Noli
![]()
sterkte!
Ireth hopenlijk mag er verouwd worden.
Tex ja ik vind het ook spannend en roep al een week:Az word kampioen ole ole, word me niet in dank afgenomen, maar ik gun het me mijn ex-collega's zo (heb hun opgeleid ten tijden van ek 2000)
Misschien is het al opgevallen dat ik minder post hier. Ik probeer ook zo min mogelijk te komen nog. Had zelfs een gevraagd of een subforum-ban kon, maar dat is niet mogelijk.
Ik ben sinds 9 dagen van de ene medicijnen af en mijn morfine is verdubbeld, daarbij nog eng spul voor piekpijn. Doodat de oude medicijnen uit mijn lijf zijn, komt er een boel besef boven at e de afgelopen 13 jaar gebeurt is met mijn lichaam. waaronder veel woede dat ik niet de dingen kan doen die ik graag wil en waar ik naar verlang doordat de artsen 13 jaar geleden niet geluisterd hebben.
Ik mag niet klagen dat ik 2 kids heb, maar de drang voor een 3e is zo groot dat ik verdrietig en boos word als er iemand zwanger word, terwijl ik juist dol blij ben voor bv BE en Piglet.
De leegte die ik momenteel in mij heb (ook het verlies van vrienden en familie omdat ie niet kunnen/wille begrijpen wat 24/7 pijn is) doet zo'n zeer dat het beter is dat ik me zo min mogelijk laat zien. Het stomme is dat OUD voor mij juist heel is gaan betekenen doordat ik geen "buitenleven" heb en zal jullie daarom ook enorm missen.
Maar het is te zwaar voor mij nu om de foto's te zien van de leuke wandelingen, de gezellige, leuke dingen, de zwangerschappen.Sorry.
Damn ik mis jullie nu al (stomme internet
![]()
)