Inderdaad, wie heeft dat ding gemaakt?quote:Op woensdag 25 april 2007 17:57 schreef Kadoc het volgende:
De banner in de OP moet nog aangepast worden.
Leuk was dat joh...quote:Op woensdag 25 april 2007 20:17 schreef Tomatenboer het volgende:
Doet me terug mijmeren naar 1999 De Graafschap - Feyenoord, de Graafschap kwam met 3-1 voor en Feyenoord won door 2 doelpunten in de laatste 6 minuten uiteindelijk met 3-4, ik dacht dat ik gek werd toen!
Naar aanleiding van die wedstrijd kochten jullie Rzasa. Die scoorde na een lange rush vanaf het middenveld de 3-1 vlak na rust. Helaas voor ons knalde Van Gastel meteen daarna een vrije trap binnen waardoor Feyenoord er weer in geloofde. Cairo scoorde vlak voor tijd de winnende. 2002 was ook leuk, week voor jullie uefa-cup winst wonnen wij met 1-0 en kreeg Van Hooijdonk rood. Daardoor bleven wij in de eredivisie. Jaar later gaven wij helaas een 2-1 voorsprong weg tegen 9 man (2-3).quote:Op woensdag 25 april 2007 20:17 schreef Tomatenboer het volgende:
Doet me terug mijmeren naar 1999 De Graafschap - Feyenoord, de Graafschap kwam met 3-1 voor en Feyenoord won door 2 doelpunten in de laatste 6 minuten uiteindelijk met 3-4, ik dacht dat ik gek werd toen!
quote:Op woensdag 25 april 2007 21:34 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Naar aanleiding van die wedstrijd kochten jullie Rzasa. Die scoorde na een lange rush vanaf het middenveld de 3-1 vlak na rust. Helaas voor ons knalde Van Gastel meteen daarna een vrije trap binnen waardoor Feyenoord er weer in geloofde. Cairo scoorde vlak voor tijd de winnende. 2002 was ook leuk, week voor jullie uefa-cup winst wonnen wij met 1-0 en kreeg Van Hooijdonk rood. Daardoor bleven wij in de eredivisie. Jaar later gaven wij helaas een 2-1 voorsprong weg tegen 9 man (2-3).
Zijn altijd wel leuke potjes eigenlijk, en wij willen ook nog wel eens in De Kuip winnen. Al 2x gelukt dit decennium
Die was ook ziek...quote:Op woensdag 25 april 2007 21:34 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Jaar later gaven wij helaas een 2-1 voorsprong weg tegen 9 man (2-3).
Dat was het dus...quote:Op donderdag 26 april 2007 00:09 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Ach ja, wie was de trainer toen he
En de laatste middenvelder mag ik hopenquote:Vidarsson 'essentiële' aanwinst De Graafschap
De Graafschap heeft bij FC Twente de 'essentiële' aanwinst gevonden. De Doetinchemse club verzekerde zich van de diensten van Arnar Vidarsson.
Vidarsson verhuist op huurbasis van Enschede naar Doetinchem, waarbij een optie tot koop is bedongen. De 29-jarige middenvelder was bij FC Twente geen vaste waarde, maar bij De Graafschap wordt veel verwacht van de IJslander.
Met het aantrekken van de 48-voudig international denkt De Graafschap 'een essentiële positie binnen de selectie' te hebben ingevuld, zo laten De Superboeren in het persbericht weten.
De Graafschap, dat de Argentijnse proefspeler Ruben Dario Larossa aftestte, rekent er niet op dat Hans van de Haar terugkeert op De Vijverberg. 'Er zit al weken geen beweging in. Onze bovengrens en hun ondergrens liggen ver uit elkaar en wij zullen daarin niets veranderen', zei directeur Han Berger tegen Omroep Gelderland.
rkc nietszeggende club oké maar heracles en willem 2 komop zeg die stadions zitten (bijna) altijd volquote:Op woensdag 25 april 2007 20:17 schreef Tomatenboer het volgende:
Welkom terug![]()
Het zou tijd worden trouwens, dat moet gezegd.
Vond het altijd mooie wedstrijden bij de Graafschap, mooi stadion ook! Eindelijk weer eens een verrijking voor de Eredivisie ipv. een zoveelste nietszeggende club als Heracles, RKC Waalwijk of Willem II.
Doet me terug mijmeren naar 1999 De Graafschap - Feyenoord, de Graafschap kwam met 3-1 voor en Feyenoord won door 2 doelpunten in de laatste 6 minuten uiteindelijk met 3-4, ik dacht dat ik gek werd toen!
(Okee, zal jullie als Superboeren wat minder zijn bijgebleven wellicht).
Desondanks niet minder gemeend, nu nog Fc Den Bosch terug, Fortuna Sittard, MVV, Fc Dordrecht en Fc Volendam en we hebben er weer wat leuke uit-wedstrijden bij![]()
Zeer teleurstellend wat mij betreft.quote:Transfer Cornelisse afgeketst op salarisvoorwaarde
De transfer van FC Groningen-speler Yuri Cornelisse naar De Graafschap gaat niet door.
Cornelisse zou een contract voor drie jaar kunnen tekenen bij de Superboeren. De club uit de Achterhoek heeft er echter een clausule in opgenomen met daarin de voorwaarde dat als de club degradeert, Cornelisse in salaris achteruitgaat. Daar gaat de Groninger niet mee akkoord. Cornelisse mag Groningen verlaten, ondanks een doorlopend contract. Dit seizoen komt Cornelisse namelijk niet of nauwelijks voor in de plannen van trainer Ron Jans.
Bron: RTV Noord
Van superboeren.nl Ik vind Oost opzich wel een goede speler hoewel hij als aanvaller weinig scoort.quote:De Graafschap haalt Jason Oost ?
Volgens een website zou Jason Oost volgend seizoen te bewonderen zijn in het blauw-wit gestreepte shirt van De Graafschap. Oost komt dan transfervrij over van Sparta Rotterdam waar zijn contract niet werd verlengd, Oost zou in Doetinchem een contract voor twee seizoenen tekenen.
Jason Oost werd na drie seizoen bij RKC Waalwijk te hebben gespeeld over genomen door Sparta waar hij na twee seizoenen de Rotterdamse club gaat verlaten. Oost kwam in totaal 58 competitieduels voor Sparta uit en wist daarin 8 keer te scoren.
Oost is niet de eerste versterking voor De Graafschap, eerder bereikt de Brabantse club al een overeenstemming over een huurcontract met Will Jonhson(SC Heerenveen) en Arnar Vidarsson(FC Twente)
Bron: http://www.voetbalking.nl
We hebben het verder nog niet kunnen verifieren...daarom alles onder voorbehoud.
Wel GVD!quote:Brabantse club
Geen idee wat er in het vorige topic allemaal al over Will Johnson is gezegd, dus excuus wanneer ik 'dubbelpost'..quote:Op donderdag 26 april 2007 11:30 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Mijn laatste post over Johsnon:
Jonson zou eigenlijk geen contract meer krijgen, maar op basis van 1 goede wedstrijd in het tweede (!) kreeg hij toch een 2(!)jarig contract. Dat is al vreemd, bovendien is hij afgetest door FC Zwolle. Ik ben alles behalve overtuigd....
Als eventueel geinteresseerde clubs vanaf de kampioenswedstrijd op de tribune hebben gezeten is het makkelijk te verklaren waarom het rond hem zo stil is, hij heeft geen bal meer geraakt.quote:
quote:Op woensdag 2 mei 2007 12:27 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Weet niet of ik het hier al gezegd heb, maar:
Powel maakt volgend jaar niet meer dan 10 doelpunten.
Natuurlijk mogen jullie me tzt hieraan herinneren, maar hij gaat gigantisch floppen.
Ik denk dat hij al heel blij mag zijn met vijf stuks.quote:Op woensdag 2 mei 2007 12:27 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Weet niet of ik het hier al gezegd heb, maar:
Powel maakt volgend jaar niet meer dan 10 doelpunten.
Natuurlijk mogen jullie me tzt hieraan herinneren, maar hij gaat gigantisch floppen.
Hij maakt er zoveel in de JL vanwege de vrijheid die hem geboden wordt, die ruimte zal er in de ere niet of veel minder zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2007 13:02 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik heb Powel nog nooit op enige logische actie kunnen betrappen. Hij heeft gewoon een neusje voor de goal.
Jajaja.quote:Op woensdag 2 mei 2007 13:13 schreef Roberto258 het volgende:
Hebben jullie ookal zo'n zin in de wedstrijden tegen Vitesse?![]()
Idd. Afgelope vrijdag heeft hij ook weinig van zich late zienquote:Op woensdag 2 mei 2007 13:02 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik heb Powel nog nooit op enige logische actie kunnen betrappen. Hij heeft gewoon een neusje voor de goal.
Achja van Gommans en Oost was ik toch al niet zeker of ze eredivisieniveau hadden. Wel lijkt het er duidelijk op dat het lastig wordt een goede spits te krijgen.quote:Op donderdag 3 mei 2007 18:20 schreef xJapser het volgende:
Wordt niet wat zo, alle gewenste spelers komen niet. Gommans, Cornelisse, Oost (volgens geruchten). Jammer jammer, t wordt snel handelen of anders kom je op tweede keus voetballers uit en dat kan je niet gebruiken.
Lijkt me ook een goede speler. Ik denk alleen niet dat hij minder verdient dan vd Haar en Oost.quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:06 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik heb van horen zeggen dat Nelisse ook benaderd wordt...
Zou ik een goede vinden.
Net als vd Haar en Oost.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 00:23 schreef xJapser het volgende:
Scoort nauwelijks.
Zonde van het salaris, kijk dan nog maar even verder...quote:Op vrijdag 4 mei 2007 09:06 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik heb van horen zeggen dat Nelisse ook benaderd wordt...
Zou ik een goede vinden.
Jason Oost is ook niet echt een spits. Je moet hem vanaf de vleugels laten spelen, zou prima vanaf links kunnen. Is wat mij betreft zeker wel een speler die het niveau van de eredivisie aankan, alleen zijn rendement moet omhoog.quote:
Hebben we in ieder geval 1 spits volgend jaar.quote:Berry Powel blijft bij De Graafschap !!!!
Betaald Voetbal De Graafschap B.V. en Berry Powel hebben overeenstemming bereikt over het aanpassen van het contract van Berry Powel. De looptijd van de nieuwe overeenkomst blijft 1 juli 2009, daarna heeft De Graafschap een optie voor nog één seizoen.
Dit fantastische bericht kregen we vandaag via een persbericht van De Graafschap.....
bron: De Graafschap
quote:Dit fantastische bericht kregen we vandaag via een persbericht van De Graafschap.....
Achja met de huidige berichten ben ik allang blij dat we een spits hebben (anders moeten we er 2 zoekenquote:Op maandag 7 mei 2007 13:07 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Joepie, sorry dat ik geen gat in de luchtspring, maar als de Topscoorder van de eerste divisie geen andere club kan vinden zal er toch wel iets mis zijn aangezien hij voor een klein bedrag weg mocht.
[..]
![]()
Een of andere arnhemmer, Quasar de duif. Die heeft toen voor elke club zo'n banner gemaaktquote:Op woensdag 25 april 2007 19:44 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Inderdaad, wie heeft dat ding gemaakt?
Ik ook, als duo liep het gewoon goed erg jammer dat Beukering weggegaan is, zeker aangezien hij ze er ook steeds makkelijker in schoot. Bij van Beukering had ik geen twijfels of hij de eredivisie aankon bij Powel wel. Maar goed we zullen het wel zien nu hopen dat er een goede spits naast Powel komt.quote:
Vidalquote:Op maandag 7 mei 2007 15:18 schreef vingerplant het volgende:
Trouwens, Karrel_laaglawaai, are you Vidal Horjus in disguise? Topscoorder...
Je hebt eigenlijk wel gelijkquote:Op maandag 7 mei 2007 16:11 schreef TheVotary het volgende:
Ik zie de bezwaren ook wel, maar vooralsnog zie ik geen reden om heel negatief over een spits als Powel te gaan doen. Hij heeft zich algelopen seizoen meer dan bewezen. Het is nu aan hem om te laten zien dat hij het in de ere ook kan. En ik vind dat we als supporters in eerste instantie hem daarin volledig moeten steunen.
quote:Han Berger blij dat Berry Powel blijft
Directeur Han Berger van De Graafschap is blij dat topscorer Berry Powel ook voor de komende twee seizoenen is vastgelegd.
"Dit is plezierig voor beide partijen. En hier blijft het niet bij. We gaan nog zeker drie of vier spelers aantrekken, waaronder minimaal nog een spits. Daarbij hanteren we realistische uitgangspunten." Powel speelde al een seizoen in de eredivisie met FC Den Bosch. "Toen kwam hij net van de amateurs en had hij het moeilijk. We zijn nieuwsgierig hoe hij het nu gaat doen op het hoogste niveau", aldus Berger.
Bron: Omroep Gelderland
quote:Powel: 15 doelpunten in Eredivisie zou mooi zijn.
Morgen komt dit artikel met bovenstaande kop in het AD: een interview met Berry Powel naar aanleiding van zijn kontraktverlenging bij De Graafschap.
De fans van de Superboeren kunnen weer rustig slapen: hun topscorer, Amersfoorter Berry Powel, blijft bij De Graafschap.
Gisteren brak de spits, die in de competitie 29 keer scoorde, zijn contract open. Hij blijft tot 2009 in Doetinchem.
Er was interesse van andere clubs, waarom blijft je toch?
,,Omdat ik mogelijkheden bij deze club zie en ik hier op mijn plaats ben. Ik heb er alle vertrouwen in dat De Graafschap het komend seizoen in de eredivisie gaat redden. De club wilde al in maart met mij praten, maar ik heb toen gezegd: ‘eerst kampioen worden en daarna kunnen we praten’. En zo is het uitgekomen.’’
Jouw maatje in de aanval, Jhon van Beukering, vertrekt naar NEC. Wie moet zijn opvolger worden?
,,Ik heb begrepen dat De Graafschap op zoek is naar hetzelfde type, een jongen die sterk aan de bal is. Zo’n speler past bij mij. Dat kan een goede combinatie zijn.’’
Je hebt het clubrecord van Peter Hofstede op twee goals na niet gehaald. Jammer?
,,Jammer, maar niet meer dan dat. Toen we eenmaal kampioen zijn geworden, was de scherpte er een beetje af. Dat record was bijzaak.’’
Hoeveel ga je er maken in de eredivisie?
,,Het zou mooi zijn als ik tussen de tien en vijftien doelpunten kan maken. Ik ben afhankelijk van mijn medespelers, hoe gaat De Graafschap zich versterken? Stel dat ik voorin geen ballen krijg. Vanaf het middenveld is het lastig scoren.’’
Bron: het AD
Een verschil: Turpijn presteerde niet en Powel wel.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 09:12 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik ben blij dat hij het record van Hofstede niet gehaald heeft.
Ik heb een beetje het idee dat ik een haat-campagne jegens hem aan het opzetten ben, maar ik vind Rody Turpijn meer een superboer dan Powel.
Dat was typisch een geval van meeloperij. Zelfs ik noem hem nog steeds Jody Turpijn, terwijl ik niks tegen hem heb. Gewoon veel te vaak om me heen gehoord. Die jongen had gewoon een andere speelstijl, waardoor hij niet in de smaak viel. Hij kon dan ook niets goed doen. Splinter is wel een lamzak, Turpijn deed zijn best. De tranen die begonnen te vloeien na zijn wereldwedstrijd tegen PSV (publiekswissel, publiek zong hem voor het eerst toe) zeggen genoeg.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:45 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Mwah, valt over te discussieren. Hij was dan misschien wel geen superspeler, maar hij presteerde, ondanks dat hij het complete publiek tegen zich had, niet beneden de maat. Ik geloof dat hij de seizoenen bij De Graafschap in de VI toch gemiddeld een 6,5 had ongeveer....
En niet te vergeten zijn afgebroken tand!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 12:34 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Turpijn deed zijn best. De tranen die begonnen te vloeien na zijn wereldwedstrijd tegen PSV (publiekswissel, publiek zong hem voor het eerst toe) zeggen genoeg.
Die tand ja, en dat de volgende dag trots tegen de krant vertellen haha.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 12:51 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
En niet te vergeten zijn afgebroken tand!
Ik kan er nog steeds pissig om worden dat niemand wou zien dat hij tenminste zijn best deed om zich aan te passen en dan wel die lambal van een Promes in de armen sluiten. Ik snap he spinnekop volk soms niet.
Oooooooh Marinooooo OooooooooH Marinooooo Schiet hem maar in je eigen goal oooooh Marinoooooo! (toen ie tegen ons speelde in Zwolle)quote:Op dinsdag 8 mei 2007 13:55 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Die tand ja, en dat de volgende dag trots tegen de krant vertellen haha.
Inderdaad, 'patatje met' Promes was wel de grootste lamzak. Maar ja, die scoorde nog wel eens de 3-0 uit een counter in de laatste minuut. Heeeel belangrijk... Ik kan niet meer op het liedje voor hem komen en dat wil ik graag zo houden.
en bedankt, nu zit het weer in m'n kopquote:Op dinsdag 8 mei 2007 13:58 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Oooooooh Marinooooo OooooooooH Marinooooo Schiet hem maar in je eigen goal oooooh Marinoooooo! (toen ie tegen ons speelde in Zwolle)
sorry kon het niet laten
Hij komt nu weinig aan spelen toe bij Heerenveen, maar ALS hij invalt doet hij het prima. Volgens mij past Tarva wel bij de Graafschap.quote:Op maandag 7 mei 2007 19:14 schreef xJapser het volgende:
Is die Tarvarjavi van H'veen iets?
Ah jammerquote:Op woensdag 9 mei 2007 22:10 schreef xJapser het volgende:
Geen Europees:
Noorwegen, Finland, Denemarken, Duitsland, Estland, Wales, Zwitserland, Slowakije, Engeland en Frankrijk maken nog kans op een extra plek. Op basis van loting, die op 15 mei plaatsvindt, worden twee plaatsen verdeeld onder de tien andere sportieve landen.
Die van Liverpool?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 16:13 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Aurelio is op proef
Hoe kom je aan die info Karel?quote:Op dinsdag 15 mei 2007 16:13 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Aurelio is op proef
Als je daadwerkelijk op die plek wil gaan zitten: nee. Als je van plan bent elke wedstrijd langs de stewards te glippen richting Roodbergen of Spinnekop wel. Waarom 21? Zoveel goedkoper is dat nou ook weer niet.quote:Op donderdag 17 mei 2007 21:17 schreef Borizzz het volgende:
Btw: vak 21 goede keuze?
quote:De Graafschap wil Roy Terschegget (20) vastleggen.
De Graafschap wil Roy Terschegget (20) vastleggen. De middenvelder van het belofteteam van SC Heerenveen speelt vanmiddag al mee met de Doetinchemse club in een oefenwedstrijd tegen een regioteam (aanvang 16.00 uur in Terborg).
Terschegget trainde woensdag al met De Graafschap mee, evenals de Braziliaanse verdediger Aurelio. Terschegget, afkomstig uit Veenendaal, is voor trainer Jan de Jonge geen onbekende. “Ik ken hem nog uit mijn periode bij Heerenveen”, geeft De Jonge te kennen. “Hij is een controlerende middenvelder, type Johan Neeskens.”
Terschegget, die zijn jeugdopleiding genoot bij de Veenendaalse hoofdklasser GVVV, kwam dit seizoen bij Heerenveen weinig aan het spelen toe vanwege blessureleed. Hij heeft in Friesland nog een contract tot 2009, maar De Jonge hoopt dat De Graafschap de speler zonder transfersom kan overnemen. “Hij is niet direct een versterking voor de eerste selectie, maar wel een speler met toekomst.”
De Braziliaan Aurelio zal het gehele weekend meespelen met de A1-junioren van De Graafschap, die deelnemen aan het internationale jeugdtoernooi in Terborg. Vanavond om 20.00 uur speelt de Zuid-Amerikaan al mee in de eerste poulewedstrijd tegen het Argentijnse Boca Juniors. “Hij maakt op mij geen verkeerde indruk”, aldus De Jonge.
De A1 van De Graafschap wordt tijdens het toernooi aangevuld met de dispensatiespelers Luuk te Boekhorst, Kevin Sissing en Mees Siers. Morgen speelt De Graafschap tegen Feyenoord (13.00 uur) en Chelsea (17.00 uur).
Bron: De Gelderlander
nou ik niet! geen uitgerangeerde volgevreten ajax jochies aub, maar harde heerenveen werkers!quote:Op vrijdag 18 mei 2007 13:01 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Heerenveen 2....
Dan was ik toch liever Ajax 2...
Nou Atta heeft denk ik wel gelijk wat betreft mentaliteit. Over het algemeen zit dat bij Heerenveen spelers wel goed. Tel daarbij op dat we via de Jonge goede insite information hebben bij Heerenveen en het feit dat Schone gewoon een goede aankoop is. Wat dat betreft verdienen ze wel het voordeel van de twijfel.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 13:29 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Zit wel wat verschil in kwaliteit.
Spelers van Heerenveen 2 horen thuis in de eerste divisie. Maar goed blijkbaar ben ik de enige die gestoord wordt van de stroom aan kutaankopen.
Berger heeft na de laatste aankoop gezegd dat er nog minimaal 2 versterkingen bij komen (ik dacht zelfs 4) dus wat dat betreft moeten we nog even wachtenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 13:35 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Nou Atta heeft denk ik wel gelijk wat betreft mentaliteit. Over het algemeen zit dat bij Heerenveen spelers wel goed. Tel daarbij op dat we via de Jonge goede insite information hebben bij Heerenveen en het feit dat Schone gewoon een goede aankoop is. Wat dat betreft verdienen ze wel het voordeel van de twijfel.
Maar verder ben ik wel met je eens dat het er nu op lijkt dat we het met de huidige aankopen niet gaan redden volgend jaar. Ook het feit dat we bijna alleen maar middenvelders halen terwijl we ook in verdedigend opzicht te kort schieten (willem 2 dit seizoen...) stemt me tot nu toe niet tevreden.
Zeg vriend, weet jij wel waar je over praat? In het verleden hebben we het vaak zat gezien, ego's die van ajax 2 af kwamen. Dat betekent altijd zeiken op anderen en het altijd 'mooi' op willen lossen. Balletjes breed op het middenveld en in de verdediging. Dat is dodelijk en op het moment dat er dingen over gezegd wordt lopen ze rond met een air van 'ik kom uit de ajax opleiding' en presteren ze de rest van het seizoen niet meer. Dit is keer op keer gebeurd bij De Graafschap en daarom is iedereen ook terecht kritisch op dat type spelers.....quote:Op vrijdag 18 mei 2007 14:08 schreef Roberto258 het volgende:
Wat een onzin dat bij Ajax de mentaliteit niet goed zou zitten, de druk is bij Ajax gewoon veel groter.
Amenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:21 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Zeg vriend, weet jij wel waar je over praat? In het verleden hebben we het vaak zat gezien, ego's die van ajax 2 af kwamen. Dat betekent altijd zeiken op anderen en het altijd 'mooi' op willen lossen. Balletjes breed op het middenveld en in de verdediging. Dat is dodelijk en op het moment dat er dingen over gezegd wordt lopen ze rond met een air van 'ik kom uit de ajax opleiding' en presteren ze de rest van het seizoen niet meer. Dit is keer op keer gebeurd bij De Graafschap en daarom is iedereen ook terecht kritisch op dat type spelers.....![]()
Tja Ajax is een heel andere club dan De Graafschap qua voetbal, dus komen er ook andere spelers vandaan, logisch hequote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:21 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Zeg vriend, weet jij wel waar je over praat? In het verleden hebben we het vaak zat gezien, ego's die van ajax 2 af kwamen. Dat betekent altijd zeiken op anderen en het altijd 'mooi' op willen lossen. Balletjes breed op het middenveld en in de verdediging. Dat is dodelijk en op het moment dat er dingen over gezegd wordt lopen ze rond met een air van 'ik kom uit de ajax opleiding' en presteren ze de rest van het seizoen niet meer. Dit is keer op keer gebeurd bij De Graafschap en daarom is iedereen ook terecht kritisch op dat type spelers.....![]()
amenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:02 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Tja Ajax is een heel andere club dan De Graafschap qua voetbal, dus komen er ook andere spelers vandaan, logisch heMoet je niet gaan janken dat die spelers het voetballend op willen lossen, want het is ze zo geleerd en als De Graafschap dat niet wil, waarom halen ze die spelers dan...
Die fout is ook maar 1 keer gemaakt vriend.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 20:02 schreef Roberto258 het volgende:
[..]
Tja Ajax is een heel andere club dan De Graafschap qua voetbal, dus komen er ook andere spelers vandaan, logisch heMoet je niet gaan janken dat die spelers het voetballend op willen lossen, want het is ze zo geleerd en als De Graafschap dat niet wil, waarom halen ze die spelers dan...
Mee eensquote:Op zaterdag 19 mei 2007 11:17 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Die fout is ook maar 1 keer gemaakt vriend.
Bovendien is het grootste probleem de instelling, niet het feit dat er slappe passjes gegeven worden. Die gasten hadden allemaal een air over zich heen van 'wij zijn de beste' en konden geen kritiek verdragen. Dát was het probleem. De ergste was Sonny Silooy, het lag aan iedereen behalve aan hemzelf. En als er een keer geknokt moet worden op het veld zet je je in, ook als je van Ajax komt.
Goede voetballers worden zeker gewaardeerd, zie bijvoorbeeld Godee of Emam en wat dacht je van überheld Eric Viscaal. Alleen zitten wij vaak in de situatie dat er wat extra's wordt gevraagd: STRIJD. Een Godee en Viscaal brachten dat wel, in tegenstelling tot die anderen. Het zal niet eens bewust zijn gegaan want bv Turpijn was een prima jongen. Splinter liep wel steeds te zeiken dat ie niet voor de bank naar Doetinchem was gekomen maar heeft zich over de club zelf nooit negatief uitgelaten.quote:Op zaterdag 19 mei 2007 12:38 schreef manny het volgende:
Het gaat erom dat ze iets toevoegen, en dat was op dat moment niet zo. Het elftal van toen kwam aan alle kanten tekort. Silooy (die dan 2 minuten voor de training kwam aanrijden in z'n Porsche) voegde inderdaad al helemaal niets toe.
Die air van die anderen dat viel volgens mij wel mee. Maar als iedereen alleen maar de types Vreman, Redekker en Kraaij jr wil zien, dan heb je inderdaad niets aan een paar van die ajax jongetjes. Slechte keuze van de technische staf dus.
Jammer, was altijd wel goed voor aantal assists en goals. Zo maakt men het zich wel moeilijker in het vormen van een nieuw team.quote:De Visscher vertrekt bij De Graafschap
De Graafschap gaat niet door met Jeffrey de Visscher. Beide partijen kwamen er niet uit bij de onderhandelingen over een nieuw contract. De Graafschap had De Visscher een nieuwe aanbieding gedaan voor één seizoen. "Het is definitief afgeketst", verklaart directeur Han Berger.
"Het was een keurige aanbieding. Als Jeffrey per se had gewild, dan waren we er uitgekomen. Ik wil wel zeggen dat we in altijd uitstekend hebben samengewerkt met Jeffrey, maar nu houdt het op." De zoektocht van Berger gaat door. "Dit verandert niets, we zoeken één of twee aanvallers en één of twee verdedigers."
Bron: Omroep Gelderland
Uitstekend weet ik niet hoor.. Op eerste divisieniveau deed hij het prima maar ik vraag me echt af of hij eredivisie aankan. Als hij 1 van de factoren snelheid, voorzet en scherpte voor het doel beter beheerst zou het nog wat kunnen worden. Nu is het iets te veel net niet.quote:Op zondag 20 mei 2007 13:33 schreef xJapser het volgende:
Mja maar als je aanvallend iets wil brengen tegen de mindere ploegen was hij uitstekend geweest.
Eens kijken of dit onze wereldtopper gaat worden.quote:Larossa op proef bij De Graafschap
Spits Ruben Dario Larossa traint maandag op proef mee bij De Graafschap. De Argentijn kwam zondag aan op Schiphol.
Larossa was vier weken geleden ook al op proef, maar raakte op de training direct geblesseerd. De verwachting was dat hij niet meer terug zou keren, maar dat is nu dus toch het geval.
Ruben Dario Larossa is 28 jaar en heeft een Italiaans paspoort, waardoor hij geen buiten EU-salaris hoeft te verdienen. Hij speelt voor Birkirkara op Malta, dat momenteel derde staat. Hij kwam eerder uit voor onder meer Walsall (Engeland) en Marbella(Spanje).
Bron: Omroep Gelderland
Ze komen nu in ieder geval 1 voor 1, onze potentiele toppers. Alweer een verbetering tov vroegerquote:Op zondag 20 mei 2007 23:56 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Eens kijken of dit onze wereldtopper gaat worden.
Net zo'n topper als die ene pipo een paar seizoenen geleden. Die had 300 keer gescoord in 100 wedstrijden in Griekenland ofzo. Ik kan even niet op zijn naam komen.quote:
quote:Op maandag 21 mei 2007 15:24 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Kostas 'casablanca' Dedelatakis?
Ja misschien is Sneijder iets voor ons?quote:Op zondag 20 mei 2007 23:27 schreef w00h00 het volgende:
De graafschap zal toch met nog wat goede aankopen moeten komen voor het nieuwe seizoen.
Ik hoor het ze nog zeggen: 'Dedeletakis is nog niet zo goed als Machlas maar kan wel beter dan hem worden'. Hij kwam ook van Kreta geloof ik, 1x bij ons in het eerste ingevallen. Wat een heldquote:Op maandag 21 mei 2007 15:24 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Kostas 'casablanca' Dedelatakis?
Stond er in het begin van dit seizoen vaak in bij Mainz, later vooral invaller. Diakité hoort wat mij betreft ook niet in dat rijtje nutteloze aankopen/huurlingen die nooit speelden, hij heeft zijn invalbeurten meegepakt maar nooit een echte kans gekregen. Promes was blijkbaar beter.quote:Op maandag 21 mei 2007 16:19 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Bakary Diakite heeft nog wel een redelijke carriere.
Op het moment van topicstart was nog de vraag of Nederland een plekje ging krijgen via de Fair Play prijs. Na PSV en AZ was De Graafschap de beste geklasseerde club, vandaar...quote:Op maandag 21 mei 2007 22:33 schreef Damzkieee het volgende:
Ja, die AZ en PSV gewonnen hebben toch?
Wat dacht je van Abdul Rahman Issah die een wondergoal maakte tegen Utrecht en thuis bijna van eigen helft scoorde.quote:Op maandag 21 mei 2007 21:59 schreef xJapser het volgende:
Ik mis Komi TchangaiEr staat me en moment voor de geest dat ie de bal van de doellijn wegwerkte. Dat was wel een held!
quote:Op maandag 21 mei 2007 22:48 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Op het moment van topicstart was nog de vraag of Nederland een plekje ging krijgen via de Fair Play prijs. Na PSV en AZ was De Graafschap de beste geklasseerde club, vandaar...
Ga jij je nu verder maar druk maken hoe jullie boven ons gaan eindigen komend seizoen
Kijk eens aan. Ik kan me slechtere aankopen voorstellen. De Groot is wel een beetje als Powel, veel scoren maar ook veel kansen missen. Dat kan in 1e divisie, maar in ere is het een ander verhaal. Het had in ieder geval slechter gekund.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 10:57 schreef -Vaduz- het volgende:
Donny de Groot komt weer terug van Cyprus om voor jullie te spelen, aldus De Telegraaf. De vervanger van V Beukering. Geen slechte zet, wel van hetzelfde niveau.
Beukie is transfervrij vertrokken.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:40 schreef Blawh het volgende:
Kan me niet voorstellen dat ze Donny voor de basis gehaald hebben, maar je moet ook een aantal spitsen op de bank hebben. Donny is zeker een leuke spits om erbij te hebben, hij kan er altijd zomaar eentje inprikken als hij in het veld staat.
Edit: Hebben jullie eigenlijk geld gevangen voor v. Beukering of is hij transfervrij weg?
Moet natuurlijk blijken of ze elkaar goed aan gaan vullen. Ik hoop dat de Graafschap er inblijft volgend jaar, zo'n club hoort gewoon in de eredivisie in plaats van een Excelsior of RKC. Bovendien altijd een leuk sfeertje daar in het stadion en redelijk dichtbij.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:02 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Beukie is transfervrij vertrokken.
Donny is zeker voor de basis, hij heeft voor een deel dezelfde kwaliteiten als Powel (scoren) maar ze vullen elkaar ook gewoon goed aan. Verder is De Graafschap voorin nog bezig met Daniel Gomez (afgelopen seizoen gehuurd door MVV) en komen Bloemendaal en Sissing uit de jeugd. Die zijn er nog niet klaar voor maar zullen wel hun minuten moeten pakken.
Donny afzeiken maar blijkbaar wel fan zijn van Powelquote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:38 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Zijn jullie zijn periode bij ons vergeten? Ja inderdaad, die donny is een goeie. Alsjeblieft zeg. Die vent heeft nooit wat waar gemaakt. Dat is nou het schoolvoorbeeld van een eerste divisie spits
Voetballen kan hij wel en als hij goedkoop over te nemen is, waarom niet.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:48 schreef TerroRobbie het volgende:
Die Daniel Gomez heeft in zn carriere ook nooit meer dan 18 wedstrijden in een seizoen gespeeld... Over zijn rendement nog maar te zwijgen.
Jawel, bij Aachen. Hij was daar spits, maar moest weg toen hij positief getest werd aan drugs.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:48 schreef TerroRobbie het volgende:
Die Daniel Gomez heeft in zn carriere ook nooit meer dan 18 wedstrijden in een seizoen gespeeld... Over zijn rendement nog maar te zwijgen.
Ik ging er vanuit dat je Powel-fan was vanwege je onderschrift. Dat is dus niet zo en dan heb je wat meer recht van spreken.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:59 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik ben heul geen fan van Powel. Ik weet niet hoe je daar bij komt. Ik ben degen die zei dat Powel er niet meer dan 10- zou maken volgend seizoen. Ja onder Hylke Enzerink was het inderdaad een stuk beter. Die heb ik nooit uitgekotst. Voor dat je conclusies over mij trekt meot je eerst mijn postgeschiedenis eens lezen...
Maar goed als jij graag het lachertje van de eredivisie wordt...
Rene Bot natuurlijk.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:15 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Waar zijn onze Jeffrey Vlug, Rob Maas, Martin Pieckenhaage, en Sjaak Polak?
Over Enzerink worden we het vast niet eens, behalve dan dat enkele aankopen inderdaad briljant waren. Ali was dat overigens maar een half seizoenquote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:15 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Enzerink is anders ook de man die aankwam met Ali Ibrahim en eric Viscaal bijvoorbeeld. Dat hele Udinese verhaal is 1 fout. Als enzerink was gebeleven waren we ook niet aan de rand van de afgrond geraakt omdat hij dan wel elk jaar verstekingen gepresenteerd zou hebben. Als je hoger speelt kun je je dat gewoon veroorloven...
En onze selctie ie echt niet gelijkwaardig aan Sparta of Heracles.
Waar zijn onze Jeffrey Vlug, Rob Maas, Martin Pieckenhaage, en Sjaak Polak?
Van mij mogen ze hem hebben. Hij is vorig seizoen wel belangrijk geweest, maar dit seizoen was hij toch een van de zwakkere schakels ondanks zijn enorme inzet. Bovendien hebben we met De Vries al een goede plaatsvervanger in huis en bovendien kunnen Wuytens en Klavan ook op die positie uit de voeten.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:16 schreef TerroRobbie het volgende:
Maas is nog niet rond met Heracles, die kun je nog halen.
Nee hoor.quote:
Hij is een aantal jaartjes behoorlijk de weg kwijt geweest ja, schoppen om het schoppen. Afgelopen seizoen heeft ie dat min of meer afgeleerd en blijkt dat hij best aardig kan voetballen. Hij is in ieder geval geen verzwakking meer in het team.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:34 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Nee hoor.![]()
Wat die gast op een voetbalveld doet vraag ik me al jaren af overigens
Ik weet het nietquote:De Graafschap haalt spits De Groot terug
22/5/2007 11:01
Na een jaar in Cyprus keert Donny de Groot terug op de Nederlandse velden. De Graafschap sluit de spits weer in de armen.
De Groot verkaste een jaar geleden naar Cyprus, waar hij zich voor twee jaar verbond aan AEK Larnaca. Maar na één seizoen en negen doelpunten is het buitenlandse avontuur voorbij.
Bij De Graafschap, waar hij in het seizoen 2005/2006 dertien keer trefzeker was, tekent De Groot een contract voor twee jaar. De 27-jarige aanvaller moet de naar NEC vertrokken Jhon van Beukering doen vergeten.
Ik volg het Belgische voetbal én ik woon in Enschede. Ik weet dus genoeg over Vidarsson.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:43 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Hoe weet je nou hoe goed Vidarsson is? Je hebt hem nooit in actie gezien...
Nee ik ook niet, maar ik ben van mening dat we mensen missen met ervaring en uitstraling. Met inzet alleen red je het niet.
Prima speler ik ben blij dat hij bij ons speelt. Ik denk dat je hem ook weinig hebt zien spelen want heeft dit seizoen echt prima gespeeld zowel aanvallend als verdedigend.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 14:34 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Nee hoor.![]()
Wat die gast op een voetbalveld doet vraag ik me al jaren af overigens
Mee eens, Botje heeft zich verbeterd. Al moetie dat ook nog laten zien in de Eredivisie hé.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:22 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Prima speler ik ben blij dat hij bij ons speelt. Ik denk dat je hem ook weinig hebt zien spelen want heeft dit seizoen echt prima gespeeld zowel aanvallend als verdedigend.
Verder de Groot ik weet niet wat ik er van moet vinden maar zou opzich best kunnen werken ik denk niet dat we veel beter zullen krijgen.
Moet bekennen dat ik mijn oordeel niet baseer op afgelopen seizoen, heb ik hem simpelweg te weinig voor zien spelen maar op voorgaande seizoenen.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:22 schreef Opgezwollenlever het volgende:
[..]
Prima speler ik ben blij dat hij bij ons speelt. Ik denk dat je hem ook weinig hebt zien spelen want heeft dit seizoen echt prima gespeeld zowel aanvallend als verdedigend.
Verder de Groot ik weet niet wat ik er van moet vinden maar zou opzich best kunnen werken ik denk niet dat we veel beter zullen krijgen.
Dat vind ik schromelijk overdreven pakt redelijk tot veel gele kaarten normaal gesproken (valt dit seizoen geloof ik erg mee) en heeft in het verleden een aantal zware overtredingen gemaakt. Dat hebben wel meer spelers volgens mij. Ik denk dat die beeldvorming vooral door hugo borst komt met zijn psychopaat gelul.quote:Op woensdag 23 mei 2007 00:22 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Als ik aan Bot denk denk ik eerder aan die jongen die zijn roeping als slager gemist heeft.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANSEN!quote:Op woensdag 23 mei 2007 13:01 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Mijn held is terug gekeerd op zijn oude nest en heeft zich een plek verworden bij de receptie. De receptie heeft een nieuwe medewerker en wij kennen en scanderen allemaal zijn naam:
Wouter Janssen
Is 'ie links of rechtsback.quote:Op donderdag 24 mei 2007 00:42 schreef w00h00 het volgende:
Verder heeft De Graafschap interesse om Boakye definitief over te nemen van Ajax.
Bron: www.ajax.netwerk.to
Ajacieden bij de graafschap lijken me op voorhand goede zaken.![]()
quote:De Graafschap maakt zich belachelijk
Zambia O19 werd afgelopen weekend achtste en laatste op het Terborgtoernooi. Wie de ploeg gisteren zag swingen tegen een dramatisch De Graafschap snapte daar niets van.
Al was de uitslag er een om u tegen te zeggen, 6-0 voor Zambia, de cijfers waren nog maar een zwakke uitdrukking van de veldverhoudingen. Met iets meer scherpte voor beide doelen had er makkelijk 13-1 op het scorebord kunnen staan.
Trainer Jan de Jonge was woedend. "Ik wil hier zo weinig mogelijk woorden aan vuil maken. Dit was schandalig. Ik heb deze wedstrijd niet gecoacht, omdat ik ook wilde zien of spelers het zelf oppakten. Dat ging niet goed."
Maatregelen nam De Jonge niet. "We trainen gewoon tot volgende week woensdag en dan ga ik lekker op vakantie. Nee, die ga ik hier niet door laten verpesten. Er staan vandaag veel jongens op het veld, die er volgend seizoen niet meer zijn. Moet ik dan een boete geven? Daar lachen die spelers toch om."
Binnen een minuut kwam Zambia op voorsprong en binnen twintig minuten stond het 3-0. Keer op keer sneden de atletische maar ook tactisch sterke Zambiaanse talenten door de Doetinchemse verdediging. Na rust werden nog eens drie van de vele kansen benut.
De Graafschap stelde daar twee kopballen tegenover. Berry Powel knikte naast en proefspeler Ruben Dario Larossa stuitte op de Zambiaanse doelman. Naast de Argentijnse spits deed opnieuw de Braziliaanse proefspeler Marco Aurelio mee. Vooral de laatste speelde uitermate zwak. "De kans is klein dat we deze spelers nog terug zien", was De Jonge nog mild.
Wordt niks denk ik, meneer van gaal zal het spelen om degradatie vast niet accepteren....quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:31 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
De Graafschap heeft overigens ook nog steeds interesse in Lens.
Ik kan me niet voorstellen dat dat bericht klopt.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:33 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
De Groot is gehaald voor de bank. Ze hebben een bod van 200.000 gedaan op die belg Thiebaut.
Worden ze hard van.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:52 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Wordt niks denk ik, meneer van gaal zal het spelen om degradatie vast niet accepteren....
Ziet er toch naar uit dat de Groot voor de basis is gehaald. Ik kan me niet voorstellen dat die andere jongens het anders moeten doen in de eredivisie. Ik weet niet of ik hier nou teleurgesteld over moet zijn ik heb zo'n idee dat die Gomez nog wel eens positief naar voren gaat komen.quote:De Graafschap vangt bot bij Gomez
De Graafschap heeft bij de zoektocht naar een nieuwe aanvaller bot gevangen bij Daniel Gomez.
De Franse spits van MVV wil graag bij de Maastrichtse club blijven en heeft daarom De Graafschap afgezegd. MVV huurde Gomez het laatse halfjaar van FC Metz. Eerder verkoos een andere aanvaller van MVV, Harrie Gommans, Vitesse al boven de Doetinchemse club. De Graafschap versterkte zich voorin al met Donny de Groot (AEK Larnaca), maar kwam er niet uit met Yuri Cornelisse van FC Groningen. Ook Gunther Thiebaut van het Belgische Dender is in beeld. De Argentijn Ruben Larossa is afgetest.
Bron: Omroep Gelderland
Duh.quote:Op zondag 27 mei 2007 16:20 schreef xJapser het volgende:
Dude...Bakens speelt er...die ken je toch wel.
Bullshit. Hij heeft het op eigen intiatief gedaan in Wehl, ik heb hem daar nog een paar keer gesproken.quote:Op woensdag 30 mei 2007 09:11 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Bakens is toch die judas die twee jaar op onze kosten heeft lopen revalideren en toen voor niks weg liep naar RKC?
Karrel wat ben jij altijd negatief over mensen. Dat mensen geblesseerd raken is nou eenmaal een risico dat je loopt in de voetballerij. Bakens zijn contract liep af, RKC stond er destijds veel beter voor dan wij en hij kon daar 2,5 maal het salaris verdienen dat hij bij ons kon krijgen. Ik begrijp hem wel.quote:Op woensdag 30 mei 2007 14:27 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ja inderdaad zijn loon werd in de tussentijd stop gezet en De Graafschap heeft hem lekker aan z'n lot over gelaten.
Hij is gewoon een judas die wel profiteert van De Graafschap, maar er niks voor terug wil doen.
Een soort Volmer dus.quote:Op woensdag 30 mei 2007 14:27 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ja inderdaad zijn loon werd in de tussentijd stop gezet en De Graafschap heeft hem lekker aan z'n lot over gelaten.
Hij is gewoon een judas die wel profiteert van De Graafschap, maar er niks voor terug wil doen.
Ik ben niet altijd negatief over mensen. Zo heb ik het in dit topic al opgenomen voor Rody Turpijn en heb ik het in het verleden zelfs wel eens opgenomen voor John vd Brom!quote:Op woensdag 30 mei 2007 14:32 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Karrel wat ben jij altijd negatief over mensen.
Ten eerste ben ik inderdaad loyaal aan mijn werkgever. Als hij twee jaar ziektekosten voor mij zou betalen zou ik niet zomaar weg gaan.quote:Op woensdag 30 mei 2007 14:32 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Dat mensen geblesseerd raken is nou eenmaal een risico dat je loopt in de voetballerij. Bakens zijn contract liep af, RKC stond er destijds veel beter voor dan wij en hij kon daar 2,5 maal het salaris verdienen dat hij bij ons kon krijgen. Ik begrijp hem wel.
Maar ja, als jij een tijdje in de ziektewet hebt gezeten en je krijgt direct daarna een aanbieding van een ander bedrijf waar je meer perspectief hebt en minstens het dubbele verdient laat je die kans schieten he![]()
Waren er maar meer mensen als jij![]()
Hoe kom je daarbij?quote:Op woensdag 30 mei 2007 14:32 schreef vingerplant het volgende:
[..]
RKC stond er destijds veel beter voor dan wij en hij kon daar 2,5 maal het salaris verdienen dat hij bij ons kon krijgen. Ik begrijp hem wel.
Jij zei:quote:Op donderdag 31 mei 2007 11:37 schreef vingerplant het volgende:
Over het algemeen, ik zeg niet dat het nooit gebeurt.
Dat klinkt toch wel een stukje anders...quote:Dat van die transfervrije spelers is natuurlijk onzin. In Nederland worden er voor modale spelers nou eenmaal geen transfersommen betaald.
Toch blijf ik van mening dat we niet dankzij hem als stormram gewonnen hebben. Dat hij 1(!) keer met zijn hoofd scoort betekend natuurlijk niet dat hij wel goed kan koppen. Was dat niet die goal dat hij gewoon tegen de bal aan liep?quote:Op donderdag 31 mei 2007 11:37 schreef vingerplant het volgende:
Bakens als stormram was uiterst succesvol in het Bo$z-jaar. De laatste potjes voor de winterstop wonnen we 3x dankzij hem! En jawel, tegen NAC onder andere scoorde hij met het hoofd!
Nou laat ik deze discussie ook voor wat hij is.quote:Op donderdag 31 mei 2007 11:37 schreef vingerplant het volgende:
Verder laat ik deze discussie nu voor wat het is.
quote:Op donderdag 31 mei 2007 12:20 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Lekker makkelijk nog ingaan op een discussie, en dan zegegn dat je discussie laat voor wat hij is zodat jij het laatste punt hebt
[..]
Nou laat ik deze discussie ook voor wat hij is.![]()
![]()
Dus wellicht???quote:Grote schoonmaak bij RKC Waalwijk
31 mei 2007
Doelman Erwin Lemmens vertrekt na een half seizoen alweer bij RKC Waalwijk. De 30-jarige Belgische keeper tekende eind januari een contract voor zes maanden in het Mandemakers Stadion en deze verbintenis zal niet worden verlengd.
Tegenover het vertrek van Lemmens staat dat Tim Peters in ieder geval terug zal keren naar Waalwijk. De aanvaller speelde het afgelopen seizoen op huurbasis bij De Graafschap. Of twee andere huurlingen, Eddy Putter en Nick van der Velden, ook teruggehaald zullen worden, is nog onduidelijk. De Brabantse degradant heeft in ieder geval laten weten dat het de mogelijkheid heeft om het duo terug te roepen, maar of dit ook daadwerkelijk zal gebeuren is nog onzeker.
Jan Vertonghen, Hervé Kage, Tarik Sektioui en Pius Ikedia, die de afgelopen maanden op huurbasis uitkwamen voor RKC, vertrekken. Hans van de Haar en Dominique van Dijk mogen transfervrij weg. Voor Martijn Barto, Dylan Hughes, Robert Fuchs en Martijn Reuser geldt bovendien ook dat ze met andere clubs mogen praten. Het viertal is overbodig geworden in Waalwijk.
2 verdedigers als ik me niet vergis.quote:Op donderdag 31 mei 2007 21:54 schreef assie het volgende:
Wat wordt er naast de spits nu nog meer gezocht dan??? Extra centrale verdediger wellicht?
quote:Stephan Keller naar De Graafschap ?
Bij RKC waalwijk vind een ware uittocht plaats van spelers. Volgens het AD van hedenmorgen zou verdediger Stephan Keller naar De Graafschap kunnen gaan.
De in Zwitserland geboren speler kwam in 2005 naar Waalwijk, tekende een kontrakt tot 2008 maar mag vertrekken. Ook het Schotse Falkirk zou interesse in de speler hebben getoond maar daarvan is na begin mei niets meer van vernomen.
Kleine update wat Keller betreft.quote:De Graafschap hoopt op komst Stephan Keller
De Graafschap hoopt verdediger Stephan Keller te kunnen overnemen van het gedegradeerde RKC. De Doetinchemse club maakt een goede kans. De Zwitser kiest tussen De Graafschap en het Schotse Falkirk. De stem van zijn vrouw geeft waarschijnlijk de doorslag.
Keller is een kopsterke centrale verdediger met een goede pass. Toch mag hij bij RKC weg, zelf nu trainer Mark Wotte daar vertrokken is. Door een conflict met Wotte zat Keller het laatste half jaar in Waalwijk op de bank. RKC laat hem waarschijnlijk transfervrij vertrekken omdat Keller een van de beter verdienende spelers is, eigenlijk te duur voor de eerste divisie. Daarom mag Tim Bakens bijvoorbeeld niet gratis de deur uit lopen. In Waalwijk zijn ze erg te spreken over de oud-Graafschapper en bovendien is Bakens niet alleen relatief goedkoop, maar heeft hij ook nog eerste divisie-ervaring.
De donderdag 28 geworden Keller kwam in 2005 van Rot-Weiss Erfurt naar RKC. Daarvoor speelde hij in eigen land bij Xamax Neuchatel, SC Kriens, FC Zurich en FC Aurau.
Een belangrijke stem in de keuze van Keller is voor zijn vrouw. Zij is de laatste jaren vaak verhuisd voor haar man en het gezin Keller is in Waalwijk eindelijk gesetteld. Daarom wil ze het liefst in Waalwijk blijven wonen. “Toch is het voor 99.9 procent zeker dat hij vertrekt bij RKC”, zegt zaakwaarnemer Alex Kroes. “Hij gaat kiezen tussen De Graafschap en Falkirk. Beide clubs hebben voor en nadelen en Keller weet precies wat die zijn. Ik verwacht dat hij op kote termijn een beslissing neemt”.
Ook als Keller een contract tekent in Doetinchem gaat De Graafschap op zoek naar nog een verdediger en een balvaste aanvaller.
Bron: De Gelderlander
quote:RKC-speler Keller naar De Graafschap
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op dinsdag, 5 juni om 09:40
Geen Schots avontuur bij Falkirk, maar een driejarig contract bij De Graafschap. Stephan Keller zal ook komend seizoen op de Nederlandse velden actief zijn.
De Zwitserse verdediger komt over van RKC Waalwijk, waar hij het laatste half jaar door een conflict met trainer Mark Wotte, inmiddels uit zijn functie ontheven, op de bank zat. Vanwege zijn salaris, te hoog voor Jupiler League-begrippen, mocht hij transfervrij uit het Mandemakers stadion vertrekken.
Keller, afgelopen donderdag 28 jaar geworden, kwam in 2005 van Rot-Weiss Erfurt naar RKC. Daarvoor speelde hij in eigen land voor Xamax Neuchâtel, SC Kriens, FC Zürich en FC Aarau. Voor RKC speelde de verdediger 47 competitiewedstrijden, waarin hij drie keer scoorde.
quote:Heerenveen wil Tarvarjärvi verhuren
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op dinsdag, 5 juni om 09:50
Niklas Tarvarjärvi mag volgend seizoen elders op huurbasis ervaring opdoen. Dit schrijft het Algemeen Dagblad vandaag.
Volgens de technische staf van de Friese subtopper hoeft de Finse aanvaller het komende seizoen niet op veel speeltijd te rekenen. Tot op heden hebben zich nog geen geīnteresseerde clubs gemeld.
Tarvarjärvi, die veelal in het beloftenelftal in actie komt, kwam twee seizoenen geleden over van MyPa 47, maar wist geen vaste stek in de aanvalslinie te veroveren. In totaal verscheen hij in dertig competitiewedstrijden binnen de krijtlijnen en scoorde hij vier keer.
Keller is gewoon een prima aankoop. Dit seizoen weinig laten zien ivm conflict, maar is een speler die van achteruit ook kan opbouwen en niet de langzaamste is. Heeft ervaring en is wat minder een 'houthakker' dan wat we nu achterin hebben......quote:
Eens.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 10:40 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Keller is gewoon een prima aankoop. Dit seizoen weinig laten zien ivm conflict, maar is een speler die van achteruit ook kan opbouwen en niet de langzaamste is. Heeft ervaring en is wat minder een 'houthakker' dan wat we nu achterin hebben......
Tarvarjervi meteen halen. Zou echt een aanwinst wezen!!!!![]()
Ook eens.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 10:40 schreef AtDaMotDaMotDa het volgende:
[..]
Keller is gewoon een prima aankoop. Dit seizoen weinig laten zien ivm conflict, maar is een speler die van achteruit ook kan opbouwen en niet de langzaamste is. Heeft ervaring en is wat minder een 'houthakker' dan wat we nu achterin hebben......
Tarvarjervi meteen halen. Zou echt een aanwinst wezen!!!!![]()
Ga er maar vanuit dat je in een groepje komt met Sparta, Heracles, VVV en Excelsior. Daarvan moet je er 3 onder je houden. Eerlijk gezegd denk ik dat we sowieso sterker zijn dat Excelsior en VVV, dus het ziet er wat mij betreft wel aardig uit.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 22:52 schreef manny het volgende:
Tarva zou echt heel welkom zijn, echt een versterking.
Ik begin er wel wat vertrouwen in te krijgen, zeker omdat VVV er nu bijzit moet de nacompetitie makkelijk gehaald kunnen worden en je weet nooit of er andere clubs zwaar gaan tegenvallen.Gat naar clubs als Sparta, NEC en NAC lijkt erg groot.
ik hoop het voor ze, dit siezoen was het bagger en werd alleen maar slechter. Heb ze drie keer een hele wedstrijd zien spelen, die keer drama.quote:Op woensdag 6 juni 2007 10:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Utrecht gaat zich niet bemoeien met de strijd onderin, die gaan zich nog uitstekend versterken.
Powell niet, Powel welquote:Op woensdag 6 juni 2007 10:55 schreef Dos37 het volgende:
Graafschap is goed bezig met de inkopen. Hoe zit het met Powell gaat die blijven?
quote:De Graafschap aast op Tarvajarvi
De Graafschap heeft serieuze belangstelling voor de Finse aanvaller Niklas Tarvajarvi van SC Heerenveen.
De 25 jarige Tarvajarvi staat sinds 2005 onder contract bij de Friese club, maar heeft tot nu toe geen basisplaats kunnen bemachtigen bij de ploeg van Gertjan Verbeek. Dit seizoen kwam de Fin dertien maal in actie voor Heerenveen en scoorde daarin een keer. Of het tot een overgang komt van Tarvajarvi, heeft ook te maken de nieuwe spitsen die Heerenveen kan aantrekken.
Bron: De Gelderlander
Met Redan heb ik echt helemaal niets.quote:Ligt de toekomst van Redan bij De Graafschap ?
Iwan Redan speelt volgend seizoen niet meer voor Willem II als het aan de club zelf ligt. De spits kwam in de eerste seizoenshelft in opspraak na een ruzie met ploeggenooit Kristof Imschoot en werd vervolgens verhuurd aan Cardiff City. De Graafschap zou serieuze belangstelling hebben voor de spits.
In Engeland maakte Redan een redelijke indruk, maar desondanks besloot Cardiff niet met hem door te gaan. Terug in Tilburg kreeg de Nederlander te horen dat ook Willem II volgend seizoen geen prijs stelt op zijn aanwezigheid.
Assistent-coach Andries Jonker legt in het Brabants Dagblad de huidige situatie rondom Redan uit. "We hebben regelmatig contact.Beide partijen zijn het erover eens dat Redan er verstandig aan doet om zijn heil elders te zoeken." Naast De. Graafschap heeft ook VVV-Venlo belangstelling voor hem.
Bron: voetbalprimeur.nl
quote:'De Graafschap wil Tarvajärvi als spits'
8/6/2007 8 :24
De mededeling van SC Heerenveen dat het voor komend seizoen een club zoekt om Niklas Tarvajärvi aan te verhuren, heeft de interesse gewekt van De Graafschap. Het Algemeen Dagblad meldt dat de Finse spits zelf ook wel iets ziet in een tijdelijke overstap naar de promovendus.
Bij De Graafschap kan Tarvajärvi herenigd worden met coach Jan de Jonge. Beide werkten eerder samen bij Heerenveen. In Friesland kan Tarvajärvi niet op veel speeltijd rekenen. De 24-jarige aanvaller speelde de afgelopen twee seizoenen dertig competitieduels voor Heerenveen, maar begon slechts drie keer in de basis.
vi.nl
eens!quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:05 schreef vingerplant het volgende:
Iemand die als aanvoerder zijn eigen medespelers slaat is wat mij betreft niet welkom. Hij heeft zijn hele carriere al een mentaliteitsprobleem en ik denk niet dat dat zomaar verandert.
Laat ajb Tarva komen.
Waarom verbaast het mij niet dat jij precies het tegenovergestelde zegt van wat wij zeggenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:22 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik ben wel voor Redan. Ik ken die Tarvajarvi niet, maar mochten we hem halen dan moet hij wel een balvaste spits zijn anders zit hij toch op de bank. Spelers huur je IMHO niet om op de bank te zitten. Die hele situatie met Peters was dan ook belachelijk.
Dat is natuurlijk Heerenveen's pakkie an. Ik ben het wel met je eens dat Redan goed is, misschien zelfs wel beter dan Tarva, maar Jan de Jonge kennende gaat het problemen opleveren als er een keer wat is en Redan zich niet volgens het boekje gedraagt. Rotzooi is het laatste dat we kunnen gebruiken in een overleef-jaar.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 10:45 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik vind juist dat hij bij Willem II bewezen heeft wel mentaliteit te hebben. Hij werd volledig afgeschreven (overigens onterecht). Daarna heeft hij er inderdaad met de pet naar gegooid, maar uiteindelijk heeft hij zich wel in de basis terug geknokt. Ik kan me niet herinneren dat ze bij RKC klaagde over zijn mentaliteit... Zijn stap van RKC naar Willem II was op dat moment een stap omhoog.
Over dat slaan van zijn medespelers, dat was omdat hij zich ergerde aan de mentaliteit van zijn medespelers. Kijk, slaan is natuurlijk niet goed, zeker niet voor de camera's, maar in dit geval was het wel voor de juiste reden.
Overigens zijn er een hoop mensen op mijngraafschap.nl ook voor de komst van Redan. Ik sta hier dus echt niet alleen in.
Ik ken alleen die Tarvarjavi niet en Redan wel. Ik schrijf Redan niet af, maar over Tarvarjavi zijn ook slechte berichten. In Fryslan hadden ze liever Johnson gehouden dan Tarvarjavi. Vind het overigens vreemd dat een club twee spitsen aan dezelfde club zou lenen. dan worden ze concurrent van elkaar en aangezien Powel er toch in staat, komt er 1 op de bank. dat lijkt me niet de bedoeling van een verhuurperiode...
en ik wil geen breedteversterkingen meer...quote:Op vrijdag 8 juni 2007 13:53 schreef vingerplant het volgende:
Dat moet op z'n hoogst een breedteversterking zijn voor een minimumsalaris, anders begrijp ik het niet. De beste knul heeft in 2,5 jaar tijd slechts 21 wedstrijden voor RKC gespeeld...
Liever niet zeg, een uitgebluste speler van 33 jaar...quote:
Ik weet niet of hij uitgeblust is maar Sibon was in elk geval altijd een erg goede speler.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 14:17 schreef vingerplant het volgende:
[..]
Liever niet zeg, een uitgebluste speler van 33 jaar...
Oleg Iachtchouk willen ze ook, heeft 10 jaar bij Anderlecht gespeeld maar heeft het door blessures en concurrentie niet echt gemaakt. Hij is 29 en is mits fit de betere optie. Hij kan echter ook naar Cercle Brugge.
De komst van Tarvajärvi is zo goed als zeker.
Mits gemotiveerd en blessurevrij.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 15:56 schreef cultheld het volgende:
Sibon zou gewoon een regelrechte versterking zijn voor De Graafschap.
Ik ken die gast wederom niet. Ik ben persoonlijk naast een balvaste spits ook nog wel voor een fatsoenlijke snelle jongen er omheen. Ik bedoel zo snel is Powel ook niet en anders heb je als snelle jongen alleen Sissing achter de hand. (Ik weet niet hoe het Johnson zit).quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:12 schreef vingerplant het volgende:
Hij is wel balvast ja, maar mits fit heb ik liever die Oekrainer.
Je hebt meer aan Sibon: Kopsterk, balvast, goede kaatser, redelijk schot. Die Fin is onvoorspelbaar.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:12 schreef vingerplant het volgende:
Hij is wel balvast ja, maar mits fit heb ik liever die Oekrainer.
Onvoorspelbaar zijn is ook een kwaliteit.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 18:28 schreef cultheld het volgende:
[..]
Je hebt meer aan Sibon: Kopsterk, balvast, goede kaatser, redelijk schot. Die Fin is onvoorspelbaar.
Ik bedoel meer dat je nooit weet wat je er aan hebt. Bij Sibon kun je ervan uitgaan dat ie er minimaal 10 maakt bij De Graafschap. Bij Tarvajärvi kunnen het er 3 zijn, maar het kunnen er ook 10 worden.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 19:13 schreef Sensation89 het volgende:
[..]
Onvoorspelbaar zijn is ook een kwaliteit.
quote:Voor www.degraafschap.nl geeft Han Berger desgevraagd uitleg over de stand van zaken rond de vorming van de selectie voor het komende seizoen: “We willen graag voor dat we met de voorbereiding starten onze selectie uitbreiden met een spits en een verdediger. Voor de spitspositie is de naam Sibon inmiddels afgevallen. Met Niklas Tarvajärvi en Oleg Iachtchouk zijn we in gesprek. Hierin verwacht ik op korte termijn duidelijkheid,” licht Berger toe.
Dat deze namen bij het publiek minder bekend zijn, zegt Berger helemaal niets. “De Graafschap heeft in het verleden wel eens spelers gehaald die het grote publiek wel kende, maar die hadden vaak hun beste tijd gehad of ze pasten niet bij de huisstijl van De Graafschap. Daarnaast werden er bij het aantrekken van deze categorie spelers soms onverantwoorde financiele risico’s genomen. Het gaat niet om bekende namen, maar om een goed en uitgebalanceerd team. Dat moet straks onze meerwaarde worden ten opzichte van onze concurrenten.”
Dat was ook het eerste wat ik dacht en het is ook meteen een sneer naar de beleidsbepalers uit het verleden. Terecht hoor. Sibon komt dus nietquote:Op zaterdag 9 juni 2007 22:58 schreef manny het volgende:
Dat tweede deel van het verhaal van Berger lijkt me een goede zaak,maar dan moet dat uitgebalanceerde team er straks wel staan..
Arjan de Zeeuw? Die is 37 en het laatste jaar al veel geblesseerd geweest. De reden dat ze hem in Engeland bij sommige clubs nog willen hebben is dat hij een goede naam heeft en ze daar vaak oudere spelers nog kansen geven terwijl ze eigenlijk het niveau niet meer hebben.quote:
Tarva is binnen.quote:Niklas Tarvajärvi op huurbasis naar De Graafschap
Aanvaller Niklas Tarvajärvi draagt komend seizoen het shirt van De Graafschap. De Doetinchemse club huurt de Fin voor de periode van een seizoen van sc Heerenveen.
Niklas Tarvajärvi (24) speelde de laatste twee seizoenen in het Abe Lenstra Stadion. In zijn geboorteland kwam Tarvajärvi uit voor FC Jokerit en MyPa 47. In totaal speelde de lange spits 106 competitieduels en daarin scoorde hij 18 maal.
Die kan ook als linker centrale verdediger uit de voeten.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:02 schreef vingerplant het volgende:
Mooi zo. De Oekrainer komt nu niet meer. Volgens voetbalzone is gisteren wel Fung A Wing gekeurd. Het is mij een raadsel wat me met hem moeten. De bank warmhouden als reserve voor Van Peppen denk ik.
Ik denk dat de selectie nu tamelijk compleet is in de ogen van de technische staf. Ik heb ten aanzien van alle linies wel mijn vraagtekens maar goed wat mij betreft krijgen ze het voordeel van de twijfel. Nu zullen er denk ik alleen "mazzeltjes" gehaald worden zoals Powel vorig jaar.quote:Ook Fung a Wing naar De Graafschap
Cereze Fung a Wing speelt vanaf komend seizoen bij De Graafschap. De back, vooral bekend geworden door zijn sterke periode bij FC Volendam, is geboren in Paramaribo. Het afgelopen seizoen speelde hij bij het gedegradeerde RKC Waalwijk. In totaal speelde Fung a Wing 104 wedstrijden in het betaalde voetbal en wist hij hierin als verdediger 3 doelpunten te maken.
Ok. Het lijkt me verder geen zeikerd als hij op de bank zit, dus hij is welkom. Selectie zal nu wel zo'n beetje compleet zijn?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:06 schreef cultheld het volgende:
[..]
Die kan ook als linker centrale verdediger uit de voeten.
Als ze slim zijn dan huren ze nog een verdediger. Bijv. Rens van Eijden van PSV. Verder ben ik benieuwd naar wie de voorkeur krijgt bij De Graafschap: Schöne of Bloemendaal?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:55 schreef manny het volgende:
De basis selectie zal nu op orde zijn, mischien hebben ze nog een potje met geld voor een speler van een grotere club, maar dan op huurbasis.
Als het al tussen die 2 gaat dan wordt het denk ik duidelijk Schone. Bloemendaal heeft weinig speeltijd gekregen afgelopen seizoen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 23:58 schreef cultheld het volgende:
[..]
Als ze slim zijn dan huren ze nog een verdediger. Bijv. Rens van Eijden van PSV. Verder ben ik benieuwd naar wie de voorkeur krijgt bij De Graafschap: Schöne of Bloemendaal?
Idd dat is ook wat ik begrepen heb.quote:Op woensdag 13 juni 2007 10:58 schreef w00h00 het volgende:
Maar na de komst van Tarajervi zou er toch geen behoefte meer aan deze oude rot zijn?
quote:Op woensdag 13 juni 2007 12:38 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik heb al meer gelezen dat ze ze allebie wilden.
quote:De komst van de Fin betekent dat De Graafschap geen belangstelling meer heeft voor Oleg Iachtchouk. De Oekraīner was benaderd voor het geval Tarvajärvi geen optie meer was.
Ja dat klopt wel, niet helemaal vreemd natuurlijk aangezien Berger vorig jaar zeer goed werk geleverd heeft. Ik denk dat het er daarnaast mee te maken heeft dat betere spelers niet haalbaar blijken te zijn. Je moet dus wel tevreden zijn met wat je hebt.quote:Op woensdag 13 juni 2007 13:02 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Omdat een kinderhand gauw gevuld is en alle Graafschapsupporters als makke lammetjes achter ome Han aan lopen.
Dat denk ik ook op een incidenteel koopje na misschien. Fung a Wing is btw nog niet bevestigd.quote:@ Opgezwollenlever: Ik weet het ook niet. Volgens mij zijn ze klaar, want die linksbenige verdediger is Fung a Wing toch?
Hij is weinig aan spelen toegekomen ,maar die paar wedstrijden die ik van hem gezien heb dacht ik vorig seizoen al: als die gast op de bank blijft zitten zou het wel een goede voor de graafschap zijn. Ik ben er wel gecharmeerd van.... Sterke spits hoor!quote:Op woensdag 13 juni 2007 12:44 schreef TerroRobbie het volgende:
Waarom is iedereen zo blij met die Tarva? Hij heeft toch nog nauwelijks gespeeld/gepresteerd.
quote:De Graafschap huurt spits Tarvajärvi
Niklas Tarvajärvi speelt komend seizoen voor De Graafschap. De 24-jarige Finse spits wordt gehuurd van sc Heerenveen. Tarvajärvi komt bij de Friese club niet in aanmerking voor een basisplaats. Hij kwam in 2005 naar Heerenveen, maar de boomlange aanvaller bewees vooral zijn waarde als pinch-hitter.
Hij kwam in twee jaar tijd vooral als invaller tot 34 wedstrijden en scoorde viermaal.
De Canadees Will Johnson wordt komend seizoen ook van de Friese club gehuurd.
Krijg je ervan he, een maand geen internet op je werkquote:Op donderdag 14 juni 2007 17:47 schreef Sensation89 het volgende:
Hahaha kom je er serieus nu achter dat Johnson ook komt? In welke grot heb je geleefd?
Nee dat is Amsterdammer Calvin Jong a Pin van Heerenveen.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 19:47 schreef Borizzz het volgende:
Fung a Wing... da's toch ook die gozer die nu met Jong Oranje op het EK speelt?
quote:De Graafschap ‘wil’ Nana Asare
De Graafschap zou zich volgens de Belgische media bij Feyenoord hebben gemeld voor Nana Asare. De linkshalf uit Ghana is door de Rotterdamse club uitgeleend aan KV Mechelen.
Met die club promoveerde hij vorige week naar het hoogste niveau. Asare zou ook in de belangstelling staan van het Belgische Germinal Beerschot, Sint Truiden en Roeselare. Technisch directeur Han Berger ontkende de interesse.
Bron: De Gelderlander.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |