Klinkt goedquote:Op woensdag 13 juni 2007 19:38 schreef jogy het volgende:
[..]
Moderator van TRU die een beetje sturing aan het geven is op bepaalde tonen die hier aangeslagen worden jegens mensen die wel lekker aan het zweven zijn of nieuwsgierig zijn in ieder geval. Gezien het feit dat TRU op het moment nog maar zo'n 50 tot 100 posts heeft per dag maar de interesse in spiritualiteit en andere onverklaarbare zaken steeds groter wordt ben ik van mening dat er hier iets fout aan het gaan is. Het lek moet boven gebracht worden en posts waaruit blijkt dat bepaalde mensen zich laatdunkend uitlaten over anders gelovende worden, voorlopig tenminste, wat harder aangepakt dan mensen die wel een beetje durven zweven. Heel simpel. Niets tegen de mensen zelf maar om TRU weer een beetje drukker te krijgen zijn er wat maatregelen nodig, zal snel genoeg duidelijk worden hoor.
Ligt er vooral aan dat TRU een vreemde eend in de bijt is in dit forum. Andere fora zijn specifieker en hebben niet zovaal 'last' van mensen die totaal geen interesse hebben/op staan voor dit soort zakenquote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:40 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Klinkt goedEn het zal een keer tijd worden ook, TRU is imo al een heel tijdje naar de klote aan het gaan, vooral doordat er slecht gemodereerd wordt. Vind ik dan.
Hou op schei uit. Vooralsnog staan ze niet in de weg.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:36 schreef Harajuku. het volgende:
Er zijn de laatste tijd zoveel UFO meldingen, kun je dr geen centraal topic voor maken.
Kun je mooi een verjaardagstopic van maken, het is immers dit jaar precies 60 jaar geleden dat Kenneth Arnold op 24 juni voor het eerst de term "Flying saucer" bedacht en het hele UFO gedoe opstarte. Ook is het overmorgen (8 juli) precies 60 jaar geleden dat Roswell op de kaart gezet werd...quote:Op vrijdag 6 juli 2007 19:39 schreef jogy het volgende:
[..]
Hou op schei uit. Vooralsnog staan ze niet in de weg.
Leuk idee eigenlijk maar ik ben niet de aangewezen persoon voor zo'n topic. Ik weet er werkelijk niets vanafquote:Op vrijdag 6 juli 2007 20:45 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Kun je mooi een verjaardagstopic van maken, het is immers dit jaar precies 60 jaar geleden dat Kenneth Arnold op 24 juni voor het eerst de term "Flying saucer" bedacht en het hele UFO gedoe opstarte. Ook is het overmorgen (8 juli) precies 60 jaar geleden dat Roswell op de kaart gezet werd...
Knul, voor jou is het waardeloos, ok maar nog steeds reageer je hier zonder kleinderende woordjes e.d. en anders kan je wegblijven en worden je teksten verwijderd. Heel simpel. Je eigen keus, take it or leave it.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 22:41 schreef Huurboek het volgende:
Jongen, dit hele topic is waardeloos doordat TS even wat onzin neerkwakt en vervolgens gewoon wegblijft. Dan kun jij wel gaan roepen dat de reden dat er geen resultaten zijn, ligt in het feit dat het tijd kost maar dat is gewoon onzin. En voor zover het dat niet is, is het niet relevant. Het is gewoon een bak bullshit, die OP. Dat ziet ieder kind. Fijn voor TS dat hij levendig droomt maar da's dan ook alles. [afbeelding][afbeelding]
Mee eens.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:29 schreef Rasing het volgende:
Mag dit topic: ' Brians Dreams ' dicht? Er wordt geld in de vorm van dure smsjes gevraagd om een schimmige paragnost te financieren in zijn zoektocht naar Madeleine McCann.
beetje suffe sluitingspost, iemand die de boel loopt te bedotten en een vermissingszaak uit te melken in zijn waarde laten, right!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 13:17 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Is inmiddels dicht.
Nee hoor, meerdere posts binnen tru, in feedback hoef je niet op eieren te lopen, het idee alleen al, het heet toch feedback. Maar het is gewoon een feit dat een kloontje sneller weggetieft wordt dan een oorspronkelijk account, waar of niet waar? En ik zie gewoon posts van jou waarvan ik denk 'jaja, hij zit weer eens op de 'ik weet het beter stoel'' Dus ik waarschuw je even voor je eigen bestwil. het zal mij aan mijn ballen oxideren of je deze kloon langer dan een dag hebt, eerlijk gezegd.quote:Op maandag 16 juli 2007 23:18 schreef Fijnstoffelijk_Overschot het volgende:
Net zo ongerelateerd aan desbetreffende slotje als aan de realiteit, jogy.
'Grofgebekter' is voor jou bijvoorbeld mijn post van hierboven? Ongelofelijk, wat een kolder!
Daarbij is het slappe bluf, een ban voor het woord 'misselijkmakend', zeker in betreffende context, moet nog worden uitgevonden.
Daarnaast vind ik het behoorlijk vreemd en misplaatst om zo'n post in Feedback te kwakken. Als je een ban wilt aanvragen, moet dat tegenwoordig toch per PM, zo'n berichtje?.
quote:Fijnstoffelijk_Overschot weg uit TRU, weet het beter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |