigrerende opmerking naar anderen komen. Is het nou zo moeilijk om daar eens mee op te houden?
stefmans reageer er eens opquote:Op woensdag 2 mei 2007 17:12 schreef Luco het volgende:
Tuurlijk dat mensen in het stadion het anders beleven. Maar goed, Ik heb gewoon niet de financiëloe middelen om altijd naar Ajax te gaan. Daarnaast heb ik andere prioriteiten in het leven.
Tof dat Ajax je passie is, maar je moet niet doorslaan, en daardoor andere mensen, die OOK balen van de afgelopen jaren, als mindere supporters gaan zien...
Ajacied ben je allemaal, en de een is geen betere Ajacied dan de ander. Alleen beleeft iedereen het anders! Mijn vader heeft dit seizoen amper gevolgd, hoorde van mij altijd hoe Ajax ervoor stond. Gaat niet naar het stadion, kijkt geen uitslagen op Teletekst. Is hij dan geen Ajacied, als Ajax wel zijn club is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |