Even een paar kuffels voor Lunastar
![]()
, weer die rot
Lotusparel, wat een domper he, als je zo op een streepje hoopt, ben je al ongesteld geworden?
Hestria, wat eng zeg. Ik kan me heel goed voorstellen dat je er, met de gevoeligheid van je borsten nu, er erg tegenopziet. Het is inderdaad wel af en toe een beetje pijnlijk. Ik had een aantal jaar terug ook iets hard in mijn borst, achteraf bleek er iets (ik dacht ook een klier) ontstoken te zijn geweest.
Suerte, ook al een vreemde cyclus.
Ook bij jullie weer die rot
![]()
Bright. Ik hoop echt dat jullie binnenkort door kunnen schuiven. Misschien dat de vakantie wel een fijne doorbreking van het normale is. Hoe is het met mw Bright, ik kan me zo voorstellen dat zij er ook onder gebukt gaat.
Wat een schattige dochter hebben jullie
Marie, wat een domper weer
Nou, ik kan jullie deskundig advies wel gebruiken. Want ik ken mijn lichaam niet meer. Vrijdagmiddag had ik dus getest "niet zwanger".
[Vies praatje - alert!] 's Avonds had kreeg ik opeens een beetje gekleurde/beige afscheiding. Ik dacht nog 'mooi dan wordt ik morgen ongesteld' 's ochtends niets te zien, 's middags tijdens het fietsen kreeg ik een paar krampjes, thuis had ik wat oud bloed verloren, pas zondagmiddag verlies ik weer wat oud bloed, de rest van de dag blijft alles schoon en maandagmiddag weer wat beige afscheiding/slijm, gisteren weer het zelfd, alleen af en toe een beetje beige slijm en vandaag meer van hetzelfde [/Vies praatje - alert]
Komt iemand dit bekend voor? Voor zover ik weet moet je wanneer je ongesteld wordt rood bloed verliezen. En dat heb ik tot nu toe echt niet gezien. De hoeveelheden oud bloed waren echt heel weinig. Ik weet gewoon niet meer hoe mijn lichaam moet werken. Ben ik nu wel ongesteld geweest of niet en zo ja wanneer was CD 1?
"No hay mal que por bien no venga" Geen ongeluk zo groot, of er is altijd nog wel een geluk bij